جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ / Friday, 22 June, 2018

چگونه هکرها شما را هک می‌کنند و کلمه عبور شما را سرقت می‌کنند


چگونه هکرها شما را هک می‌کنند و کلمه عبور شما را سرقت می‌کنند
شاید تا به حال برای شما اتفاق افتاده باشد که مورد حمله هکرها (hackers) قرار بگیرید. شاید بارها account های اینترنت تان در عرض یک روز خالی شده باشد بدون آنکه خودتان استفاده کرده باشید. شاید متوجه شده باشید که در yahoo messenger شخص دیگری هم از ID شما استفاده می کند.
● هک چیست و Hacker کیست ؟
▪ Hack یا هک
به زبان ساده و شاید عامیانه ترین تعبیر آن دزدیده شدن کلمه عبور یک سیستم یا account می باشد.به طور کلی نفوذ به هر سیستم امنیتی کامپیوتری را hack می گویند.
▪ Hacker یا هکر
Hacker شخصی است باهوش , فرصت طلب , دارای معلومات بالا با افکار سازنده و مطمئنا با وجدان .
لازم به ذکر است که از نظر من هکرها با دزدان اینترنتی و یا الکترونیکی فرق دارند. هکرهای واقعی در میان خود مرام نامه ای دارند که همه پایبند به آن می باشند.
هکر در موقع هک کردن یک سیستم امنیتی هدفش ضربه زدن (چه مادی و چه معنوی) به شخص یا اشخاصی نیست.
▪ انگیزه های یک هکر خوب
یک هکذرخوب ، او هک می کند تا معلوماتش را نشان دهد. هک می کند تا همگان بدانند که سیستمهای امنیتی دارای مشکل هستند.
هک می کنند تا نواقص (حفره های امنیتی ) این سیستمها نمایان شوند.
اگر هکرها نمی بودند مطمئنا سیستمهای امنیتی به کاملی سیستمهای امروزی نمی بود. پس هکرها مفیدند.
در این میان افرادی هستند که با سوء استفاده از معلومات خود و یا دیگران هدفشان از هک کردن ضربه زدن به اشخاص است یا به دنبال پرکردن جیب خود می باشند. از نظر من این افراد دزدانی بیش نیستند.
در این مقاله منظور من از هکر همان دزد اینترنتی یا الکترونیکی است.
● چگونه هک می شویم ؟!
روزی با هکری صحبت می کردم و از او پرسیدم رایج ترین و مطمئن ترین روش هک کردن چیست ؟ و او در جواب گفت :رایج ترین روش , ساده ترین روش است. آنروز معنی سخنش را نفهمیدم. ولی وقتی کمی تحقیق کردم و در دنیای اینترنت هک شدم, متوجه منظورش شدم. یکی از متداول ترین روش های هک کردن, حدس زدن password است.
▪ روش رایج اول
روش رایج دیگر خواندن password از روی دست User به هنگام تایپ آن می باشد. یا فرستادن صفحه ای مانند صفحه ورودی Hotmail , Yahoo به صورت یک Email که در آن به ظاهر کارکنان شرکت سرویس دهنده از user خواسته اند به منظور اطمینان از صحت سرویس دهی password خود را تایپ کند. که این password در همان لحظه برای هکر mail می شود.
برنامه جالبی وجود دارد که LOG تمامی حرفهایی که وارد شده است را ذخیره می کند. هکر برنامه را اجرا می کند و بعد از شما می خواهد که رمز خود را بزنید. کلیدهای تایپ شده توسط شما درون یک فایل متنی TXT ذخیره می شود و هکر بعدا به آن رجوع می کند و رمز شما را کشف می نماید.
▪ حدس زدن
روش دیگر حدس زدن جواب سوالی است که شما انتخاب نموده اید تا در صورت فراموش نمودن رمزتان از شما پرسیده شود. در yahoo استفاده از این روش سخت است زیرا تاریخ دقیق تولد و آدرس و حتی کد پستی را نیز می خواهد. ولی در سرویس hotmail به سادگی می توانید جواب سوال را حدس بزنید و رمز را بدست آورید. و نیز هکر می تواند به کارکنان hotmail نامه زده و در آن ابراز نماید که account اش مورد هک قرار گرفته و درخواست رمز جدید کند که کارکنان Hotmail از او چند سوال در مورد سن و آخرین دسترسی به account و آخرین رمزی که به خاطر دارد می کنند و سپس رمز جدید در اختیار او قرار می گیرد.
(چند بار از این روش توانسته ام به رمزها دست یابم) یا برای یافتن رمز account های اینترنت, به ISP شما زنگ می زند و با دادن مشخصات خواستار تغییر رمز می شود. جالب اینجاست که در بسیاری از موارد منشیان رمز قبلی را نمی پرسند.
اینها همه روشهای ساده ولی رایج و متداول بودند. روش دیگری که در اینجا در موردش صحبت می کنم کمی تخصصی است و هر شخصی نمی تواند از این روش استفاده کند بلکه باید معلوماتی در خصوص اینترنت و IP و یک سری نرم افزارها داشته باشد.
در این روش شخص با فرستادن یک فایل آلوده به ویروس یا Trojan سیستم شما را آلوده می کند. با اجرای این فایل , فایل مورد نظر در حافظه جای می گیرد و هر زمان که کامپیوتر روشن شود دوباره در حافظه صدا می شود. پس با پاک نمودن فایل اولیه مشکل شما حل نمی شود. این فایل کامپیوتر شما را به عنوان یک Server در می آورد و یکی از پورت ها را برای استفاده هکر باز می گذارد. (برخی از این trojan ها پرتی را باز نمی گذارند بلکه از طریق یک email رمز ها را برای هکر ارسال می نمایند.) حال هکر می تواند با پیدا کردن IP شما و اتصال به پورت مورد نظر در زمانی که هم شما Online هستید هم هکرتان هر کاری با کامپیوتر شما بکند حتی آنرا خاموش کند و رمزهای موجود در کامپیوتر شما را بدزدد.
البته ارسال فایل گاهی به صورت online نمی باشد. هکر می تواند اگر با شما آشنایی داشته باشد به پشت کامپیوتر شما بی آید و فایل مورد نظر را روی آن اجرا کند.
جالب اینجاست که اغلب ویروس کشها از شناسایی Trojan های جدید عاجزند. از همین رو من مدتها گرفتار یکی از آنان بودم.
● چه باید کرد ؟! چگونه هک نشویم ؟!
روشهای ساده را به سادگی و با کمی دقت می توان مسدود کرد. مثلا رمزی انتخاب کنید که حدس زدنش کار هر کسی نباشد. شماره تلفن , اسم , فامیل , شماره شناسنامه یا تاریخ تولید و ترکیبی از اینها معمولا اولین چیزی است که به ذهن هر کسی می رسد. سعی کنید در رمز انتخابی خود از پرانتز یا کروشه استفاده کنید یا حتی کاما که اینها به ذهن هیچ هکری نخواهد رسید. هنگامی که رمز خود را وارد می کنید مراقب باشید , کسی نزدیکتان نباشد. یا از کلید های منحرف کننده استفاده کنید. مثلا چند کلید الکلی بزنید و بعد با Backspace پاکش کنید که اگر کسی هم دید , متوجه رمز شما نشود.
● توصیه هایی درمورد امنیت کاری
پشت کامپیوتر کسی که به او اطمینانی ندارید , رمزی وارد نکنید. یا اگر مجبورید, با استفاده از کلید های Ctrl+Alt+Del و باز نمودن Task Manager کلیه برنامه های مشکوک را ببندید. معمولا اسامی آنها مانند Thief یا Keylogger یا keyl یا هر اسم مشکوک دیگری می تواند باشد. در موقع ثبت نام در سرویسهای Hotmail و Yahoo به شما تذکر داده می شود که کارکنان شرکت سرویس دهنده به هیچ عنوان از طریق Email از شما درخواست Password نمی کنند. پس هیچ گاه از طریق هیچ Email ی رمز خود را وارد نکنید. از جایی اینترنت تهیه کنید که امنیت بیشتری دارد و تجربه کارشان بالاست. زیرا علاوه بر منشیان بی تجربه که بعضاً رمزها را برباد می دهند , اگر شبکه (ISP) هک شده باشد , دیگر از دست شما کاری بر نمی آید و رمز شما و دیگر کاربران در خطر می باشد.
احتمال حمله با روش تخصصی که در بالا توضیح دادم به کاربرانی که از سیستمهای Instant messaging مانند Yahoo messenger یا MSN messenger یا ICQ و ... استفاده می کنند بیشتر است چون اینگونه برنامه ها به راحتی IP شما را در اختیار هکر قرار می دهند و همواره یک پورت آزاد را اشغال می کنند و معمولا به صورت مستقیم با کاربر مقابل در ارتباط هستند. مخصوصا در مواقع ارسال و دریافت فایل. پس اگر می خواهید در امان باشید از این برنامه ها استفاده نکنید.
ولی امروزه در ایران اینترنت بدون اینگونه برنامه ها فایده ای ندارد ! پس هیچگونه فایلی را که از افراد ناشناس فرستاده می شود , باز نکنید.
● حال اگر کامپیوتر شما از قبل آلوده شده باشد چه باید کرد ؟!
اگر مطئمن ترین راه را می خواهید. کامپیوتر خود را فرمت نموده و دوباره ویندوز را نصب کنید. زیرا اغلب ویروس کشها قادر به شناسایی یا پاک نمودن بسیاری از این نوع ویروسها نمی باشند. ولی معمولا این روش به صرفه نیست. کاری که من برای مبارزه با این نوع ویروس ها (که نمی دانم آیا به آن مبتلا هستم یا خیر) کردم این است که یک ویروس کش جدید نصب نمودم که هر هفته آنرا Update می کنم. من Norton Antivirus ۲۰۰۳ را پیشنهاد می کنم که خود به صورت اتوماتیک هر ۱۰ روز یکبار به روز می شود.
حال اگر ویروسی پیدا شد که ویروس کش من نتوانست آنرا شناسایی کند چه ؟!
▪ و مسدود نمودن پورت های آزاد
همانطور که گفتم فایلی که در حافظه شما اجرا می شود و کامپیوتر شما را به عنوان Server آماده حمله هکر می کند برای اتصال به اینترنت و فرستادن اطلاعات احتیاج به یک پورت آزاد دارد. روشهای زیادی برای مسدود نمودن پورت های آزاد وجود دارد. همواره در ایران رسم است که می گویند اینترنت بدون Proxy بهتر است ولی باید بدانید که Proxy نه تنها سرعت کار شما در اینترنت را بالا می برد بلکه جلوی حمله هکرها را نیز می گیرد.
روش دیگر استفاده از Firewall می باشد. امروزه بسیاری برنامه های کم حجم با عنوان Firewall خانگی وجود دارند.
شما با استفاده از یکی از این برنامه ها می توانید به راحتی هرگونه رد و بدل شدن اطلاعات بین کامپیوتر خود و اینترنت را ببینید و کنترل نمایید.برنامه ای که من پیشنهاد می کنم ZoneAlarm می باشد. با نصب این برنامه هرگاه , برنامه ای بخواهد با اینترنت تبادل اطلاعات نماید ابتدا به شما تذکر می دهد و شما می توانید اگر برنامه مشکوکی بود اجازه فرستادن اطلاعات را از او صلب کنید. در ضمن هیچ شخص و برنامه ای هم نمی تواند بدون اطلاع شما از بیرون به کامپیوتر شما وصل شود. ویندوز XP از نظر امنیت در شبکه بسیار پیشرفته است و احتمال هک شدنش کمتر است , پیشنهاد می کنم از این ویندوز استفاده کنید.
