سه شنبه, ۱۱ آذر, ۱۳۹۹ / 1 December, 2020
زمان شکست
ترامپ در حال از دست دادن دنبال‌کننده‌های توییتر و بایدن در حال به دست آوردن آنهاست
۵ ساعت قبل / دونالد ترامپ / جو بایدن
ترامپ در حال از دست دادن دنبال‌کننده‌های توییتر و بایدن در حال به دست آوردن آنهاست
رئیس جمهور در حال کناره‌گیری آمریکا از زمان شکست در انتخابات، دنبال‌کنندگان خود در توییتر را از دست داده در حالی که به تعداد دنبال‌کنندگان رئیس جمهور منتخب آمریکا اضافه شده است.
ستاره فرانسوی به دنبال آشتی با مسی و بارسا/ سکوت گریزمان شکست؛ بله مسی با من بد بود
۱۳۹۹/۰۹/۰۴ / بارسلونا / لیونل مسی / آنتون گریزمان
ستاره فرانسوی به دنبال آشتی با مسی و بارسا/ سکوت گریزمان شکست؛ بله مسی با من بد بود
آنتوان گریزمان در گفتگویی با خورخه والدانو درباره اتفاقات اخیر و پیچ و خم روابطش با لیونل مسی توضیحاتی ارائه داد.
درخواست نخست وزیر ارمنستان از مخالفان خود
۱۳۹۹/۰۸/۲۷ / ارمنستان / جنگ / خشونت / مرگ / وزارت خارجه
درخواست نخست وزیر ارمنستان از مخالفان خود
اقتصاد نیوز : نیکول پاشینیان، نخست وزیر ارمنستان که از زمان شکست در جنگ قره باغ با حلقه مخالفان رو به رو شده و بنابر اعلام مقامات به مرگ تهدید شده است، دوشنبه از منتقدان خود خواست از خشونت بپرهیزند.
۱۳۹۹/۰۸/۱۵
امید دموکرات‌ها به تصرف سنا
چهارشنبه شب، درست مانند انتخابات ریاست‌جمهوری نتیجه انتخابات 7 کرسی کلیدی سنای امریکا که می‌تواند سرنوشت اکثریت سنا را تعیین کند، مبهم باقی ماند. حزب دموکرات امریکا روز سه‌شنبه امیدوار بود که بتواند بعد از 6 سال سلطه کامل جمهوری‌خواهان بر مجلس سنا، این اکثریت را بشکند. انتخابات 2020 فرصت کم‌نظیری برای دموکرات‌ها ایجاد کرده ‌بود تا بتوانند وضعیت سلطه بر سنای امریکا را تغییر دهند. دموکرات‌ها دو سال پیش در انتخابات مجلس نمایندگان توانستند با کسب 41 کرسی بیشتر، اکثریت مجلس نمایندگان امریکا را از آن خود کنند. این اولین فتح سیاسی دموکرات‌ها از زمان شکست هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست‌جمهوری بود؛ شکستی که باعث شده ‌بود تا کنگره و کاخ سفید یک جا …
ایران و جامعه جهانی هنوز به همکاری دو جانبه هسته ای نیاز دارند
۱۳۹۹/۰۸/۱۰ / توافق هسته ای ایران / برجام / عقب نشینی ایران از برجام / روابط ایران و اروپا / زمان شکست
ایران و جامعه جهانی هنوز به همکاری دو جانبه هسته ای نیاز دارند
گام های پی در پی ایران در کاهش تعهدات برجامی، آنچه از همکاری بین المللی هسته ای تحت این توافق باقی مانده را نیز به خطر می اندازد. این مساله برای هر دو طرف اهمیت دارد. از یک سو، همکاری به تهران این امکان را می دهد تا غیر نظامی بودن برنامه خود را اثبات و از دانش شرکت های چینی، اروپایی و روسی برای مدرن سازی آن استفاده کند. از سوی دیگر ، این همکاری دیدگاه جامعه جهانی درباره فعالیت های هسته ای ایران را تعیین می کند. 
اقلیم کردستان در تلاش برای ایجاد موازنه میان ترکیه، ایران و آمریکا
۱۳۹۹/۰۷/۱۲ / اقلیم کردستان عراق / عراق / نچیروان بارزانی / ایران و کردستان عراق / ترکیه و کردستان عراق / امریکا و کردستان عراق / فرانسه
اقلیم کردستان در تلاش برای ایجاد موازنه میان ترکیه، ایران و آمریکا
زمان شکسته شدن آتش بس بین پ.ک.ک و حزب حاکم ترکیه در سال ۲۰۱۵، ترکیه حمله به مناطق کردنشین سوریه، ترکیه و همچنین عراق را آغاز کرد. حزب پیشرو منطقه کردستانِ عراق، حزب دموکرات کُرد (KDP)، به طور تاریخی روابط خوبی با ترکیه داشته است. با این حال، افزایش فعالیت های نظامی آنکارا علیه پ.ک.ک می تواند به بی ثباتی در شمال عراق منجر شود.
خواهران منصوریان مستند صحبت کنند/ هیچ ورزشکاری از ووشو بزرگتر نیست
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / ووشو / حسین اوجاقی / تیم ملی ووشو
خواهران منصوریان مستند صحبت کنند/ هیچ ورزشکاری از ووشو بزرگتر نیست
سرپرست نایب رئیسی فدراسیون ووشو گفت: صحبت از تضییع حق در مسابقات انتخابی بدون ارائه سند و مدرک هیچ اعتباری ندارد چرا که در زمان شکست‌ها به فکر حق خوری می‌افتیم.
نامجومطلق: با درخواست دیاباته مخالفیم | زمان شکست سکوت فرهاد بالاخره مشخص شد
۱۳۹۹/۰۵/۲۴
نامجومطلق: با درخواست دیاباته مخالفیم | زمان شکست سکوت فرهاد بالاخره مشخص شد
مربی تیم فوتبال استقلال گفت: تمام برنامه‌ریزی ما برای بازی با پیکان است و هیچ‌کس در تیم ما حق ندارد از حالا به دربی فکر کند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۴
شبکه پاره‌پاره
از زمان شکست مفتضحانه کندی در خلیج خوک‌ها و تسلط کمونیست‌ها بیخ گوش سلطان لیبرالیسم، همه‌ چیز برای سینمای امریکا دگرگون شد. دیگر خبری از آن کازینوها و قمارخانه‌های ساحل هاوانا نبود. انگار تمام آن فرصت‌های اقتصادی بادآورده سواحل شرقی، از دست رفته می‌آمد. نمونه جذابش را سال گذشته مارتین اسکورسیزی در «مرد ایرلندی» به نمایش گذاشت؛ جایی که کارتل‌های مافیایی ایتالیایی با سقوط باتیستا، دیکتاتور کوبا، برای جان اف کندی رای تقلب می‌کنند تا اموال مصادره‌ای از چنگ کمونیست‌های غش‌کرده به سمت خروشچف را بازپس گیرند. نتیجه هم در فیلم مشخص است، کندی شکست می‌خورد، بعد ترور می‌شود و ایتالیایی‌ها با آمدن نیکسون 
۱۳۹۹/۰۴/۰۵
عکس‌نوشت
خبرگزاری مهر با انتشار مجموعه عکسی از مجید عسگری‌پور گزارش داد: «با آغاز فصل تابستان و پایان امتحانات کودکان و نوجوانان، بسیاری از آنها به فکر گذران اوقات فراغت خود هستند. به رسم همه ساله کودکان اوقات فراغت خود را در حال بازی در محیط‌های مختلف خواهند بود، اما خانواده‌ها امسال باید به‌طور ویژه به سلامت فرزندان خود در اولین تابستان پس از شیوع ویروس کرونا فکر کنند. استفاده از ماسک و دستکش در همه محیط‌های عمومی و رعایت فاصله اجتماعی مساله‌ای جدی تا زمان شکست کروناست.» تصویری که می‌بینید از این مجموعه انتخاب شده است.
۱۳۹۹/۰۴/۰۴
تفریح تابستانی کودکان در روزهای کرونایی
با آغاز فصل تابستان و پایان امتحانات کودکان و نوجوانان، بسیاری از آنها به فکر گذران اوقات فراغت خود هستند. به رسم همه ساله کودکان اوقات فراغت خود را در حال بازی در محیط‌های مختلف خواهند بود، اما خانواده‌ها امسال باید بطور ویژه به سلامت فرزندان خود در اولین تابستان پس از شیوع ویروس کرونا فکر کنند. استفاده از ماسک و دستکش در همه محیط‌های عمومی و رعایت فاصله اجتماعی مسئله‌ای جدی تا زمان شکست کرونا می‌باشد. /مهر
۱۳۹۹/۰۳/۲۲
پرش استاد به سال 2021
راجر فدرر پس از اینکه فاش کرد به دوران بیشتری برای کسب آمادگی بعد از جراحی زانوی راستش نیاز دارد، اعلام کرد تا سال آینده در هیچ رقابتی شرکت نخواهد کرد. فدرر که در آگوست 39‌ساله می‌شود، از زمان شکست در نیمه‌نهایی اوپن استرالیا مقابل نواک جوکوویچ صربستانی در هیچ مسابقه‌ای حاضر نشده است و یک ماه بعد اولین جراحی را روی زانوی خود انجام داد.  به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا فصل تنیس در حال تعطیل شدن به صورت کامل است و فدرر نیز بازگشت خودش به مسابقات را به سال بعد موکول کرده است.  اسطوره سوییسی دنیای تنیس در پیام‌هایی که در صفحاتش در شبکه‌های مجازی منتشر کرد نوشت: «چند هفته پیش هنگام فیزیوتراپی اولیه دچار درد شدم و مجبور شدم یک عمل سریع آرتروسکوپی را …
کرونا یا ترامپ؛ مشکل اصلی آمریکایی ها چیست؟
۱۳۹۹/۰۲/۱۸
کرونا یا ترامپ؛ مشکل اصلی آمریکایی ها چیست؟
در رابطه با 75 سالگرد پیروزی بر آلمان در جنگ جهانی دوم، مردم سعی می کنند تصور نمایند که آلمانی ها در زمان شکست در سال 1945 چه فکر می کردند.
به دریاچه چیتگر مراجعه نکنید
۱۳۹۹/۰۲/۰۵ / سلامت / شهرداری تهران / دریاچه چیتگر / ویروس کرونا / طرح فاصله‌گذاری اجتماعی
به دریاچه چیتگر مراجعه نکنید
شهرداری تهران اعلام کرد: تا زمان شکست زنجیره انتقال ویروس کرونا این مجموعه همچنان تعطیل است.
ازدحام مراجعه‌کنندگان به پارک چیتگر | واکنش مسئولان شهری | چیتگر همچنان تعطیل است
۱۳۹۹/۰۲/۰۵
ازدحام مراجعه‌کنندگان به پارک چیتگر | واکنش مسئولان شهری | چیتگر همچنان تعطیل است
روابط عمومی مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) اعلام کرد: تا زمان شکست زنجیره انتقال ویروس کرونا این مجموعه همچنان تعطیل است.
درخواست ملی‌پوش کشتی برای توجه به قرنطینه خانگی
۱۳۹۸/۱۲/۲۳ / کشتی / ویروس کرونا / علیرضا نجاتی
درخواست ملی‌پوش کشتی برای توجه به قرنطینه خانگی
علیرضا نجاتی که اخیرا موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ در رشته کشتی شده، از مردم ایران تقاضای ماندن در خانه تا زمان شکست کرونا را دارد.
زمان شکستن مثلث بی‌تابی
۱۳۹۸/۱۲/۰۵
زمان شکستن مثلث بی‌تابی
حامد فوقانی ـ خبرنگار ضربه پشت ضربه، اما مردم ایستاده‌اند و هربار تجربه‌ای گران‌‌تر به‌دست می‌آورند. اندوخته پشت اندوخته؛ بر همه آنچه پیش‌تر به‌دست آورده‌اند، افزوده می‌شود. این نشان می‌دهد مردم همان مردم زمان جنگ تحمیلی هستند و به اندازه‌ای آبدیده شده‌اند که هر اتفاقی نتواند آنها را بشکند. اما شاید تنها یک چیز بین‌شان کمرنگ شده است؛ همدلی. این دقیقا نخ تسبیح تاب‌آوری مردم ایران است که اگر آنقدر محکم نباشد، گسست زنجیره‌ای از تجربه‌ها، تلاش‌ها، خون‌دل‌خوردن‌ها و سرمایه‌ها را شاهد خواهیم بود. بله، …
۱۳۹۸/۱۰/۲۰
پس از شکست غیرمنتظره برابر اتلتیکو/ گریزمان: نمی دانم یک دفعه چه شد!
انتوان گریزمان شکست بارسا برابر اتلتیکو را نتیجه اشتباهات فردی می داند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
میراث سردار
بهت، حیرت، تعجب، افسوس، حرمان و در جاهایی و نزد کسانی خشم، حرص، کینه و شادمانی لجوجانه، عمده واکنش‌هایی بود که از نخستین ساعات انتشار خبر ترور شهید سردار قاسم سلیمانی در شبکه‌های اجتماعی دیده شد. این همه، عمدتاً واکنش‌هایی از سر احساس بود که له یا علیه سردار رخ نمود و عموماً با پیش‌فرض‌هایی ـ گاه اشتباه ـ ممزوج است.برای شناخت سپهبد قاسم سلیمانی اما باید او را در مقام یک «سرباز»، یک «نظامی» و یک «ژنرال» سنجید. او نه یک کنش‌گر سیاسی بود و نه در این زمینه داعیه و دفاعیه‌ای داشت. حاج‏قاسم یک «استراتژیست نظامی» بود که مبتنی بر «راهبردهای کلان نظام» میدان نبرد را سامان می‌داد. در تمام این سال‌ها، هرگز کسی موضع شفاف سیاسی ـ در حوزه رقابت‌های جناحی داخلی ـ از او ندید.اگر سنجه و معیار داوری و قضاوت در …
۱۳۹۸/۰۸/۲۳ / سی و سومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی / هفته وحدت / اسامه حمدان / جنبش حماس
اسامه حمدان: تا زمان شکست رژیم صهیونیستی به مقاومت خود ادامه خواهیم داد
مسئول روابط بین‌الملل جنبش حماس با اشاره به این‌که «به مقاومت خود ادامه خواهیم داد تا رژیم صهیونیستی را شکست داهیم» گفت: امروز تمام امت اسلامی درد و رنج های خود را رها کرده و به منظور حمایت از فلسطین دورهم جمع شدند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۸ / ائتلاف آمریکا / شکست داعش
ائتلاف آمریکا: به عملیات علیه تروریست‌ها تا زمان شکست حتمی داعش ادامه می‌دهیم
ائتلاف بین المللی تحت رهبری آمریکا اعلام کرد که این ائتلاف تا زمان شکست حتمی داعش به عملیات علیه تروریست‌ها ادامه می‌دهد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۳
سخنگوی سپاه پاسداران: 40 سال دوم انقلاب زمان شکست آمریکا و حامیان آن در منطقه است
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز ملت ما با سربلندی و افتخار می‌تواند کشور را در تمام حوزه‌ها به تنهایی اداره کند، بدانید که 40 سال دوم انقلاب اسلامی زمان شکست دادن آمریکایی‌ها و حامیان آن‌ها در منطقه است، زیرا 40 سال مقاومت کردیم تا بتوانیم بنیان‌های کشور را استحکام بخشیم و در صنعت دفاعی و نظامی به خودکفایی برسیم.
۱۳۹۸/۰۶/۱۶ / ایثار و شهادت / شهدا / هرمزگان
شهید جعفری مقسمی: از خط امام خمینی(ره) جدا نشوید
بندرعباس- ایرنا- شهید جعفری مقسمی یکی از شهیدان دفاع مقدس هرمزگان در وصیت‌نامه‌اش آورده است: هیچ وقت از خط امام خمینی(ره)و روحانیت مبارز جدا نشوید چون شرق و غرب از همین امام عزیزمان شکست خورده است.
۱۳۹۸/۰۶/۱۲ / شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان
طالبی: اصلاح‌طلبی دچار انحطاط شده است
تهران-ایرنا- بهزاد طالبی فعال سیاسی گفت: هر جریان سیاسی‌ای دوره اوج وفرودی دارد و اکنون در دوره انحطاط جریان اصلاح‌طلبی به عنوان یک پروژه سیاسی هستیم که از دوم خرداد 76 آغاز شد. این جریان شکست خورده است و در سطح رهبری، ارتباط با ساخت قدرت و سازمان شکست خورده است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۹ / گرت بیل / رئال مادرید
بیل در زمان شکست مادرید مشغول چه کاری بود؟
مهاجم رئال مادرید در هنگام شکست تیمش مقابل تاتنهام در حال گلف بازی کردن بود.
۱۳۹۸/۰۵/۰۷
خبر مهم: حمله داعش به عراق + جزئیات
برای اولین بار از زمان شکست داعش در عراق، این گروه تروریستی به میادین نفتی در استان صلاح الدین حمله کرد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ / داعش / عراق
داعش به میادین نفتی عراق حمله کرد
ایسنا نوشت: برای اولین بار از زمان شکست داعش در عراق، این گروه تروریستی به میادین نفتی در استان صلاح الدین حمله کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۴ / تغییر رژیم / سازمان ملل / شورای امنیت
غربی‌ها از چه سیاست های مرموزی برای تغییر رژیم استفاده می‌کنند؟
از زمان شکست تلاش کندی درآوریل ۱۹۶۱ برای سرنگونی دولت کوبا با استفاده از زور، آمریکا از تحریم‌های اقتصادی و سایر ابزار‌ها برای تغییر رژیم در کوبا (و سایر کشورها) استفاده می‌کند. در اکثریت قاطع این موارد، آمریکا هیچ مشروعیتی از طرف سازمان ملل یا سایر نهاد‌های فراملیتی نداشته است. در سال‌های اخیر کارگزاران...
۱۳۹۸/۰۴/۰۷
کلمات قصار/ ملک الشعرای بهار: ز بس که داد زدیم آی دزد، خسته شدیم
شفقنا – کلمات قصار / ملک الشعرای بهار: ز نادرستی اهل زمان شکسته شدیم ز بس که داد زدیم آی دزد خسته شدیم متن کامل شعر ملک الشعرای بهار: ز نادرستی اهل زمان شکسته شدیم ز بس که داد زدیم آی دزد خسته شدیم ز عشق دست کشیدیم و بهر کشتن خویش به پایمردی اغیار دسته دسته شدیم خراب گشت […]
۱۳۹۸/۰۴/۰۳
پمپئو: امیدوارم نامه ترامپ به کیم موجب ازسرگیری مذاکرات شود
وزیر امور خارجه آمریکا به محتوای نامه ارسالی برای کیم اشاره‌ای نکرد اما گفت آمریکا از زمان شکست نشست هانوی به‌دنبال پایه‌ریزی مذاکرات هستیم. پمپئو گفت: فکر می‌کنم در جایگاه بهتری هستیم.
۱۳۹۸/۰۳/۲۵
یوروپل: داعش به دنبال به کارگیری زنان در حملات تروریستی است
تحقیقات یک نهاد اروپایی نشان می‌دهد که داعش از زمان شکست در سوریه به جذب زنان روی آورده و شمار زنان عضو این گروه تروریستی رو به افزایش است.
۱۳۹۸/۰۱/۰۶
سکوت گریزمان شکست
مهاجم اتلتیکو مادرید سکوت خود را شکست و به احتمال حضورش در بارسلونا واکنش نشان داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
10 میلیون دستگاه از خانواده میت 20 هوآوی در کمتر از 5 ماه به‌فروش رسید
هوآوی اوایل پاییز بود که از خانواده پرچمدار جدید خود، یعنی گوشی‌های سری Mate 20 رونمایی کرد. حالا 10 میلیون دستگاه از این گوشی‌ها در مدت 4 ماه و نیم به‌فروش رسیده است. علاوه‌براین اعلام شده است که سری میت 20 رکورد گوشی‌های میت قبلی و سری‌های P را در همین بازه از زمان شکسته است. درحالیکه این میزان فروش نشان از محبوبیت خانواده میت 20 دارد، شرکت هوآوی اعلام کرده است که روند فروش خوب این محصولات در بازار غرب اروپا، خاورمیانه، اقیانوسیه و مناطق دیگر ادامه دارد. آقای یو، مدیرعامل شرکت هوآوی پس از …
۱۳۹۷/۱۱/۳۰
گزارش شکست کجاست؟
پیش‌تر رسم بود در زمان شکست تیم‌ ملی، کمیته‌ای موسوم به «بررسی علل ناکامی» تشکیل می‌شد اما این بار از همین کمیته هم خبری نیست.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •