چهارشنبه, ۹ مهر, ۱۳۹۹ / 30 September, 2020
پژمانفر
۱۳۹۹/۰۷/۰۴
قالیباف، رئیس فراکسیون اکثریت مجلس
اعضای هیئت رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی در جلسه دیروز شورای مرکزی این فراکسیون انتخاب شدند.در جریان انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی که صبح دیروز پیش از جلسه علنی مجلس برگزار شد، محمدباقر قالیباف به عنوان رئیس و سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی و نصرالله پژمانفر به عنوان نواب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی انتخاب شدند. همچنین عباس گودرزی، سید جلیل میرمحمدی و معصومه پاشایی به عنوان دبیران فراکسیون انقلاب اسلامی و مجتبی یوسفی‌ به عنوان سخنگوی فراکسیون و احمد نادری به عنوان کارپرداز انتخاب شدند.
۱۳۹۹/۰۷/۰۳
کافه مجلس
  قالیباف، رئیس فراکسیون انقلاب شد نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخاب اعضای فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی، گفت: محمدباقر قالیباف به‌عنوان رئیس این فراکسیون انتخاب شد. مجتبی توانگر در گفت‌وگو با مهر، افزود: همچنین حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر و حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی به‌عنوان نواب رئیس فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی انتخاب شدند.    636میلیون پوند، طلب ما از انگلیس رضا تقی‌پور، نماینده تهران در مجلس با اشاره به پرونده خرید تانک چیفتن از یک شرکت دولتی از انگلستان قبل …
ظرفیت‌های قانونی اصل ۹۰ در پژوهشکده شورای نگهبان بررسی شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / عباسعلی کدخدایی / پژوهشکده شورای نگهبان / کمیسیون اصل 90 / نصرالله پژمانفر
ظرفیت‌های قانونی اصل ۹۰ در پژوهشکده شورای نگهبان بررسی شد
نشست هم اندیشی اعضای کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی با رئیس و جمعی از کارشناسان پژوهشکده شورای نگهبان برگزار شد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
طرح سه فوریتی مجلس برای مقابله با اقدامات آمریکا و اروپا
حجت الاسلام نصرالله پژمانفر، نماینده مردم مشهد و کلات در جلسه علنی دیروز مجلس گفت: آمریکایی‌ها در 30 مرداد درخواست فعال کردن سیستم ماشه را ارائه کردند بنا بر تفسیر آمریکایی‌ها تا 30 شهریور ماه شورای امنیت باید قطعنامه‌ای را صادر کند. وی با بیان اینکه اروپایی‌ها بازی منافقانه‌ای انجام می‌دهند و سیاست‌های اعلامی آنها با سیاست‌های اعمالی متناقض است، افزود: در همین راستا طرح سه فوریتی از سوی نمایندگان آماده شده تا با تصویب آن در مجلس با شیطنت اروپایی‌ها و آمریکا مقابله کنیم.
طرح سه‌فوریتی مجلس در صورت فعال‌شدن مکانیسم ماشه
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / فعالسازی مکانیسم ماشه / نصرالله پژمانفر
طرح سه‌فوریتی مجلس در صورت فعال‌شدن مکانیسم ماشه
به گزارش فارس،  آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران مسیرهای مختلفی را پیش روی دارد که اگر به موفقیت برسد یا تحریم‌های تعلیق شده توسط قطعنامه ۲۲۳۱ بر می‌گردد یا تحریم‌های جدیدی علیه ایران اعمال می‌شود. در این میان مسیر اول بازگرداندن تحریم‌ها که آمریکا در قالب پیشنهاد تمدید تحریم تسلیحاتی به شورای امنیت سازمان ملل ارائه داد به دلیل وتو کشور روسیه و چین ناکام ماند اما امریکا مسیر دیگر بازگرداندن تحریم‌ها یعنی فعال کردن مکانیسم ماشه را در پیش گرفت.
پژمان‌فر: سیاست اعلامی اروپایی‌ها با سیاست اعمالی آن‌ها تفاوت دارد
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / نصرالله پژمانفر / فعال‌سازی مکانیسم ماشه / آمریکا / اتحادیه اروپا
پژمان‌فر: سیاست اعلامی اروپایی‌ها با سیاست اعمالی آن‌ها تفاوت دارد
نماینده مردم مشهد در مجلس تأکید کرد که مجلس طرح سه فوریتی را برای پاسخ به شیطنت آمریکایی، اروپایی به منظور فعال سازی مکانیزم ماشه در دستور دارد.
مشکلات سهامداران بازار سرمایه در جلسه کمیسیون اصل ۹۰ بررسی شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / صندوق توسعه ملی / کمیسیون اصل 90 / قالیباف / مجلس شورای اسلامی / نصرالله پژمانفر / علی خضریان
مشکلات سهامداران بازار سرمایه در جلسه کمیسیون اصل ۹۰ بررسی شد
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تاکید کرد: در جلسه عصر امروز مشکلات سهامداران بازار سرمایه در خصوص کاهش ارزش سهام و سهامداران خرد با حضور اعضای کمیسیون اصل ۹۰ و قالیباف اصل بررسی شد.
عذرخواهی پژمانفر از مردم و تولیدکنندگان بابت نوسانات بازار
۱۳۹۹/۰۶/۲۰ / استانی-اقتصادی / روز ملی صنعت / نوسانات قیمت / اصلاح نظام مالیاتی / مالیات بر عائدی سرمایه
عذرخواهی پژمانفر از مردم و تولیدکنندگان بابت نوسانات بازار
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: به عنوان یک نماینده مجلس از همه مردم و به ویژه تولیدکنندگان عذرخواهی می‌کنم. اصلا قابل دفاع نیست که وضعیت عرضه نیازهای مردم اینگونه باشد و این نوسانات غلط شکل بگیرد.
تعیین نرخ خرید تضمینی محصولات زراعی
۱۳۹۹/۰۶/۲۰
تعیین نرخ خرید تضمینی محصولات زراعی
پژمانفر، رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد که دولت در زمینه اعلام نرخ خرید تضمینی محصولات کشاورزی مطابق ماده ۳۳ قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی، عمل کند و خرید تضمینی محصولات کشاورزی را با استفاده از ظرفیت های بورس کالا مورد توجه قرار دهد.
تدوین شیوه‌نامه‌ای برای ماندگاری ساکنان اطراف حرم
۱۳۹۹/۰۶/۲۰ / استانی-اجتماعی / بهسازی اطراف حرم رضوی / نصرالله پژمانفر
تدوین شیوه‌نامه‌ای برای ماندگاری ساکنان اطراف حرم
نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: در جلسه‌ای که اخیرا با وزیر راه و شهرسازی داشته‌ایم مصوب شد برای کسانی که خانه‌های کوچک‌تری در اطراف حرم مطهر دارند فرصتی فراهم شود تا آنان بتوانند بر اساس توانمندی‌های خود یا با تجمیع با همسایگانشان، مجوز ساخت بگیرند و در همان منطقه بر اساس ضوابطی، به ساخت‌وساز بپردازند.
فدراسیون فوتبال: سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مستنداتش را بدهد
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / کمیسیون اصل 90 / نصرالله پژمانفر / فدراسیون فوتبال
فدراسیون فوتبال: سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مستنداتش را بدهد
 فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به ریاست کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، دریافت مستندات بخشی از اظهارات اخیر سخنگوی این کمیسیون را خواستار شد.
اعضای هیئت مدیره موسسه خبرگزاری خانه ملت انتخاب شدند
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / سمیه محمودی / وحید جلال زاده / سید امیرحسین قاضی ‌زاده هاشمی
اعضای هیئت مدیره موسسه خبرگزاری خانه ملت انتخاب شدند
تهران-ایرنا-محمودی، پژمانفر و جلال زاده به عنوان اعضای هیئت مدیره موسسه خبرگزاری خانه ملت انتخاب شدند.
توضیحات ‌وزیر ورزش و تاج قانع‌کننده نبود
۱۳۹۹/۰۶/۱۲ / نصرالله پژمانفر / وزارت ورزش و جوانان
توضیحات ‌وزیر ورزش و تاج قانع‌کننده نبود
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه تاکنون مسلم است این است که هم فدراسیون و هم وزارت ورزش در این زمینه کوتاهی کرده‌اند و ابعاد مختلف مسئله باید بررسی شود.
آخرین جزئیات پرونده ویلموتس در کمیسیون اصل ۹۰
۱۳۹۹/۰۶/۱۲ / پژمانفر / کمیسیون اصل90 / مارک ویلموتس / مسعود سلطانی فر / مهدی تاج
آخرین جزئیات پرونده ویلموتس در کمیسیون اصل ۹۰
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت:آنچه تاکنون مسلم است این است که هم فدراسیون و هم وزارت ورزش در این زمینه کوتاهی کرده‌اند و ابعاد مختلف مسئله باید بررسی شود.
آخرین جزئیات پرونده ویلموتس در کمیسیون اصل 90 مجلس‌ / پژمانفر: توضیحات ‌وزیر ورزش و تاج قانع‌کننده نبود
۱۳۹۹/۰۶/۱۲
آخرین جزئیات پرونده ویلموتس در کمیسیون اصل 90 مجلس‌ / پژمانفر: توضیحات ‌وزیر ورزش و تاج قانع‌کننده نبود
گروه استان‌ها ـ رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت:آنچه تاکنون مسلم است این است که هم فدراسیون و هم وزارت ورزش در این زمینه کوتاهی کرده‌اند و ابعاد مختلف مسئله باید بررسی شود.
۱۳۹۹/۰۶/۰۶
پژمانفر: مدیریت فضای مجازی را به نیروهای مسلح بدهیم
خضریان: پیام‌رسان‌ها باید به حاکمیت مرکزی پاسخ‌گو باشند
هیاهو و جنجال مدعیان اصلاحات علیه قانونمندسازی فضای مجازی
۱۳۹۹/۰۶/۰۵ / شورای نگهبان / ستاد انتخابات روحانی / علی خضریان / شبکه ملی اطلاعات / بیل گیتس / هیئت دولت / توئیتر / هئیت دولت / مجلس / مجلس یازدهم
هیاهو و جنجال مدعیان اصلاحات علیه قانونمندسازی فضای مجازی
اخیراً طرحی با عنوان «صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی» در مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.
ارایه طرح جدید نمایندگان درباره شبکه نمایش خانگی
۱۳۹۹/۰۶/۰۵
ارایه طرح جدید نمایندگان درباره شبکه نمایش خانگی
بیست‌وشش نماینده مجلس طرحی را برای اصلاح قانونی در وزارت ارشاد ارایه کرده‌اند که برخی کارشناسان می‌گویند تصویب آن به اخراج بیش از ۱۵۰۰ نفر از خانه سینما و بیکاری افراد زیادی منجر می‌شود. هر چه زمان می‌گذرد به جای آنکه ماجرای شبکه نمایش خانگی، نظارت بر سامانه‌های VOD و اختلافی که میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان صداوسیما بر سر مدیریت آن به وجود آمده، طبق قانون حل‌وفصل شود، پیچیده‌تر می‌شود. با این حال به تازگی نمایندگان مجلس اقدامی در این‌باره انجام داده‌اند که قبل از هر چیز ثابت و تایید می‌کند که براساس قانون، مدیریت شبکه نمایش خانگی برعهده وزارت ارشاد است. اخیرا ۲۶ نماینده مجلس شورای اسلامی که شامل احمد امیرآبادی فراهانی، حسینعلی حاجی دلیگانی، جعفر قادری، علی علیزاده، ابراهیم عزیزی، …
جزئیات طرح صیانت از فضای مجازی و ساماندهی پیام‌رسان‌ها
۱۳۹۹/۰۶/۰۵ / اینترنت ایران / پیام‌رسان بومی / حمایت از پیام رسان داخلی / طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی / نصرالله پژمانفر
جزئیات طرح صیانت از فضای مجازی و ساماندهی پیام‌رسان‌ها
مهر نوشت: طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی که به تازگی در مجلس اعلام وصول شده است با واکنش‌های مختلفی همراه شده است. این طرح در سال ۹۷ نیز در دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس دهم قرار داشت و هم اکنون از سوی نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل ۹۰ به مجلس ارائه شده است.
۱۳۹۹/۰۶/۰۵
اختلاف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان صداوسیما پیچیده‌تر شد
بیست‌وشش نماینده مجلس طرحی را برای اصلاح قانونی در وزارت ارشاد ارایه کرده‌اند که برخی کارشناسان می‌گویند تصویب آن به اخراج بیش از ۱۵۰۰ نفر از خانه سینما و بیکاری افراد زیادی منجر می‌شود. هر چه زمان می‌گذرد به جای آنکه ماجرای شبکه نمایش خانگی، نظارت بر سامانه‌های VOD و اختلافی که میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان صداوسیما بر سر مدیریت آن به وجود آمده، طبق قانون حل‌وفصل شود، پیچیده‌تر می‌شود. با این حال به تازگی نمایندگان مجلس اقدامی در این‌باره انجام داده‌اند که قبل از هر چیز ثابت و تایید می‌کند که براساس قانون، مدیریت شبکه نمایش خانگی برعهده وزارت ارشاد است. اخیرا ۲۶ نماینده مجلس شورای اسلامی که شامل احمد امیرآبادی فراهانی، …
جمع‌بندی کمیسیون اصل ۹۰ درباره قرارداد ویلموتس/ ارسال گزارش به قوه قضائیه
۱۳۹۹/۰۶/۰۴ / پرونده ویلموتس / فدراسیون فوتبال ایران / قرارداد ویلموتس / کمیسیون اصل ۹۰ مجلس / نصرالله پژمانفر
جمع‌بندی کمیسیون اصل ۹۰ درباره قرارداد ویلموتس/ ارسال گزارش به قوه قضائیه
حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، گفت: پس از بررسی موضوع مشکلات پیش آمده به دنبال قرارداد مربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در کمیسیون اصل نود در جمع‌بندی بحث‌های دیروز ما معتقدیم که کوتاهی‌های فراوانی در این باره از سوی وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال صورت گرفته است که هزینه این کوتاهی‌ها متوجه مردم و کشور شده است.
پژمانفر: انتخاب‌ سلیقه‌ای مربیان و بازیکنان خارجی موجب خسارت به کشور است
۱۳۹۹/۰۶/۰۴
پژمانفر: انتخاب‌ سلیقه‌ای مربیان و بازیکنان خارجی موجب خسارت به کشور است
ایلنا: رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس انتخاب‌های مبتنی بر سلیقه فدراسیون‌ها در مورد مربیان و بازیکنان خارجی را موجب خسارت به منابع مالی و حیثیت کشور دانست.
در نشست بررسی پرونده «ویلموتس» در مجلس چه گذشت؟
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / سلطانی فر / فدراسیون فوتبال / تهران / تیم ملی / کمیسیون فرهنگی / وزارت ورزش و جوانان / دستگاه قضایی / فیفا / کمیسیون اصل 90 / تیم ملی فوتبال
در نشست بررسی پرونده «ویلموتس» در مجلس چه گذشت؟
در نشست عصر امروز کمیسیون اصل ۹۰ مجلس که با حضور وزیر ورزش برگزار شد، عنوان شد قرارداد ویلموتس باعث سرخوردگی مردم شده است.
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / پرونده ویلموتس / پژمانفر نماینده مشهد / قرارداد ویلموتس
پژمانفر: عقد قرارداد با خارجی‌ها در فوتبال ایران ایراد دارد
به گزارش فارس، نصرالله پژمانفر پس از اتمام جلسه این کمیسیون با مسئولان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش برای رسیدگی به قرارداد مارک ویلموتس اظهار داشت: وظیفه کمیسیون اصل 90 رسیدگی به طرز کار دستگاه‌های مختلف و قوای سه‌گانهاست و با توجه به ظرفیت‌هایی که وجود دارد اگر طرز کار آنها ایرادی داشته باشد درصدد اصلاح آن خواهیم بود.
پژمانفر: قرارداد ویلموتس مسیر قانونی خود را طی نکرده است
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / مجلس شورای اسلامی / نصرالله پژمان فر / مشهد / کمیسیون اصل 90 مجلس / مسعود سلطانی فر / مارک ویلموتس / کمیسیون فرهنگی
پژمانفر: قرارداد ویلموتس مسیر قانونی خود را طی نکرده است
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون اصل ۹۰ در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نحوه عقد قرارداد با سرمربی سابق تیم ملی، عنوان کرد: هیات رییسه فدراسیون ۸ روز پس از انعقاد قرارداد در جریان مفاد قرارداد ویلموتس قرار گرفته است.
پژمانفر: فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش در پرونده ویلموتس مسئولیت مستقیم دارند/ کم کاری‌ها باعث شده هزینه سنگینی برای مردم ایجاد شود
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / کمیسیون اصل 90 مجلس / نصرالله پژمان‌فر
پژمانفر: فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش در پرونده ویلموتس مسئولیت مستقیم دارند/ کم کاری‌ها باعث شده هزینه سنگینی برای مردم ایجاد شود
ایلنا: رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی به توضیح پاره‌ای از موارد در مورد پرونده ویلموتس پرداخت
آقای وزیر! کمیته فنی فدراسیون فوتبال کجا بود؟
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / نصرالله پژمانفر / مارک ویلموتس / کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی
آقای وزیر! کمیته فنی فدراسیون فوتبال کجا بود؟
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: در خوشبینانه ترین حالت می‌توانیم بگوییم قرارداد ویلموتس به یک سرخوردگی برای آحاد مردم ایران تبدیل شده است.
پژمانفر: پرونده ویلموتس سرخوردگی برای آحاد جامعه است/سلطانی‌فر: حکم قطعی نیست!
۱۳۹۹/۰۶/۰۳
پژمانفر: پرونده ویلموتس سرخوردگی برای آحاد جامعه است/سلطانی‌فر: حکم قطعی نیست!
جلسه بررسی قرارداد سرمربی سابق تیم ملی فوتبال در جلسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس بررسی شد.
می‌خواهند بگویند جمهوری اسلامی توان حل مشکلات را ندارد؛/ پژمانفر: باید نقش وزارت ورزش در قرارداد مشخص شود
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / وزارت ورزش و جوانان / فدراسیون فوتبال
می‌خواهند بگویند جمهوری اسلامی توان حل مشکلات را ندارد؛/ پژمانفر: باید نقش وزارت ورزش در قرارداد مشخص شود
رئیس کمیسیون اصل 90 قانون اساسی دلیل احضار وزیر ورزش و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال را ادای پاره توضیحات در مورد چگونگی عقد قرارداد با ویلموتس و احتمال غیرقانونی بودن آن عنوان کرد.
۱۳۹۹/۰۶/۰۲
واکاوی ترکمنچای فوتبال
چندان نگذشته از روزی که مهدی تاج در قامت رییس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی مارک ویلموتس، سرمربی نه‌چندان موفق و 63 روزه تیم ملی فوتبال ایران را «مرد نجیب» توصیف کرد، اما حالا همان «مرد نجیب» به ‌واسطه قراردادش و بندهای گنجانده شده در آن و البته استفاده از قوانین فدراسیون جهانی فوتبال موسوم به فیفا، مبلغی معادل بودجه یک‌سال کل ورزش ایران را از جمهوری اسلامی طلب کرده؛ طلبی که حکم فیفا پشت آن قرار دارد و ایران یا باید تن به پرداخت آن دهد یا اینکه با پذیرش خطر شکست و البته پرداخت هزینه‌هایش، کار را به دادگاه عالی ورزش بکشاند. بیست و هفتم مردادماهی که گذشت، رسما اعلام شد ایران بدون آنکه از ویلموتس استفاده کرده باشد، باید کل مبلغ قراردادش _یعنی 165 میلیارد …
وزیر ورزش برای پاسخگویی به مجلس می رود
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / فدراسیون فوتبال / نصرالله پژمانفر / مسعود سلطانی
وزیر ورزش برای پاسخگویی به مجلس می رود
با اعلام نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل 90 قانون اساسی، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی می رود.
سلطانی‌فر و مدیران فدراسیون فوتبال دوشنبه به مجلس می‌روند
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / مسعود سلطانی فر / نصرالله پژمانفر / فدراسیون فوتبال ایران
سلطانی‌فر و مدیران فدراسیون فوتبال دوشنبه به مجلس می‌روند
با اعلام رئیس کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی، وزیر ورزش و جوانان به همراه مسئولان پیشین و فعلی فدراسیون فوتبال روز دوشنبه به ساختمان مجلس شورای اسلامی می‌روند.
رسوایی قرارداد ویلموتس استیضاح وزیر ورزش را کلید زد
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / فدراسیون فوتبال / تیم ملی فوتبال ایران / مسعود سلطانی فر / تیم ملی / کمیسیون فرهنگی / وزارت ورزش / دستگاه قضایی / فیفا / کمیسیون اصل 90 / هیئت دولت
رسوایی قرارداد ویلموتس استیضاح وزیر ورزش را کلید زد
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه نمایندگان مقابل «برجام فوتبالی» خواهند ایستاد، گفت: استیضاح وزیر ورزش و جوانان با ۱۵ امضاء در مجلس کلید خورد.
گزارش‌هایی مبنی بر تبانی در پرونده ویلموتس
۱۳۹۹/۰۵/۲۹ / مجلس / وزارت ورزش و جوانان / فدراسیون فوتبال ایران / ویلموتس / پژمانفر
گزارش‌هایی مبنی بر تبانی در پرونده ویلموتس
رئیس فراکسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت گزارش‌هایی مبنی بر رخ دادن تبانی در پرونده شکایت سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران از فدراسیون فوتبال به دست این فراکسیون رسیده است.
رسیدگی به تخلف پرونده ویلموتس خارج از نوبت/ وزیر هم احضار می‌شود
۱۳۹۹/۰۵/۲۹ / مارک ویلموتس / فیفا / نصرالله پژمانفر / مجلس شورای اسلامی / وزیر ورزش و جوانان
رسیدگی به تخلف پرونده ویلموتس خارج از نوبت/ وزیر هم احضار می‌شود
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از رسیدگی به تخلفات پرونده محکومیت فدراسیون فوتبال در پرونده مارک ویلموتس خارج از نوبت خبر داد.
طرز کار وزارت ورزش زمینه ساز فساد است
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / کمیسیون اصل 90 / مجلس شورای اسلامی / نصرالله پژمانفر / فدراسیون فوتبال / ویلموتس / فیفا
طرز کار وزارت ورزش زمینه ساز فساد است
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: ما به طرز کار وزارت ورزش را که زمینه ساز فساد در خیلی از قراردادها بوده رسیدگی می‌کنیم.
واکنش عضو کمیسیون اصل نود به قرارداد ویلموتس
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / مارک ویلموتس (سرمربی) / فدراسیون فوتبال
واکنش عضو کمیسیون اصل نود به قرارداد ویلموتس
پژمانفر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی: در پرونده‌ی مارک ویلموتس در سطح فدراسیون و بالاتر سوءنیت وجود داشته است.  
قطب‌بندی‌های مضر در مجلس شکل نگیرد/ تا می‌توانید به مردم خدمت کنید
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / آیت الله جنتی / حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر / شورای نگهبان / حسینعلی شهریاری / سیدجواد ساداتی نژاد / قانون انتخابات / محمدرضا پورابراهیمی
قطب‌بندی‌های مضر در مجلس شکل نگیرد/ تا می‌توانید به مردم خدمت کنید
دبیر شورای نگهبان با تاکید بر اینکه قطب‌بندی‌های مضر در مجلس شکل نگیرد، گفت: تا می‌توانید به مردم خدمت کنید.
پژمانفر: فروش اوراق سلف نفتی خلاف قانون است
۱۳۹۹/۰۵/۲۶
پژمانفر: فروش اوراق سلف نفتی خلاف قانون است
رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی فروش اوراق سلف نفتی را خلاف قانون دانست و گفت که دولت باید از دخالت‌های نابه‌جا در بورس پرهیز کند چرا که این موضوع تنها باعث ایجاد نگرانی در بین مردم شده است.
حضور رییس کمیسیون اصل ۹۰ در کمیسیون فرهنگی مجلس
۱۳۹۹/۰۵/۲۱ / کمیسیون اصل نود / کمیسیون فرهنگی / نصرالله پژمانفر / طرح جمعیت و تعالی خانواده
حضور رییس کمیسیون اصل ۹۰ در کمیسیون فرهنگی مجلس
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود اظهار کرد: در جلسه امروز کمیسیون نصرالله پژمانفر رییس کمیسیون اصل ۹۰ حضور پیدا کرده و گزارشی را به اعضای کمیسیون ارائه کرد.
واکنش تند نماینده مجلس به طرح گشایش روحانی
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / پژمانفر / دولت روحانی
واکنش تند نماینده مجلس به طرح گشایش روحانی
نصراله پژمانفر نماینده پایداری با ورشکسته خطاب کردن دولت روحانی گشایش اقتصادی رییس جمهور را بحران بدهی و در تنگا گذاشتن دولت بعدی خواند.
پژمانفر مطرح کرد: پیش نویس طرح 37 ماده‌ای «جمعیت و تعالی خانواده»
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / خانواده
پژمانفر مطرح کرد: پیش نویس طرح 37 ماده‌ای «جمعیت و تعالی خانواده»
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به پیش‌نویس طرح 37 ماده‌ای جمعیت و تعالی خانواده در کمیسیون فرهنگی، آن را معطوف به وظایف دستگاه‌های کشور در قبال مسئله خانواده و جمعیت برشمرد.
کمیته ویژه ای در مجلس نوسانات بازار ارز را بررسی می کند
۱۳۹۹/۰۵/۱۷ / کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی / نصرالله پژمانفر / بازار ارز
کمیته ویژه ای در مجلس نوسانات بازار ارز را بررسی می کند
پژمانفر، رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس یازدهم گفت: کمیته ویژه ای در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، نوسانات اخیر بازار ارز را بررسی می کند.
مسئله‌ای به نام هیئت‌رئیسه
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ / اصولگرایان / مجلس یازدهم / نماینده مجلس / هیئت رئیسه مجلس یازدهم
مسئله‌ای به نام هیئت‌رئیسه
پژمانفر، عضو جبهه پایداری در مجلس دهم لاریجانی را دیکتاتور خطاب کرده بود و لاریجانی با تندی پژمانفر را که به او اتهام دیکتاتوری زد، خطاب قرار داد و گفت که شما با دیکتاتوری این بساط را در کشور راه انداخته‌اید و تریبون یک‌طرفه دست شماهاست. حالا نزدیک به سه ماه از آغاز به کار مجلس یازدهم می‌گذرد و خبری از آن‌هایی که مدعی بودند طرح اصلاح ساختار مجلس را به‌سرعت در دستور کار قرار خواهند داد، نیست!
گزارش عملکرد سالانه دولت باید به مجلس ارائه شود/دولتی ها از قانون استنکاف نکنند
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ / شورای نگهبان / مجلس / مجلس شورای اسلامی / پژمانفر
گزارش عملکرد سالانه دولت باید به مجلس ارائه شود/دولتی ها از قانون استنکاف نکنند
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: مطابق با قانون رئیس جمهور و وزراء باید گزارش عملکرد سالانه خود را در ماه جاری به مجلس ارائه کنند و نباید از اجرای این قانون استنکاف کنند.
هشدار کمیسیون اصل ۹۰ به دستگاه‌ها
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / علی خضریان / دستگاه قضائی / حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر / قانون / مجلس / مجلس شورای اسلامی / کمیسیون اصل90
هشدار کمیسیون اصل ۹۰ به دستگاه‌ها
‌رئیس کمیسیون اصل ۹۰ عنوان کرد که این کمیسیون در دوره فعلی هیچ مماشاتی با دستگاه‌های مختلف نخواهد داشت.
نحوه واگذاری و پرداخت معوقات کارگران هفت‌تپه را پیگیری می‌کنیم
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / کمیسیون اصل ۹۰ / کارگران / کارگر / پیگیری / مجلس / پژمانفر / هفت تپه
نحوه واگذاری و پرداخت معوقات کارگران هفت‌تپه را پیگیری می‌کنیم
ایلنا: رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: نحوه واگذاری و معوقات کارگران زحمت‌کش کارخانه هفت تپه هفته جاری در مجلس پیگیری خواهد شد.
حضور نمایندگان کمیسیون اصل نود مجلس در بین کارگران هفت تپه
۱۳۹۹/۰۵/۱۱
حضور نمایندگان کمیسیون اصل نود مجلس در بین کارگران هفت تپه
نصر الله پژمانفر از حضور نمایندگان کمیسیون اصل نود مجلس در بین کارگران هفت تپه برای رفع مشکلات آنها خبر داد.
احتکار ۱۰ درصد مسکن ایران از سوی دلالان
۱۳۹۹/۰۵/۰۸ / دولت دوازدهم / عباس آخوندی / پژمانفر / وزارت صمت / سامانه ملی املاک / مجلس یازدهم / وزارت راه و شهرسازی / سازمان امور مالیاتی / قیمت مسکن
احتکار ۱۰ درصد مسکن ایران از سوی دلالان
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: برخورد با محتکرین باید از دانه درشت‌ها شروع شود ولی تا اطلاعات دولتی‌ها تجمیع نشود سامانه اسکان و املاک که منجر به کاهش قیمت‌ها می‌شود راه نمی‌افتد.
پرونده تخلفات حوزه ارز و مسکن در کمیسیون اصل ۹۰ بررسی می‌شود/ مبارزه با فساد اولویت مجلس است
۱۳۹۹/۰۵/۰۲ / کمیسیون اصل نود / مجلس / نصرالله پژمانفر / مبارزه با فساد اقتصادی / ارز
پرونده تخلفات حوزه ارز و مسکن در کمیسیون اصل ۹۰ بررسی می‌شود/ مبارزه با فساد اولویت مجلس است
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت ما مبارزه با فساد است و تخلفات حوزه‌های مسکن، خودرو و ارز را بررسی می‌کنیم.
نامه رئیس شورای شهر مشهد به پژمانفر در مورد طرح نوسازی بافت پیرامونی حرم
۱۳۹۹/۰۵/۰۱ / استانی-اجتماعی / بهسازی بافت پیرامون حرم رضوی / نصرالله پژمانفر
نامه رئیس شورای شهر مشهد به پژمانفر در مورد طرح نوسازی بافت پیرامونی حرم
رئیس شورای شهر مشهد در رابطه با طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی به نصرالله پژمانفر، نماینده مردم مشهد در مجلس نامه نوشت.
پژمانفر: دولت درباره عملکردش به مجلس گزارش دهد
۱۳۹۹/۰۵/۰۱ / نصرالله پژمانفر
پژمانفر: دولت درباره عملکردش به مجلس گزارش دهد
رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید دولت در مرداد ماه گزارشی از عملکرد خود به مجلس ارائه کند، گفت که مجلس باید جلوی تخلفات دولت را بگیرد.
دولتِ روحانی بالاترین تخلف از قانون را داشته است
۱۳۹۹/۰۵/۰۱ / مجلس شورای اسلامی / پژمانفر / کمیسیون اصل 90 مجلس
دولتِ روحانی بالاترین تخلف از قانون را داشته است
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت دولتِ روحانی بالاترین تخلف و فرار از قانون را داشته است و  مجلس باید جلوی تخلفات دولت را بگیرد.
پژمانفر: مسکن، خودرو، ارز از اولویت‌های اصلی کاری کمیسیون اصل 90 خواهد بود
۱۳۹۹/۰۴/۳۱
پژمانفر: مسکن، خودرو، ارز از اولویت‌های اصلی کاری کمیسیون اصل 90 خواهد بود
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: اولویت‌های کاری کمیسیون اصل 90 در نشست امروز مورد بحث قرار گرفت که به طور کلی موضوع مسکن، خودرو و ارز از اولویت‌های اصلی کاری کمیسیون اصل 90 خواهد بود.
ورود کمیسیون اصل ۹۰ به موضوع برگزاری کنکور و آزمون‌ها/ شکایات مردمی به کمیته مربوطه ارجاع شد
۱۳۹۹/۰۴/۲۹
ورود کمیسیون اصل ۹۰ به موضوع برگزاری کنکور و آزمون‌ها/ شکایات مردمی به کمیته مربوطه ارجاع شد
حجت الاسلام نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به گزارش‌ها و شکایات واصله در خصوص برگزاری کنکور و آزمون‌ها، کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی به این موضوع ورود کرده است. وی افزود: قطعاً برای مجلس شورای اسلامی جان و سلامت داوطلبان اولویت خواهد بود
راهکارهای جایگزین مجلس برای پاسخگو کردن دولت
۱۳۹۹/۰۴/۲۹ / قانون اساسی / مجلس دهم / دیوان محاسبات / نصرالله پژمانفر / مقام معظم رهبری / برجام / مجلس شورای اسلامی / آمریکا
راهکارهای جایگزین مجلس برای پاسخگو کردن دولت
هرچند استیضاح رئیس جمهور به دلیل شرایط خاص کشور و اینکه دولت در سال پایانی است دیگر از سوی نمایندگان مجلس پیگیری نمی‌شود اما وکلای ملت راهکارهایی جایگزین برای پاسخگو کردن دولت ارائه کرده است.
فارس من| پژمانفر: در مجلس باید به صورت ویژه به «خانواده» بپردازیم
۱۳۹۹/۰۴/۲۹
فارس من| پژمانفر: در مجلس باید به صورت ویژه به «خانواده» بپردازیم
نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: خانواده موضوعی است که باید به آن توجه کرد و باید به آن پرداخت و جمعی از نمایندگان مجلس هم بر این باور هستند که برای بررسی بیشتر باید مستقل و‌ در یک کمیسیون جدا به این موضوع بپردازند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۶ / پژمانفر نماینده مشهد / شناسایی خانه های خالی / مالیات خانه های خالی
پژمانفر: وزارت راه برای مشخص شدن مالکین خانه‌های خالی سامانه تعریف کند
نصرالله پژمانفر در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به طرح اخیر مجلس در خصوص در نظر گرفتن مالیات برای خانه‌های خالی تصریح کرد: از لحاظ قانونی وزارت راه و شهرسازی باید در ارتباط با املاک و ابنیه یک سامانه ملی را راه اندازی کند تا در آن سامانه مالکین املاک و ساختمان‌هایی که وجود دارند مشخص شوند و روشن شود چه وضعیتی در حوزه مسکن وجود دارد تا با انجام این کار مصوبه مجلس در خصوص مالیات بر خانه های خالی به خوبی اجرایی شود.
پژمانفر: استیضاح رئیس جمهور نه تنها ضرورت ندارد بلکه مشکل آفرین است
۱۳۹۹/۰۴/۲۵
پژمانفر: استیضاح رئیس جمهور نه تنها ضرورت ندارد بلکه مشکل آفرین است
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: استیضاح رئیس جمهور در شرایط فعلی نه تنها ضرورتی ندارد بلکه خود مشکل آفرین است و موجب ایجاد وقفه در انجام امور می‌شود.
خلاصه مهمترین اخبار مجلس در روز ۲۵ تیر ماه
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ / مهمترین اخبار امروز مجلس / طرح اصلاح قانون اخذ مالیات از خانه‌های خالی / کمیسیون اصل 90 / هیات نظارت بر رفتار نمایندگان
خلاصه مهمترین اخبار مجلس در روز ۲۵ تیر ماه
انتخاب پژمانفر به عنوان رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس/ مخالفت مجلس با تشکیل کمیسیون ویژه فناوری اطلاعات، فضای مجازی و اقتصاد دیجیتال/ انتخاب اعضای هیات نظارت بر رفتار نمایندگان/ موافقت با کلیات طرح اصلاح قانون اخذ مالیات از خانه‌های خالی از جمله مهمترین اخبار امروز (چهارشنبه) بیست و پنجم تیر ماه ۱۳۹۹ مجلس شورای اسلامی هستند که می‌توانید مشروح آن را در لینک‌های زیر بخوانید.
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی مشخص شد
۱۳۹۹/۰۴/۲۵
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی مشخص شد
نصرالله پژمانفر با اکثریت آرای نمایندگان به عنوان رئیس کمیسیون اصل نود مجلس انتخاب شد.
پژمانفر رئیس کمیسیون اصل 90 شد
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ / کمیسیون اصل 90 مجلس / نصرالله پژمانفر / مجلس یازدهم
پژمانفر رئیس کمیسیون اصل 90 شد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رای خود نصرالله پژمانفر را به عنوان رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس انتخاب کردند.
حمایت پژمانفر از وضع مالیات بر خانه های خالی /باید جلوی احتکار مسکن گرفته شود
۱۳۹۹/۰۴/۲۴ / نصر الله پژمان فر / مسکن / محمد اسلامی / عباس آخوندی / وزارت راه و شهرسازی
حمایت پژمانفر از وضع مالیات بر خانه های خالی /باید جلوی احتکار مسکن گرفته شود
عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: سامانه جامع املاک و اسکان یکی از ضمانت‌های اجرایی قانون مالیات بر خانه‌های خالی است.
پژمانفر: دولت هیچ استدلالی برای کاهش بودجه قرآنی ندارد/ شورای توسعه ضعیف عمل می‌کند
۱۳۹۹/۰۴/۲۴ / شورای توسعه فرهنگ قرآنی / مجلس / قرآن کریم
پژمانفر: دولت هیچ استدلالی برای کاهش بودجه قرآنی ندارد/ شورای توسعه ضعیف عمل می‌کند
رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی گفت: شورای توسعه هنوز در اولیات برخی مسائل دچار مشکل است. همین داستان ادغام اتحادیه‌های قرآنی که به درازا کشیده و به زخم کهنه‌ای تبدیل شده است را شورای توسعه باید حل می‌کرد.
قهر ادامه‌دار میرسلیم و قالیباف/ موتلفه‌ای مجلس همچنان در انزوا هستند
۱۳۹۹/۰۴/۲۳ / مجلس یازدهم / مصطفی میرسلیم / محمدباقر قالیباف / کمیسیون اصل 90
قهر ادامه‌دار میرسلیم و قالیباف/ موتلفه‌ای مجلس همچنان در انزوا هستند
مصطفی میرسلیم از نامزدی ریاست کمیسیون اصل نود صرف‌نظر کرد؛ حضور رقبای قوی همچون پژمانفر و نبویان و موسوی، یعنی قرار نیست تیم قالیباف به سادگی ریاست یکی از کمیسیون‌های مهم مجلس که اتفاقا کار آن بررسی شکایات و تخلفات است را به رقیب خود بدهد که بسیار تلاش می‌کرد قالیباف به مجلس یا دست‌کم به ریاست مجلس نرسد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۳
استعفای میرسلیم از کاندیداتوری برای ریاست کمیسیون اصل ۹۰
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از کاندیداتوری برای ریاست کمیسیون اصل ۹۰ در اعتراض به نحوه‌ تصمیم‌گیری هیئت رئیسه استعفا داد.سید مصطفی میرسلیم که پیش از این کاندیدای ریاست کمیسیون اصل ۹۰ شده بود در نامه‌ای به هیئت رئیسه ضمن اعلام انصراف خود از کاندیداتوری نوشت: «حساسیت و اهمیت اقدامات کمیسیون اصل ۹۰ ایجاب می‌کند که شایسته‌ترین فرد برای ایفای خدمات مدیریتی آن انتخاب شود و لذا قانون‌گذار وظیفه تشخیص آن فرد را برعهده هیئت رئیسه محترم قرار داده است و تایید آن با رای مجلس شورای اسلامی انجام می‌گیرد. تشخیص شایستگی را هیئت رئیسه محترم باید بر مبنای ملاک‌هایی که به وظایف کمیسیون اصل ۹۰ بر می‌گردد با تدوین جدول امتیازات داوطلبان انجام می‌داد و کارشناسانه مشخص می‌کرد که چه نامزدهایی مناسب‌ترند. …
رقابت نبویان، پژمانفر، موسوی و شجاعی/ میرسلیم انصراف داد
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / کمیسیون اصل 90 / مجلس / مصطفی میرسلیم
رقابت نبویان، پژمانفر، موسوی و شجاعی/ میرسلیم انصراف داد
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از نامزدی ریاست کمیسیون اصل ۹۰ انصراف داد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۸
آخرین دور رقابت
مجلس یازدهم حالا و با معرفی 5 گزینه مدعی تنها چند روز تا معرفی رییس کمیسیون اصل 90 به عنوان یکی از ابزارهای نظارتی خود فاصله دارد و حالا این نمایندگان هستند که باید میان قطب‌ها و فرماندهان خرده‌جریان‌های اصولگرای حاضر در پارلمان، یکی را به عنوان رییس این کمیسیون انتخاب کنند. آن‌طور که محمدحسین فرهنگی، سخنگوی هیات رییسه مجلس گفته، «سیدمصطفی میرسلیم»، «سیدمحمود نبویان»، «نصرالله پژمانفر»، «سیدنظام‌الدین موسوی» کنار «حسن شجاعی علی‌آبادی» که در قیاس با سایر گزینه‌های ریاست کمیسیون اصل 90، چهره‌ای گمنام‌تر محسوب می‌شود، در صحن علنی برای تصاحب کرسی ریاست این کمیسیون رقابت خواهند کرد تا نواصولگرایان، …
بی‌تدبیری‌ دولت در حوزه مسکن شیرینی مسکن مهر را تلخ کرد
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / گرانی مسکن / مسکن مهر
بی‌تدبیری‌ دولت در حوزه مسکن شیرینی مسکن مهر را تلخ کرد
حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به بازار آشفته مسکن گفت: در حوزه مسکن نیازمند یک اقدام عاجل هستیم و ضرورت دارد که نظارت‌های دقیق بر این حوزه صورت پذیرد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۸ / پژمانفر / حسن روحانی
پژمانفر: روحانی و لاریجانی باید محاکمه شوند! + فیلم
پژمانفر گفت: وقتی راه پیگیری قانونی مطالبات مردم را بستیم، مردم برای پیگیری مطالبات‌شان به خیابان آمدند.
۱۳۹۹/۰۴/۰۷
دو دوراهی قالیباف
انتخاب اعضای کمیسیون‌های تخصصی مجلس و البته سکانداران آنان اگرچه با انتقادهای بسیار به عملکرد هیات‌رییسه و نقش‌آفرینی آنان به سود برخی افراد پایان یافت، ولی این به معنای خداحافظی پارلمان با رقابت‌های درون‌گروهی اصولگرایان برای تصاحب کرسی‌های صاحب‌نفوذ «بهارستان» نیست. کرسی‌های ریاست مرکز پژوهش‌های مجلس، اصل 90 و البته دیوان محاسبات حالا تنها کرسی‌هایی است که اصولگرایان می‌توانند برای تصاحب آن رقابت کنند؛ کرسی‌هایی که هر کدام می‌تواند آینده‌ای متفاوت را برای دارندگانش رقم بزند. در این میان گمانه‌زنی‌ها درباره ریاست مرکز پژوهش‌های مجلس باتوجه به جایگاه علمی این نهاد و وزن و اعتبارش در میان افکار عمومی …
بافت پیرامونی حرم امام رضا(ع) چه سرنوشتی را انتظار می‌کشد؟
۱۳۹۹/۰۴/۰۶ / توقف طرح نوسازی بافت تاریخی اطراف حرم امام رضا (ع) / بافت تاریخی اطراف حرم امام رضا (ع) / حجت‌الاسلام والمسلمین نصرالله پژمانفر / مقام معظم رهبری / ابلاغ بازنگری طرح بافت پیرامون حرم رضوی
بافت پیرامونی حرم امام رضا(ع) چه سرنوشتی را انتظار می‌کشد؟
از حدود ۲۴ سال قبل که طرح ساماندهی و به سرانجام رساندن بافت تاریخی اطراف حرم امام رضا (ع) در دستور کار متولیان شهری و میراث فرهنگی مشهد قرار گرفت تا امروز این طرح با بایدها و نبایدهای زیادی دست و پنجه نرم کرد؛ حرف و حدیث‌هایی که هر روز بخشی از تاریخ و هویت این شهر مهم در طول تاریخ اسلام را با خطر تخریب مواجه می‌کرد و چه بناهای تاریخی که در طول این مدت حذف شدند.
انتقاد نماینده مشهد از وزیر ورزش به خاطر پرونده ویلموتس
۱۳۹۹/۰۴/۰۴ / وزیر ورزش و جوانان / مسعود سلطانی فر / نصرالله پژمانفر
انتقاد نماینده مشهد از وزیر ورزش به خاطر پرونده ویلموتس
نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: چرا وزیر ورزش و جوانان معرف یک شرکت گمنام درماجرای قرارداد مارک ویلموتس بوده است؟
پژمانفر: خدمت مؤمنانه را بار دیگر در دهه کرامت رونق بخشیم
۱۳۹۹/۰۴/۰۴ / دهه کرامت / کمیسیون فرهنگی
پژمانفر: خدمت مؤمنانه را بار دیگر در دهه کرامت رونق بخشیم
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اقدامات جهادی و انقلابی مردم بعد از ماه مبارک رمضان که قابی ماندگار از خدمت مؤمنانه را به تصویر کشید، باید همچنان ادامه داشته باشد و همه به آن عمل کنیم.
حقوق‌های نجومی ۳۵ تا ۳۷ میلیونی مدیران صندوق بازنشستگی، اجحاف در حق بازنشستگان است
۱۳۹۹/۰۴/۰۳ / سامانه شفافیت / مجلس یازدهم / علی نیکزاد / نصرالله پژمانفر / بانک مرکزی / صندوق بازنشستگی
حقوق‌های نجومی ۳۵ تا ۳۷ میلیونی مدیران صندوق بازنشستگی، اجحاف در حق بازنشستگان است
نایب رئیس مجلس یازدهم در پاسخ به تذکر نماینده مشهد و کلات در مورد ضرورت همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: اگر نمی‌توانیم همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان را انجام دهیم، سامانه شفافیت که بیانگر میزان دریافتی مدیران صندوق است را فعال کنید زیرا دریافت حقوق های نجومی ۳۵ تا ۳۷ میلیونی مدیران صندوق، اجحاف در حق بازنشستگان است.
نماینده مشهد: برجام مُرد و هفت کفن پوساند/ باید از NPT خارج شد
۱۳۹۹/۰۴/۰۱ / نصرالله پژمانفر / برجام / NPT
نماینده مشهد: برجام مُرد و هفت کفن پوساند/ باید از NPT خارج شد
نماینده مشهد گفت: دیگر در شرایط فعلی نباید درباره خروج از برجام صحبت کرد بلکه باید درباره خروج از NPT سخن گفت.
نمی‌گذرایم مفسدان خواب خوش داشته باشند/ دولت مسکن را تعطیل کرد
۱۳۹۹/۰۴/۰۱ / مجلس یازدهم / مجلس شورای اسلامی / نصرالله پژمانفر
نمی‌گذرایم مفسدان خواب خوش داشته باشند/ دولت مسکن را تعطیل کرد
عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: مجلس یازدهم خواب خوش برای جریان فساد و رانت خواران نمی‌گذارد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •