پنجشنبه, ۳ مهر, ۱۳۹۹ / 24 September, 2020
میزگرد ایرنا
فیفا به فوتبال ما زور می‌گفت
۱۰ ساعت قبل / اساسنامه / حسن غفاری فوتبال / برانکو ایوانکوویچ / فدراسیون فوتبال ایران / فیفا / میزگرد ایرنا / لیگ برتر فوتبال / هوشنگ نصیرزاده
فیفا به فوتبال ما زور می‌گفت
تهران-ایرنا پلاس- چگونگی تدوین اساسنامه فدراسیون فوتبال و ایرادهای مطرح شده درباره آن، موضوع میزگردی با حضور دکتر حسن غفاری، دبیرکل سابق و رئیس پیشین کمیته روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال و هوشنگ نصیرزاده، رئیس سابق کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال کشور و عضو هیات رئیسه سازمان لیگ بود.
وزیر آموزش و پرورش از ایرنا بازدید کرد
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ / میزگرد ایرنا / آموزش مجازی / محسن حاجی‌ میرزایی / آموزش مجازی ؛ تجربه ای نو در سایه کرونا
وزیر آموزش و پرورش از ایرنا بازدید کرد
تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش در آستانه ۱۷ مرداد روز خبرنگار با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی ضمن دیدار با محمدرضا نوروزپور مدیرعامل ایرنا از بخش‌های مختلف این رسانه ملی و بین‌المللی بازدید کرد.
۵۰ دستگاه ناوگان جدید وارد شبکه ریلی کشور شد
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / شرکت راه‌ آهن شهری تهران و حومه / محمد اسلامی / میزگرد ایرنا / شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران
۵۰ دستگاه ناوگان جدید وارد شبکه ریلی کشور شد
تهران - ایرنا - با حضور وزیر راه و شهرسازی چهارمین مرحله از برنامه نوسازی و تجهیز ناوگان ریلی با اضافه شدن ۵۰ دستگاه انواع ناوگان ریلی به شبکه راه آهن کشور به ارزش ۶۹ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
میزگرد ایرنا: عبور کشور از مشکلات مستلزم همراهی و وحدت قواست
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / وحدت ملی / مجلس یازدهم / اصفهان / حسن روحانی / همدلی
میزگرد ایرنا: عبور کشور از مشکلات مستلزم همراهی و وحدت قواست
اصفهان- ایرنا- شماری از کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا اصفهان با اشاره به شرایط حساس بین‌المللی و منطقه‌ای، تاکید کردند که عبور کشور از گردنه‌های مشکلات در وضعیت خاص کنونی با انسجام و وحدت بیشتر قوا مسیر است تا دولت هم بتواند با این همراهی گامهای آخر مدیریتش را به بتدریج با غلبه بر چالشهای فرارو به انجام برساند.
خصوصی‌سازی سرخآبی‌ها اقدامی مثبت و ماندگار است
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
خصوصی‌سازی سرخآبی‌ها اقدامی مثبت و ماندگار است
جمعی از پیشکسوتان و مدیرعاملان اسبق تیم‌های استقلال و پرسپولیس در میزگرد ایرنا با اشاره به اقدام وزارت ورزش در خصوصی‌سازی سرخآبی‌ها، این اقدام را تصمیمی تاریخی و ماندگار در ورزش ایران خواندند.
کرونا و مشکلات چندوجهی آن در حیات اجتماعی
۱۳۹۹/۰۳/۳۱ / آذربایجان شرقی / میزگرد ایرنا / اقتصاد کرونا / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
کرونا و مشکلات چندوجهی آن در حیات اجتماعی
تبریز- ایرنا- شیوع کرونا از جمله پدیده‌های هزاره سوم است که ابعاد مختلف حیات اجتماعی کشورها را به شدت تحت تاثیر قرار داده و تاثیرات منفی آن در طیفی از حوزه‌های اقتصادی تا فرهنگی قابل مشاهده است.
ضرورت بازنگری در قوانین برای حمایت از خیران مدرسه‌ساز
۱۳۹۹/۰۳/۲۷ / میزگرد ایرنا / خیران مدرسه ساز / اداره کل آموزش و پرورش تهران شهرستان ها / مدرسه سازی
ضرورت بازنگری در قوانین برای حمایت از خیران مدرسه‌ساز
تهران- ایرنا- «برخی قوانین برای حمایت از خیران مدرسه‌ساز به اصلاح یا بازنگری نیاز دارد تا موانع پیش‌روی این جهادگران از میان برداشته شود و اقدامات حمایتی برای توسعه فضاهای آموزشی به نتایج مطلوب‌تر برسد»؛ اختصاص انشعابات رایگان به مدارس خیر ساز ، از جمله اقدامات مطلوبی است که در این جهت به تازگی صورت پذیرفته است . این همان جمله طلایی و چکیده‌ای است که در میزگرد ایرنای استان تهران با اتفاق‌نظر حاضران مطرح شد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۴ / دانشگاه تهران / میزگرد ایرنا / نشست آینده اجتماعی ایران در دهه پنجم انقلاب
آینده اجتماعی ایران در دهه پنجم انقلاب اسلامی (خلاصه)
این نشست به همت خبرگزاری ایرنا، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، انجمن جامعه‌شناسی دانشگاه تهران و انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی وارتباطات در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و در چهار پانل افتتاحیه، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی – اقتصادی برگزار شد. در این نشست جمعی از صاحب‌نظران علوم اجتماعی به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / خبرگزاری جمهوری اسلامی / حزب اراده ملت / میزگرد ایرنا / انتخابات مجلس شورای اسلامی / جبهه پایداری / تبلیغات انتخاباتی / لرستان / خانه احزاب ایران / حزب موتلفه اسلامی
افزایش هزینه ها و بداخلاقی نتیجه نبود احزاب در انتخابات
خرم آباد - ایرنا - بداخلاقی های سیاسی، اخلاقی، مالی و حقوقی در انتخابات ریشه های متفاوتی دارد که شاید خروج برخی نامزدها و طرفداران آنان از مرزهای اخلاقی و هزینه های سرسام آور به عنوان مهمترین آسیب انتخابات، نتیجه فقدان کارکردی احزاب در این رویداد سیاسی باشد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / میزگرد ایرنا / انتخابات مجلس شورای اسلامی / خانه احزاب ایران
واکاوی نقش احزاب در انتخابات
شهرکرد- ایرنا- انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی کم کم به روزهای تبلیغات و اخذ رای و سرنوشت‌ساز برای نامزدها و گروه‌های سیاسی نزدیک می‌شود و در این میان بررسی و واکاوی نقش احزاب در خصوص هدایت بخشی از آرا مردم به سوی نامزدهای انتخاباتی نیازمند بررسی کارشناسانه است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / میزگرد ایرنا / مدیرکل دفتر حفظ و احیای بناها و بافت‌های تاریخی / لرستان
خانه های تاریخی موزه ای از زندگی گذشته مردم لرستان
خرم‌آباد - ایرنا - وجود ۲۰۰ خانه تاریخی در لرستان در حالی از ظرفیت های بزرگ گردشگری این استان به شمار می رود که زندگی همچنان در برخی از این میراث کهن جریان دارد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / دانشگاه شهید بهشتی / دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / میزگرد ایرنا / علیرضا زالی
۳۰ درصد مقالات کشور در حوزه علوم پزشکی تولید می‌‎شود
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: ۳۰ درصد مقالات ناب کشور در حوزه علوم پزشکی تولید می‌شود. این میزان تولیدات نشان دهنده جایگاه نخست پزشکی ایران در منطقه است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۶ / ایلام / حقوق زنان / میزگرد ایرنا / انتخابات مجلس شورای اسلامی / گام سوم برای مجلس یازدهم
پای لنگ رقابت‌های انتخاباتی در نبود زنان ایلامی
ایلام - ایرنا - در استان ایلام با ۵۸۰ هزار نفر جمعیت که ۲۸۴ هزار و ۹۵۹ نفر معادل ۴۹.۱ درصد آن را زنان تشکیل می‌دهند تنها پنج زن در عرصه رقابت‌های یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور یافتند که یک نفر از آنها انصراف داده و چهار نفر دیگر نیز از سبد تایید صلاحیت‌شدگان بیرون نیامدند.
۱۳۹۸/۱۱/۰۶ / میزگرد ایرنا / چهارمحال وبختیاری / تصادفات جاده ای
ریشه‌یابی سه‌گانه مرگ در تصادفات جاده‌ای
شهرکرد- ایرنا- تصادفات جاده‌ای یکی از عمده‌ترین دلیل‌های صدمه‌های جانی در سطح کشور و استان چهارمحال وبختیاری محسوب می‌شود از این رو کارشناسان در میزگرد ایرنا مهمترین مولفه برای کاهش تصادفات جاده‌ای را فرهنگسازی و بهبود زیرساخت‌ها عنوان کردند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / شرکت آب و فاضلاب زنجان / قبوض کاغذی / شرکت برق منطقه ای زنجان / میزگرد ایرنا / زنجان / شرکت گاز
حذف قبض‌های کاغذی گامی به سوی تحقق دولت الکترونیک
زنجان – ایرنا - شرکت‌های خدمات رسان سالانه برای چاپ قبض، صدها تن کاغذ مصرف کرده و تعداد زیادی از نیروها را نیز برای توزیع آن به کار می‌گمارند که با تدابیر لازم و به منطور جلوگیری از تحمیل هزینه‌های اضافی و تحقق دولت الکترونیک، با ایجاد تعامل مستمر و ۲ سویه شرکت‌ها با مشترکان این قبض‌ها حذف و به جای آن از سیستم‌های پیامکی استفاده می‌شود.
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / میزگرد ایرنا / تالاب / لرستان
تالاب ها اکوسیستم فراموش شده در لرستان
خرم آباد - ایرنا - تالاب ها از مولدترین محیط های کره زمین محسوب می شوند و به همین دلیل ادامه حیات در روی زمین به شدت وابسته به تداوم شرایط بوم شناختی این اکوسیستم های بی نظیر است.
۱۳۹۸/۱۰/۱۱ / رونق تولید / لوازم خانگی / صنعت / کالای قاچاق / ایران
موانع رونق تولید در صنعتی ۷۰ ساله
به گزارش گروه تحلیل، تفسیر و پژوهش‌های خبری ایرنا، میزگرد ایرنا درباره «موانع رونق تولید در صنعت لوازم خانگی ایران» با حضور سه تن از فعالان این صنعت یعنی «دکتر حبیب الله انصاری» (دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران)، «مهندس حسین اسحاقی» (قائم مقام شرکت پاکشوما) و «دکتر رضا الماسی» (قائم مقام شرکت سامیار صنعت زاگرس) برگزار شد. در بخش اول این میزگرد فعالان این صنعت به بحث درباره مشکلات رونق تولید همچون مشکلات ارزی، نوسان قیمت مواد خام، ورود کالای قاچاق به کشور پرداختند. در این بخش موضوع تسهیلات بانکی و عدم همراهی صدا و سیما با برنامه رونق تولید و حمایت از تولیدکنندگان در کانون بحث‌های مهمانان قرار داشت.
۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اجتماعی / فرهنگی / سازمان های مردم نهاد / اصفهان / مشارکت های مردمی / مشارکت اجتماعی / مطالبات مردمی
تشکل‌های مردم نهاد در اصفهان، فرصت و ظرفیتی که استفاده نمی‌شود
اصفهان- ایرنا- تشکل‌های مردم نهاد دارای ظرفیت‌های فراوانی هستند که به دلایل مختلف از این نهادهای مدنی و کارآمدی آنها در کشور و در اصفهان استفاده نمی‌شود که به اعتقاد کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا اصفهان بسترسازی توسعه فعالیت همه جانبه این تشکل‌ها در این استان ضرورتی است اجتناب ناپذیر.
۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / روز جهانی باسوادی / کردستان / سواد آموزی / میزگرد ایرنا / سنندج / آموزش و پرورش
هدایتگران بی نام و نشان
سنندج - ایرنا - آموزشیاران نهضت سوادآموزی یا همان سفیران علم و دانایی علیرغم تمام تلاش‌هایی که در راستای ریشه‌کنی بیسوادی در جامعه انجام می‌دهند، همچنان در جامعه ناشناخته باقی مانده و در واقع هدایتگران بی نام و نشان هستند.
۱۳۹۸-۰۹-۳۰
فاجعه تاریخی در ردخون؟
بخش نهایی میزگرد ایرناپلاس به بررسی تحولات تاریخی سازمان مجاهدین خلق بر اساس روایت‌های فیلم رد خون می‌پردازد.
۱۳۹۸-۰۹-۲۸
حمله به تهران با چه تحلیلی؟
بخش سوم میزگرد ایرناپلاس در نقد و بررسی محتوایی فیلم سینمایی "رد خون" را با حضور مرتضی جودی، کارشناس و نویسنده، احمدرضا کریمی، پژوهشگر حوزه تاریخ معاصر به همراه یکی از کارشناسان امنیتی، در ادامه می‌خوانید.
۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / محیط زیست / شورای شهر / پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان / آلودگی هوا / اصفهان / حمل و نقل
رفع آلودگی هوای اصفهان نیازمند پژوهش، برنامه‌ریزی، طرح جامع، مدیریت واحد و فرهنگ‌سازی است
اصفهان- نبود تدبیر برای حل آلودگی هوا و ادامه تکرار آن در سالهای اخیر، این کلانشهر را در باتلاقی از آلودگی هوا گرفتار کرد که به تاکید کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا با توجه به تحمیل خسارتهای جانی و مالی فراوان، باید برای حل این معضل فراگیر تدابیر ویژه‌ای با انجام کارهای علمی و تحقیقاتی،فرهنگ‌سازی، برنامه‌ریزی، مدیریت و سیاستگذاری واحد اتخاذ کرد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۱ / صنعت و معدن / رونق تولید / تولید ملی / البرز / استانداری البرز / نهضت تولید ملی
میزگرد ایرنا؛ بررسی راهکارهای نهضت تولید در البرز
کرج - ایرنا - پس از بدعهدی‌ها در انجام تعهدهای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در قبال جمهوری اسلامی ایران اتکا بر توان داخلی با هدف ممانعت از توقف چرخ پیشرفت کشور بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / اساتید دانشگاه / تبریز / دانشگاه / میزگرد ایرنا
دانشگاه کنشگر یا منفعل؟
تبریز - ایرنا - چرایی انفعال دانشگاه و دانشگاهیان در قبال رویدادهای جاری جامعه در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی و پرهیز اساتید دانشگاه از اظهارنظر یا موضع‌گیری درباره آنها از جمله دغدغه‌های کنشگران رسانه‌ای کشور در سال‌های اخیر بوده است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / گفت و گوی دولت و بخش خصوصی / صنعت و معدن / رونق تولید / تولید ناخالص داخلی / خصوصی سازی / اقتصاد / سال رونق تولید / قیمت کالا / شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی / سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران
تحقق نهضت تولید در اصفهان مستلزم هم‌افزایی نهادها، برنامه‌ریزی علمی و فرهنگ‌سازی
اصفهان - ایرنا - تحقق نهضت و رونق تولید، استفاده از کالاهای داخلی و اشتغالزایی پایدار به اعتقاد کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا اصفهان مستلزم هم‌افزایی نهادها و متولیان امر، داشتن برنامه‌ریزی علمی و نقشه راه اصولی و فرهنگ‌سازی در جامعه است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / گردشگری / صنایع دستی / توسعه صنعت گردشگری / وزارت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری / اصفهان / بنای تاریخی
برنامه‌، اصلاح نگرشها و همکاری نهادها راه برون‌رفت گردشگری اصفهان از چالشها
اصفهان- ایرنا- گردشگری اصفهان از جنبه‌های مختلف با مشکلات عدیده‌ای مواجه است که به اعتقاد کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا استان توسعه این صنعت مستلزم داشتن برنامه‌ منسجم علمی، همکاری و هماهنگی نهادهای مربوط، اصلاح نگرشها و نقشه راه اصولی است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۲ / کشاورز / بازار محصولات / میزگرد ایرنا / خراسان جنوبی / محصولات کشاورزی
یاقوت سرخ در ترازوی قیمت‌گذاری
بیرجند - ایرنا - زرشک، محصول استراتژیک و انحصاری خراسان جنوبی است که در فصل پاییز به بار نشسته و روانه بازار می‌شود، کیفیت مهمترین اصل برای قیمت‌گذاری این محصول با ارزش است، اما تعیین نرخ پایه برای جلوگیری از دستبرد دلالان به دسترنج کشاورزان اهمیت بیشتری دارد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۲ / گردشگری / سمنان / مهاجرت معکوس / رونق اقتصادی / کشاورزی / مهاجرت / میزگرد ایرنا
رونق اقتصادی و مهار مهاجرت با توسعه گردشگری کشاورزی
سمنان- ایرنا- گردشگری کشاورزی به دلیل زودبازده بودن و در ارتباط بودن با جامعه نقشی مهم در رونق اقتصادی، نگاه‌داشت جمعیت روستایی، اشتغالزایی و بهبود معیشت دارد، اما توسعه آن نیازمند تقویت بنیه پژوهشی، پرهیز از نگاه سلیقه‌ای و تصمیم‌های هیجانی و نیز تدوین اسناد بالادستی و بومی‌سازی قوانین است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / جمعیت ایران فردا / سالمندان / اصفهان / ازدواج / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی / جامعه
کاهش رشد جمعیت در اصفهان، بحرانی که باید جدی گرفت
اصفهان- ایرنا- کاهش رشد جمعیت در اصفهان، بحران جدی دهه آینده است که رفع چالشهای اجتماعی و اقتصادی این مهم به تاکید کارشناسان میزگرد ایرنا استان نیازمند برنامه‌ریزی اصولی از هم‌اکنون توسط برنامه‌ریزان و آگاهی‌بخشی جامعه است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / فوتبال / فوتسال / استعدادیابی / کرمان / میزگرد ایرنا / ورزشی
استعدادیابی در مدارس فوتبال و فوتسال کرمان از حرف تا عمل
کرمان - ایرنا - نگاه باشگاه‌های استان کرمان برای کسب افتخار و ارتقای فوتبال و فوتسال به بازیکنانی از سایر استان‌ها خیره شده و این در حالی است که ظرفیت و استعدادهای نهفته بسیاری در مناطق مختلف کرمان وجود دارد که با توجه به استعدادیابی و استعدادپروری و رفع مشکلات آکادمی‌ها و مدارس فوتبال از اکنون می‌توان تیمی بومی و قهرمانی برای نسل‌های آینده پرورش داد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ / تیران وکرون / میزگرد ایرنا / اصفهان / سرمایه گذاری
رفع موانع سرمایه‌گذاری در شهرستان تیران و کرون نیازمند بازنگری در قوانین است
اصفهان- ایرنا- فقدان راهبرد مشخص، قوانین متعدد، سخت‌گیریها و کاغذ بازی اداری، رفتارهای سلیقه‌ای، نداشتن چشم‌انداز معین و ناهماهنگی‌های بین بخشی به اعتقاد کارشناسان و مسوولان حاضر در میزگرد ایرنا از مهمترین موانع سرمایه‌گذاری در شهرستان تیران و کرون است که به گفته آنها این مشکلات با تسهیل فضای کسب و کار، حمایت بیشتر از سرمایه‌گذاران و تغییر دیدگاهها و روشها برطرف خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ / علی اکبر قاضی زاده / حسن نمکدوست تهرانی / کامبیز نوروزی / روزنامه نگار / اخلاق روزنامه نگاری / رسانه / سواد رسانه ای / شبکه اجتماعی مجازی / آسیب شناسی رسانه
حریم خصوصی ، رسانه‌ها و فضای مجازی
تهران-ایرنا- کارشناسان در بخش دوم میزگرد ایرنا، به این موضوع اشاره می‌کنند که روزنامه نگاران نباید اسیر جذبه فضای مجازی شوند و حریم خصوصی را زیرپا بگذارند.
۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / اجتماعی / میزگرد ایرنا / کارآفرینی / بانوان
خلاقیت و نوآوری رکن اساسی در کارآفرینی زنان
بروجرد- ایرنا - گرایش زنان به کارآفرینی و راه اندازی واحدهای تولیدی هر چند کوچک و خانگی طی سالهای اخیر بنا به دلایل متعددی از جمله مشکلات اقتصادی، مسئولیت سرپرست خانوارشدن زنان و یا تمایل به مشارکت آنها در اداره معیشت خانواده، بیشتر شده است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۵ / تغییر رشته به علوم انسانی / محسن نداف / بلال فعله گری / محمد دائمی / مهاجرت
سیطره مهندسان؛ مانع رشد علوم انسانی در ایران
دانشجویان شرکت کننده در میزگرد ایرنا با بیان اینکه دانشکده‌های علوم انسانی در ایران نسبت به دانشکده‌های مهندسی عقب مانده‌اند، تاکید کردند: سیطره مهندسان بر حوزه‌های علوم انسانی در ایران و عدم پیوند این رشته‌ها با مسائل جامعه منجر به این عقب ماندگی شده است.
۱۳۹۸/۰۶/۱۱ / میزگرد ایرنا / انتخابات مجلس شورای اسلامی / اصلاح طلبان / احزاب و تشکل های سیاسی
استخدام کارگر برای به حدنصاب رسیدن مجمع عمومی!
در میزگرد «تحزب و انتخابات ۹۸» ایرنا، حسن بیادی خواستار حذف پست ریاست جمهوری شد و علی تاجرنیا ساختار احزاب اصلاح طلب و اصولگرا را غیردموکراتیک خواند.
۱۳۹۸/۰۶/۱۱ / اصولگرایی / میزگرد ایرنا / انتخابات مجلس شورای اسلامی / احزاب و تشکل های سیاسی
نقش مردم را حذف کرده‌ایم
در میزگرد «تحزب و انتخابات ۹۸» ایرنا، حسن بیادی خواستار حذف پست ریاست جمهوری شد و علی تاجرنیا ساختار احزاب اصلاح طلب و اصولگرا را غیردموکراتیک خواند.
۱۳۹۸/۰۶/۱۱ / اصولگرایی / میزگرد ایرنا / انتخابات مجلس شورای اسلامی / اصلاح طلبان / احزاب و تشکل های سیاسی
مردم انقلاب را دوست دارند
در میزگرد «تحزب و انتخابات ۹۸» ایرنا، حسن بیادی خواستار حذف پست ریاست جمهوری شد و علی تاجرنیا ساختار احزاب اصلاح طلب و اصولگرا را غیردموکراتیک خواند.
۱۳۹۸/۰۶/۱۱ / اصولگرایی / میزگرد ایرنا / انتخابات مجلس شورای اسلامی / اصلاح طلبان / احزاب و تشکل های سیاسی
ساختار احزاب اصولگرا و اصلاح طلب‌ غیردموکراتیک است
در میزگرد «تحزب و انتخابات ۹۸» ایرنا، حسن بیادی خواستار حذف پست ریاست جمهوری شد و علی تاجرنیا ساختار احزاب اصلاح طلب و اصولگرا را غیردموکراتیک خواند.
۱۳۹۸/۰۶/۰۵ / قم / کشاورزی / هفته دولت / کارآمدی دولت
پرچم‌داری قم در راهبرد تغییر الگوی کشت با مشارکت دولت
قم - ایرنا - شماری از مسئولان سازمان جهاد کشاورزی قم در میزگرد ایرنا با عنوان«حمایت دولت برای رونق کشاورزی قم» گفتند:‌ هم‌اکنون راهبرد تغییر الگوی کشت در قم به‌عنوان نمونه کشوری، با مشارکت فعال دولت به‌منظور حفظ و پویایی هرچه بیشتر حوزه کشاورزی استان عملیاتی می‌شود.
۱۳۹۸/۰۵/۲۸ / عکاس / کردستان / عکس / میزگرد ایرنا
تاریکخانه خبری
سنندج - ایرنا - هر چند امروز با پیدایش دوربین‌های دیجیتال دیگر خبری از تاریکخانه‌های محل ظهور و چاپ عکس نیست ولی با این وجود مشکلات عکاسان به ویژه خبری همچنان در اتاقک‌های تاریک به انتظار روزنه‌ای بسوی امیدواری است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۷ / میزگرد ایرنا / انتخابات مجلس شورای اسلامی
شاخصه‌های انتخابات ۹۸
میزگرد «واکاوی چالش جریان‌های سیاسی در آستانه انتخابات ۹۸»
۱۳۹۸/۰۵/۲۷ / میزگرد ایرنا / انتخابات مجلس شورای اسلامی
سیاست را به میدان حق و باطل تبدیل کرده ایم!
میزگرد «واکاوی چالش جریان‌های سیاسی در آستانه انتخابات ۹۸»
۱۳۹۸/۰۵/۲۷ / میزگرد ایرنا / انتخابات مجلس شورای اسلامی
دوگانه اصلاح‌ طلب - اصولگرا دیگر برانگیزاننده نیست
میزگرد «‌واکاوی چالش جریان های سیاسی در آستانه انتخابات ۹۸» در ایرنا
۱۳۹۸/۰۵/۲۷
حکیمی پور: حذف اصلاح طلبان با برچسب «ضد ولایت فقیه»
احمدحکیمی پور فعال سیاسی اصلاح طلب در میزگرد ایرنا در پاسخ به حسین کنعانی مقدم فعال سیاسی اصولگرا گفت: اصولگرایان از مارک و برچسب «ضد ولایت فقیه» همچون طبری نامرئی برای حذف اصلاح طلبان از انتخابات استفاده می کنند و این فرایند حذف به افراد درون خود جریان اصولگرایی نیز کشیده شده است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۳ / میزگرد ایرنا / انتخابات مجلس شورای اسلامی
چرایی وجود شورای نگهبان
میزگرد «انتخابات ۹۸» با ‌حضور محمد حسن قدیری ابیانه فعال سیاسی اصولگرا و رحمت الله بیگدلی فعال سیاسی اصلاح طلب
۱۳۹۸/۰۵/۲۳ / میزگرد ایرنا / انتخابات مجلس شورای اسلامی
نظر شهید مطهری درباره انتخابات
میزگرد «انتخابات ۹۸» با حضور محمد حسن قدیری ابیانه فعال سیاسی اصولگرا و رحمت الله بیگدلی فعال سیاسی اصلاح طلب
۱۳۹۸/۰۵/۱۷ / همدان / روز خبرنگار / میزگرد ایرنا / رسانه
رسانه های همدان؛ انتظار وارستگی در سایه وابستگی
همدان - ایرنا - جیب مدیران نشریات همدان خالی است و در چنین شرایطی وابستگی به مدیران دولتی و فاصله گرفتن از آزادگی و استقلال هم چندان زشت و قبیح به نظر نمی رسد؛ آن وقت انتظار وارستگی، نوگرایی و سخن تازه داریم در سایه وابستگی، زمانی که رسانه غم نان دارد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۷ / کردستان / روز خبرنگار / میزگرد ایرنا / رسانه
با ستم و جفا خوشیم...
سنندج - ایرنا - حال امروز اهالی رسانه زیاد تعریفی ندارد ولی با این وجود تمام سختی‌ها را به جان می‌خِرند تا بتوانند صدای مردم و مطالبات آنها را به گوش مسئولان برسانند و گامی موثر در راستای بهبود وضعیت جامعه و توسعه آن بردارند.
۱۳۹۸/۰۵/۱۶
حال و روزگار روزنامه نگاری چندان خوب نیست
تهران- ایرنا- در حال حاضر روزنامه نگاری مکتوب و روزنامه نگاران چالش ها و مشکلات عدیده ای دارند که دهه ها است لاینحل مانده و امروزه پیدایش فضای مجازی نیز بر پیچیدگی آن افزوده است، مسایلی که از جمله موارد مطرح شده در میزگرد ایرنا تحت عنوان "دغدغه های روزنامه نگاران در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی "بود.
۱۳۹۸/۰۵/۱۵ / کشاورزی / یزد / میزگرد ایرنا / ابرکوه
کشت طلای سرخ، نسخه نجات بخش کشاورزی در استان کم آب یزد
یزد - ایرنا - زعفران که در ایران و جهان به طلای سرخ شهرت دارد، محصولی کم آبخواه و در عین حال با ارزش افزوده بالا است که سازگاری زیادی با وضعیت بخش کشاورزی استان یزد دارد؛ ترویج کشت زعفران در این استان، به بیان کارشناسان، می تواند علاوه بر سودآوری برای کشاورزان، زمینه حفظ منابع محدود آب در این منطقه کویری کشور را فراهم سازد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۵ / روز خبرنگار / میزگرد ایرنا / رسانه
بررسی چالش‌ها و فرصت‌های شغل خبرنگاری
شهرکرد- ایرنا-  ۱۷ مرداد روزی که محمود صارمی خبرنگار پر تلاش همراه تعدادی از اعضای کنسولگری ایران در سال ۱۳۷۷ در مزار شریف افغانستان به دست نیروهای طالبان به شهادت رسید و این روز از سوی شورای فرهنگ عمومی روز خبرنگار نام گرفت.
۱۳۹۸/۰۵/۱۳ / تحریم / کرمان / ایرنا / میزگرد ایرنا / تعاونی
رونق تولید با محوریت تعاونی های چابک
کرمان - ایرنا - الگو و نظام تعاونی ها بیش از پیش در کشور باید جدی گرفته شود زیرا بخش تعاون می‌تواند همپای مردم و دولت در راستای رفع موانع و فعال شدن بنگاه‌های تعاونی، رونق اشتغال، مقابله با رکود و در یک کلام رونق تولید ایفای نقش کند.
۱۳۹۸/۰۵/۱۲ / فرهنگی / میزگرد ایرنا / یزد / کتاب
یزد در انتظار کسب عنوان پایتخت جهانی کتاب در افق ۲۰۲۲
یزد – ایرنا – یزد، پنجمین پایتخت کتاب ایران، در انتظار تحقق جهانی این عنوان در سال ۲۰۲۲ است و تلاش می کند تا با کسب معیارهای لازم به این هدف دست یابد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ / گردشگری / میزگرد ایرنا / استان قزوین / بانک / نفت / سرمایه گذاری
سرمایه گذاران و راه ناهموار پیش رو
قزوین - ایرنا - جمعی از کارشناسان و مسئولان اجرایی در میزگرد ایرنا با برشمردن مسایل و مشکلات سرمایه گذاران از جمله زیادی قوانین دست و پاگیر و تغییر مکرر آنها، نبود حمایت کافی از سوی نظام بانکی و تحریم ها، راه پیش روی سرمایه گذاران را مسیری ناهموار دانستند و گفتند که باید برای هموارسازی آن به شکل ویژه تلاش کرد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ / بیماری های غیرواگیر / اصفهان / بهداشت و درمان
آگاهی بخشی عمومی لازمه تشخیص و کنترل بیماری ام اس
اصفهان- ایرنا-  تلاش دانشمندان علوم پزشکی برای یافتن علت بیماری ام اس تاکنون نتیجه نداد و جمعیت این بیماران در بیشتر کشورهای دنیا منجمله ایران به ویژه در استان اصفهان رو به افزایش و نگران کننده است، پزشکان حاضر در میزگرد ایرنا اصفهان برغم نبود درمان قطعی، ضرورت آگاهی بخشی عمومی برای تشخیص زود هنگام آن و کنترل و جلوگیری از حملات بیماری با دارو را اجتناب ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۰۵/۰۶ / رونق تولید / کرمان / میزگرد ایرنا / مهارت اموزی
مهارت آموزی محرک رونق تولید
کرمان - ایرنا - آموزش های مهارتی و مهارت افزایی، عنصر اصلی و محرک اشتغال و رونق تولید محسوب می شود، اما در کشور ما ضعف مهارت ها در پاسخگویی به نیاز روز بازار و از سویی نبود زیرساخت های لازم مانعی بزرگ برای خلق فرصت های جدید شغلی و در عین حال رفع بیکاری و توسعه تولید است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۳ / صنایع دستی / میزگرد ایرنا / کاشان
آموزش، تبلیغات و بازار تخصصی؛ حلقه‌های مفقوده صنایع دستی
کاشان- ایرنا- برخی نقاط مانند کاشان در تولید محصولات مرتبط با صنایع دستی پیشینه‌ای پربار دارند که تاکنون بهره‌برداری مناسبی نشده اما به باور کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا، با تمهیداتی مانند برنامه‌ریزی، ارتقای آموزش‌ها، تبلیغات و راه‌اندازی بازارچه‌های تخصصی می‌توان از صنعت دست هنرمندان محلی برای شکوفایی اقتصاد منطقه و حتی کشور کمک گرفت.
۱۳۹۸/۰۵/۰۲ / پلیس راه / راهداری / تصادفات جاده ای
سفرهای ناتمام در جاده‌ها
بیرجند - ایرنا - تلفات و مصدومیت‌های ناشی از تصادفات جاده‌ای سالانه خسارت‌های جبران ناپذیری را برجا می‌گذارد و برای انسان، خودرو و جاده سهم‌های مختلفی در نظر گرفته می شود که در میزگرد ایرنا به آنها پرداخته شد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۲ / سمنان / میزگرد ایرنا / بهداشت و درمان
علمی شدن، نیاز کشت تا مصرف گیاهان دارویی
سمنان- ایرنا- گیاهان دارویی و نقش حیاتی شان در سلامت، خودکفایی دارویی، توسعه اقتصادی و همچنین اقبال عمومی با پیش فرض نادرست بی‌ضرر بودن این گیاهان، ضرورت نظارت‌های بیشتر بر تولید تا مصرف این نعمت‌های خدادای را دو چندان کرده است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۱ / محیط زیست / مرکز تیمار حیات وحش / میزگرد ایرنا
نابودی حیات وحش، مرگ ناگوار زمین
اصفهان - ایرنا - برآیند حیات وحش در زیستگاه های جهان و ایران و تغییر نگرش از همزیستی به دشمنی و حذف حیوانات مبین این است که در دهه آینده خبری از جمعیت آنان در زمین نخواهد بود و زندگی انسان هم با مخاطرات زیادی مواجه می شود، مرگ ناگواری که به اعتقاد کارشناسان میزگرد ایرنا اصفهان باید برای رفع آن تدابیری اصولی اندیشید.
۱۳۹۸/۰۴/۳۰ / بیماری پوستی / علوم پزشکی / اصفهان
نداشتن متولی مشخص عامل ناتوانی مقابله با بیماری سالک در کشور
اصفهان - ایرنا - بیماری سالک همچنان در هیجده استان کشور به ویژه در اصفهان برغم اقدامات انجام شده توسط برخی نهادها از جمله علوم پزشکی به خاطر نداشتن متولی مشخص و اعتبارات کافی برای شناسایی دقیق علت آن همچنان قربانی می‌گیرد، بیماری که به اعتقاد کارشناسان میزگرد ایرنا اصفهان با تدوین نقشه راه علمی و عملی آن را برای همیشه درمان کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۶ / مواد مخدر / میزگرد ایرنا / هرمزگان / شورای پیشگیری از مواد مخدر
اعتیاد و آماری که دود می شود
بندرعباس- ایرنا- هرچند اعتیاد و مصرف مواد مخدر به عنوان یک چالش بین المللی، ملی و محلی سالهاست به یک دستور کار و اولویت همیشگی تبدیل شده اما همچنان دسترسی به اطلاعات درست و دقیقی از تعداد مبتلایان، نوع و الگوی مصرف و سایر داده های آماری آن با مشکلات جدی مواجه است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۵ / میزگرد ایرنا / اصفهان
تهدیدات زیستی، خطر جدی که نباید غفلت کرد
اصفهان- ایرنا- دامنه تهدیدات زیستی به خاطر گستردگی ابعاد آن، خطری است جدی که به اعتقاد کارشناسان میزگرد ایرنا اصفهان نباید نسبت به این تهدیدها غفلت و برای مقابله با آن ضمن شناسایی دقیق ظرفیت ها باید برنامه ریزی اصولی و پایدار اتخاذ کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۳ / میزگرد ایرنا / استان قزوین / ورزشی
ورزشی نویسی، خبرنگاری با اعمال شاقه
قزوین – ایرنا – خبرنگاران ورزشی که همواره به دنبال شفاف سازی ، روشنگری و بیان مشکلات و داشته ها در عرصه ورزش هستند، خود از مشکلاتی رنج می برند که کمتر گفته و شناخته شده است.
۱۳۹۸/۰۴/۰۵ / اجتماعی / درس اخلاق / میزگرد ایرنا / جامعه
ناهنجاری های اخلاقی جامعه نیازمند ریشه یابی است
اصفهان - ایرنا - گسترش برخی ناهنجاری ها از جمله فریب، تقلب، تظاهر، بی اعتمادی، ریا، خشونت، درگیری، تهمت، دروغ، حسادت، خودخواهی، قانون گریزی، زیر پا گذاشتن حقوق دیگران به اعتقاد کارشناسان میزگرد ایرنا اصفهان مبین افول اخلاقی در جامعه است که این بیماری را باید جدی گرفت.
۱۳۹۸/۰۴/۰۴ / مهاباد / قلیان / نه به دخانیات / میزگرد ایرنا
رشد مصرف قلیان و بی‌تفاوتی شهروندان
مهاباد- ایرنا- رشد قلیان‌سراها در چند سال اخیر باعث شده است تا بسیاری از جوانان به دلیل بی‌تفاوتی خانواده‌ها به سمت استفاده از قلیان گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۸ / خشونت / ورزشگاهها / فوتبال / جامعه شناسی خشونت در ورزشگاهها
فوتبال؛ سپر بلایی برای خشونت جامعه
تهران- ایرنا- روانشناسان و جامعه شناسان حوزه ورزش در میزگرد ایرنا با ریشه یابی رفتارهای ناهنجار ورزشی تاکید کردند: خشونت از مجموعه هیجان های تکانشی است که باید ریشه آن را در عوامل فردی و اجتماعی جامعه مورد بررسی قرار داد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۵ / میزگرد خبری / رونق تولید / اقتصادی / سال رونق تولید
میزگرد ایرنا / کارآفرینی و تربیت نیروی کار ماهر پیش درآمدی بر رونق تولید
بروجرد - ایرنا - بنا بر گفته فعالان و مسئولان در حوزه تولید، آنچه که امروز بیش از هر چیز در شرایط اقتصادی و تولیدی کشور اثر تعیین کننده دارد، توزیع پول، وام و یارانه نیست بلکه تقویت فرهنگ کارافرینی و تلاش برای تربیت نیروی خلاق و ماهر است.
۱۳۹۸/۰۳/۲۱ / فوتبال / ورزشگاه آزادی / نویسندگان / وزارت ورزش / روسیه / لیگ برتر فوتبال
پیشکسوتان رسانه ای ورزش در میزگرد ایرنا: باشگاه ها از انجام کار فرهنگی ناتوانند
تهران- ایرنا- جمعی از نویسندگان ورزشی ایران در میزگرد خبری ایرنا با تاکید بر کارکرد واقعی باشگاه ها در حوزه ورزش عنوان کردند که با توجه به تعاریف متعدد فرهنگ در بخش های مختلف، پسوند فرهنگی برای این نهادها اضافه است و نمی توانند از عهده کار فرهنگی بر آیند.
۱۳۹۸/۰۳/۰۸ / میزگرد ایرنا سمنان / سالمندی / آموزش های اجتماعی
موج سالمندی و جامعه ای که برای آن مهیا نیست
سمنان- ایرنا- سالمندان قشری مهم و نیازمند به خدمات ویژه هستند که در سال های آینده جمعیت آنان در کشور فراگیرتر می شود، جامعه باید با برنامه های جامع و پژوهش‌ محور در کنار همسویی نهادهای مرتبط، برای ارایه خدمات و مدیریت مسایل این قشر مهیا باشد.
۱۳۹۸/۰۳/۰۷ / شرکت های دانش بنیان / استارتاپ ها
میزگرد ایرنا: استارتاپ ها و چشم انداز فرارو
ایرنا- شیراز- کسب و کارهای نوین و نوپا موسوم به استارتاپ ها ظرفیت های جدیدی را در حوزه اقتصاد و اشتغال به وجود آورده اند. نمایندگان استارتاپ در میزگرد تخصصی ایرنا به بیان راهکارهای تحول در این بخش پرداختند.
۱۳۹۸/۰۳/۰۵
افزایش مشارکت زنان در اهدای خون نیازمند زدودن باورهای غلط بهداشتی و فرهنگی
اصفهان- ایرنا- سهم اهدای خون زنان در کشور به دلایل باورهای غلط بهداشتی و فرهنگی زیر 10 درصد است که به اعتقاد پزشکان حاضر در میزگرد ایرنا اصفهان افزایش مشارکت آنان در این این امر مهم نیازمند اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و فرهنگسازی است که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند.
۱۳۹۸/۰۳/۰۴
چالش تغییر اقلیم، واقعیتی که نیازمند برنامه ریزی است
اصفهان- ایرنا- تغییر اقلیم به عنوان مسأله‌ای بسیار مهم و واقعیتی انکارنشدنی است که تاکنون مشکلات فراوانی را برای بخش‌های مختلف ایجاد کرده که به اعتقاد کارشناسان میزگرد ایرنا اصفهان، نظام برنامه ریزی کشور باید برای رفع آن تدابیر اصولی و متناسب منطقه‌ای بیندیشد.
۱۳۹۸/۰۳/۰۱ / اجتماعی / میزگرد ایرنا / روابط عمومی / چالش ها
میزگرد بررسی مشکلات حوزه روابط عمومی های لرستان برگزار شد
خرم آباد - ایرنا - میزگرد بررسی چالش ها و دغدغه های روابط عمومی های دستگاه های اجرایی لرستان با حضور برخی از کارشناسان این حوزه در ایرنای خرم آباد برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۲/۳۰ / علمی آموزشی / فناوری / آموزش و پرورش / میزگرد ایرنا
استفاده از فناوری روز نیاز ضروری نظام آموزشی
اصفهان - ایرنا - سرعت بخشی به توسعه دانش، تربیت افراد متناسب عصر مدرن، پرداختن به محتوای دیجیتال، ارتقای سطح کیفی معلمان و جایگاه آموزش و پرورش از جمله ضرورت های نظام آموزشی کشور است که به تاکید کارشناسان میزگرد ایرنا اصفهان با استفاده از فناوری های روز تحقق می یابد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۹ / اقتصاد / مدیریت بحران / حوادث / میزگرد ایرنا اصفهان
فرهنگ سازی، برنامه ریزی و آموزش نیاز اساسی مدیریت بحران
اصفهان- ایرنا- فرهنگ سازی، برنامه ریزی، آموزش عمومی، پیشگیری و پیش بینی، تامین تجهیزات، و انسجام بین بخشی از جمله نیازهای اساسی مدیریت بحران در کشور است که به اعتقاد کارشناسان، باید برای تحقق این مهم به هم پیوسته تدابیر اصولی اندیشید.
۱۳۹۸/۰۲/۲۹ / اقتصاد / میزگرد ایرنا / بازار قطر / صادرات کالاهای ایرانی
بازار قطر مقصد صادرات کالاهای ایرانی
بندرعباس - ایرنا - تحریم قطر توسط چند کشور عربی که از سال 96 آغاز شد، فرصتی استثنائی پیش روی صادرکنندگان و بازرگانان ایرانی قرار داد تا صادرات کالاهای خود را به این کشور افزایش دهند.
۱۳۹۸/۰۲/۲۸ / اقتصاد / تحقق / شهر هوشمند / میزگرد ایرنا اصفهان
تحقق شهر هوشمند نیاز ضروری کشور
اصفهان- ایرنا- نداشتن برنامه ، نبود مدیریت واحد شهری، خلاء قانونی، امنیت اطلاعات، موانع فرهنگی و فراهم نبودن زیرساختها به اعتقاد کارشناسان میزگرد ایرنا اصفهان از جمله موانع تحقق شهر هوشمند در کشور هستند که باید برای اجرایی شدن این نیاز اساسی تدابیر اصولی اندیشید.
۱۳۹۸/۰۲/۲۸ / اقتصاد / قاچاق چوب / میزگرد ایرنا / منابع طبیعی
کُندی تیغ اره قاچاقیچان بر پیکر درختان زاگرس
شهرکرد- ایرنا- قاچاق چوب یکی از مهمترین معضلاتی است که جنگل ها را طی سالیان متمادی همواره مورد تهدید قرار داده و جلوگیری از آن به منزله حذف سرمایه گذشتگان و میراث آیندگان است.
۱۳۹۸/۰۲/۲۱
جمع آوری روان آبها در کشور نیازمند مدیریت و برنامه ریزی
اصفهان- ایرنا- روان آبهای ناشی از بارش های جوی در شهرهای کشور نقش موثری برای تغذیه سفره های آب زیرزمینی، کاهش فرونشست زمین، رفع خشکسالی و تامین آب فضای سبز دارد که استحصال آن به تاکید کارشناسان میزگرد ایرنا اصفهان نیازمند مدیریت و برنامه ریزی اصولی است.
۱۳۹۸/۰۲/۱۹
سد زاینده رود در محاصره برداشت ها و بندها
اصفهان- ایرنا- واقعیت ها و چالشهای ورود آب به سد زاینده رود و برداشت های آن به طرق مختلف در بالادست با توجه به بارندگی های مطلوب سال جاری با حضور کارشناسان در میزگرد ایرنا اصفهان مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۲/۱۸
آسیب اجتماعی پیامد نبود فرهنگ گفت و گو در خانواده
اصفهان - ایرنا- بی توجهی به فرهنگ گفت و گو در خانواده به اعتقاد روانشناسان و کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا اصفهان موجب تعضیف بینان این نهاد مهم اجتماعی و مهم تر بروز انواع آسیب های اجتماعی در جامعه شده است که باید برای رفع این معضل فراگیر تدابیر اصولی اندیشید.
۱۳۹۸/۰۲/۱۶
برداشت غلط و سلیقه ای از قوانین فیفا مشکل فدراسیون ورزش
بررسی ریشه‌های ناهنجاری در فوتبال در میزگرد ایرنا با جمعی از حقوقدانان ورزشی
۱۳۹۸/۰۲/۱۶
فدراسیون‌نشین‌ها، قوانین فوتبال را نخواندند
بررسی ریشه‌های ناهنجاری در فوتبال در میزگرد ایرنا با جمعی از حقوقدانان ورزشی
۱۳۹۸/۰۲/۱۶
کانون هواداران یا جنجال آفرینان فوتبال
مدیران اسبق تیم های استقلال و پرسپولیس در میزگرد ایرنا، شیوه حضور اشتباه لیدرها در فوتبال را دلیل مشکلات امروز این رشته دانستند و اظهار داشتند: لیدرها به جای حمایت از تیم های خود به افرادی تبدیل شدند که برای منافع مدیران و برخی از مربیان به ایجاد خشونت می پردازند.
۱۳۹۸/۰۲/۱۰
جمعی از حقوقدانان : کمیته انضباطی فوتبال «استقلال رای» ندارد
تهران- ایرنا- حقوقدانان ورزشی در میزگرد ایرنا با بیان ریشه های ناهنجاری در فوتبال، به تشریح راهکار های خروج از این معضل پرداختند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •