جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ / Friday, 20 July, 2018

آخرین اخبار سرویس سلامت

سپهرزاد:باید برای دیدگاه برخی تاسف خورد / هنوز قراردادی با فدراسیون ندارم
سپهرزاد:باید برای دیدگاه برخی تاسف خورد / هنوز قراردادی با فدراسیون ندارم - مربی تیم ملی دوومیدانی گفت:باید برای برخی افراد که تنها به دنبال حاشیه سازی و ایجاد شایعات هستند تاسف خورد.
آخرین شرایط نقل انتقالاتی تیم پارس جنوبی جم
آخرین شرایط نقل انتقالاتی تیم پارس جنوبی جم - تیم پارس جنوبی جم چندین بازیکن کلیدی فصل قبل خود را از دست داد، اما آن‌ها با جذب چند بازیکن جدید خود را برای لیگ هجدهم آماده کرده اند.
اولین مسجد چوبی مقاوم در برابر زلزله کجاست؟+تصاویر
اولین مسجد چوبی مقاوم در برابر زلزله کجاست؟+تصاویر - اولین مسجد چوبی مقاوم در برابر زلزله در جهان در دهکده چوبی نیشابور قرار دارد.
قرارداد محرمانگی یا عدم افشای اطلاعات محرمانه چیست؟
قرارداد محرمانگی یا عدم افشای اطلاعات محرمانه چیست؟ - قرارداد عدم افشای اطلاعات محرمانه یا قرارداد محرمانگی (Non-Disclosure Agreement) که به‌اختصار NDA هم نامیده می‌شود، قراردادی است که افراد و شرکت‌ها برای حفاظت از اطلاعات ارزشمند خود در روند همکاری با دیگران به‌کار می‌گیرند. این قرارداد امروزه بیشتر در بستر کسب‌وکار و برای حفظ اطلاعاتی که ارزش اقتصادی و تجاری دارند، به‌کار می‌رود.
از ورود دبیرکل سندیکای کارگری به ایران تا بازداشت مدیرعامل معزول بانک ملت توسط اطلاعات سپاه
از ورود دبیرکل سندیکای کارگری به ایران تا بازداشت مدیرعامل معزول بانک ملت توسط اطلاعات سپاه - موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و نهمین روز تیر ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
دارمیان در آستانه حضور در یوونتوس
دارمیان در آستانه حضور در یوونتوس - مدافع کناری شیاطین سرخ ممکن است فصل بعد همبازی رونالدو در یوونتوس شود.
اعمال فرد منتظر باید مورد رضایت حضرت ولی‌عصر(عج) باشد
اعمال فرد منتظر باید مورد رضایت حضرت ولی‌عصر(عج) باشد - کارشناس علوم قرآنی گفت: انتظار به معنای این نیست که فرد صرفاً منتظر باشد و دعا کند تا حضرت ولی عصر(عج)ظهور کند بلکه کسی که منتظر ظهور حضرت است باید اعمالش را به گونه‌ای انجام دهد که مورد رضایت حضرت مهدی(عج) قرار گیرد.
روسای جمهور سودان و مصر با یکدیگر دیدار خواهند کرد
روسای جمهور سودان و مصر با یکدیگر دیدار خواهند کرد - عبد الفتاح و عمر البشیر به منظور بررسی تحولات منطقه با یکدیگر دیدار خواهند کرد.
اقتصاد مبتنی بر صنعت گردشگری می‌تواند جایگزین اقتصاد نفتی باشد
اقتصاد مبتنی بر صنعت گردشگری می‌تواند جایگزین اقتصاد نفتی باشد - اقتصاد تک محصولی متکی بر درآمدهای نفتی، مانع از توجه به صنعت گردشگری در کشور شده است.
از «کاهش پایبندی به توافق نفتی اوپک و غیراوپک» تا «جدیدترین تصمیم گمرک برای واردات گوشی از سوی مسافران»
از «کاهش پایبندی به توافق نفتی اوپک و غیراوپک» تا «جدیدترین تصمیم گمرک برای واردات گوشی از سوی مسافران» - این پیمانه تیتر‌هایی همچون کاهش قیمت نفت با رسیدن تولید نفت آمریکا به ۱۱ میلیون بشکه در روز، تضعیف یوآن در بازارهای خارج از چین، جهش ۱۲۳ هزار تومانی سکه برای ورود به کانال ۳ میلیون تومانی، کاهش بیش از ۱۰ دلاری قیمت جهانی طلا، کاهش تولید ون در خرداد ماه، حباب ۴۸۰ هزار تومانی قیمت سکه، سه برابر شدن کسری تجاری هند و چین و تمدید مهلت ثبت‌سفارش بدون انتقال ارز را در بر دارد.
راهیان نور، ابتکاری بسیار بزرگ و مهم و یک فناوری نوین برای استفاده از ثروت و معدن طلای دفاع مقدس است
راهیان نور، ابتکاری بسیار بزرگ و مهم و یک فناوری نوین برای استفاده از ثروت و معدن طلای دفاع مقدس است - راهیان نور، ابتکاری بسیار بزرگ و مهم و یک فناوری نوین برای استفاده از ثروت و معدن طلای دفاع مقدس است. تنها راه مقابله با طراحی‌های فرهنگی بدخواهان، تولید فرهنگی و استفاده از ثروت غنی و سرچشمه‌ی قوی دوران دفاع مقدس در همه‌ی عرصه‌ها است.
اراذل و اوباش کری خوان در فضای مجازی شناسایی می‌شوند /اجرای طرح‌های امنیت در همه تفرجگاه‌ها ،سفره خانه‌ها و باشگاه‌های بدن سازی
اراذل و اوباش کری خوان در فضای مجازی شناسایی می‌شوند /اجرای طرح‌های امنیت در همه تفرجگاه‌ها ،سفره خانه‌ها و باشگاه‌های بدن سازی - رییس پلیس امنیت فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه اراذل و اوباشی که در فضای مجازی برای هم کری خوانی دارند و حریف می‌طلبند شناسایی شده و با آن‌ها برخورد قانونی صورت می‌گیرد، گفت: طرح‌های پلیس امنیت در همه تفرجگاه‌ها، سفره خانه‌ها و باشگاه‌های بدن سازی اجرا می‌شود.
ستاره پیشین شیاطین سرخ صید بعدی اورتون
ستاره پیشین شیاطین سرخ صید بعدی اورتون - باشگاه اورتون قصد دارد ستاره بلژیکی سوسیداد را به خدمت بگیرد.
چقدر مالیات از سوی سیگاری‌ها پرداخت شد + جزئیات
چقدر مالیات از سوی سیگاری‌ها پرداخت شد + جزئیات - براساس مصوب سال ۹۶ دولت از طریق مالیات بر فروش سیگار باید ۴۶۰ میلیارد تومان درآمد کسب می‌کرد که باتوجه به میزان درآمد کسب شده در این مدت بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان وصول نشده است.
حکایت خوابیدن ابراهیم هادی روی یک کارتن در مقابل مسجد
حکایت خوابیدن ابراهیم هادی روی یک کارتن در مقابل مسجد - دو ساعت دیگه اذان صبح است. مردمی که برای نماز جماعت به مسجد می‌آیند، مجبور هستند برای عبور، من را بیدار کنند.
حضرت احمد بن موسی (ع) به چه دلیل به شاهچراغ نامیده می‌شوند
حضرت احمد بن موسی (ع) به چه دلیل به شاهچراغ نامیده می‌شوند - حضرت سید امیر احمد (ع) ملقب به شاهچراغ، فرزند بزرگوار امام موسی کاظم(ع) است که در میان فرزندان امام موسی کاظم (ع) به کرم و جلالت و شجاعت و عبادت معروف بود.
مقام اطلاعاتی آمریکا: روسیه تمایل و توان مقابله با تصمیمات ایران را ندارد
مقام اطلاعاتی آمریکا: روسیه تمایل و توان مقابله با تصمیمات ایران را ندارد - یک مقام اطلاعاتی آمریکا بامداد جمعه گفت روسیه از تمایل و توان لازم برای مقابله با تصمیم‌های ایران برخوردار نیست.
آخرین گروه اتوبوس های ساکنان فوعه و کفریا به حلب رسید
آخرین گروه اتوبوس های ساکنان فوعه و کفریا به حلب رسید - آخرین گروه از اتوبوس های حامل ساکنان مناطق فوعه و کفریا به گذرگاه الحاضر در حومه حلب رسید.
نزول نفت و طلا به کف‌ قیمت جدید
نزول نفت و طلا به کف‌ قیمت جدید - اقتصادنیوز: یکی از شیوه‌های ارزیابی روند آتی قیمت‌ها، دقت به گذشته آنها است. در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته می‌شود و در هر قسمت روند آینده بر همین اساس پیش‌بینی شده‌است.
سیف: چیزی برای کتمان وجود ندارد
سیف: چیزی برای کتمان وجود ندارد - رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد: بانک مرکزی در فرآیند اطلاع رسانی، همواره به دنبال شفاف سازی بوده است.
مورینیو به دنبال ستاره‌های بایرن مونیخ
مورینیو به دنبال ستاره‌های بایرن مونیخ - سرمربی شیاطین سرخ نسبت به حضور 2 ستاره تیم بایرن مونیخ در اولدترافورد ابراز علاقه کرده است.
موافقت حماس با سند پیشنهادی مصر برای آشتی ملی فلسطین/ جزئیات سند
موافقت حماس با سند پیشنهادی مصر برای آشتی ملی فلسطین/ جزئیات سند - جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد که با «سند مصر» برای برقراری آشتی ملی فلسطین و پایان دودستگی میان کرانه‌باختری و نوار غزه موافقت کرده است.
اروپایی‌ها با طناب موساد به چاه منافقین رفتند/صهیونیست‌ها پشت معرکه‌گیری اخیر علیه ایران
اروپایی‌ها با طناب موساد به چاه منافقین رفتند/صهیونیست‌ها پشت معرکه‌گیری اخیر علیه ایران - رسانه‌های صهیونیستی اعتراف کرده‌اند معرکه‌گیری اخیر درباره دستگیری دو ایرانی در بلژیک بر اساس اطلاعات سازمان جاسوسی موساد صورت گرفته است.
مدیر باشگاه ترابوزان:پاسپورت مجید حسینی را ندادند و انتقالش به تیم ما منتفی شد!
مدیر باشگاه ترابوزان:پاسپورت مجید حسینی را ندادند و انتقالش به تیم ما منتفی شد! - لیگ برتر - یکی از نقل و انتقالات هیجان انگیز برای فوتبال ایران بی نتیجه ماند.
پاسخ مدیر روابط عمومی پیشین استقلال به مصاحبه سیدرضا افتخاری!
پاسخ مدیر روابط عمومی پیشین استقلال به مصاحبه سیدرضا افتخاری! - لیگ برتر - مصاحبه همراه با اشک سید رضا افتخاری در لحظه جدایی از استقلال ابهام های زیادی داشت.
گزارش تسنیم| «کفریا-فوعه» از محاصره تا آزادی؛ روایت ۳ سال ایستادگی در نفس‌گیرترین شرایط +تصاویر
گزارش تسنیم| «کفریا-فوعه» از محاصره تا آزادی؛ روایت ۳ سال ایستادگی در نفس‌گیرترین شرایط +تصاویر - عملیات تخلیه ساکنان باقی‌مانده در شهرک‌های کفریا-فوعه در حومه ادلب که بیش از سه سال در محاصره گروه‌های تروریستی بودند و در برابر صدها حمله آنها مقاومت کردند، به پایان رسید.
رسمی؛ «بکر» راهی لیورپول شد
رسمی؛ «بکر» راهی لیورپول شد - سنگربان برزیلی با انتقالی که او را به گرانقیمت‌ترین سنگربان تاریخ فوتبال تبدیل کرد، راهی لیورپول شد.
درخواست سنای آمریکا برای بررسی نشست ترامپ با پوتین
درخواست سنای آمریکا برای بررسی نشست ترامپ با پوتین - اعضای مجلس سنا خواستار بررسی نشست دونالد ترامپ با ولادیمیر پوتین و نیز اجرای کامل تحریمهای آمریکا علیه مسکو شدند.
آقای گل لیگ اسکاتلند و سلتیک به تراکتورسازی پیوست
آقای گل لیگ اسکاتلند و سلتیک به تراکتورسازی پیوست - آنتونیو استوکس، بازیکن اسبق سلتیک به تیم تراکتورسازی پیوست.
نخستین تصویر رسمی هیولا‌های شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها ۲ منتشر شد
نخستین تصویر رسمی هیولا‌های شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها ۲ منتشر شد - در آستانه اکران فیلم سینمایی "هیولا‌های شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها ۲" نخستین تصویر رسمی از صحنه ای از این اثر توسط کمپانی تولید کننده آن منتشر شد. این تصویر نشان از حضور بازیگرانی تازه در فیلم می دهد.