یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ / Sunday, 24 June, 2018

آخرین اخبار سرویس سیاست

بروجردی رای نیاورد؛ فلاحت‌پیشه رئیس جدید کمیسیون امنیت ملی شد
بروجردی رای نیاورد؛ فلاحت‌پیشه رئیس جدید کمیسیون امنیت ملی شد - رئیس جدید کمیسیون امنیت ملی مجلس انتخاب شد.
واکنش کاربران توییتر به حضور روحانی در مجتمع تفریحی تله‌کابین توچال + عکس
واکنش کاربران توییتر به حضور روحانی در مجتمع تفریحی تله‌کابین توچال + عکس - بسیاری از کاربران فضای مجازی با انتشار تصاویر رئیس‌جمهور در تله‌کابین توچال نسبت به حضور وی در این مجتمع تفریحی انتقاد کردند.
ایست و بازرسی از دستورکار بسیج خارج شد/ ضابطین بسیجی می‌توانند نسبت به جرم مشهود ورود کنند
ایست و بازرسی از دستورکار بسیج خارج شد/ ضابطین بسیجی می‌توانند نسبت به جرم مشهود ورود کنند - معاون مقاومت مردمی بسیج گفت: ایست و بازرسی به معنا و مفهومی که قبلا بود الان دیگر اصلا وجود ندارد الا به اقتضا که مسئولان امنیتی نظام تشخیص دهند.
فلاحت‌پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شد
فلاحت‌پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شد - «حشمت‌ا‌لله فلاحت‌پیشه» رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی شد.
ظریف: خیال نکنید اگر روحانی رفت و اصولگرایان آمدند، موفق می‌شوند / مشکل FATF را بر اساس نظر مقام معظم رهبری حل خواهیم کرد / ناموفق شدن برجام برای ما خیلی خطرناک است / بخشی از مشکلات بانکی با برجام حل شد اما بنا نبود برجام در زمینه شفافیت کاری بکند / همه چی
ظریف: خیال نکنید اگر روحانی رفت و اصولگرایان آمدند، موفق می‌شوند / مشکل FATF را بر اساس نظر مقام معظم رهبری حل خواهیم کرد / ناموفق شدن برجام برای ما خیلی خطرناک است / بخشی از مشکلات بانکی با برجام حل شد اما بنا نبود برجام در زمینه شفافیت کاری بکند / همه چی - ظریف در نشستی در اتاق بازرگانی گفت: ادعا می شود چرا آمریکا از برجام خارج شد، حتما برجام ایرادی داشته است. آمریکا از نفتا، توافق پاریس، توافق همکاری های اقتصادی اقیانوس آرام و مقررات بین المللی دیگری خارج شد، آیا این توافقات ایراد داشته است؟
امریکا تغییر نظام و تغییر رفتار ایران، هر دو را با هم می‌خواهد
امریکا تغییر نظام و تغییر رفتار ایران، هر دو را با هم می‌خواهد - غیرقابل قیاس بودن پیونگ یانگ با تهران امریکا تغییر نظام و تغییر رفتار ایران، هر دو را با هم می‌خواهد مهدی مطهرنیا در گفت وگو با دیپلماسی ایرانی معتقد است که با نگاهی جامع و مانع باید زمینه های حل و فصل همه بسترهای تنش را به گونه ای فراهم آورد که در عین حفظ عزت کشور بتوان با شفافیت گسل میان تهران با جامعه بین الملل را ترمیم کرد....
آمریکا به صورت مستقیم به شرکت‌هایی که با ایران همکاری می‌کنند، فشار می‌آورد
آمریکا به صورت مستقیم به شرکت‌هایی که با ایران همکاری می‌کنند، فشار می‌آورد - ایلنا: وزیر صنعت، معدن و تجارت برنامه‌های دولت برای کنترل و نظارت بر مبادلات ارزی در بخش‌های مختلف را تشریح کرد.
هارت و پورت‌های ترامپ در درازمدت به نفع ما خواهد شد/ یک عده از FATF تابو درست کرده‌اند
هارت و پورت‌های ترامپ در درازمدت به نفع ما خواهد شد/ یک عده از FATF تابو درست کرده‌اند - ایلنا: وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: اگر چه در کوتاه‌مدت هارت و پورت‌های ترامپ به ضرر ماست اما در دراز مدت این وضعیت به نفع ما خواهد شد.
محمد هاشمی: کتاب نیست شبنامه است/ کنعانی‌مقدم: مارادونا را رها کنیم و غضنفر‌ها را بچسبیم
محمد هاشمی: کتاب نیست شبنامه است/ کنعانی‌مقدم: مارادونا را رها کنیم و غضنفر‌ها را بچسبیم - حسین کنعانی مقدم، فعال سیاسی اصولگرا نیز در ارتباط با کتاب کامران غضنفری به فرارو می‌گوید: ظاهرا باید باید مارادونا را ول کنیم و غضنفر‌ها را بچسبیم که...
آقای نوبخت! «شفیعی» مسئول شاخه جوانان حزب شما هم نیست؟/ انتخاب‌تان حزبی بوده یا بر اساس شایستگی و تخصص؟!
آقای نوبخت! «شفیعی» مسئول شاخه جوانان حزب شما هم نیست؟/ انتخاب‌تان حزبی بوده یا بر اساس شایستگی و تخصص؟! - توجه به جوانان و بکارگیری نیروهای جوان به شرط اینکه حتما وابستگی حزبی و نزدیکی به شما نداشته باشند، امر بسیار پسندیده ای است که به طور حتم بسیاری از جوانان متخصص و تحصیلکرده کشور منتظر بکار گرفته شدن چنین رویکردی از سوی دولت ها هستند؛ اما اینکه صرفا جوانانی بکارگیری بشوند که ارتباط حزبی و نزدیکی اینچنینی به تصمیم گیرندگان دارند؛ این نوعی نقض غرض و اشتباه رفتن راه است.
عارف: برخی اصلاح‌طلبان جز ایجاد چالش و هزینه دستاورد دیگری ندارند
عارف: برخی اصلاح‌طلبان جز ایجاد چالش و هزینه دستاورد دیگری ندارند - رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: متاسفانه مواقعی از درون جریان اصلاحات صداهایی شنیده می‌شود که جز ایجاد چالش و هزینه در درون خانواده  اصلاحات دستاورد دیگری ندارد.
امیر پوردستان: مراقب حرکت‌های دشمن باشیم/ نیروهای مسلح آمادگی خود را بالا ببرند
امیر پوردستان: مراقب حرکت‌های دشمن باشیم/ نیروهای مسلح آمادگی خود را بالا ببرند - رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش گفت: موظفیم تا پای جان از نظام محافظت کنیم و هر روز بیشتر از گذشته در این راه خود را آماده کنیم.
لاریجانی: کشور نیازمند همگرایی میان قوای سه گانه است
لاریجانی: کشور نیازمند همگرایی میان قوای سه گانه است - تهران-ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی کشور نیازمند همگرایی میان قوای سه گانه هستیم و در این زمینه لازم است جلسات میان دولت و مجلس ادامه یابد.
رهبری ضوابط تصمیم‌گیری مشترک قوا را طراحی کرده‌اند/ باید نقدینگی را به سمت بخش‌های ثروت‌زا سوق داد
رهبری ضوابط تصمیم‌گیری مشترک قوا را طراحی کرده‌اند/ باید نقدینگی را به سمت بخش‌های ثروت‌زا سوق داد - ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید اصلاحاتی از لحاظ نوع پرداختن به مسائل اقتصادی در نظر گرفته شود.
آمریکا به تصور خود جنگ اقتصادی را علیه ایران شروع کرده
آمریکا به تصور خود جنگ اقتصادی را علیه ایران شروع کرده - جهانگیری گفت: آمریکا جنگ اقتصادی را علیه ایران شروع کرده که با اتحاد می‌توانیم از این توطئه بزرگ عبور کنیم.
زندگینامه "آیت‌الله دری نجف آبادی"+ عکس
زندگینامه "آیت‌الله دری نجف آبادی"+ عکس - آیت‌الله قربانعلی دری نجف آبادی فرزند مرحوم حاج اسدالله در آبان 1324 در نجف آباد اصفهان،‌ پا به عرصه وجود نهاد.
مخالفت نمایندگان با لایحه اصلاح ساختار دولت
مخالفت نمایندگان با لایحه اصلاح ساختار دولت - نمایندگان با لایحه اصلاح ساختار دولت مخالفت کردند.
«اف ای تی اف» باز کردن راه آمریکا برای حمله به ایران
«اف ای تی اف» باز کردن راه آمریکا برای حمله به ایران - قانون اف ای تی اف قطعاً و یقیناً باعث خود تحریمی ایران میشود و این خود تحریمی راه را برای اجرای تهدیدات آمریکا باز می کند.
مراسم وداع با پیکر شهید دایی‌پور در معراج‌الشهدا برگزار شد
مراسم وداع با پیکر شهید دایی‌پور در معراج‌الشهدا برگزار شد - مراسم وداع با پیکر شهید دایی‌پور ظهر امروز در معراج‌الشهدا برگزار شد.
کارآفرینان از ظریف و عراقچی قدردانی کردند
کارآفرینان از ظریف و عراقچی قدردانی کردند - تهران - ایرنا - کارآفرینان و مدیران اشتغال زای کشور در نهمین همایش خود از محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و سید عباس عراقچی معاون سیاسی او به پاس شرایطی که پس از برجام برای اقتصاد ایران فراهم کردند، قدردانی کردند.
مجلس طوری عمل نکند که از رهبری تذکر بگیرد
مجلس طوری عمل نکند که از رهبری تذکر بگیرد - ایلنا: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مشروعیت مجلس در عمل به بایدها و نبایدهای رهبری است. نباید مجلس طوری عمل کند که در مورد لوایح حیاتی کشور که مستقیم به منافع و…
پیام دهلی به اروپایی‌ها؛ مخالف تحریم یک‌جانبه ایران هستیم
پیام دهلی به اروپایی‌ها؛ مخالف تحریم یک‌جانبه ایران هستیم - ایلنا: وزیر خارجه هند در دیدار با مقام‌های ارشد کشورهای اروپایی و اتحادیه اروپا بر مخالفت کشورش با تحریم‌های یک‌جانبه علیه ایران تاکید کرد.
پژوهشگاه شهید بهشتی با تاکید بر بهشتی پژوهی تاسیس خواهد شد
پژوهشگاه شهید بهشتی با تاکید بر بهشتی پژوهی تاسیس خواهد شد - نشست خبری «سرچشمه انقلاب» به مناسبت ایام بزرگداشت سالروز شهادت شهید بهشتی و ۸۲ تن از یارانش به همت بنیاد فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار شد.
برنامه‌های دولت در جهت ایجاد نشاط اجتماعی برای بانوان
برنامه‌های دولت در جهت ایجاد نشاط اجتماعی برای بانوان - دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی برنامه‌های دولت در جهت ایجاد نشاط اجتماعی برای بانوان و همچنین کودکانی که پدرانشان اتباع خارجی هستند را اعلام کرد.
هیاتی از نمایندگان برای بررسی اتفاقات اخیر به ایرانشهر می‌روند
هیاتی از نمایندگان برای بررسی اتفاقات اخیر به ایرانشهر می‌روند - نماینده ایرانشهر از ابراز تمایل تعدادی از اعضای فراکسیون زنان و کمیسیون‌های بهداشت و اجتماعی مجلس برای سفر به ایرانشهر جهت بررسی ابعاد تعرض و تجاوز به تعدادی از دختران این شهرستان خبر داد.
ایسنا و ایران مجرم نیستند
ایسنا و ایران مجرم نیستند - سخنگوی هیات منصفه مطبوعات گفت: جلسه رسیدگی به پرونده‌های روزنامه «ایران»، خبرگزاری «ایسنا» و مجله «ایران فردا» صبح امروز(یکشنبه) 3 تیرماه در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی شقاقی برگزار شد.
رهبری ضوابط تصمیم‌گیری مشترک قوا را طراحی کرده‌اند/ نقدینگی را باید به سمت بخش‌های ثروت‌زا سوق داد
رهبری ضوابط تصمیم‌گیری مشترک قوا را طراحی کرده‌اند/ نقدینگی را باید به سمت بخش‌های ثروت‌زا سوق داد - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید اصلاحاتی از لحاظ نوع پرداختن به مسائل اقتصادی در نظر گرفته شود.
جنگ اقتصادی علیه ملت ایران در حال شکل گرفتن است/ دولت برای هرگونه سناریوی اقتصادی آماده است
جنگ اقتصادی علیه ملت ایران در حال شکل گرفتن است/ دولت برای هرگونه سناریوی اقتصادی آماده است - معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دولت با اختصاص اعتبار لازم، خود را برای مواجه با هرگونه سناریوی اقتصادی آماده کرده است.
نظم تازه جهانی با آمریکای جدید
نظم تازه جهانی با آمریکای جدید - چرا ترامپ در حال تعمیق شکاف با متحدان خود است؟نظم تازه جهانی با آمریکای جدیدامیر دبیری‌مهر در یادداشتی برای دیپلماسی ایرانی می‌نویسد: ترامپ به صورت داوطلبانه هنجار‌های بین‌المللی، دیپلماتیک و سیاسی را خدشه‌دار می‌کند.