جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ / Friday, 14 December, 2018

آخرین اخبار سرویس ورزش

رقص و پایکوبی در رختکن فولاد پس از پیروزی مقابل تراکتور (ویدیو)
رقص و پایکوبی در رختکن فولاد پس از پیروزی مقابل تراکتور (ویدیو) - ایلنا: فولادی‌ها پیروزی شیرین خود در تبریز را به شکل خاصی جشن گرفتند.
اوسیانو:پیروانی به دنبال ایجاد فضایی برای برگشتن به پرسپولیس است
اوسیانو:پیروانی به دنبال ایجاد فضایی برای برگشتن به پرسپولیس است - ایلنا: مربی تیم ملی در مورد اظهارات افشین پیروانی صحبت کرد.
حسینی: حرف های کاپیتان استقلال درباره پرسپولیس درست نیست
حسینی: حرف های کاپیتان استقلال درباره پرسپولیس درست نیست - تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: من و «سیدمهدی رحمتی» به عنوان کاپیتان های سرخابی ها باید در حرف های خود دقت بیشتری به کار ببندیم. صحبت های دروازه بان استقلال در مورد تیم ما اصلا درست نیست.
جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال: پرسپولیس به صدر نرسید
جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال: پرسپولیس به صدر نرسید - ایلنا: پرسپولیس با گلی که در دقایق پایانی از پارس جم دریافت کرد از رسیدن به صدر باز ماند.
پیگیری تمرینات تیم ملی زیر نظر کی‌روش
پیگیری تمرینات تیم ملی زیر نظر کی‌روش - ایلنا: تمرینات تیم ملی زیر نظر سرمربی پرتغالی پیگیری می‌شود.
اسدی:  اگر به تیم ملی دعوت شوم حتماً جبران خواهم کرد
اسدی: اگر به تیم ملی دعوت شوم حتماً جبران خواهم کرد - ایلنا: هافبک پرسپولیس نسبت به بازگشتش به تیم امید صحبت کرد.
عالیشاه: بازیکنان پرسپولیس در زمین حرفشان را می‌زنند
عالیشاه: بازیکنان پرسپولیس در زمین حرفشان را می‌زنند - ایلنا: هافبک پرسپولیس نسبت به بحث های چند روز اخیر پیرامون داوری صحبت کرد.
حسینی: توانستیم از یک بازی سخت سه امتیاز بگیریم/ در آسیا هم به نفع ما سوت زدند؟
حسینی: توانستیم از یک بازی سخت سه امتیاز بگیریم/ در آسیا هم به نفع ما سوت زدند؟ - ایلنا: کاپیتان پرسپولیس پاسخ اظهارات کاپیتان استقلال را داد.
حق ما مقابل پرسپولیس باخت نبود
حق ما مقابل پرسپولیس باخت نبود - مدافع پارس جنوبی گفت: حق ما برابر پرسپولیس باخت نبود و می توانستیم حداقل به نتیجهتساوی دست پیدا کنیم.
گل چهارم من به پارس جنوبی صحیح بود
گل چهارم من به پارس جنوبی صحیح بود - مهاجم پرسپولیس گفت: گل من به پارس جنوبی صحیح بود و تعجب می کنم چرا داور خطای مرا گرفت.
برانکو بهترین مربی خارجی در ایران است/ پرسپولیس شاهکار کرده است
برانکو بهترین مربی خارجی در ایران است/ پرسپولیس شاهکار کرده است - بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم با این محرومیت و کمبود بازیکن به واقع در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر شاهکار کرده است.
از استقلالی‌ها بعید بود ما را متهم کنند
از استقلالی‌ها بعید بود ما را متهم کنند - کاپیتان پرسپولیس گفت: از بازیکنان استقلال بعید بود که چنین صحبت هایی به میان آورده و ما را متهم کنند.
نقی‌زاده:گل خوردن در آزادی کار را سخت می‌کند
نقی‌زاده:گل خوردن در آزادی کار را سخت می‌کند - ایلنا: هافبک پارس جم در مورد دیدار تیمش با پرسپولیس صحبت کرد.
کرمانشاهی: چرا همه فشارها را روی دوش جامعه داوری وارد می‌کنید/ در فضای مجازی به ما فحاشی می‌کنند
کرمانشاهی: چرا همه فشارها را روی دوش جامعه داوری وارد می‌کنید/ در فضای مجازی به ما فحاشی می‌کنند - ایلنا: داور دیدار پرسپولیس - پارس جم از جو سنگین علیه داوران صحبت کرد.
برانکو به شاگردانش استراحت داد
برانکو به شاگردانش استراحت داد - ایلنا: سرمربی پرسپولیس تمرینات تیمش را یک روز تعطیل کرد.
بنگر: از هواداران عذرخواهی می‌کنم/ روز خوب ما نبود
بنگر: از هواداران عذرخواهی می‌کنم/ روز خوب ما نبود - ایلنا: مدافع پارس جم در مورد شکست مقابل پرسپولیس صحبت کرد.
مهدوی‌کیا طرف برانکو را گرفت
مهدوی‌کیا طرف برانکو را گرفت - ایلنا: پیشکسوت پرسپولیس با وجود تمجید کی‌روش از او، برانکو را بهترین مربی خارجی فوتبال ایران عنوان کرد.
برانکو: نتایج این فصل پرسپولیس را باید با حروف طلایی در تاریخ باشگاه و فوتبال ایران بنویسند / هیچ‌وقت به سرمربیان دیگر حمله نکرده‌ام
برانکو: نتایج این فصل پرسپولیس را باید با حروف طلایی در تاریخ باشگاه و فوتبال ایران بنویسند / هیچ‌وقت به سرمربیان دیگر حمله نکرده‌ام - ایلنا: سرمربی پرسپولیس در نشست خبری بعد از بازی برابر پارس جنوبی جم پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.
بازیکنان استقلال حق توهین ندارند
بازیکنان استقلال حق توهین ندارند - هافبک پرسپولیس گفت: بازیکنان استقلال حق توهین به ما را ندارند و باید به فکر موفقیت تیمشان باشند.
برانکو: پرسپولیس با کلمات طلایی تاریخ فوتبال ایران را نوشت
برانکو: پرسپولیس با کلمات طلایی تاریخ فوتبال ایران را نوشت - تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با قدردانی از تلاش بازیکنانش، گفت: پرسپولیس در نیم فصل نخست با کلمات طلایی، تاریخ فوتبال ایران را نوشت.
تارتار:‌ بهترین کار استفاده از VAR است / چمن آزادی کیفیت گذشته را ندارد
تارتار:‌ بهترین کار استفاده از VAR است / چمن آزادی کیفیت گذشته را ندارد - ایلنا: سرمربی پارس جنوبی جم درباره اشتباهات داوری طی هفته‌های اخیر گفت:در کل مطمئن هستم که داوران ما سالم هستند. اشتباه وجود دارد. بهترین کار این است که از سیستم VAR…
از پنالتی و اخراج تا گل مردود پرسپولیس؛ قضاوت کرمانشاهی چطور بود؟
از پنالتی و اخراج تا گل مردود پرسپولیس؛ قضاوت کرمانشاهی چطور بود؟ - ایلنا: کارشناس داوری کشورمان قضاوت کرمانشاهی در دیدار پرسپولیس - پارس را بررسی می‌کند.
باید با حروف طلایی این بخش از تاریخ پرسپولیس را نوشت
باید با حروف طلایی این بخش از تاریخ پرسپولیس را نوشت - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از هواداران پرشور تیم تشکر می کنم.
شایسته این پیروزی بودیم/ قشنگ‌ترین صحنه‌ها را در تبریز دیدم
شایسته این پیروزی بودیم/ قشنگ‌ترین صحنه‌ها را در تبریز دیدم - تبریز- سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: شایسته این پیروزی بودیم و امروز خیلی خوب کار کردیم.
تراکتور دنبال قهرمانی است/ مقصر این شکست فقط من هستم
تراکتور دنبال قهرمانی است/ مقصر این شکست فقط من هستم - تبریز- سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: شرمنده هواداران شدیم ولی با این حال ما به آینده امید داریم و تیم ما فقط قهرمانی در لیگ برتر را می خواهد.
سرمربی پارس جنوبی: توقع جایگاهی مناسب در لیگ برتر داریم
سرمربی پارس جنوبی: توقع جایگاهی مناسب در لیگ برتر داریم - تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی با بیان اینکه بودجه این تیم با مدعیان لیگ برتر قابل مقایسه نیست، گفت: با این حال از خودمان توقع داریم که جایگاه مناسبی به دست آوریم.
سرپرست پرسپولیس: وارد حاشیه نمی شویم
سرپرست پرسپولیس: وارد حاشیه نمی شویم - تهران- ایرنا- سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به بیانه سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و حمایت از مربیان لیگ برتری و نبود نام «برانکو ایوانکوویچ» در این فهرست، گفت: وارد حاشیه نمی شویم و کار خودمان را انجام می دهیم.
جدول لیگ برتر فوتبال در پایان روز چهارم هفته پانزدهم؛ پرسپولیس به رتبه دوم رسید
جدول لیگ برتر فوتبال در پایان روز چهارم هفته پانزدهم؛ پرسپولیس به رتبه دوم رسید - تیم فوتبال پرسپولیس با شکست پارس جنوبی به رده دوم جدول صعود و ذوب‌آهن با برتری صنعت نفت به جایگاه چهاردهم جدول سقوط کرد.