دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ / Monday, 18 December, 2017


اخبا مهم دیجیاتو
ساخت سرد خانه  ◊  09111142935
خدمت بزرگ روحانی؛بودجه ۹۷ و انفجار اطلاعات/ اکنون‌ پرده از همه چیز برافتاده
خدمت بزرگ روحانی؛بودجه ۹۷ و انفجار اطلاعات/ اکنون‌ پرده از همه چیز برافتاده - چرا بودجه خواهران حوزه علمیه از بودجه چند دانشگاه کشور بیشتر است؟ چرا برخی حضرات ردیف بودجه خصوصی دارند؟ چرا بودجه سپاه وبسیج چند برابر بودجه ارتش است؟ چرا موسسات و نهادهای خصوصی ردیف بودجه دارند؟
احتمال کاهش تعطیلات نوروز از ۱۳به ۵روز
احتمال کاهش تعطیلات نوروز از ۱۳به ۵روز - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس آخرین روند بررسی فرایند بررسی طرح ساماندهی تعطیلات رسمی را در مجلس را تشریح کرد.
بیت‌کوین فضای ناامنی برای مبادله‌کنندگان ایجاد می‌کند/ پای بیت‌کوین به مجلس باز شد
بیت‌کوین فضای ناامنی برای مبادله‌کنندگان ایجاد می‌کند/ پای بیت‌کوین به مجلس باز شد - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی بیت کوین (ارز الکترونیکی) در مجلس با حضور مسئولان بانک مرکزی، وزارت اقتصاد و سازمان بورس خبر داد.
سبک ۴ کشور در خصوصی‌سازی
سبک ۴ کشور در خصوصی‌سازی - چرا ایران در زمینه خصوصی‌سازی در بخش‌های مختلف نتوانسته کارنامه قابل قبولی به دست آورد؟ عدم موفقیت در این زمینه در حالی است که استارت خصوصی‌سازی در ایران یک…
سهم افراد تحصیل‌کرده از ۹۷۰هزار شغل چقدر است؟
سهم افراد تحصیل‌کرده از ۹۷۰هزار شغل چقدر است؟ - عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور با اشاره به آمار بالای فارغ التحصیلان بیکار می‌گوید از ۹۷۰ هزار شغلی که قرار است سال آینده ایجاد شود چند درصد را افراد…
چقدر می‌گیری نماینده مجلس شوی؟
چقدر می‌گیری نماینده مجلس شوی؟ - چقدر می‌گیری نمایندگی کنی؟ رقم‌ها متفاوت است. از جدولی که نشان می‌دهد دریافتی نماینده حدود ٣٢ میلیون است تا برخی نمایندگان که حتی می‌گویند نمی‌دانند رقم دقیق…
در آستانه‌ی بازی استقلال: هوای ورزشگاه آزادی ناسالم است (عکس)
در آستانه‌ی بازی استقلال: هوای ورزشگاه آزادی ناسالم است (عکس) - ایلنا: بازی‌های جام حذفی در شرایطی قرار گرفته که هوای تهران در شرایط ناسالم قرار دارد.
اهداف توقف ثبت سفارش واردات خودرو/ ابلاغ آئین‌نامه واردات خودرو به زودی
اهداف توقف ثبت سفارش واردات خودرو/ ابلاغ آئین‌نامه واردات خودرو به زودی - رئیس سازمان توسعه تجارت با تأکید بر اینکه کنترل تقاضا، حرکت به سمت تولید داخلی و صادرات، ۳ موضوع مورد تاکید برای تدوین آئین‌نامه ادامه...
بیت‌کوین به مجلس رسید
بیت‌کوین به مجلس رسید - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی بیت کوین (ارز الکترونیکی) در مجلس با حضور مسئولان بانک مرکزی، وزارت اقتصاد و سازمان بورس خبر ادامه...
ادامه دار شدن نوسان قیمت آلومینیوم
ادامه دار شدن نوسان قیمت آلومینیوم - طی هفته گذشته قیمت هر تن آلومینیوم در بورس فلزات لندن به حدود یک هزار و ۹۹۲ دلار افت کرد که کمترین میزان آن از هفته دوم آگوست ادامه...
