جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ / Friday, 24 November, 2017

آخرین اخبار سرویس اقتصاد

دولت در فرانسه در تعیین قیمت نان دخالت نمی‌کند/ نان سنگگ به فرانسه می‌رود
دولت در فرانسه در تعیین قیمت نان دخالت نمی‌کند/ نان سنگگ به فرانسه می‌رود - ایلنا: رئیس آکادمی نان باگت فرانسه گفت: نانوایان ما خمیر نان را در دمای 4 درجه سانتیگراد آماده پخت می‌کنند و هر زمان که تمایل به پخت نان داشتند از آن استفاده می‌کنند…
اولین صندوق اروپایی سرمایه‌گذاری در بیت کوین راه‌اندازی شد
اولین صندوق اروپایی سرمایه‌گذاری در بیت کوین راه‌اندازی شد - یک شرکت فرانسوی اقدام به راه اندازی اولین صندوق سرمایه گذاری در بیت کوین با هدف کاهش ریسک و ایجاد یک فضای امن در ارز رمزنگار کرد. ادامه...
حراج سکه از چهارم آذر
حراج سکه از چهارم آذر - تجاری - مالی > همشهری آنلاین: مدیرعامل بانک کارگشایی از حراج سکه‌های تمام بهار و نیم بهار آزادی در این بانک برای جلوگیری از حبابی شدن بازار سکه از روز شنبه چهارم آذر ماه خبر داد.
ابرچالش ورشکستگی برخی صندوق‎های بازنشستگی در راه است
ابرچالش ورشکستگی برخی صندوق‎های بازنشستگی در راه است - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه به دنبال اصلاح و عادلانه کردن سقف دریافتی بازنشستگان هستیم، گفت: سهم پایین بهره وری و حیاط خلوت بودن موجب ایجاد…
مشمولان سهام عدالت منتظر دریافت سود سال ۱۳۹۵
مشمولان سهام عدالت منتظر دریافت سود سال ۱۳۹۵ - با نزدیک شدن به اتمام مهلت قانونی شرکت های سرمایه پذیر، مشمولان سهام عدالت منتظر دریافت سود سال مالی 1395 هستند سازمان خصوصی سازی نیز بارها تاکید کرده که…
کدام بازنشسته‌ها حق برگشت دارند؟
کدام بازنشسته‌ها حق برگشت دارند؟ - با وجود لازم الاجرا بودن قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، کم نیستند افرادی که از این قانون مستثنی نشده ولی در سازمان‌ها و دستگاه‌های که به نحوی از بودجه…
بیت کوین روشی مناسب برای انتقال پول نفت به کشور
بیت کوین روشی مناسب برای انتقال پول نفت به کشور - سعید دلیریان گفت: بیشتر نگرانی‌ها از سرمایه‌گذاری در بیت کوین موضوع امنیتی آن است که سرمایه مردم از بین نرود.
افزایش نرخ نان با قوت یا قلت چانه
افزایش نرخ نان با قوت یا قلت چانه - تهران- ایرنا- افزایش قیمت انواع نان یکی از اخبار اقتصادی مطرح در روزهای اخیر در جامعه است.
حراج سکه از فردا
حراج سکه از فردا - مدیر عامل بانک کارگشایی از حراج سکه های تمام بهار و نیم بهار آزادی در این بانک برای جلوگیری از حبابی شدن بازار سکه از روز شنبه (چهارم آذر ماه) خبر داد.
وزیر ارتباطات: با هند در خصوص صادرات نرم افزار توافق کردیم
وزیر ارتباطات: با هند در خصوص صادرات نرم افزار توافق کردیم - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در دیدار با نخست وزیر و وزیر فناوری اطلاعات هند توافق کردیم در حوزه صادرات نرم‌افزار، امنیت ادامه...
ایران در پی ایجاد نظام هماهنگ برای تامین ایمنی دریانوردی در خزر/ ریسک در خزر بالا است
ایران در پی ایجاد نظام هماهنگ برای تامین ایمنی دریانوردی در خزر/ ریسک در خزر بالا است - ایلنا: معاون مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ریسک دریانوردی در خزر به دلیل فقدان توافقنامه امنیت دریایی بالا است.
افزایش قیمت نهاده‌ها در پی شایعه حذف ارز مبادله ای/نرخ هر کیلو تخم مرغ ۵ هزار و ۳۰۰ تومان
افزایش قیمت نهاده‌ها در پی شایعه حذف ارز مبادله ای/نرخ هر کیلو تخم مرغ ۵ هزار و ۳۰۰ تومان - یک مقام مسوول گفت:در یک ماه اخیر، قیمت نهاده‌هایی نظیر ذرت و سویا در پی شایعاتی مبنی بر حذف ارز مبادله‌ای، ۳۰ درصد افزایش یافت.
حراج سکه از فردا
حراج سکه از فردا - تهران - ایرنا - مدیر عامل بانک کارگشایی از حراج سکه های تمام بهار و نیم بهار آزادی در این بانک برای جلوگیری از حبابی شدن بازار سکه از روز شنبه (چهارم آذر ماه) خبر داد.
افزایش مختصر صادرات فرش در یک سال/مسئولان اعتقادی به فرش ندارند
افزایش مختصر صادرات فرش در یک سال/مسئولان اعتقادی به فرش ندارند - عضو هیات نمایندگان اتاق تهران گفت:در حال حاضر مسئولان کشور، هیچ کدام اعتقادی به فرش نداشته و ندارند.
بازپرداخت وجوه سپرده گذاران افضل توس و وحدت از فردا
بازپرداخت وجوه سپرده گذاران افضل توس و وحدت از فردا - بر اساس اعلام بانک مرکزی، اولویت بازپرداخت سپرده های افضل توس و وحدت، با سپرده گذارانی است که میزان مانده سپرده آنها حداکثر تا سقف یک میلیارد ریال است.
دموکراسی کمتر؛ اقتصاد مدرن‌تر
دموکراسی کمتر؛ اقتصاد مدرن‌تر - «عربستان را به اسلام میانه رو بازمی گردانم» این جمله را «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان سعودی گفت تا تاکید کند به دنبال تغییر در ادامه...
ادامه رکوردشکنی نفت در بازارهای جهانی
ادامه رکوردشکنی نفت در بازارهای جهانی - نفت در پی قطعی خط لوله کی استون که به گمانه‌زنی نسبت به محدود شدن عرضه در بازار افزود و همچنین تحت تأثیر انتظارات برای تمدید توافق کاهش تولید جهانی، به سوی بهترین رشد هفتگی خود در یک ماه گذشته پیش می رود.
افزایش شدید قیمت نفت با کاهش چشمگیر صادرات نفت از خط صادراتی کیستون کانادا
افزایش شدید قیمت نفت با کاهش چشمگیر صادرات نفت از خط صادراتی کیستون کانادا - روز جمعه قیمت نفت افزایش یافت. این در حالی است که در اواخر روز پنجشنبه، قیمت نفت افزایش یافته بود و به بشکه ای ۶۲.۹۸ دلار رسید. دلیل افزایش قیمت نفت، کاهش چشمگیر صادرات خط لوله ی نفت خام کیستون کانادا به آمریکا عنوان شده است.
قیمت طلا رشد کرد
قیمت طلا رشد کرد - قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد افزایش به ۱۲۹۱ دلار و ۵۰ سنت رسید.
آغاز ‎حراج سکه بهار آزادی در بانک کارگشایی از فردا
آغاز ‎حراج سکه بهار آزادی در بانک کارگشایی از فردا - مدیرعامل بانک کارگشایی از حراج سکه‌های تمام بهار و نیم بهار آزادی در این بانک، از روز شنبه چهارم آذرماه خبر داد. ادامه...
زلزله زدگان چقدر کمک بلاعوض می‌گیرند؟
زلزله زدگان چقدر کمک بلاعوض می‌گیرند؟ - وزیر راه و شهرسازی از اعطای ۱۱ میلیون تومان کمک بلاعوض در شهرها و هشت میلیون تومان در روستاهای مناطق زلزله‌زده جهت اسکان موقت و دائم خبر داد.
یادداشت آخوندی پس از بازدید از مناطق زلزله‌زده | دوباره زندگی؛ دوباره بازآفرینی
یادداشت آخوندی پس از بازدید از مناطق زلزله‌زده | دوباره زندگی؛ دوباره بازآفرینی - مسکن > عباس آخوندی*: هنوز خاطرات تلخ و اندوهناک زلزله رودبار و منجیل به ‌یادم هست.
جدول زمانبندی مراجعه سپرده گذاران افضل توس به بانک آینده
جدول زمانبندی مراجعه سپرده گذاران افضل توس به بانک آینده - جدول زمانبندی مراجعه سپرده گذاران افضل توس به بانک آینده منتشر شد.
اطلاعیه بانک تجارت درباره پرداخت وجوه سپرده گذاران "البرز ایرانیان"
اطلاعیه بانک تجارت درباره پرداخت وجوه سپرده گذاران "البرز ایرانیان" - بانک تجارت نخستین اطلاعیه خود را در خصوص پرداخت وجوه سپرده گذاران "تشکیلات موسوم به البرز ایرانیان" منتشر کرد.
تحریم ها نفس تولیدکنندگان را گرفت/ کارخانجات تولیدی یکی پس از دیگر تعطیل می شوند
تحریم ها نفس تولیدکنندگان را گرفت/ کارخانجات تولیدی یکی پس از دیگر تعطیل می شوند - رییس اتحادیه سازندگان و فروشندگان مصنوعات فلزی گفت: شدت کسادی در بازار مصنوعات فلزی، روز به روز بیشتر شده که البته علل تاثیر گذار افزایش رکود حاکم بر بازار، تنها تحریم های اقتصادی بین المللی نبوده است.
هند آماده همکاری با ایران در زمینه توسعه ارتباطات و صنایع مرتبط است
هند آماده همکاری با ایران در زمینه توسعه ارتباطات و صنایع مرتبط است - دهلی نو - ایرنا- وزیر ارتباطات و راه آهن هند روز جمعه آمادگی کشورش برای گسترش همکاری های همه جانبه با ایران در زمینه ارتباطات، فناوری اطلاعات و همچنین صنایع مربوط به این حوزه را اعلام کرد.
تولید انرژی‌های تجدید‌پذیر به عنوان یک هدف مهم تقویت شود
تولید انرژی‌های تجدید‌پذیر به عنوان یک هدف مهم تقویت شود - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مجموعه تولید نان باید به سمت تولید انبوه و صنعتی و تولیدی که با حداقل قیمت به دست مردم برسد، حرکت ادامه...
مشمولان سهام عدالت منتظر دریافت سود سال ۱۳۹۵
مشمولان سهام عدالت منتظر دریافت سود سال ۱۳۹۵ - با نزدیک شدن به اتمام مهلت قانونی شرکت های سرمایه پذیر، مشمولان سهام عدالت منتظر دریافت سود سال مالی ۱۳۹۵ هستند سازمان خصوصی سازی نیز بارها تاکید کرده که آمادگی دارد این سود را پرداخت کند اما می خواهد برای این کار با ارگان های هماهنگی انجام دهد.
کدام غول‌های نفتی خواستگار طلای سیاه ایران هستند؟
کدام غول‌های نفتی خواستگار طلای سیاه ایران هستند؟ - برجام در تیرماه سال ۹۴و لغو تحریم‌ها در دی ماه ۹۴، مجددا درهای تعامل بین بازار نفت ایران و غول های نفتی جهان را گشود و مشتریان طلای سیاه ایران یکی پس از دیگری برای توسعه میادین نفتی و گازی پای میز مذاکره نشستند
عجله کاربران اینترنت برای تمدید سرویس‌های حجمی فعلی/ تبلیغات شرکت‌‌های اینترنتی در روزهای باقی مانده تا افزایش نرخ‌ها
عجله کاربران اینترنت برای تمدید سرویس‌های حجمی فعلی/ تبلیغات شرکت‌‌های اینترنتی در روزهای باقی مانده تا افزایش نرخ‌ها - تعرفه‌های اینترنت تا 10 آذر تغییر می‌کنند و در فرصت باقی مانده بین کاربران عجله برای خرید یا تمدید سرویس‌ حجمی دیده می‌شود؛ شرکت‌های اینترنتی نیز با تکیه بر اشک ...
قرارگاه عملیاتی سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور در مناطق زلزله‌زده راه اندازی شد
قرارگاه عملیاتی سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور در مناطق زلزله‌زده راه اندازی شد - قرارگاه عملیاتی سازمان بسیج مهندسین کشور در مناطق زلزله زده کرمانشاه توسط سازمان بسیج مهندسین کشور راه انداری شده و یکی از ماموریت‌های آن ارزیابی اولیه میدانی و راه اندازی سریع صنایع مهم است.
قیمت نفت رکورد زد
قیمت نفت رکورد زد - قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۷ سنت کاهش به ۶۳ دلار و ۴۸ سنت رسید.
سه چشم‌انداز طلای جهانی
سه چشم‌انداز طلای جهانی - روند قیمت اونس طلا تا پایان سال‌جاری میلادی با در نظر گرفتن سه سناریو قابل بررسی است. سناریوی اول، زاویه دید افزایشی را دنبال ادامه...
گزارش رئیس کل بانک مرکزی به مجلس در باره موسسات مالی
گزارش رئیس کل بانک مرکزی به مجلس در باره موسسات مالی - تجاری - مالی > همشهری آنلاین: ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی برای ارائه گزارش در مورد مسائل و مشکلات برخی موسسات مالی و اعتباری هفته آینده در مجلس شورای اسلامی حضور می‌یابد.
حمایت های لازم نرسد، قطارهای حومه ای متوقف می‌شوند
حمایت های لازم نرسد، قطارهای حومه ای متوقف می‌شوند - مدیر عامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا معتقد است با توجه به این که تاکنون حمایتهای لازم از حرکت قطارهای حومه ای صورت نگرفته، احتمال توقف حرکت آنها یا تغییر در برنامه هایشان وجود دارد.
بازسازی مسکن‌های روستایی آغاز شد؛ برای ایمن‌سازی هم فکری شده؟!
بازسازی مسکن‌های روستایی آغاز شد؛ برای ایمن‌سازی هم فکری شده؟! - تنها یک هفته پس از زلزله ۷.۳ ریشتری استان کرمانشاه کار بازسازی واحدهای روستایی آغاز شد؛ با این حال افکار عمومی نسبت به اجرا و نظارت بر ایمنی خانه هایی که قرار است بازسازی شوند نگران است.
اعطای ۱۱ میلیون "کمک بلاعوض" در شهرها و ۸ میلیون تومان در روستاها
اعطای ۱۱ میلیون "کمک بلاعوض" در شهرها و ۸ میلیون تومان در روستاها - وزیر راه و شهرسازی از اعطای ۱۱ میلیون تومان کمک بلاعوض در شهرها و هشت میلیون تومان در روستاهای مناطق زلزله‌زده جهت اسکان موقت و دائم خبر داد.
بسته اخبار اقتصادی روز جمعه
بسته اخبار اقتصادی روز جمعه - "صنایع فلزی، متهم ردیف اول آلاینده‌های معدنی"، "انگشت اتهام به سمت تاکسی‌یاب‌ها"، "جریمه گران‌فروشی فقط ۲۲۰ هزار تومان!"، "افزایش 30 هزار تومانی سکه در هفته اخیر"، "راه‌های ایمن کردن وای‌فای"، "مخالف افزایش نرخ محصولات کشاورزی نیستم اما جیب مردم و دولت را هم ببینیم"، "دلار زیر بار واقعیت می‌رود؟"، "آیا اتحاد اوپک و غیراوپک برهم می‌خورد؟" از مهمترین عناوین اخبار و گزارش‌های امروز اداره اقتصادی است.
نماد معاملاتی یک شرکت در فرابورس تغییر کرد
نماد معاملاتی یک شرکت در فرابورس تغییر کرد - نماد معاملاتی شرکت «تولید و صادرات ریشمک» که چندی پیش با نماد "دریشمک" در بازار دوم فرابورس ایران درج شده بود به "ریشمک" تغییر کرد.
بازداشت ۱۵ ماهیگیر هندی به اتهام ورود غیرقانونی به آبهای ایران
بازداشت ۱۵ ماهیگیر هندی به اتهام ورود غیرقانونی به آبهای ایران - خانواده های ۱۵ ماهیگیر هندی که بیش از یک ماه پیش توسط گارد ساحلی ایران دستگیر شده اند، از دولت ایران، دولت هند و ایالت تامیل نادوی این کشور خواستار آزادی آنها شده اند.
ارز مجازی اتریوم رکورد افزایش ۵ هزار درصدی ارزش را شکست/ بیت‌کوین ۸ هزار ۳۸۰ دلاری شد
ارز مجازی اتریوم رکورد افزایش ۵ هزار درصدی ارزش را شکست/ بیت‌کوین ۸ هزار ۳۸۰ دلاری شد - در حالی که در ابتدای سال جاری میلادی قیمت هر توکن اتریوم ۸.۲۷ دلار بود، در آخرین مبادلات بازار جهانی ارز، قیمت اتریوم به ۴۲۵.۵ دلار رسید.
۳۲ پروژه طرح جامع مالیاتی تکمیل شد/ مجلس از قانون مصوب خود حمایت کند
۳۲ پروژه طرح جامع مالیاتی تکمیل شد/ مجلس از قانون مصوب خود حمایت کند - رئیس کل سازمان امور مالیاتی با تاکید بر اینکه ۳۲ پروژه طرح جامع مالیاتی تکمیل شده است، گفت:‌ انتظار نظام مالیاتی از مجلس آن است که قانونی را که وضع می‌کند به درستی از آن حمایت کند.
چین به دنبال ورود به بازار بازسازی سوریه
چین به دنبال ورود به بازار بازسازی سوریه - وزیر امور خارجه چین اعلام کرد: امیدواریم مذاکرات صلح سوریه به خوبی پیش برود و ما نیز می‌خواهیم در بازسازی سوریه مشارکت کنیم.
بازپرداخت وجوه سپرده گذاران افضل توس و وحدت از فردا
بازپرداخت وجوه سپرده گذاران افضل توس و وحدت از فردا - بر اساس اعلام بانک مرکزی، اولویت بازپرداخت سپرده‌های افضل توس و وحدت، با سپرده گذارانی است که میزان مانده سپرده آن‌ها حداکثر تا سقف یک میلیارد ریال است.
سیاست‌های مبهم الیزه
سیاست‌های مبهم الیزه - کاخ الیزه به رهبری امانوئل مکرون این روزها سعی دارد رهبری تحولات در خاورمیانه را عهده‌دار شود؛ رئیس‌جمهوری فرانسه از یکسو، ادامه...
مشمولان سهام عدالت منتظر دریافت سود سال 1395
مشمولان سهام عدالت منتظر دریافت سود سال 1395 - با نزدیک شدن به اتمام مهلت قانونی شرکت های سرمایه پذیر، مشمولان سهام عدالت منتظر دریافت سود سال مالی 1395 هستند سازمان خصوصی سازی نیز بارها تاکید کرده که آمادگی دارد این سود را پرداخت کند اما می خواهد برای این کار با ارگان های هماهنگی انجام دهد.
ایران در ارتقا امنیت دریانوردی خزر از بقیه جلوتر است
ایران در ارتقا امنیت دریانوردی خزر از بقیه جلوتر است - معاون مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر با اعلام پیشتازی ایران در ارتقا امنیت دریانوردی خزر گفت:بعضا کشورهای حاشیه خزر در بحث نوبت دهی بیشتر شناورهای خودشان را در اولویت قرار می دهند و ورود کشتی‌های ما به بنادرشان با مشکلاتی روبروست.
روسیه برای تمدید توافق کاهش تولید نفت مردد است
روسیه برای تمدید توافق کاهش تولید نفت مردد است - در صورتی که اوپک نتواند روسیه مردد را در مورد ضرورت تمدید توافق کاهش تولید قانع کند، قیمت ها با افت مواجه خواهند شد.
عرضه بسته‌های۲۰ تایی سکه در بانک کارگشایی
عرضه بسته‌های۲۰ تایی سکه در بانک کارگشایی - مدیرعامل بانک کارگشایی از حراج سکه‌های تمام بهار و نیم بهار آزادی در این بانک، از شنبه چهارم آذر خبر داد.
اوپک ۳ ساعته در مورد تمدید توافق کاهش تولید تصمیم می‌گیرد
اوپک ۳ ساعته در مورد تمدید توافق کاهش تولید تصمیم می‌گیرد - پیش نویس تهیه شده برای نشست ۳۰ نوامبر اوپک در وین نشان می‌دهد وزرای نفت کشور‌ها قرار است در یک نشست کوتاه ۳ ساعته در مورد تمدید یا عدم تمدید توافق کاهش تولید تصمیم گیری نمایند.
ایران و هند برای گسترش همکاری های مشترک در حوزه ارتباطات سند همکاری امضا می کنند
ایران و هند برای گسترش همکاری های مشترک در حوزه ارتباطات سند همکاری امضا می کنند - دهلی نو – ایرنا – 'محمد جواد آذری جهرمی' وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز جمعه گفت: ایران و هند برای گسترش همکاری های مشترک در حوزه ارتباطات و فناوری ارتباطات سند همکاری جدید امضا خواهند کرد.
جدول زمانی پرداخت سپرده‌های تا ۱۰۰ میلیون تومان افضل توس
جدول زمانی پرداخت سپرده‌های تا ۱۰۰ میلیون تومان افضل توس - بانک آینده با صدور اطلاعیه شماره ۸ خود برنامه زمانبندی پرداخت سپرده‌های تا سقف یک میلیارد ریال تعاونی اعتبار افضل توس (در حال ادامه...
به مهمانی کامپکت‌های اسپورت خوش آمدید
به مهمانی کامپکت‌های اسپورت خوش آمدید - کراس‌اوور کامپکت فرانسوی پژو ۲۰۰۸ اخیرا روی خط تولید شرکت ایکاپ رفته تا به‌عنوان یکی از پرطرفدارترین خودروهای امسال، بازار طیف ادامه...
انگلیس جایگاه خود در فهرست ۵ اقتصاد بزرگ جهان را از دست داد
انگلیس جایگاه خود در فهرست ۵ اقتصاد بزرگ جهان را از دست داد - مقامات انگلیس بطور رسمی خروج این کشور از گروه پنج قدرت برتر اقتصادی جهان را تایید کردند.
زلزله‌ و بازآفرینی منطقه زلزله‌زده
زلزله‌ و بازآفرینی منطقه زلزله‌زده - جناب روحانی تصمیم گرفتند که محور بازسازی(مناطق زلزله زده کرمانشاه) بنیاد مسکن باشد تا کارها هماهنگ باشد وهر دستگاهی‌ ضرب‌آهنگ خود را نزند.
سهم ناچیز ۸.۳ درصدی بخش تعاون در تولید ناخالص داخلی کشور
سهم ناچیز ۸.۳ درصدی بخش تعاون در تولید ناخالص داخلی کشور - بر اساس مطالعه مرکز آمار ایران، سهم بخش تعاون در تولید ناخالص کشور در پایان سال ۹۵، تنها ۸.۳ درصد بوده است.
قیمت نفت اوپک افزایش یافت/ هر بشکه نفت اوپک ۶۱.۱۴ دلار
قیمت نفت اوپک افزایش یافت/ هر بشکه نفت اوپک ۶۱.۱۴ دلار - در آخرین مبادلات روز گذشته بازار جهانی نفت، در حالی که قیمت نفت برنت از ابتدای سال جاری روند کاهشی را پیموده است، قیمت نفت اوپک ۵ سنت افزایش یافت.
روسیه پای خود را به عنوان بزرگ‌ترین صادرکننده نفت به چین سفت کرد
روسیه پای خود را به عنوان بزرگ‌ترین صادرکننده نفت به چین سفت کرد - آمارهای گمرک چین نشان می‌دهد که روسیه توانسته است جای عربستان را به عنوان بزرگ‌ترین صادرکننده نفت به چین بگیرد.
سیاست تجارت خارجی ایران «غافلگیر کردن» تجار است/ تصمیمات مقطعی رانت‌زا باید متوقف شوند
سیاست تجارت خارجی ایران «غافلگیر کردن» تجار است/ تصمیمات مقطعی رانت‌زا باید متوقف شوند - رئیس مجمع واردات گفت: بستن ثبت سفارش کالاها یا تغییر پیاپی در تعرفه‌ها، نتیجه‌ای جز خروج فعالان اقتصادی شناسنامه‌دار از بازار و واگذاری بازار به قاچاقچیان، عایدی دیگری برای اقتصاد کشور ندارد.
آموزش نانوایان امری مهم در کاهش ضایعات نان
آموزش نانوایان امری مهم در کاهش ضایعات نان - ترتریس گفت: آموزش نانوایان در زمینه آماده سازی خمیر و نوع پخت امری مهم به شمار می‌رود.
ورود مسافری گوشی تلفن همراه آیفون X. با رعایت ضوابط ممنوع نیست
ورود مسافری گوشی تلفن همراه آیفون X. با رعایت ضوابط ممنوع نیست - گمرک ایران گفت: ورود مسافری گوشی تلفن همراه آیفون X. با رعایت ضوابط از پیش اعلام شده گمرک ممنوع نیست.
از اعلام میزان بدهی خارجی تا تغییر مدیر عامل سایپا /افزایش قیمت نان کلید خورد
از اعلام میزان بدهی خارجی تا تغییر مدیر عامل سایپا /افزایش قیمت نان کلید خورد - اقتصاد در هفته‌ای که گذشت رویدادهای مهمی شامل تغییر مدیر عامل سایپا، اجرایی شدن افزایش قیمت نان، قیمت مرغ و گوشت، عوامل صعود قیمت سکه، همایش روز ملی کیفیت، تعیین و تکلیف 98 درصدی سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان، میزانی یارانه دریافتی هر نفر و موارد مشابه را پشت سر گذاشت.
جزیره‌های کمک‌رسانی تلگرامی در زلزله کرمانشاه
جزیره‌های کمک‌رسانی تلگرامی در زلزله کرمانشاه - زلزله ورزقان که آمد، ‌شبکه اجتماعی محبوب و غالب ایرانیان فیس‌بوک بود. امدادگران مردمی با کمک این شبکه توانستند همدیگر را پیدا ادامه...
سرمایه گذاری در طلا، دلار یا ارز مجازی؟
سرمایه گذاری در طلا، دلار یا ارز مجازی؟ - در سال‌های آینده یکی از موضوعات مهم برای تمامی افراد این خواهد بود که چطور از دارایی خود در برابر ریسک‌های مختلف محافظت کنند. در گذشته هم این موضوع برای سرمایه‌گذاران و کسانی که دارایی‌هایی داشتند، مطرح بوده اما در سال‌های آینده تغییراتی بزرگ در…
هدیه ویژه نانوایان ایرانی به همکار فرانسوی + عکس
هدیه ویژه نانوایان ایرانی به همکار فرانسوی + عکس - نانوای فرانسوی نان سنگک هدیه گرفت.
دولت هنوز زمان دقیق باز شدن ثبت سفارش واردات خودرو را اعلام نکرده است
دولت هنوز زمان دقیق باز شدن ثبت سفارش واردات خودرو را اعلام نکرده است - مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه ساز و کار جدید واردات خودرو در دولت در حال بررسی است، گفت: زمان دقیق باز شدن سایت ثبت سفارش واردات خودرو را دولت اعلام می‌کند.
فعالیت خط لوله ٢٦ اینچ گچساران به گوره ازسر گرفته شد
فعالیت خط لوله ٢٦ اینچ گچساران به گوره ازسر گرفته شد - خط لوله ٢٦ اینچ شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران که بامداد دیروز (چهارشنبه، یکم آذرماه) در کیلومتر ٢٣ خود، دچار شکستگی شده بود، تعمیر و فعالیت آن ازسر گرفته شد.
آغاز تعیین تکلیف تعاونی‌های افضل توس و وحدت از هفته جاری
آغاز تعیین تکلیف تعاونی‌های افضل توس و وحدت از هفته جاری - سیف، از آغاز تعیین تکلیف تعاونی‌های افضل توس و وحدت از هفته جاری خبر داد.
وزیر ارتباطات: با هند در خصوص صادرات نرم افزار توافق کردیم
وزیر ارتباطات: با هند در خصوص صادرات نرم افزار توافق کردیم - تهران - ایرنا - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در دیدار با نخست وزیر و وزیر فناوری اطلاعات هند توافق کردیم در حوزه صادرات نرم‌افزار، امنیت زیرساخت های فضای مجازی و نیز دولت الکترونیکی کارگروه مشترکی تشکیل و سطح همکاری های دو کشور در این حوزه ها ارتقاء یابد.
جرکت پر سرعت خودروها در مسیرهای منتهی به مشهد+ تصاویر
جرکت پر سرعت خودروها در مسیرهای منتهی به مشهد+ تصاویر - بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای حرکت خودرو‌ها در مسیرهای منتهی به شهر مشهد روان و بدون ترافیک گزارش شده است.