جمعه, ۱۴ آذر, ۱۳۹۹ / 4 December, 2020
جان سینا
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ / جان سینا / شهرزاد شریعت زاده / کشتی کج
"شهرزاد شریعت زاده" همسر جدید "جان سینا" کیست؟
شهرزاد شریعت زاده با نام انگلیسی "شِی" سال ۱۹۸۹ میلادی به دنیا آمد و هم اکنون ۳۱ سال سن دارد. او دارای اصالتی ایرانی بوده، اما در شهر "ونکوور" کشور کانادا متولد شده است. او یک برادر کوچک تر هم دارد. "شریعت زاده" سال ۲۰۱۳ در رشته الکترونیک، دانشگاه بریتیش کلمبیای کانادا فارغ التحصیل شده است. او به عنوان یکی از مهندسان صنعت الکترونیک کانادا شناخته می‌شود. شریعت زاده تاکنون ازدواج نکرده و سال ۲۰۱۹ با "جان سینا" وارد رابطه شد.
پشت صحنه فیلم بازی با آتش
۱۳۹۹/۰۴/۱۱
پشت صحنه فیلم بازی با آتش
فیلم سینمایی «بازی با آتش / Playing with Fire» به کارگردانی اندی فیکمن و نویسندگی مت لیبرمن و دن ایون محصول سال 2019 است. یک گروه از آتش‌نشانان جسور در کارشان همیشه موفق هستند اما با سه کودک غیرقابل کنترل روبرو میشوند که آن‌ها را در شرایط سختی قرار می‌دهند و… . جان سینا، برایانا هیلدبرند، جودی گریر، کیگان-مایکل کی و جان لگویزمائو در این فیلم مقابل دوربین دین سملر بازی کردند. پشت صحنه این فیلم سینمایی را در تابناک می‌بینید.
۱۳۹۸/۱۱/۱۲
اولین تیزر رسمی از سریع و خشمگین 9 منتشر شد
نخستین پیش‌نمایش تبلیغاتی از قسمت نهم سری فیلم‌های سریع و خشمگین، ون دیزل و جان سینا را در نقش‌های اصلی نشان می‌دهد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۹
جلوه‌های ویژه و پشت صحنه فیلم بامبلبی
فیلم سینمایی «بامبلبی / Bumblebee» به کارگردانی تراویس نایت و نویسندگی کریستینا هادسون محصول سال 2018 است. در ابتدا قرار بود دنباله‌ای بر فیلم تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه ساخته شود که باتوجه به فروش پایین و برآورده نشدن رضایت ها کمپانی سازنده فیلم تصمیم به لغو ساخت آن گرفت. در ادامه ساخت نسخه اسپین آف سری فیلم های تبدیل شوندگان (فیلم) با نام بامبلبی شروع شد. رباتی به نام بامبلبی در سال سال 1987 به دنبال سرپناهی در یک شهر ساحلی واقع در کالیفرنیا می‌گردد. چارلی، دختری که به زودی هجده ساله می‌شود و به دنبال پیدا کردن جایگاه خود در دنیا است، او را زخم‌خورده و شکسته پیدا می‌کند و به او کمک می‌کند... . هیلی استاینفلد، جان سینا، ریچل کرو، جان اورتیز، پاملا ادلون، کنت چوی، خورخه لندبورگ جونیور، جیسون …
۱۳۹۸/۰۳/۱۸
کشتی‌گیر معروف آمریکایی بازیگر «سریع و خشن ۹» شد
 جان سینا کشتی‌گیر سابق و بازیگر حال حاضر هالیوود، به طور رسمی به «سریع و خشن ۹» پیوست.
 •  •  •