دوشنبه, ۲۳ تیر, ۱۳۹۹ / 13 July, 2020
مشتری
۱۶ دقیقه قبل
سقف کارت به کارت افزایش یافت
توسعه ایرانی- بانک مرکزی با توجه به روند صعودی ویروس کرونا در کشور و لزوم کاهش مراجعات حضوری به شعب، ضمن تأکید بر ارائه هرچه بیشتر خدمات غیرحضوری به هم وطنان توسط شبکه بانکی، در بخشنامه‌ای سقف خدمات مبتنی بر کارت را افزایش داد. بانک مرکزی اعلام کرد با توجه به روند صعودی و شروع موج دوم بیماری کرونا در کشور و در راستای مدیریت، کنترل و پیشگیری از شیوع این ویروس، از شبکه بانکی تقاضا می‌شود، به صورت موقت، بر ارائه هرچه بیشتر خدمات غیرحضوری به منظور تسهیل استفاده هم‌وطنان از درگاه‌های غیرحضوری و کاهش مراجعات حضوری مردم به شعب و دستگاه‌های خودپرداز، تمرکز کنند. بر این اساس، سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت (شتابی و درون بانکی) از طریق درگاه‌های اینترنتی، خودپردازها و کیوسک …
اولین اطلاعات از  اسکای ول  شاسی بلند جدید چینی منتشر شد/ برند ناشناخته و طراحی یک محصول جذاب! (+تصاویر)
۵۷ دقیقه قبل
اولین اطلاعات از اسکای ول شاسی بلند جدید چینی منتشر شد/ برند ناشناخته و طراحی یک محصول جذاب! (+تصاویر)
ایی تی5 مانند سایر خودروهای چینی مدل روز؛ طراحی زیبایی را نیز در بخش کابین همراه خود دارد که با چاشنی فناوری به خوبی ترکیب شده و یک مجموعه مشتری پسند را ارائه می دهد.
گران‌فروشی در بازار بدون مشتری خودرو
۳ ساعت قبل
گران‌فروشی در بازار بدون مشتری خودرو
بررسی بازار خودرو پایتخت در روز جاری (یکشنبه) حاکی از یک بازار آشفته، نابسامان و بدون مشتری است، به طوری که قیمت‌ها در مقایسه با هفته گذشته با شیب کم رو به افزایش است.
۳ ساعت قبل
گزیده اخبار
سقف کارت به کارت افزایش یافت سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت (شتابی و درون بانکی) از طریق درگاه‌های اینترنتی، خودپردازها و کیوسک از مبلغ 3میلیون تومان در هر شبانه‌ روز از مبدأ هر کارت به 6میلیون تومان افزایش یافت. بانک مرکزی باتوجه به روند صعودی ویروس کرونا در کشور و لزوم کاهش مراجعات حضوری به شعب، ضمن تأکید بر ارایه هرچه بیشتر خدمات غیرحضوری به هم‌وطنان توسط شبکه بانکی، در بخشنامه‌ای سقف خدمات مبتنی بر کارت را افزایش داد. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، همچنین سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت از طریق پرداخت سازها از 10میلیون ریال به 30میلیون ریال با حصول اطمینان از انطباق شماره ملی دارنده کارت و شماره ملی دارنده سیم کارت انجام دهنده تراکنش قابل افزایش است. با توجه به خطرات …
میلان هم مشتری مهاجم رئال‌مادرید است
۳ ساعت قبل / میلان / رئال مادرید / نقل و انتقالات اروپا / ویژه / لوکا یوویچ
میلان هم مشتری مهاجم رئال‌مادرید است
روسونری برای تقویت خط آتش خود به یوویچ فکر می‌کند.
تمدید کارت‌های منقضی بانکی بدون مراجعه به بانک
۷ ساعت قبل
تمدید کارت‌های منقضی بانکی بدون مراجعه به بانک
بانک مرکزی اعلام کرد امکان تمدید تاریخ انقضای کارت‌های بانکی بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتری به مدت یک سال و تا اطلاع ثانوی بلامانع است.
وردربرمن آلمان و سنت اتین فرانسه مشتری مهاجم تیم ملی ایران
۸ ساعت قبل / مهدی طارمی / تیم فوتبال ریوآوه پرتغال / وردربرمن
وردربرمن آلمان و سنت اتین فرانسه مشتری مهاجم تیم ملی ایران
با اعلام یک روزنامه پرتغالی، مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران از باشگاه های سنت اتین و نانت فرانسه و وردربرمن آلمان هم پیشنهاد دارد.
چرا نباید از سانترال پاناسونیک استفاده کنیم؟
۱۰ ساعت قبل / فروشگاه ویپ 98 / تلفن ویپ / نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری
چرا نباید از سانترال پاناسونیک استفاده کنیم؟
سانترال یا مرکز تلفن به‌صورت کلی سیستم مدیریت متمرکز تماس‌های ورودی و خروجی یک شرکت است. این سیستم در نمونه‌های قدیمی به‌صورت سخت‌افزاری تولید و به بازار عرضه می‌شد.
قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین به توسعه زیرساخت‌های ایران کمک می‌کند/ قرارداد با چین به ضرر اسرائیل و به نفع ایران است
۱۰ ساعت قبل / قرارداد ایران و چین / چین
قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین به توسعه زیرساخت‌های ایران کمک می‌کند/ قرارداد با چین به ضرر اسرائیل و به نفع ایران است
عضو اتاق بازرگانی ایران و چین می‌گوید: نه جمهوری اسلامی مستعمره بشو است و نه در تاریخ چین کشور استعماری بوده است. آن‌ها بزرگترین مصرف کننده انرژی جهان هستند و ما منابع فراوانش را داریم و در مقابل نیازمند توسعه زیرساخت و تقویت تکنولوژی هستیم. نیاز به مشتری پایدار داریم و آن‌ها هم منابع پایدار می‌خواهند. در هر توافقی چیزی داده می‌شود در ازای چیزی که گرفته می‌شود.
رییس اتاق ایران و چین: نه ایران مستعمره‌بشو است نه چین استعمارگر
۱۴ ساعت قبل / اقتصاد ایران / تحریم اقتصادی / رشد اقتصادی / رکود اقتصادی / اقتصاد مقاومتی / چین / ایران و چین / شی جین پینگ / توافق هسته ای ایران و پنج بعلاوه یک برجام / تعهدات ایران در برجام
رییس اتاق ایران و چین: نه ایران مستعمره‌بشو است نه چین استعمارگر
عضو اتاق بازرگانی ایران و چین می‌گوید: نه جمهوری اسلامی مستعمره بشو است و نه در تاریخ چین کشور استعماری بوده است.آنها بزرگترین مصرف کننده انرژی جهان هستند و ما منابع فراوانش را داریم و در مقابل نیازمند توسعه زیرساخت و تقویت تکنولوژی هستیم. نیاز به مشتری پایدار داریم و آنها هم منابع پایدار می‌خواهند. در هر توافقی چیزی داده می‌شود در ازای چیزی که گرفته می‌شود.
۲۴ ساعت قبل
توسعه استفاده از «ابزارهای بیومتریک» در بانک مسکن
مدیر امور فناوری اطلاعات بانک مسکن از توسعه استفاده از ابزارهای بیومتریک در امر تشخیص هویت مشتریان این بانک هنگام استفاده از درگاه‌های پرداخت غیرحضوری طی ماه‌های آتی خبر داد.بر اساس گزارش اقتصادی شاپرک (شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی) که در خردادماه منتشر شد، طی این ماه 2 میلیارد و ۷۳۱ میلیون تراکنش به ارزش ۳.۸۸۶.۳۸۰.۱۹۷ میلیون ریال انجام شده است. این حجم از تراکنش‌های انجام شده در بستر شاپرک که بخش قابل توجهی از آن از طریق درگاه‌های الکترونیک انجام شده، نشان از جایگاه ویژه‌ای که این درگاه‌ها در رفع نیازهای بانکی روزمره مشتریان پیدا کرده‌اند، دارد.به این ترتیب بانک‌‌ها علاوه بر تلاش برای تنوع درگاه‌ها و تحقق هدف «ارائه هر خدمت در هر زمان و هر مکان» به مشتری به عنوان مانیفست بانکداری دیجیتال، در …
دزد آرایشگاه‌های زنانه به دام افتاد
۲۴ ساعت قبل
دزد آرایشگاه‌های زنانه به دام افتاد
زن جوان به‌عنوان مشتری وارد آرایشگاه‌های زنانه در تهران می‌شد و دست به سرقت گوشی‌های موبایل می‌زد. به گزارش همشهری، این زن که تا‌کنون به 12آرایشگاه در نقاط مختلف تهران دستبرد زده است چند روز پیش توسط مأموران کلانتری150 تهرانسر دستگیر شد. سرهنگ محمود مالمیر، رئیس‌ کلانتری150 در تشریح این پرونده گفت: با شکایت صاحبان تعدادی از آرایشگاه‌های زنانه در منطقه تهرانسر، متوجه شدیم که خانمی با مراجعه به آرایشگاه‌های زنانه و در زمان غفلت مشتریان و صاحبان آرایشگاه‌ها تلفن همراه آنان را سرقت کرده است. وی با …
در اینجا مشتری از کارگر می‌ترسد،کارگر از مشتری
۳۸ ساعت قبل
در اینجا مشتری از کارگر می‌ترسد،کارگر از مشتری
اینجا همه از هم می‌ترسند؛ مشتری از کارگر، کارگر از مشتری. می‌گویند قبل از کرونا آن قدر ماشین اینجا می‌آمد که وقت سر خاراندن نداشتیم اما الان بیشتر ماشین‌های شاسی بلند و گرانقیمت مشتری کارواش هستند. به قول خودشان انگار صاحبان ماشین‌های معمولی و پایین قیمت بیشتر از کرونا می‌ترسند.
حضور گوینده‌های رادیو در «چیا»/ سریالی که مشتری جهانی دارد
۳۸ ساعت قبل / انیمیشن / امیر سحرخیز / مرکز صبا
حضور گوینده‌های رادیو در «چیا»/ سریالی که مشتری جهانی دارد
امیر سحرخیز کارگردان مجموعه انیمیشن «چیا» درباره این مجموعه توضیح داد که در برزیل و بازارهای جهانی مشتری دارد.
افزایش فروش با مرکز تماس
۳۸ ساعت قبل / خدمات فروش / فروش تلفنی / مرکز تماس
افزایش فروش با مرکز تماس
برقراری ارتباط موثر با مشتری رابطه مستقیمی با افزایش فروش خدمات یا محصولات سازمان دارد. پاسخ‌گویی یک کارشناس متخصص مرکز تماس به نیاز مشتری در کم‌ترین زمان و‌ بهترین کیفیت، مهم‌ترین عامل در بالا بردن نرخ تبدیل و فروش سازمان شما است. نوشته افزایش فروش با مرکز تماس اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۲ روز قبل
تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بیمه‌ کوثر
گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بیمه کوثر بر مبنای ISO 9001:2015 که استانداردی بین‌المللی و شناخته شده برای ایجاد، اجرا و حفظ سیستم مدیریت کیفیت در شرکت‌ها است، برای سومین سال متوالی تایید شد. درپی انجام موفقیت‌آمیز ممیزی مراقبتی سالانه سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد بین‌المللی ایزو 9001 در بیمه کوثر، این شرکت که در سال 1397 موفق به دریافت این گواهینامه و انطباق الزام‌های این استاندارد در سیستم مدیریت کیفیت شده بود، در سال گذشته و امسال نیز موفق به تمدید این گواهینامه شد. لاله کریمی با بیان اینکه پذیرش سیستم مدیریت کیفیت برای سازمان یک تصمیم استراتژیک است، گفت: دریافت این گواهینامه‌ نه ‌تنها سندی بر تعهد شرکت بیمه کوثر به ارتقای سطح مدیریت کیفیت، اصلاح فرایندها و بهبود عملکرد است بلکه استقرار …
۲ روز قبل
ناتوانی خودروسازان از عرضه مناسب
به اعتقاد یک کارشناس صنعت خودرو، باتوجه به اینکه حدود نیمی از بهای تمام شده یک خودروی داخلی متاثر از نوسان نرخ ارز نیست، لذا با افزایش نرخ ارز در مدت اخیر و همچنین برهم خوردن تناسب عرضه و تقاضا طی سال‌های اخیر، رشد قیمت خودرو چندان عجیب به‌نظر نمی‌رسد. در تحلیل شرایط بازار خودرو که به‌رغم نبود مشتری و افت معاملات، قیمت‌ها روند افزایشی دارد، حسن کریمی سنجری با اشاره به اینکه طی سه ماه اخیر نرخ ارز بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است، اظهار کرد: بررسی بازار و مقایسه قیمت خودرو در همین مدت اخیر نشان می‌دهد که قیمت خودرو نیز حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد افزایش یافته است.
ژاپن ، مشتری جدید هواپیما های جنگی اف 35 آمریکا
۲ روز قبل
ژاپن ، مشتری جدید هواپیما های جنگی اف 35 آمریکا
آژانس همکاری های دفاعی ، وابسته وزارت دفاع ایالات متحده اعلام کرد این کشور فروش 105 فروند هواپیمای نظامی اف 35 را به قیمت 23 میلیارد دلار به ژاپن به تصویب رسانده است.
چرا بازار سهام قیمت‌ خودرو را پایین کشید؟
۳ روز قبل
چرا بازار سهام قیمت‌ خودرو را پایین کشید؟
به اعتقاد یک کارشناس صنعت خودرو، با توجه به شرایط تورمی بازارها، رشد بازار سهام، رشد شدید نرخ ارز و همچنین برداشت از خودرو به عنوان یک کالای سرمایه‌ای، موجب شده که قیمت خودرو از قیمت متصور برای آن براساس شرایط، پایین‌تر باشد که به دلیل همان نبود مشتری و راکد بودن بازار است.
روایت دستان کوچکی که مواد می‌فروشند
۳ روز قبل / مواد مخدر / فروشندگان مواد مخدر
روایت دستان کوچکی که مواد می‌فروشند
تصور این که کودکی به بهانه بازی کردن در کوچه‌ها پرسه می‌زند تا کار مشتری را راه بیندازد و بسته مواد مخدر را به دست او برساند، بسیار دردناک است، اما حقیقتی است زیر پوست شهر (از شهر‌های خراسان شمالی) که مانند غده‌های سرطانی ریشه دوانده و البته ریشه‌ای دیرینه دارد.
۴ روز قبل
میراث فرهنگی آذربایجان‫ غربی تحت پوشش بیمه آرمان
بیمه آرمان در مناقصه خدمات درمان تکمیلی اداره کل میراث فرهنگی استان آذربایجان غربی برنده شد. قرارداد درمان تکمیلی پرسنل اداره کل میراث فرهنگی استان آذربایجان غربی با حضور رئیس شعبه ارومیه در محل اداره کل میراث فرهنگی این استان امضا شد.همچنین مقرر شد بیمه آرمان طی تفاهم نامه ای سایر رشته های بیمه ای آن سازمان را تحت پوشش قرار دهد.در ابتدای این جلسه جلیل جباری، مدیرکل میراث فرهنگی استان آذربایجان غربی، ضمن ابراز خرسندی از امکان همکاری با شرکت بیمه آرمان از سوابق مثبت و مشتری مداری این شرکت تقدیر کرده و بیان کرد که شرط ماندگاری و حضور شرکت های بیمه در جامعه، خدمات به موقع و قابل قبول به زیان دیدگان است و مطمئنا مدیران و همکاران شرکت بیمه آرمان این موارد را رعایت کرده اند که مورد مقبولیت در بین آحاد …
۴ روز قبل
جریمه دویچه بانک به‌دلیل معامله با یک مجرم
دویچه بانک ضمن اذعان به ارتکاب اشتباه در پذیرفتن یک مجرم به‌عنوان مشتری از سال ۲۰۱۳تا۲۰۱۸، با پرداخت جریمه ۱۵۰ میلیون دلاری در خصوص اتهامات مبنی بر معاملات با این فرد و دو بانک دیگر موافقت کرد.
هدف بانک سینا ارائه خدمات مطابق با استانداردهای حقوق مشتریان است
۴ روز قبل / بانک سینا / مشتری مداری / نظام بانکداری ایران
هدف بانک سینا ارائه خدمات مطابق با استانداردهای حقوق مشتریان است
مدیرعامل بانک سینا در بازدید از مرکز ۲۴ ساعته ارتباط مشتریان گفت: هدف این بانک ارائه خدمات کیفی مطابق با استانداردهای حقوق مشتریان است.
حمایت از مشتریان، وظیفه اصلی بیمه کوثر است
۴ روز قبل / بیمه / مشتری مداری / بیمه شدگان
حمایت از مشتریان، وظیفه اصلی بیمه کوثر است
یکی از استراتژی‌های محوری شرکت بیمه کوثر، پاسخگویی سریع و صریح به درخواست‌های مشتریان است چون اجرای صحیح اصل مشتری‌مداری، حمایت از ارزش‌های والای انسانی را به‌دنبال دارد.
۴ روز قبل
مسکن 25 متری ساخته نخواهد شد
در حالی شهرداری و دولت طرح تولید خانه‌های 25 متری را مطرح کرده‌اند که آمارها نشان می‌دهد، بسازوبفروش‌ها و سازندگان حتی به ساخت خانه‌های زیر 50 متر علاقه‌ای نشان نمی‌دهند، چه رسد خانه‌های نصفِ 50 متر. طبق گزارشات وزارت راه و شهرسازی، بین سال‌های 1385 تا 1395، میانگین مساحت خانه‌هایی که ساخته شده است، 129 مترمربع است. همچنین علی چگنی، معاونت مسکن و ساختمان، در گزارش خود در سال 1396 نشان می‌دهد بیشتر خانه‌های ساخته شده در شهر تهران بین 151 تا 180 متر بودند. درواقع، ساخت خانه‌های زیر 50 متر به صفر میل می‌کند. با این حال، مردم نسبت به این خانه‌ها اقبال نشان می‌دهند. در تهران حدود 13 درصد از خانه‌ها زیر پنجاه متر هستند …
بازار داغ سفته‌بازی پرداخت تسهیلات مسکن
۵ روز قبل
بازار داغ سفته‌بازی پرداخت تسهیلات مسکن
ماراتن دریافت انواع وام خرید و جعاله مسکن موجب سردرگمی و تحمیل هزینه‌های چندبرابری به متقاضیان دریافت اینگونه تسهیلات شده است. به گزارش همشهری، دیوانسالاری حاکم بر تامین وثیقه یا ارائه ضامن معتبر برای دریافت وام خرید یا تعمیرات مسکن موجب سردرگمی متقاضیان و اتلاف‌وقت و تحمیل هزینه‌های چندبرابری شده است. در مواردی که مشتری خواستار دریافت تسهیلات مسکن با ارائه سفته و ضامن معتبر موردتأیید بانک مسکن است، به‌دلیل افت نرخ سفته در بازار، شعب بانک ملی به‌عنوان متولیان اصلی، از تامین این اوراق برای تسهیلات …
۵ روز قبل
برپایی جشنواره سامانه همراه بانک ملت با ۲۶ میلیارد ریال جوایز نقدی
جشنواره دوم سامانه همراه بانک ملت با هدف استمرار در ایجاد انگیزه در مشتریان فعال این سامانه و همچنین جذب مشتریان بالقوه جدید شروع شد. به گزارش روابط عمومی بانک ملت، جشنواره دوم سامانه همراه بانک از اول تیر شروع شده است و تا پایان آذر سال جاری به مدت ۶ ماه ادامه خواهد داشت. تغییرات مربوط به جشنواره دوم سامانه بدون تغییر در شماره نسخه یعنی سیستم عامل اندروید: ۱.۲.۳ و سیستم عاملiOS: ۱.۱.۳اعمال شده است؛ به این معنا که نیاز به نصب نسخه جدید ازسوی کاربر نخواهد بود. یک جایزه ویژه نقدی به ارزش یک میلیارد ریال در پایان جشنواره و ۵۰۰ جایزه نقدی خرید تلفن همراه هوشمند هر یک به ارزش ۵۰ میلیون ریال به‌عنوان جوایز این جشنواره تعیین شده است. بر اساس این گزارش، قرعه‌کشی جایزه نقدی خرید تلفن همراه هوشمند به‌صورت …
آبی‌ها مشتری هافبک قرمزها شدند
۵ روز قبل / فرانک کسیه / میلان / اینتر / نقل و انتقالات اروپا / ویژه
آبی‌ها مشتری هافبک قرمزها شدند
فرانک کسیه هافبک ساحل‌عاجی میلان از باشگاه اینتر پیشنهاد دارد.
ویدئو / لاستیک هست اما به مشتری نمی‌رسد!
۵ روز قبل / منطقه قم / توزیع لاستیک / لاستیک / خودروهای سنگین / وزارت صنعت، معدن و تجارت
ویدئو / لاستیک هست اما به مشتری نمی‌رسد!
رانندگان خودروهای سبک و سنگین، چند وقتی است برای تهیه لاستیک با مشکلاتی مواجه شده‌اند. تولیدکنندگان و واردکنندگان لاستیک می‌گویند مشکلی در موجودی این محصول وجود ندارد اما نحوه توزیع آن، پروسه رسیدن لاستیک به دست مصرف‌کننده را مشکل‌ساز کرده است. برای کنترل بازار و قیمت‌ها سامانه‌ای برای ثبت‌نام و تحویل لاستیک با نرخ مصوب راه‌اندازی شده اما این کار هم نتوانسته مشکل را برای رانندگان، بخصوص مالکان و رانندگان خودروهای سنگین برطرف کند. در این ویدئو که در قم تهیه شده، مشکلات را از زبان رانندگان، تولیدکنندگان و فروشندگان لاستیک و همچنین توضیحات یکی از مسئولان را می‌شنویم.
افزایش قیمت خودرو انتها ندارد! + کاریکاتور
۵ روز قبل
افزایش قیمت خودرو انتها ندارد! + کاریکاتور
بررسی روند بازار خودرو نشان می‌دهد که قیمت انواع خودروهای داخلی طی یکی دو هفته اخیر بیش از ۲۰ درصد گران‌ شده و این روند علیرغم حضور مشتری و رسیدن سطح معاملات به صفر همچنان افزایشی است. خبرآنلاین با انتشار کارتونی از مهدی عزیزی به این موضوع پرداخت.
ببینید قیمت خودرو تا کجا بالا می‌ره!
۵ روز قبل / کاریکاتور / بازار خودرو / افزایش قیمت
ببینید قیمت خودرو تا کجا بالا می‌ره!
بررسی روند بازار خودرو نشان می‌دهد که قیمت انواع خودروهای داخلی طی یکی دو هفته اخیر بیش از ۲۰ درصد گران‌ شده و این روند علیرغم حضور مشتری و رسیدن سطح معاملات به صفر همچنان افزایشی است. خبرآنلاین با انتشار کارتونی از مهدی عزیزی به این موضوع پرداخت.
۵ روز قبل
نگرش نفتی مجمع تشخیص
به‌تازگی علی آقامحمدی، عضو بانفوذ مجمع تشخیص مصلحت نظام که نقش‌های مهم و استراتژیکی در حوزه مشورتی و اجرایی در کشور داشته، سخنانی درباره صادرات نفت مطرح کرده که بسیار قابل ‌تأمل است. او گفته: «باید تولید نفت‌مان را به ۸.۵ میلیون بشکه در روز برسانیم. البته با توجه به تحریم‌ها و اعمال فشارها این امر نشدنی به نظر می‌رسد ولی زمانی که قرارداد خود را با کشورهایی نظیر چین محکم منعقد کرده باشیم قطعا پشتوانه تولید خواهیم داشت. باید تولید را افزایش دهیم چرا که عربستان به ۱۱ میلیون بشکه، امریکا ۱۰ میلیون بشکه و روسیه به ۱۰ میلیون بشکه تولید ارتقا یافته‌اند.» او چین را مشتری بالقوه نفت ایران توصیف کرد که به پشتوانه همین مشتری عمده می‌توانیم تولید نفت خود …
رخت سیاه بر تن مزون‌های لباس عروس
۱۳۹۹/۰۴/۱۷
رخت سیاه بر تن مزون‌های لباس عروس
مرضیه ثمره‌حسینی- خبر‌نگار ویترین‌ها سفیدند و لباس‌ها زیبا، اما مزون‌های لباس عروس به خاک سیاه نشسته‌اند. فعالان رسته لباس عروس کسب و کارشان کساد است و جمع‌کردن مزون‌ها و مغازه‌ها، تمام فکرشان شده است. تولیدشان در سال «جهش تولید» نزدیک به صفر رسیده و سفارش‌های سال پیش روی دستشان باد کرده است. چشم مزون‌داران و مغازه‌های فروش لباس عروس در کوچه برلن، در انتظار مشتری به در خشک شده است. دنبال انبار می‌گردم بلای کرونا که آمد، اجتماعات، کنسل و اماکن عمومی تعطیل شدند. تالارها را نیز تعطیل کردند و …
۱۳۹۹/۰۴/۱۶
کوید ۱۹ تحول دیجیتالی در بانکهای خصوصی را تسریع می کند
باتین می گوید ، کار از خانه ، محدودیت های مسافرتی و کرکره بسیاری از مشاغل دنیای واقعی ، توجه را به خود معطوف کرده است. او می گوید: "از آنجا که بسیاری از مواردی که به طور معمول مشتری را مشغول می کنند در حالت آماده به کار بودند ، آنها زمان بیشتری برای گفتگو با مدیران روابط داشتند و ناپایداری بازار فقط نیاز به انجام این کار را تسریع می کند."
نقش مذاکره در بهبود عملکرد بازاریابی محتوا
۱۳۹۹/۰۴/۱۶
نقش مذاکره در بهبود عملکرد بازاریابی محتوا
اغلب بازاریابان فعال در حوزه دیجیتال عادت دارند که در هنگام بستن یک قرارداد با یک مشتری یا داشتن استخدامی جدید با آنها مذاکره کنند.
درخواست استفاده از ماسک منجر به واکنش نژادپرستانه شد
۱۳۹۹/۰۴/۱۶
درخواست استفاده از ماسک منجر به واکنش نژادپرستانه شد
صاحب یک کافه در کینگستون کانادا پس از درخواست از مشتری برای استفاده از ماسک مورد حمله نژادپرستانه قرار گرفت. مدتی است که مقامات بهداشتی کانادا استفاده از ماسک را تقریباً در تمام اماکن عمومی اجباری کرده اند. اما به نظر می‌رسد این موضوع از سوی بسیاری از افراد مورد قبول واقع نشده است.
افزایش مداوم قیمت خودرو در بازار بی‌مشتری | خودرو چقدر گران شد؟
۱۳۹۹/۰۴/۱۶
افزایش مداوم قیمت خودرو در بازار بی‌مشتری | خودرو چقدر گران شد؟
بررسی روند بازار خودرو نشان می‌دهد که قیمت انواع خودروهای داخلی طی یکی دو هفته اخیر بیش از ۲۰ درصد گران‌ شده و این روند علیرغم حضور مشتری و رسیدن سطح معاملات به صفر همچنان افزایشی است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۶
عدم توازن عرضه و تقاضا، دلالان را به سمت بالا بردن قیمت‌ها سوق می‌دهد
به اعتقاد یک کارشناس صنعت خودرو، مراسم قرعه‌کشی برای فروش خودروها نشان داد که میزان عرضه خودروسازان کشور پاسخگوی تقاضاها نخواهد بود؛ لذا فروشندگان خودرو در بازار آزاد را ترغیب به بالا بردن قیمت‌ها کرده است.به گزارش ایسنا، بهرام شهریاری در رابطه با افزایش قیمت خودرو در بازار علی‫رغم کاهش شدید تقاضا و رکود در این بازار، اظهار کرد: افزایش قیمت ارز سبب شده که تمامی کالاها با افزایش قیمت مواجه شوند؛ قیمت خودرو نیز از این موضوع مستثنی نبوده و دچار افزایش قیمت کاذب شده است. علاوه براین دیگر عامل افزایش قیمت خودرو، بحث قرعه‌کشی‌هایی بود که خودروسازان انجام داده که گویای عطش بازار برای خرید و ناتوانی در پاسخگویی به تمامی نیازها بود. با وجود عدم توازن عرضه و تقاضا، طبیعی بود که دارندگان خودروها بخواهند …
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
مـــــــرور
  براساس مصوبه جدید ستاد تنظیم بازار مقرر شده است روغن‌های مایع ۱۲‌درصد و روغن‌های جامد و نیمه‌جامد ۱۴درصد افزایش قیمت را نسبت به قیمت‌های تعیین‌شده قبلی دریافت کنند.     دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه هیچ تاریخی برای برقراری پروازهای خارجی قطعی و نهایی نیست، گفت: «آغاز فروش تورهای خارجی قابل اتکا نیست و مردم فریب پیامک‌های تبلیغاتی را نخورند.»   سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از اجباری‌شدن استفاده از ماسک در فرودگاه‌های کشور و داخل هواپیما‌ها خبرداد.   رئیس انجمن تولیدکنندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان محصولات دخانی از  تخصیص نیافتن ارز برای واردات مواد اولیه این صنعت طی سه ماه گذشته …
رشد قیمت‌های خودرو بدون خریدار و مشتری
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
رشد قیمت‌های خودرو بدون خریدار و مشتری
به دنبال افزایش قیمت ارز بازار خودرو متأثر از این موضوع با رشد قیمت‌ها بدون خریدار و مشتری شد.
دیگو سیمئونه جدیدترین مشتری ستاره ناکام بارسلونا
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / بایرن مونیخ / دیگو سیمئونه (سرمربی) / بارسلونا / اتلتیکو مادرید / فیلیپ کوتینیو
دیگو سیمئونه جدیدترین مشتری ستاره ناکام بارسلونا
به نظر می‌رسد که اتلتیکو مادرید شرایط جذب فکر کوتینیو از بارسلونا را دنبال می کند.
معامله در بازار خودرو قفل شد | بلاتکلیفی فروشنده و خریدار
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
معامله در بازار خودرو قفل شد | بلاتکلیفی فروشنده و خریدار
به دنبال افزایش قیمت ارز بازار خودرو متأثر از این موضوع با رشد قیمت‌ها بدون خریدار و مشتری شد.
امسال چهار سامانه جدید برای مبارزه با قاچاق کالا و تخلفات بهره‌برداری می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
امسال چهار سامانه جدید برای مبارزه با قاچاق کالا و تخلفات بهره‌برداری می‌شود
ایلنا: چهار سامانه طرح امضای دیجیتال در اسناد حمل با اولویت بارنامه برخط، سامانه جامع حمل‌ونقل بین المللی، سامانه تحت وب گزارشات سفارش مشتری و مدیریت وب سرویس‌های…
مردم دست از خرید خودرو برداشتند
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / خودرو / قیمت خودرو
مردم دست از خرید خودرو برداشتند
به دنبال افزایش قیمت ارز بازار خودرو متأثر از این موضوع با رشد قیمت ها بدون خریدار و مشتری شد.
قیمت روز خودرو‌های سایپا و ایران خودرو ۱۵ تیر؛ بازار مشتری ندارد اما صعودی است!
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / قیمت روز خودرو / قیمت خودروهای سایپا
قیمت روز خودرو‌های سایپا و ایران خودرو ۱۵ تیر؛ بازار مشتری ندارد اما صعودی است!
به طور میانگین پراید ۱۱۱ حدودا ۸۳ میلیون تومان، پراید ۱۳۱ حدودا ۷۷ میلیون تومان، تیبا ۲ و ساینا ۹۷ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیب پنج ۱۷۰ میلیون تومان، ۲۰۶ صندوقدار ۱۷۳ میلیون تومان و دنا ۱۹۰ میلیون تومان قیمت دارند.
امشب؛ هم‌نشینی مشتری با ماه کامل
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
امشب؛ هم‌نشینی مشتری با ماه کامل
یک مدرس و پژوهشگر نجوم گفت: امشب، ۱۵ تیرماه هم‌زمان با غروب خورشید بهترین زمان برای رصد ماه کامل است و در همین تاریخ سیاره مشتری که بزرگ‌ترین سیاره منظومه خورشیدی است، در کنار ماه قابل‌رؤیت است.
عکس |‌ سخت ترین روش رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
عکس |‌ سخت ترین روش رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی
ببینید مشتری این بانک چگونه فاصله اجتماعی را به این شیوه عجیب بر هم زده است. آن هم در زمانی که همه گیری کرونا روز به روز بیشتر می‌شود.
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
الزام فروشگاه‌های اینترنتی به اعلام قیمت و موجودی کالا
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد فروشگاه‌های اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی ملزم به اعلام به‌روز قیمت و موجودی کالا هستند. به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه به ماده ۳۳ فصل اول از باب سوم قانون تجارت الکترونیکی استناد شده که بر اساس آن، فروشندگان کالا و ارایه‌دهندگان خدمات باید اطلاعات مؤثر در تصمیم‌‌گیری مصرف‌‌کنندگان جهت خرید یا قبول شرایط را از زمان مناسبی پیش از عقد قرارداد در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهند؛ از جمله اطلاعات لازم، اعلام کلیه هزینه‌هایی است که برای خرید کالا بر عهده مشتری خواهد بود، که قیمت کالا یا خدمات، میزان مالیات، هزینه حمل و هزینه تماس از آن جمله‌اند. در ادامه این اطلاعیه ذکر شده که به استناد …
شرکت زرشناسان ؛ وارد کننده انواع فلزیاب با بیش از ۱۸ سال سابقه کار
۱۳۹۹/۰۴/۱۴
شرکت زرشناسان ؛ وارد کننده انواع فلزیاب با بیش از ۱۸ سال سابقه کار
زرشناسان با بکارگیری مهندسان و افراد متخصص در زمینه ساخت فلزیاب و معدنیاب حفره یاب  همواره سعی دارد تا بهترین و پیشرفته ترین محصولات را تولید کند و انتظارات و نیاز های مشتری را برطرف کند و از این طریق همواره در صدر شرکت های برتر و بزرگ در زمینه فلزیابمعدنیاب باشد . فلزیاب وطلایاب های ساخته شده توسط این شرکت دارای ویژگی ها و مزیت های منحصر بفردی هستند که این محصولات را ازسایرین و رقبا متمایز میسازد و درباره شرکت زرشناسان باید گفت که این شرکت با رعایت استاندارد های جهانی به شرکتی تبدیل شده که برای ارگان ها و سازمان های بزرگ تحقیقاتی، صنعتی، نظامی، امنیتی و …. اقدام به تولید فلزیاب وآشکار ساز می کند.
مهمترین رویدادهای نجومی سال ۹۹
۱۳۹۹/۰۴/۱۳
مهمترین رویدادهای نجومی سال ۹۹
بارش شهابی برساووشی، بارش شهابی اسدی، بارش شهابی جوزایی و ملاقت دو سیاره مشتری و زحل از مهمترین رویدادهای نجومی سال ۹۹ هستند.
رصد هسته یک سیاره برای نخستین بار
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / اکتشافات فضایی / پارسی خبر / منظومه شمسی / سیاره مشتری
رصد هسته یک سیاره برای نخستین بار
محققان برای نخستین بار هسته یک سیاره گازی را رصد کرده اند که در فاصله ۷۳۰ سال نوری زمین قرار دارد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۳
افتتاح شعبه هشت بهشت بانک مهر ایران در استان اصفهان
مراسم افتتاح مکان جدید شعبه هشت بهشت اصفهان با حضور اسفندیاری مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهرایران در این استان و جمعی از همکاران و مدعوین برگزار شد.به گزارش روابط عمومی بانک مهر ایران، شعبه هشت بهشت اصفهان با هدف توسعه ارائه خدمت به مشتریان، بهبود مسیر دسترسی و بهسازی محیط داخلی شعب برای دریافت خدمات حضوری، در مکانی جدید با داشتن استانداردهای مورد نیاز افتتاح شد.رضا اسفندیاری در این مراسم ضمن تشکر از مردم استان اظهار داشت: رعایت اصول حرفه ای مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع، سرلوحه سجایای اخلاقی کارکنان بانک مهر ایران است و این شعبه در راستای ارائه خدمات شایسته تر به مشتریان راه اندازی شده است.وی افزود: قطعا با ارتقای حس رضایتمندی در هموطنان می توانیم سهم بیشتری از بازارهای هدف را جذب کرده و با همکاری …
اینجا انبار باروت است برای خودش
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
اینجا انبار باروت است برای خودش
بهنام سلطانی کبریت شاید برای خیلی‌ها یک کالای کم‌ارزش باشد. نشان به آن نشان که برخی کاسب‌ها بعد از فروش چند قلم کالا و درصورت نداشتن پول خرد، یک یا چند کبریت هم به مشتری پیشکش می‌کنند. آنهایی که از سیر تاریخی تولید کبریت در ایران و جهان خبر دارند، خوب می‌دانند که همین کالای کوچک و دم‌دستی نوعی میراث فرهنگی است و قبل از راه‌اندازی شبکه‌های تلویزیونی و ظهور اینترنت، وسیله‌ای برای معرفی مفاخر فرهنگی و بناهای تاریخی به مردم بوده است. کبریت در یک برهه و قبل از پیدا شدن سر و کله بیلبوردهای تبلیغاتی …
طارمی مشتری واقعی دارد
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
طارمی مشتری واقعی دارد
به فاصله یک روز پس از درخشش امیر عابدزاده در برد 2‌ بر صفر ماریتیمو مقابل بنفیکا، یک لژیونر دیگر ایرانی هم در سوپرلیگ پرتغال درخشید. مهدی طارمی با ریو آوه در بازی‌ 6امتیازی مقابل تیم بالاسری این تیم در جدول یعنی براگا باز هم گل زد و آمار خودش و علاقه مشتریانش را بیشتر کرد. ریو آوه تا دقیقه27این بازی 2 گل از حریف عقب افتاد اما گل‌های پالینیو و ریکاردو هورتا ابتدا در دقیقه34توسط طارمی و یک دقیقه بعد با پاس طارمی توسط نونو سانتوس جبران شد. در دقیقه41طارمی باز هم روی گل دالا برای ریو آوه تأثیر داشت. …
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ / بازار خودرو / قیمت خودرو
تداوم گرانی در بازار خودرو/ افزایش عجیب قیمت‌ها در بازار بی‌مشتری
در حالی که قیمت خودرو در روز‌های اخیر افزایش یافته است، فعالان بازار از نبود مشتری و کاهش شدید خرید و فروش خبر می‌دهند.
آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو/۲۰۶ چقدر قیمت خورد؟
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ / خودرو / خودروسازان / بازار خودرو / واردات خودرو / ایران خودرو / افزایش قیمت / گرانی / تورم / سایپا / رکود اقتصادی
آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو/۲۰۶ چقدر قیمت خورد؟
در حالی که قیمت خودرو در روزهای اخیر افزایش یافته است ، فعالان بازار از نبود مشتری و کاهش شدید خرید و فروش خبر می‌دهند.
بلوکه کردن بخشی از تسهیلات اعطایی به مشتری ممنوع است
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ / بانک مرکزی / تسهیلات اعطایی / سود سپرده / شبکه بانکی
بلوکه کردن بخشی از تسهیلات اعطایی به مشتری ممنوع است
بانک مرکزی در بخشنامه‌ای خطاب به شبکه بانکی با اعلام اینکه بلوکه کردن بخشی از تسهیلات اعطایی به مشتریان، در قالب انواع سپرده‌ها ممنوع است، یادآور ‌شد در صورتی که بانک ها قصد دارند معادل بخشی از مبلغ تسهیلات اعطایی را به صورت وثیقه نقدی و در قالب سپرده بپذیرند، باید سود علی‌الحساب به آن سپرده تعلق گیرد. نوشته بلوکه کردن بخشی از تسهیلات اعطایی به مشتری ممنوع است اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
جایزه باشگاه مشتریان تجارت به
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ / بانک تجارت / جایزه / باشگاه مشتریان
جایزه باشگاه مشتریان تجارت به "شبانی" لبخند زد
منصور شبانی یکی از برندگان قرعه‌کشی جشنواره جایزه بزرگ باشگاه مشتریان تجارت با حضور در محل این باشگاه کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودروی ۲۰۶ را دریافت کرد.
نمودار قیمت دیجی‌کالا، ابزاری برای خرید شفاف و آگاهانه
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ / دیجی‌کالا / نمودار قیمت
نمودار قیمت دیجی‌کالا، ابزاری برای خرید شفاف و آگاهانه
به لطف اینترنت و فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، دسترسی به قیمت تمامی کالاها و نمودار قیمت آنها در چند روز گذشته برای ما امکان‌پذیر شده است. این امکان یک ویژگی منحصر به فرد در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا بوده که به تصمیم‌گیری هوشمندانه و خرید آگاهانه مشتری کمک کند. نوشته نمودار قیمت دیجی‌کالا، ابزاری برای خرید شفاف و آگاهانه اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
بازیکن ژاپنی رئال مشتری پیدا کرد
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ / رئال سوسیداد / رئال مادرید / فوتبال / تاکفوسا کوبو
بازیکن ژاپنی رئال مشتری پیدا کرد
مسئولان باشگاه سوسیداد علاقه‌مند به جذب هافبک ژاپنی تیم رئال مادرید هستند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۱
ورود به اینترنت‌بانک مسکن
به منظور ارتقاء امنیت تراکنش‌های بانکی مشتریان از طریق این درگاه، دو مرحله‌ای شدساسان شیردل، مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن، با اعلام این خبر افزود: از زمانی که موضوع به کارگیری رمز دوم یکبار مصرف در شبکه بانکی مطرح شد، این بحث نیز وجود داشت که نه فقط انجام تراکنش‌های بدون حضور کارت، بلکه هر نوع استفاده از خدمات بانکی بدون حضور کارت مانند ورود به اینترنت‌بانک و همراه‌بانک نیز مشمول دریافت رمز یکبار مصرف می شود.وی با اشاره به افزایش آمار کلاهبرداری‌های مالی از طریق فیشینگ در سال‌های اخیر بنا‫بر گزارش‌های پلیس فتا، تاکید کرد: از طرفی همه بانک‌ها به نوعی در معرض موضوع جعل صفحات اینترنت‌بانک توسط سودجویان برای سرقت اطلاعات کارت مشتریان بانکی هستند و این امر سبب شد بانک مسکن با توجه …
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ / پول / رشد / سرمایه / سهام / فناوری
فعال شدن ۷ صندوق جسورانه بورسی در سازمان بورس
مدیر ارتباط با مشتری صندوق نوآوری و شکوفایی از فعال شدن ۷ صندوق جسورانه بورسی در فرابورس خبر داد و گفت:
از ۱۰۰ میلیون دلار اسکناس عرضه شده فقط ۴.۳ میلیون دلار مشتری داشت
۱۳۹۹/۰۴/۱۰ / بازار متشکل ارزی / دلار / بازار طلا و ارز
از ۱۰۰ میلیون دلار اسکناس عرضه شده فقط ۴.۳ میلیون دلار مشتری داشت
مهر نوشت: در معاملات امروز بازار متشکل ۱۰۰ میلیون دلار در قالب اسکناس توسط بازارساز به بازار عرضه شد اما فقط ۴.۳ میلیون دلار آن به نرخ ۱۸,۸۹۳ تومان معامله شد.
بخشنامه ایران خودرو در خصوص فرم احراز سکونت خریداران خودرو
۱۳۹۹/۰۴/۱۰ / خودرو / ایران خودرو
بخشنامه ایران خودرو در خصوص فرم احراز سکونت خریداران خودرو
ایران خودرو اعلام کرد: عدم مطابقت اطلاعات مشتری در سیستم فروش با فرم های احراز سکونت، منجر به بروز ایراد در شماره گذاری خودرو و مشکلات متعدد برای سازمان، نمایندگی و مشتری شده است.
تیم ایتالیایی مشتری جدید کاوانی
۱۳۹۹/۰۴/۱۰ / فوتبال / سری A ایتالیا / کاوانی / پاریسن ژرمن / آاس رم
تیم ایتالیایی مشتری جدید کاوانی
باشگاه رم ایتالیا برای خرید بازیکن پیشین تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن با او وارد مذاکره شده است.
سوسیداد،جدیدترین مشتری پدیده رئال مادرید
۱۳۹۹/۰۴/۱۰ / رئال سوسیداد / تاکفوسا کوبو / رئال مادرید
سوسیداد،جدیدترین مشتری پدیده رئال مادرید
به نظر می‌رسد که سوسیه داد قصد دارد به شکل قرضی پدیده ژاپنی رئال مادرید یعنی تاکه فوسا کوبو را به خدمت بگیرد.
بازار پر مشتری جراحی‌های زیبایی و هزینه‌های گزاف +عکس
۱۳۹۹/۰۴/۱۰
بازار پر مشتری جراحی‌های زیبایی و هزینه‌های گزاف +عکس
قیمت‌های عمل‌های زیبایی مختلف برای ساختن یک چهره جدید با توجه به متفاوت بودن این هزینه‌ها بر حسب برخی موارد به صورت میانگین بیش از ۸۰ میلیون خواهد بود.
پکن اکس7 کراس اوور 14 هزار دلاری چینی معرفی شد/ یک طراحی مدرن و مشتری پسند از گروه بایک (+تصاویر)
۱۳۹۹/۰۴/۱۰
پکن اکس7 کراس اوور 14 هزار دلاری چینی معرفی شد/ یک طراحی مدرن و مشتری پسند از گروه بایک (+تصاویر)
داخل کابین اکس7 یک فضای مدرن با جزئیات اثرگذار مانند نمایشگر های دوگانه در کنسول اصلی را ارائه می دهد. نمایشگر دیجیتال جایگزین نشانگر سنتی آمپر و نمایشگر ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی با طراحی خطی/افقی کنار یکدیگر قرار گرفته اند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۰ / پوشش / شورای پول و اعتبار / کاهش هزینه / مشکلات / واردات
هزینه صدور هر کارت بانکی ۴ برابر کارمزد صدور
حسین محمودی کارشناس بانکی از افزایش هزینه صدور کارت در بانک‌ها به دلیل مشکلات در تامین کارت خام خبر داد و گفت: هزینه صدور هر کارت بانکی ۴ برابر کارمزدی است که بانک‌ها از مشتری دریافت می‌کنند.
بررسی قمرهای زحل و مشتری توسط ربات‌ها
۱۳۹۹/۰۴/۰۹ / اخبار هوا و فضا
بررسی قمرهای زحل و مشتری توسط ربات‌ها
ناسا به تازگی نمونه‌هایی از ربات‌ را رونمایی کرده‌ که برای جستجو در قمرهای زحل و مشتری طراحی شده‌اند.
آیندهوون مشتری جدید جهانبخش/رقابت 2 غول هلند برای جذب هافبک ایرانی
۱۳۹۹/۰۴/۰۹
آیندهوون مشتری جدید جهانبخش/رقابت 2 غول هلند برای جذب هافبک ایرانی
هافبک ایرانی از ابتدای فصل جاری فرصت چندانی برای حضور در ترکیب برایتون نداشته و جدایی او از این تیم انگلیسی در تابستان به دلیل نیمکت نشینی های متوالی اش قطعی است.
ربات‌ها به جستجو در قمرهای زحل و مشتری می‌پردازند
۱۳۹۹/۰۴/۰۹ / ربات / سیاره مشتری / سیاره زحل
ربات‌ها به جستجو در قمرهای زحل و مشتری می‌پردازند
تهران- ایرنا- سازمان فضایی آمریکا (ناسا) طرحی را اعلام کرده است که بر اساس آن ناوگانی از ربات‌هایی که با نیروی بخار کار می‌کنند، به جستجو در قمرهای یخی زحل و مشتری به نام‌های «اروپا» و «انسلادوس» می‌پردازند.
رقابت ۲ غول هلند برای جذب جهانبخش
۱۳۹۹/۰۴/۰۹ / علیرضا جهانبخش / لژیونر فوتبال
رقابت ۲ غول هلند برای جذب جهانبخش
یک رسانه هلندی خبر داد هافبک ایرانی برایتون انگلیس از این کشور مشتری جدید پیدا کرده است.
مشتری جدید جهانبخش از راه رسید
۱۳۹۹/۰۴/۰۹ / علیرضا جهانبخش / آیندهوون / آژاکس
مشتری جدید جهانبخش از راه رسید
یک رسانه هلندی خبر داد هافبک ایرانی برایتون انگلیس از این کشور مشتری جدید پیدا کرده است.
۱۳۹۹/۰۴/۰۹
آخرین قیمت خودرو‌های پُرخریدار
در حالی که نمایشگاه‌داران از نبود مشتری می‌نالند، خریداران معدود در بازار از افزایش قابل توجه قیمت‌ها در بازار گلایه دارند.
۱۳۹۹/۰۴/۰۹
ضرر ۷۶ میلیون دلاری فیس‌بوک
طبق تحلیل‌های کارشناسان بایکوت تبلیغاتی فیس‌بوک ۷۶ میلیون دلار به آن خسارت می‌زند. به گزارش تلگراف، بایکوت تبلیغات فیس‌بوک از سوی شرکت‌ها احتمالا ۷۶ میلیون دلار به این شبکه اجتماعی خسارت وارد کند. این در حالی است که بسیاری از شرکت‌های بزرگ نیز تصمیم به بایکوت فیس‌بوک گرفته‌اند تا اعتراض خود نسبت به قوانین ضعیف آن علیه نفرت‌پراکنی را نشان دهند.کوکاکولا، هوندا، شکلات هرشی و آنلیور همگی اعلام کرده‌اند، تبلیغات خود در فیس‌بوک را متوقف می‌کنند یا از بودجه تبلیغاتی مربوط به امریکا در فیس‌بوک و اینستاگرام کاهش دهند.طبق تحلیل‌های شرکت «پثماتیکز» (Pathmatics) باتوجه به گستره وسیع بایکوت شرکت‌ها، فیس‌بوک در سال …
۱۳۹۹/۰۴/۰۹
بازار خودرو در آستانه شوک قیمتی جدید
گروه اقتصادی: با گذشت یک ماه از مصوبات ستاد تنظیم بازار و افزایش قیمت خودرو در کارخانه که با هدف کاهش التهاب بازار خودرو صورت گرفت و بعد از دو مرحله قرعه‌کشی، حالا فروش‌های ویژه خودرو نیز متوقف شده و با اجرا نشدن مصوبه سوم یعنی قیمت‌گذاری برای بازار خودرو ۱۰درصد بالا‌تر از قیمت کارخانه دوباره قیمت‌ها روند صعودی به خود گرفته‌اند. در طول روزهای اخیر افزایش قیمت ارز عاملی شد تا رکود خرید و فروش در بسیاری از بازارها ازجمله خودرو به وجود آید. البته بازار خودرو به‌واسطه قیمت‌های غیرمنطقی چند ماهی است با بی‌رغبتی خریداران روبه‌رو است اما در دو هفته اخیر روند صعودی قیمت ارز باعث شد تا دیگر مشتری تمایلی به خرید خودرو در بازار نداشته باشد. مشاهدات بازار …
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •