یکشنبه, ۱۳ فروردین, ۱۴۰۲ / 2 April, 2023
مجله ویستا

مدل موی بلند مردانه جدید ۲۰۱۷ (راهنمای انتخاب مدل مو)


اگر از آن دسته آقایانی باشید که به وضعیت ظاهری و همچنین مدل موی خود اهمیت می‌دهند بهتر است این مقاله را دنبال کنید. هر سال مدل موهای جدیدی چه ایرانی و چه اروپایی روانه دنیای مد می‌شود اما قبل از اینکه مدل موی مورد علاقه خود را انتخاب کنید باید بدانید که توجه محض به زیبایی در این باره نتیجه خوبی به شما نخواهد داد و مدل موی انتخابی شما علاوه بر زیبا بودن باید متناسب با فرم صورت شما باشد. در این بین برخی از آقایان مدل موهای بلند را برای خود می‌پسندند. برای دیدن جدیدترین مدل موی بلند مردانه با "ستاره" همراه باشید.


	مدل موی بلند مردانه جدید ۲۰۱۷ (راهنمای انتخاب مدل مو) | وب


اگر تاکنون توجه نکرده بودید باید بگوییم که چندی است که مدل مو بلند مردانه دوباره به عرصه مد بازگشته است و شاید فکر کنید تنها دلیل آن دم خرگوشی‌های کوچک زیبایی باشد که روی سر آقایان مشاهده می‌کنیم و به بعضی از آن‌ها واقعا می‌آید. ولی حقیقت داستان چیز دیگری است. اگر شما مقدار زیادی از مو روی سر خود احساس کنید باید حالت و فرم خوبی به آن بدهید که مناسب سر شما باشد و شما باید دانش این کار را داشته باشید.

راهنمای انتخاب مدل موی مردانه بر اساس فرم صورت

مدهایی که برای آرایش مو از آن سوی آب‌ها می‌آید، دلیلی ندارد که به چهره شما هم بیاید پس فقط برای اینکه از مد پیروی کنید روی صندلی هیچ آرایشگری ننشینید. اصل اول در انتخاب مدل موی مناسب، این است که سادگی و برازندگی را فراموش نکنید که همیشه و در همه حال زیباست.  آرایشگرهای مردانه معمولا براساس شکل صورت شما که استخوانی است یا چاق یا پهن یا کشیده یا گرد، بهترین مدل را برای شما طراحی می‌کنند. در این میان توجه به فرم و بافت موهای شما اهمیت فوق‌العاده‌ای خواهد داشت. فراموش نکنید اگر موهایتان را درست و اصولی اصلاح کرده باشید موی شما کمترین نیاز را به مراقبت خواهد داشت. همچنین توجه داشته باشید که در صورت انتخاب مدل موی بلند مردانه باید نگهداری و مراقبت از آن را در اولویت قرار دهید.

صورت لوزی شکل

در این نوع صورت، پیشانی کوچک بوده و ناحیه چشم‌ها و استخوان‌های گونه عریض‌تر و چانه باریک است. باید مدل مویی انتخاب کنید که استخوان گونه را باریک‌تر جلوه دهد و پهنای پیشانی و فک بیشتر به نظر بیاید. مدل‌های نامتقارن بهترین گزینه شماست. اگر فرق سر از بغل باز شود، موها حتما باید چتری باشد و به کناره‌ها پیچ بخورد و بیشترین پرپشتی مو در ناحیه چانه باشد و بلندی موها تا میانه گردن بیاید.

صورت مربعی شکل

مردانی که صورت مربع دارند، قوی و جذاب به نظر می‌رسند. مدل مویی که این افراد انتخاب می‌کنند معمولا زاویه‌دار است، درست برخلاف خانم‌ها که مدل‌های گرد را ترجیح می‌دهند. اگرچه موهای کوتاه بهترین گزینه برای این نوع صورت است اما اگر می‌خواهید موهایتان به چشم آید، فواصل بین دو فرق سر را بلندتر کنید.

صورت مستطیل شکل
عرض و پهنای پیشانی، چانه و گونه یکسان است و صورت، لاغر و کشیده است. افرادی که صورتی به این شکل دارند، باید سعی کنند فرم صورتشان کوتاه‌تر و پهن‌تر جلوه داده شود. می‌تواند متقارن یا نامتقارن باشد و چتری اختیاری است اما بیشترین پرپشتی مو باید در کناره‌های سر باشد. قد موها نیز کوتاه است و تا چانه ارتفاع دارد.

صورت گرد
انتخاب مدل مو برای این نوع صورت، کاملا بستگی به خود شما دارد. دوست دارید کدام قسمت از صورتتان پنهان یا بیشتر به چشم آید؟ صورت‌های بیضی زاویه‌دار نیستند بنابراین باید مول مویی را انتخاب کنید که کمی بلند و حجیم باشد تا گردی صورتتان را بپوشاند و آن را کشیده نشان دهد. از آوردن تمام موهای سرتان روی پیشانی خودداری کنید، زیرا گردی آن را تشدید می‌کند.

صورت بیضی شکل

در این مدل، چانه کمی باریک‌تر از پیشانی و استخوان گونه برجسته است که به خاطر تقارن و تناسب آن، ایده‌آل‌ترین شکل صورت به حساب می‌آید. هر نوع مدل مویی نیز برای این چهره‌ها مناسب است.

صورت قلبی شکل

صورت‌های قلبی شکل شقیقه بلندی دارند و ما برای آن مدل موی بلند را پیشنهاد می‌کنیم. موی کوتاه، از آنجا که تنها بر قسمت بالایی صورت تاکید می‌کند، برای شما مناسب نیست. با کمی ته‌ریش تعادل صورتتان را حفظ کنید.

در آخر باید بگوییم اگرچه می‌توانید در هر سنی هر مدل مویی که دوست دارید انتخاب کنید ولی حقیقت این است که هر سنی مقتضیات خاص خودش را دارد. شما هنگامی زیبا هستید که متناسب با سن خودتان به نظر برسید.

تصاویر جدیدترین مدل موی بلند مردانه ۲۰۱۷


	مدل موی بلند مردانه جدید ۲۰۱۷ (راهنمای انتخاب مدل مو) | وب	مدل موی بلند مردانه جدید ۲۰۱۷ (راهنمای انتخاب مدل مو) | وب	مدل موی بلند مردانه جدید ۲۰۱۷ (راهنمای انتخاب مدل مو) | وب	مدل موی بلند مردانه جدید ۲۰۱۷ (راهنمای انتخاب مدل مو) | وب	مدل موی بلند مردانه جدید ۲۰۱۷ (راهنمای انتخاب مدل مو) | وب	مدل موی بلند مردانه جدید ۲۰۱۷ (راهنمای انتخاب مدل مو) | وب	مدل موی بلند مردانه جدید ۲۰۱۷ (راهنمای انتخاب مدل مو) | وب	مدل موی بلند مردانه جدید ۲۰۱۷ (راهنمای انتخاب مدل مو) | وب	مدل موی بلند مردانه جدید ۲۰۱۷ (راهنمای انتخاب مدل مو) | وب	مدل موی بلند مردانه جدید ۲۰۱۷ (راهنمای انتخاب مدل مو) | وب	مدل موی بلند مردانه جدید ۲۰۱۷ (راهنمای انتخاب مدل مو) | وب


امیدواریم از مشاهده مدل موی بلند مردانه و جدید لذت برده و بتوانید با استفاده از راهنمایی‌ها و نکاتی که ذکر شد بهترین انتخاب را برای موهای خود داشته باشید.

مجله اینترنتی وب


همچنین مشاهده کنید

سایت جمارانسایت عصرایرانروزنامه آرمان ملیسایت همشهری‌آنلاینسایت مجله شبکهخبرگزاری تسنیمسایت ساعدنیوزخبرگزاری فارسسایت اکوایرانسایت خبرآنلاین