دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ / Monday, 23 October, 2017

آخرین اخبار سرویس سلامت

کدام استان‌ها بیشترین «سیاستمدار» را صادر کرده‌اند؟ / ۶ استانی که دست‌شان از سیاست کوتاه مانده است /مروری بر گعده هم استانی‌ها در رده‌های بالای سیاسی
کدام استان‌ها بیشترین «سیاستمدار» را صادر کرده‌اند؟ / ۶ استانی که دست‌شان از سیاست کوتاه مانده است /مروری بر گعده هم استانی‌ها در رده‌های بالای سیاسی - اما از میان مردان و زنانی که در رده های بالایی نظام جای گرفتند، گعده‌های برخی از هم استانی‌ها و همشهری ها در سمت‌هایی همچون وزارت، ریاست جمهوری، معاون اولی، ریاست قوه قضائیه، ریاست مجلس، عضو شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام پر رنگ تر از باقی استان ها بوده است.
۴ محرک بازار سهام برای رسیدن به قله
۴ محرک بازار سهام برای رسیدن به قله - شاخص کل بورس تهران که در ابتدای ماه گذشته در سطح ۸۵ هزار و ۸۳۲ واحدی قرار داشت، در پایان معاملات روز گذشته و در آخرین روز معاملات این ماه در سطح ۸۶ هزار و ۴۸۰ واحدی به کار خود پایان داد.در شرایطی که شاخص تنها ۳ هزار واحد تا رسیدن به قله تاریخی خود…
کدام بازار در مهرماه بیشترین سود را داد؟
کدام بازار در مهرماه بیشترین سود را داد؟ - در فضای کنونی اقتصاد ایران یکی از اصلی ترین سوالات برای سرمایه گذاران این است که کدام بازار برای سرمایه گذاری مناسب تر است و سود بیشتری می دهد؟ معمولا کسانی که نقدینگی در اختیار دارند یکی از چهار بازار طلا ، ارز ، سود بانکی و بورس را انتخاب می…
اقدام دانشگاه معتبر کره شمالی برای پذیرش دانشجویان خارجی بیشتر
اقدام دانشگاه معتبر کره شمالی برای پذیرش دانشجویان خارجی بیشتر - روزنامه طرفدار پیونگ یانگ که در ژاپن به چاپ می‌رسد، گفت که دانشگاه کیم ایل سونگ، معتبرترین دانشگاه کره شمالی در زمینه آموزش عالی قصد دارد تا از طریق گسترش مطالعات مهم و اساسی به استقبال پذیرش دانشجویان خارجی برود.
شمار 70 پرسپولیس، مهره شانس برانکو در دربی
شمار 70 پرسپولیس، مهره شانس برانکو در دربی - لیگ برتر - جانشین مهدی طارمی به بخت اول گلزنی پرسپولیسی‌ها در دربی تبدیل شده است.
ظریف: نزدیک ترین متحدان آمریکا برابرسیاست های ضد برجامی و بدعهدی ایستادند
ظریف: نزدیک ترین متحدان آمریکا برابرسیاست های ضد برجامی و بدعهدی ایستادند - وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: سیاست های دولت ترامپ در جهان منزوی است و می بینیم نزدیک ترین متحدان آن برابر سیاست های ادامه...
۴ عامل تحریک دلار در مهرماه پرنوسان
۴ عامل تحریک دلار در مهرماه پرنوسان - روز یکشنبه، دلار و سکه نوسان خاصی را تجربه نکردند تا بازارها پایان آرامی را در ماه پرنوسان مهر تجربه کنند. در سی‌امین روز مهرماه، شاخص بازار ارز با تنها یک تومان افزایش به بهای ۴هزار و ۱۳ تومان و سکه با هزار تومان افت به بهای یک میلیون و ۲۹۶ هزار…
اگر قصد تهاتر دارید به این مواد قانونی توجه کنید!
اگر قصد تهاتر دارید به این مواد قانونی توجه کنید! - تهاتر در لغت به معنای تبادل کالا، مساوات و برابر شدن بوده و در اصطلاح فقه و حقوق نیز عبارت از سقوط تعهد به سبب بدهکار بودن طرفین معامله به همدیگر است.در تهاتر موضوع دو تعهد، وجه نقد یا اشیای مثلی (مانند گندم) و هم‌جنس به مقدار متساوی است که به موجب قرارداد (تهاتر قراردادی) یا قانون (تهاتر قانونی) یا حکم دادگاه (تهاتر قضائی) ساقط می‌شوند.
روزنامه آرمان / دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
روزنامه آرمان / دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - روزنامه آرمان / شماره 3449 / دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
روزنامه اعتماد / دوشنبه ۱ آبان  ۱۳۹۶
روزنامه اعتماد / دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - روزنامه اعتماد / شماره 3936 / دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
روزنامه شرق / دوشنبه ۱ آبان  ۱۳۹۶
روزنامه شرق / دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - روزنامه شرق / شماره 2993 / دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
روزنامه شهروند / دوشنبه ۱ آبان  ۱۳۹۶
روزنامه شهروند / دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - روزنامه شهروند / شماره ۱۲۵۴ / دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
روزنامه ابتکار / 01 آبان 1396
روزنامه ابتکار / 01 آبان 1396 - روزنامه ابتکار / شماره 3836 / 01 آبان 1396
روزنامه جهان صنعت /   ۰۱ آبان ۱۳۹۶
روزنامه جهان صنعت / ۰۱ آبان ۱۳۹۶ - روزنامه جهان صنعت / شمـاره ۳۷۶۱ / ۰۱ آبان ۱۳۹۶
روزنامه قانون / دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
روزنامه قانون / دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - روزنامه قانون / شماره 1053 / دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
روزنامه ایران / دوشنبه ۱ آبان  ۱۳۹۶
روزنامه ایران / دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - روزنامه ایران / شماره 6625 / دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
روزنامه آفتاب یزد / 01 آبان 1396
روزنامه آفتاب یزد / 01 آبان 1396 - روزنامه آفتاب یزد / شماره 5022 / 01 آبان 1396
روزنامه جوان /  دوشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۶
روزنامه جوان / دوشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۶ - روزنامه جوان / شماره ۵۲۱۹ / دوشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۶
واقعا نمی‌دانم سرنوشت برجام چه می‌‌شود/ به دوستانم گفتم به پول درآوردن در ایران ادامه دهید
واقعا نمی‌دانم سرنوشت برجام چه می‌‌شود/ به دوستانم گفتم به پول درآوردن در ایران ادامه دهید - ایلنا: رئیس‌جمهوری آمریکا در گفت‌وگویی تلویزیونی گفته است که او هیچ مخالفتی ندارد که آلمان و فرانسه به تجارت خود با ایران…
شفر: پرسپولیسی‌ها مراقب استقلال باشند
شفر: پرسپولیسی‌ها مراقب استقلال باشند - لیگ برتر - سرمربی تیم فوتبال استقلال در جلسه فنی تیمش مدعی شد استقلال شرایط بهتری نسبت به حریف دارد.
نسخه‌پیچی برای بافت‌های فرسوده/ ایده‌ خلق الساعه شخصی یا راهکار کارشناسی؟
نسخه‌پیچی برای بافت‌های فرسوده/ ایده‌ خلق الساعه شخصی یا راهکار کارشناسی؟ - کارشناسان و دست اندرکاران حوزه مسکن و شهری معتقدند هر بخش از بافت‌های ناکارآمد شهری ویژگی خاص خود را دارد و نمی توان برای احیای تمام این بافت‌ها، نسخه یکسان پیچید.
ابهام در بازپرداخت اضافه هزینه دریافتی از متقاضیان اربعین/ ناگهان بیمه ارزان شد
ابهام در بازپرداخت اضافه هزینه دریافتی از متقاضیان اربعین/ ناگهان بیمه ارزان شد - در حالی که بیش از ۵۰۰ هزار نفر تاکنون در سامانه متقاضیان زیارت اربعین ثبت نام کرده اند، به ناگاه دلار از این فرآیند حذف و هزینه صدور ویزا افزایش یافت.
توصیه رهبر انقلاب به مسئولان درمورد نخبگان/ روایت یک بازیگر از طلاق‌های سینمایی/ از بسته‌شدن پرونده قضایی روغن پالم چه نتیجه‌ای میتوان گرفت؟
توصیه رهبر انقلاب به مسئولان درمورد نخبگان/ روایت یک بازیگر از طلاق‌های سینمایی/ از بسته‌شدن پرونده قضایی روغن پالم چه نتیجه‌ای میتوان گرفت؟ - «ساعت صفر» زمانی است برای شنیدن ناشنیده ها. «ساعت صفر» برای کسانی است که وقت خواندن ندارند، ولی وقت شنیدن دارند و علاقه دارند ناشنیده هایی دیگری همچون: اگه شما جای آقای روحانی بودید با آمریکا چه میکردید؟؛ نخبه ایرانی که از هلند بازگشت؛ را بشنوند.
حضور بقایی با زنبیل در دادگاه حاوی چه نشانه هایی است؟ /ممنوع‌التصویر‌ها زیر ذره‌بین فراکسیون امید/شمارش معکوس برای پرداخت سود سهام عدالت/ترامپی دیگر، این بار در اروپا/آقای روحانی، یک روز به اتاق بیایید
حضور بقایی با زنبیل در دادگاه حاوی چه نشانه هایی است؟ /ممنوع‌التصویر‌ها زیر ذره‌بین فراکسیون امید/شمارش معکوس برای پرداخت سود سهام عدالت/ترامپی دیگر، این بار در اروپا/آقای روحانی، یک روز به اتاق بیایید - حواشی حضور معاون احمدی نژاد با زنبیل در دادگاه، کوچک شدن حریم مفسدان اقتصادی، قربانی گرفتن نهنگ آبی در اصفهان و گزارش هایی درباره آن، یک بام و دو هوای توتال، واگذاری خصولتی‌ها روی میز دولت، بیانات رهبر معطم انقلاب درباره حاج مصطفی خمینی و عزم رهبران اقلیم کردستان برای برکناری بارزانی از محورهایی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پاسخ دفتر جهانگیری به فضاسازی علیه میزان اشتغال
پاسخ دفتر جهانگیری به فضاسازی علیه میزان اشتغال - در پی انتشار تقطیع شده سخنان اسحاق جهانگیری در مراسم روز ملی استاندارد و اقدام برخی رسانه‌ها در فضاسازی علیه آمارهای اعلام شده از سوی او در خصوص میزان اشتغال…
درس فرانسوی برای دیپلماسی اقتصادی
درس فرانسوی برای دیپلماسی اقتصادی - «استفاده از فرصت‌های برجام تنها به واسطه فعال‌سازی دیپلماسی اقتصادی قوی امکان پذیر است»؛ این عقیده‌ای است که فعالان اقتصادی روی آن اتفاق نظر دارند. دیپلماسی…
چشم‌انداز منفی برای قیمت طلا
چشم‌انداز منفی برای قیمت طلا - برآیند پیش‌بینی تحلیلگران ‌از بی‌اقبالی طلا در هفته آینده حکایت دارد.
ثبت بیشترین بازدهی شاخص ارزی در ۱۰ ماه گذشته
ثبت بیشترین بازدهی شاخص ارزی در ۱۰ ماه گذشته - روز یکشنبه، دلار و سکه نوسان خاصی را تجربه نکردند تا بازارها پایان آرامی را در ماه پرنوسان مهر تجربه کنند.
تجارت ایران و چین ۲۴ میلیارد دلاری شد
تجارت ایران و چین ۲۴ میلیارد دلاری شد - مبادلات تجاری ایران و چین در هشت‌ماه نخست سال‌جاری میلادی با رشد ۲۴ درصدی به بیش از ۲۴ میلیارد دلار رسید.
از «نقش مخرب صرافی‌های غیر مجاز در بازار ارز» تا «همسایه ایران، بهترین کشور برای سرمایه‌گذاری»
از «نقش مخرب صرافی‌های غیر مجاز در بازار ارز» تا «همسایه ایران، بهترین کشور برای سرمایه‌گذاری» - این پیمانه تیترهایی همچون حق بیمه رانندگان قانونمدار کاهش می‌یابد، آرامش حافظ پس از شکستن رکورد ۴۵ ماهه شاخص سهام، قیمت انواع سکه کاهش یافت، کدام رئیس بعدی فدرال رزرو آمریکا برای طلا بهتر خواهد بود، افت شدید صادرات نفت اقلیم کردستان عراق، نوسان آرام دلار در پایان مهرماه، پاسخ وزیر اقتصاد به شایعات پیرامون بازار ارز، قیمت نوبرانه این روزهای بازار خودرو، تولید نیسان در ژاپن متوقف شد، صعود آرام «تسه»ها…
وزارت ورزش «گوشی» را دست کمیته المپیک داد/ آغاز فشارها با خط و نشان محترمانه!
وزارت ورزش «گوشی» را دست کمیته المپیک داد/ آغاز فشارها با خط و نشان محترمانه! - اظهارنظر مسئولان وزارت ورزش در مورد انتخابات کمیته المپیک ظاهرا تهدیدی نرمی است از طرف آنها که البته بیش از هر نتیجه ای، این انتخابات مهم را به چالش می کشاند.
بند دردسرساز در قرارداد و خبر بد برای برانکو؛ احتمال جدایی ستاره پرسپولیس
بند دردسرساز در قرارداد و خبر بد برای برانکو؛ احتمال جدایی ستاره پرسپولیس - احتمال دارد یکی از بازیکنان اصلی پرسپولیس به خاطر دریافت پیشنهاد خارجی تیمش را ترک کند.
مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه تهران برگزار شد/ درخشش برادران ارک/ تقدیر از ناصر غلامرضایی
مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه تهران برگزار شد/ درخشش برادران ارک/ تقدیر از ناصر غلامرضایی - مراسم اختتامیه سی وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران شامگاه یکشنبه 30 مهرماه در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.
تصاویر پرونده سازی ویدیویی عربستان علیه ایران / ویدیو حواشی دادگاه امروز بقایی / ویدیو حرف‌های غیرمنتظره متخصص ایرانی که هلند را رها کرد و به ایران آمد
تصاویر پرونده سازی ویدیویی عربستان علیه ایران / ویدیو حواشی دادگاه امروز بقایی / ویدیو حرف‌های غیرمنتظره متخصص ایرانی که هلند را رها کرد و به ایران آمد - ویدیو موضع تکان دهنده فرمانده ارشد نظامی آمریکا درباره شیخ نشین‌های خلیج فارس / ویدیو شادی عراقی ها بعد از شکست بارزانی با لب کارون! / ویدیو ظرفیت بالقوه نظامی و مهندسی داعش؛ از دیگر ویدیوهای این بسته خبری است.
از بچه طرد شده سینما تا درخواست عاجزانه یک فیلمساز
از بچه طرد شده سینما تا درخواست عاجزانه یک فیلمساز - سی و چهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران، شامگاه یک‌شنبه در حالی با معرفی برگزیدگانش به کار خود پایان داد که فیلمسازان جوان و پیشکسوت با حضور روی صحنه مراسم اختتامیه، از بی‌توجهی به این عرصه گلایه و انتقاد کردند.
پاسخ توئیتری ظریف به اظهارات تیلرسون/ عکس
پاسخ توئیتری ظریف به اظهارات تیلرسون/ عکس - دیپلماسی - محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار پستی توئیتری به اظهارات رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا واکنش نشان داد.
موانع رونق صادرات در ایران
موانع رونق صادرات در ایران - در شش ماه اول سال جاری با افت وزنی و ارزشی صادرات مواجه شدیم. چندین بار نقشه راه برای توسعه صادرات ارائه شده، ولی در اجرا با ادامه...
افزایش فقر در ۱۳ سال اخیر
افزایش فقر در ۱۳ سال اخیر - یک تحلیلگر مسائل اقتصادی می‌گوید در 13 سال اخیر مردم فقیرتر شده‌اند. آمار درستی از تعداد فقرا در کشور، چه کسانی که درگیر فقر ادامه...
اعتراض استقلال به خاطر محرومیت غفوری/ پرسپولیس هنوز اعتراض نکرده است
اعتراض استقلال به خاطر محرومیت غفوری/ پرسپولیس هنوز اعتراض نکرده است - باشگاه استقلال رسما به حکم کمیته اخلاق بابت محرومیت مدافع این تیم اعتراض کرد اما برخلاف شایعات مطرح شده، هنوز شکایتی از سوی پرسپولیس انجام نشده است.
گمرک ایران اپلیکیشن موبایلی ندارد
گمرک ایران اپلیکیشن موبایلی ندارد - گمرک ایران اعلام کرد، اپلیکیشن موبایلی برای استعلام اصالت شناسه بین المللی تلفن همراه ندارد .
حقایقی درباره محرومیت طارمی و پرونده شکایت ایران از عربستان
حقایقی درباره محرومیت طارمی و پرونده شکایت ایران از عربستان - روزبه وثوق احمدی و احمدرضا براتی مهمان خبرآنلاین بودند و به سوالات ما پاسخ دادند.
اعتراض رسمی باشگاه استقلال به حکم محرومیت وریا غفوری
اعتراض رسمی باشگاه استقلال به حکم محرومیت وریا غفوری - لیگ برتر - باشگاه استقلال به‌طور رسمی به حکم محرومیت بازیکن خود اعتراض کرد.
پارس جنوبی؛ بی‌رقیب در جهان
پارس جنوبی؛ بی‌رقیب در جهان - عظمت و اهمیت پارس جنوبی بر هیچ‌کس پوشیده نیست، اما شاید مرور چند آمار آن‌هم در نوزدهمین سالروز تاسیس مجتمع گاز پارس جنوبی کمک ادامه...
ضرورت احتیاط دولت در استفاده از فاینانس‌ها
ضرورت احتیاط دولت در استفاده از فاینانس‌ها - بیست و نهمین نشست هیئت نمایندگان اتاق ایران با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. ادامه...
اعضای کمیته تحقیق و تفحص از واگذاری معادن مشخص شدند
اعضای کمیته تحقیق و تفحص از واگذاری معادن مشخص شدند - سخنگوی کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی از تعیین اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صدور مجوز واگذاری معادن خبر داد.
نحوه ارایه کارتخوان‌ها و پایانه‌های فروش مجازی ساماندهی شد/ لزوم هماهنگی بانک مرکزی و سازمان مالیاتی در ارائه کارتخوان‌ها
نحوه ارایه کارتخوان‌ها و پایانه‌های فروش مجازی ساماندهی شد/ لزوم هماهنگی بانک مرکزی و سازمان مالیاتی در ارائه کارتخوان‌ها - سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از مصوبه امروز این کمیسیون برای ساماندهی پایانه‌های فروش خبر داد.
سامانه جامع انبارها عملیاتی می‌شود
سامانه جامع انبارها عملیاتی می‌شود - در توافق وزارت صنعت با سازمان گمرک، تنها انبارهای مجاز ثبت شده در سامانه جامع انبارها، محل نگهداری کالاهای ترخیصی خواهد بود.
گمرک اپلیکیشن موبایلی را تکذیب کرد
گمرک اپلیکیشن موبایلی را تکذیب کرد - گمرک ایران اعلام کرد، اپلیکیشن موبایلی برای استعلام اصالت شناسه بین المللی تلفن همراه ندارد .
اصلی‌ترین کشورهای تجارت کننده با ایران +اینفوگرافیک
اصلی‌ترین کشورهای تجارت کننده با ایران +اینفوگرافیک - در اینفوگرافیک زیرمهم ترین کشورهای وارد کننده و صادر کننده کالا به ایران در نیمه نخست سال 1396 را مشاهده می‌کنید. چین اصلی‌ترین شریک تجاری ایران است.
ابراز نگرانی از محدودیت‌های خاتمی و توقف فعالیت سپنتا نیکنام
ابراز نگرانی از محدودیت‌های خاتمی و توقف فعالیت سپنتا نیکنام - سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه صبح امروز هیات رییسه این فراکسیون، از ابراز نگرانی فراکسیون امید نسبت به اعمال محدودیت‌های جدید...
طرح برجامی کورکر ـ کاتن
طرح برجامی کورکر ـ کاتن - آسوشیتدپرس پیش‌نویس طرحی را منتشر کرد که با هدف اعمال محدودیت‌های تازه علیه تهران نگارش شده است. طراحان این طرح، سناتور باب ادامه...
حجم مبادلات ایران و آفریقای جنوبی در سال ٢٠٢٠ به دو میلیارد دلار می رسد
حجم مبادلات ایران و آفریقای جنوبی در سال ٢٠٢٠ به دو میلیارد دلار می رسد - سفیر ایران در آفریقای جنوبی با اشاره به هدفگذاری 2 میلیارد دلاری حجم روابط برای سال 2020 توسط روسای جمهور دو کشور در سفر سال ادامه...
شرط کافی روابط بانکی
شرط کافی روابط بانکی - چند سالی بود که رودخانه خروشان روابط کارگزاری بانکی خشک شده بود. پیش از آن، بانک‌های ایرانی با بهترین بانک‌های اروپایی همکاری ادامه...
مصوبه کمیسیون اقتصادی برای ساماندهی کارتخوان‌ها
مصوبه کمیسیون اقتصادی برای ساماندهی کارتخوان‌ها - سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از مصوبه امروز این کمیسیون برای ساماندهی پایانه‌های فروش خبر داد.
تلاش برای خرید هواپیمای کار کرده اما جوان
تلاش برای خرید هواپیمای کار کرده اما جوان - سخنگوی شرکت هواپیمایی آسمان گفت: در کنار خرید هواپیمای نو از بویینگ، در تلاش هستیم از طریق خرید هواپیماهای کارکرده اما جوان ناوگان آسمان ایر را نوسازی کنیم.
غرش یوونتوس10نفره درهفته توقف مدعیان
غرش یوونتوس10نفره درهفته توقف مدعیان - یوونتوس با برتری 6 بر 2 در زمین اودینزه به تعقیب ناپولی صدرنشین ادامه داد.ضمن اینکه ماندزوکیچ از یوونتوس در دقیقه 26 از بازی اخراج شد.
فیلم | داعش از کجا آمد؟
فیلم | داعش از کجا آمد؟ - فیلم - نماهنگی از سخنان رهبر معظم انقلاب درباره داعش، بوجود آورندگان و تقویت کنندگان آن را در ویدئوی زیر می‌بینید.
ایران 10 برابر فرانسه، کارخانه خودرو دارد !
ایران 10 برابر فرانسه، کارخانه خودرو دارد ! - پتروشیمی ایران تنها با یارانه و تسهیلات بسیار ارزان‌قیمت و رانتی که می‌گیرد، توانسته است سودآور باشد.
تکیه بازار سهام به پالایشی‌ها و فولادی‌ها
تکیه بازار سهام به پالایشی‌ها و فولادی‌ها - معامله‌گران بورس تهران روز گذشته معاملاتی معتدل و آرام را در حالی به نظاره نشستند که تقویت دلار در بازارهای جهانی و انتظار برای ادامه...
حمل‌ونقل خدماتی و سقوط بی‌بازگشت نفت
حمل‌ونقل خدماتی و سقوط بی‌بازگشت نفت - سقوط بی‌بازگشت نفت نزدیک است. اگرچه باور عمومی این است که نفت، دست‌کم تا دو یا سه دهه آینده همچنان نقشی محوری در بازار انرژی و ادامه...
سایه سیاست بر صادرات
سایه سیاست بر صادرات - «آمریکایی‌ها خود را از همکاری با اقتصاد ایران محروم کردند.»، «تغییر شاکله وزارت امور خارجه»، «دستور جهانگیری به سفرا»...، این ادامه...
تلاش برای خرید هواپیمای کارکرده اما جوان
تلاش برای خرید هواپیمای کارکرده اما جوان - سخنگوی شرکت هواپیمایی آسمان گفت: در کنار خرید هواپیمای نو از بویینگ، در تلاش هستیم از طریق خرید هواپیماهای کارکرده اما جوان ناوگان آسمان ایر را نوسازی کنیم.
پاسخ دفتر معاون اول رییس جمهور به فضاسازی علیه میزان اشتغال ایجاد شده در سال‌جاری
پاسخ دفتر معاون اول رییس جمهور به فضاسازی علیه میزان اشتغال ایجاد شده در سال‌جاری - در پی انتشار تقطیع شده سخنان اسحاق جهانگیری در مراسم روز ملی استاندارد و اقدام برخی رسانه‌ها در فضاسازی علیه آمارهای اعلام شده از سوی او در خصوص میزان اشتغال…
ظریف: سیاست‌های دولت ترامپ در جهان منزوی است
ظریف: سیاست‌های دولت ترامپ در جهان منزوی است - وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: سیاست های دولت ترامپ در جهان منزوی است و می بینیم نزدیک ترین متحدان آن برابر سیاست های ضد برجامی و تلاش های آن برای…
سهم مشاغل خدماتی در اشتغال چقدر است؟ +نمودار
سهم مشاغل خدماتی در اشتغال چقدر است؟ +نمودار - بیش از 60درصد اشتغال شهری مربوط به بخش خدمات است.