یکشنبه, ۱۹ مرداد, ۱۳۹۹ / 9 August, 2020
صنعت
صنعت داروسازی هند؛ الگویی برای کشورهای درحال توسعه
۴۶ دقیقه قبل / هند
صنعت داروسازی هند؛ الگویی برای کشورهای درحال توسعه
تهران -ایرنا- هند به عنوان بزرگترین تولید کننده داروهای ژنریک جهان و کشوری که بیش از ۵۰ درصد از تقاضای جهانی برای واکسن را تامین می کند با اینکه فعالیت صنعت داروسازی را همانند بسیاری از کشورهای در حال توسعه کمتر از شش دهه پیش آغاز کرده، ولی با برنامه ریزی و سرمایه گذاری مناسب هم اکنون به یکی از کشورهای مهم تولیدکننده داروهای ارزان در جهان مطرح شده است.
افزایش ۴۵ درصدی سهم صنعت و معدن از تسهیلات بانکی
۱ ساعت قبل / تسهیلات بانکی / صنعت و معدن
افزایش ۴۵ درصدی سهم صنعت و معدن از تسهیلات بانکی
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می‌دهد که در دو ماه نخست امسال بخش صنعت و معدن بیشترین سهم از کل تسهیلات پرداختی از سوی بانک‌ها و موسسات اعتباری را به خود اختصاص داده و سهم این بخش نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۴۵ درصد افزایش داشته است.
پشت پرده قراردادهای ۲۷ بسته افزایش تولید نفت/۷۵ درصد درآمد نفتی طرح در جیب بخش خصوصی!
۱ ساعت قبل / تولید نفت / شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب / فروش نفت / احمد محمدی / صادرات نفت
پشت پرده قراردادهای ۲۷ بسته افزایش تولید نفت/۷۵ درصد درآمد نفتی طرح در جیب بخش خصوصی!
قراردادهای طرح ۲۷ بسته به دلیل چالش های موجود دستخوش تغییراتی شده است که این تغییرات در صورت اصلاح نشدن می تواند آسیب جدی به ساختار صنعت نفت وارد کنند.
گرانی خودرو به گردن دلار افتاد/ مدرس خیابانی: شرایط امروز بازار خودرو ناشی از افزایش نرخ ارز است
۴ ساعت قبل
گرانی خودرو به گردن دلار افتاد/ مدرس خیابانی: شرایط امروز بازار خودرو ناشی از افزایش نرخ ارز است
سرپرست وزارت صنعت در اظهاراتی جدید در مورد دلایل افزایش قیمت خودرو در بازار گفته است: شرایطی که امروز در بازار خودرو مشاهده می شود، ناشی از افزایش نرخ ارز است و همه خودروهای داخلی و خارجی از این قضیه متاثر شده اند.
۵ ساعت قبل
کرونا و خسارت‌های گردشگری
طبق اعلام سازمان جهانگردی جهانی (OMT) وابسته به سازمان ملل تعداد گردشگران در سراسر جهان بین ژانویه و مه 2020 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 56 درصد کاهش یافته است. این رقم بیش از «سه برابر ضررهای ثبت شده» توسط این بخش در زمان بحران سال 2009 است. براساس اطلاعاتی که توسط سازمان جهانی گردشگری منتشر شد، همه‌گیری ویروس کرونا از ژانویه تا ماه مه بیش از 320 میلیارد دلار  (273 میلیارد یورو) زیان برای جهانگردی جهانی ایجاد کرد. این سازمان تخمین زده که این رقم بیش از سه برابر ضررهایی است که توسط گردشگری بین‌المللی در جریان بحران اقتصادی جهانی سال 2009 ثبت شده است. با وجود روند کند بهبود وضعیت در بخش گردشگری، به ویژه در نیمکره شمالی، «شاخص اطمینان MOT پایین‌ترین …
نصب پنجاه هزار تُن فیلتر برای کاهش آلاینده‌های هوا
۶ ساعت قبل / چهل سال با جهاد دانشگاهی
نصب پنجاه هزار تُن فیلتر برای کاهش آلاینده‌های هوا
مدیر مرکز کنترل آلاینده‌های هوای جهاد دانشگاهی علم ‌و صنعت درباره بخشی از فعالیت‌های این مرکز گفت: هم اکنون قریب به پنجاه هزار تن فیلتر نصب شده جهاد دانشگاهی مشغول غبارگیری در صنایع مختلف معدنی (سیمان،مس،فولاد و ...) و غیر معدنی است.
بزرگترین صادرکنندگان خودرو کدام کشورها هستند؟
۷ ساعت قبل / صنعت خودروسازی / صادرات خودرو
بزرگترین صادرکنندگان خودرو کدام کشورها هستند؟
آلمانی ها بیشتر از هر کشور دیگری در جهان خودرو صادر کرده اند.
۷ ساعت قبل
بازار خودرو به تعادل نزدیک می‌شود
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با اقدامات انجام شده در دو ماه گذشته بخصوص منطقی سازی قیمت کارخانه‌ای خودروها و افزایش عرضه و کنترل نرخ ارز، بازار خودرو به تعادل نزدیک می‌شود.به گزارش ایرنا، حسین مدرس خیابانی در خصوص آشفتگی این روزهای بازار خودرو و اقدامات وزارت صنعت برای بازگشت آرامش به بازار، افزود: شرایطی که در بازار خودرو با آن مواجه‌ایم با دو ماه پیش تر متفاوت است.به گفته این مقام مسئول، دو ماه پیش شورای رقابت هنوز اسناد و مدارک دریافتی از خودروسازان را به طور کامل بررسی نکرده و در قیمت تمام شده خودروها بازنگری نکرده بود، به همین دلیل فاصله زیادی بین قیمت کارخانه ای و بازاری خودروها افتاد. به همین دلیل تقاضای غیر واقعی در بازار وجود داشت و عده‌ای از این فاصله قیمتی ایجاد شده کاسبی می‌کردند.مدرس‌خیابانی، …
۷ ساعت قبل
قصابانی که به خاطر کرونا کاسبی‌شان مختل شد
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران گفت: کیفیت پوست دام‌های ما در جهان مرغوب‌تر از سایر کشور‌ها است و ترکیه و ایتالیا از مهم‌ترین کشور‌های متقاضی پوست دام‌های ما محسوب می‌شوند، اما در حال حاضر صادرات پوست برای خروج دچار مشکلات جدی است. با قیمت فعلی دلار ما باید برای فروش پوست به بازار خارجی با توجه به مشکلات صادرات، محصول‌مان را با قیمت کمتری بفروشیم.در چند سال اخیر گوشت گوسفند نیز مانند اکثر اقلام مصرفی شهروندان با افزایش بی‌رویه قیمت، جای خودش را در سفره‌های بسیاری از ایرانی‌ها خالی گذاشت. در حالی که توان خرید گوشت گوسفند داخلی برای بخش عمده دهک‌ها و اقشار کم‌درآمد جامعه کم شد، واردات گوشت منجمد با قیمت پایین‌تر از کشور‌های برزیل و استرالیا شدت گرفت.به گزارش اقتصاد۲۴، اینکه مردم به‌جای گوشت گرم …
۷ ساعت قبل
شاه بیت بهره وری در سازمانها ،اثر بخشی آن می باشد
اصفهان – بهمن راعی : نماینده مردم اصفهان دکتر طغیانی با حضور در ستاد شرکت توزیع برق اصفهان واقع در خیابان میر از دستاوردها و توانمندی های این شرکت بازدید نمود و پیرامون چالش ها ،فرصت های صنعت برق با مدیر عامل و معاونین شرکت به گفتگو پرداخت .دکترطغیانی در خصوص عملکرد شرکت توزیع برق اصفهان گفت : دیدگاهها و بازخوردهای مردم کیل و اندازه عملکرد این شرکت خدمت رسان را به نمایش گذاشته است و تا آنجا که خبرهایی در این حوزه به ما رسیده بیشتر بر رضایت مردمی دور می زند .طغیانی در ادامه گفت :باید افق ها و تصمیم های پیش رو را به رضایتمندی هر چه بیشتر مردم نزدیک کنید که به حمد ا…دیدگاه فکری مدیران این شرکت این شرایط را فراهم نموده است .وی تاکید کرد : اگر قوانینی وجود دارد که معارض با سیاست گذاری و چشم …
۷ ساعت قبل / جامعه / دلار / سرمایه / نفت / وزارت صنعت معدن و تجارت
رویداد
رییس اتاق بازرگانی تهران گفت: در مجموع ۹ سال معادل ۹۸.۴ میلیارد دلار و به‌طور متوسط سالیانه ۱۱ میلیارد دلار سرمایه در هر سال،
۷ ساعت قبل
تداوم مشکلات واحدهای تولید سیگار
در میانه تیر ماه رئیس انجمن تولیدکنندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان محصولات دخانی از عدم‌تخصیص ارز برای واردات مواد اولیه این صنعت طی سه ماه گذشته خبر داد و گفت که این مساله باعث شده تولید هشت واحد از ۱۵ واحد تولید محصولات دخانی متوقف شود. او همچنین هشدار داده بود که ادامه این وضعیت و عدم‌تخصیص ارز به مواد اولیه این صنعت تا یک ماه بعد می‌تواند همه واحدهای تولیدی را به تعطیلی بکشاند.
