شنبه, ۲۷ دی, ۱۳۹۹ / 16 January, 2021
نامه
واکنش های توماس رونسرو به شکست رئال مادرید
۱۴ دقیقه قبل / توماس رونسرو / رئال مادرید
واکنش های توماس رونسرو به شکست رئال مادرید
توماس رونسِرو با نام کامل توماس گومِس دیاس رونسِرو (تلفظ کاستیلی :رونثِرو Tomás Gómez-Díaz Roncero) زاده ۹ مِی ۱۹۶۵ در وییاروبیو دِ لوس اُخوس در استان سیوداد رئال واقع در بخش خودمختار کاستیا-لامانچا، یک روزنامه‌نگار ورزشی اسپانیایی است.
۴۳ دقیقه قبل
دانه روغنی کاملینا برای نخستین بار در مازندران کشت شد
برای نخستین بار در مازندران، دانه روغنی کاملینا که به گیاه کتان‌کش نیز مشهور است امسال در سطح 3 هزار متر مربع از مزارع شهرستان ساری کشت شده است. به گزارش «ایرنا» توسعه کشت دانه‌های روغنی از جمله کاملینا از برنامه‌های وزارت جهادکشاورزی برای تولید و تامین روغن خوراکی موردنیاز کشور در داخل در چارچوب سیاست اتکای امنیت غذایی به تولیدات داخلی و خودکفایی و کاهش واردات این ماده غذایی است. مدیر زراعت جهادکشاورزی مازندران گفت: برای نخستین بار دانه روغنی کاملینا در3 هزار مترمربع از اراضی روستای خارکش از توابع مرکز جهادکشاورزی سمسکنده کشت شده است.
چیز‌هایی که نمی‌دانیم!
۱ ساعت قبل / قضاوت عقلانی / فرودسی / بهرام بیضایی
چیز‌هایی که نمی‌دانیم!
اگر دست‌های پنهانی که به "فردوسی" کمک کردند تا او بتواند با فراغ بال و خیال آسوده دست به قلم شده و به این زودی‌ها دست از قلم برندارد، نبودند، هم اینک ما ایرانی‌ها نمی‌توانستیم به شاهکار زبان و ادب پارسی، "شاهنامه"، افتخار نماییم.
۱ ساعت قبل
بررسی قراردادهای بانکی
در یادداشت ۱۳/ ۱۰/ ۹۹ ضمن بررسی قرارداد مشارکت مدنی در نظام بانکی کشور، به امری بودن قوانین، آیین‌نامه‌ها، بخشنامه‌ها و دستورهای بانک مرکزی، برای کلیه بانک‌ها و موسسات اعتباری غیر دولتی در راستای ماده ۳۷ قانون پولی و بانکی کشور مصوب سال ۱۳۵۱ که اشعار می‌دارد: «بانک‌ها مکلفند مقررات این قانون و آیین‌نامه‌های متکی بر آن و دستورهای بانک مرکزی ایران را که به موجب این قانون یا آیین‌نامه‌های متکی بر آن صادر می‌شود و همچنین مقررات اساسنامه مصوب خود رعایت کنند،» اشاره داشتیم.
جهش صادراتی ایران به اتحادیه اوراسیا
۱ ساعت قبل
جهش صادراتی ایران به اتحادیه اوراسیا
عملکرد یک‌ساله تجارت ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا منتشر شد. در گزارشی که از سوی سازمان توسعه تجارت دریافت شده، عملکرد صادرات ایران در اقلام ترجیحی مندرج در موافقت‌نامه موقت برای تشکیل منطقه آزاد بین ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا نشان از رشد 82 درصدی دارد. این آمار مربوط به تجارت ایران با اتحادیه اوراسیا در بازه زمانی 5 آبان 98 تا 5 آبان 99 بوده است. همچنین مقایسه صورت گرفته نیز نسبت به بازه زمانی 5 آبان 97 تا 5 آبان 98 انجام شده است.
۱ ساعت قبل
پاکسان صادرکننده ممتاز در صنعت شوینده کشور
شرکت پاکسان در بیست‌وچهارمین مراسم روز ملی صادرات به‌عنوان صادرکننده ممتاز، تندیس زرین این رویداد را از آن خود کرد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت پاکسان، نام شرکت پاکسان به‌عنوان تنها شرکت از گروه شرکت‌های تولیدکننده مواد شوینده و بهداشتی، در بین اسامی هشت شرکت صادرکننده ممتاز سال 99 کشور قرار گرفت و از این مجموعه در مراسم روز ملی صادرات تقدیر شد. بیست‌وچهارمین مراسم روز ملی صادرات، با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد. حسن بقائی مدیرعامل پاکسان در حاشیه این مراسم درخصوص دلایل این انتخاب اظهار کرد: شرکت پاکسان با پیاده‌سازی برنامه‌های کلان مدون خود و رصد دقیق بازارهای بین‌المللی توانست ضمن تثبیت صادرات به کشورهایی که به‌طور سنتی مشتری محصولات این مجموعه بودند، …
۱ ساعت قبل
توجه بیشتر به تجدیدپذیرها در بودجه 1400
معاون وزیر نیرو از رشد حدود 100 درصدی بودجه تجدیدپذیرها در برنامه مالی دولت در سال 1400 خبر داد و رقم آن را 2 هزار و 40 میلیارد تومان اعلام کرد. محمد ساتکین این خبر را در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق اعلام کرد و افزود: تلاش شده برای سال ۱۴۰۰ روش‌هایی اتخاذ شود تا بتوان منابع مالی بیشتری برای توسعه این انرژی‌ها کسب کرد. معاون وزیر نیرو خاطرنشان کرد: تاکنون نزدیک به هزارمیلیارد تومان منابع مالی جدید کسب شده و پیشنهادهایی مبنی بر استفاده از ظرفیت صنایع پرمصرف در بورس در مجلس مطرح است که در صورت تحقق، این صنایع سه درصد از انرژی خود را از برق تجدیدپذیر استفاده می‌کنند. ساتکین ادامه داد: ایران توان ایجاد ۱۲۰ هزار مگاوات ظرفیت جدید در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر را دارد که اکنون ۸۵ هزار مگاوات آن …
۱ ساعت قبل
امکان تغییر وضعیت قرارداد در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از فراهم شدن امکان تغییر وضعیت قرارداد در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) خبر داد. به گزارش «ایلنا» از وزارت صمت، علی رهبری با بیان این مطلب افزود: در راستای تکمیل مراحل اجرای الکترونیکی معاملات براساس ماده 50 قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور، امکان تغییر وضعیت قرارداد مشتمل بر اصلاح، الحاق، فسخ، ابطال و خاتمه برای همه انواع معاملات در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت فراهم شده است. وی ادامه داد: علاوه بر درج اقلام اطلاعاتی مربوط به رویداد تغییر وضعیت قرارداد، اسناد مربوطه نیز که به امضای الکترونیکی اشخاص مجاز ( اعم از یک طرف یا سایر طرف‌های قرارداد) رسیده است، باید در سامانه بارگذاری شوند. رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی گفت: با ایجاد این قابلیت، …
۱ ساعت قبل
با تغییر دولت آمریکا، کره دارایی‌های ایران را برمی‌گرداند؟
مدیر برنامه مطالعات جهانی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری اعلام کرد: چنانچه سیاست‌های دولت جدید آمریکا در مورد محدودیت‌ها و تحریم‌های مربوط به دارایی‌های بلوکه شده ایران تغییر کند، کره‌جنوبی دلیل دیگری ندارد که منابع و دارایی‌های بلوکه شده ایران را پس ندهد.
