دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ / Monday, 18 February, 2019

مشت زنی ایران در بازی‌های آسیایی


مشت زنی ایران در بازی‌های آسیایی
پس از حضور مشت زنان ایرانی در بازیهای المپیک ۱۹۴۸ لندن، یک تیم ۹ نفره از ایران در سومین دوره بازی های آسیایی در سال ۱۹۵۸ در توکیو ژاپن شرکت نمود و حاصل اولین حضور ایران ۳ مدال نقره و ۳ مدال برنز بود. تیم ایران را ایزار ایلخا نوف، کاریت کوچار، صادق علی اکبر زاده، حسن پاک اندام، وارزیک قازاریان، سورن پیرجانیان، امیر یاوری، لئون خاچاطوریان و اکبر خوجینی تشکیل می دادند.
● نتایج مشت زنان ایران در بازیهای آسیایی ۱۹۵۸
▪ وزن اول (۵۱ کیلو):
ایزارایلخانوف (مدال برنز)
▪ وزن پنجم (۶۳/۵ کیلو):
وارزیک قازاریان (مدال نقره)
▪ وزن ششم (۶۷ کیلو):
سورن پیر جانیان (مدال نقره)
▪ وزن هفتم (۷۱ کیلو):
امیر یاوری (مدال برنز)
▪ وزن هشتم:
لئون خاچاطوریان (مدال نقره)
▪ وزن نهم:
اکبر خوجینی (مدال برنز)
با این نتایج تیم ایران در مکان چهارم آسیا قرار گرفت.
در بازیهای ۱۹۶۲ جاکارتا ایران حضور نداشت. چهار سال بعد در بازیهای آسیایی ۱۹۶۶ بانکوک تیم مشت زنی ایران متشکل از: ویلهلم یونانی، ناصر آقایی، التفات طالبی، روبرت آتون، ایرج سلامی کهن، امیر دلال، آلوش عباسی وحسین فتحیان پور به ۴ مدال برنز دست یافت.
● مدال آوران تیم ایران در بازیهای آسیایی ۱۹۶۶
▪ ۵۷ کیلوگرم:
ناصر آقایی (مدال برنز)
▪ ۶۰ کیلوگرم:
التفات طالبی (مدال برنز)
▪ ۸۱ کیلوگرم:
آلوش عباسی (مدال برنز)
▪ ۸۱+ کیلوگرم:
حسین فتحیان پور (مدال برنز)
در بازیهای آسیایی ۱۹۷۰ تیم مشت زنی ایران شامل حسن ملک لو، سید عمران خاتمی، دامون بابایی، محمد ساروخانی و غلامحسین پاک منش به یک مدال نقره و دو مدال برنز دست یافت.
● مدال آوران تیم ایران در بازیهای آسیایی ۱۹۷۰
▪ ۷۱ کیلو:
محمد ساروخانی (مدال برنز)
▪ ۷۵ کیلو:
غلامحسین پاک منش (مدال برنز)
▪ ۸۱+ کیلو:
سید عمران خاتمی (مدال نقره)
بازیهای آسیایی تهران اوج درخشش مشت زنی ایران بود در این دوره تیم ایران صاحب ۱۰ مدال شد.(۳ طلا، ۲ نقره و۴ برنز)
● مدال آوران تیم ایران در بازیهای آسیایی ۱۹۷۴
▪ ۴۸ کیلوگرم:
عبدالرضا انصاری (مدال نقره)
▪ ۵۴ کیلوگرم:
هاملت میناسیان (مدال برنز)
▪ ۵۷ کیلوگرم:
جبار فعلی (مدال نقره)
▪ ۶۰ کیلوگرم:
حسین مدار دوست (مدال برنز)
▪ ۶۳/۵ کیلوگرم:
فرشید انتقامی (مدال برنز)
▪ ۶۷ کیلوگرم:
احمد پور افتخاری (مدال برنز)
▪ ۷۱ کیلوگرم:
شریف دلارام (مدال طلا)
▪ ۷۵ کیلوگرم:
وارتکس پارسانیان (مدال برنز)
▪ ۸۱ کیلوگرم:
ماسیس هامبارسو نیان (مدال طلا)
▪ ۸۱+ کیلوگرم:
عبد الرضا انداوه (مدال طلا)
تیم ایران پس از کره جنوبی به مقام دوم آسیا رسید.