۷ ساعت قبل
انتظار داریم قیمت خودرو کاهش پیدا کند
رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به روند رو به رشد صنعت خودروی کشورمان، بر ضرورت توجه به خودکفایی، تحقیق و توسعه و ساخت خودروی تمام داخلی در این بخش تاکید کرد. محمود واعظی شامگاه پنج‌شنبه در حاشیه مراسم رسمی توقف ساخت و خروج پراید از خط تولید در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه صنعت خودرو در کشورمان طی سال‌های اخیر پیشرفت بسیار خوبی داشته است، گفت: امروز زنجیره تولید خودرو اعم از خودروساز و قطعه‌سازان همه با هم در تلاش هستند تا خودرو را با کیفیت تحویل مردم بدهند.
۷ ساعت قبل
بهبود تولید خودرو در دوران کرونا
گزارش‌ها نشان می‌دهند در حالی که ویروس مرگبار کرونا سبب بروز رکود شدید در خودروسازی جهان شده، نشانه‌هایی از رونق تولید در صنعت خودروی ایران به چشم می‌خورد. ویروس مهلک کرونا ابتدا در شهر ووهان در چین آغاز شد که به شهر «موتور» در سراسر جهان شناخته می‌شود.در این شهر شمار زیادی از شرکت‌های خودروساز و قطعه‌ساز جهان پایگاه تولیدی دارند، از جمله جنرال موتورز، هوندا، نیسان و گروه پژو.
۷ ساعت قبل
وداع با پراید پس ­از 27 سال
پس از تقریبا سه دهه زندگی پر‌فراز و نشیب پراید در خودروسازی ایران، اواخر هفته گذشته سرانجام تولید آن برای همیشه متوقف شد تا پر‌تیراژترین، پر‌فروش‌ترین و پر‌حاشیه‌ترین محصول تاریخ صنعت خودروی کشور به تاریخ بپیوندد. در مراسمی که شامگاه پنج شنبه هفته گذشته برگزار شد، سایپایی‌ها آخرین پراید تولیدی در کشور را از خط خارج کردند تا پرونده این کوچک قدیمی پر‌حاشیه بالاخره بسته شود. پس از پیکان که در سال 84 از خط تولید خارج و نقطه عطفی در خودروسازی ایران شد، حالا پراید دومین محصول استراتژیک حذف شده در این صنعت است و احتمالا نقطه عطفی دیگر.
نقش صندوق تامین خسارات بدنی در افزایش اعتماد به صنعت بیمه
۱۱ ساعت قبل / بیمه مرکزی / غلامرضا سلیمانی / صندوق تامین خسارت های بدنی
نقش صندوق تامین خسارات بدنی در افزایش اعتماد به صنعت بیمه
رییس کل بیمه مرکزی گفت: صندوق تامین خسارت‌های بدنی به عنوان نهادی قوی با مدیریت علمی در کنار ارکان صنعت بیمه ایفای نقش می کند.
نگرانی مردم برزیل از پیامدهای اقتصادی کرونا
۱۲ ساعت قبل / برزیل / پیامد اقتصادی کرونا / صنعت گردشگری
نگرانی مردم برزیل از پیامدهای اقتصادی کرونا
شبکه تلویزیونی راشاتودی روسیه با انتشار گزارشی از نگرانی مردم برزیل از پیامدهای اقتصادی شیوع ویروس کرونا به ویژه بر صنعت گردشگری این کشور خبر داد.
تکرار یک سهل‌انگاری و مرگ دسته جمعی ماهی‌ها
۱۲ ساعت قبل / سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران / مازندران / اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران / سوادکوه شمالی / واحدهای آلاینده
تکرار یک سهل‌انگاری و مرگ دسته جمعی ماهی‌ها
ساری – ایرنا - وارد شدن پساب صنعتی یک کارخانه در شهرک صنعتی بشل شهرستان سوادکوه شمالی به رودخانه که موجب مرگ بیش از ۲۴ هزار قطعه ماهی شد، به گفته کارشناسان محیط زیست به علت شدت آلایندگی آثار زیان‌بار زیادی بر محیط زیست خواهد داشت.
۶ طرح صنعتی بوشهر با ۷۲۷میلیارد تومان سرمایه‌گذاری افتتاح می‌شود
۱۳ ساعت قبل / وزارت صنعت، معدن و تجارت / سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر / بوشهر / طرح های صنعتی / وزارت صنعت ، معدن و تجارت / سید حسین حسینی
۶ طرح صنعتی بوشهر با ۷۲۷میلیارد تومان سرمایه‌گذاری افتتاح می‌شود
بوشهر- رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت بوشهر گفت: درراستای راه اندازی پویش ملی تولید، تداوم امید در کشور، شش طرح صنعتی با پیش بینی سرمایه‌گذاری ۷۲۷میلیارد تومان و اشتغال ۳۳۵ نفر تا پایان سال جاری در استان رسما بهره برداری خواهد شد.
کاهش شدید قیمت خرید گاز از کشورهای تولیدکننده به دلیل شیوع کرونا
۱۴ ساعت قبل / مجمع کشورهای صادرکننده گاز / ال ان جی / سی ان جی
کاهش شدید قیمت خرید گاز از کشورهای تولیدکننده به دلیل شیوع کرونا
دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز گفت:فقدان سرمایه‌گذاری در صنعت گاز ممکن است تأمین گاز در میان‌مدت را به خطر بیندازد. به نفع خریداران و فروشندگان است که جریان سرمایه‌گذاری را حفظ کنند.
مدرس خیابانی: تا پایان امسال ۲۰۰ طرح صنعتی پیشران افتتاح می‌شود
۱۴ ساعت قبل / وزارت صنعت معدن و تجارت / جهش تولید / حسین مدرس خیابانی
مدرس خیابانی: تا پایان امسال ۲۰۰ طرح صنعتی پیشران افتتاح می‌شود
تهران - ایرنا- سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تا پایان امسال ۲۰۰ طرح صنعتی پیشران با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۷۰ هزار میلیارد تومان و امکان اشتغال زایی مستقیم برای بیش از ۴۱ هزار نفر افتتاح می‌شود.
بهزاد محمدی: تحقق توسعه متوازن با تکمیل زنجیره ارزش در صنعت پتروشیمی
۱۴ ساعت قبل / پتروشیمی / بهزاد محمدی / نفت
بهزاد محمدی: تحقق توسعه متوازن با تکمیل زنجیره ارزش در صنعت پتروشیمی
‌مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۴ ظرفیت تولید متانول ۲۳ میلیون تن خواهد بود،‌ گفت: ۵ میلیون تن از این ظرفیت به سمت تولید پروپیلن هدایت خواهد شد. در گام بعدی پروپیلن را به عنوان ماده حیاتی که به توسعه متوازن کمک شایانی می کند به مناطق مختلف کشور منتقل می‌کنیم
واکنش گمرک به ماجرای واردات گوشت‌های تاریخ گذشته
۱۵ ساعت قبل / وزارت صنعت ، معدن و تجارت / سازمان دامپزشکی / گمرک ایران / گوشت های آلوده
واکنش گمرک به ماجرای واردات گوشت‌های تاریخ گذشته
معاون فنی گمرک ایران با بیان این که ورود هر نوع فرآورده های خام دامی باید با موافقت وزارت جهاد کشاوری صورت پذیرد، تاکید کرد، محموله‌های گوشت بدون مجوز سازمان های مربوطه، از گمرک ترخیص نشده است.