۱ ساعت قبل
آغاز تولید شاهین از آذرماه
معاون برنامه‌ریزی جامع تولید گروه سایپا از برنامه‌ریزی برای تولید روزانه 240 دستگاه شاهین خبر داد.مسعود پروین اظهار کرد: فرآیند تولید شاهین از نیمه آذرماه آغاز شده و اقدامات لازم برای افزایش تولید تا هدف تعیین شده ۲۴۰ دستگاه در روز درحال انجام است.وی مجموع تولید شاهین در آذر و نیمه دی را ۸۵ دستگاه اعلام کرد.پروین اظهار کرد: تولید خودروی شاهین از اواسط آذرماه شروع و برنامه تولید روزانه از ابتدای بهمن سال‌جاری به میزان ۱۰۰ دستگاه اعلام شده که به تدریج به ظرفیت برنامه تولید روزانه ۲۴۰ دستگاه خواهد رسید.وی ادامه داد: تمهیدات و اقدامات لازم برای تحویل هر چه سریع‌تر خودروهای شاهین به مشتریان در آینده‌ای نزدیک درحال انجام است.
فرصت‌سوزی نکنیم!
۱ ساعت قبل
فرصت‌سوزی نکنیم!
دقیقا به خاطر نمی‌آورم، اما فکر می‌کنم قبل از روی کار آمدن ترامپ و در یکی از مناظره‌های انتخاباتی‌اش بود که از پاره کردن برجام صحبت کرد. فردای آن روز یا پس از انتخاب ترامپ به‌عنوان رئیس‌جمهور و حتی بعد از وعده‌هایش مبنی بر خروج از توافق هسته‌ای، برخی روزنامه‌ها و نشریات مجددا از تیتر نخ‌نما‌شده «فرجام برجام» استفاده کردند. دیر زمانی نیست که از آن روزها گذشته و با بازگشت دوباره بایدن -این‌بار اما به‌عنوان رئیس‌جمهور- نگاه‌ها مجددا به برجام برگشته است. موضوعی که قاعدتا قرار نبود آنقدر پیچیده شود، اما شد و هنوز هم کسی از سرانجام آن تیتر نخ‌نما شده اطمینان ندارد.
۱ ساعت قبل
قدرت‌نمایی اون در برابر بایدن
کره‌شمالی موشک‌های بالستیک توسعه‌یافته خود را که برای پرتاب از روی زیردریایی‌ها طراحی شده و سایر جنگ‌افزارهای نظامی را در یک رژه به نمایش گذاشت. این رژه بزرگ نظامی در حالی برگزار شد که کیم جونگ اون، رهبری کره‌شمالی خواستار توسعه و گسترش برنامه‌های تسلیحات اتمی کشورش شده است. رسانه دولتی کره‌شمالی گزارش کرد، کیم جونگ اون در مراسم رژه پنج‌شنبه شب همچنین وعده داد تلاش‌های حداکثری را برای تقویت برنامه اتمی و موشکی خود انجام دهد.
۱ ساعت قبل
خشم و آشفتگی در کاخ سفید
مجلس نمایندگان آمریکا به استیضاح دونالد ترامپ رای داد. به نوشته روزنامه نیویورک‌تایمز، مجلس نمایندگان آمریکا در پایان جلسه خود به استیضاح دونالد ترامپ رای داد. در این راستا 232 نماینده به استیضاح ترامپ رای مثبت دادند و 197 نماینده با این طرح مخالفت کردند. در میان موافقان استیضاح ترامپ، ۱۰ نماینده جمهوری‌خواه حضور داشتند. ترامپ حالا تبدیل به نخستین رئیس‌جمهوری شده که در طول دوران حاکمیتش بر کاخ سفید دوبار استیضاح می‌شود. اکنون سنا باید نظر خود را درباره استیضاح رئیس‌جمهور مستقر دولت آمریکا اعلام کند. طرح استیضاح برای تایید در سنا به آرای دو‌سوم سناتورها نیازمند است. در حال حاضر از 100 نماینده سنا، ٥٠ تن دموکرات و ٥٠ تن جمهوری‌خواه هستند. باید دید جمهوری‌خواهان با دموکرات‌ها برای برکناری وی دست …
دوئل بر سر برنامه بایدن برای «نجات آمریکا»
۱ ساعت قبل
دوئل بر سر برنامه بایدن برای «نجات آمریکا»
جو بایدن از «برنامه نجات آمریکا» رونمایی کرد. این طرح شامل پرداخت ۱۴۰۰ دلار به هر آمریکایی می‌شود و مجموعه‌ای از مشوق‌های اقتصادی و کمک‌های مستقیمی را دربرمی‌گیرد که ۹/ ۱ تریلیون دلار ارزش دارد. این…
عذرخواهی روزنامه کویتی به دلیل استفاده از واژه «اسرائیل»
۱ ساعت قبل
عذرخواهی روزنامه کویتی به دلیل استفاده از واژه «اسرائیل»
روزنامه کویتی القبس به دلیل استفاده از واژه «اسرائیل» به جای رژیم صهیونیستی در یکی از خبرهای روز پنجشنبه خود، عذرخواهی کرد.
برنامه ویژه شبکه المنار از "آخرین دیدار" سیدحسن با سردار سلیمانی/ ماجرای تماس تلفنی با ابومهدی
۱ ساعت قبل / آخرین دیدار / سید حسن نصرالله / قاسم سلیمانی
برنامه ویژه شبکه المنار از "آخرین دیدار" سیدحسن با سردار سلیمانی/ ماجرای تماس تلفنی با ابومهدی
شبکه تلویزیونی المنار امشب ساعت ۱۰ به وقت تهران در یک برنامه ویژه اقدام به پخش تصاویری جدید از "آخرین دیدار" سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی کرد.