در بازیهای آسیایی ۱۹۷۸ به علت شرایط نامناسب سیایی ایران دربازیهای آسیایی شرکت نکرد، چهار سال بعد در بازیهای سال ۱۹۸۲ در دهلی نو هر چند ورزش ایران در چهار رشته حضور داشت ولی مشت زنی در میان آنها نبود. در بازیهای ۱۹۸۶ هم تیم مشت زنی ایران به رقابت ها اعزام نشد. پس از ۱۶ سال غیبت بالاخره بوکسورهای ایرانی توانستند در بازیهای آسیایی ۱۹۹۰ پکن شرکت نمایند که این حضور برای ایران یک مدال نقره و دو نشان برنز به همراه داشت.
● مدال آوران تیم ایران در بازیهای آسیایی ۱۹۹۰
▪ وزن ۷۵ کیلوگرم:
سیامک ورزیده (مدال برنز)
▪ وزن ۸۱ کیلوگرم:
علی اصغر کاظمی (مدال نقره)
▪ وزن ۹۱+ کیلوگزم:
ایرج کیارستمی (مدال برنز)
در بازیهای ۱۹۹۴ هیروشیما پس از ۲۰ سال ایران صاحب مدال طلا در مشت زنی گردید و ایوب پور تقی فرشچی به این مهم دست یافت. ایران در مجموع یک طلا، یک نقره و ۲ برنز به دست آورد و در جایگاه ششم آسیا قرارگرفت.
● مدال آوران تیم ایران در بازیهای آسیایی ۱۹۹۴
▪ ۶۷ کیلوگرم:
انوشیروان نوریان (مدال برنز)
▪ ۸۱ کیلوگرم:
ایوب پور تقی فرشچی (مدال طلا)
▪ ۹۱ کیلوگرم:
بهمن عزیز پور (مدال برنز)
▪ ۹۱+ کیلوگرم:
محمد رضا صمدی (مدال نقره)
چهار سال بعد در بازیهای آسیایی ۱۹۹۸ بانکوک، دوباره مشت زنی ایران دچار نزول شد و تنها به دو مدال (۱ نقره و ۱ برنز) دست یافت.
● مدال آوران تیم ایران در بازیهای آسیایی ۱۹۹۸
▪ ۹۱ کیلوگرم:
روح الله حسینی(مدال برنز)
▪ ۹۱+ کیلوگرم:
محمد رضا صمدی(مدال نقره)
متأسفانه مشت زنی ایران دچار نزول بسیار شدیدی گردید به طوریکه در بازیهای آسیایی ۲۰۰۲ بوسان به هیچ مدالی دست نیافت.
● مدال آوران تیم ایران در بازی های آسیایی ۲۰۰۶
▪ ۶۹ کیلوگرم:
محمد ستارپور (مدال برنز)
▪ ۸۱ کیلوگرم:
مهدی قربانی (مدال برنز)
▪ ۹۱ کیلوگرم:
علی مظاهری (مدال طلا)
▪ ۹۱+ کیلوگرم:
جاسم دلاوری (مدال برنز)


منبع : سایت پارس اسپورت

مطالب مرتبط

ناگفته‌هائی از زندگی بروس‌لی

ناگفته‌هائی از زندگی بروس‌لی
● تولد اژدها
تاریخچه زندگی بروس‌لی از وقتی شکل می‌گیرد که پدر و مادرش به آمریکا سفر کردند. پدرش لی‌هوی چوان متولد ۱۹۰۵ در گوانگ دونگ چین بود. او به‌عنوان یکی از چهار عضو اصلی اپراتی کانتون فعالیت می‌کرد. در آن اپرا کارهای مختلفی می‌کرد: خواندن، رقصیدن، اجراء کمدی و...
بین این حرفه‌ها خودش بیشتر از همه اجراء را دوست داشت و گاهاً با گروه به کشورهای خارجی مسافرت می‌کرد. سال ۱۹۴۰ لی‌هوی چوان به همراه همه و چند تن از اعضاء خانواده‌اش که به اتفاق هنگ‌کنگ را ترک کرده بودند، سر از غرب آمریکا درآوردند.