در آخر باید بگویم هیچ روشی به صورت ۱۰۰% شما را ایمن نمی کند. فقط سعی می کنیم احتمال هک شدنمان را پایین بیاوریم.

نوشته : محمد رضا فرخی
http://yazdit.mihanblog.com/More-۲۶۲.ASPX

مطالب مرتبط

حرف های یک هکر

حرف های یک هکر
جان اسنو مایل یك هكر قدیمی است كه از سال ها قبل كار با رایانه را آموخته و بعد از آن به بعضی كارهای غیر قانونی نیز مبادرت كرد و برای همین چند بار نیز از دسترسی به رایانه و اینترنت محروم شد . وی هم اكنون به عنوان مشاور امنیتی چندین شركت اینترنتی مشغول به كار است و به تحقیق در این موضوعات نیز می پردازد متن زیر گفته های خود وی در مورد مشاهداتش است .من اعتراف میكنم كه یك راننده جنگی هستم. در خارج از شهر شارلوت در كارولینای شمالی به دنیا آمده و بزرگ شده‌ام. جمعیت شارلوت در ۱۰ سال گذشته دو برابر شده است و دهها مركز مالی و تجاری شعبات خود را در زادگاه من مستقر كرده‌اند.
در شروع توسعه تجاری شارلوت، من همیشه فكر میكردم تكنولوژی سیستم ارتباطی این شركتها حتماً وای فای و وایر لس است.
میگویند رانندگی جنگی Wardriving تكنیكی است كه در حین رانندگی در خیابانها با ردیابی امواج و دریافت و انتقال آن به كامپیوتر لپ تاپ نقاط دسترسی به اینترنت منازل و مراكز كار را شناسایی كرده و خود را با استفاده از امواج وایر لس به اینترنت وصل میكند.
من راننده جنگی Wardriver هستم؛ پوشیده و پنهان شده و گمنام. در كوچه پس كوچه‌های ساختمان شركتهای بزرگ در مقابل خانه‌های مردم در كمین نشسته‌ام تا از ضعف و ناتوانی آنان استفاده كنم.یك صدای ضعیف، یك بوق كوچك در گوشی من خبر از رسیدن به مقصد میدهد. به آرامی دستی به كامپیوتر كه در صندلی جلو در كنارم قرار دارد می‌كشم و در دلم به كسانی كه از سیستم بی‌سیم اینترنت استفاده میكنند می‌خندم.همه درها برایم باز است، سرقت حتی بدون باز كردن یك قفل در شروع و تمام میشود.
دزدی من یك وسیله و یك شرط لازم دارد. وسیله به درد شناسایی امواج میخورد و برای از دست ندادن فرصت‌های طلایی. یك كار دیگر هم باید شرط كرد، این یكی دیگر دزدی نیست، باید نفرین "خدا مرا نیامرزد اگر به حریم اینترنت مردم تجاوز كنم" را هم زیر پا گذاشت تا وجدان فراموش شود.
یك نصیحت و سفارش هم دارم و آن این كه شما به هر دلیل این كار را نكنید، حتی آن را امتحان هم نكنید! جرم است و جرم خیلی بزرگی هم هست. دیر یا زود خدمتتان میرسند همانطور كه دمار از روزگار من درآوردند.
ما راننده‌های جنگی غروبها و شبها كه شركتها تعطیل میشوند و یا مردم به خواب میروند سراغ امواج رادیویی آزادی میرویم كه در فضا پخش است. آنها را ردیابی كرده و از اینترنت مجانی استفاده میكنیم. نمیدانم به صاحبان این خانه‌ها و شركتها چه بگویم. مگر نمیدانند هر شب دهها راننده جنگی در انتظار به خواب رفتن آنان هستند.
من هر شب قبل از ساعت ۹ باید ۱۹ مایل از خانه تا محل كارم رانندگی كنم در این فاصله بیش از ۱۰۰ نقطه را شناسایی كرده‌ام كه ۹۰% آنها بدون حفاظ های امنیتی هستند و من میتوانم بدون درد سر با لپ تاپم به خانه و یا شركت آنها وصل شوم. بگذارید رازم را به شما بگویم. اسلحه من نرم‌افزار نت استامبلر است و یك دستگاه كوچك كه با نزدیك شدن به نقاط ارتباط با به صدا درآوردن بوق خبر از حفره و كانال ورودی به شبكه خانه میدهد. منطقه‌ای كه هر شب من در آن رانندگی میكنم مسكونی است و هجوم استفاده كنندگان از اینترنت بدون سیم در خانه‌هایی كه بیش از یك كامپیوتر دارند تعداد قربانیان رانندگان جنگی را افزایش داده است.
در میان ما موردی كه در ماه نوامبر ۲۰۰۳ برای یك راننده جنگی در هنگام دانلود كردن عكسهای مستهجن در تورنتو اتفاق افتاد و منجر به دستگیری او شد، همیشه هشدار تلقی میشود.
در نوامبر ۲۰۰۳ پلیس تورنتو شخصی را به جرم دزدی علائم مخابراتی از راه دور متهم كرد. یكی از ماموران در شرح ماجرایی كه با استفاده از تكنولوژی وای فای انجام شده بود گفت در ساعت ۵ صبح پلیس شخصی را در حین رانندگی در مسیر اشتباه در یك خیابان یك طرفه متوقف و مشاهده میكند راننده با كامپیوتر لپ تاپ در حال استفاده از اینترنت و دانلود عكس عریان یك كودك ۱۰ ساله با استفاده از شبكه وای فای یكی از خانه‌های مستقر در آن خیابان است. پس از بازداشت راننده، پلیس متوجه میشود این شخص در خارج از تورنتو زندگی میكند و او بدون هیچ دلیلی در آن محل مشغول تردد است. پلیس پس از دریافت مجوز قانونی و بازرسی از خانه والتر نواكاسكی ۳۶ ساله تعداد بیشماری عكسهای مشمئز كننده و عریان كودكان كم سن و سال كشف می‌كند.
می‌بینید صاحبخانه چه شانسی آورد. حالا اگر پلیس سر نرسیده بود و والتر نواكاسكی كارش را تمام میكرد و پلیس در پی یافتن رد جرم یقه چه كسی را میگرفت و چه كسی را متهم میكرد؟ والتر را یا صاحبخانه را؟
شبكه بندی خانه‌ها و صاحبان آنها ضرر زیادی نمی‌كنند. این شركتها هستند كه در معرض خطر واقعی قرار دارند. اگر تو هم مثل من راننده جنگی باشی و در شبی ناگهان سوراخ وارد شدن به یك شركت بزرگ را پیدا كنی چكار میكنی؟
شنبه شب هفته گذشته من توانستم. با این كه شركت هنوز باز بود و چند كارمند در آن به كار مشغول بودند وارد شبكه شوم. هیچكدام از آقایان و خانمهای محترمه متوجه من نشدند. شبكه باز بود و من برای همه آنها یك پیام كوتاه فرستادم كه من اینجا بودم و از شبكه خارج شده و پا به فرار گذاشتم. من منظوری نداشتم فقط میخواستم به آنها بگویم كمی بیشتر هشیار باشند. باید ماجرای فروشگاههای لوئز Lowe’s یادتان باشد. فروشگاههای زنجیره‌ای لوئز در آمریكا مثل فروشگاههای هوم دیپو وسایل خانگی و مصالح ساختمانی میفروشد. یك سال پیش از جریان تورنتو یك راننده جنگی در پاركینگ فروشگاهی توانست خود را از طریق سیستم بدون سیم به شبكه لوئز وصل كرده و تعداد بیشماری از شماره كارتهای اعتباری مشتریان را به كامپیوتر خود دانلود كند. مدیران داخلی چند فروشگاه بست بای Best Buy هم اعتراف كرده‌اند شماره كردیت كارتهای مشتریان خود را از طریق های وای فای و شبكه بیسیم سست و غیر امن به اداره مركزی میفرستند. در آخرین كنفرانس جهانی موبایل و وایر لس، شركت اینتل اعتراف كرد كسی توانسته است ایمیل‌های ۱۰ تا ۱۲ نفر از مدیران ارشد شعبه شركت در اورگان آمریكا را به سرقت ببرد.اینها تعدادی از اعترافات شركتهای بزرگ است. كمپانیهای نیمه بزرگ و كوچك تمایلی به افشاء اسرار خود ندارند و خجالت میكشند از اشتباهات خود حرف بزنند و این خود دلیل دیگری است تا ما با اطمینان بیشتر از نقاط ضعف آنها استفاده كنیم. خودتان قضاوت كنید. با این همه تبلیغات و بوق و كرنا در نشریات،‌ مجلات، رادیو و تلویزیون و اینترنت و با این همه مشاور ریز و درشت امنیت شبكه، چرا هنوز ما رانندگان جنگی میتوانیم به راحتی سد و مرزهای محكم و محفوظ آنها را بشكنیم؟ جوابتان را در یك جمله كوچك میدهم؛ "متخصصان امنیت شبكه‌های وایرلس ابزار و آموزش كافی برای حفظ شبكه ندارند."
اگر من به جای متخصصان امنیت شبكه كار میكردم اول از همه مطمئن میشدم كه آیا شركت و یا خانه من واقعاً و صد در صد نیاز به اتصال بدون سیم به اینترنت دارد یا نه و اگر داشت فقط به امنیت ابتدایی قانع نمی‌شدم. راههایی با اطمینان بیشتر از امنیت ابتدایی هست كه با اعمال آن میتوان جلوی نفوذ رانندگان جنگی را گرفت.
قبلاً گفتم ابزار كار من یك دستگاه دی لینك است و یك اداپتور به همراه نرم‌افزار مجانی، ماشین و لپ تاپ. این را به شما میگویم تا احتیاط كنید. وارد شدن به شبكه خانه شما و دسترسی به اطلاعات شركت شما به همین راحتی است كه گفتم.
تعداد كسانی هم كه احتیاط را رعایت نمی‌كنند كم نیستند. تكنولوژی هم اكنون ارزان خرید و فروش میشود، نصب و اتصال قطعات دیگر كاری ندارد. فقط كافی است به یك نمونه از آمار تهیه شده توسط گما پائولو تحلیل گر شركت كانرز نگاه كنید. او میگوید فروش كارت شبكه بدون سیم از ۳/۳ میلیون و ۸ میلیون در ۲ - ۳ سال پیش به بیش از ۱۱ میلیون در سال گذشته افزایش یافته است. میتوانید حدس بزنید چه تعدادی از این قطعات نصب شده هر روز در معرض هك شدن هستند.
ما رانندگان جنگی از هك به معنی كلاسیك آن استفاده نمیكنیم. نسل قبل از ما مودم داشتند و با كنترل شماره گیری مودم وارد سیستمهای شبكه میشدند ما به آنها شماره گیران جنگی War dialer میگفتیم، ما از تكنیك دیگری استفاده میكنیم. هك ساده‌تر شده است و دیگر رانندگان جنگی War Drivers نیاز به سیم و سیم كشی و تلفن و مودم ندارند.
فرستنده‌های وایرلس درست مثل فرستنده‌های رادیویی عمل میكنند. استاندارد اینگونه بیسیم ها ۸۰۲۱۱ بی نام دارد و در طول موج آزاد و بدون نیاز به دریافت اجازه ۴/۲ گیگاهرتز پخش میشود. شركتها و خانه‌ها در چند سال گذشته با استفاده از استاندارد باز (بدون كنترل) تصویب شده ۸۰۲.۱۱b كمیسیون مخابرات فدرال آمریكا FCC توانسته‌اند فرستنده و گیرنده ارتباط بی سیم وای فای را در محل كار و یا خانه خود نصب كنند تا تمام كامپیوترهای مستقر در محدوده ۱۰۰ متری مركز ارتباط بتوانند بدون اتصال فیزیكی با یكدیگر مكالمه كرده و به اینترنت متصل شوند.
سیستم ارتباطی وایرلس با گذر از دیوار و كف اتاق، كامپیوترها را در محلهای سرپوشیده و در فضای آزاد، دور از محیط كار و خانه، فرودگاه، رستوران و هتل به اینترنت ارتباط داده و به ارسال و دریافت اطلاعات می‌پردازد. در چندین سال گذشته مبتكران و دانشمندان در پی یافتن راه حلی بودند تا بتوانند سیمهای در هم پیچیده و در هم ریخته رنگارنگ پشت كامپیوترها را به نحوی از بین برده و بتوانند كامپیوترها را بدون استفاده از سیم و یا كابل به یكدیگر ارتباط دهند كه سرانجام پروتكل بین المللی وای فای مشكل آنان را حل كرد.
در گذشته انسان توانسته بود با مهار كردن اشعه مادون قرمز و استفاده از آن در وسائلی مانند میكرفون، كیبورد، دستگاههای كنترل از راه دور تلویزیون، باز و بسته كردن درهای ماشین و گاراژ ارتباط از راه دور بدون سیم را ممكن سازد. در حال حاضر تلفنهای همراه، كامپیوترهای دستی، دوربین های دیجیتال برای ارتباط از پروتكل استاندارد دندانه های آبی Bluetooth تبعیت می كنند. استاندارد Bluetooth تكنولوژی ارتباط رادیویی بین دو دستگاه در فاصله كم است.
مركز شهر شارلوت بسیار آسیب پذیر است. در یك رانندگی با سرعت كم توانستم ۸۷ نقطه دستیابی به شبكه پیدا كنم و در مجموع از میان آنها ۱۲ شبكه غیر قابل نفوذ بودند. وقتی جریان را به آنها گفتم بیشتر آنها آن را بی اهمیت دانستند و تعدادی اصرار داشتند كه شبكه آنها غیر قابل نفوذ است و من اشتباه میكنم.
ببینید، بیشتر شركتهای سرویس دهنده اینترنت ادعا میكنند و به شما آرامش خاطر میدهند كه شبكه ارتباطی شما با اینترنت از طریق آنها كاملاً امن است. از من بشنوید و حرف و قولهای آنها را زیاد جدی نگیرید. خیلی از رانندگان جنگی از آنها با هوشترند.

وبگردی
فیلم |  بالاخره کار بانک‌ها ربا هست یا نیست؟ | ۴۰سال است تکلیفمان را با ربا معلوم نکرده‌ایم
فیلم | بالاخره کار بانک‌ها ربا هست یا نیست؟ | ۴۰سال است تکلیفمان را با ربا معلوم نکرده‌ایم - فیلم - دکتر حمید ابوطالبی مشاور سیاسی رئیس جمهور در کافه خبر با انتقاد از اینکه در 40 سال گذشته بسیاری از مسایل مهم را تعیین تکلیف نکرده ایم می گوید: این گونه جامعه دچار سردرگمی و به سمت گناه یا بزهکاری و یا توافق بر سر گناه سوق پیدا می کند. صحبت های او را در ویدئوی زیر ببینید و بشنوید.
(ویدئو) رفع ممنوعیت صدای جواد یساری پس از ۴۰ سال
(ویدئو) رفع ممنوعیت صدای جواد یساری پس از ۴۰ سال - جواد یساری پس از ۴۰ سال با خواندن در فیلم «دشمن زن» دوباره به عرصه هنر بازگشت.این گزارش توسط تماشا تهیه و منتشر شده است. منبع
سرلشگر فیروزآبادی و ویلای 10هزار متری لواسان !
سرلشگر فیروزآبادی و ویلای 10هزار متری لواسان ! - لازم است ذکر شود جنبش عدالتخواه دانشجویی در صورت ادامه تعلل دستگاه‌های مربوطه در تخلیه ملک بیت‌المال، حق اقدامات انقلابی را برای اجبار فرد نامبرده به تخلیه ویلای لواسان، برای خود محفوظ می‌داند.