رهامی: اجرای حقوق شهروندی دغدغه حکومت شود
رهامی: اجرای حقوق شهروندی دغدغه حکومت شود - یک عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با بیان اینکه دولت با تهیه منشور حقوق شهروندی، حقوق مردم که در قانون اساسی هم به آن اشاره شده است را به رسمیت شناخته است، گفت: با این وجود منشور حقوق شهروندی به ضمانت اجرایی نیاز دارد، اجرای حقوق شهروندی باید دغدغه حکومت شود.
نانواکناری: نشست کشورهای اسلامی درباره فلسطین اثرات مثبتی خواهد داشت
نانواکناری: نشست کشورهای اسلامی درباره فلسطین اثرات مثبتی خواهد داشت - یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که نشست سران کشورهای اسلامی درباره فلسطین به میزبانی ترکیه قطعا اثرات مثبتی برای حمایت از فلسطینی‌ها خواهد داشت که گامی رو به جلو تلقی می شود.
نوروزی تاکید کرد: لزوم تبدیل منشور حقوق شهروندی به قانون
نوروزی تاکید کرد: لزوم تبدیل منشور حقوق شهروندی به قانون - سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با تاکید بر اینکه «منشور حقوق شهروندی برای اجرایی شدن باید تبدیل به قانون شود» گفت که به نظر می‌رسد دولت تمایل آنچنانی برای تبدیل این منشور به قانون ندارد لذا مجلس در صورت لزوم به این موضوع ورود پیدا کرده تا آن را تبدیل به قانون کند.
هادی خامنه‌ای: امروز بیش از هر چیز باید به تأثیرگذاری اجتماعی امیدوار بود
هادی خامنه‌ای: امروز بیش از هر چیز باید به تأثیرگذاری اجتماعی امیدوار بود - دبیرکل مجمع نیروهای خط امام گفت: آنچه امروز بیش از هر چیز مهم و راهبردی است، امیدوار ماندن به تاثیرگذاری در عرصه اجتماعی است و باید با ابزارهای فرهنگی و بروزرسانی آن‌ها، حضور در عرصه سیاسی و اجتماعی قوت ببخشید.
سکانس پایانی جشنواره‌ی حقیقت + برگزیدگان
سکانس پایانی جشنواره‌ی حقیقت + برگزیدگان - یازدهمین دوره جشنواره فیلم مستند حقیقت در حالی به کار خود پایان داد که دو فیلم «زنانی با گوشواره‌های باروتی» و «در جستجوی فریده» بیشترین تعداد جوایز را کسب کردند.
امروز آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دستیاری فوق تخصصی
امروز آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دستیاری فوق تخصصی - رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از پایان مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری فوق تخصصی وزارت بهداشت تا پایان وقت امروز دوشنبه ۲۷ آذرماه خبرداد.
لیبرمن: باید در روابط با ترکیه تجدیدنظر کنیم/ عذرخواهی درباره حادثه ناوگان آزادی "اشتباه" بود
لیبرمن: باید در روابط با ترکیه تجدیدنظر کنیم/ عذرخواهی درباره حادثه ناوگان آزادی "اشتباه" بود - وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه را مورد هجمه شدید قرار داده و بر لزوم بازنگری در روابط اسرائیل با ترکیه تاکید کرد.
ترامپ: قصد اخراج مولر را ندارم
ترامپ: قصد اخراج مولر را ندارم - رئیس جمهور آمریکا گرچه مجبور است بار دیگر با تحقیقات مرتبط با روسیه دست به گریبان شود اما تاکید دارد که نمی‌خواهد رابرت مولر، رئیس شورای ویژه را اخراج کند. اتهام مداخله روسیه در انتخابات آمریکا، سال اول حضور او در کاخ سفید را تحت تاثیر قرار داده است.
سفیر آمریکا در روسیه خواستار بهبود روابط مسکو و واشنگتن
سفیر آمریکا در روسیه خواستار بهبود روابط مسکو و واشنگتن - سفیر آمریکا در روسیه خواستار بهبود روابط میان واشنگتن و مسکو شد.