بررسی برنامه‌های وزیر پیشنهادی صمت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس
۱۵ ساعت قبل / وزارت صنعت
بررسی برنامه‌های وزیر پیشنهادی صمت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس
ایلنا: وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت در جلسات هفته جاری کمیسیون صنایع و معادن حاضر خواهد شد تا برنامه های خود را به نمایندگان ارائه کند.
بازگشت پیک مصرف برق به زیر ۵۰ هزار مگاوات بعد از ۲ ماه
۱۵ ساعت قبل / صنعت برق ایران
بازگشت پیک مصرف برق به زیر ۵۰ هزار مگاوات بعد از ۲ ماه
بعد از گذشت دو ماه پرمصرف از میانه خردادماه تا میانه مردادماه، پیک مصرف برق روز گذشته به زیر ۵۰ هزار مگاوات بازگشت.
کمیسیون‌های تخصصی مجلس میزبان ۷ عضو کابینه
۱۵ ساعت قبل / سازمان بازرسی کل کشور / سازمان انرژی اتمی ایران / وزارت صنعت معدن و تجارت / علی اکبر صالحی / وزارت نفت / شورای نگهبان / سهام عدالت / نفت / محمد جواد ظریف / کاظم خاوازی
کمیسیون‌های تخصصی مجلس میزبان ۷ عضو کابینه
تهران- ایرنا- دو معاون رییس جمهوری و پنج نفر از وزیران، این هفته با حضور در کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی در خصوص دستگاه‌های متبوع خود با نمایندگان تبادل نظر خواهند کرد.
شما نظر بدهید/اگر وزیر صمت بودید اولویت کاری‌تان را چه تعیین می‌کردید؟
۱۶ ساعت قبل / صنعت / وزارت صنعت،معدن و تجارت
شما نظر بدهید/اگر وزیر صمت بودید اولویت کاری‌تان را چه تعیین می‌کردید؟
رییس جمهوری حسین مدرس خیابانی را به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت به مجلس معرفی کرده است.
اعلام زمان نشست خبری قلعه‌نویی و مجیدی و یک دیدار لیگ برتر
۱۶ ساعت قبل / فرهاد مجیدی / امیر قلعه‌نویی / سازمان لیگ / لیگ برتر فوتبال
اعلام زمان نشست خبری قلعه‌نویی و مجیدی و یک دیدار لیگ برتر
زمان نشست خبری پیش از مسابقه سرمربیان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال - سپاهان در جام حذفی و پیکان - صنعت نفت آبادان در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر اعلام شد.
پیش‌بینی سرپرست وزارت صنعت از قیمت خودرو
۱۶ ساعت قبل
پیش‌بینی سرپرست وزارت صنعت از قیمت خودرو
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با اقدامات انجام شده در دو ماه گذشته بخصوص منطقی سازی قیمت کارخانه‌ای خودروها و افزایش عرضه و کنترل نرخ ارز، بازار خودرو به تعادل نزدیک می‌شود.
پیش‌بینی سرپرست وزارت صنعت از قیمت خودرو | قیمت ارز مقصر گرانی است | خودروسازان: زیر قیمت تولید می‌کنیم
۱۷ ساعت قبل
پیش‌بینی سرپرست وزارت صنعت از قیمت خودرو | قیمت ارز مقصر گرانی است | خودروسازان: زیر قیمت تولید می‌کنیم
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با اقدامات انجام شده در دو ماه گذشته بخصوص منطقی سازی قیمت کارخانه‌ای خودروها و افزایش عرضه و کنترل نرخ ارز، بازار خودرو به تعادل نزدیک می‌شود.
شرایط امروز بازار خودرو ناشی از افزایش نرخ ارز است/ خودروسازان معتقدند زیر قیمت تمام شده خودرو تولید می‌کنند
۱۷ ساعت قبل / بانک مرکزی / سایپا / ایران خودرو / وزارت صنعت / اخبار داغ
شرایط امروز بازار خودرو ناشی از افزایش نرخ ارز است/ خودروسازان معتقدند زیر قیمت تمام شده خودرو تولید می‌کنند
سرپرست وزارت صنعت در اظهاراتی جدید در مورد دلایل افزایش قیمت خودرو گفته است: شرایطی که امروز در بازار خودرو مشاهده می شود، ناشی از افزایش نرخ ارز است.
آغاز طرح تابستانه کتاب با ۷۶۱  کتابفروشی/ کتاب با 20درصد تخفیف بخرید
۱۷ ساعت قبل / کتاب / فرهنگ / خراسان رضوی / مشارکت
آغاز طرح تابستانه کتاب با ۷۶۱ کتابفروشی/ کتاب با 20درصد تخفیف بخرید
طرح تابستانه کتاب از مجموعه بسته‌های حمایتی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی از صنعت نشر و کتابفروشی‌ها از امروز 18 مردادماه با مشارکت ۷۶۱ کتابفروشی آغاز شد.
3 دلیل قطعی برق در ایران/ جای خالی فرهنگ‌سازی و نیروگاه خورشیدی در صنعت برق
۱۷ ساعت قبل / قطعی برق / برق هسته ای / انرژی های تجدیدپذیر / تولید برق / توزیع برق / انتقال برق / حسین حسین زاده / محمد آیتی
3 دلیل قطعی برق در ایران/ جای خالی فرهنگ‌سازی و نیروگاه خورشیدی در صنعت برق
قطعی برق، یکی از مشکلات قدیمی در کشور است که هر ساله به ویژه در فصل تابستان نگرانی‌ها و مشکلات بسیاری را به دنبال دارد. یک نماینده مجلس در گفتگو با رویداد ۲۴ عوامل عدم توسعه صنعت برق و همچنین قطعی آن در کشور را مورد بررسی قرار داده است.
کاهش بهای نفت در بازار نیویورک
۱۸ ساعت قبل / قیمت نفت / تولید نفت / صنعت نفت امریکا
کاهش بهای نفت در بازار نیویورک
در پایان معاملات نیویورک، بهای نفت خام سبک ‌برنت دریای شمال برای تحویل در ماه اکتبر با ۶۹ سنت کاهش به ۴۴ دلار و ۴۰ سنت رسید.
آمادگی مجلس برای رفع موانع در حوزه گردشگری
۱۸ ساعت قبل / بیکاری / گردشگری / مجلس شورای اسلامی / مشکلات / صنعت گردشگری
آمادگی مجلس برای رفع موانع در حوزه گردشگری
ایلنا: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت گردشگری ما از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است به‌طوری‌که بسیاری از آن‌ها بالقوه است و باید به…
آغاز رسمی معاملات شرکت‎های سرمایه گذاری استانی در بورس
۱۸ ساعت قبل / بورس تهران / جامعه / خراسان جنوبی / سرمایه گذاری / صنعت
آغاز رسمی معاملات شرکت‎های سرمایه گذاری استانی در بورس
ایلنا: بورس اوراق بهادار تهران از پذیرش و درج نماد شرکت سرمایه گذاری استانی خراسان جنوبی خبر داد و اعلام کرد: با این اتفاق معاملات این شرکت‌ها در بورس تهران از فردا…
زمان تکمیل خط ۷ مترو تهران
۱۹ ساعت قبل / مترو تهران / مترو / میدان صنعت / شهرداری تهران / ورزشگاه تختی / اخبار داغ
زمان تکمیل خط ۷ مترو تهران
مدیر عامل هلدینگ تخصصی نیروی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا گفت: تا پیش از آنکه سپاسد وارد پروژه خط ۷ مترو تهران شود، ۹۵ درصد تجهیزات مترویی از خارج وارد می‌شد، اما امروز این درصد برعکس شده است.
زیان ۱.۱ میلیارد دلاری  اگزون موبیل در سه ماه
۲۰ ساعت قبل / اقتصاد جهانی / بازار نفت / پیامد اقتصادی کرونا / نفت شیل / شرکت اگزون موبیل
زیان ۱.۱ میلیارد دلاری اگزون موبیل در سه ماه
افت قیمت نفت باعث شد تا سرمایه گذاری در این صنعت کاهش یابد و شرکتهای بزرگ نفتی برای کاهش هزینه ها سیاستهایی از قبیل فروش سهام و فروش دارایی و تعدیل نیرو را در دستور کار قرار دهند. سوال این است که آیا این بحران باعث ورشکستگی شرکتهای بزرگ نفتی…
پیش بینی مدرس خیابانی از آینده بازار خودرو
۲۰ ساعت قبل / بازار خودرو / حسین مدرس خیابانی / سرپرست وزارت صنعت / قیمت خودرو / معدن و تجارت
پیش بینی مدرس خیابانی از آینده بازار خودرو
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: شرایطی که امروز در بازار خودرو مشاهده می‌شود، ناشی از افزایش نرخ ارز است و اگر با تلاش‌های بانک مرکزی نرخ ارز کنترل شود، بازار خودرو بیش از پیش به تعادل نزدیک خواهد شد. نوشته پیش بینی مدرس خیابانی از آینده بازار خودرو اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
تقاضای نفت در سال آینده بازهم  ۲ میلیون بشکه کمتر از ۲۰۱۹ است
۲۰ ساعت قبل / قیمت نفت / کاهش تقاضای نفت / پیامد اقتصادی کرونا / صنعت نفت / تقاضای نفت اوپک / آژانس بین المللی انرژی / صندوق بین المللی پول
تقاضای نفت در سال آینده بازهم ۲ میلیون بشکه کمتر از ۲۰۱۹ است
صندوق بین المللی پول در گزارشی جدید اعلام کرد که بحران کرونا منجر به کاهش هشت درصدی تقاضای جهانی نفت در مقایسه با سال گذشته خواهد شد، به طوری که قیمت نفت در سال جاری نیز ۴۱ درصد کمتر از ۲۰۱۹ خواهد بود.
استخراج آنتی‌بیوتیک از رسوبات دریایی گیلان 
۲۰ ساعت قبل / آنتی بیوتیک / رسو‌ب / گیلان
استخراج آنتی‌بیوتیک از رسوبات دریایی گیلان 
نتایج یک بررسی بر روی رسوبات دریایی مناطق شرقی استان گیلان نشان داد که این رسوبات از نظر وجود ترکیبات ضدمیکروبی، اهمیت زیادی دارند و می‌توانند در صنعت داروسازی مورد استفاده قرار گیرند.
الزام تولیدکنندگان فولاد به رعایت کف عرضه در بورس
۲۲ ساعت قبل / وزارت صنعت معدن و تجارت / انجمن تولید کنندگان فولاد ایران / ستاد تنظیم بازار
الزام تولیدکنندگان فولاد به رعایت کف عرضه در بورس
تهران - ایرنا- دبیر ستاد تنظیم بازار از الزام تولیدکنندگان محصولات فولادی به رعایت کف عرضه تعیین شده در بورس خبر داد.
فقدان بیمه مشکل قالیبافان؛ هنری که با بی‌مهری روبرو شد
۲۴ ساعت قبل / فرش دستبافت / سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی / تامین مواد اولیه / صنعت قالیبافی / ابوالقاسم محمدی / قالیبافی
فقدان بیمه مشکل قالیبافان؛ هنری که با بی‌مهری روبرو شد
بجنورد- فرش دستباف خراسان شمالی اگرچه آوازه‌ای جهانی دارد، اما قالیبافان در مهد تولید این هنر با مشکلاتی مانند نبود بیمه، بازار فروش، دستمزد پایین و نبود مواد اولیه تولید فرش و... رنج می‌برند.
