شنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۸ / 25 January, 2020
کشت هیدروپونیک
توسعه کشت زعفران به روش هیدروپونیک در دانشگاه ارومیه
ایرنا / ۴ روز قبل / علمی و آموزشی
توسعه کشت زعفران به روش هیدروپونیک در دانشگاه ارومیه
ارومیه- ایرنا- طرح توسعه کشت، تکثیر و تغذیه زعفران در شرایط هیدروپونیک که با حمایت مالی بنیاد ملی نخبگان و با هدف آموزش، توانمندسازی و ایجاد زمینه اشتغال برای دانشجویان نخبه در دانشگاه ارومیه در حال انجام است، به گفته کارشناسان دارای مزیت‌های متعدد است . 
  آذربایجان غربی  بنیاد ملی نخبگان  کشاورزی  دانشگاه ارومیه
۲۲ درصد گلخانه‌های شمال استان کرمان هیدروپونیک هستند
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / ...
۲۲ درصد گلخانه‌های شمال استان کرمان هیدروپونیک هستند
مدیر باغبانی سازمان جهادکشاورزی شمال استان کرمان گفت: شمال استان از نظر سطح زیر کشت گلخانه ای رتبه چهاردهم کشور را به خود اختصاص داده است ضمن آنکه از ۲۰۰ هکتار گلخانه سطح زیر کشت در شمال استان بالغ بر ۴۴ هکتار از گلخانه ها هیدروپونیک است ۳۸ هکتار آن به کشت محصولات سبزی و صیفی و ۶ هکتار به کشت گل رز اختصاص یافته است.
  کشت هیدروپونیک  سازمان جهاد کشاورزی  اخبار اقتصادی - کرمان  استانی-اقتصادی
ریشه در آب
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ / اقتصادی
ریشه در آب
یاسوج- ایرنا- افزایش روز افزون جمعیت و نیاز به غذای بیشتر یکی از دلایل فقیر شدن زمین و ایجاد فرسایش آن است، روی آوردن به کشت های مدرن مانند هیدروپونیک یا همان آب کشت به ویژه در مناطقی که زمین کیفیت لازم را ندارد، علاوه بر تولید محصول بیشتر فرسایش خاک را به همراه ندارد.
فرارو / ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ / سیاسی
بهره برداری از فاز دوم بزرگترین گلخانه هیدروپونیک کشور در زرندیه
مدیر عامل زرین کشت پایدار زرندیه گفت: محصولات تولیدی این مجموعه در رده محصول سلامت محور قرار می‌گیرند که عاری از سموم هستند و این کیفیت، زمینه صادرات این محصولات به کشور‌های درجه یک جهان و ارز آوری را به دنبال دارد.
  گلخانه  هیدروپونیک  زرین کشت
اولین کارگاه آموزشی کشت هیدروپونیک در گیلان افتتاح شد
ایرنا / ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ / فرهنگی و هنری
اولین کارگاه آموزشی کشت هیدروپونیک در گیلان افتتاح شد
رشت - ایرنا - اولین کارگاه آموزشی کشت گلخانه ای هیدروپونیک امروز (چهارشنبه) با حضور مصطفی سالاری استاندار گیلان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای کشاورزی امام خمینی (ره) رشت افتتاح شد.