قدردانی نتانیاهو از ترامپ و آمریکا برای دفاع از اسرائیل
قدردانی نتانیاهو از ترامپ و آمریکا برای دفاع از اسرائیل - نخست وزیر رژیم صهیونیستی از رئیس جمهور آمریکا و کشورش به خاطر مخالفت با سازمان ملل در محکوم کردن اسرائیل قدردانی کرد.
موسوی لاری: خیلی امیدوار نیستم که جریان اصولگرایی آمادگی پذیرش گفت‌و‌گو را داشته باشد
موسوی لاری: خیلی امیدوار نیستم که جریان اصولگرایی آمادگی پذیرش گفت‌و‌گو را داشته باشد - وزیر کشور دولت اصلاحات درباره مطرح شدن گفت‌وگو بین جریان‌های سیاسی گفت: آدم عاقل از گفت‌وگو بین جریان‌های سیاسی ناراحت نمی‌شود اما رقیب همیشه به دنبال حذف طرف مقابل بوده و برای همین است که همیشه مردم مقابل آن‌ها ایستاده‌اند زیرا آنان از حذف و طرد خوششان نمی‌آید.
پیشنهاد کاهش تعطیلات نوروز از 13 به 5 روز در مجلس/ حذف تعطیلی 29 اسفند، 12 و 13 فروردین و 15 خرداد
پیشنهاد کاهش تعطیلات نوروز از 13 به 5 روز در مجلس/ حذف تعطیلی 29 اسفند، 12 و 13 فروردین و 15 خرداد - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس آخرین روند بررسی فرایند بررسی طرح ساماندهی تعطیلات رسمی را در مجلس را تشریح کرد.
نوبخت: لایحه افزایش تعرفه واردات خودرو به مجلس می‌رود/ افزایش تعرفه وارداتی برخی کالاها جزو مطالبات مقامات عالیه نظام است
نوبخت: لایحه افزایش تعرفه واردات خودرو به مجلس می‌رود/ افزایش تعرفه وارداتی برخی کالاها جزو مطالبات مقامات عالیه نظام است - رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه افزایش تعرفه وارداتی برخی کالاها جزو مطالبات مقامات عالیه نظام از دولت است، گفت: به‌زودی لایحه افزایش تعرفه…
منتظری: یکی دو روز آینده پاسخ ضرب‌الاجل را می‌دهیم
منتظری: یکی دو روز آینده پاسخ ضرب‌الاجل را می‌دهیم - دادستان کل کشور پاسخ دستگاه قضایی به درخواست احمدی‌نژاد را به چند روز آینده موکول کرد.
امانوئل مکرون خون تازه ای به دیپلماسی فرانسه داده است
امانوئل مکرون خون تازه ای به دیپلماسی فرانسه داده است - ورود قدرتمند پاریس به مناقشه های بین المللیامانوئل مکرون خون تازه ای به دیپلماسی فرانسه داده استبار دیگر دیپلماسی فرانسه با وجود مشکلات بسیار فعال شده است، شاید نتواند در برابر برنامه موشکی ایران کاری از پیش ببرد و در جایگاهی نباشد که بخواهد کاری برای آن بکند اما دیپلماسی مکرون خون تازه ای به سیاست خارجی فرانسه داده است.
