جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ / Friday, 14 December, 2018

آخرین اخبار سرویس سینما

محققان چینی به آمریکا سفر نکنند
محققان چینی به آمریکا سفر نکنند - شفقنا- روزنامه ساوت چاینا هنگ کنگ اعلام کرد چین به شماری از محققانش هشدار داده است تا جایی که ممکن است از سفر به آمریکا خودداری کنند. به گزارش ایرنا این روزنامه روز جمعه در گزارشی نوشت، همزمان به محققان...
اخبار ضد و نقیض از فرار سرکرده‌های داعش از زندان سلیمانیه
اخبار ضد و نقیض از فرار سرکرده‌های داعش از زندان سلیمانیه - شفقنا- درحالی که منابع امنیتی در اقلیم کردستان عراق از فرار ۲۱ سرکرده داعش از زندانی در استان سلیمانیه خبر دادند، وزارت دادگستری عراق این خبر را تکذیب کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه اسکای نیوز، وزارت دادگستری...
گروه تروریستی داعش درحال تغییر شکل و مخفی شدن است
گروه تروریستی داعش درحال تغییر شکل و مخفی شدن است - شفقنا- یک رسانه سنگاپوری براساس مطالعات جدید برخی محققان گزارش داد: گروه تروریستی داعش در خاورمیانه کاملا شکست نخورده و درحال تغییر شکل است، درعین حال تعداد زیادی از عوامل آن نیز به کشورهای خود فرار کرده اند. به گزارش...
تلاش ها برای متوقف کردن جنگ یمن: گفتگوهای صلح در سوئد آغاز شد
تلاش ها برای متوقف کردن جنگ یمن: گفتگوهای صلح در سوئد آغاز شد - شفقنا- این روزها سوئد میزبان مذاکراتی است که مارتین گریفیث فرستاده ویژه سازمان ملل آن را گامی بلند جهت پایان دادن به جنگ چهار ساله یمن که غیر نظامیان پر شماری را درگیر کرده نامیده است. به گزارش...
ارسال لیست ۹ نفره کمیته ملی المپیک ایران به شورای المپیک آسیا و چند سؤال و ابهام/ هیئت اجرایی و کمیسیون‌ها باخبر بودند؟
ارسال لیست ۹ نفره کمیته ملی المپیک ایران به شورای المپیک آسیا و چند سؤال و ابهام/ هیئت اجرایی و کمیسیون‌ها باخبر بودند؟ - کمیته ملی المپیک ایران فهرستی ۹ نفره برای کسب کرسی‌های بین‌المللی به شورای المپیک آسیا ارسال کرده اما در این میان چند سؤال و ابهام وجود دارد.
علیرضا جهانبخش آماده بازی با چلسی
علیرضا جهانبخش آماده بازی با چلسی - سرمربی تیم فوتبال برایتون از آماده بودن بازیکن ایرانی‌اش برای بازی یکشنبه مقابل چلسی خبر داد.
ظریف: چرا کیهان و صداوسیما وقتی پمپئو در شورای امنیت می‌گوید در قطعنامه 1929 چه چیز را از دست داده ایم، آن را تیتر نمی کنند؟ / دلواپسان، دنیا را در غرب می بینند / رعایت حقوق بشر برای جمهوری اسلامی، ضرورت ادامه حیات است / امروز موجودیتی به نام ایران مورد هد
ظریف: چرا کیهان و صداوسیما وقتی پمپئو در شورای امنیت می‌گوید در قطعنامه 1929 چه چیز را از دست داده ایم، آن را تیتر نمی کنند؟ / دلواپسان، دنیا را در غرب می بینند / رعایت حقوق بشر برای جمهوری اسلامی، ضرورت ادامه حیات است / امروز موجودیتی به نام ایران مورد هد - افتخار می‌کنم که بگویم 40 سال است به رغم فشارهای شما ما آنچنان ایستاده ایم که اگر یک هفته فشارتان را بردارید، همسایگان ما خیال می‌کنید باید فارسی حرف بزنند که اشتباه می کنید.
کنگره حزب ندای ایرانیان برگزار شد/ ظریف: بپذیریم منافع ملی جناحی نیست ما در یک کشتی نشستیم/ خرازی: به دولت نقدهای جدی داریم / شکوری راد: در تعریف منافع ملی اختلافات اساسی داریم / کرباسچی :باید بر سر ماهیت منافع ملی به توافق برسیم
کنگره حزب ندای ایرانیان برگزار شد/ ظریف: بپذیریم منافع ملی جناحی نیست ما در یک کشتی نشستیم/ خرازی: به دولت نقدهای جدی داریم / شکوری راد: در تعریف منافع ملی اختلافات اساسی داریم / کرباسچی :باید بر سر ماهیت منافع ملی به توافق برسیم - چهارمین کنگره حزب ندای ایرنیان با حضور چهره‌هایی مانند محمدجواد ظریف‌،علی شکوری‌راد، غلامحسین کرباسچی، عبدالواحد موسوی لاری در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
پیش‌بینی احمد توکلی از تورم  سال آینده
پیش‌بینی احمد توکلی از تورم سال آینده - نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: در سال بعد از بحران، مقدار تورم بیش از سال بحران است، زیرا آثار آن با وقفه منتقل خواهد شد، در نتیجه ممکن است ما با تورم بزرگتری در سال آینده روبه‌رو شویم.
بازی در صحن ؛ نبرد ایران و امریکا به شورای امنیت رسید
بازی در صحن ؛ نبرد ایران و امریکا به شورای امنیت رسید - در حالی که امریکا پس از خروجش از برجام و اعمال تحریمها نتوانسته است اجماع موردنظرش علیه ایران را بدست آورد برنامه موشکی ایران را بهانه ای برای فشار بر ایران قرار داده است.
صدیقی: برجام را دوباره با FATF تجربه نکنید/ برهنگی در حال باب شدن است
صدیقی: برجام را دوباره با FATF تجربه نکنید/ برهنگی در حال باب شدن است - امام جمعه موقت تهران خطاب به مسئولین کشور تصریح کرد: برجام را دوباره با FATF تجربه نکنید و خود تحریمی را کلید نزنید.
اخاذی ۵۰۰ نرم‌افزار موبایلی با عناوین "ادعیه" و موضوعات "مستهجن" از مردم
اخاذی ۵۰۰ نرم‌افزار موبایلی با عناوین "ادعیه" و موضوعات "مستهجن" از مردم - در بررسی‌های اخیر مرکز ماهر درباره اپلیکیشن‌های مخرب در فضای مجازی و مارکت‌های ایرانی، بیش از ۵۰۰ نرم‌افزار موبایلی با موضوعات متنوع شناسایی شده است که عوامل آن سعی بر آلوده‌سازی طیف گسترده‌ای از کاربران را داشته‌اند.
جزئیات بازگشت ۱۷۸۴ لوح تخت جمشید از شیکاگو به ایران/ بهانه جدید آمریکائیها
جزئیات بازگشت ۱۷۸۴ لوح تخت جمشید از شیکاگو به ایران/ بهانه جدید آمریکائیها - معاون رئیس جمهور به تشریح جزئیات بازگشت ۱۷۸۴ الواح تخت جمشید از موسسه شرق شناسی شیکاگو پرداخت و گفت: ما با آمریکایی برای بازگرداندن مابقی الواح در حال رایزنی هستیم کما اینکه آمریکایی‌ها فرصتی سه ساله خواستند که ایران موافقت نکرده است.
تسخیر تمام ارکان نظارت و صدور مجوز‌های محصولات "تراریخته" توسط موافقان و ذینفعان آن
تسخیر تمام ارکان نظارت و صدور مجوز‌های محصولات "تراریخته" توسط موافقان و ذینفعان آن - در حال حاضر داستان به این صورت شده که در پرونده محصولات تراریخته، چهره‌هایی که در فرایند تولید ذی‌نفع هستند، تمام مراحل نظارت و صدور مجوز نیز به عهده آنها سپرده شده است!! در حالیکه نباید مجموعه‌های ذی‌نفع در این مسئله، تصمیم‌گیران اصلی آن نیز باشند.
منتظر پیشنهاد دولت برای رتبه بندی در بودجه ۹۸ هستیم/ آشپز خطاب کردن معلمان عقده گشایی سیاسی بود
منتظر پیشنهاد دولت برای رتبه بندی در بودجه ۹۸ هستیم/ آشپز خطاب کردن معلمان عقده گشایی سیاسی بود - رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس با اشاره به اینکه آقای فانی با کارشناسی غلط ۳۰۰ هزار نفر را نیروی مازاد اعلام کرد که متعاقب آن دانشگاه فرهنگیان نیمه تعطیل شد، گفت: منتظریم تا ببینیم دولت در لایحه بودجه ۹۸  برای رتبه بندی معلمان چه پیشنهادی دارد.
حمله سایبری به ۲۰ هزار سایت "وردپرس"
حمله سایبری به ۲۰ هزار سایت "وردپرس" - مهاجمان سایبری در اقدامی جدید، بیش از ۲۰ هزار سایت "وردپرس" را در یک بات‌نت بة‌کار گرفته‌اند که می‌تواند دستوراتی را برای جستجوی فراگیر ورودهای سایت‌های وردپرس در اینترنت صادر کند.
سامانه تأمین مالی و سرمایه‌گذاری خطرپذیر طرح‌های فناورانه ایجاد می‌شود
سامانه تأمین مالی و سرمایه‌گذاری خطرپذیر طرح‌های فناورانه ایجاد می‌شود - معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سامانه‌ای برای تأمین مالی و سرمایه‌گذاری خطرپذیر طرح‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور برای شکل‌گیری و توسعه زیست‌بوم دانش‌بنیان در کشور راه‌اندازی می‌کند.
وقتی قانون رتبه‌بندی را نداریم چگونه اعتبار مورد نیاز را بگوییم
وقتی قانون رتبه‌بندی را نداریم چگونه اعتبار مورد نیاز را بگوییم - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: وقتی قانون رتبه‌بندی را نداریم چگونه می‌توان تعیین کرد به چه میزان اعتبار نیاز است. با اعتبار دو هزار میلیارد تومانی در بودجه ۹۸ فقط ردیف برای رتبه بندی ایجاد کردیم.
۶۰۰۰ روستا تا پایان سال به شبکه پهن باند متصل می‌شوند
۶۰۰۰ روستا تا پایان سال به شبکه پهن باند متصل می‌شوند - مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام اینکه رومینگ بین اپراتورها در روستاها با موفقیت انجام شده است، از اتصال بیش از ۶ هزار روستا به پهن باند تا پایان سال خبر داد.
حجت‌الاسلام صدیقی:‌ FATF خودتحریمی است
حجت‌الاسلام صدیقی:‌ FATF خودتحریمی است - خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: : به مسئولین می‌گویم برجام را دوباره باFATF تجربه نکنید. مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شود.
کارتراشی معاون رئیس جمهور برای شرکتی که از آن سهم می‌برد+ سند
کارتراشی معاون رئیس جمهور برای شرکتی که از آن سهم می‌برد+ سند - تالاب انزلی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین زیستگاه‌های جانوری ایران و زیباترین اکوسیستم‌های طبیعی خاورمیانه اکنون و به واسطه عوامل مختلف اسیر بحرانی است که حیات آن را به صورت جدی تهدید می‌کند؛ شرایط نگران کننده‌ای که آمار و ارقام ریاضی نیز آن را اثبات می‌کند و نیاز به اقدام جدی برای مقابله دارد، اما مسئولان سازمان محیط زیست مسیر و فعالیت‌های دیگری را در این آشفته بازار انتخاب کرده اند!
اقلامی که اروپایی‌ها وارداتش را به ایران فراهم خواهند کرد
اقلامی که اروپایی‌ها وارداتش را به ایران فراهم خواهند کرد - یک اقتصاددان با اشاره به وعده مسئول سیاست خارجی اروپا مبنی بر نهایی شدن سازوکار مالی اروپا تا دو هفته دیگر، گفت: احتمالا اروپایی‌ها سعی می‌کنند بتوانند مسیر واردات مواد غذایی، داروها و حتی برخی از کالاهای لوکس به ایران را باز کنند.
راه حل کارگردان "مارموز" چه پیامی دارد؟ مارموز بازی یا واقع بینی؟
راه حل کارگردان "مارموز" چه پیامی دارد؟ مارموز بازی یا واقع بینی؟ - یکی از اعضا شورای پروانه نمایش وزارت ارشاد (کمال تبریزی) نکته‌ای را بیان می‌کند که خود به شکل مستقیم در جریان امور است و ذکر چنین راهکاری برای دریافت "مجوز نمایش" جالب توجه است.
آقای ضرغامی! همیشه شعبان، یک بار هم رمضان...
آقای ضرغامی! همیشه شعبان، یک بار هم رمضان... - آقای ضرغامی می گوید نظم زندگی شان به خاطر کسر 3 میلیون از حقوق دریافتی، به هم خورده و به همین خاطر همسرش رییس دیوان محاسبات را نفرین کرده است. مردمان و همسران دیگران چه کنند؟
توکلی: مقصود از عدالت، توزیع درآمد و توزیع دارایی به کسانی است که مردم عموما آن را منصفانه بدانند
توکلی: مقصود از عدالت، توزیع درآمد و توزیع دارایی به کسانی است که مردم عموما آن را منصفانه بدانند - شفقنا- رییس دیده‌بان شفافیت و عدالت گفت: این تصمیم خصوصی‌ها است که تکلیف تخصیص سرمایه، رشد اقتصادی و ثبات مالی را روشن می‌کند.  احمد توکلی امروز در دومین روز از ششمین همایش ملی توسعه پایدار با رویکرد بهبود محیط کسب و...
فرمول غذایی برای بهبود الگوهای خواب
فرمول غذایی برای بهبود الگوهای خواب - شفقنا- هوشمندانه غذا خوردن می‌تواند به بهبود کیفیت و کمیت خواب شما کمک کند. زمانی که یک رژیم غذایی درست و متعادل را دنبال می‌کنید، احتمال بیشتری دارد که خوابی راحت و رضایت‌بخش را تجربه کنید. عصر ایران به نقل...
آرای تماشاگران در روز پنجم جشنواره سینماحقیقت اعلام شد/ «پرسپولیس- شیکاگو» در صدر
آرای تماشاگران در روز پنجم جشنواره سینماحقیقت اعلام شد/ «پرسپولیس- شیکاگو» در صدر - فیلم مستند «پرسپولیس- شیکاگو» به کارگردانی اُرد عطارپور رتبه اول آرای تماشاگران تا روز پنجم جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت را به دست آورد.
بهزاد عبدی ساخت موسیقی «ایده اصلی» را آغاز کرد
بهزاد عبدی ساخت موسیقی «ایده اصلی» را آغاز کرد - فیلمبرداری «ایده اصلی» پایان یافت و بهزاد عبدی ساخت موسیقی این فیلم را آغاز کرد.
آخرین وضعیت خودروهای در گمرک مانده/بیش از ۱۰هزار خودرو وارداتی درگمرکات دپو شد
آخرین وضعیت خودروهای در گمرک مانده/بیش از ۱۰هزار خودرو وارداتی درگمرکات دپو شد - بررسی آمارهای موجود نشان میدهد، بیش از ۱۰ هزار خودرو در گمرکات مختلف کشور دپو شده است.
توجیهات رئیس سازمان حمایت برای افزایش قیمت خودرو/ دلارِ ۳۸۶۰ تومانی، ۹ هزار تومان شد
توجیهات رئیس سازمان حمایت برای افزایش قیمت خودرو/ دلارِ ۳۸۶۰ تومانی، ۹ هزار تومان شد - معاون وزیرصنعت گفت: قیمت گذاری خودرو توسط سازمان حمایت بر اساس ضوابط قیمت گذاری مصوب هیات تعیین و تثبیت قیمت هاصورت می گیرد.