مادر بروس‌لی گریس با نام اصل اوی یوهو متولد ۲۹ دسامبر ۱۹۱۱ شانگهای بود. در نوزده سالگی شانگهای را به قصد هنگ‌کنگ ترک کرد. همانجا بالی هوی چوآن آشنا و یکی از اعضاء فعال گروه نمایش وی شد. پس از ازدواج در یک خانه کوچک واقع در خیابان ما اولام مستقر شدند.
چند سال بعد به خانه‌ای نه چندان بزرگ‌تر از قبلی در شماره ۲۱۸ ناتان روآد خیابان اصلی کودلون در هنگ‌کنگ اسباب‌کشی کردند. وقتی اولین فرزندشان که یک پسر بود از دنیا رفت. این زوج جوان وقت خود را با آه و ناله کردن هدر نداد و چون یک سنت چینی می‌گوید دومین فرزند باید دختر باشد با تولد فوبی انگار که نشان خوشبختی در خانه پدیدار شد. کمی پس از آن اولین پسر به‌دنیا آمد که نامش را پیتر گذاشتند و بعد از آن یک دختر دیگر به نام اینس.
● یک چینی متولد آمریکا
خانواده لی از سان‌فرانسیسکو بود که گریس بار دیگر باردار شد او در بیمارستان می‌ماند چون خانواده‌اش ۵۰۰۰ کیلومتر دورتر از او در شهر چینی‌ها اجراء داشت. بیست و هفتم نوامبر ۱۹۴۰ (سال اژدها طبق تقویم چینی‌ها) و بین ساعت ۶ تا ۸ صبح (ساعت اژدها) در بیمارستان جکسون استریت سان‌فرانسیسکو گریس چهارمین فرزندش را به‌دنیا آورد یعی بروس‌لی را.
گریس فرزندش را Jun Fan نامید به معنای ”بازگشت“ چون او و شوهرش آرزو داشتند روزی بار دیگر به زادگاهشان باز گردند. با این وجود بروس‌لی بعدها بارها نامش را عوض کرد. این نام را مادرش با کمک دکتر ماری. ای.‌گلور که او را در به‌دنیا آوردن کودک یاری کرده بود، انتخاب کرد. او فکر کرده بود که کودک در آمریکا به‌دنیا آمده و باید نامش تا حدودی غربی باشد دکتر گلودبه گریس پیشنهاد کرد کلمه ”Li“ شرقی به صورت ”Lee“ غربی تغییر دهد البته بروس‌لی این نام را تا چهارده سالگی به‌کار نبرد. ”آنچه مهم است این است که من یک چینی متولد آمریکا هستم.“ اینها را بروس‌لی در یک مصاحبه می‌گوید. ”هویت مسلم و واقعی من چینی است. در طول سال‌های اقامتم در آمریکا هم خودم را یک چینی دیدم. از دید مردم غرب هم من بدون شک یک چینی‌ام.“ بروس ادامه می‌دهد: ”این‌که من چینی هستم که در آمریکا متولد شدم کاملاً اتفاقی است. در آن دوره چینی‌هائی که در آمریکا بودند به‌طور محسوسی غریب بودند. غربت به خاطر دوری از سرزمین مادری.“
● یک اسم دخترانه
خانواده هنوز باید اجراهای خیابانی داشته باشد چون به این‌کار نیاز دارد و برای این‌کار به بسیاری از شهرهای آمریکائی سفر می‌کند تا بالاخره به محله آشنای چینی‌ها می‌رسد. اپرای کانتون به راه می‌افتد و از طرف مردم با استقبال گرمی مواجه می‌شود چون پدر بروس خارج از آسیا هم طرفدار دارد: ”پدرم یک هنرمند معروف اپرای چینی بود و نزد مردم خیلی زبانزد و عزیز بود.“ بروس اضافه می‌کند: ”برای همین بود که اغلب در آمریکا کار می‌کرد و من در یکی از این سفرها که مادرم نیز همراه او بود به‌دنیا آمدم.“ کمی پس از تولد بروس، لی‌هوی جوان به همسرش پیوست و کودکش را با خود به مدت یک‌ماه به یک گروه فیلم‌برداری سینمائی در سان فرانسیسکو برد که رئیس آن سینما Kwan Man-Ching دوست صمیمی‌اش بود. فیلم ”Golden Gate Girl“ یا ”دختر گلون گیت“ اولین تجربه سینمائی بروس کوچک بود گرچه متأسفانه فیلم هرگز به روی پرده‌های سینما راه نیافت.
همچنان‌که در سنت رسم و رسوم چینی‌ها پسرها از دخترها عزیزترند، خانواده لی‌ها می‌ترسیدند پسرشان چشم زخم بخورد و یا کسی او را بدزدد پس یک اسم دخترانه Fung Sai (به معنای کوچولو) را برایش انتخاب کردند و یک گوشواره هم به گوشش انداختند تا حسابی دختر شود.
خانواده لی در سان فرانسیسکو تا نیمه ژانویه ۱۹۴۱ ماند و برای مدت ۶ هفته یعنی تا آخر فوریه قصد هنگ کنگ کرد. ”پدرم نمی‌خواست من در آمریکا تحصیل کنم.“ بروس ادامه می‌دهد: ”وقتی سه ماهه بودم به هنگ‌کنگ برگشتیم.“
● بچه شوخ اصلاح‌ناپذیر
سکونت در Nathan Road در طبقه دوم یک ساختمان قدیمی که زیر آن پر از مغازه و شلوغ و پر سر و صدا و... خانواده لی (با ورود عضو جدید، پسر کوچک خانواده یعنی روبرت) و زن برادر مادام لی با پنج فرزندش. چون طبق رسومات چین پس از مرگ برادر لی‌هوی چوان سرپرستی همسر و فرزندان او به پدر و مادر بروس می‌رسید.
زندگی به آرامی می‌گذشت. یکی از بچه‌های گروه اپرا مردی فقیر بود که فرزندی به نام Wu Ngan داشت پدر Wu در گروه فیلم‌برداری آمریکا همراه لی‌هون چوان بود. او زندگی سختی را گذراند و پس از مرگش لی‌هوی سرپرستی فرزند او را نیز مانند فرزندان خود پذیرفت.
خانه اتاق‌های بسیار داشت که همه مبله و با تجهیزات بود. اتاق اصلی به سالن غذاخوری تبدیل شده بود، یک حمام و یک تراس کوچک پر از قفس حیوانات و پر از گل و گیاه.
اتاق‌ها پر از تختخوا‌بهای چند طبقه بودند و یک‌سره صدای یک جمعیت بیست نفره به گوش می‌رسید. خانه پر از سگ، گربه، پرنده، یک ماهی و یک مرغ هم بود که بروس بچگی‌اش را با آنها می‌گذراند. این خانوار پرجمعیت با مشکل اقتصادی مواجه نبود چون لی‌هوی چوان صاحب آپارتمان‌های بسیاری بود که اجاره آنها را می‌گرفت. این اجاره‌ها و پولی‌که از اجراها می‌گرفت برای داشتن یک زندگی آرام، و حتی لوکس کافی بود. اما طبیعت بروس کوچک آرامش و یک‌جا ماندن آرام و بی‌سروصدا را نمی‌پذیرفت. و این به‌خاطر خصوصیات شخصیتی او بود. به خاطر همین هم بود که در خانه او را Mo Si tung صدا می‌کردند.
(یعنی کسی که آرام و قرار ندارد ـ یک‌جا بند نمی‌شود)
چون وقتی توی کوچه با بچه‌ها و دوستانش در حالت جست و گریز نبود با برادرانش شمشیر بازی می‌کرد. او دنبال قربانی می‌گشت که با او شوخی کند و این‌طور وقتش را بگذراند. برای همین هر وقت آرام و مؤدب بود و معلوم نبود کجاست، داشت دسته‌گلی به آب می‌داد! اگر هم به کسی مشت می‌زد که انگار شوک به بدن آدم وارد می‌شد!
برادرش روبرت مزه شیرین کاری‌های او را زیاد چشیده است:
”یه روز بروس آمد به اتاق من و گفت یه بازی جدید اختراع کردم. اسمش ”زیر دریائیه“. پرسیدم چطوریه؟ گفت ”بهت یاد می‌دم“ و من نمی‌دانستم که چه چیزی در انتظارم هست. بعد او از اتاق بیرون رفت و چند دقیقه بعد با یک بلوز برگشت. من را نشاند و بلوز را کشید سرم و گفت حالا تو زیردریائی هستی و آستین‌های لباس دوربین آن. دور و بر تو پر از کشتی‌های جنگی است (مثلاً دست‌های بروس می‌شوند کشتی‌های جنگی) هر وقت یکی از آنها را دیدی فریاد بزن: آتش!
بازی شروع شد. هر وقت دستی می‌‌دیدم که از جلوی آستین یعنی دیده‌بان می‌گذشت فریاد می‌زدم: آتش! ولی او به من گفت تو خیلی کندی و کشتی‌های جنگی سریع رد می‌شوند و تو آنها را از دست می‌دهی. دوباره شروع کردیم او دستش را لیز داد و من محکم‌تر فریاد زدم: آتش! دوباره به من گفت تو خیلی یواش کار می‌کنی به درد نمی‌خوره! فقط یک شانس دیگه به تو می‌دم. این دفعه تصمیم گرفتم حتماً بازی را ببرم و شلیک کنم پس با دقت توی آستین نگاه می‌کردم خیلی طول کشید شاید بیست ثانیه ولی به‌نظر من یک‌ساعت گذشت. دست او دوباره آمد و من فریاد کشیدم آتش! او به من گفت نه فقط کشتی را از دست دادی بلکه دشمن به تو حمله هم کرد و در همان لحظه یک پارچ آب یخ را از توی آستین ریخت روی من و...“
آندیس خواهرش که بروس او را شاهزاده کوچولو خطاب می‌کرد تعریف می‌کند. ”بروس بچه شیطانی بود. فقط دوست داشت سر به‌سر دیگران بگذارد. کلی پول می‌داد و اشیاء خنده‌دار و بامزه می‌خرید. چیزهائی که در هیچ مغازه‌ای پیدا نمی‌شد.“
Phoebe هم از دست شیطنت‌های او در امان نبود: ”یک‌روز و طی تشریفات خاصی، بروس یک کتاب به من داد و گفت حتماً باید بخوانم چون خیلی تخصصی و مهم است. روی جلد کتاب اسم و عنوانی نبود. خیلی کنجکاو شدم بدانم کتاب درباره چیست وقتی کتاب را باز کردم دیدم یک باتری الکتریکی از کار افتاده تون آن جاسازی کرده است. بروس خندید و در رفت.“
مادرش درباره شوخی‌های او خاطراتی دارد: ”یک روز وقتی خدمتکار از خانه خارج شد، بروس دکور خانه را به‌طور کلی تغییر داد. خدمتکار که برگشت یکهو به مبل و صندلی‌ها کوبیده شد. لامپ وسط اتاق بود و نورش به اطراف نمی‌رسید تا خدمتکار به چراغ برسد بدنش به همه میل و صندلی‌ها خورد و درب و داغان شد. دست آخر عصبانی پیش من آمد و گفت که خودش می‌داند این‌کار، کار بروس است. من به او قول دادم که در این مورد با بروس صحبت کنم ولی واقعاً نمی‌توانستم در همان حال هم خنده‌ام را کنترل کنم.“
گاهی هم بعضی از قربانی‌هایش منتظر فرصت بودند تا از او انتقام بگیرند خواهرش Phoebe تعریف می‌کند یک‌روز می‌خواستیم با هم به استخر برویم او من را هل داد توی آب من هم تصمیم گرفتم یک درس درست و حسابی به او بدهم پس بیرون آمدم و او را به کناره استخر کشاندم و سرش را آنقدر زیر آب نگهداشتم تا ادب شود. این باعث شد بعدها بروس خیلی‌خیلی کم و به‌ندرت وارد استخر بشود.
● از مدرسه فراری بود
علیرغم شیطنت‌هایش خیلی بارحم بود. مادرش تعریف می‌کند: ”یک‌روز وارد سالن که می‌شدم دیدم بروس جلوی پنجره ایستاده و بیرون را تماشا می‌کند. یکهو به طرف در دوید تا بیرون برود پرسیدم کجا! حتی نایستاد تا جواب من را بدهد. با سرعت دوید بیرون. رفتم طرف پنجره تا ببینم او چه چیزی را دیده است. دیدم مرد روشندلی می‌خواهد از خیابان رد شود و نمی‌تواند. بعد بروس به من گفت مردم با بی‌توجهی از کنارش رد می‌شدند و او از این بابت اظهار تأسف و عذاب وجدان می‌کرد.“
بروس فقط وقتی آرام می‌گرفت که کتاب دستش می‌گرفت. یک گوشه می‌نشست و ساعت‌ها می‌خواند آنقدر که در سن شش سالگی عینکی شد.“ ساعت‌ها توی رختخوابش می‌نشست و عکس‌های کتاب را نگاه می‌کرد و زیرنویس‌ها را می‌خواند.“
عجیب این‌که با این به خواندن بسیار علاقه داشت ولی محصل خوبی نبود. خوب درس نمی‌خواند. با این‌که استعداد خوبی داشت ولی چندین بار مدرسه‌اش را عوض کرد.
● تغییر نام‌ها
به خاطر بدرفتاری‌هائی که در مدرسه داشت مجبور بودند جایش را عوض کنند. در ضمن این جابه‌جائی‌ها نامش هم بارها عوض شد. تا دو سالگی اسمش Jun Fan بود. و این به خاطر رسومات چینی‌ها بود که می‌خواستند مثلاً شانس دادن تعادلات روحی به او را بالا ببرند. بروس بعد نام Jun Fan را با Lee Yuen Kam عوض کرد. تا دوازده سالگی هم با همین نام سر کرد. ولی در چهارده سالگی یک نام ساده با تلفظ راحت غربی را برگزید Lee از طرفی بروس واقعاً نمی‌دانست چه‌کار کند. او به سینما علاقه داشت ولی مردم در خیابان‌ها دنبال او می‌گشتند.

وبگردی
کپی‌برداری «عین‌به‌عین»
کپی‌برداری «عین‌به‌عین» - انتظار می‌رفت که علیخانی هم در قسمت اول برنامه «عصرجدید» به کپی بودن «عین‌به‌عین» برنامه‌اش و شباهت آن با برنامه مشهور «گات تلنت‌ آمریکایی» اشاره کند و در مقایسه‌ای از ویژگی‌های احتمالاً متفاوت نسخه ایرانی این برنامه بگوید؛ علیخانی اما ترجیح داد در این زمینه حرفی نزند!
اشتباه جالب در مراسم استقبال از رئیس جمهور در هرمزگان
اشتباه جالب در مراسم استقبال از رئیس جمهور در هرمزگان - مراسم استقبال از رئیس جمهور در سفر به استان هرمزگان.
ماجرای خجالت‌آور پراید برای کشور
ماجرای خجالت‌آور پراید برای کشور - رشیدپور: آقای روحانی واقعا قیمت پراید قابل کنترل نیست؟
توزیع عجیب کیک 40 سالگی انقلاب توسط یک روحانی!
توزیع عجیب کیک 40 سالگی انقلاب توسط یک روحانی! - در ویدیویی که در فضای مجازی داغ شده شاهد پخش کیک 40 سالگی جمهوری اسلامی
ادامه‌ی سکوت ضرغامی درباره‌ی انتقال آرشیو صداوسیما به شبکه من و تو
ادامه‌ی سکوت ضرغامی درباره‌ی انتقال آرشیو صداوسیما به شبکه من و تو - چند سالی است از جمله روزهای اخیر که با نزدیک شدن به مقاطعی از جمله دهه‌ی فجر، شبکه‌های تلویزیونی فارسی خارج کشور مانند بی‌بی‌سی و من‌وتو مستندهایی از زمان انقلاب پخش می‌کنند که جزو آرشیو صداوسیما بوده است ولی تا امروز مشخص نشده است که چطور و توسط چه کسانی به دست آنها رسیده است؟
اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر
اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر - مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر شامگاه دوشنبه در برج میلاد برگزار شد.
جنجال شبیه‌سازی بیعت امام و همافران ارتش توسط علم‌الهدی در مشهد
جنجال شبیه‌سازی بیعت امام و همافران ارتش توسط علم‌الهدی در مشهد - دیدار و سلام نظامی فرماندهان نیروی هوایی ارتش به سیداحمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد انتقادهایی را در پی داشته است.
ازدواج الهام حمیدی + تصاویر
ازدواج الهام حمیدی + تصاویر - الهام حمیدی بازیگر پرکار این روز‌های سینما و تلویزیون با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد اما هویت همسرش را فاش نکرد.
عکس/ کشف حجاب در تهران!
عکس/ کشف حجاب در تهران! - حجت الاسلام حمید رسایی عکسی در کنار یک زن بی حجاب از حضور در برنامه‌ای با عنوان «اعلام همبستگی با ملت ونزوئلا» در تهران منتشر کرده است.