دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ / Monday, 25 June, 2018
سوء‌ استفاده از تجمع صنفی/ اوباش هم خود را رساندند+عکس
سوء‌ استفاده از تجمع صنفی/ اوباش هم خود را رساندند+عکس - شماری از آشوبگران عصر امروز با حضور در میان اعتراض کنندگان به مشکلات صنفی قصد به آشوب کشیدن بخشی از خیابان‌ها را داشتند.
جزئیات جلسه وزیر صنعت با روسای اتحادیه‌های صنفی/ فردا بازار باز است
جزئیات جلسه وزیر صنعت با روسای اتحادیه‌های صنفی/ فردا بازار باز است - رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن فروشان با اشاره به تعطیلی بازار تهران در روز جاری گفت: شریعتمداری وزیر صنعت و عسگری رئیس گمرک به روسای اتحادیه‌های صنفی قول داده‌اند که سریعا مشکل تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی حل می‌‌شود.
فیلم | شوخی با ترانه لس‌آنجلسی در ویژه برنامه جام جهانی!
فیلم | شوخی با ترانه لس‌آنجلسی در ویژه برنامه جام جهانی! - فیلم - شوخی علی انصاریان با ترانه خواننده لس آنجلسی در برنامه ویژه جام جهانی را مشاهده می کنید.
فیلم و عکس | اولین دیدار ایران و پرتغال در سال ۱۳۵۱ با حضور علی پروین و ناصر حجازی
فیلم و عکس | اولین دیدار ایران و پرتغال در سال ۱۳۵۱ با حضور علی پروین و ناصر حجازی - فیلم - در ویدئوی زیر تصاویری از اولین بازی ملی ایران و پرتغال در جام جهانی کوچک برزیل را مشاهده می کنید. این بازی در 24خرداد سال 1351 برگزار شد و مرحوم ناصر حجازی، مرحوم ابراهیم آشتیانی، علی پروین و حسین کلانی از جمله بازیکنانی بودند که در این مسابقه حضور داشتند. این دیدار با نتیجه 3-0 به نفع پرتغال به پایان رسید.
فیلم | اعتصاب بازاری‌های تهران در واکنش به گرانی و بی‌ثباتی بازار
فیلم | اعتصاب بازاری‌های تهران در واکنش به گرانی و بی‌ثباتی بازار - بخش هایی از بازار بزرگ تهران امروز در اعتراض به وضعیت اقتصادی و گرانی شدید روزهای اخیر دست از کار کشیدند و اعتصاب کردند. این اعتصاب در حالی است که عصر روز گذشته هم کسبه بازار موبایل ایران و پاساژ علاءالدین دست از کار کشیده و در اعتراض به گرانی دلار اعتصاب کردند.
فیلم | شوخی ناجور دوربین مخفی ایرانی؛ مسافر غش کرد
فیلم | شوخی ناجور دوربین مخفی ایرانی؛ مسافر غش کرد - فیلم - شوخی ناجور دوربین مخفی ایرانی؛ مسافر غش کرد.
فیلم | واکنش فردوسی‌پور به اقدام دیشب ایرانیان در روسیه
فیلم | واکنش فردوسی‌پور به اقدام دیشب ایرانیان در روسیه - فیلم - واکنش عادل فردوسی به تجمع برخی هواداران تیم ملی ایران مقابل هتل محل اقامت بازیکنان تیم پرتغال را ببینید.
نرخ تورم مصرف کنند ۸.۲درصد شد/ کاهش فاصله تورمی دهک‌ها
نرخ تورم مصرف کنند ۸.۲درصد شد/ کاهش فاصله تورمی دهک‌ها - فاصله تورمی در گروه عمده «خوراکی‌ها، آشامیدنی‌ها و دخانیات» نسبت به ماه قبل ٠.١ درصد افزایش و در گروه عمده «کالاهای غیر خوراکی و خدمات» نسبت به ماه قبل ٠.٣…
ابتکار: دولت ازتحقق مطالبات عقب‌نشینی نکرده/ مردم دولت را همراهی کنند
ابتکار: دولت ازتحقق مطالبات عقب‌نشینی نکرده/ مردم دولت را همراهی کنند - معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با تاکید بر اینکه دولت به هیچ عنوان از تحقق مطالبات کوتاه نیامده و عقب نشینی نکرده است، گفت: سیاست‌ دولت همراهی با مردم و جلوگیری از سودجویی‌ها و شفافیت بیشتر و مطالبه گری در چهارچوب قانون است.
آرامش به بازار بازگشت
آرامش به بازار بازگشت - رئیس اتحادیه لوازم صوتی،تصویری و موبایل با بیان اینکه شرایط بازار تهران و خیابان جمهوری به دور از اعتراض و هرج و مرج است، گفت: دستگاه های نظارتی با توجه به نرخ ارز دریافتی شرکت های واردکننده بر قیمت عرضه آن‌ها نظارت خواهند داشت.
حاج صفی، شجاعی و جهانبخش؛ کدامیک به رکورد بیشترین بازی در جام جهانی می رسند؟
حاج صفی، شجاعی و جهانبخش؛ کدامیک به رکورد بیشترین بازی در جام جهانی می رسند؟ - در بین بازیکنان ایران در ادوار جام جهانی، مهدی مهدوی کیا و آندرانیک تیموریان با انجام 6 بازی، رکورددار بیشترین بازی در جام جهانی هستند.
پزشک استقلال: مثل سال گذشته از بازیکنان تست پزشکی نگرفتند و همه کاسه‌کوزه‌ها را سر کادر پزشکی می‌شکنند/در باشگاه استقلال تجربه را تجربه می‌کنند
پزشک استقلال: مثل سال گذشته از بازیکنان تست پزشکی نگرفتند و همه کاسه‌کوزه‌ها را سر کادر پزشکی می‌شکنند/در باشگاه استقلال تجربه را تجربه می‌کنند - عضو کادر پزشکی تیم فوتبال استقلال گفت که باشگاه همانند سال گذشته از بازیکنان تست پزشکی نگرفته و با این شرایط همه کاسه‌کوزه‌ها را سر کادر پزشکی می‌شکنند.
اتحاد ایران و عراق به امریکا این پیام را می‌دهد که دراینده منطقه هیچ جایی ندارد
اتحاد ایران و عراق به امریکا این پیام را می‌دهد که دراینده منطقه هیچ جایی ندارد - عصو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بدون تردید این اتحاد بین ما و عراق و سایر ملت‌های منطقه پیام روشن و صریحی به آمریکایی‌ها می‌دهد که هیچ جایی در آینده این منطقه ندارد.
تشکیل کمیته‌هایی برای حل مشکلات اصناف با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت/ نظارت جدی بر واحد‌های دریافت کننده ارز ۴۲۰۰ تومانی از مرحله تخصیص تا عرضه
تشکیل کمیته‌هایی برای حل مشکلات اصناف با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت/ نظارت جدی بر واحد‌های دریافت کننده ارز ۴۲۰۰ تومانی از مرحله تخصیص تا عرضه - در جلسه عصر امروز با نمایندگان اتحادیه‌های صنفی با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت مقرر شد تا ۴ کمیته متشکل از نمایندگان اصناف برای بررسی و حل مشکلات پیش روی بازاریان و اصناف تشکیل شود و تمامی واحد‌های دریافت کننده ارز ۴۲۰۰ تومانی از مرحله تخصیص تا عرضه مورد نظارت جدی قرار بگیرند.
پاکسازی حاشیه بزرگراه‌های شمال تهران از وجود معتادان متجاهر
پاکسازی حاشیه بزرگراه‌های شمال تهران از وجود معتادان متجاهر - سرکلانتر یکم پلیس پایتخت با اشاره به اجرای طرح پاکسازی معابر و بزرگراه‌های از معتادان متجاهر، گفت: در این طرح که طی شب گذشته به اجرا درآمد، ۴۰ معتاد متجاهر جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد منتقل شدند.
موافقت رئیس بانک مرکزی با تشکیل بازار ثانویه ارز/تعیین قیمت ارز براساس عرضه و تقاضا/وزیر صنعت: فشارهای اقتصادی کنونی مانند فشارهای زمان جنگ است
موافقت رئیس بانک مرکزی با تشکیل بازار ثانویه ارز/تعیین قیمت ارز براساس عرضه و تقاضا/وزیر صنعت: فشارهای اقتصادی کنونی مانند فشارهای زمان جنگ است - سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از موافقت رییس کل بانک مرکزی با تشکیل بازار ثانویه ارز خبر داد و گفت در بازار ثانویه قیمت ارز براساس عرضه و تقاضا...
هیچ فردی در تجمع کسبه مقابل مجلس دستگیر نشده
هیچ فردی در تجمع کسبه مقابل مجلس دستگیر نشده - رضایی، معاون امنیتی- سیاسی فرماندار تهران با اشاره به تجمع امروز مقابل مجلس تاکید کرد که در این تجمع هیچ فردی دستگیر نشده است. او تاکید کرد: تجمع به صورت مسالمت آمیز پایان یافته، هیچ فردی نیز مصدوم نشده و اینک مشکلی وجود ندارد. معاون فرماندار تهران گفت: باتوجه به حساسیت های موجود عوامل انتظامی برای تامین امنیت مراکز تجاری محدوده بازار حضور دارند تا مغازه داران احساس ناامنی نکنند، مورد تهدید قرار نگیرند…
نرخ تورم کل به ۸.۲درصد رسید/کاهش فاصله تورمی دهک‌ها
نرخ تورم کل به ۸.۲درصد رسید/کاهش فاصله تورمی دهک‌ها - فاصله تورمی در گروه عمده «خوراکی‌ها، آشامیدنی‌ها و دخانیات» نسبت به ماه قبل ٠.١ درصد افزایش و در گروه عمده «کالاهای غیر خوراکی و خدمات» نسبت به ماه قبل ٠.٣…
ممنوعیت واردات ۱۳۳۹ قلم کالا به گمرکات ابلاغ شد
ممنوعیت واردات ۱۳۳۹ قلم کالا به گمرکات ابلاغ شد - گمرک جمهوری اسلامی ایران، بخشنامه ممنوعیت واردات ۱۳۳۹ قلم کالا به کشور در سال جاری را ابلاغ کرد.
اغتشاشگران اموال مردم را به آتش کشیدند +تصاویر
اغتشاشگران اموال مردم را به آتش کشیدند +تصاویر - امروز در تهران، تعدادی از اغتشاشگران، اموال عمومی را به آتش کشیدند.
دروازه بان مصر مسن ترین بازیکن تاریخ جام جهانی شد
دروازه بان مصر مسن ترین بازیکن تاریخ جام جهانی شد - دروازه بان تیم ملی مصر مسن ترین بازیکن تاریخ جام جهانی شد.
۴۳۷۹ نفر از محکومان کیفری مشمول عفو یا تخفیف مجازات در یکسال گذشته
۴۳۷۹ نفر از محکومان کیفری مشمول عفو یا تخفیف مجازات در یکسال گذشته - مدیرکل عفو و بخشودگی قوه قضاییه گفت: تعداد ۴۳۷۹ نفر از محکومان کیفری مشمول عفو یا تخفیف مجازات در سال ۹۶ قرار گرفتند.
هنرنمایی رکورددار  ایرانی روپایی جهان در سارانسک + عکس
هنرنمایی رکورددار ایرانی روپایی جهان در سارانسک + عکس - مهدی حٌب‌درویش در محوطه اطراف استادیوم سارانسک در حال روپایی زدن است.
برگزاری انتخابات با شکوه ترکیه موجب خوشحالی ملت ایران است
برگزاری انتخابات با شکوه ترکیه موجب خوشحالی ملت ایران است - رییس جمهوری گفت: برگزاری انتخابات باشکوه و همراه با آرامش و امنیت کامل در ترکیه موجب خوشحالی دولت و ملت ایران است.
مروری بر اخبار مهم روز؛واکنش ها به حضور مسئولین در توچال/ تشابه احمدی نژاد و روحانی از نگاه روزنامه اصلاح طلب/ تلاش برای کنار گذاشتن عارف/ پیشنهاد شریعتمداری به دولت/جمله اهانت آمیز رئیس جمهور به روایت ابطحی
مروری بر اخبار مهم روز؛واکنش ها به حضور مسئولین در توچال/ تشابه احمدی نژاد و روحانی از نگاه روزنامه اصلاح طلب/ تلاش برای کنار گذاشتن عارف/ پیشنهاد شریعتمداری به دولت/جمله اهانت آمیز رئیس جمهور به روایت ابطحی - هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.
بازاری که بعد از 40 سال ناآرام و تعطیل شد/ امروز در بازار بزرگ تهران چه گذشت؟ چرا کرکره‌ها پایین کشیده شد؟+عکس
بازاری که بعد از 40 سال ناآرام و تعطیل شد/ امروز در بازار بزرگ تهران چه گذشت؟ چرا کرکره‌ها پایین کشیده شد؟+عکس - امروز برخی از کسبه بازار تهران در اعتراض به گرانی‌های اخیر و نوسانات دلار مغازه‌های خود را به حالت نیمه تعطیل درآوردند. اظهارات مقامات مسوول حاکی از آن...
سوء‌استفاده از تجمع صنفی/ اوباش هم خود را رساندند+عکس
سوء‌استفاده از تجمع صنفی/ اوباش هم خود را رساندند+عکس - شماری از آشوبگران عصر امروز با حضور در میان اعتراض کنندگان به مشکلات صنفی قصد به آشوب کشیدن بخشی از خیابان‌ها را داشتند.
جدیدترین تصمیم دولت، اندکی از حباب سکه و ارز را کاهش داد
جدیدترین تصمیم دولت، اندکی از حباب سکه و ارز را کاهش داد - روز گذشته دلار، یورو، پوند و سکه به رکورد‌های تاریخی در بازار آزاد دست یافتند. به طوریکه با توجه به جو افزایشی به وجود آمده، صبح روز گذشته تیم اقتصادی دولت با رئیس جمهور جلسه‌ای را برگزار کردند و خروجی آن جلسه بر بازار امروز تاثیر کاهشی داشته است.
عربستان دست از طمع برای تولید نفت بر نمی‌دارد
عربستان دست از طمع برای تولید نفت بر نمی‌دارد - مدیر عامل شرکت بزرگ نفتی آرامکو، متعلق به عربستان سعودی، در خصوص تواقف اخیری که برای ایجاد تعادل میان عرضه و تقاضا در ماه جولای صورت گرفته، گفته است که در صورت نیاز این کشور ظرفیت لازم برای افزایش تولید روزانه ۲ میلیون بشکه نفت را دارد.
کاهش قیمت نفت با انتظار افزایش تولید
کاهش قیمت نفت با انتظار افزایش تولید - روز دوشنبه و با آغاز کار بازار نفت، قیمت نفت آمریکا نسبت به قیمت بسته شده در آخرین روز کاری هفته گذشته یک درصد کاهش یافت. از دلایل کاهش قیمت نفت در روز جاری، انتظار سرمایه گذاران برای افزایش تولید نفت به میزان یک میلیون بشکه نفت در روز است که دستاورد نشست اخیر اوپک می باشد.