شنبه, ۲۸ دی, ۱۳۹۸ / 18 January, 2020
رابطه نامشروع
ماجرای تلخ دختری که رابطه نامشروع با پسر معتاد، او را از نامزدش جدا کرد!
فرارو / ۲ ساعت قبل / اجتماعی
ماجرای تلخ دختری که رابطه نامشروع با پسر معتاد، او را از نامزدش جدا کرد!
دیروز به بهانه خرید شارژ تلفن همراه شال و کلاه کردم تا از خانه بیرون بروم پدرم که خودش را به خواب زده بود به تعقیب من پرداخت زمانی که من سر قرار با احد رفتم او هم با پلیس تماس گرفته بود و به این ترتیب من و احد هنگامی که داخل سوئیت خلوت کرده بودیم توسط نیرو‌های گشت کلانتری دستگیر شدیم و قاضی دستور بازداشت ما را صادر کرد.
  روابط نامشروع
دختر ۱۷ ساله مشهدی و پیشنهاد ملحق شدن به باند فحشا
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اجتماعی
دختر ۱۷ ساله مشهدی و پیشنهاد ملحق شدن به باند فحشا
در یکی از مغازه‌های اطراف حرم مطهر به عنوان فروشنده مشغول به کار شدم در این مدت با انواع و اقسام پیشنهاد رابطه نامشروع و مصرف مواد مخدر مواجه بودم حتی فردی به من پیشنهاد ملحق شدن به باند فساد و خودفروشی را داد و قول داد که اگر این کار را انجام دهم مشکلاتم حل می‌شود خیلی وقت‌ها وسوسه می‌شوم، اما هر وقت می‌خواهم کار اشتباهی انجام دهم چهره مادرم مقابل چشمانم می‌آید و پشیمان می‌شوم...
  باند فحشا
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / ...
دختر نوجوان: با انواع پیشنهاهای بی‌شرمانه مواجه بودم
تصمیم گرفتم ترک تحصیل کنم و سر کار بروم دوست داشتم برای برادرم لباس‌های نو و لوازم تحریر بخرم تا او بتواند راحت‌تر درسش را بخواند. در یکی از مغازه‌های اطراف حرم مطهر به عنوان فروشنده مشغول به کار شدم در این مدت با انواع و اقسام پیشنهاد رابطه نامشروع و مصرف مواد مخدر مواجه بودم حتی فردی به من پیشنهاد ملحق شدن به باند فساد و خودفروشی را داد و قول داد که اگر این کار را انجام دهم مشکلاتم حل می‌شود
تبرئه پسر عکاس از اتهام تجاوز به دختر مدل
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ / اجتماعی
تبرئه پسر عکاس از اتهام تجاوز به دختر مدل
قاضی به او گفت: دختر جوان مدعی است بچه از توست، باید مسئولیت آن را قبول کنی. متهم گفت: من مسئولیتی قبول نمی‌کنم و نمی‌دانم واقعا بچه از من است، چون این دختر دو ماه بعد شکایت کرد. ضمن اینکه من شرایط ازدواج ندارم و نمی‌خواهم با این دختر ازدواج کنم. در پایان قضات پسر جوان را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و به اتهام رابطه نامشروع به شلاق محکوم کردند.
  مدل عکاسی  تجاوز به عنف
دختر مدل در انتظار فرزندی که از یک رابطه نامشروع به دنیا آمده/ اگر DNA انتساب به متهم را اثبات کند...
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ / اجتماعی
دختر مدل در انتظار فرزندی که از یک رابطه نامشروع به دنیا آمده/ اگر DNA انتساب به متهم را اثبات کند...
شرق نوشت: دختری شش ماه قبل به مأموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی پسری که زمانی او را دوست داشت مورد آزار قرار گرفته ‌است.
  حوادث و اتفاقات عجیب  رابطه نامشروع  روابط دختران و پسران
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / اجتماعی
اخلالگران اقتصادی؛ در دام اطلاعاتی پلیس
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف یک فقره اخلال در نظام اقتصادی و فروش ارز دولتی در خراسان جنوبی خبرداد و گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر و بالغ بر 167 میلیارد ریال درآمد نامشروع کشف شده است.
فروشندگان ارز دولتی در خراسان جنوبی به دام افتادند
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / اجتماعی
فروشندگان ارز دولتی در خراسان جنوبی به دام افتادند
بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف یک فقره اخلال در نظام اقتصادی و فروش ارز دولتی در این استان خبر داد و گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر و بیش از ۱۶۷ میلیارد ریال درآمد نامشروع ناشی از فروش ارز دولتی کشف شده است.
  خراسان جنوبی  نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران  مفاسد اقتصادی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / ...
واکنش وزارت خارجه به تصویب قطعنامه حقوق بشری علیه ایران
سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به تصویب قطعنامه حقوق بشری علیه ایران؛ همسویی جبهه صهیونیسم و رژیم‌های مرتجع منطقه با این قطعنامه که به هر نوع هنجار حقوق بشری بی‌اعتنا بوده و حامی تروریسم، افراطی‌گری و ناقض حقوق بنیادین بشر هستند را دلیل روشنی بر نامشروع بودن آن دانست. وی افزود: استفاده سیاسی و ابزاری از حقوق بشر و به کارگیری استانداردهای دوگانه در این حوزه مغایر با ارتقاء پایدار حقوق بشر است. به رغم این واقعیت، رویکرد حامیان این قطعنامه اتخاذ «استانداردهای دوگانه» در‌خصوص وضعیت حقوق بشر کشورها و تسری موضوع به مجامع بین‌المللی به ویژه سازمان ملل است و بر این اساس از این‌که ساز و کارهای سازمان ملل متحد مورد چنین سوءاستفاده‌هایی قرار گرفته‌اند ابراز تاسف می‌کنیم. وی همچنین رویکرد مخرب …
ماجرای رابطه نامشروع و زنی که با همکاری دو مرد شوهرش را کشت
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / اجتماعی
ماجرای رابطه نامشروع و زنی که با همکاری دو مرد شوهرش را کشت
قضات در پایان جلسه دادگاه وارد شور شدند و سینا را به اتهام قتل به قصاص و به اتهام آدم‌ربایی به ۱۵ سال حبس و به اتهام رابطه نامشروع به صد ضربه شلاق محکوم کردند. نرگس نیز به اتهام معاونت در قتل به ۱۵ سال حبس، به اتهام معاونت در آد‌م‌ربایی به ۱۰ سال حبس و به‌خاطر رابطه نامشروع به صد ضربه شلاق محکوم شد.
  رابطه نامشروع  قتل  مرگ شوهر
(تصاویر) مریم مقدس و عیسی مسیح پشت میله‌های زندان!
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / عکس
(تصاویر) مریم مقدس و عیسی مسیح پشت میله‌های زندان!
برخی به ناحق خواستند که تولد عیسی(ع) را حاصل رابطه نامشروع میان این دو نفر عنوان کنند که هم قرآن کریم و هم ائمه اهل‌بیت(ع) این موضوع را تهمتی عنوان کرده‌اند که بر مریم وارد شد.
  عیسی مسیح  مریم مقدس  کالیفرنیا  دونالد ترامپ  دیوار مرزی  رئیس جمهور آمریکا
شلاق سزای ارتباط نامشروع آقای مدیر با کارمند زن
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ / اجتماعی
شلاق سزای ارتباط نامشروع آقای مدیر با کارمند زن
این زن دروغ می‌گوید او با میل خودش با من رابطه داشت، چون من مرد ثروتمندی هستم می‌خواست از من پول بگیرد، اما وقتی متوجه شدم شوهر دارد ارتباطم را با او قطع کردم، اما او گفت: با شوهرش اختلاف داشته و در حال جدایی هستند. با این حال بعد از مدتی او از من شکایت کرد.
  ارتباط نامشروع
فرارو / ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / سیاسی
فرجام تلخ رابطه هوس‌آلود زن جوان
آن روز روابط هوس آلود ما تا مرز رسوایی پیش رفت و من در حالی نگران آینده ام شدم که می‌ترسیدم افشای این موضوع با وجود قول ازدواج آریا به آبروریزی بینجامد، اما خیلی زود آن حادثه شوم را فراموش کردم و دوباره به همین روابط پنهانی ادامه دادم.
  رابطه نامشروع  عشق خیابانی
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / ...
پایان مرگبار رابطه نامشروع مرد افغانی با زن متاهل ایرانی
چند وقتی بود که با این زن آشنا شده بودم، اما نمی‌دانستم متأهل است و با پرداخت مبالغی به زندگی این زن کمک می‌کردم در حالی که او با پول‌های من برای خودش طلا می‌خرید. بعد از آنکه متوجه شدم متأهل است خواستم رابطه‌مان را قطع کنیم، اما او حاضر...
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ / ...
نماینده زن آمریکایی بدلیل رابطه نامشروع وادار به استعفا شد
هیل این اتهام را رد کرده اما گفته است که قبل از آنکه در انتخابات پیروز شود با یکی از اعضای ستاد انتخاباتی‌ اش رابطه داشته است. او عذرخواهی کرده و گفته که رابطه‌اش «ناشایست» بوده است. او، شوهرش را به دست داشتن در انتشار تصاویر خصوصی‌اش متهم کرد و...
استعفای نماینده زن کنگره آمریکا به دلیل فساد اخلاقی
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ / بین‌المللی
استعفای نماینده زن کنگره آمریکا به دلیل فساد اخلاقی
یک نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا به خاطر اتهام فساد اخلاقی و رابطه نامشروع مجبور به استعفا شده است.
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / سیاسی
رابطه نامشروع پسر نوجوان با یک زن به جنایت هولناک ختم شد
پسر نوجوانی که در‌پی رابطه با زنی به خانه او رفته و با همدستی دوستش مرتکب به دو فقره قتل شده است، به‌زودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.
  رابطه نامشروع  پسر نوجوان  قتل  رابطه جنسی
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / سیاسی
نقض مجازات شلاق و تبعید علیه نماینده مجلس/ رابطه نامشروع صورت نگرفته
حکم تبعید و شلاق نماینده مجلس که در رابطه نامشروع مجرم شناخته شده‌ بود، از سوی دیوان‌عالی کشور نقض شد.
الف / ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / سیاسی
نقض حکم نماینده مجلس متهم به رابطه نامشروع
حکم تبعید و شلاق یک نماینده مجلس که در رابطه نامشروع مجرم شناخته شده‌ بود، از سوی دیوان‌عالی کشور نقض شد.
  دیوان عالی کشور
فرارو / ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ / سیاسی
رابطه پنهانی همسر، انگیزه احتمالی قتل مرد جوان!
من از زندگی با شوهرم اصلا راضی نبودم و به‌همین‌دلیل محبت‌های پسردایی‌ام باعث شد به او علاقه‌مند شوم و با اینکه یک دختر و یک پسر دارم، به رابطه با او ادامه دهم. در این میان صابر مرتب می‌گفت: باید شوهرم را از سر راه برداریم. حالا هم فکر می‌کنم او شب حادثه وقتی ما در خانه نبودیم به منزلمان آمده و حبیب را کشته است
  رابطه پنهانی  رابطه نامشروع  خیانت زناشویی
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ / سیاسی
دست زن خیانتکار رو شد/ قاتل: با همسر مجید ارتباط دوستانه داشتم
چند روز قبل در حالی که متهم مدعی بود مجید بر اثر سکته فوت کرده است، پزشکی قانونی اعلام کرد مجید به قتل رسیده است.
  قتل  رابطه نامشروع  زن خیانتکار
مدل آمریکایی شایعه رابطه با بوریس جانسون را تکذیب نکرد
فارس / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / بین‌المللی
مدل آمریکایی شایعه رابطه با بوریس جانسون را تکذیب نکرد
مدل سابق آمریکایی، ازتکذیب شایعه وجود روابط نامشروع میان وی و «بوریس جانسون» در دوره‌ای که جانسون شهردار لندن بوده، خودداری کرد.
فرارو / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / سیاسی
قتل؛ پایان رابطه پنهانی زن جوان با مرد افغانی
بعد از اینکه با مقتول به نام مانیا رابطه داشتم آماده شدم که از خانه او بیرون بیایم، وقتی به سمت کیفش رفت، دیدم مبلغ زیادی پول در کیفش است. دستم را دور گردنش انداختم و خفه‌اش کردم و بعد مبلغ پنج میلیون و ۷۰۰ هزار تومان پول و گوشی تلفن همراهش را به سرقت بردم.
  قتل  رابطه نامشروع
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ / سیاسی
مأمور قلابی: شاکی به دلیل رابطه نامشروع ترسید و به من پول داد!
مأمور قلابی وقتی زن و مردی را در خودرو دید، فرصت را مناسب تشخیص داد و اقدام به اخاذی کرد. این متهم در دادگاه ادعای عجیبی را مطرح کرد و گفت: به‌دلیل اینکه تحت تأثیر نصیحت‌های او قرار گرفته بود، با میل خودش به وی پول پرداخت کرد.
  مأمور قلابی  رابطه نامشروع
شوهرکشی ۲۰ روز بعد از ازدواج به‌ خاطر عشق به برادر شوهر!
فرارو / ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ / سیاسی
شوهرکشی ۲۰ روز بعد از ازدواج به‌ خاطر عشق به برادر شوهر!
من به امید خوشبختی به ایران آمدم. وقتی وارد خانه شوهرم شدم، فهمیدم همه‌چیز با آنچه خیال می‌کردم خیلی فرق دارد. شوهرم معتاد و بسیار بداخلاق بود. در ۲۰ روزی که زنش بودم بار‌ها من را کتک زد و از اتاق بیرون انداخت. او مرد خشنی بود. به من می‌گفتند مرد همیشه زنش را می‌زند و این اصلا اشکالی ندارد و تو نباید ناراحت شوی. از طرفی از روز اولی که برادرشوهرم به نام شیرمحمد را دیدم، عاشقش شدم. او خیلی با برادرش فرق داشت. من از ابتدا هم فکر می‌کردم قرار است با شیرمحمد ازدواج کنم، اما بعد دیدم شوهرم شیرعلی است
  شوهر کشی  عشق ممنوعه  رابطه نامشروع