دوشنبه, ۷ فروردین, ۱۴۰۲ / 27 March, 2023
مجله ویستا

راز زیبایی و جوانی سینمای ایران از زبان خودشان، از نیکی کریمی تا مهتاب کرامتی


راز زیبایی و جوانی ستارگان ایرانی همیشه برای مردم عادی جای سوال بوده و هست. با ما همراه شوید تا این رازها را برای تان فاش کنیم.

راز زیبایی و جوانی ستارگان ایرانی

راز زیبایی مهناز افشار : دور لوازم ارایش را خط بکشید

سوپر استار زن سینمای ایران فقط سه سال با دهه چهرم زندگی اش فاصله دارد او که به تازگی عروس شده است توانسته به خوبی از پوستش مراقبت کند به کونه ای که حداقل ۵ سال از سنش کمتر نشان می دهد او راز جوانی اش را عدم استفاده مرتب از لوازم ارایشی می داند او بیشتر از لوازم ارایشی از کرم و ماسک های گیاهی استفاده می کند.

راز جوانی مهران مدیری

مهران مدیری ۵۳ ساله شده است . حق دارید تعجب کنید اصلا به او نمی اید نه به ظاهرش و نه به اخلاقش . بی تردید بخشی از راز جوانی او خصوصیات اخلاقی اش و بخشی دیگر سبک زندگی اش. یکی از نکته هایی که مدیری به ان توجه دارد استراحت و ساعت کافی خواب است.

راز زیبایی مهتاب کرامتی : جوانی ام را مدیون مادرم هستم

بانوی زیبای سینمای ایران وارد ۴۴ سالگی شده است اما وقتی بهاو نگاه می کنید پوستش حداقل ۱۰ سال جوان تر نشان می دهد مهتاب در مورد راز جوانی اش می گوید مادرم در رشته تغذیه درس خوانده است به همین خاطر از دوران کودکی توجه خاصی به تغذیه ما نشان می داد . به همین خاطر برایش مهم بود که ما خوب غذا بخوریم و ورزش کنیم. من سعی می کنم کتر ارایش کنم و با کمک سبزیجات و تغذیه مناسب و ورزش از خودم مراقبت کنم

راز جوانی همایون شجریان : ارثیه جوانی

همایون شجریان علاوه بر این که یک وارث خوب صدا است وارث چهره جوانی و بدن سالم نیز هست. او که در استانه ۴۰ سالگی است چهره بسیار با طراوتی دارد و ظاهرش به مراتب کمتر از سن واقعیش است . او می گوید از پدرش یاد گرفته سلامت زندگی کند و دور دخانیات را خط کشیده و در عوض به ورزش روی اورده است.

راز زیبایی افسانه پاکرو : هنوز همان دختر مدرسه ام

افسانه پاکرو با وجود اینکه الان ۳۱ سال دارد چهره اش از سنش کمتر نشان می دهد . او معتقد است بخشی از کم سن نشان دادن چهره اش ریشه ژنتیک دارد و جندان به مراقبت های او احتیاج ندارد در نهایت او سعی دارد با تغذیه درست و ورزش کردن و با مشورت با یک دکتر متخصص مخصوص پوست از چهره و اندامش مراقبت کند.

راز جوانی سروش صحت و راز داشتن یک زندگی خوب

سروس صحت که اتفاقا دوستی نزدیکی با پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما دارد به زودی شمع تولد ۵۰ سالگی اش را فوت می کند . او هم به لحاظ ظاهری و هم روحیه سال ها با این سن و سال فاصله دارد . او خودش در این باره می گوید : راز زندگی خوب داشتن کار خوب زن خوب زنگی خوب و غذاهای سالم است ظاهرا اقای صحت همه این ها را با هم دارد .

راز جوانی حامد بهداد : راز یک ۴۰ ساله خوش تیپ

حامد بهداد هر چند ۴۰ سالگی را پشت سر گذاشته است چند سالی از سنش جوان تر نشان می دهد . بخشی از این موضوع هم به خاطر این است که ساخت صورت و نو پع اندام او به گونه ای است که پا به پای سنش جلو نمیرود حامد راز جوانی اش را تغذیه خو و ورزش و البته وراثت می داند.

راز زیبایی شبنم قلی خانی : اگر می خواهی جوان بمانی زود بخواب

شبنم قلی خانی هم تا مدتی دیگر باید شمع تولد ۳۵ سالگی اش را فوت کند . اما خیلی جوان تر از سنش نشان می دهد . شبنم راز جوانی اش را اینگونه می گوید خوابیدن سر وقت من حتما ساعت ۱۲ شب می خوابم ازسن ۲۴ سالگی همواره از کرم دور چشم و ضد چروک استفاده کرده ام و همیشه تغذیه خوبی داشته ام.

راز زیبایی نیکی کریمی فریز شدن در زمان

نیکی کریمی هم انصافا با وجود اینکه چند سالی می شود ۴۰ سالگی را رد کرده اما همچنان جوان و زیباست و پوستش طراوت یک بانوی ۳۰ ساله را دارد . او راز جوانی اش را در استفاده درست از لوازم ارایشی و بهداشتی تغذیه سالم و ورزش و خواب مناسب می داند .

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : bedunim.irهمچنین مشاهده کنید

سایت جمارانسایت مشرقسایت تاپ نازسایت چیدانهسایت رکناسایت لنداسپاسایت الفسایت بیتوتهروزنامه شرقخبرگزاری تسنیم