شنبه, ۳ اسفند, ۱۳۹۸ / 22 February, 2020
سازمان بازرسی
شمار قربانیان کرونا در چین به ۲۲۳۳ تن رسید!
روزنامه توسعه ایرانی / ۲ ساعت قبل / بین‌المللی
شمار قربانیان کرونا در چین به ۲۲۳۳ تن رسید!
وزارت بهداشت چین بامداد روز گذشته (جمعه) اعلام کرد: شمار قربانیان ویروس کرونای جدید در این کشور به ۲ هزار و ۲۳۳نفر افزایش یافته است. به گزارش خبرگزاری فرانسه، دولت چین اعلام کرد که روز پنجشنبه ۱۱۵ نفر دیگر در استان هوبی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند. براساس آمار مرکز بهداشتی چین، تا سحرگاه جمعه همچنین ۴۱۱ مورد جدید به کرونای جدید ثبت شده است. با احتساب این ۴۱۱ نفر، شمار کل افراد مبتلا به این بیماری ویروسی به ۷۵ هزار نفر رسیده است. همچنین حدود یکهزار و ۴۵۱ نفر بهبود یافته و از بیمارستان‌های چین ترخیص شده‌اند. در همین ارتباط مقام‌های بهداشتی کره جنوبی با اعلام ۵۲ مورد جدید به بیماری کرونا، تایید کردند که شمار مبتلایان به این بیماری ویروسی به ۱۵۴ نفر رسیده است. …
رئیس سازمان بازرسی کل کشور: امیدواریم شاهد مجلسی قوی باشیم
دیدارنیوز / ۱۵ ساعت قبل / ...
رئیس سازمان بازرسی کل کشور: امیدواریم شاهد مجلسی قوی باشیم
رئیس سازمان بازرسی کل کشور ضمن اینکه حضور مردم در انتخابات را حضوری پرشور عنوان کرد، گفت: یکی از ارکان مهم نظام مجلس است امیدواریم شاهد مجلس قوی باشیم چرا که مقام معظم رهبری فرمودند در همه زمینه‌ها باید قوی شویم.
سازمان بازرسی درباره حضور بازنشستگان به فدراسیون فوتبال نامه نداده است
همشهری‌آنلاین / ۱۹ ساعت قبل / ورزشی
سازمان بازرسی درباره حضور بازنشستگان به فدراسیون فوتبال نامه نداده است
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: سازمان بازرسی تاکنون نامه‌ای درباره ممنوع بودن حضور بازنشستگان در انتخابات فدراسیون فوتبال به ما ارسال نکرده است.
اقدام واحد و منسجم کشورهای اسلامی در مقابل طرح معامله قرن
ایرنا / ۲ روز قبل / اجتماعی
اقدام واحد و منسجم کشورهای اسلامی در مقابل طرح معامله قرن
تهران- ایرنا - رییس سازمان بازر سی کشور در تماس تلفنی با رئیس انجمن آمبودزمان‌های کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی بر اقدام واحد و منسجم کشورهای اسلامی در مقابل طرح آمریکایی– صهیونیستی معامله قرن تاکید کرد.
  سازمان بازرسی کل کشور
اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز در خراسان جنوبی
ایسنا / ۲ روز قبل / ...
اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز در خراسان جنوبی
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: طرح نظارتی ویژه ایام نوروز ۹۹ در خراسان جنوبی از تاریخ یکم اسفند ماه اجرا خواهد شد.
  استانی-اجتماعی  نوروز
تخلفات سازمان املاک و بازنشستگی شهردای در سال ۹۳ جدید و جدای از  ۸۰۰ مورد تخلف اعلامی است/ حجم ریالی تخلفات رقم بزرگی است/ سازمان حسابرسی میزان خسارت تخلفات به شهر را اعلام کند
ایلنا / ۲ روز قبل / اجتماعی
تخلفات سازمان املاک و بازنشستگی شهردای در سال ۹۳ جدید و جدای از ۸۰۰ مورد تخلف اعلامی است/ حجم ریالی تخلفات رقم بزرگی است/ سازمان حسابرسی میزان خسارت تخلفات به شهر را اعلام کند
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران در خصوص گزارش حسابرسی سال ۹۳ شهرداری تهران گفت: موارد تخلفی در گزارش حسابرسی در این سال جدید و به جز یک مورد جدای از ۸۰۰ مورد تخلف اعلامی از سوی سازمان بازرسی کل کشور است.
نادوی ایران با «تلفن» به وادا گزارش داد
ایرنا / ۲ روز قبل / ورزشی
نادوی ایران با «تلفن» به وادا گزارش داد
تهران- ایرنا- مسوولان ستاد ملی مبارزه با دوپینگ موسوم به نادو با ارائه گزارشی از فعالیت‌های خود در گفت و گوی تلفنی با «جرج تاسمیس» رییس گروه بازرسی وادا باعث شد تا گروه بازرسی سازمان جهانی دوپینگ نیازی به حضور در ایران نداشته باشند.
  سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ  تست دوپینگ
روزنامه اعتماد / ۳ روز قبل / ...
ارسال نامه محرمانه تخلفات شهرداری به مراجع چهارگانه
نایب‌رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از ارسال نامه محرمانه تخلفات شهرداری تهران به مراجع چهارگانه خبر داد.«سیدحسن رسولی»، نایب‌رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با ایلنا، درباره سرانجام بررسی گزارش حسابرسی سال ۹۳ شهرداری تهران که به ۳۳ مورد تخلف در آن اشاره شده است، گفت: با حسابرس قرارداد الحاقی بسته‌ایم و گزارش حسابرس کامل شده است و این گزارش در دستور کار شورای شهر برای بررسی است.او با تاکید بر اینکه گزارشات حسابرس رسمی، مستند قانونی است، گفت: از کمیسیون حقوقی درخواست شده تا نسبت به بندهایی که حسابرس قانونی در سال‌های مورد حسابرسی به آنها اشاره و ایراد قانونی گرفته است، اقدامات حقوقی انجام شود و براساس تشخیص کمیسیون حقوقی …
روزنامه تعادل / ۳ روز قبل / اقتصادی
متخلفان صدرنشین را بشناسید
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان ضمن تشریح نتایج بازرسی‌های این سازمان، ازجمله انبار و سردخانه، مصالح ساختمانی،
  بخش حمل و نقل  تعزیرات  سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان  صنعت معدن و تجارت  مسکن
شهرداری لیست دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی را به شورا ارسال کند
مهر / ۳ روز قبل / اجتماعی
شهرداری لیست دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی را به شورا ارسال کند
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری باید فهرست دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی و نتایج، دلایل و سرانجام پرونده‌ها را طی ۴ سال گذشته جهت شفاف شدن موضوعات به شورای شهر ارسال کند.
  شهرداری  شورای شهر تهران  سازمان بازرسی کل کشور
لزوم ارائه گزارش دعاوی شهرداری در محاکم قضایی به شورای شهر
ایسنا / ۳ روز قبل / اجتماعی
لزوم ارائه گزارش دعاوی شهرداری در محاکم قضایی به شورای شهر
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در پی نظارت بر حسن جریان دعاوی مربوط به شهرداری از برخی مقامات سازمان بازرسی کشور شنیده شده که در گذشته ۸۰۰ شکایت به محاکم قضایی ارجاع شده است گفت: انتظار می‌رود فهرست این دعاوی و نتایج آن طی چهار سال گذشته جهت بهره‌برداری به شورا ارسال شود.
  محمود میرلوحی  شورای شهر تهران  دعاوی قضایی
ناک‌اوت بازنشسته‌های فوتبال با نامه‌ سازمان بازرسی به حراست وزارت ورزش
روزنامه فرهیختگان / ۳ روز قبل / ورزشی
ناک‌اوت بازنشسته‌های فوتبال با نامه‌ سازمان بازرسی به حراست وزارت ورزش
درخصوص تعویق انتخابات، «فرهیختگان» با برخی مقامات مسئول در وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به صحبت پرداخته است که تمامی آنها با صراحت نسبت به برگزاری انتخابات در موعد مقرر تاکید می‌کنند.
کم‌فروشی ۱۹۱۷ نازل بنزین
روزنامه آرمان ملی / ۳ روز قبل / اقتصادی
کم‌فروشی ۱۹۱۷ نازل بنزین
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران از کشف ۱۹۱۷ مورد مشکل فنی و کم‌فروشی نازل‌های بنزین در جریان بازرسی این سازمان از پمپ بنزین‌ها پس از افزایش قیمت بنزین خبر داد. نیره پیروزبخت همچنین درباره کیفیت بنزین توزیعی در فصول مختلف سال اعلام کرد: در فصل گرم سال در مجموع، ٥٥ نمونه از بنزین، برداشت‌شده که میانگین پارامترهای آنها خوب است.
روغن موتور، صدرنشین تخلفات
ایسنا / ۳ روز قبل / اقتصادی
روغن موتور، صدرنشین تخلفات
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ضمن تشریح نتایج بازرسی‌های این سازمان، منجمله انبار و سردخانه، مصالح ساختمانی، لاستیک، لبنیات، برنج، میوه، گوشت قرمز و مرغ، تخم مرغ و قندوشکر را از جمله کالاها و خدماتی عنوان کرد که طی ۱۰ماهه امسال در اولویت نظارت این سازمان قرار گرفتند که روغن موتور در صدر بیشترین تخلفات قرار گرفته است.
  سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان  تنظیم بازار داخلی
روزنامه ابتکار / ۴ روز قبل / ...
مزایای سامانه روابط کار برای کارگران و کارفرمایان
معاون وزیر کار از کارگران و کارفرمایان خواست تا برای احراز هویت و بهره‌مندی از مزایای سامانه جامع روابط کار به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند. به گزارش ایسنا، حاتم شاکرمی درباره ضرورت راه‌اندازی سامانه جامع روابط کار اظهار کرد: حوزه روابط کار یکی از حوزه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که بیشترین مخاطب را در میان مردم دارد و عمده افرادی که از وزارت کار خدمات دریافت می‌کنند کارگران، کارفرمایان و تشکل‌های آنها هستند. افزایش جمعیت جامعه هدف از یک سو و محدودیت‌های موجود درمورد افزایش ساختار اداری از سوی دیگر، موجب شد تا به سمت راه‫اندازی این سامانه برویم چرا که پایین بودن سرعت در ارائه خدمات به جامعه هدف مشکلاتی را به وجود آورده بود و امکان ارائه خدمات شفاف و سریع وجود نداشت.وی ادامه داد: …
دنیای اقتصاد / ۴ روز قبل / اقتصادی
اجرای آزمایشی سامانه بازرسی الکترونیکی در ۲ استان
قائم‌مقام وزیر صمت در امور بازرگانی درخصوص راه‌اندازی سامانه بازرسی در کشور گفت: موضوع الکترونیکی کردن بازرسی‌ها و راه‌اندازی سامانه بازرسی بعد از گذشت ۴ ماه کار کارشناسی فشرده و هماهنگ میان سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان، سازمان تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف ایران به خط پایان رسیده و به‌صورت آزمایشی از ششم تا پانزدهم اسفندماه در استان‌های قم و البرز عملیاتی خواهد شد.
دنیای اقتصاد / ۴ روز قبل / اقتصادی
رصد روزانه ۱۰۰ قلم کالای اولویت‌دار در سراسر کشور
مدیرکل بازرسی ویژه سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان گفت: روزانه ۱۰۰ قلم کالای اولویت‌دار در سراسر کشور از سوی سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها رصد می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجتبی ماجد افزود: آمار و اطلاعات این رصد‌ها در سامانه‌ای تحت عنوان 124 ثبت و در ضمن مصرف‌کنندگان نیز می‌توانند از طریق همین سامانه شکایت‌های خود را مطرح کنند. وی ادامه داد: بسته به نوسانات قیمتی که در این سامانه مشاهده و همین‌طور بازخوردی که از طریق شکایت مصرف‌کنندگان به‌دست می‌آید، اولویت اقلام هر هفته مشخص و ابتدای هفته به سراسر کشور ابلاغ می‌شود.
تکلیف جدید دادگستری‌ها و سازمان بازرسی برای تعامل با نهادهای مردمی
تسنیم / ۴ روز قبل / اجتماعی
تکلیف جدید دادگستری‌ها و سازمان بازرسی برای تعامل با نهادهای مردمی
آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه دستورالعمل نحوه مشارگت و تعامل نهادهای مردمی با قوه قضائیه را برای اجرا ابلاغ کرد که بر اساس آن دادگستری‌ها و سازمان بازرسی کل کشور ملزم به انجام برخی تکالیف در خصوص این نهادها شدند.
کیفیت بنزین در فصل سرد سال هم مشکلی نداشت
ایسنا / ۴ روز قبل / اقتصادی
کیفیت بنزین در فصل سرد سال هم مشکلی نداشت
رئیس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه نتایج بررسی بنزین تولیدی و مصرفی کشور در فصل سرد سال تاکنون نشان می‌دهد که هیچ مشکلی از نظر آلایندگی وجود نداشته، از بازرسی ٨٠ هزار و ٨١٣ نازل در سراسر کشور در سال جاری خبر داد و گفت: از بین این تعداد ١٩١٧ نازل بنزین مشکل فنی و کم فروشی داشتند.
  استاندارد  بنزین
۷۰۰۰ تن میوه شب عید آماده توزیع است/ ۷ نمایشگاه بهاره با تخفیف حداقل ۵ درصدی برگزار خواهد شد
ایلنا / ۴ روز قبل / اقتصادی
۷۰۰۰ تن میوه شب عید آماده توزیع است/ ۷ نمایشگاه بهاره با تخفیف حداقل ۵ درصدی برگزار خواهد شد
رئیس سازمان صمت استان تهران اظهار داشت: از اول اسفند ماه طرح نظارتی ویژه نوروز 99 آغاز خواهد شد و تا 15 فروردین سال آینده به صورت مستمر ادامه خواهد داشت. براساس این طرح، تمام مبادی تامین و نگهداری کالا و شبکه‌های توزیع مورد بازرسی قرار خواهند گرفت تا از هرگونه احتکار و تجمع کالا جلوگیری شود.
١٩١٧ نازل بنزین مشکل فنی و کم فروشی داشتند
ارانیکو / ۴ روز قبل / اقتصادی
١٩١٧ نازل بنزین مشکل فنی و کم فروشی داشتند
رییس سازمان ملی استاندارد ایران از بازرسی این سازمان در پمپ بنزین ها خبر داد و گفت: ١٩١٧ نازل بنزین مشکل فنی و کم فروشی داشتند.
استفاده از بیت‌المال برای تبلیغ کاندیداها ممنوع!
ایسنا / ۴ روز قبل / سیاسی
استفاده از بیت‌المال برای تبلیغ کاندیداها ممنوع!
رئیس‌کل دادگستری گلستان گفت: با هرگونه استفاده نامشروع از اموال دولتی به نفع یا ضرر نامزدها برخورد می‌کنیم و سازمان بازرسی را مأمور کرده‌ایم بر این موضوع نظارت و با متخلفان برخورد کند.
  استانی-سیاسی  انتخابات مجلس یازدهم
پشت‌پرده بند الحاقی عجیب بودجه ۹۹/ با چه منطقی رتبه‌بندی بازرگانان به اتاق بازرگانی سپرده شد؟
تسنیم / ۴ روز قبل / اقتصادی
پشت‌پرده بند الحاقی عجیب بودجه ۹۹/ با چه منطقی رتبه‌بندی بازرگانان به اتاق بازرگانی سپرده شد؟
با وجود اینکه سازمان بازرسی کل کشور پیش از این، دستور انحلال موسسه رتبه‌بندی اتاق بازرگانی را صادر کرده بود اما کمیسیون تلفیق مجلس در اقدامی عجیب، صدور مجوز فعالیت برای مؤسسات رتبه‌بندی را به اتاق بازرگانی سپرده است.
دنیای اقتصاد / ۵ روز قبل / اقتصادی
کمبود شکر در بازار وجود ندارد
معاون سازمان حمایت با بیان اینکه هیچ گزارشی مبنی بر کمبود شکر در بازار وجود ندارد، گفت: توزیع این کالا متناسب با نیاز بازار و بدون محدودیت با نرخ مصوب آغاز شد. سیدجواد احمدی با تاکید بر اینکه شکر در هفته جاری نیز همچون هفته گذشته، در اولویت بازرسی‌های سازمان حمایت، تعزیرات و بازرسان اصناف قرار دارد، گفت: براساس گزارش رسمی بازرسی ویژه سازمان حمایت، هیچ‌گونه کمبود شکری در بازار گزارش نشده است و توزیع بدون محدودیت و با نرخ مصوب، درحال انجام است؛ به نحوی که ذخایر بسته به نیاز بازار در مبادی عرضه مطمئن از جمله سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین میوه‌وتره‌بار توزیع می‌شود.
«ال‌پی‌جی» توزیعی در حاشیه قزوین، از خارج استان تأمین می‌شود
ایسنا / ۵ روز قبل / ...
«ال‌پی‌جی» توزیعی در حاشیه قزوین، از خارج استان تأمین می‌شود
معاون بازرسی سازمان صمت گفت: برخی افراد از استان‌های مجاور قزوین اقدام به دریافت و توزیع کپسول «ال‌پی‌جی» در حاشیه شهر می‌کنند؛ در حقیقت سوخت‌های توزیعی در حاشیه شهر، خارج از استان تأمین می‌شود.
  استانی-اقتصادی  ال پی جی  بازرسی و نظارت
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / ...
تأیید تخلفات خیریه امام رضاع توسط سازمان بازرسی شهرداری
نایب‌رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران تأییدشدن تخلف خیریه امام رضا(ع) متعلق به همسر شهردار اسبق تهران را اعلام کرد. سیدمحمود میرلوحی درباره روند رسیدگی به تخلفات دوره پیشین مدیریت شهری به ایلنا گفت: «برای اینکه به وظیفه خود در این زمینه عمل کنیم، نامه محرمانه‌ ارسال شده را به شورای نگهبان برای رئیس هیأت اجرایی انتخابات نیز ارسال کرده‌ایم. با توجه به اینکه گفته شد، تخلفی از جانب آقای قالیباف انجام نشده است، گزارش‌های سازمان بازرسی کل کشور را برای شورای نگهبان ارسال کردیم و آنها باید پاسخ …
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / ...
شورای شهر در انتظار پاسخ شورای نگهبان
گروه راه و شهرسازی| یک عضو دیگر شورای شهر تهران با اشاره به تخلفات شهری احصا شده از سوی سازمان بازرسی کل کشور، نامه‌نگاری محرمانه این شورا با شورای نگهبان را تایید کرد.
  راه و شهرسازی  سازمان بازرسی کل کشور  شورای شهر تهران  شورای نگهبان  مو
نامه محرمانه و سرنوشت ساز در انتظار فوتبال ایران
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / ورزشی
نامه محرمانه و سرنوشت ساز در انتظار فوتبال ایران
ورزش سه نوشت: سازمان بازرسی قصد دارد ورود بازنشسته‌ها به انتخابات فدراسیون را در دو پست دیگر ممنوع کند که این اتفاق می‌توانند انتخابات فدراسیون را تحت تاثیر قرار دهد.
  فدراسیون فوتبال
کالاهای اولویت دار در بازرسی‌های ایام پایان سال
مهر / ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / اقتصادی
کالاهای اولویت دار در بازرسی‌های ایام پایان سال
مدیر کل بازرسی ویژه سازمان حمایت مصرف کنندگان گفت:کارگروه تنظیم بازار شکر، حبوبات، میوه و تره بار، لاستیک و محصولات فولادی شامل تیرآهن، ورق و میلگرد را به عنوان کالاهای اولویت دار معرفی کرد.
  سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان  سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده  گرانفروشی  بازرسی اصناف
تایید تخلفات خیریه امام رضا(ع) توسط سازمان بازرسی شهرداری/ ارسال نامه محرمانه تخلفات شهرداری تهران به رئیس هیات اجرایی انتخابات/ هنوز پاسخی از شورای نگهبان نگرفتیم
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / اجتماعی
تایید تخلفات خیریه امام رضا(ع) توسط سازمان بازرسی شهرداری/ ارسال نامه محرمانه تخلفات شهرداری تهران به رئیس هیات اجرایی انتخابات/ هنوز پاسخی از شورای نگهبان نگرفتیم
ایلنا: نائب رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران با اعلام تاییدشدن تخلف خیریه امام رضا(ع) متعلق به همسر شهردار اسبق تهران گفت: اگر مدیریت کنونی شهری موارد را…
  شورای نگهبان  سید محمود میرلوحی  خیریه امام رضا(ع)  کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران
گام مجلس برای دور زدن سازمان بازرسی در رتبه‌بندی کارتهای بازرگانی/آیا اتاق دوباره کلیددار می‌شود؟
مهر / ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / اقتصادی
گام مجلس برای دور زدن سازمان بازرسی در رتبه‌بندی کارتهای بازرگانی/آیا اتاق دوباره کلیددار می‌شود؟
کمیسیون تلفیق درحالی مجدد اختیار رتبه‌بندی کارتهای بازرگانی را در قالب لایحه بودجه سال۹۹ به اتاق بازرگانی ایران سپرده که سازمان بازرسی ورود اتاق و تشکیل مرکز ملی رتبه‌بندی راغیرقانونی دانست.
  کارت بازرگانی  اتاق بازرگانی ایران  کمیسیون تلفیق  سازمان بازرسی کل کشور  رتبه بندی کارت های بازرگانی
به تامین‌اجتماعی هشدار داده‌ام اگر همسان‌سازی رعایت نشود بازرسی کل کشور را آنجا مستقر می‌کنم/ شرکت نکردن در انتخابات به معنای تکه تکه کردن سازمان  است/100 هزار پزشک ۷۰ نماینده در مجلس دارد اما 40 میلیون کارگر نصف آنها نماینده ندارد
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / اجتماعی
به تامین‌اجتماعی هشدار داده‌ام اگر همسان‌سازی رعایت نشود بازرسی کل کشور را آنجا مستقر می‌کنم/ شرکت نکردن در انتخابات به معنای تکه تکه کردن سازمان است/100 هزار پزشک ۷۰ نماینده در مجلس دارد اما 40 میلیون …
ایلنا: گردهمایی پیشکسوتان غرب تهران، عصر روز گذشته (جمعه/25 بهمن) توسط خانه کارگر غرب تهران، در دبیرستان شهدای کارگر تهرانسر، برگزار شد.
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ / ...
خلع سلاح بازنشسته‌های فوتبال
[شهروند] با نامه صریح سازمان بازرسی کل کشور‌ حالا معادلات انتخاباتی فدراسیون فوتبال با تغییرات و اتفاقات بسیار مهم همراه خواهد شد. دیروز خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه سازمان بازرسی با ارسال نامه‌ای به فدراسیون به‌صراحت به مدیران این مجموعه و وزارت ورزش ابلاغ کرده افراد بازنشسته که برای انتخابات ثبت نام کرده‌اند، نمی‌توانند در سه پست مشغول به فعالیت شوند. طبق قوانین رئیس فدراسیون،‌ خزانه‌دار و دبیرکل تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند بازنشسته باشند و به این ترتیب هر مدیری که برای رسیدن به این کرسی‌ها ثبت نام کرده‌ باشد ،قطعا رد صلاحیت خواهد شد.  به این ترتیب در بین گزینه‌هایی که برای ریاست فدراسیون ثبت نام کرده‌اند قطعا حیدر …
جزئیات اولویت های بازرسی از بازار کالاهای اساسی
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / اقتصادی
جزئیات اولویت های بازرسی از بازار کالاهای اساسی
معاون سازمان حمایت با تشریح جزئیات اولویت‌های بازرسی از بازار کالاهای اساسی در هفته آینده گفت:شکر، دام زنده و گوشت،جوجه یک روزه، انواع لاستیک در صدر بازرسی سازمانهای صمت استانها قرار دارد.
  سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان  کالاهای اساسی  بازار کالا و خدمات
رئیس مرکز بازرسی وزارت کشور: صدا و سیما و منبرهای نماز جمعه حق ندارند به نفع یا علیه کاندیداها کار کنند
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / ...
رئیس مرکز بازرسی وزارت کشور: صدا و سیما و منبرهای نماز جمعه حق ندارند به نفع یا علیه کاندیداها کار کنند
رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور گفت: صدا و سیما و منبرهای نماز جمعه و تمامی افرادی که به عنوان نماینده دولت کار می‌کنند حق ندارند به نفع یا علیه نامزدی در نهاد یا سازمان خود کار کنند، باید مراقبت کرد که از امکانات دستگاه‌های دولتی در این راستا استفاده نشود.
وعده مدیر حناچی درباره مصونیت افشاگران فساد در شهرداری
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / اجتماعی
وعده مدیر حناچی درباره مصونیت افشاگران فساد در شهرداری
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران درباره میزان مصونیت گزارشگرانی که تخلفات موجود در امور مدیریت شهری را اعلام می‌کنند، توضیح داد.
بر اساس نامه سازمان بازرسی به فدراسیون فوتبال/ بازنشسته ها از نشستن روی سه صندلی محروم شدند
ورزش سه / ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / ورزشی
بر اساس نامه سازمان بازرسی به فدراسیون فوتبال/ بازنشسته ها از نشستن روی سه صندلی محروم شدند
انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و اعضای هیات رییسه 25 اسفند در تهران برگزار می شود.
  سازمان لیگ برتر  حیدر بهاروند(سرپرست سازمان لیگ)
تداوم نظام به حضور مردم در چنین روزهایی نیاز دارد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / سیاسی
تداوم نظام به حضور مردم در چنین روزهایی نیاز دارد
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: کشور و نظام ما مردم پایه است و اقتدار امنیت، تداوم نظام و ارزش‌های اسلامی ما به حضور مردم در چنین روزهایی مثل راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات نیاز دارد.
  رییس سازمان بازرسی کل کشور
اقتدار و امنیت کشور به حضور مردم در ۲۲ بهمن و انتخابات وابسته است
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / اجتماعی
اقتدار و امنیت کشور به حضور مردم در ۲۲ بهمن و انتخابات وابسته است
تهران-ایرنا- رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: کشور و نظام ما یک مردم پایه است و اقتدار، امنیت و تداوم نظام و ارزش ها اسلامی ما به حضور مردم در صحنه های مختلف از جمله ۲۲ بهمن و انتخابات وابسته است.
  سازمان بازرسی کل کشور  انتخابات مجلس شورای اسلامی  چهل و یک بهار
تابناک / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / ورزشی
موضع سازمان بازرسی کل کشور در قبال انتخابات فدراسیون فوتبال
موضع سازمان بازرسی کل کشور این است که ثبت نام به معنای تایید و اجازه ورود به انتخابات فدراسیون فوتبال نیست و هر کس خواسته می‌توانسته راحت ثبت نام کند، اما این ثبت نام به معنای تایید و اجازه ورود به انتخابات و فرایند رای جمع کردن نیست.
نظارت سازمان بازرسی بر طرح ضربتی جمع آوری آب‌های سطحی و آبگرفتگی اهواز
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / ...
نظارت سازمان بازرسی بر طرح ضربتی جمع آوری آب‌های سطحی و آبگرفتگی اهواز
رئیس کل دادگستری خوزستان از نظارت سازمان بازرسی بر حسن اجرای طرح ضربتی جمع آوری آبهای سطحی و آبگرفتگی اهواز خبر داد.
  استانی-اجتماعی  اخبار اجتماعی - خوزستان
کدام کالاهای اساسی در اولویت بازرسی هستند؟
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / اقتصادی
کدام کالاهای اساسی در اولویت بازرسی هستند؟
تهران - ایرنا -  معاون سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان درباره اولویت‌های بازرسی از بازار کالاهای اساسی در هفته پیش‌رو گفت: شکر، دام زنده و گوشت، جوجه یک روزه، انواع لاستیک شامل کامیونی،اتوبوسی، پژویی و پرایدی در صدر بازرسی بازرسان سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استانهای سراسر کشور قرار دارد.
  وزارت صنعت معدن و تجارت  کالای اساسی
هزینه کردن بیت‌المال برای تبلیغات انتخابات، بزرگترین خیانت به مردم است/از شورای شهر گله داریم
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / ...
هزینه کردن بیت‌المال برای تبلیغات انتخابات، بزرگترین خیانت به مردم است/از شورای شهر گله داریم
مدیرکل بازرسی استان کرمان گفت: هزینه کردن بیت المال برای تبلیغات انتخابات و داوطلبان بزرگ ترین خیانت به مردم است که متاسفانه بعضا مشاهده شده افرادی از خودرو و یا وجوه در اختیار بیت المال برای تبلیغات افراد خاص استفاده کرده اند.
  سازمان بازرسی کل کشور  انتخابات 98  پول بیت‌المال  اخبار سیاسی - کرمان  استانی-سیاسی
تشدید نظارت بر بازار گیلان در روزهای برفی
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / ...
تشدید نظارت بر بازار گیلان در روزهای برفی
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت گیلان گفت: در ایام برفی گیلان، نظارت بر بازار تشدید می شود.
  استانی-اجتماعی  بارش برف  بازار  نظارت
امضای اعضای شورای شهر پای نامه محرمانه ارسالی به شورای نگهبان/میزان تخلفات اعلامی از پرونده املاک نجومی بیشتر است/ نباید دوگانه برخورد کنند
روزنامه آرمان ملی / ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / سیاسی
امضای اعضای شورای شهر پای نامه محرمانه ارسالی به شورای نگهبان/میزان تخلفات اعلامی از پرونده املاک نجومی بیشتر است/ نباید دوگانه برخورد کنند
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران درباره تخلفات ذکر شده در نامه محرمانه ارسالی شورای شهر به شورای نگهبان گفت: میزان تخلفات در این نامه بیشتر از تخلفات پرونده املاک نجومی است و براساس مستندات سازمان بازرسی کل کشور است.
عضو کمیسیون نظارت شورای شهر تهران: قالیباف باید بازجویی شود
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / اجتماعی
عضو کمیسیون نظارت شورای شهر تهران: قالیباف باید بازجویی شود
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران درباره تخلفات ذکر شده در نامه محرمانه ارسالی شورای شهر به شورای نگهبان گفت: میزان تخلفات در این نامه بیشتر از تخلفات پرونده املاک نجومی است و براساس مستندات سازمان بازرسی کل کشور است.
  شهرداری تهران  قالیباف
ارانیکو / ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / اقتصادی
عرضه بدون محدودیت شکر/ آغاز بازرسی از انبارها
معاون سازمان حمایت از عرضه شکر بدون محدودیت در میادین میوه و تره‌بار و فروشگاه‌های زنجیره ای خبر داد و گفت: شکر در اولویت بازرسی‌ها قرار گرفته است.
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / اقتصادی
آمادگی برای ایجاد بازاری آرام در شب عید
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد:
  خودرو  سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان  شب عید  صنعت معدن و تجارت  کارشناسی
آغاز بازرسی و آماده سازی راه های برای نوروز از اسفند
مهر / ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ / اقتصادی
آغاز بازرسی و آماده سازی راه های برای نوروز از اسفند
رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: از ابتدای اسفند، بازرسی و نظارت موردی راه‌ها و فرآیندهای حوزه‌های راهداری و حمل‌ونقل در محورهای مواصلاتی کشور با رویکرد افرایش ایمنی اجرا می شود.
  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای  عبدالهاشم حسن نیا  نوروز  سفرهای نوروزی
هدف از سفرهای استانی آیت الله رئیسی
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ / سیاسی
هدف از سفرهای استانی آیت الله رئیسی
آیت‌الله رئیسی در جلسه شورای عالی قضایی در استان بوشهر ضمن تاکید مجدد به «حفظ» و «رعایت» حقوق مردم، گفت: هدف از انجام چنین سفرهایی، بررسی و رفع سریع و ملموس مشکلات مردم است.
  تهران  بوشهر  شورای عالی هماهنگی اقتصادی  قوه قضائیه  آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی  سازمان زندان ها  آیت الله رئیسی  سازمان زندان‌ها  قوه قضاییه  دستگاه قضایی
پیمانکاران پسماند، مجوز به‌کارگیری کودکان را ندارند
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ / ...
پیمانکاران پسماند، مجوز به‌کارگیری کودکان را ندارند
نشست هم‌اندیشی و هماهنگی بخش‌های مختلف شهرداری تهران برای حذف کودکان از چرخه جمع‌آوری و تفکیک پسماند به همت سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی برگزار شد. به گزارش شهرنوشت، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در ابتدای این نشست گفت: «موضوع تفکیک زباله اهمیت بسیار بالایی دارد و شهرداری تهران نیز در این زمینه طرح جامعی دارد که مسئولیت اجرایی آن با مناطق است و البته در کنار مناطق حوزه‌های دیگری ازجمله آموزش شهروندی، سازمان بازرسی و سازمان رفاه خدمات و مشارکت‌های اجتماعی نیز مسئولیت‌ها و ماموریت‌های …
الف / ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / اقتصادی
جلوگیری از خسارت بیش از ۳۲۰ میلیون دلاری به بیت‌المال در پارس جنوبی
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت که با نظارت این سازمان از وارد شدن خسارت بیش از ۳۲۰ میلیون دلاری به بیت‌المال در قراردادهای فازهای مختلف پارس جنوبی جلوگیری شده است.
  پارس جنوبی  خسارت پارس جنوبی  سازمان بازرسی
نقشه محدوده ۳۰ هزار هکتاری منطقه ویژه پارس جنوبی تعیین شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / اقتصادی
نقشه محدوده ۳۰ هزار هکتاری منطقه ویژه پارس جنوبی تعیین شد
بوشهر-ایرنا- رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: با پیگیری این سازمان برای نخستین بار نقشه حریم و بستر آبراهه‌های محدوده ۳۰ هزار هکتاری منطقه ویژه پارس جنوبی تعیین شد.
  سازمان بازرسی کل کشور  مقام معظم رهبری  قانون اساسی  قوه قضاییه
٢٣۴٣ داوطلب آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضائیه فاقد کارت پایان خدمت
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / اجتماعی
٢٣۴٣ داوطلب آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضائیه فاقد کارت پایان خدمت
تهران -ایرنا - رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران قوه قضائیه با بیان اینکه امسال ١٠٧ هزار نفر در آزمون وکالت این مرکز شرکت کردند، گفت: در این آزمون ٢ هزار و ٣۴٣ داوطلب فاقد کارت پایان خدمت سربازی بودند یا می‌خواستند از سهمیه سرباز کارآموز استفاده کنند.
  سازمان بازرسی کل کشور  قوه قضاییه
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / ...
تهران همکاری با بازرس‌های آژانس را متوقف نکرده است
مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد که تهران همکاری در بازرسی‌ها را قطع نکرده است.رافائل گِروسی، در گفت‌وگو با شبکه خبری یورونیوز که در بخش فارسی تارنمای این شبکه نیز منتشر شد، ضمن تایید کاهش تعهدات هسته‌ای ایران، گفت: اگرچه اوضاع کمی غیرمعمول است، اما این سازمان در ایران حضور دارد و تهران همکاری در بازرسی‌ها را قطع نکرده است. وی افزود: ما فعالیت‌های بازرسی را ادامه می‌دهیم و همکاری ایران به عنوان یک کشور تحت بازرسی قطع نشده است. بازرسان ما آنجا هستند؛ آنها فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند، امری که بسیار حائر اهمیت است. گروسی گفت: از سویی بازرسان ما تایید کرده‌اند که سطح انطباق با توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ کاهش یافته است.مدیرکل آژانس در مورد فعال کردن سازوکار حل اختلاف از طرف سه کشور اروپایی …
سازمان غذا و دارو فروش ماسک پزشکی را رصد می‌کند
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ / اجتماعی
سازمان غذا و دارو فروش ماسک پزشکی را رصد می‌کند
تهران - ایرنا - سرپرست اداره نظارت و بازرسی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو از پایش و رصد کامل بازار فروش ماسک و ممنوعیت افزایش قیمت آن توسط این اداره کل خبر داد.
  سازمان غذا و دارو  وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
رصد بازار ماسک پزشکی/برخورد با گران فروشی
مهر / ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ / بهداشت و سلامت
رصد بازار ماسک پزشکی/برخورد با گران فروشی
سرپرست اداره نظارت و بازرسی اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، از پایش و رصد کامل فروش ماسک پزشکی در سطح عرضه خبر داد.
  مودت همایی  تجهیزات پزشکی  سازمان غذا و دارو
بازنشسته‌ها منعی برای ثبت‌نام ندارند!
روزنامه فرهیختگان / ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ / ورزشی
بازنشسته‌ها منعی برای ثبت‌نام ندارند!
دعوای مجلس و سازمان بازرسی با فدراسیون فوتبال از مدت‌ها پیش بر سر قانون منع به‌کارگیری بازنشسته‌ها در این فدراسیون آغاز شده و مهدی تاج و نمایندگان مجلس، جدال سختی را بر سر اجرای این قانون پشت سر گذاشتند.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ / ...
نظارت بر بازار شکر و جوجه یک‌روزه در صدر کالاهای اولویت‌دار قرار گرفت
شکر، ذرت، جوجه یک‏روزه، لاستیک سبک و سنگین (کامیون، اتوبوس، پژو، پراید)، ورق فولادی و تیرآهن، به عنوان کالاهای اولویت‏دار نظارتی در هفته منتهی به هفدهم بهمن‏ماه معرفی شدند.به گزارش ایلنا، در راستای سیاست‌های کنترلی و نظارتی مستمر به منظور آرام‌سازی فضای بازار، بازرسان سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‏های سراسر کشور در هفته پیش‏رو، بازرسی‏های خود را بر ذرت، لاستیک سبک و سنگین شامل (کامیون، اتوبوس، پژو، پراید)، ورق فولادی، تیرآهن خصوصاً شکر و جوجه یک‌روزه متمرکز می‌کنند. لازم به ذکر است؛ در جلسه ستاد تنظیم بازار که به‌طور مستمر هر هفته برگزار می‏شود، کالاهای اولویت‌دار برای نظارت و بازرسی تعیین و تصمیم‌گیری‌های لازم در این خصوص صورت می‌پذیرد.
مکالمه محرمانه خلبان یک پرواز همزمان با پرواز هواپیمای سقوط کرده ی اوکراینی منتشر شد
شفقنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / ...
مکالمه محرمانه خلبان یک پرواز همزمان با پرواز هواپیمای سقوط کرده ی اوکراینی منتشر شد
شفقنا- یک خبرگزاری اوکراینی، فایل صوتی محرمانه مکالمه خلبان یک پرواز داخلی هواپیمایی آسمان که همزمان با پرواز اوکراینی در حال انجام بوده را منتشر کرد. مدیرکل سوانح سازمان هواپیمایی کشوری گفت: تیم بازرسی فنی سقوط هواپیمای اوکراینی در...
ماجرای جنجالی فایل صوتی مرتبط با سقوط هواپیمای اوکراینی | محتوای این فایل چیست؟ | واکنش سازمان هواپیمایی
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / سیاسی
ماجرای جنجالی فایل صوتی مرتبط با سقوط هواپیمای اوکراینی | محتوای این فایل چیست؟ | واکنش سازمان هواپیمایی
مدیرکل سوانح سازمان هواپیمایی کشوری گفت: تیم بازرسی فنی سقوط هواپیمای اوکراینی در اقدامی عجیب، فایل صوتی محرمانه مکالمه خلبان یکی از پروازهای همزمان با پرواز هواپیمای اوکراینی را منتشر کرد.
ماجرای انتشار فایل صوتی مربوط به پرواز اوکراینی
فرارو / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / اجتماعی
ماجرای انتشار فایل صوتی مربوط به پرواز اوکراینی
مدیرکل سوانح سازمان هواپیمایی کشوری گفت: تیم بازرسی فنی سقوط هواپیمای اوکراینی در اقدامی عجیب، فایل صوتی محرمانه مکالمه خلبان یکی از پرواز‌های همزمان با پرواز هواپیمای اوکراینی را منتشر کرد.
  هواپیمای اوکراینی  سانحه هوایی  سقوط هواپیمای اکراینی  مکالمه خلبان پرواز اکراین  سازمان هواپیمایی
سازمان هواپیمایی: فایل صوتی پرواز اوکراینی، سند محرمانه و انتشار آن جرم است
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / ...
سازمان هواپیمایی: فایل صوتی پرواز اوکراینی، سند محرمانه و انتشار آن جرم است
مدیرکل سوانح سازمان هواپیمایی کشوری گفت: تیم بازرسی فنی سقوط هواپیمای اوکراینی در اقدامی عجیب، فایل صوتی محرمانه مکالمه خلبان یکی از پروازهای همزمان با پرواز هواپیمای اوکراینی را منتشر کرد.
مکالمه برج مراقبت فرودگاه امام درباره بوئینگ 737
تابناک / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / فیلم
مکالمه برج مراقبت فرودگاه امام درباره بوئینگ 737
یک فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ 737 متعلق به خطوط هوایی اوکراین پس از پرواز از فرودگاه امام خمینی(ره) ساعت 6:19 روز 18 دی 1398 توسط پدافند خودی هدف قرار گرفت و ساقط شد که در پی آن مسافران این هواپیما از جمله گروهی از هموطنانمان درگذشتند. پیش از اعلام رسمی عامل این حادثه، رئیس سازمان هواپیمایی کشور منکر برخورد موشک شده بود و پس از آن نیز ادعا شد که او از عامل حادثه خبر نداشته است. اکنون طرف اوکراینی صوتی از مکالمه خلبان یک هواپیمای شرکت آسمان با برج مراقبت و همچنین تماس با خلبان هواپیمای سقوط کرده را منتشر کرده که نشان می‌دهد حتی خلبان هواپیمایی آسمان نیز برخورد موشک با هواپیمای اوکراینی را دیده که برج فرودگاه امام به خلبان هواپیمایی آسمان می‌گوید چنین چیزی به آنها گزارش نشده است! در واقع این …
مورد خاصی از ورود ویروس کرونا به کشور مشاهده نشده است
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / اجتماعی
مورد خاصی از ورود ویروس کرونا به کشور مشاهده نشده است
تهران - ایرنا - رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: پس از نصب دوربین‌های حرارتی در مبادی ورودی کشور، تاکنون هیچ مورد خاصی از ورود ویروس کرونا مشاهده نشده است.
  ویروس کرونا  بیماری  قوه قضاییه  هراس جهانی از ویروس کرونا
موردی از کرونا در کشور مشاهده نشده است/ گزارش سیل نهایی و متخلفان به مراجع قضایی معرفی شدند
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / سیاسی
موردی از کرونا در کشور مشاهده نشده است/ گزارش سیل نهایی و متخلفان به مراجع قضایی معرفی شدند
رئیس سازمان بازرسی کشور درباره آخرین اقدامات سازمان بازرسی در زمینه بررسی وضعیت آلودگی هوا با دستور رئیس قوه قضاییه گفت: پیشنهاداتی ارائه کردیم و در حال پیگیری این پیشنهادات برای اجرا هستیم.
فایل صوتی منتشر شده مربوط به پرواز اوکراینی نیست / تیم فنی اوکراین مقررات را نقض کرد
مهر / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / اقتصادی
فایل صوتی منتشر شده مربوط به پرواز اوکراینی نیست / تیم فنی اوکراین مقررات را نقض کرد
مدیرکل سوانح سازمان هواپیمایی کشوری گفت: تیم بازرسی فنی سقوط هواپیمای اوکراینی در اقدامی عجیب، فایل صوتی محرمانه مکالمه خلبان یکی از پروازهای همزمان با پرواز هواپیمای اوکراینی را منتشر کرد.
  سقوط هواپیمای اوکراینی  حسن رضایی فر  سازمان هواپیمایی کشوری
آخرین وضعیت اقدامات مربوط به آلودگی هوا/ با مقصران برخورد می کنیم
مهر / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / اجتماعی
آخرین وضعیت اقدامات مربوط به آلودگی هوا/ با مقصران برخورد می کنیم
رئیس سازمان بازرسی کشور درباره آخرین اقدامات سازمان بازرسی در زمینه بررسی وضعیت آلودگی هوا با دستور رئیس قوه قضاییه گفت: پیشنهاداتی ارائه کردیم و در حال پیگیری این پیشنهادات برای اجرا هستیم.
  حجت الاسلام حسین درویشیان  قوه قضاییه  سازمان بازرسی کل کشور  آلودگی هوا
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / ...
کشف ۲۰ میلیارد ریالی کالای قاچاق در تهران
رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف ۲۰ میلیارد ریالی انواع لوازم جانبی پلی استیشن قاچاق در انباری در محدوده بزرگراه فتح خبر داد.سرهنگ صادق قره باقری اظهارکرد: با دریافت خبری مبنی بر اینکه مالک انباری در محدوده بزرگراه فتح ترددهای مشکوکی دارد و مقادیری کالای قاچاق در آن محل دپو کرده است، بررسی موضوع بر عهده تیمی از ماموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت. وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی هویت مالک انباری شناسایی شد، گفت: با تایید صحت خبر و محرز شدن دپو محموله‌های قاچاق در این انبار با دستور قضائی، ماموران این پایگاه در یک عملیات ضربتی مالک انباری را دستگیر و در بازرسی از آن مقادیری لوازم جانبی پلی استیشن و قاچاق فاقد مجوزهای قانونی و برگ گمرکی کشف کردند. به گزارش …
اقدامات جدید در فرودگاه‌های بین‌المللی کشور برای کنترل کرونا
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ / اجتماعی
اقدامات جدید در فرودگاه‌های بین‌المللی کشور برای کنترل کرونا
معاون بهداشت وزارت بهداشت، از نصب دوربین های حرارتی در فرودگاه های بین المللی برای کنترل بهتر بهداشتی مسافران ورودی به ایران خبر داد.
  اخبار حوادث  ایران  بیماری  ویروس کرونا  چه‌کار کنیم تا به کرونا مبتلا نشویم؟  ویروس  سلامت  اخبار سلامتی  شورای عالی امنیت ملی  اربعین حسینی
رسیدگی به پرونده سیل گلستان با ۲۰۰۰ صفحه مستندات
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ / ...
رسیدگی به پرونده سیل گلستان با ۲۰۰۰ صفحه مستندات
رئیس سازمان بازرسی گلستان درباره پرونده سیل ابتدای امسال در استان،‌ گفت: گزارش سیل گلستان بعد از چند ماه کار کارشناسی به قوه‌قضاییه ارسال شده و در حال رسیدگی است.
  استانی-سیاسی  سیل گلستان  دستگاه قضائی  دادگستری گلستان
نصب دوربین حرارتی در مبادی ورودی کشور برای جلوگیری از ورود کرونا
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ / اقتصادی
نصب دوربین حرارتی در مبادی ورودی کشور برای جلوگیری از ورود کرونا
با پیگیری‌های سازمان بازرسی کل کشور، دوربین حرارتی در برخی مبادی ورودی کشور جهت جلوگیری از ورود ویروس کرونا نصب شد.
  سازمان بازرسی  سازمان بازرسی کل کشور  فرودگاه  ویروس کرونا
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ / اقتصادی
تمدید مجوز شرکت‌های خدمات پس از فروش منوط به کسب امتیاز لازم
معاون نظارت و بازرسی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد که تمدید مجوز شرکت‌های خدمات پس از فروش منوط به کسب امتیاز لازم است.
  سازمان حمایت