چهارشنبه, ۵ آذر, ۱۳۹۹ / 25 November, 2020
علی متقیان
همدلی با رسانه‌ها،‌ میراث بزرگ محمد خدادی است
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ / دبیرخانه هیأت نظارت بر مطبوعات / محمد خدادی / علی متقیان / اختصاصی ایرنا / معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
همدلی با رسانه‌ها،‌ میراث بزرگ محمد خدادی است
تهران- ایرنا- مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با بیان اینکه آنچه که ما از دوره آقای محمد خدادادی به خاطرمان سپرده شده است مشارکت گرفتن او از تمامی رسانه‌ها و برگزاری جلسات متنوع با نگاه مشورتی بوده است تاکید کرد: همدلی با رسانه‌ها و هم‌زبانی با رسانه‌ها، دو ویژگی بزرگ در مدیریت معاون مطبوعاتی فعل یوزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به چشم می‌آید که قابل تقدیر است.
رمزگشایی از دلیل آتش‌زدن خیمه‌ها در عصر عاشورا
۱۳۹۹/۰۷/۱۶ / آتش زدن خیمه‌ها / عصر عاشورا / اربعین حسینی / علی متقیان
رمزگشایی از دلیل آتش‌زدن خیمه‌ها در عصر عاشورا
با خاتمه یافتن نبرد نابرابر در بعد از ظهر عاشورا و به شهادت رسیدن امام حسین (ع) و یاران باوفایش، لشکر ابن سعد بر کوس پیروزی دمید و دستور حمله به خیمه‌های آل رسول (ص) را صادر کرد. ابن‌سعد که به زعم خود سرمست پیروزی شده بود و فرمانداری ری را پیش روی خویش می‌دید، اولین دستورش پس از خاتمه جنگ، آتش افروختن به خیام اهل بیت بود و غارت خیمه‌ها؛ خیمه‌هایی که مردان آن به شهادت رسیده اما بیش از هشتاد زن و کودک و یک بیمار تب‌دار در آن باقی مانده بودند.
گفت‌وگوی صمیمانه اهالی رسانه با رئیس‌جمهور استمرار یابد
۱۳۹۹/۰۶/۰۶ / علی متقیان / اختصاصی ایرنا / نشست خبری / موسسه خبری جهاد دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا / نشست خبری رییس جمهوری با مدیران رسانه
گفت‌وگوی صمیمانه اهالی رسانه با رئیس‌جمهور استمرار یابد
تهران - ایرنا - مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) با اشاره به نشست اهالی رسانه با رئیس جمهوری، آن را فرصتی برای تعامل وگفت‌وگو مردم با رئیس قوه مجریه از طریق مجرای فراگیر و پرنفوذ رسانه دانست و ابراز امیدواری کرد: اینگونه تعاملات به سلسله نشست‌های گفت‌وگوهای صمیمانه اهالی رسانه با رئیس‌جمهور تبدیل شده و همچنان استمرار داشته باشد.
توجه به رسانه‌ها و ایجاد زیرساخت‌ها دلیل توسعه نانو در کشور
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / ایسنا / جشنواره نانو و رسانه / علی متقیان
توجه به رسانه‌ها و ایجاد زیرساخت‌ها دلیل توسعه نانو در کشور
مدیر عامل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به دلایل موفقیت ستاد نانو در توسعه این فناوری در کشور گفت: این ستاد توجه ویژه‌ای به رسانه‌ها داشته است و این امر موجب شد تا مردم بتوانند محصولات نانویی را در زندگی خود استفاده کنند.
اعتبار ایسنا به استقلال آن است
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / استانی-علمی و آموزشی / ایسنا / علی متقیان
اعتبار ایسنا به استقلال آن است
مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: ایسنا امانت‌دار بوده و بزرگ‌ترین افتخارمان این است که امانت‌دار خبر هستیم.
تاریخ شفاهی انقلاب فرهنگی و چهل سال مدیریت جهادی به قلم علی متقیان
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / چهل سال با جهاد دانشگاهی / تاریخ شفاهی / علی متقیان / مدیریت جهادی
تاریخ شفاهی انقلاب فرهنگی و چهل سال مدیریت جهادی به قلم علی متقیان
مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در آستانه فرا رسیدن چهلمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی، در قالب یادداشتی به روایت تاریخ شفاهی انقلاب فرهنگی و ۴۰ سال مدیریت جهادی پرداخته است.
در اولین جلسه دادگاه مطبوعات در سال ۹۹ چه گذشت؟
۱۳۹۹/۰۳/۱۱ / دادگاه مطبوعات / علی متقیان / علی ماجدی
در اولین جلسه دادگاه مطبوعات در سال ۹۹ چه گذشت؟
اولین جلسه دادگاه مطبوعات در سال ۹۹ برای رسیدگی به پرونده‌های روزنامه…
۱۳۹۸/۰۹/۲۱ / استانی-عکس / بیستمین سال تاسیس ایسنا / نمایشگاه عکس / مهدی معتمد / اعظم داداشی / عکاس ایسنا
جشن بیستمین سالگرد تأسیس ‌ایسنا در قزوین
علی متقیان، مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و مرتضی فرج‌آبادی، معاون چند رسانه‌ای ایسنا شب گذشته ۲۰ آذر ماه با حضور در ایسنا قزوین ضمن بازدید و جلسه با خبرنگاران و عکاسان ایسنا، از مرکز تألیف کتاب‌های زبان با عنوان پروژه Eight بازدید کرده و در جشن ۲۰ سالگی ایسنا شرکت کردند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / 20 سالگی ایسنا
پیام تبریک معاون صدا برای بیسنمین سالگرد تاسیس ایسنا
حمیدرضا شاه‌آبادی ـ معاون صدا ـ در پیامی به علی متقیان ـ مدیرعامل ایسنا ـ بیستمین سالگرد تاسیس خبرگزاری دانشجویان ایران را تبریک گفت.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / بیست سالگی ایسنا / علی متقیان
چرا «ایسنا» مهم است؟
اگر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در سپهر رسانه‌ای کشور، همچنان از اهمیت برخوردار است، قطعاً تنها نه به این خاطر است که میلیون‌ها خبر را در دو دهه فعالیت خود، توسط صدها خبرنگار و دبیر و سردبیر منتشر کرده است، حتی نه به‌خاطر بزنگاه‌هایی است که نقش رسانه‌ای ملی خود را به‌خوبی ایفا کرده و برای مردم و مسئولان، هزینه‌های ملی را کاهش داده، منافع ملی را بالا برده و مطلوبیت‌های ملی را افزایش داده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۶
اربعین یا اعلام پیروزی قیام؟ نوشتاری از علی متقیان
شفقنا – علی متقیان  در نوشتاری با عنوان «اربعین یا اعلام پیروزی قیام؟» آورده است: با خاتمه یافتن نبرد نابرابر در بعد از ظهر عاشورا و به شهادت رسیدن امام حسین (ع) و یاران باوفایش، لشکر ابن سعد بر کوس پیروزی دمید و دستور حمله به خیمه‌های آل رسول (ص) را صادر کرد. ابن‌سعد که به زعم خود سرمست پیروزی […]
۱۳۹۸/۰۵/۱۷ / روز خبرنگار / علی متقیان
گذاشتن نام خبرنگار بر این روز پیام مهمی دارد
خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - یادداشت روز
۱۳۹۸/۰۴/۲۹ / مدیر عامل ایسنا / علی متقیان / سفر مدیرعامل ایسنا به خراسان جنوبی
تمایل ایسنا به حضور جدی‌تر در دانشگاه‌ها
مدیرعامل ایسنا با حضور در استان خراسان جنوبی با مدیر کل صداوسیمای این مرکز، رئیس دانشگاه بیرجند و همچنین رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی دیدار کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۹ / مدیر عامل ایسنا / علی متقیان
ایسنا در بلوغ بیست‌سالگی حامی همه ارکان نظام است
مدیرعامل ایسنا گفت: خط‌ مشی خبرگزاری دانشجویان ایران مشخص و شفاف است و آنچه که مسلم است ایسنا حامی نظام اسلامی است و همه ارکان نظام تحت پوشش اخبار ایسنا و حمایت خبری هستند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۹ / علی متقیان / مدیر عامل ایسنا
ایسنا مرجع مورد اعتماد رسانه‌ای کشور
مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از حضور موثر خبری ایسنا در پایگاه‌های خبری و مطبوعات خبر داد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۸ / ایسنا / روابط عمومی / علی متقیان / کاظمی دینان
ریشه مشکل روابط عمومی‌ها و خبرنگاران از کجاست؟
ریشه مشکلات مسئولان روابط عمومی سازمان‌های مختلف و خبرنگاران در جریان یک نشست مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهایی برای حل این مشکلات ارائه شد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۱
افتتاح دفتر خبرگزاری ایسنا در بوشهر
بوشهر - ایرنا - دفتر خبری ایسنا در استان بوشهر روز چهارشنبه، با حضور عبدالکریم گراوند استاندار ، علی متقیان مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا» در عمارت گلستان بوشهر افتتاح شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •