چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ / Wednesday, 18 October, 2017

آخرین اخبار سرویس سینما

ساخت سرد خانه  ◊  09111142935
محمودی: اردکانیان گزینه احتمالی وزارت نیرو است/ با او صحبت‌هایی انجام شده
محمودی: اردکانیان گزینه احتمالی وزارت نیرو است/ با او صحبت‌هایی انجام شده - سرپرست وزارت نیرو از احتمال معرفی اردکانیان به عنوان گزینه احتمالی برای وزارت نیرو خبر داد.
۴ میلیون نفر یارانه‌بگیر غیرنیازمند حذف شدند
۴ میلیون نفر یارانه‌بگیر غیرنیازمند حذف شدند - معاون امور رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست دیده‌بان شفافیت از حذف بیش از ۴ میلیون نفر یارانه‌بگیر غیرنیازمند خبر داد و گفت: برخی افراد که بعضاً طلافروش بودند از یارانه کارگران ساختمانی استفاده می‌کردند.
کارگردان متهم به تجاوز مستند زندگی خودش را می‌سازد
کارگردان متهم به تجاوز مستند زندگی خودش را می‌سازد - «رومن پولانسکی» برای ساخت جدیدترین فیلمش که یک اثر مستند است به زادگاهش لهستان سفر کرد.
مجری برنامه عطر «عاشقی»: قرائتی مناسب برنامه‌ زنده نیست/ دلم به حال آقای دوربینی سوخت
مجری برنامه عطر «عاشقی»: قرائتی مناسب برنامه‌ زنده نیست/ دلم به حال آقای دوربینی سوخت - مجری برنامه‌ی تلویزیونی «عطر عاشقی» در مواجهه با این نقد که چرا واکنشی نسبت به برخورد آقای قرائتی با یکی از حاضران – معروف به آقای دوربینی – نداشته است؟، گفت: به هیچ وجه در برنامه‌ی زنده چنین امکانی وجود ندارد و بهترین اتفاق ممکن به جهت این که شأن آقای قرائتی به عنوان مفسر قرآن رعایت شود، آرام کردن فضا بود.
پنج عامل حذف پرسپولیس/ از حمله کنندگان به سفارت عربستان تا طارمی
پنج عامل حذف پرسپولیس/ از حمله کنندگان به سفارت عربستان تا طارمی - هواداران استقلال خوزستان و تهران و پرسپولیس که تیم‌شان از امکان و امتیاز میزبانی و حمایت تماشاگر محروم شد، حق دارند از فاتحان سفارت عربستان بپرسند آن حرکت پر هزینه چه دستاوردی برای ملت داشت؟
روسیه ۳۷۴ هوادار فوتبال را در لیست سیاه قرار داد
روسیه ۳۷۴ هوادار فوتبال را در لیست سیاه قرار داد - وزیر امور داخلی روسیه اعلام کرد که ۳۷۴ در لیست سیاه تماشاگران ممنوع از تماشای مسابقات این کشور قرار گرفتند.
باید در یک بازه‌ زمانی ۱۰ ساله، رویکرد صنعتی کشور از مونتاژ به نوآوری تغییر پیدا کند
باید در یک بازه‌ زمانی ۱۰ ساله، رویکرد صنعتی کشور از مونتاژ به نوآوری تغییر پیدا کند - ایلنا: رهبر انقلاب تاکید کردند: صنعت کشور دچار آفت مونتاژکاری است و این باعث عدم تحقق ارتباط صنعت و دانشگاه می‌شود. باید در…
هوای تهران در آستانه شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس/ کاهش شدت وزش باد در پایتخت
هوای تهران در آستانه شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس/ کاهش شدت وزش باد در پایتخت - مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: براساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای برخی مناطق پایتخت طی امروز به دلیل افزایش نسبی غلظت ذرات معلق در آستانه شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.
۱۵۰هزار نابینا در ایران/پوشش ناکافی بیمه برای "عصای سفید"
۱۵۰هزار نابینا در ایران/پوشش ناکافی بیمه برای "عصای سفید" - رییس برنامه پیشگیری از نابینایی وزارت بهداشت ضمن اشاره به وجود ۱۵۰هزار نابینا در کشور، مراکز خدمات تخصصی بازتوانی بینایی و همچنین پوشش بیمه‌ای برای خدماتی مانند عصای سفید و عینک‌های خاص را ناکافی دانست.
استرس به اندازه غذاهای ناسالم برای روده مضر است
استرس به اندازه غذاهای ناسالم برای روده مضر است - متخصصان سلامت هشدار می‌دهند که استرس ممکن است همچون خوراکی‌های ناسالم به سلامت روده آسیب وارد کند.
تکذیب شایعه وجود اختلاف بین اعضای دولت
تکذیب شایعه وجود اختلاف بین اعضای دولت - رییس دفتر رییس جمهور تصریح کرد که اکنون بین آقای جهانگیری و همه اعضای دولت صمیمیت وجود دارد.
میانجیگری ایران جلوی خونریزی و ویرانی را گرفت
میانجیگری ایران جلوی خونریزی و ویرانی را گرفت - رئیس پیشین اداره اطلاعات نظامی عراق در گفت‌وگو با یک رسانه عربی گفت که میانجیگری ایران میان سلیمانیه و بغداد جلوی خونریزی را گرفت.
وابستگی بیچارگی می‌آورد/ در دوره‌ی پهلوی چه پیشرفتی کردیم؟
وابستگی بیچارگی می‌آورد/ در دوره‌ی پهلوی چه پیشرفتی کردیم؟ - رهبر انقلاب گفتند: وابستگی سیاسی به برکت انقلاب از بین رفت اما رفع وابستگی‌های دیگر سخت است.
آخرین وضعیت ساماندهی جاده‌های شمالی/ ریل هفته آینده به ارومیه می‌رسد
آخرین وضعیت ساماندهی جاده‌های شمالی/ ریل هفته آینده به ارومیه می‌رسد - معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به طرح ساماندهی جاده‌های شمالی کشور در دولت‌های یازدهم و دوازدهم از نهایی شدن چهار بانده سازی جاده فیروزکوه تا پایان سال جاری خبر داد.
محمودی: اردکانیان گزینه احتمالی برای وزارت نیرو است
محمودی: اردکانیان گزینه احتمالی برای وزارت نیرو است - سرپرست وزارت نیرو از احتمال معرفی اردکانیان به عنوان گزینه احتمالی برای وزارت نیرو خبر داد.
دعوت عراق از غول نفتی انگلیس برای توسعه میادین نفتی کرکوک
دعوت عراق از غول نفتی انگلیس برای توسعه میادین نفتی کرکوک - وزیر نفت عراق از غول نفتی انگلیسی BP درخواست کرد به سرعت برنامه‌هایی برای توسعه میادین نفتی کرکوک تهیه کند.
فرانسوی ها به کمک ارتقای صنعت آب ایران آمدند
فرانسوی ها به کمک ارتقای صنعت آب ایران آمدند - انجمن متخصصان آب و فاضلاب ایران و انجمن آب فرانسه توافق نامه ای را در قالب مطالعه مشترک اصول همکاری بین دو مجموعه، همکاری در زمینه نوآوری، مهارت ها و ابزار توسعه اعضای دو مجموعه و همچنین همراهی اعضای هر یک از انجمن ها در عرصه های بین المللی، امضا کردند.
سریع‌ترین دوچرخه برقی دنیا معرفی شد+تصاویر
سریع‌ترین دوچرخه برقی دنیا معرفی شد+تصاویر - با "گولاس" می‌توانید با سرعت 115 کیلومتر بر ساعت جاده را پدال بزنید.
پروژه مشترک پژوهشکده معتمد با هلند در حوزه سلول‌درمانی سرطان
پروژه مشترک پژوهشکده معتمد با هلند در حوزه سلول‌درمانی سرطان - پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی پروژه مشترکی را در زمینه سلول درمانی سرطان با استفاده از سلول‌های دندرتیک با یک مرکز سرطان در هلند کلید زده است.
نتایج آزمون Ept دانشگاه آزاد اعلام شد
نتایج آزمون Ept دانشگاه آزاد اعلام شد - نتایج آزمون Ept مهر ماه دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
"کودکان داعش.. بمب‌های ساعتی آینده"
"کودکان داعش.. بمب‌های ساعتی آینده" - روز سه‌شنبه دو خبر خوشایند درخصوص مبارزه با تروریسم و به صورت مشخص مبارزه با داعش منتشر شد. نیروهای سوریه دموکراتیک از در هم پیچیدن طومار این گروه تروریستی در شهر رقه خبر دادند و ائتلاف ضد داعش نیز اعلام کرد، این گروه تروریستی ۸۷ درصد از اراضی تحت اراضی تحت کنترلشان از سال ۲۰۱۴ در سوریه و عراق را از دست داده‌اند.
آشتی ملی راه را برای خالد مشعل جهت ریاست بر تشکیلات خودگردان باز می‌کند
آشتی ملی راه را برای خالد مشعل جهت ریاست بر تشکیلات خودگردان باز می‌کند - جنبش حماس نیت خود را برای شرکت در تمامی انتخابات آتی فلسطین مخفی نمی‌کند اما هنوز ماهیت و شکل این مشارکت را مشخص نکرده است.
ارتش اسرائیل دفاتر ۳ شرکت‌ رسانه‌ای و یک انتشاراتی در فلسطین را بست
ارتش اسرائیل دفاتر ۳ شرکت‌ رسانه‌ای و یک انتشاراتی در فلسطین را بست - ارتش اسرائیل صبح امروز (چهارشنبه) به سه دفتر شرکت‌های فعال در زمینه رسانه‌ و انتشارات در کرانه باختری حمله کرد.
هنوز پول برخی گندمکاران پرداخت نشده است
هنوز پول برخی گندمکاران پرداخت نشده است - حدود یک ماه از سال زراعی جدید می گذرد اما برخی از گندمکاران هنوز نتوانسته اند طلب خود از دولت را دریافت نمایند. از طرفی طبق قانون دولت موظف است تا قبل از آغاز هر سال زراعی (آخر شهریور ماه) نرخ های خرید تضمینی محصولات کشاورزی را اعلام کند که این اتفاق هنوز رخ نداده است. مجموع این دو عامل باعث بی انگیزگی کشاورزان جهت کشت گندم شده است.
توهم «خُرزوخانی» دار و دسته نجفی!
توهم «خُرزوخانی» دار و دسته نجفی! - فقط یک مصاحبه پخش نشد. نجفی و دار دسته اش به این نتیجه رسیدند که شاید ممنوع التصویر هستند و باید فکری برای توهم خود انجام دهند پس در نشست خبری موضوع را مطرح کرد ...
سازمان استاندارد مسئول اعلام نتیجه آزمون بنزین است/ آلایندگی بنزین توزیعی تهران در بهار
سازمان استاندارد مسئول اعلام نتیجه آزمون بنزین است/ آلایندگی بنزین توزیعی تهران در بهار - معاون نظارت بر اجرای استانداردهای سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه سازمان استاندارد مسئول اعلام نتیجه آزمون بنزین است، گفت: نمونه‌گیری بنزین از 15 جایگاه تهرا ...
تنور نشر آمریکا با سیاست داغ می‌شود؟/ تراژدی ترامپ در بازار کتاب
تنور نشر آمریکا با سیاست داغ می‌شود؟/ تراژدی ترامپ در بازار کتاب - پاییز امسال بازار کتاب آمریکا شاهد انتشار داغ‌ترین کتاب‌های سیاسی خواهد بود که احتمالا توزیع هریک بازتاب‌هایی در فضای سیاسی این کشور خواهد داشت.
امسال ۸ میلیون تن فولاد صادر می‌کنیم
امسال ۸ میلیون تن فولاد صادر می‌کنیم - دهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران با حضور معاون معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت، استاندار استان مرکزی، رئیس خانه معدن، رئیس ادامه...
نشریه مشعل وزارت نفت (شماره 850)
نشریه مشعل وزارت نفت (شماره 850) - نسخه الکترونیکی شماره 850 نشریه مشعل وزارت نفت در سایت ارانیکو منتشر شد. ادامه...
شکایت مجتبی جباری از مدیران استقلال
شکایت مجتبی جباری از مدیران استقلال - بازیکن شماره 8 استقلال از مدیران باشگاه به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان شکایت کرد.
نشست‌های تخصصی «پدیدارشناسی سینمای ایران» در حوزه هنری برگزار می‌شود
نشست‌های تخصصی «پدیدارشناسی سینمای ایران» در حوزه هنری برگزار می‌شود - سلسله نشست‌های تخصصی «پدیدارشناسی سینمای ایران» با موضوعات مختلف با حضور اساتید این عرصه در حوزه هنری برگزار می‌شود.
محمدمهدی حیدریان: سینمای معناگرا توجه و حس مخاطب و فیلمساز را از عالم ماده به عالم معنا سوق می‌دهد
محمدمهدی حیدریان: سینمای معناگرا توجه و حس مخاطب و فیلمساز را از عالم ماده به عالم معنا سوق می‌دهد - نخستین نشست شورای «سینمای معناگرا» با حضور رئیس سازمان سینمایی و اعضای این شورا در بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد.
رییس جمهوریخواه کمیته روابط خارجی سنای آمریکا: موفقیت یا شکست استراتژی ترامپ در قبال ایران بستگی به همراهی اروپایی ها دارد
رییس جمهوریخواه کمیته روابط خارجی سنای آمریکا: موفقیت یا شکست استراتژی ترامپ در قبال ایران بستگی به همراهی اروپایی ها دارد - کورکر معتقد است تا ماه ژانویه 2018 در صورتی که کنگره و کاخ سفید بر سر نحوه مواجهه با برجام به اجماع دست یابند و دولت ترامپ بتواند شرکای اروپایی را همراه سازد، استراتژی ترامپ موفق پیش خواهد رفت.
رضایی: برجام تا زمانی که خاصیت داشته باشد معتبر است
رضایی: برجام تا زمانی که خاصیت داشته باشد معتبر است - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: زمانی برجام برای ملت ما معتبر است که خاصیت داشته باشد و اگر فقط بخواهد ما را از فعالیت های هسته ای منع کند دیگر خود به خود…
اونس جهانی ۱۷دلار فرو ریخت
اونس جهانی ۱۷دلار فرو ریخت - طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی با ثابت ماندن ارزش دلار، از پایین‌ترین قیمت یک هفته گذشته فاصله گرفت و اندکی افزایش یافت.
واکنش ظریف به پیشنهاد نتانیاهو درباره صفحه توئیترش: بیجا کرده
واکنش ظریف به پیشنهاد نتانیاهو درباره صفحه توئیترش: بیجا کرده - وزیر امور خارجه کشورمان به اظهارات نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که از ظریف خواسته صفحه توییتر خود را حذف کند، واکنش نشان داد.
واکنش هیلاری کلینتون به مبارزه‌طلبی ترامپ: دیگر کاندیدا نمی‌شوم
واکنش هیلاری کلینتون به مبارزه‌طلبی ترامپ: دیگر کاندیدا نمی‌شوم - وزیر خارجه و رقیب پیشین دونالد ترامپ در انتخابات گذشته مجددا تاکید کرد، به‌رغم آنکه رئیس‌جمهوری آمریکا او را ترغیب کرده است اما برای بار سوم در انتخابات کاندیدا نمی‌شود.
تب جدید در ایران: می‌خواهم کُره‌ای شوم!
تب جدید در ایران: می‌خواهم کُره‌ای شوم! - نازنین دختر ۱۹ ساله‌ای است که تمام زندگیش عشق به کره جنوبی است. او روی کوله‌پشتی و پولیوری که پوشیده برچسب‌هایی به زبان کره‌ای زده. او حالا دو سال است که تصمیم گرفته از ایران برود و در سئول زندگی کند.
مدیرعامل تلگرام: زبان فارسی به زودی به تلگرام اضافه می‌شود
مدیرعامل تلگرام: زبان فارسی به زودی به تلگرام اضافه می‌شود - مدیر عامل تلگرام، پاول دروف در رابطه با انتشار جدیدترین آپدیت پیام رسان تلگرام از قابلیت‌های نسخه جدید و اضافه شدن زبان فارسی در تلگرام در آینده‌ای نزدیک خبر داده است.
روسیه ۳۷۴ هوادار فوتبال را در لیست سیاه قرار داد
روسیه ۳۷۴ هوادار فوتبال را در لیست سیاه قرار داد - وزیر امور داخلی روسیه اعلام کرد که ۳۷۴ در لیست سیاه تماشاگران ممنوع از تماشای مسابقات این کشور قرار گرفتند.
برانکو: می‌توانیم الهلال را با گل‌های بیشتر ببریم و صعود کنیم
برانکو: می‌توانیم الهلال را با گل‌های بیشتر ببریم و صعود کنیم - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ایران گفت: نتیجه خوبی در بازی رفت به دست نیاوردیم و باختیم اما ی‌توانیم بازی را ببریم.
90 درصد موبایل‌های موجود در بازار قاچاق است/ با اجرای رجیستری، موبایل‌های قاچاق حکم اسباب‌بازی را پیدا می‌کند
90 درصد موبایل‌های موجود در بازار قاچاق است/ با اجرای رجیستری، موبایل‌های قاچاق حکم اسباب‌بازی را پیدا می‌کند - ایلنا: حمیدرضا دهقانیان گفت: با استفاده از طرح رجیستری موبایل می‌توان شناسه‌ای در اختیار داشت که با استفاده از آن زمانی که…
مایلی‌کهن: آهن بکاریم جوانه می‌زند اما دنبال مصنوعی هستند/ داور مانع حماسه پرسپولیس شد
مایلی‌کهن: آهن بکاریم جوانه می‌زند اما دنبال مصنوعی هستند/ داور مانع حماسه پرسپولیس شد - ایلنا: سرمربی سابق پرسپولیس خاطرنشان کرد: صعود پرسپولیس به جمع این چهار تیم هم بسیار خوب بود و واقعا باید به برانکو خسته…
شکایت رسمی جباری از استقلال به فدراسیون فوتبال!
شکایت رسمی جباری از استقلال به فدراسیون فوتبال! - لیگ برتر - مجتبی جباری به خاطر منع شدن از حضور در تمرینات استقلال از این باشگاه شکایت کرد.
درخواست کتبی شفر برای جذب برزای
درخواست کتبی شفر برای جذب برزای - لیگ برتر - سرمربی استقلال برای جذب بهنام برزای بازیکن سابق این تیم درخواست کتبی ارائه داد.
استقبال کم از آیفون ۸
استقبال کم از آیفون ۸ - سخت افزار - اپل دوستان همچنان به جای خرید آیفون 8، آیفون 7 می خرند و میزان محبوبیت 7 بیشتر از 8 است که اخیرا راهی بازار شده است.
دیدار سیاری با فرماندهان اروپایی و دیگر کشورهای جهان در ایتالیا
دیدار سیاری با فرماندهان اروپایی و دیگر کشورهای جهان در ایتالیا - سه شنبه شب در ضیافت شام اجلاس قدرت های دریایی منطقه ای در ونیز که امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش کشورمان به عنوان مهمان ویژه دعوت شده است، تعدادی از فرماندهان دریایی اروپا و دیگر نقاط جهان با امیر دریادار سیاری دیدار و گفت‌وگو کردند.
ناظم دباغ: سلیمانی صادقانه با کردها برخورد کرد/رهبران کرد آمادگی حل مشکلات با بغداد را دارند
ناظم دباغ: سلیمانی صادقانه با کردها برخورد کرد/رهبران کرد آمادگی حل مشکلات با بغداد را دارند - نماینده اقلیم کردستان عراق در تهران گفت: رهبران کرد این آمادگی را دارند که از طریق مذاکره بین اربیل و بغداد مسایل و مشکلات به وجود آمده بین دو طرف را حل کنند.
ممنوع‌التصویری نجفی شایعه بود؟
ممنوع‌التصویری نجفی شایعه بود؟ - به دنبال اظهارات شهردار تهران درباره ممنوع‌التصویری در تلویزیون، برخی از شبکه‌های سیما بخش‌هایی از نشست خبری او را پوشش داده‌اند.
«پولانسکی» مستند زندگی خودش را می‌سازد
«پولانسکی» مستند زندگی خودش را می‌سازد - «رومن پولانسکی» برای ساخت جدیدترین فیلمش که یک اثر مستند است به زادگاهش لهستان سفر کرد.
اجرای «خاتون» با بازیگران جدید
اجرای «خاتون» با بازیگران جدید - نمایش مذهبی «خاتون» به نویسندگی و کارگردانی حسین عالم‌بخش در تالار اندیشه حوزه هنری اجرا می‌شود.
یاری 300 نفر برای ساخت یک مستند در ایران
یاری 300 نفر برای ساخت یک مستند در ایران - آزاده موسوی و کوروش عطائی کارگردانان مستند «در جستجوی فریده» که این مستند را به جشنواره‌ی حقیقت ارایه داده‌اند، می‌گویند: « حدود 300 نفر از سراسر دنیا برای ساخت این مستند ما را یاری کردند.»
در نشست شورای "معناگرا"ی سینما چه گذشت؟
در نشست شورای "معناگرا"ی سینما چه گذشت؟ - نخستین نشست شورای «سینمای معناگرا» با حضور اعضای این شورا در بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد.
«سیاه و سفید» سهراب شهید ثالث در لندن
«سیاه و سفید» سهراب شهید ثالث در لندن - فیلم «سیاه و سفید» به کارگردانی زنده‌یاد «سهراب شهید ثالث» 18 آبان در موسسه گوته لندن به نمایش در خواهد آمد.
جزئیات بسته اعتباری برای فروشندگان و خریداران پسته در بورس کالا
جزئیات بسته اعتباری برای فروشندگان و خریداران پسته در بورس کالا - برای تسریع و تسهیل در ارایه خدمات اعتباری برای گروه‌های فعال در بورس کالای ایران، دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات، صدور ضمانت نامه و گشایش اعتبار اسنادی در قالب «بسته اعتباری و خدماتی بورس» از سوی بانک کشاورزی ابلاغ شد.
برنج برای یکسال کشور تامین شد اما واردات همچنان ادامه دارد ...
برنج برای یکسال کشور تامین شد اما واردات همچنان ادامه دارد ... - با توجه به رکوردشکنی تولید حدود دو میلیون و ۳۰۰ هزار تنی برنج در کشور و واردات بیش از یک میلیون و ۸۰۰۰ تنی برنج که در پنج ماهه امسال با افزایش حدود ۷۹ درصدی مواجه شده است، به گفته معاون وزیر کشاورزی دیگر نیازی به واردات این محصول که بیش از حد نیاز هم وارد شده، نداریم.
30 درصد زنان ایرانی چاق هستند/ابتلای سالانه 33 درصد جمعیت کشور به سرطان پستان
30 درصد زنان ایرانی چاق هستند/ابتلای سالانه 33 درصد جمعیت کشور به سرطان پستان -  معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت با بیان اینکه 30 درصد زنان ایرانی چاق هستند گفت: سالیانه به ازای هر یکصد هزار نفر جمعیت کشور، 33 نفر به سرطان پستان مبتلا می شوند.
استفاده از هوش مصنوعی برای تشخیص ضایعات بدخیم
استفاده از هوش مصنوعی برای تشخیص ضایعات بدخیم - محققان موفق به توسعه یک سیستم "هوش مصنوعی" (AI) شدند که از یادگیری ماشینی برای پیش‌بینی اینکه کدام ضایعات با خطر بالای احتمال ابتلا به سرطان همراه هستند، بهره می‌گیرد.
برگزاری رویدادی برای جذب سرمایه‌گذار در سه حوزه
برگزاری رویدادی برای جذب سرمایه‌گذار در سه حوزه - رویداد TECHDEAL برای جذب سرمایه‌گذاری در 3 حوزه نانو، زیست فناوری و تجهیزات پزشکی از سوی مرکز فن‌بازار ملی ایران و با حمایت اتاق بازرگانی برگزار خواهد شد.
دعوت از عبدالله صالح برای شرکت در کنفرانسی بین‌المللی در مسکو
دعوت از عبدالله صالح برای شرکت در کنفرانسی بین‌المللی در مسکو - رئیس جمهور پیشین یمن اعلام کرد که عصر روز سه‌شنبه دعوت نامه‌ای رسمی از روسیه برای حضور در کنفرانسی بین‌المللی در شهر مسکو دریافت کرده است.
جمعی از استعدادهای برتر و نخبگان جوان با رهبر انقلاب دیدار کردند
جمعی از استعدادهای برتر و نخبگان جوان با رهبر انقلاب دیدار کردند - جمعی از استعدادهای برتر و نخبگان جوان کشور صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
موج دوم انتصابات آموزش و پرورش آغاز شد/ «گُرد»٬ «مهاجرانی» و «مجاوری» منصوب شدند
موج دوم انتصابات آموزش و پرورش آغاز شد/ «گُرد»٬ «مهاجرانی» و «مجاوری» منصوب شدند - موج دوم تغییرات و انتصابات آموزش و پرورش با رویکرد توجه به بانوان و جوانان آغاز شد.
مقام بلندپایه کُرد: تأسیس کشور کردستان دروغی برای منافع شخصی بود
مقام بلندپایه کُرد: تأسیس کشور کردستان دروغی برای منافع شخصی بود - معاون کُرد رئیس پارلمان عراق با تاکید بر پایان یافتن دوره ریاست «مسعود بارزانی»، گفت که وعده او برای تاسیس کشور کردستان، دروغی برای منافع شخصی و حزبیش بود.
روسیه با گسترش منطقه کاهش تنش در جنوب سوریه موافقت کرد
روسیه با گسترش منطقه کاهش تنش در جنوب سوریه موافقت کرد - مقامات صهیونیست مدعی هستند روسیه با افزایش مساحت منطقه کاهش تنش در جنوب سوریه و مرز فلسطین اشغالی موافقت کرده است.
موگرینی: برجام پیروزی ما و مردم ایران است
موگرینی: برجام پیروزی ما و مردم ایران است - فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، بار دیگر بر اهمیت برجام برای صلح و امنیت در جهان و لزوم حفظ آن تاکید کرد و گفت: ادامه...