سه شنبه, ۱۱ مهر, ۱۴۰۲ / 3 October, 2023
مجله ویستا

مدل مو جدید سلنا گومز


سلنا گومز Selena Gomez در جدیدترین عکسی که در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته با مدل مویی جدید ظاهر شده است.

سلنا گومز با مدل موی جدیدش همه را شگفت زده کرد

تقریبا تمام مردم طرفدار موهای یک دست مشکی سلنا گومز هستند و با دیدن چهره جدید سلنا گومز غافلگیر شدند. سلنا گومز جدیدا برای مل موئهایش، مدل موی کوتاه تا سرشانه را انتخاب کرده است. البته نباید از این قضیه گذشت که مدل مو جدید سلنا گومز برای صورت او بسیار مناسب است.
همان طور که در عکس ملاحظه می کنید او از خط چشم گربه ای هم برای تکمیل مدل موهای جدیدش استفاده کرده است. همچنین او سفیر تبلیغاتی محصولات مراقبت مو کمپانی "Pantene" است.

سلنا مری گومز Selena Marie Gomez متولد ۲۲ ژوئیه ۱۹۹۲ بازیگر و خواننده و طراح مد اهل آمریکا است. او برای اولین بار در نقش جایانا در فیلم بارنی و دوستان شناخته شد، زمانی که او تنها ۷ سال سن داشت. او بیش‌تر به خاطر بازی در نقش آلکس روسو در مجموعه کمدی جادوگران محلهٔ لرزان از شبکهٔ دیزنی به شهرت رسیده است.

او عضو اصلی گروه سلنا گومز و صحنه است و تا به امروز همراه با گروهش سه آلبوم استودیویی با نام‌های ببوس و بگو، سال بی باران و وقتی خورشید غروب می‌کند را منتشر کرده است. وی در ژانویهٔ سال ۲۰۱۲ اعلام کرد که از گروه خود (برای مدتی) جدا خواهد شد و می‌خواهد بر بازیگری‌اش تمرکز داشته باشد. او موسیقی متن فیلم‌های جادوگران در محلهٔ لرزان، تینکر بل، داستان سیندرلای دیگر و بلرزانش را خوانده است.

وی در سال ۲۰۰۸ سفیر سازمان یونیسف شد و این عنوان او را به جوانترین سفیر یونیسف تبدیل کرد. او در تاریخ هفتم آوریل سال ۲۰۱۳ ترانه‌ای با نام بیا و آن را بگیر، جدا از گروه موسیقی «سلنا گومز و صحنه» خوانده است. این اولین بار بود که آهنگی از او جزو ۱۰ آهنگ برتر ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد قرار داشت و توسط انجمن صنعت ضبط موسیقی ایالات متحده آمریکا گواهینامهٔ طلا گرفت. دومین تک آهنگ او با نام کاهش سرعت در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳ منتشر شد. همچنین آلبوم آخر خود تا کنون را با نام احیا در تاریخ ۹ اکتبر ۲۰۱۵ منتشر کرد.

مدل مو جدید سلنا گومز Selena Gomez


مدل مو جدید سلنا گومز

مدل مو سلنا گومز Selena Gomez


مدل مو جدید سلنا گومز

تهیه و تدوین : گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ

Save

Saveهمچنین مشاهده کنید

سایت تابناکروزنامه ایرانسایت رکناسایت نی نی بانخبرگزاری تحلیل بازارسایت اعتماد آنلاینروزنامه همشهریسایت جمارانسایت ورزش سهسایت بیتوته