شنبه, ۱۳ خرداد, ۱۴۰۲ / 3 June, 2023
مجله ویستا

تاثیر ریمل ابرو بر زیبایی چشم ها


ریمل ابرو محصولی است که چند سالی به بازار آمده و خیلی زود خانم ‌ها به استفاده از ریمل ابرو علاقه ‌مند شدند. خانم ‌ها همیشه به داشتن ابروهایی مرتب و خوش‌حالت اهمیت می دهند تا زیبایی نگاهشان بیشتر شود و به همین علت است که حساسیت خاصی به مدل ابروهای خود دارند. برای زیبایی بیشتر ابروها، رنگ کردن و مدل دادن به ابروها با مداد می تواند موثر باشد، اما ابروهای کم‌ پشت و کم ‌حجم را نمی‌ توان با رنگ کردن ابرو، مداد ابرو، و یا سایه ابرو پرحجم نشان داد، چراکه پرپشتی موهای ابرو یکی از معیارهای اصلی زیبایی ابرو است.


	تاثیر ریمل ابرو بر زیبایی چشم ها | وب

ریمل ابرو چیست؟

برای پرحجم نشان دادن ابروها استفاده از ریمل ابرو راه‌حل خوبی است. به ریمل ابرو، ژل ابرو و یا رنگ ابرو هم گفته می شود. این محصولات شبیه ریمل هستند اما با ابرو سازگارند، رنگدانه‌های کمتری دارند، سبک ‌تر هستند و ظاهر بسیار طبیعی به ابروها می دهند.

کارایی ریمل ابرو

کارایی ریمل ابرو دقیقا مشابه با ریمل مژه است. ریمل ابرو، ابروها را خوش ‌حالت، خوش‌ رنگ و پرحجم نشان می ‌دهد. از ریمل ابرو می توان برای ثابت نگه ‌داشتن موهایی از ابرو که حالت نمی ‌گیرند در جای خود استفاده کرد. ریمل ابرو هم ابروها را منظم و مرتب می کند، و هم بر جذابیت آن می افزاید. ریمل ابرو در رنگ ‌های متنوعی وجود دارد و می‌ تواند جایگزین رنگ ابروی موقتی نیز باشد.

انواع ریمل ابرو

ریمل ابرو هم مانند ریمل مژه دارای انواع و کاربردهای مختلفی است. ریمل ابرو دارای دو نوع است. نوع ساده یا Clear برای خانم ‌هایی مناسب است که خودشان ابروهای پرپشتی دارند. در واقع این نوع ریمل را همه افراد می توانند استفاده کنند. نوع رنگی یا tinted برای خانم‌ هایی که ابروهای کم ‌پشت و کم ‌حجمی دارند و دوست دارند ابروهای کم پشتشان بهتر به نظر بیاید، مناسب است. این نوع ریمل برای ابروها رنگدانه و ظاهری طبیعی ایجاد می کند و ابروها را ثابت نگه می دارد.

نحوه استفاده از ریمل ابرو

ریمل ابرو به خاطر فرمولاسیون مواد تشکیل‌ دهنده ‌ای که دارد، هم به ابروها رنگ می‌ دهد و هم عمل فیکساتور را برای ابرو انجام می ‌دهد. به همین دلیل ریمل ابرو همیشه در مرحله آخر میکاپ استفاده می ‌شود. تا رنگ و گرد ناشی از سایر مواد آرایشی که به ابروها نشسته را پوشش دهد. ریمل زدن را از دم ابرو شروع کنید و به عقب برگردید به گونه ای که ریشه موها را پوشش دهد، و به سمت سر ابرو ادامه پیدا کند. هنگامی که به سر ابرو رسیدید برس را بچرخانید و در جهت مخالف برس بکشید. سپس با حرکت رو به بالا فضاهای خالی را پر کنید، اما بیش از حد ریمل نزنید چون در غیر اینصورت ابروها غیرطبیعی به نظر می آید. البته کیفیت محصولات آرایشی را هیچ‌ گاه نباید فراموش کرد، محصول آرایشی باکیفیت همواره نتیجه بهتری نیز بر زیبایی صورت دارد. بنابراین مراقب محصولات و لوازم آرایشی جعلی که در بازار وجود دارند، باشید. 

چند نکته مهم در استفاده از ریمل ابرو

  • همیشه قبل از استفاده از ریمل ابرو، برس آنرا کاملا تمیز کنید.
  • یکی از نکات مهم در استفاده از ریمل ابرو این است که پس از استفاده از ریمل، استفاده مجدد حتی با فاصله زمانی کم، بر روی یک ابرو اشتباه است. زیرا مواد ریمل ابرو به‌ محض زدن به ابرو خشک می ‌شود و با چندین مرتبه ریمل زدن، رنگ و مواد ریمل تکه ‌تکه می ‌شود و ابروها را نامنظم و به ‌هم‌ریخته می ‌کند. در این صورت باید ریمل ابرو کاملا شسته و مجددا ابروها ریمل زده شود. پس برای جلوگیری از چنین حالتی باید به ‌اندازه مجاز از ریمل ابرو استفاده کرد.
  • ریمل ابرو نیز مانند ریمل مژه به‌راحتی با استفاده از پاک‌ کننده ‌های آرایشی پاک می ‌شود و برای شستشوی آن جای هیچگونه نگرانی نیست.

منبع : مو تن رو، ایمابیوتی گیکهمچنین مشاهده کنید

سایت اقتصادنیوزسایت سلام نوسایت دیدارنیوزسایت فرادیدسایت برترینهاسایت رویداد 24سایت نامه نیوزسایت جمارانخبرگزاری صدا و سیماسایت پارسینه