ماجرای تجاوز به 41 دختر از زبان امام جمعه ایرانشهر
ماجرای تجاوز به 41 دختر از زبان امام جمعه ایرانشهر - امام جمعه اهل سنت ایرانشهر : در ماه رمضان به ۴۱ دختر تجاوز شده که از این میان فقط ۳ دختر شکایت کرده اند.
انتشار عکس دلخراش حمید بقایی
انتشار عکس دلخراش حمید بقایی - مشاور رسانه‌ای احمدی نژاد دیشب با انتشار عکسی دلخراش از وضعیت جسمی «حمید بقایی» از بازگشت این مجرم پرونده‌ی مالی آن دولت به زندان اوین خبر داد.
سبک عجیب شوی لباس در عربستان حاشیه ساز شد!
سبک عجیب شوی لباس در عربستان حاشیه ساز شد! - در پی برگزاری نمایش مد لباس زنان به سبکی عجیب در عربستان، سر و صدای بسیاری در رسانه ها به راه افتاد. ماجرا از این قرار بود که لباسها بدون مانکن و مانند اشباح در حال پرواز با استفاده از پهباد نمایش داده شدند.
ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» به نام ولایتی
ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» به نام ولایتی - علی اکبر ولایتی، مرد 37 شغله ای که به جز حوزه دیپلماسی، سالیانیست که کارشناس ادبی، فرهنگی، تاریخی، عرفانی و ... تلویزیون نیز هست، و هر سال دهها جلد کتاب به نام او منتشر می شود. همه ی این سوابق معششع یک سو و چرخش مادام سیاسی او در حوزه های مختلف، در سوی دیگر، کار را به جایی رسانیده که ولایتی را با ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» نیز می شناسند! ولایتی در تازه ترین تغییر مواضع خود این بار برجام را که روزگاری…
صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده
صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده - در این ویدئو صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده توسط معلم مدرسه را مشاهده می کنید.
افشاگری پوری بنایی درباره واقعیتی تلخ از ناصر ملک‌مطیعی
افشاگری پوری بنایی درباره واقعیتی تلخ از ناصر ملک‌مطیعی - پوری بنایی به عیادت پناهی رفت و دیدارش با مرحوم ناصر ملک‌مطیعی پس از پخش نشدن برنامه‌هایش از تلویزیون تعریف کرد.
(ویدئو) آزار جنسی گروهی دانش آموزان در مدرسه‌ای در غرب تهران!
(ویدئو) آزار جنسی گروهی دانش آموزان در مدرسه‌ای در غرب تهران! - ماجرای تکان دهنده اذیت و آزار گروهی دانش آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب تهران وارد فصل تازه‌ای شد.
آزاده نامداری هم گزارشگر فوتبال شد!
آزاده نامداری هم گزارشگر فوتبال شد! - در ادامه حضور چهره های شناخته شده در کمپین "خانم گزارشگر"، این بار آزاده نامداری مجری تلویزیون تلویزیون اقدام به گزارش فوتبال کرد. او برای این کار بازی خاطره انگیز ایران - استرالیا در مقدماتی جام جهانی 98 فرانسه را انتخاب کرده است که گزارش ضعیف او با انتقادات فراوانی مواجه شده است، تا حدی که وبسایت مربوط به این کمپین ویدئوی گزارش این او را از سایت حذف کرد.
عکسی عجیب و جنجالی از سید ابراهیم رئیسی
عکسی عجیب و جنجالی از سید ابراهیم رئیسی - عکسی از حضور سید ابراهیم رئیسی در مراسمی ویژه منتشر شده است که گفته می شود متعلق به کنفرانس افق نو در مشهد بوده است. در این عکس حرکات عجیب خانمی با لباس های قرمز، چفیه بر گردن و پرچم در دست در مقابل ابراهیم رییسی به چشم می خورد که توجه کاربران بسیاری را در شبکه های اجتماعی جلب کرده است!