شنبه, ۸ بهمن, ۱۴۰۱ / 28 January, 2023
مجله ویستا

مدل مو دخترانه (عکس مدل مو)


بسیاری از دختران جوان و پرانرژی دوست دارند مدل مو های مختلفی را تجربه کنند و احتمالا در فکر تغییری ظاهری، مثل عوض‌کردن رنگ مو یا مدل موهای خود هستند. همه می‌دانیم که تغییراتی مانند کوتاه‌کردن ناگهانی موها یا تغییر رنگ از تیره به روشن یا بالعکس، تغییری بسیار بزرگ هستند، پس اگر جزو دخترهایی هستید که آنقدرها هم ریسک‌پذیر نیستید، به احتمال زیاد تنها به فکر تغییر مدل بستن موهای خود هستید. ما در اینجا فهرستی از ساده‌ترین و جدیدترین مدل‌های مو دخترانه را به شما معرفی می‌کنیم.

مدل مو شینیون ساده

این مدل مو یکی از بهترین گزینه‌ها برای زمانی است که قرار است به یک مهمانی رسمی یا عروسی بروید. مدل زیر بر خلاف ظاهر پیچیده‌ای که دارد، بسیار ساده است و شما می‌توانید به راحتی و فقط در عرض چند دقیقه آن را درست کنید.


	مدل مو دخترانه (عکس مدل مو) | وب


مدل موی پوکوهانتس

این روزها مدل موی پوکوهانتس(شخصیت کارتونی) طرفداران زیادی پیدا کرده است. اگر شما هم به این مدل موی جدید و منحصربه‌فرد علاقه دارید، مرحله به مرحله عکس زیر را دنبال کنید.


	مدل مو دخترانه (عکس مدل مو) | وب


شینیون پشمکی

این مدل مو فانتزی، مدلی است که احتمالا هیچ‌وقت از مُد نمی‌افتد. این مدل با نام‌های زیادی شناخته می‌شود اما ما در این‌جا نام آن را شینیون پشمکی گذاشتیم. مدل مو شینیون پشمکی بسیار ساده و سریع است و برای درست‌کردن آن نیازی به آرایشگر یا صرف هزینه نیست و به خصوص هر موقع که زمان کافی برای آرایش موهای خود نداشتید یا موهای شما بدحالت شده باشد، می‌توانید به سرعت موها را به شکل شینیون پشمکی جمع کنید.


	مدل مو دخترانه (عکس مدل مو) | وب


مدل موی شینیون باز

مدل موی دُم اسبی یکی از محبوب‌ترین مدل‌های دنیاست که به دلیل سادگی و تنوع زیاد طرفداران بسیار زیادی دارد. از مزایای این مدل، قابلیت استفاده از آن در مکان‌های مختلف است یعنی؛ از مهمانی و مجالس رسمی گرفته تا سر کار و باشگاه و خیابان، با اندکی تغییر می‌توان از مدل موی دُم اسبی استفاده کرد. مدل زیر یکی از ساده‌ترین انواع مدل موی دُم اسبی است که با پایین‌بردن موها حالتی کلاسیک و رسمی پیدا کرده و بسیار شیک و زیباست.


	مدل مو دخترانه (عکس مدل مو) | وب


ترکیب مدل مو گوجه‌ای با بافت مو

این مدل مو به مدل مورد علاقه جسیکا آلبا شهرت یافته و به دلیل سادگی و زیبایی خاصش، امروزه به یکی از محبوب‌ترین مدل‌های موی دنیا تبدیل شده است. تنها چیزی که برای درست‌کردن این مدل نیاز دارید چند عدد سنجاق سر و دو عدد کش مو در سایز کوچک و بزرگ است.


	مدل مو دخترانه (عکس مدل مو) | وب


مدل بافت پیچ در پیچ رمانتیک

مدل مو بافت همیشه در مرکز توجه قرار می‌گیرد پس اگر از طرفداران انواع مدل بافت مو هستید، این مدل ساده و کلاسیک را امتحان کنید.


	مدل مو دخترانه (عکس مدل مو) | وب


تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی وب


همچنین مشاهده کنید

روزنامه دنیای اقتصادسایت تاپ نازخبرگزاری تحلیل بازارسایت تجارت نیوزروزنامه توسعه ایرانیسایت زومیتسایت انصاف نیوزسایت مثلث آنلاینوبگردیسایت تابناک