مردم از حذف کردن خوششان نمی‌آید/ گفت‌وگو بین جریان‌های سیاسی یک اصل عقلایی است
مردم از حذف کردن خوششان نمی‌آید/ گفت‌وگو بین جریان‌های سیاسی یک اصل عقلایی است - ایلنا: وزیر کشور دولت اصلاحات درباره مطرح شدن گفت‌وگو بین جریان‌های سیاسی گفت: آدم عاقل از گفت‌وگو بین جریان‌های سیاسی…
عدم بهره‌برداری از باغات ساوه قیمت انار را افزایش داد/ هندوانه شب یلدا  ارزان می‌شود
عدم بهره‌برداری از باغات ساوه قیمت انار را افزایش داد/ هندوانه شب یلدا ارزان می‌شود - ایلنا: رئیس اتحادیه میوه و تره بار گفت: دو سال گذشته باغات ساوه که تولید ۳۰ درصد انار کشور را برعهده دارد بر اثر سرما از بین…
پاسخ آموزش و پرورش به ابهامات حذف کنکور و برگزاری امتحانات نهایی در پایه‌های دهم و یازدهم/واگذاری برگزاری آزمون ورودی و غربالگری به دانشگاه‌ها
پاسخ آموزش و پرورش به ابهامات حذف کنکور و برگزاری امتحانات نهایی در پایه‌های دهم و یازدهم/واگذاری برگزاری آزمون ورودی و غربالگری به دانشگاه‌ها - ایلنا: رییس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش به برخی از ابهامات حذف کنکور و برگزاری امتحانات نهایی در پایه‌های دهم و یازدهم پاسخ …
ادامه اجرای همایون شجریان و برگزاری کنسرت سیمین غانم
ادامه اجرای همایون شجریان و برگزاری کنسرت سیمین غانم - از جمله اتفاقات مهم هفته پیش رو در زمینه برگزاری کنسرت می‌توان به اجرای گروه راستان در ایلام و اجرای ارکستر سمفونیک تهران با بلیت‌های ۱۰ هزار تومانی برای تحقق شعار «ارکستر سمفونیک برای همه» اشاره کرد.
جلالی: انتقام بودجه‌ای به دلیل انتقادات/ ظرفیت انتقاد در کشور پایین است
جلالی: انتقام بودجه‌ای به دلیل انتقادات/ ظرفیت انتقاد در کشور پایین است - رئیس مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه «متاسفانه در داخل کشور ما ظرفیت بیان انتقاد کم است» گفت که گاهی از طریق بودجه به دلیل بیان انتقادات انتقام می گیرند، دوستان از نقدها رنجیده می شوند و حتی آن را ابراز می کنند حال اینکه کار ویژه ما دیده بانی است.
تقدیر از ۴۱ پژوهشگر برتر جشنواره جوان خوارزمی
تقدیر از ۴۱ پژوهشگر برتر جشنواره جوان خوارزمی - در نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در بخش دانش‌آموزی از ۳۰ دانش‌آموز پژوهشگر و در بخش جوان از ۱۱ محقق برتر تقدیر شد.
حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به پایگاه‌های مقاومت در نوار غزه
حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به پایگاه‌های مقاومت در نوار غزه - در پی شلیک دو موشک از نوار غزه به اراضی اشغالی، جنگنده‌های اسرائیلی پایگاه‌های مقاومت را در نوار غزه بمباران کردند.
به خاطر برچسب «ساخت ایران»، اول‌ازهمه آمریکا را مجازات کنید!
به خاطر برچسب «ساخت ایران»، اول‌ازهمه آمریکا را مجازات کنید! - درحالی‌که نیکی هیلی اخیراً در مقابل دوربین رسانه‌ها اقدام به متهم کردن ایران در رابطه با حملات موشکی اخیر حوثی‌ها به عربستان سعودی کرد، یکی از سؤالات اصلی تحلیل‌گران سیاست داخلی در آمریکا این است که چرا وزارت دفاع و سفیر این کشور در سازمان ملل متحد اقدام به پشتیبانی سیاسی و نظامی از جنگ خونین عربستان علیه یمن می‌کنند؟
دادستان کل کشور: در یکی دو روز آینده پاسخ احمدی‌نژاد را خواهیم داد
دادستان کل کشور: در یکی دو روز آینده پاسخ احمدی‌نژاد را خواهیم داد - دادستان کل کشور پاسخ دستگاه قضایی به درخواست احمدی‌نژاد را به چند روز آینده موکول کرد.
ماکرون: اکنون با اسد مذاکره کنید، او بعدا برای جرایمش پاسخ می‌دهد
ماکرون: اکنون با اسد مذاکره کنید، او بعدا برای جرایمش پاسخ می‌دهد - رئیس‌جمهوری فرانسه معتقد است، داعش اواسط و یا پایان فوریه در سوریه به طور کامل "شکست" خواهد خورد. او می‌گوید، بشار اسد را نمی‌توان پس از یک پیروزی نظامی نادیده گرفت اما باید روزی برای "جرایمش" پاسخگو شود.