اعتراض اعتماد ملی به ردصلاحیت مهدی کروبی  و ۳ عضو حزب
۲ ساعت قبل / الیاس حضرتی / مهدی کروبی
اعتراض اعتماد ملی به ردصلاحیت مهدی کروبی و ۳ عضو حزب
الیاس حضرتی در جلسه شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با تاکید بر اینکه حضور و دبیرکلی آقای کروبی را باید فرصت تلقی کنند نه تهدید، گفت: متاسفانه منطق و برنامه درستی وجود ندارد.
ویدیو /  آخرین دیدار حاج ‌قاسم با سید حسن نصرالله دو روز پیش از شهادت
۲ ساعت قبل
ویدیو / آخرین دیدار حاج ‌قاسم با سید حسن نصرالله دو روز پیش از شهادت
شبکه المنار لبنان طی برنامه مستندی به آخرین دیدار شهید سپهبد حاج «قاسم سلیمانی»، فرمانده سابق نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان، ۴۸ ساعت پیش از شهادت سردار سلیمانی پرداخت.
سند | دستور مهم روحانی برای خرید واکسن خارجی کرونا
۲ ساعت قبل / کروناویروس / ستاد ملی مقابله با کرونا / کرونا در ایران / سازمان نظام پزشکی / واکسن
سند | دستور مهم روحانی برای خرید واکسن خارجی کرونا
رئیس جمهوری در پاسخ به نامه سازمان نظام پزشکی درباره خرید واکسن خارجی کرونا، به سه وزیر دستور داد خارج از ساز و کار کووکس، واکسن کرونا تهیه کنند.
مجوز صدور گذرنامه های ایمنی کووید - 19
۲ ساعت قبل
مجوز صدور گذرنامه های ایمنی کووید - 19
کارشناس سازمان جهانی بهداشت از مجوز صدور گذرنامه های ایمنی خبر داد.
بهره گیری از خرد جمعی عاملی مهم در پیشبرد برنامه های مدیریت سیستان وبلوچستان است
۲ ساعت قبل / سیستان و بلوچستان
بهره گیری از خرد جمعی عاملی مهم در پیشبرد برنامه های مدیریت سیستان وبلوچستان است
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان وبلوچستان بهره گیری از خرد جمعی و بویژه توجه به سرمایه های ارزشمند انسانی و تجارب گرانسنگ بزرگان را بعنوان عاملی مهم در پیشبرد برنامه های مدیریت استان عنوان کرد.
برای نخستین بار؛ تماس تلفنی پنس و هریس
۳ ساعت قبل
برای نخستین بار؛ تماس تلفنی پنس و هریس
برای نخستین بار پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در روز سوم نوامبر (۱۳ آبان) «مایک پنس» معاون ترامپ با «کاملا هریس» معاون «جو بایدن» رئیس جمهور منتخب آمریکا تماس تلفنی برقرار گرفت. به گزارش روزنامه «نیویورک تایمز» این تماس تلفنی روز پنجشنبه انجام شده و پنس در این تماس تلفنی ضمن تبریک به هریس، به وی پیشنهاد مساعدت در آستانه برگزاری مراسم تحلیف بایدن را ارائه کرد.
ائمه جمعه سراسر کشور: برداشتن تحریم‌ها پیش شرط بازگشت به برجام باشد
۳ ساعت قبل / ائمه جمعه سراسر کشور / لغو تحریم ها / نماز جمعه
ائمه جمعه سراسر کشور: برداشتن تحریم‌ها پیش شرط بازگشت به برجام باشد
شفقنا- آیین نماز جمعه، 26 دی ماه با رعایت مقررات و شیوه ‌نامه‌های بهداشتی در استان‌ها و شهرستان‌هایی که به تشخیص ستاد ملی کرونا مجاز اعلام شدند برپا شد و مشروح سخنان ائمه جمعه در شهرهای مختلف به شرح...
برنامه درسی روز شنبه ۲۷ دی ماه مدرسه تلویزیونی
۳ ساعت قبل / مدرسه تلویزیونی / وزارت آموزش و پرورش / دانش‌آموزان
برنامه درسی روز شنبه ۲۷ دی ماه مدرسه تلویزیونی
تهران - ایرنا- جدول زمانی پخش برنامه‌های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه در روز شنبه بیست و  هفتم دی ماه ۹۹ از طریق شبکه‌های آموزش، چهار و قرآن اعلام شد.
مترو به کدام مناطق تهران می‌رسد؟
۳ ساعت قبل / مترو تهران / مترو
مترو به کدام مناطق تهران می‌رسد؟
مدیر عامل شرکت متروی تهران گفت: توسعه شمالی خط ۳ را در برنامه‌ها قرار داده ایم و طراحی‌ها انجام شده، اما فعلا این کار عملیاتی نشده است.
تلاش برای مهار آتش سوزی ها درلاهیجان و خسارت باد به منازل در املش
۳ ساعت قبل / آتش سوزی / مراتع / لاهیجان / گیلان
تلاش برای مهار آتش سوزی ها درلاهیجان و خسارت باد به منازل در املش
لاهیجان – ایرنا – معاون برنامه ریزی و امور عمرانی با اشاره به آتش سوزی در برخی از مراتع و ارتفاعات مختلف شهرستان لاهیجان گفت: همزمان با آغاز این آتش سوزی ها ، مردم و نیروهای امدادی در تلاش برای مهار آتش سوزی می باشند.
خلعتبری: اوت؟ به تاکتیک پیکان احترام می‌گذاریم/امیدوارم به صدر برسیم
۳ ساعت قبل
خلعتبری: اوت؟ به تاکتیک پیکان احترام می‌گذاریم/امیدوارم به صدر برسیم
ایلنا: بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: : هر تیمی روی تاکتیک خاصی برنامه‌ریزی می‌کند که برای ما قابل احترام است. تیم پیکان در دیدارهای گذشته با اوت دستی به گل رسیده بود.
اهانت استاندار سیستان و بلوچستان به خبرنگاران / وقتی رسانه‌ها برای آقای
۳ ساعت قبل / سیستان و بلوچستان / استانداری / احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان / خبرنگاران
اهانت استاندار سیستان و بلوچستان به خبرنگاران / وقتی رسانه‌ها برای آقای "استاندار" ‌آبروداری می‌کنند
گروه استان‌ها- مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان با انتشار نامه‌ای سرگشاده نسبت به این اهانت استاندار سیستان و بلوچستان به خبرنگاران و اصحاب رسانه واکنش نشان داد.
سخنگوی صنعت برق:  قطعی برق برنامه ریزی شده نداریم
۳ ساعت قبل / مصطفی / اقتصاد نیوز / مشهدی / رجبی / سردسیر
سخنگوی صنعت برق: قطعی برق برنامه ریزی شده نداریم
اقتصاد نیوز : رجبی مشهدی گفت: در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای قطعی برق برنامه ریزی شده نداریم.
مترو به
۳ ساعت قبل
مترو به "زعفرانیه" و "پاسداران" می رسد / مدیر عامل متروی تهران: به دلیل منابع نقدینگی خیلی محدود زمان زیادی لازم داریم
مدیر عامل شرکت متروی تهران گفت: توسعه شمالی خط ۳ را در برنامه‌ها قرار داده ایم و طراحی‌ها انجام شده، اما فعلا این کار عملیاتی نشده است. وی ادامه داد: به دلیل اینکه منابع نقدینگی خیلی محدودی در اختیار داریم، اولویت ما اتمام خط ۶ و ۷ مترو است و اگر بخواهیم کار جدیدی را شروع کنیم باید از منابع غیر نقد استفاده کنیم، به همین دلیل با منطقه یک تفاهمی داشتیم که املاکی را در قالب مجمتع ایستگاهی و یا منابعی که بتوان به سرمایه گذار ارائه داد را معرفی کنیم
روش‌هایی تضمینی برای کاهش وزن زنان میانسال (قسمت اول)
۴ ساعت قبل
روش‌هایی تضمینی برای کاهش وزن زنان میانسال (قسمت اول)
هنگامی که ما در سنین نوجوانی و جوانی هستیم، کاهش وزن معمولاً به آسانی کاهش یک قاشق بستنی اضافی یا افزودن برخی از ورزش‌های گاه به گاه به برنامه‌های روزمره است. با این حال، با افزایش سن، میزان متابولیسم بدن ما به شدت کاهش می‌یابد و رژیم غذایی و برنامه ورزشی به سادگی قبل عمل نمی‌کنند. این موضوع برای زنان میانسال که اغلب با تغییرات هورمونی نیز دست و پنجه نرم می‌کنند کمی دشوار‌تر خواهد بود.
تظاهرات بحرینی‌ها علیه عادی سازی روابط دولت منامه با رژیم صهیونیستی
۴ ساعت قبل / بحرین / مسیر اشتباه / اسرائیل / آسیای غربی / رژیم صهیونیستی
تظاهرات بحرینی‌ها علیه عادی سازی روابط دولت منامه با رژیم صهیونیستی
تهران - ایرنا - مردم بحرین روز جمعه در اعتراض به عادی سازی روابط کشورشان با اسرائیل و معرفی کاردار سفارت این رژیم در منامه، بار دیگر تظاهرات کردند و پرچم رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند.
سخنگوی صنعت برق: مردم ۱۰ درصد از مصرف برق و گازشان کم کنند تا خاموشی نداشته باشیم
۴ ساعت قبل / برق / گاز
سخنگوی صنعت برق: مردم ۱۰ درصد از مصرف برق و گازشان کم کنند تا خاموشی نداشته باشیم
مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به برنامه توانیر برای قطعی برق گفت: در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای قطعی برق برنامه ریزی شده نداریم.
مسکو، برجام و برنامه هسته ای ما
۴ ساعت قبل / عبدالرضا فرجی راد / ایران / آمریکا / روسیه / چین / تروئیکای اروپا / برجام / آغاز غنی سازی 20 درصد / لغو تحریم ها / نفوذ منطقه ای ایران
مسکو، برجام و برنامه هسته ای ما
عبدالرضا فرجی راد در گفت‌وگو با دیپلماسی ایرانی این باور است که هر کشوری حتی روسیه و چین نیز به دنبال منافع خود هستند. لذا اقداماتی مانند آغاز غنی‌سازی ۲۰ درصد مطلوب نگاه چینی ها و به خصوص کشوری مانند روسیه نیست چرا که این روس ها تقریبا همسایه ایران به شمار می روند. لذا مسکو این رویه را تهدیدی برای امنیت خود تلقی می کند، کما این که روس ها امروز هم همین نگاه را به اقدامات کاهش تعهدات برجامی ایران دارند. پس به هر میزان که جمهوری اسلامی ایران به سمت عملیاتی کردن مفاد مصوبه مجلس یازدهم پیش رود به همان میزان هم احتمال همراهی و حمایت روسیه و چین از ایران بسیار کمتر خواهد شد. یعنی شاهد روسیه و چینی متفاوت از چهار سال گذشته خواهیم بود.
مکرون خواهان بهبود روابط فرانسه با ترکیه شد
۴ ساعت قبل
مکرون خواهان بهبود روابط فرانسه با ترکیه شد
به گفته چاووش اوغلو، نامه ارسال شده کاملاً مثبت و دارای برخی قسمت ها به زبان ترکی است.
مکرون به اردوغان نامه نوشت
۴ ساعت قبل / اقتصاد نیوز / کاملا / طیب / رجب / چاووش
مکرون به اردوغان نامه نوشت
اقتصاد نیوز : رئیس جمهوری فرانسه طی نامه ای به رجب طیب اردوغان خواستار بهبود روابط میان پاریس و آنکارا شد.
تمجید روزنامه عبری زبان از قدرت حزب‌الله: تهدید اصلی در لبنان است نه سوریه
۴ ساعت قبل / لبنان / سوریه / حزب‌الله لبنان / حزب‌الله / موشک حزب‌الله / سید حسن نصرالله / مقاومت / اسرائیل
تمجید روزنامه عبری زبان از قدرت حزب‌الله: تهدید اصلی در لبنان است نه سوریه
یک روزنامه چاپ سرزمین اشغالی نوشت که حملات هوایی به سوریه، مانع از توسعه قدرت موشکی حزب‌الله لبنان نمی‌شود.
تظاهرات مردم بحرین علیه عادی‌سازی/ «صهیونیست‌ها هرگز در کشورمان امنیت نخواهند داشت»
۵ ساعت قبل
تظاهرات مردم بحرین علیه عادی‌سازی/ «صهیونیست‌ها هرگز در کشورمان امنیت نخواهند داشت»
شهروندان بحرینی امروز جمعه بار دیگر با برگزاری تظاهراتی اقدام خائنانه آل خلیفه در عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی و تعیین کاردار سفارت این رژیم در منامه را محکوم کردند.
افزایش تولید ۱۲ کالای منتخب صنعتی در ۹ ماهه سال ۹۹
۵ ساعت قبل
افزایش تولید ۱۲ کالای منتخب صنعتی در ۹ ماهه سال ۹۹
بنابر آمار ارائه شده از سوی معاونت طرح و برنامه وزارت صمت در ۹ ماهه امسال ۱۲ کالای منتخب معدنی و صنایع معدنی با افزایش تولید مواجه بود.
زندگینامه: بونگ جون-هو (۱۹۶۹ -)
۵ ساعت قبل / مجله زندگینامه سینمای جهان
زندگینامه: بونگ جون-هو (۱۹۶۹ -)
بونگ جون هو (Bong Joon-ho) در سال ۱۹۶۹ در شهر دئگو در کره جنوبی بدنیا آمد.
جمعی از خبرنگاران خواستار استعفای رئیس «صدای آمریکا» شدند
۵ ساعت قبل / روزنامه نگار / صدای آمریکا / ایالات متحده آمریکا / کاخ سفید / مایک پمپئو
جمعی از خبرنگاران خواستار استعفای رئیس «صدای آمریکا» شدند
تهران- ایرنا- گروهی از خبرنگاران «صدای آمریکا» پس از قانون‌شکنی‌هایی که در مصاحبه هفته گذشته این شبکه با «مایک پمپئو» وزیر خارجه دولت ترامپ اتفاق افتاد، خواستار استعفای فوری رئیس این شبکه شدند.  
برنامه مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر تکواندو مشخص شد
۵ ساعت قبل / تکواندو
برنامه مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر تکواندو مشخص شد
با تغییر نظر مسئولان سازمان لیگ تکواندو، مرحله نهایی مسابقات از دوره‌ای به حالت ضربدری تغییر کرد و برنامه مسابقات مرحله نیمه‌نهایی مشخص شد.
روی آوردن مردم به پس انداز، رشد حجم پولی را صفر کرد
۵ ساعت قبل
روی آوردن مردم به پس انداز، رشد حجم پولی را صفر کرد
میرزا خانی، سردبیر روزنامه دنیای اقتصاد گفت: آمارهای جدید پولی نشانگر خروج حجم پول از بازار سفته بازی است.
نویدکیا: پیکان با برنامه‌ریزی دقیقی وارد میدان شده بود/ دیدار دشواری با نفت آبادان داریم
۶ ساعت قبل
نویدکیا: پیکان با برنامه‌ریزی دقیقی وارد میدان شده بود/ دیدار دشواری با نفت آبادان داریم
گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: دیدار دشواری در آبادان در پیش داریم و امیدواریم برنامه‌ریزی درستی داشته باشیم تا حداکثر امتیاز را کسب کنیم.
«سوگواره شفیعه»| سخنرانی حجت الاسلام‌ انصاریان و مداحی میرداماد/ حضرت زهرا(س ....
۶ ساعت قبل
«سوگواره شفیعه»| سخنرانی حجت الاسلام‌ انصاریان و مداحی میرداماد/ حضرت زهرا(س ....
شب دوم ویژه برنامه سوگواره شفیعه با سخنرانی حجت السلام والمسلمین حسین انصاریان و مداحی حاج سید مهدی میرداماد را ببینید. سوگواره «شفیعه» ویژه ایام شهادت حضرت زهرا (س) از ۲۵ لغایت ۲۹ دی ماه هر شب ساعت ۱۸ از سایت و صفحه اینستاگرام خبرگزاری فارس پخش می‌شود.
پولیتیکو: سفر تیم بایدن به واشنگتن با قطار، به دلایل امنیتی لغو شد
۶ ساعت قبل
پولیتیکو: سفر تیم بایدن به واشنگتن با قطار، به دلایل امنیتی لغو شد
برنامه تمرین مراسم تحلیف «جو بایدن» رئیس جمهور منتخب آمریکا که قرار بود روز یکشنبه در واشنگتن برگزار شود به دلیل نگرانی‌های امنیتی به تاخیر افتاده است. از سوی دیگر،‌ تیم دولت جو بایدن که تصمیم داشتند روز دوشنبه سفر خود را از ویلمینگتون ایالت کارولینای شمالی به واشنگتن با قطار آغاز کنند، به دلیل افزایش نگرانی‌های امنیتی این سفر را لغو کرده‌اند.
وال استریت ژورنال: ترامپ به هدف تحریک همکاری اعراب و اسرائیل علیه ایران، فرمان تحول نظامی صادر کرده
۶ ساعت قبل / ترامپ / رابطه ایران و آمریکا
وال استریت ژورنال: ترامپ به هدف تحریک همکاری اعراب و اسرائیل علیه ایران، فرمان تحول نظامی صادر کرده
روزنامه آمریکایی «وال استریت ژورنال» گزارش داد: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، به هدف تحریک همکاری عربی – اسرائیلی علیه ایران در خاورمیانه، فرمان تحول نظامی صادر کرده است.
توصیه مهم به کره درخصوص ایران
۶ ساعت قبل / اقتصادنیوز / جو / جمهور / پیشبرد / پولهای
توصیه مهم به کره درخصوص ایران
اقتصادنیوز : روزنامه کره‌ای به دولت این کشور توصیه کرد که سئول باید بازی چند جانبه‌ای را برای بهبود روابط خود با ایران، رفع توقیف نفتکش و آزادسازی پولهای بلوکه شده ایران شروع کند.
تظاهرات مردم بحرین در اعتراض به تعیین کاردار سفارت رژیم صهیونیستی در منامه
۶ ساعت قبل / تظاهرات / منامه / بحرین / رژیم صهیونیستی / عادی سازی روابط با اسرائیل
تظاهرات مردم بحرین در اعتراض به تعیین کاردار سفارت رژیم صهیونیستی در منامه
شهروندان بحرینی امروز با برپایی تظاهراتی اعتراض خود را نسبت به تعیین کاردار سفارت رژیم صهیونیستی در منامه ابراز کردند.
برنامه جلوگیری از خسارت به دکل‌های برق در زمان فرونشست، زلزله و سیلاب
۶ ساعت قبل / ایران / برق / زلزله / صنعت / رانش زمین
برنامه جلوگیری از خسارت به دکل‌های برق در زمان فرونشست، زلزله و سیلاب
ایلنا: سازه های برقی در ایران حتی با ۶۰ و ۷۰ سال نیز فعالیت دارند که نیازمند اجرای طرحهای مقاوم سازی هستند ما یک کار مهمی که با توجه به وضعیت کشور در حال انجام داریم…
تجربه خوبی از ارز ۴۲۰۰ تومانی نداریم/ماجرای روابط لاریجانی با دولت روحانی/ ماجرای برف در اتوبان قم – تهران و شکایت رئیس جمهور بابت یک مصاحبه /نامه «محرمانه» واعظی به ۴ وزیر برای عدم همکاری با مجلس در موضوع شرکت‌های دانش‌بنیان
۶ ساعت قبل / محمدباقر قالیباف / حسن روحانی / مجلس شورای اسلامی / دولت روحانی / مجلس / ارز / لاریجانی / دلار / داعش / سکه
تجربه خوبی از ارز ۴۲۰۰ تومانی نداریم/ماجرای روابط لاریجانی با دولت روحانی/ ماجرای برف در اتوبان قم – تهران و شکایت رئیس جمهور بابت یک مصاحبه /نامه «محرمانه» واعظی به ۴ وزیر برای عدم همکاری با مجلس در موضوع …
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه ما تجربه خوبی از ارز ۴۲۰۰ تومانی نداریم، گفت: این اطمینان را به ملت می‌دهیم که در بودجه قطعاً منافع مردم را در تصمیم‌گیری لحاظ خواهیم کرد.
