دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ / Monday, 20 November, 2017

آخرین اخبار سرویس بین الملل

فروش جوجه غاز  ◊  09111200767
دیکته عبری برای بیانیه عربی
دیکته عبری برای بیانیه عربی - همان‌گونه که انتظار می‌رفت و قابل پیش‌بینی بود، نشست وزرای خارجه اتحادیه عرب با تکرار اتهامات واهی وزیر خارجه سعودی علیه کشورمان و بعضی از دیگر هم‌پیمانان ریاض، به بیانیه‌ای رسید که ادبیات ضد ایرانی آن شباهت عجیبی به مواضع ضد ایرانی رژیم صهیونیستی دارد.
گروه های مقاومت فلسطینی، بیانیه وزیران خارجه اتحادیه عرب را خطرناک توصیف کردند
گروه های مقاومت فلسطینی، بیانیه وزیران خارجه اتحادیه عرب را خطرناک توصیف کردند - بیانیه اتحادیه عرب که به نظر می رسد با فشار عربستان سعودی نوشته شده، حاوی عبارت ها و اتهام های تندی علیه ایران و حزب الله است.
وزیرخارجه بنگلادش از مذاکره با میانمار برای بازگرداندن مسلمانان روهینگیایی خبر داد
وزیرخارجه بنگلادش از مذاکره با میانمار برای بازگرداندن مسلمانان روهینگیایی خبر داد - وزارت خارجه بنگلادش : میانمار و بنگلادش در حال انجام مذاکرات برای بازگرداندن آواره‌ها به کشورشان هستند و انتظار می‌رود برای انجام راحت‌تر این کار یک گروه مشترک تشکیل شود
گروه های مقاومت فلسطینی بیانیه اتحادیه عرب علیه حزب الله را محکوم کردند
گروه های مقاومت فلسطینی بیانیه اتحادیه عرب علیه حزب الله را محکوم کردند - تهران- ایرنا- گروه های مقاومت فلسطینی، بیانیه وزیران خارجه اتحادیه عرب را خطرناک توصیف و تاکید کردند که حزب الله مهم ترین نیروی مقاومت علیه رژیم صهیونیستی و تروریسم به شمار می رود.
وزیرخارجه بنگلادش: برای بازگرداندن روهینگیایی‌ها به کشورشان با میانمار مذاکره می‌کنیم
وزیرخارجه بنگلادش: برای بازگرداندن روهینگیایی‌ها به کشورشان با میانمار مذاکره می‌کنیم - بنگلادش از انجام مذاکرات با میانمار برای بازگرداندن مسلمانان روهینگیایی به کشورشان خبر داد.
وزیر صهیونیست از رابطه مخفیانه اسرائیل-عربستان پرده برداشت
وزیر صهیونیست از رابطه مخفیانه اسرائیل-عربستان پرده برداشت - یک وزیر صهیونیست برای نخستین بار از رابطه مخفیانه تل آویو با عربستان سعودی و برخی کشورهای عربی به اصطلاح «میانه رو» پرده برداشت.
نماینده لبنان در اتحادیه عرب: حزب‌الله تروریست نیست/ آنها نماینده بخش بزرگی از جامعه لبنان هستند
نماینده لبنان در اتحادیه عرب: حزب‌الله تروریست نیست/ آنها نماینده بخش بزرگی از جامعه لبنان هستند - نماینده لبنان در اتحادیه عرب با انتقاد از اتهام‌زنی به مقاومت اسلامی کشورش در بیانیه پایانی نشست اخیر وزرای خارجه اتحادیه، حزب‌الله را نماینده بخش بزرگی از لبنان دانست و اتهام‌زنی‌های بی‌پایه و اساس را رد کرد.
موگابه: به کارم به عنوان رئیس جمهور ادامه می‌دهم/وضعیت زیمباوه باید به حالت قبل باز گردد
موگابه: به کارم به عنوان رئیس جمهور ادامه می‌دهم/وضعیت زیمباوه باید به حالت قبل باز گردد - رابرت موگابه در یک سخنرانی از ادامه کارش در سمت ریاست جمهوری خبر داد و بر بازگشتن شرایط زیمباوه به حالت قبل تاکید کرد.
لبنان با بیانیه اتحادیه عرب مخالفت کرد
لبنان با بیانیه اتحادیه عرب مخالفت کرد - بیروت-ایرنا-«جبران باسیل» وزیر امور خارجه لبنان مخالفت کشورش را با بیانیه اتحادیه عرب به دلیل «تروریست» خواندن حزب الله اعلام و تاکید کرد که حزب الله جزوی اساسی از ملت لبنان است.
موگابه استعفاء نداد/ رهبر مخالفان: استیضاحش می‌کنیم
موگابه استعفاء نداد/ رهبر مخالفان: استیضاحش می‌کنیم - رئیس‌جمهور زیمباوه که گمان می‌رفت امشب استعفایش را اعلام کند، با حضور در صفحه تلویزیون از شبه‌کودتای ارتش حمایت کرد و آن را ناشی از «نگرانی‌های به‌جا» دانست ولی استعفاء نکرد.
معاون رئیس‌جمهور عراق بدهی‌های این کشور را 133 میلیارد دلار اعلام کرد
معاون رئیس‌جمهور عراق بدهی‌های این کشور را 133 میلیارد دلار اعلام کرد - ایاد علاوی میزان بدهی‌های عراق را اعلام کرد و کارشناسان از نیاز مالی این کشور برای بازسازی مناطق ویران شده خبر می‌دهند.
سوریه و لبنان محور گفت وگوی تلفنی وزرای خارجه لبنان و آمریکا
سوریه و لبنان محور گفت وگوی تلفنی وزرای خارجه لبنان و آمریکا - رکس تیلرسون با همتای اردنی خود درباره لبنان و سوریه در گفت و گوی تلفنی به رایزنی پرداخت.
موگرینی: وضعیت در میانمار خود به خود درست نمی شود
موگرینی: وضعیت در میانمار خود به خود درست نمی شود - رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بازدید از کمپ‌های آوارگان روهینجا در بنگلادش گفت: وضعیت در میانمار خود به خود درست نمی شود.
نشست فوق العاده وزیران خارجه اتحادیه عرب پایان یافت
نشست فوق العاده وزیران خارجه اتحادیه عرب پایان یافت - تهران- ایرنا- نشست فوق العاده وزیران امور خارجه اتحادیه عرب در غیاب برخی از وزیران خارجه این اتحادیه در قاهره پایتخت مصر پایان یافت.
ممانعت از فرود هواپیمای حامل 29 نماینده پارلمان لیبی در فرودگاه طبرق
ممانعت از فرود هواپیمای حامل 29 نماینده پارلمان لیبی در فرودگاه طبرق - هواپیمای حامل نمایندگان پارلمان لیبی که اجازه فرود در فرودگاه طبرق را نیافت به طرابلس پایتخت این کشور بازگشت.
اتحادیه عرب: در مرحله کنونی علیه ایران اعلام جنگ نمی‌کنیم
اتحادیه عرب: در مرحله کنونی علیه ایران اعلام جنگ نمی‌کنیم - «احمد ابو الغیط» دبیر کل اتحادیه عرب پس از پایان نشست وزرای خارجه این اتحادیه تأکید کرد که در مرحله کنونی صرفا اقدامات ایران محکوم می‌شود و اعلام جنگی صورت نمی‌گیرد.
اتحادیه عرب: در مرحله کنونی علیه ایران اعلام جنگ نمی‌کنیم
اتحادیه عرب: در مرحله کنونی علیه ایران اعلام جنگ نمی‌کنیم - «احمد ابو الغیط» دبیر کل اتحادیه عرب پس از پایان نشست وزرای خارجه این اتحادیه تأکید کرد که در مرحله کنونی صرفا اقدامات ایران محکوم می‌شود و اعلام جنگی صورت نمی‌گیرد.
فروش سلاح‌های آمریکا به لهستان به تنش‌های اروپا دامن می‌زند
فروش سلاح‌های آمریکا به لهستان به تنش‌های اروپا دامن می‌زند - آمریکا به بهانه بحران اوکراین نیروها و تجهیزات نظامی نزدیک مرز روسیه را افزایش داده است.
ادامه فعالیت رآکتور هسته‌ای فرسوده رژیم صهیونیستی تا سال ۲۰۴۰
ادامه فعالیت رآکتور هسته‌ای فرسوده رژیم صهیونیستی تا سال ۲۰۴۰ - کابینه رژیم صهیونیستی اعلام کرد قصد دارد دوره فعالیت رآکتور هسته‌ای دیمونا را تا سال ۲۰۴۰ تمدید کند.
عضو شورای قانونگذاری فلسطین: ترامپ به دنبال محافظت از اسرائیل است/به آمریکا باج نمی‌دهیم
عضو شورای قانونگذاری فلسطین: ترامپ به دنبال محافظت از اسرائیل است/به آمریکا باج نمی‌دهیم - رئیس کمیسیون سیاسی شورای قانونگذاری فلسطین گفت: دولت ترامپ به دنبال محافظت از اسرائیل است.
اردن: تهدید امنیت ما وقتی آغاز شد که امنیت ملت فلسطین هدف قرار گرفت
اردن: تهدید امنیت ما وقتی آغاز شد که امنیت ملت فلسطین هدف قرار گرفت - وزیر خارجه اردن در نشست اتحادیه عرب گفت: تهدید امنیت ما وقتی آغاز شد که امنیت ملت فلسطین هدف قرار گرفت.
وزیر اسرائیلی: با عربستان سعودی علیه ایران همکاری مخفیانه داشته‌ایم
وزیر اسرائیلی: با عربستان سعودی علیه ایران همکاری مخفیانه داشته‌ایم - وزیر انرژی رژیم صهیونیستی در اظهاراتی روز یکشنبه گفت تل‌آویو با عربستان سعودی علیه ایران همکاری می‌کند.
مقام صهیونیست: اسرائیل با برخی کشورهای عربی روابط مخفیانه دارد
مقام صهیونیست: اسرائیل با برخی کشورهای عربی روابط مخفیانه دارد - وزیر نیروی رژیم صهیونیستی اعلام کرد زمانی که اسرائیل برای اصلاح توافق هسته‌ای با ایران تلاش می‌کرد، تعدادی از کشورهای عربی به این رژیم کمک کردند.
شماری شهید و زخمی در پی حمله راکتی تروریست‌ها به دمشق
شماری شهید و زخمی در پی حمله راکتی تروریست‌ها به دمشق - بر اثر پرتاب دو راکت از سوی گروه‌های تروریستی مسلح به منطقه عش الورور در دمشق چند نفر شهید و زخمی شدند.
شلیک اخطار صهیونیست‌ها به سمت مواضع ارتش سوریه
شلیک اخطار صهیونیست‌ها به سمت مواضع ارتش سوریه - ارتش رژیم صهیونیستی برای دومین روز متوالی به سمت مواضع ارتش سوریه شلیک اخطار کرد.
حزب الله اطلاعاتی درباره نقشه بعدی عربستان در لبنان دارد
حزب الله اطلاعاتی درباره نقشه بعدی عربستان در لبنان دارد - بیروت – ایرنا -«سید ابراهیم امین السید» رئیس شورای سیاسی حزب الله گفت که این حزب اطلاعاتی درباره نقشه بعدی عربستان سعودی برای ایجاد بحران جدید در لبنان در اختیار دارد.
تکرار ادعای سعودی از زبان دبیرکل اتحادیه عرب
تکرار ادعای سعودی از زبان دبیرکل اتحادیه عرب - دبیرکل اتحادیه عرب با تکرار ادعای رژیم سعودی، برنامه‌ موشک‌های بالستیک ایران را بزرگترین تهدید برای منطقه دانست.
شلیک اخطار اسرائیل به سمت مواضع ارتش سوریه در بلندی‌های جولان برای دومین روز متوالی
شلیک اخطار اسرائیل به سمت مواضع ارتش سوریه در بلندی‌های جولان برای دومین روز متوالی - ارتش رژیم صهیونیستی برای دومین روز متوالی اقدام به شلیک اخطار به سمت مواضع ارتش سوریه در بلندی‌های جولان کرد.
الحریری به مصر و کویت سفر می‌کند
الحریری به مصر و کویت سفر می‌کند - ایلنا: نخست‌وزیر مستعفی لبنان فردا - دوشنبه- به مصر سفر می‌کند.
هشدار هواشناسان درباره فاجعه‌ای که ممکن است کشورها را ناپدید کند
هشدار هواشناسان درباره فاجعه‌ای که ممکن است کشورها را ناپدید کند - پانزده هزار دانشمند در نامه‌ای سرگشاده درباره فاجعه‌های پیش روی بشر هشدار دادند.
فعالان دانشجویی برای پس گرفتن افتخارات سو چی دست به کار شدند
فعالان دانشجویی برای پس گرفتن افتخارات سو چی دست به کار شدند - دانشجویان انگلیسی در اعتراض به سکوت سو چی در قبال نسل‌کشی مسلمانان روهینگیا برای لغو افتخارات او تلاش می‌کنند.
موگابه با کناره گیری از قدرت موافقت کرد
موگابه با کناره گیری از قدرت موافقت کرد - تهران - ایرنا - رئیس جمهوری زیمبابوه پس از آنکه از رهبری حزب حاکم برکنار شد، پذیرفت که از مقام خود استعفا کند.
موافقت موگابه با کناره‌گیری از ریاست‌جمهوری
موافقت موگابه با کناره‌گیری از ریاست‌جمهوری - رسانه‌های خبری از موافقت موگابه با کناره‌گیری از ریاست‌جمهوری خبر دادند.
ظریف: مضحک است که عربستان ایران را به ایجاد بی‌ثباتی متهم می‌کند
ظریف: مضحک است که عربستان ایران را به ایجاد بی‌ثباتی متهم می‌کند - وزیر خارجه کشورمان با اشاره به حمایت‌های عربستان از تروریسم و نقش منفی این رژیم در بحران‌های منطقه گفت: مضحک است که عربستان ایران را به ایجاد بی‌ثباتی متهم می‌کند.
رویترز: موگابه با کناره‌گیری از قدرت موافقت کرد
رویترز: موگابه با کناره‌گیری از قدرت موافقت کرد - خبرگزاری رویترز می‌گوید رئیس‌جمهور 93 ساله زیمباوه که برای برکناری از سوی ارتشی‌ها تحت فشار است، با کناره‌گیری از قدرت موافقت کرده و در حال نوشتن متن بیانیه استعفانامه خود است.
ارتش افغانستان ۲۰ نفر را از چنگ تروریست‌های طالبان آزاد کرد
ارتش افغانستان ۲۰ نفر را از چنگ تروریست‌های طالبان آزاد کرد - یک مقام افغان اعلام کرد بیش از ۲۰ نفر که در بازداشت گروه تروریستی طالبان بودند امروز در عملیات کماندو‌های ارتش در جنوب این کشور آزاد شدند.
موگابه با کناره گیری از ریاست جمهوری زیمبابوه موافقت کرد
موگابه با کناره گیری از ریاست جمهوری زیمبابوه موافقت کرد - رابرت موگابه رئیس‌جمهور سابق زیمباوه، با کناره‌گیری از قدرت موافقت کرد و از سمت ریاست‌جمهوری استعفاء داد.
امیر منطقه الجوف عربستان سعودی نیز تحت بازجویی قرار گرفت
امیر منطقه الجوف عربستان سعودی نیز تحت بازجویی قرار گرفت - فعال افشاگر اسرار پشت‌پرده رژیم آل سعود از تحت بازجویی قرار گرفتن یکی دیگر از شاهزادگان سعودی خبر داد.
ظریف: برخی کشورهای منطقه به جای جنگ افروزی، برای صلح و ثبات تلاش کنند
ظریف: برخی کشورهای منطقه به جای جنگ افروزی، برای صلح و ثبات تلاش کنند - آنکارا- ایرنا- محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: برخی کشورهای منطقه به جای جنگ افروزی بهتر است برای صلح و ثبات در منطقه و به خصوص سوریه تلاش کنند.
برگزاری نشست وزرای خارجه ایران، روسیه وترکیه درباره بحران سوریه در آنتالیا
برگزاری نشست وزرای خارجه ایران، روسیه وترکیه درباره بحران سوریه در آنتالیا - آنکارا- ایرنا- نشست سه جانبه محمدجواد ظریف، سرگئی لاوروف و مولود چاووش اوغلو وزرای خارجه ایران، روسیه و ترکیه در خصوص گفت و گو و بررسی راه حل بحران سوریه در آنتالیای ترکیه برگزار شد.
آل خلیفه: خواهان کار عربی مشترک علیه ایران هستیم
آل خلیفه: خواهان کار عربی مشترک علیه ایران هستیم - وزیر خارجه بحرین ضمن تروریست خواندن حزب‌الله، خواستار تلاش عربی مشترک علیه ایران شد.
مهندس: رژیم آمریکا تروریست است نه مقاومت اسلامى نُجَباء
مهندس: رژیم آمریکا تروریست است نه مقاومت اسلامى نُجَباء - جانشین سازمان بسیج مردمى (الحشد الشعبی) عراق در واکنش به لایحه تحریمی کنگره آمریکا علیه جنبش مقاومت اسلامی نجباء، گفت: رژیم آمریکا تروریست است نه مقاومت اسلامى نُجَباء.
سعد حریری دوشنبه به مصر سفر می‌کند
سعد حریری دوشنبه به مصر سفر می‌کند - نخست‌وزیر مستعفی لبنان روز دوشنبه به مصر سفر خواهد کرد.
شهادت ۸ کودک و ۳ زن یمنی در حمله جنگنده‌های سعودی
شهادت ۸ کودک و ۳ زن یمنی در حمله جنگنده‌های سعودی - در پی حملات جنگنده‌های سعودی به یک منطقه مسکونی در یمن، ۸ کودک و ۳ زن یمنی به شهادت رسیدند.
اظهارات ضد ایرانی وزیر خارجه سعودی در نشست اتحادیه عرب
اظهارات ضد ایرانی وزیر خارجه سعودی در نشست اتحادیه عرب - وزیر خارجه سعودی در سخنان خود در نشست اتحادیه عرب، اظهارات ضد ایرانی خود را تکرار کرد.
در حمله نیرو‌های یمنی به پایگاهی در نجران، ۵ مزدور سعودی به هلاکت رسیدند
در حمله نیرو‌های یمنی به پایگاهی در نجران، ۵ مزدور سعودی به هلاکت رسیدند - در حمله نیرو‌های ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به پایگاه «القفال» در «نجران» عربستان سعودی، یک خودروی نظامی از کار افتاد و پنج تن از مزدوران سعودی به هلاکت رسیدند.
ایران و لبنان محور اصلی گفتگو تلفنی «نتانیاهو» و «مکرون»
ایران و لبنان محور اصلی گفتگو تلفنی «نتانیاهو» و «مکرون» - نخست وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس جمهوری فرانسه در تماسی تلفنی، درباره موضوعاتی، چون ایران، لبنان و سوریه صحبت کردند.
ابوالغیط: ایران از مواضع خود در قبال کشورهای عربی دست بردارد!
ابوالغیط: ایران از مواضع خود در قبال کشورهای عربی دست بردارد! - دبیر کل اتحادیه عرب در آغاز نشست وزیران خارجه اتحادیه عرب ادعاهایی را درباره ایران مطرح کرد.
وزیر خارجه کره شمالی به کوبا می‌رود
وزیر خارجه کره شمالی به کوبا می‌رود - وزیر خارجه کره شمالی در اوج جنگ لفظی واشنگتن-پیونگ یانگ، فردا دوشنبه عازم کوبا خواهد شد.
«موگابه» تا فردا ظهر برای استعفا فرصت دارد
«موگابه» تا فردا ظهر برای استعفا فرصت دارد - رئیس جمهوری زیمبابوه برای اینکه با خطر استیضاح مواجه نشود، فقط تا فردا ظهر برای استعفا فرصت دارد.
«نتانیاهو» و «ماکرون» درباره ایران و لبنان گفتگو کردند
«نتانیاهو» و «ماکرون» درباره ایران و لبنان گفتگو کردند - نخست وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس جمهوری فرانسه در تماسی تلفنی، درباره موضوعاتی چون ایران، لبنان و سوریه صحبت کردند.
سید حسن نصرالله فردا عصر سخنرانی می کند
سید حسن نصرالله فردا عصر سخنرانی می کند - دبیر کل حزب الله لبنان، عصر فردا دوشنبه سخنرانی خواهد کرد.
شهادت ۸ کودک و ۳ زن در یورش جنگنده های سعودی به استان الجوف یمن
شهادت ۸ کودک و ۳ زن در یورش جنگنده های سعودی به استان الجوف یمن - منابع یمنی از شهادت ۱۱ کودک و زن در یورش جنگنده های سعودی به منزلی در استان الجوف یمن خبر دادند.
سردار سلیمانی شخصا نبرد آزادسازی البوکمال را فرماندهی کرده است
سردار سلیمانی شخصا نبرد آزادسازی البوکمال را فرماندهی کرده است - شبکه المیادین به نقل از برخی منابع اعلام کرد که سردار سلیمانی شخصا نبرد آزادسازی شهر البوکمال سوریه از لوث داعش را فرماندهی کرده است.
آتش‎سوزی در پکن ۱۹ کشته بر جای گذاشت
آتش‎سوزی در پکن ۱۹ کشته بر جای گذاشت - وقوع حریق در یک مجتمع مسکونی واقع در بخش جنوبی پایتخت چین، ۱۹ نفر را به کام مرگ فرستاد.
وزیر خارجه ترکیه: به مبارزه با گروه داعش و روند سیاسی حل بحران سوریه ادامه خواهیم داد
وزیر خارجه ترکیه: به مبارزه با گروه داعش و روند سیاسی حل بحران سوریه ادامه خواهیم داد - آنکارا- ایرنا- مولود چاووش‌اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه گفت: با همکاری ایران و روسیه، به مبارزه با گروه تروریستی داعش و روند سیاسی جهت حل بحران سوریه ادامه خواهیم داد.
وزیر خارجه بحرین خواستار اقدام مشترک کشورهای عربی علیه ایران شد
وزیر خارجه بحرین خواستار اقدام مشترک کشورهای عربی علیه ایران شد - «خالد بن أحمد آل خلیفه» وزیر خارجه بحرین با تکرار ادعاهای خود، خواستار اقدام مشترک کشورهای عربی برای مقابله با ایران شد.
آغاز نشست ضد ایرانی وزرای خارجه اتحادیه عرب در قاهره
آغاز نشست ضد ایرانی وزرای خارجه اتحادیه عرب در قاهره - نشست فوق العاده وزرای امور خارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب در قاهره آغاز شد.
موشکی که ریاض را هدف قرار داد ساخت ایران بود(!)
موشکی که ریاض را هدف قرار داد ساخت ایران بود(!) - بیانیه نشست وزرای خارجه اتحادیه عرب که به در خواست عربستان سعودی تشکیل شده بود صادر شد که محتوای تمام ضد ایرانی دارد.
ادعا‌های بی‌اساس وزرای خارجه عرب علیه ایران در نشست امروز قاهره
ادعا‌های بی‌اساس وزرای خارجه عرب علیه ایران در نشست امروز قاهره - وزیران خارجه عرب شرکت‌کننده در نشست امروز قاهره علیه ایران، کشورمان را به دخالت در امور کشور‌های عربی متهم کردند.
تاکید وزیر خارجه لبنان بر تلطیف لحن بیانیه نشست قاهره
تاکید وزیر خارجه لبنان بر تلطیف لحن بیانیه نشست قاهره - «جبران باسیل» وزیر امور خارجه لبنان از همتایان عرب خود خواست تا از شدت لحن بیانیه نشست قاهره بکاهند.
سید حسن نصرالله عصر دوشنبه سخنرانی می‌کند
سید حسن نصرالله عصر دوشنبه سخنرانی می‌کند - دبیرکل حزب‌الله درباره تازه‌ترین تحولات منطقه سخنرانی می‌کند.
صدور بیانیه دیکته شده ریاض از سوی اتحادیه عرب علیه ایران
صدور بیانیه دیکته شده ریاض از سوی اتحادیه عرب علیه ایران - بیانیه نشست وزرای خارجه اتحادیه عرب که به در خواست عربستان سعودی تشکیل شده بود صادر شد که محتوای تمام ضد ایرانی دارد.
وزیر خارجه لبنان خواستار تلطیف لحن بیانیه اتحادبه عرب شد
وزیر خارجه لبنان خواستار تلطیف لحن بیانیه اتحادبه عرب شد - «جبران باسیل» وزیر خارجه لبنان از همتایان عرب خود خواست تا از شدت لحن بیانیه نشست قاهره بکاهند.
حریری فردا به مصر می‌رود
حریری فردا به مصر می‌رود - برخی منابع آگاه اعلام کردند نخست وزیر مستعفی لبنان فردا به مصر سفر خواهد کرد.
ظریف: کشورهایی مانند عربستان اگر روش خود را تغییر دهند، می‌توانند در صلح سهیم باشند
ظریف: کشورهایی مانند عربستان اگر روش خود را تغییر دهند، می‌توانند در صلح سهیم باشند - وزیر خارجه کشورمان گفت: کشورهایی مانند رژیم سعودی اگر روش خود را تغییر دهند، می‌توانند به جای جنگ افروزی، در صلح منطقه سهیم باشند.
محمد بن سلمان؛ فوراه چون بلند شود، سرنگون شود
محمد بن سلمان؛ فوراه چون بلند شود، سرنگون شود - یک وبگاه آمریکایی برنامه‌های بلندپروازانه ولیعهد عربستان سعودی برای ایجاد اصلاحات در عربستان سعودی را عاملی دانسته که به سرنگونی او ختم خواهد شد.