استارت نفت تهران با پنجمین کادر فنی در یک نیم‌فصل؛ مربی گسترش دستیار حجازی شد
استارت نفت تهران با پنجمین کادر فنی در یک نیم‌فصل؛ مربی گسترش دستیار حجازی شد - نفت تهران امروز با کادر فنی جدید به تمرین خواهد پرداخت.
واکنش دادستان کل کشور به تعیین ضرب‌الاجل از سوی احمدی‌نژاد/منتظری: یکی دو روز آینده پاسخ خواهیم داد
واکنش دادستان کل کشور به تعیین ضرب‌الاجل از سوی احمدی‌نژاد/منتظری: یکی دو روز آینده پاسخ خواهیم داد - منتظری درباره انتشار پیام تصویری از سوی احمدی‌نژاد و تعیین ضرب‌الاجل برای دستگاه قضایی گفت: در یکی دو روز آینده پاسخ آن را خواهیم داد.
دادستان کل کشور: یکی دو روز آینده پاسخ احمدی نژاد را خواهیم داد
دادستان کل کشور: یکی دو روز آینده پاسخ احمدی نژاد را خواهیم داد - منتظری درباره انتشار پیام تصویری از سوی احمدی نژاد و تعیین ضرب‌الاجل برای دستگاه قضایی گفت: پاسخ آن را خواهیم داد.
5 تغییر ساده در سبک زندگی برای تجربه عمر طولانی
5 تغییر ساده در سبک زندگی برای تجربه عمر طولانی - هنگامی که موضوع جوان باقی ماندن مطرح می شود، فعال باقی ماندن تنها به جنبه جسمانی محدود نمی شود، بلکه جنبه های اجتماعی زندگی را نیز در بر می گیرد.
خطر خزر کُشی
خطر خزر کُشی - ناقوس جنگ آبی در جهان به‌صدا درآمده و بسیاری از کشورها را به‌زودی درگیر خود خواهد کرد. ایران، یکی از کشورهایی است که سازمان‌های جهانی بارها درباره بحران آبی…
سهم افراد تحصیلکرده از ۹۷۰هزار شغل چقدر است؟
سهم افراد تحصیلکرده از ۹۷۰هزار شغل چقدر است؟ - عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور با اشاره به آمار بالای فارغ التحصیلان بیکار می‌گوید از ۹۷۰ هزار شغلی که قرار است سال آینده ایجاد شود چند درصد را افراد…
ثبات بازار شب یلدا
ثبات بازار شب یلدا - هیچ گونه کمبودی در بازار خشکبار و آجیل وجود ندارد و با وجود کاهش تولید پسته، عرضه آن به میزان کافی انجام شده است.
مهلت ارسال آثار جشنواره نباءعظیم تا ۱۰ دی/ معرفی نفرات برتر به معاونت مطبوعاتی/ اعلام جزئیات بخش‌ها و آثار ارسالی
مهلت ارسال آثار جشنواره نباءعظیم تا ۱۰ دی/ معرفی نفرات برتر به معاونت مطبوعاتی/ اعلام جزئیات بخش‌ها و آثار ارسالی - معاون ارتباطات و تبلیغات آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) با بیان اینکه مهلت ارسال آثار جشنواره نباءعظیم تا 10 دی است گفت: آثار ارسالی باید در بخش‌های رادیو و تلویزیون، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مکتوب و همچنین شبکه‌های اجتماعی باشد.
زمان تنش‌زدایی میان تهران و ریاض فرانرسیده است/ ترامپ و دولت امریکا سیاست خارجی مشخصی ندارند
زمان تنش‌زدایی میان تهران و ریاض فرانرسیده است/ ترامپ و دولت امریکا سیاست خارجی مشخصی ندارند - ایلنا: سفیر اسبق در مراکش و واتیکان تاکید کرد:‌ عجله ایران برای تنش‌زدایی با عربستان هم به ضرر تهران است و هم تنش‌زدایی میان…
نوبخت: لایحه افزایش تعرفه واردات خودرو به‌ زودی به مجلس می‌رود
نوبخت: لایحه افزایش تعرفه واردات خودرو به‌ زودی به مجلس می‌رود - رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه افزایش تعرفه وارداتی برخی کالاها جزو مطالبات مقامات عالیه نظام از دولت است، گفت: ادامه...
وعده برای کاهش سود وام مسکن
وعده برای کاهش سود وام مسکن - عضو هیئت مدیره بانک مسکن از برنامه‌ریزی این بانک برای کاهش سود تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق حق تقدم خبر داد. ادامه...
سردرگمی معامله‌گران در بازار ارز
سردرگمی معامله‌گران در بازار ارز - افت ۱۰ تومانی روز یکشنبه، قیمت دلار را یک محدوده دیگر پایین برد. به گفته فعالان بازار، افزایش حجم فروش ارز در ساعات ابتدایی روز، ادامه...
هشدار قندخون بالا در مادران باردار غیردیابتی
هشدار قندخون بالا در مادران باردار غیردیابتی - بالا بودن قند خون در مادران باردار غیردیابتی می‌تواند احتمال نارسایی قلبی را در نوزادانِ آنها افزایش دهد.
شایعات و مکافات یک زلزله
شایعات و مکافات یک زلزله - بیش از یک ماه از زمین لرزه ۷.۳ ریشتری که در ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه و ۱۶ ثانیه ۲۱ آبان ماه کرمانشاه را لرزاند گذشته است، زلزله ای که به‌نظر می‌رسد همچنان ناگفته های زیادی ازآن باقی‌مانده که تا سال‌ها بیان خواهد شد، یک ماه پس از این زلزله رییس سازمان مدیریت بحران به شایعات، حواشی و برخی ابهامات این حادثه پاسخ داده است.
قاسمی حمله تروریستی در پاکستان را محکوم کرد
قاسمی حمله تروریستی در پاکستان را محکوم کرد - سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت حمله تروریستی به یک کلیسا در پاکستان گفت: بقایای تروریست‌های داعش با حملات کور و سبعانه به دنبال تداوم آشوب و ناامنی در منطقه و جهان‌اند.
منتظری: یکی دو روز آینده پاسخ خواهیم داد
منتظری: یکی دو روز آینده پاسخ خواهیم داد - دادستان کل کشور پاسخ دستگاه قضایی به درخواست احمدی‌نژاد را به چند روز آینده موکول کرد.
سباستین پینرا بار دیگر رئیس‌جمهور شیلی شد
سباستین پینرا بار دیگر رئیس‌جمهور شیلی شد - به دنبال شمارش آراء دور دوم انتخابات ریاست جمهوری شیلی سباستین پینرا، رئیس‌جمهور سابق این کشور توانست به پیروزی دست یافته و مجددا مسیر سیاسی این کشور را به راست‌گرایی بازگرداند.
رعد الحسین: اگر سرکوب روهینجاها نسل کشی خوانده شود تعجب نمی‌کنم
رعد الحسین: اگر سرکوب روهینجاها نسل کشی خوانده شود تعجب نمی‌کنم - کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل گفته است که اگر دادگاه یک روز حکم دهد که نسل کشی علیه اقلیت مسلمان روهینجا در میانمار صورت گرفته، اصلا شگفت زده نمی‌شود.
ماکرون: الان با اسد مذاکره کنید، او بعدا برای جرایمش پاسخ می‌دهد
ماکرون: الان با اسد مذاکره کنید، او بعدا برای جرایمش پاسخ می‌دهد - رئیس‌جمهوری فرانسه معتقد است، داعش اواسط و یا پایان فوریه در سوریه به طور کامل "شکست" خواهد خورد. او می‌گوید، بشار اسد را نمی‌توان پس از یک پیروزی نظامی نادیده گرفت اما باید روزی برای "جرایمش" پاسخگو شود.
جزئیات خنثی شدن طرح ترور اردوغان/کشته و تجاوز به کارمند سفارت انگلیس در لبنان/ سفر محمود عباس به تهران در روزهای آینده/حرکت نیروهای داعش به سوی صحرای سینا
جزئیات خنثی شدن طرح ترور اردوغان/کشته و تجاوز به کارمند سفارت انگلیس در لبنان/ سفر محمود عباس به تهران در روزهای آینده/حرکت نیروهای داعش به سوی صحرای سینا - جزئیات خنثی شدن طرح ترور اردوغان، کشته شدن «صلاح‌الدین الشیشانی» در سوریه، کشته شدن کارمند سفارت انگلیس در لبنان، حرکت نیروهای داعش به سوی صحرای سینا و ارسال موشک ضدتانک «تاو» به کردهای سوریه توسط پنتاگون از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند. در این میان باید به ادعای سفر محمود عباس به تهران در روزهای آینده اشاره کرد.
آمار گردشگران ورودی و خروجی؛ ۴ میلیون نفر به عراق رفتند/ زائران خارجی رکورد زدند/ایرانی‌ها بیشتر به کدام کشور سفر می‌کنند؟
آمار گردشگران ورودی و خروجی؛ ۴ میلیون نفر به عراق رفتند/ زائران خارجی رکورد زدند/ایرانی‌ها بیشتر به کدام کشور سفر می‌کنند؟ - معاون گردشگری کشور از سفر ۴ میلیون و ۲۲۹ هزار ایرانی در سال گذشته به خارج از کشور، به قصد زیارت خبر داد.
15 سال دیگر، کسی از ما نفت نخواهد خرید؛ دست به دامان "خورشید" شویم
15 سال دیگر، کسی از ما نفت نخواهد خرید؛ دست به دامان "خورشید" شویم - امروزه حدود 60 درصد نفت تولیدی جهان در صنعت حمل و نقل استفاده می شود؛ اما خودروهایی که با انرژی خورشیدی کار می کنند به سرعت در حال تکامل هستند.
سرنوشت متفاوت خودروسازی در کره جنوبی، ترکیه و ایران: چرا آنها پیش رفتند و ما عقب ماندیم؟
سرنوشت متفاوت خودروسازی در کره جنوبی، ترکیه و ایران: چرا آنها پیش رفتند و ما عقب ماندیم؟ - یک بار ملاقاتی با مدیر عامل شرکت رنو پارس[شرکت ایرانی با مشارکت رنو فرانسه و ایران] داشتم. می گفت: مشکل من این است که ما در رومانی یک قطعه را سه بار زیر پِرس می بریم و قطعه آماده می شود ولی در ایران باید 8 دفعه آن را زیر پرس ببریم
کشورهای عربی- اسلامی دچار «ابتذال سیاسی» شده‌اند/ عباس بهتر از «موساد» آرامش صهیونیست‌ها را تامین کرد/ ضربه به قدس ماهیت شعارهای انتخاباتی ترامپ
کشورهای عربی- اسلامی دچار «ابتذال سیاسی» شده‌اند/ عباس بهتر از «موساد» آرامش صهیونیست‌ها را تامین کرد/ ضربه به قدس ماهیت شعارهای انتخاباتی ترامپ - ایلنا: کشورهای اسلامی نه تنها راه را برای تصمیم رئیس‌جمهوری آمریکا باز کردند بلکه کوچک‌ترین حمایتی برای شروع انتفاضه و تحت…
بندی که رحمتی را از استقلال جدا و به سپاهان نزدیک می‌‎کند
بندی که رحمتی را از استقلال جدا و به سپاهان نزدیک می‌‎کند - لیگ برتر - رحمتی این روزها نیمکت‌نشین استقلال شده است.
۶ محور انتقاد به بودجه سال آینده
۶ محور انتقاد به بودجه سال آینده - لایحه بودجه سال آینده در حالی اولین مراحل بررسی در خانه ملت را پشت سر می گذارد که طی یک هفته اخیر به ابزار مهمی برای حمله به دولت تبدیل شده است.
بهادرانی: اشتهای بخش خصوصی به طرح‌های عمرانی را زیاد کنیم
بهادرانی: اشتهای بخش خصوصی به طرح‌های عمرانی را زیاد کنیم - اقتصاد کلان - معاون پیشین سازمان برنامه و بودجه می گوید: «یکی از راه هایی که می توانیم دولت را کوچک کنیم و از این بودجه منبسط رهایی یابیم، این است که طرح ها را به بخش خصوصی دهیم.»
دعوت محسن رضایی از مردم برای اظهارنظر درباره بودجه ۹۷
دعوت محسن رضایی از مردم برای اظهارنظر درباره بودجه ۹۷ - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برای اعلام نظر درخصوص بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور، از مردم، کارشناسان و کارآفرینان دعوت به عمل آورد.
دادستان کل کشور: مبارزه با قاچاق شوخی بردار نیست
دادستان کل کشور: مبارزه با قاچاق شوخی بردار نیست - دادستان کل کشور گفت:یکی از راههای ضربه زدن دشمن به اقتصاد کشور بحث بیکار کردن و به تعطیلی کشاندن و آسیب زدن به پایه‌های اقتصادی کشور از جمله کارخانجات و... است.
آب و برق پردیس تامین است اما فاضلاب مشکل دارد
آب و برق پردیس تامین است اما فاضلاب مشکل دارد - با احداث دو پست ثابت و سیار در شهر جدید پردیس مشکل برق این شهر تا حدودی حل می‌شود؛ وضعیت آب هم نسبتا خوب است اما فاضلاب شرایط مناسبی ندارد.
شهید مفتح سمبل وحدت میان حوزه و دانشگاه است
شهید مفتح سمبل وحدت میان حوزه و دانشگاه است - تئوریسین و استاد دانشگاه تهران گفت: شهادت شهید مفتح سمبل وحدت میان حوزه و دانشگاه است و ایشان با تدبیر و ظرافت در محقق شدن این مهم گام برداشتند.
۴ میلیون نفر سال ۹۵ به عراق رفتند/ زائران خارجی رکورد زدند
۴ میلیون نفر سال ۹۵ به عراق رفتند/ زائران خارجی رکورد زدند - معاون گردشگری کشور از سفر ۴ میلیون و ۲۲۹ هزار ایرانی در سال گذشته به خارج از کشور، به قصد زیارت خبر داد.
۶ غذایی که هرگز نباید در مایکروویو گرم کنید
۶ غذایی که هرگز نباید در مایکروویو گرم کنید - بسیاری از ما با فواید آرام غذا خوردن و تأثیر آن در پیشگیری از بیماریهای گوارشی آشنا هستیم و می‌دانیم که بهتر است از غذاهای سالم و مفید استفاده کنیم. وقتی آشپزی می‌کنید یا از بیرون غذا تهیه می‌کنید، خیلی خوب است که غذای اضافی را نگه دارید تا بعدا استفاده کنید. اما معمولا برای گرم‌کردن غذا بدون اینکه فکر کنیم، آن را در مایکروویو می‌گذاریم. درحقیقت بعضی غذاها هستند که هرگز نباید در مایکروویو گرم کنید،…
ابهام در حقوق نمایندگان مجلس شورای اسلامی؛ هر نماینده چقدر می‌گیرد؟
ابهام در حقوق نمایندگان مجلس شورای اسلامی؛ هر نماینده چقدر می‌گیرد؟ - حقوق بهروز نعمتی به گفته خودش هشت میلیون تومان و عبدالرضا هاشم‌زایی پنج‌میلیون‌و اندی است. دیروز در خبرها آمده بود که کمیته ویژه بودجه مجلس حقوق نمایندگان را به ١٠ میلیون تومان رسانده؛ البته بدون مزایای نمایندگی مثل حق دفتر، خودرو و مسکن. کمیته بودجه‌نویسی مجلس جمع پنج‌نفره‌ای است که زیر نظر مستقیم ریاست...
۴ میلیون نفر سال ۹۵ به عراق رفتند
۴ میلیون نفر سال ۹۵ به عراق رفتند - معاون گردشگری کشور از سفر ۴ میلیون و ۲۲۹ هزار ایرانی در سال گذشته به خارج از کشور، به قصد زیارت خبر داد.