ظرفیت وزنه برداری زنان برای ایران راضی‌کننده نیست/دنبال تربیت مربی زن هستیم
۶ ساعت قبل
ظرفیت وزنه برداری زنان برای ایران راضی‌کننده نیست/دنبال تربیت مربی زن هستیم
به لحاظ  شرعی، سنتی و اخلاقی نمی‌توان از مربیان مرد برای شناسایی و پرورش زنان وزنه‌بردار استفاده کرد و ازاین‌رو فدراسیون در برنامه‌ریزی‌ها به دنبال تربیت مربی زن  است.
پیشنهاد مکرون به اردوغان برای عادی سازی روابط دو کشور
۷ ساعت قبل
پیشنهاد مکرون به اردوغان برای عادی سازی روابط دو کشور
رئیس جمهور فرانسه در نامه‌ای به همتای ترکیه‌ای خود، خواستار عادی سازی روابط دو کشور شد.
تدوین ۲۱۷ برنامه برای برگزاری کنگره ملی شهدای لرستان
۷ ساعت قبل / سپاه لرستان / کنگره شهید / لرستان / استانی-فرهنگی و هنری / استان لرستان
تدوین ۲۱۷ برنامه برای برگزاری کنگره ملی شهدای لرستان
فرمانده سپاه لرستان از تدوین ۲۱۷ برنامه برای برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید استان خبر داد و گفت: این کنگره ملی اواخر سال ۱۴۰۰ و یا اوایل ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.
اخباری: در بقای ماشین سازی شک نکنید/2 هفته با برنامه سازمان لیگ روی چمن مصنوعی بازی کردیم
۷ ساعت قبل / فوتبال / اخباری / نشست خبری / سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی / سعید اخباری / فارس / ماشین سازی تب&#x
اخباری: در بقای ماشین سازی شک نکنید/2 هفته با برنامه سازمان لیگ روی چمن مصنوعی بازی کردیم
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت:ما شناخت خوبی از نساجی داشتیم و خیلی زود روی موضوعی که کار کرده بودیم به گل رسیدیم.
همایش شورای ائتلاف نیروهای انقلاب/ شورای ائتلاف به‌عنوان نخ تسبیح جریان‌های انقلابی را به‌هم وصل می‌کند
۷ ساعت قبل / شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
همایش شورای ائتلاف نیروهای انقلاب/ شورای ائتلاف به‌عنوان نخ تسبیح جریان‌های انقلابی را به‌هم وصل می‌کند
پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، آیت‌الله مجتهد شبستری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مجلس خبرگان رهبری، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، الیاس نادران رئیس کمیسوین تلفیق بودجه مجلس سخنرانان این برنامه بودند.
میزان تأثیر قیمت‌گذاری فولاد بر ریزش شاخص بورس 
۷ ساعت قبل / بورس تهران / سازمان بورس و اوراق بهادار / بورس / فولاد
میزان تأثیر قیمت‌گذاری فولاد بر ریزش شاخص بورس 
ایرنا نوشت: یک کارشناس بازار سرمایه گفت: اکثر کارشناسان، ریزش اخیر این روزهای شاخص بورس را به شیوه‌نامه جدید وزارت صنعت برای قیمت‌گذاری فولاد نسبت دادند اما این موضوع را نمی‌توان به عنوان تنها عامل ریزش بازار معرفی کرد.
با اصرار اسپانسر؛/ لیگ قهرمانان در قطر رفت برگشت برگزار می‌شود
۷ ساعت قبل / لیگ قهرمانان آسیا
با اصرار اسپانسر؛/ لیگ قهرمانان در قطر رفت برگشت برگزار می‌شود
طبق برنامه ریزی مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا رقابت های لیگ قهرمانان قاره کهن در سال 2021 به صورت متمرکز در روزهای پایانی فروردین ماه و اردیبهشت ماه سال 1400 به صورت رفت و برگشتی برگزار خواهد شد.
سیکل مشکوک برق، مازوت و ماینر
۷ ساعت قبل
سیکل مشکوک برق، مازوت و ماینر
محمد پارسی، روزنامه‌نگار در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان «سیکل مشکوک برق، مازوت و ماینر» نوشت: کمبود ناگهانی گاز و به تبع آن قطعی‌های مکرر برق و آلودگی شدید هوا، دغدغه‌ها و نگرانی مردم را افزایش داده است، مردمانی که این روزها تورم روز افزون و بحران کرونا…
هفته آینده درباره اشخاص حقیقی عضو «نهاد اجماع‌ساز » به نتیجه خواهیم رسید/ مجلس در حال تصویب دستورالعمل‌های انتخاباتی، در راستای اجرای برنامه‌های یک حزب است
۸ ساعت قبل
هفته آینده درباره اشخاص حقیقی عضو «نهاد اجماع‌ساز » به نتیجه خواهیم رسید/ مجلس در حال تصویب دستورالعمل‌های انتخاباتی، در راستای اجرای برنامه‌های یک حزب است
دبیرکل حزب مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب و عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از احتمال به نتیجه رسیدن تعیین اعضای حقیقی عضو «نهاد اجماع ساز» خبر داد.
برنامه گروه‌های افراطی در روز تحلیف بایدن
۸ ساعت قبل
برنامه گروه‌های افراطی در روز تحلیف بایدن
واشنگتن پست گزارش کرد، گروه‌های راست افراطی آمریکا قصد دارند تا پیش و پس از مراسم تحلیف جو بایدن در ۲۰ ژانویه سال جاری میلادی دست به اعتراضاتی بزنند.
نقدی بر «وداع روشنفکریِ دینی با دین»
۸ ساعت قبل
نقدی بر «وداع روشنفکریِ دینی با دین»
محسن آزموده در روزنامه‌ی اعتماد نوشت:  روز دوشنبه ۲۲ دی ماه، مطلب مفصلی با عنوان «وداع روشنفکری دینی با دین» نوشته عظیم محمودآبادی منتشر شد. [لینک] نویسنده در این مقاله با رعایت کامل موازین نقادی و با ادبیاتی محترمانه ضمن نقد درون دینی مفصل دیدگاه‌های عبدالکریم سروش در دو سخنرانی اخیرش راجع…
کره جنوبی از ابزار دیپلماتیک پیشرفته‌تری برای پیشبرد روابط با ایران استفاده کند
۸ ساعت قبل / ایران و کره جنوبی / توقیف نفتکش کره جنوبی / دارایی های بلوکه شده ایران
کره جنوبی از ابزار دیپلماتیک پیشرفته‌تری برای پیشبرد روابط با ایران استفاده کند
یک روزنامه کره‌ای در تحلیلی نوشت که کره جنوبی برای حل مسئله کشتی توقیف شده توسط ایران و آزاد کردن پول‌های ایرانی بلوکه شده باید به گفت‌وگو با دولت بایدن مشغول شود.
فوتسال جام ملت های آسیا رسما لغو شد
۹ ساعت قبل / فوتسال
فوتسال جام ملت های آسیا رسما لغو شد
پایگاه خبری فوتسال ایران نوشت: کنفدراسیون فوتبال آسیا به طور رسمی نامه لغو مسابقات فوتسال جام ملتهای آسیا را به فدراسیون های این قاره ارسال کرد.
آغاز رسیدگی فیفا به پرونده شکایت از پرسپولیس!
۹ ساعت قبل / برانکو ایوانکوویچ / باشگاه پرسپولیس / فیفا
آغاز رسیدگی فیفا به پرونده شکایت از پرسپولیس!
فارس نوشت: فیفا با ارسال نامه‌ای به وکیل مربیان کروات اسبق پرسپولیس از آغاز فرآیند رسیدگی به شکایت آنها از پرسپولیس خبر داد.
سخنگوی فدراسیون کشتی: سرمربیان درباره اعزام به مسابقات تصمیم می‌گیرند
۹ ساعت قبل / ایرنا / فدراسیون کشتی / محمدابراهیم امامی
سخنگوی فدراسیون کشتی: سرمربیان درباره اعزام به مسابقات تصمیم می‌گیرند
تهران- ایرنا- محمد ابراهیم امامی گفت: فدراسیون کشتی برنامه‌ی تمامی رقابت‌های بین المللی در سال ۲۰۲۱ را در اختیار کادرهای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی قرار داده است.
سخنگوی فدراسیون کشتی:? برنامه تمام رقابت‌های بین‌المللی در اختیار کادر فنی قرار گرفته است
۹ ساعت قبل / فدراسیون کشتی
سخنگوی فدراسیون کشتی:? برنامه تمام رقابت‌های بین‌المللی در اختیار کادر فنی قرار گرفته است
محمد ابراهیم امامی گفت: فدراسیون کشتی برنامه تمامی رقابت‌های بین‌المللی در سال 2021 را در اختیار کادرهای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی قرار داده است.
شبکه‌های استانی در سوگ یاس نبوی/ پخش ۹ هزار دقیقه ویژه‌برنامه
۹ ساعت قبل / سازمان صداوسیما / امور استان‌های صدا و سیما / عزاداری شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س)
شبکه‌های استانی در سوگ یاس نبوی/ پخش ۹ هزار دقیقه ویژه‌برنامه
سیمای مراکز استان‌ها برنامه‌های مختلفی را با مدت زمان ۹ هزار دقیقه و به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) روی آنتن می‌برند.
۹ ساعت قبل / تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران
امامی: اختیار حضور در تورنمنت های خارجی با کادر فنی تیم های ملی کشتی است
سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: فدراسیون کشتی برنامه ی تمامی رقابت های بین المللی در سال 2021 را در اختیار کادرهای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی قرار داده است.
بازخوانی یک «تاریخ انقضا»/ روایتی متفاوت از روزی که شاه رفت
۹ ساعت قبل / رادیو جوان / محمدرضا پهلوی / برنامه رادیویی
بازخوانی یک «تاریخ انقضا»/ روایتی متفاوت از روزی که شاه رفت
شبکه رادیویی جوان امروز جمعه ۲۶ دی ماه ۹۹، مستند «تاریخ انقضا» را با موضوع «فرار شاه» روی آنتن می‌برد.
حضور رییس سازمان بسیج ورزشکاران در سازمان تربیت بدنی ارتش
۹ ساعت قبل / مهدی میرجلیلی / ارتش جمهوری اسلامی ایران / جمشید فولادی
حضور رییس سازمان بسیج ورزشکاران در سازمان تربیت بدنی ارتش
تهران- ایرنا- مهدی میرجلیلی، رییس سازمان بسیج ورزشکاران با هدف عقد تفاهم‌نامه طرح‌های عملیاتی ورزشی و همچنین توسعه معنویت و منش پهلوانی در بین ورزشکاران ارتش و نیروهای مسلح در سازمان تربیت بدنی ارتش حضور یافته و با امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی، رییس این سازمان دیدار کرد.
طرح عاملان حمله به کنگره برای ربایش و ترور مقامات آمریکایی
۹ ساعت قبل / دونالد ترامپ / آمریکا / ترور / کنگره / جلیقه ضد گلوله
طرح عاملان حمله به کنگره برای ربایش و ترور مقامات آمریکایی
چند دادستان فدرال آمریکا در نامه‌ای به یک قاضی نوشتند، برخی عاملان حمله هفته گذشته به کنگره، قصد ربایش یا ترور مقامات دولتی را داشتند.
جام ملت‌های فوتسال و فوتبال ساحلی آسیا لغو شد
۹ ساعت قبل / فدراسیون فوتبال / فوتبال / فوتسال / آسیا
جام ملت‌های فوتسال و فوتبال ساحلی آسیا لغو شد
کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای از لغو مسابقات انتخابی جام جهانی فوتسال و فوتبال ساحلی خبر داد.
نقد و بررسی فیلم «موصل» در «هفت»
۱۰ ساعت قبل / برنامه هفت / فیلم موصل
نقد و بررسی فیلم «موصل» در «هفت»
برنامه «هفت» امشب به نقد و بررسی فیلم «موصل» می پردازد.
مهلت یکماهه دستگاه قضایی هرمزگان برای تعیین تکلیف واگذاری ها منطقه آزاد قشم
۱۰ ساعت قبل / استانی-سیاسی / اخبار سیاسی - هرمزگان
مهلت یکماهه دستگاه قضایی هرمزگان برای تعیین تکلیف واگذاری ها منطقه آزاد قشم
رییس کل دادگستری استان هرمزگان با اشاره به نامه ها و درخواست های مردمی در خصوص رسیدگی به موضوع واگذاری اراضی توسط منطقه آزاد قشم ، تأکید کرد: سازمان منطقه آزاد قشم و جهاد کشاورزی استان موظف هستند ظرف یک ماه آینده نسبت به تعیین تکلیف این واگذاری ها اقدام کنند.
سید حسن خمینی احتمالا رد صلاحیت می شود
۱۰ ساعت قبل
سید حسن خمینی احتمالا رد صلاحیت می شود
احمد زیدآبادی تحلیلگر مسائل سیاسی در لایو اینستاگرام «فردا» که با نام بون فیلتر تهیه می‌شود در گفت‌وگویی تفصیلی درباره موضوعات سیاسی روز به اظهارنظر پرداخت. او در ابتدای بحث با اشاره به این موضوع که انتخاب حسن روحانی در سال ۹۲ تصمیم درستی از سوی اصلاح‌طلبان بوده، اما در عین حال ادامه حمایت از او در سال ۹۶ را تصمیم درستی نمی‌داند و می‌گوید: «مردم رئیس‌جمهور را مسئول می‌دانند و وقتی فردی روی کار می‌آید همه انتظار دارند، اما دیدیم که ریاست‌جمهوری کم‌ترین اثر را دارد؛ بنابراین باید آقای روحانی باید می‌گفت من برنامه‌ام این است و اگر موافق هستید اعلام کنید تا بتوانم منشأ اثری باشم. واقعیت این است که نامزد دادن آن‌قدر هم مهم نیست و اصلاح‌طلبان می‌توانستند در ایام انتخابات حرف‌هایی بزنند که اثر خود را …
اصفهان؛ یکی از ۵۲ مکان دوست‌داشتنی دنیا در ۲۰۲۱ به روایت نیویورک تایمز
۱۰ ساعت قبل / سفر - گردشگری / استان اصفهان
اصفهان؛ یکی از ۵۲ مکان دوست‌داشتنی دنیا در ۲۰۲۱ به روایت نیویورک تایمز
روزنامه معتبر نیویورک تایمز شهر اصفهان ایران را یکی از ۵۲ مکان دوست‌داشتنی دنیا در سال ۲۰۲۱ دنیا معرفی کرد که مردم باید بروند و از نزدیک تماشا کنند.
بازدید معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت از پروژه‌های بیمارستانی استان‌های البرز و تهران
۱۰ ساعت قبل
بازدید معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت از پروژه‌های بیمارستانی استان‌های البرز و تهران
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت از پروژهای بیمارستان فردیس کرج، بیمارستان امام خمینی (ره) شهریار، بیمارستان ملارد، بیمارستان شهید سلیمانی شهر قدس و پروژه در حال احداث انستیتوپاستور بازدید و خواستار تسریع در تکمیل و راه اندازی آن‌ها شد.
رسول نجفیان چگونه قطعه «رسم زمونه» خواند؟
۱۰ ساعت قبل
رسول نجفیان چگونه قطعه «رسم زمونه» خواند؟
نخستین قسمت از شب‌نشینی زمستانی «دست در دست» در کنار رسول نجفیان و دیگر مهمانان این برنامه با حال و هوایی ویژه پنجشنبه ۲۵ دی روانه آنتن شبکه دو شد.
افزایش بودجه انرژی‌های تجدیدپذیر به بیش از دو هزار میلیارد تومان
۱۰ ساعت قبل / مجلس شورای اسلامی / سازمان برنامه و بودجه / دولت / وزارت نیرو
افزایش بودجه انرژی‌های تجدیدپذیر به بیش از دو هزار میلیارد تومان
تهران - ایرنا - رییس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره‌وری برق ایران گفت: بودجه بخش انرژی‌های تجدیدپذیر با کمک دولت و مجلس شورای اسلامی به دو هزار و ۴۰ میلیارد تومان رسیده است.
خوردن دانه سیب خطرناک است؟
۱۰ ساعت قبل / مواد غذایی / تغذیه
خوردن دانه سیب خطرناک است؟
سیب به قدری مفید است که بعضی افراد این میوه را در برنامه‌ غذایی روزانه‌شان گنجانده و مرتب مصرف می‌کنند.
باز هم فشرده و متمرکز؛/ اعلام تاریخ دقیق رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا 2021
۱۰ ساعت قبل / لیگ قهرمانان آسیا
باز هم فشرده و متمرکز؛/ اعلام تاریخ دقیق رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا 2021
کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد برای دومین سال پیاپی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را به صورت متمرکز برگزار کند و برنامه دقیق خود را نیز مشخص کرد.
اصلاح آیین نامه حقوق و دستمزد/ارائه تسهیلات مناسب برای اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد
۱۰ ساعت قبل / دانشگاه آزاد اسلامی / حقوق / تسهیلات
اصلاح آیین نامه حقوق و دستمزد/ارائه تسهیلات مناسب برای اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی از اصلاح آیین نامه دستمزد و حقوق و تسهیلات مناسب برای اساتید و کارکنان این دانشگاه خبر داد.
۴ محور اصلاح بودجه ۱۴۰۰ تشریح شد
۱۰ ساعت قبل / الیاس نادران / صندوق توسعه ملی / محمدباقر نوبخت / قانون برنامه ششم / شورای ائتلاف نیروهای انقلاب / رژیم صهیونیستی / کمیسیون تلفیق / شورای نگهبان
۴ محور اصلاح بودجه ۱۴۰۰ تشریح شد
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ضمن تشریح ۴محور اصلاح بودجه ۱۴۰۰ گفت: با رد بودجه دولت می‌توانستیم ژست انقلابی بگیریم اما گزینه اصلاح به نفع مردم را انتخاب کردیم.
نمایش ۲۰فیلم در جشنواره سی‌ونهم/جلالی‌فخر: جشنواره فیلم فجر تلاش برای اعلام موجودیت سینما است
۱۱ ساعت قبل / سینمای ایران / سی و نهمین جشنواره فیلم فجر
نمایش ۲۰فیلم در جشنواره سی‌ونهم/جلالی‌فخر: جشنواره فیلم فجر تلاش برای اعلام موجودیت سینما است
مسعود نجفی در یک برنامه تلویزیونی در خصوص فرایند اعلام فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره فجر و نحوه داوری آثار توضیح داد.
ببینید | توضیح جالب علی انصاریان در مورد نقشش در یک فیلم به عنوان یک روحانی
۱۱ ساعت قبل / علی انصاریان / بازیگران سینما و تلویزیون ایران
ببینید | توضیح جالب علی انصاریان در مورد نقشش در یک فیلم به عنوان یک روحانی
علی انصاریان پیشکسوت فوتبال ایران و بازیگر سینما و تلویزیون در یک برنامه تلویزونی در مورد نقشش در یک فیلم به عنوان یک روحانی که مسئول صدور مجوز آلبوم موسیقی است توضیح می دهد.
وزارت بهداشت چگونه اجازه می‌دهد این بدنامی در کارنامه آنان ثبت شود؟/ سیاست مجلس موجب ازدیاد معلولان می‌شود
۱۱ ساعت قبل / اقتصادنیوز / عبدی / آنان / الزام / ازدیاد
وزارت بهداشت چگونه اجازه می‌دهد این بدنامی در کارنامه آنان ثبت شود؟/ سیاست مجلس موجب ازدیاد معلولان می‌شود
اقتصادنیوز: عباس عبدی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در توئیتی از لغو الزام مادر و پزشک به انجام آزمایش غربالگری جنین انتقاد کرد
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •