سه شنبه, ۱۱ بهمن, ۱۴۰۱ / 31 January, 2023
مجله ویستا

اسرار زیبایی پوست بازیگران هالیوودی	اسرار زیبایی پوست بازیگران هالیوودی | وب

اکثر ما دوست داریم رازورمز پوست زیبای بازیگران هالیودی را کشف کنیم. اینکه چه غذاهایی می‌خورند و یا از چه محصولات بهداشتی برای پوست صورت خود استفاده می‌کنند. در این جا از زبان یک متخصص زیبایی به نام Ciminelli اسرار زیبایی پوست صورت هنرپیشه‌های محبوب هالیودی را خواهیم فهمید.


1. چیپس خوردن را ترک کنید

Ciminelli معتقد است مصرف انواع غذاهای فرآوری شده باعث ایجاد التهاب در بدن می‌شود که می‌تواند به بیماری‌هایی مثل ورم مفاصل، سنگ صفرا، کبد چرب، زردی یا خاکستری شدن سفیدی چشم، سلولیت و... منجر شود. او بعد از هر جلسه مشاوره به مراجعان خود فهرستی از غذاهای سالم و مفید و غذاهای ممنوعه ارائه می‌دهد. مصرف غذاهای سرشار از فیبر مثل سیب، آلو و جلبک دریایی برای داشتن پوستی زیبا و شفاف ضروری است. این مواد غذایی دارای خاصیت ضد التهابی هستند که از جوش‌زدن و قرمزی پوست جلوگیری می‌کنند. در بالای لیست غذاهای ممنوع، چیپس قرارگرفته که به گفته او هیچ ارزش غذایی ندارد.


	اسرار زیبایی پوست بازیگران هالیوودی | وب


2. بازتاب‌درمانی را امتحان کنید

از نظرCiminelli برای زندگی خوب، پول و زمان در اولیت نیستند بلکه پاکسازی صحیح پوست، آب‌رسانی و بازتاب‌درمانی از هر چیز دیگری مهم‌تر هستند. از نظر او بازتاب‌درمانی برای داشتن پوست زیبا و بدنی سالم بسیار ضروری است. روش‌های درمانی باستانی مثل ماساژ کف پا در بهبود سلامت عمومی بدن بسیار موثرند و باعث شادابی پوست و آرامش بدن می‌شوند.


	اسرار زیبایی پوست بازیگران هالیوودی | وب


3. تمیزکردن صورت در شب

تمیز‌کردن صورت در شب حتی از تمیز‌کردن آن در روز هم مهم‌تر است؛ به طوری‌که بهتر است دو بار در شب و یک بار صبح صورت خود را تمیز کنید. برای این‌کار از لیف حمام ، آب گرم و سرد استفاده کنید.


	اسرار زیبایی پوست بازیگران هالیوودی | وب


4. روبالشی‌ها را هر چند وقت یک‌بار عوض کنید

پوست شما به استراحت در شب احتیاج دارد و از آنجا که صورت برای مدت زیادی با روبالشی در تماس است بهتر است روبالشی‌ها را چند روز یک‌بار عوض کنید تا از جوش‌زدن پوست جلوگیری شود.


	اسرار زیبایی پوست بازیگران هالیوودی | وب


5. مرطوب‌کننده‌های رنگی را کنار بگذارید

از مرطوب‌کننده‌ها و ضد‌آفتاب‌های رنگی استفاده نکنید چون پوست رنگ‌دانه‌های مضر آن‌ها را جذب می‌کند. فراموش نکنیم که کبد به اندازه کافی درگیر خنثی‌کردن سمومی که از طریق تنفس وارد بدن می‌شوند هست پس بار بیشتری بر دوش آن نگذاریم.


	اسرار زیبایی پوست بازیگران هالیوودی | وب


6. با استفاده از گیاهان، از شر جوش‌ها خلاص شوید

برای ازبین بردن جوش‌ها، صورت خود را کاملا پاکسازی کرده و سپس با ترکیب آب به اضافه رزماری، آویشن یا پونه کوهی بخور بدهید. چند دقیقه صبر کنید و بعد از آن، دور انگشت سبابه خود یک دستمال کاغذی تمیز پیچیده و با نوک انگشت جوش ها را فشار دهید. دوباره صورت را تمیز کنید و سپس از یک تونر ضدعفونی کننده استفاده کنید. حالا یک قاشق غذاخوری سرکه سیب را داخل یک لیوان بزرگ آب ریخته و بنوشید و بعد برای محافظت از مینای دندان، دهان را بشویید. در نهایت یک فنجان چای کم‌رنگ نوش جان کنید و به یاد داشته باشید که انسداد روده یکی از عوامل اصلی جوش است.


	اسرار زیبایی پوست بازیگران هالیوودی | وب


تهیه:  ستاره


همچنین مشاهده کنید

وبگردیسایت زومیتسایت اقتصادنیوزسایر منابعسایت اقتصاد 24سایت انتخابسایت فراروسایت جمارانسایت فرادیدسایت الف