دلالی  مجوز معدن را متوقف کنید/ ضرورت حرکت از معادن زودبازه شن و ماسه به معادن استراتژیک
۲۷ ساعت قبل / صنایع معدنی / وزارت صنعت، معدن و تجارت / بهروز برنا / ایمیدرو / طرح احیای معادن / کمیسیون گواهی کشف / سازمان زمین شناسی / سازمان زمین شناسی و اکتشافات
دلالی مجوز معدن را متوقف کنید/ ضرورت حرکت از معادن زودبازه شن و ماسه به معادن استراتژیک
بُرنا، معاون سابق سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی وزارت صنعت و معدن اعتقاد دارد که معادن شن و ماسه ارزش افزوده زیادی ایجاد نمی کنند و باید به سمت توسعه معادن با ارزش افزوده بالا برویم
۳۱ ساعت قبل
لیریک 2023؛ شاسی بلند جدید کادیلاک با طراحی متفاوت و نمایشگر قطری 33 اینچی! (+تصاویر)
گریل(جلوپنجره) بسته این خودروی الکتریکی نیز المان های نوری خلاقانه ای دارد که با روش شدن آن و لوگوی کادیلاک در مرکز یک منظره جدید و غیر تکراری در صنعت خودرو را پیش روی خود خواهیم دید.
اولتیماتوم ستاد تنظیم بازار به تولیدکنندگان فولاد
۳۸ ساعت قبل / وزارت صنعت، معدن و تجارت / ستاد تنظیم بازار / انجمن تولیدکنندگان فولاد / محمد رضا کلامی
اولتیماتوم ستاد تنظیم بازار به تولیدکنندگان فولاد
کلامی، دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: تولیدکنندگان محصولات فولادی مکلف به رعایت کف عرضه تعیین شده در بورس هستند.
۳۸ ساعت قبل / بورس اوراق بهادار / مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت
وزارت صمت: کلیه محصولات فولادی در بورس عرضه می‌شود
به گزارش میزان، بر اساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت صمت، حسین مدرس خیابانی در تشریح برنامه‌های محوری وزارت صمت در سال جهش تولید اظهار کرد: امسال ۴ برنامه راهبردی در دستور کار این وزارتخانه است که مهمترین آن تحقق اهداف جهش تولید پیرو فرمان مقام معظم رهبری می‌باشد و حتماً به عنوان مهمترین راهبرد در سال ۹۹، با اتکا به توان داخل و قطع وابستگی‌های بخش‌های مختلف صنعتی کشور و همچنین قطع وابستگی ارزی دنبال خواهد شد.
استقبال دیپلمه ها از طرح یارانه دستمزد/سهم بالای خدمات در جذب نیرو در این طرح
۳۸ ساعت قبل / اشتغال‌زایی
استقبال دیپلمه ها از طرح یارانه دستمزد/سهم بالای خدمات در جذب نیرو در این طرح
مطابق آمار معاون اشتغال وزارت کار, بنگاه های بالای ۵۰ نفر کارکن در بخش صنعت و همچنین بنگاه های ۱۰ تا ۴۹ نفر کارکن فعال در بخش خدمات دارای بیشترین ظرفیت جذب نیرو بوده اند.
مهمترین برنامه وزارت صمت تقویت تولید داخل و توسعه صادرات است
۳۹ ساعت قبل / وزارت صنعت، معدن و تجارت / توسعه صادرات / حسین مدرس خیابانی
مهمترین برنامه وزارت صمت تقویت تولید داخل و توسعه صادرات است
مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: مهمترین برنامه وزارت صمت تقویت تولید داخلی، توسعه صادرات و افزایش همه ابعاد تولید اعم از کیفیت و تنوع تولیدات و بیش از همه اتکا به توان داخل و بومی سازی تولیدات است.
یزد در صدر برگزیدگان دومین جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری
۳۹ ساعت قبل / استانی-فرهنگی و هنری / میراث فرهنگی / یزد / _هتل
یزد در صدر برگزیدگان دومین جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری
یکی از هتل‌های یزد در فهرست برگزیدگان و جزو صدرنشینان دومین جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری قرار گرفت.
ظرفیت تولید پروپیلن کشور به 4 میلیون تن می‌رسد
۴۰ ساعت قبل / صنعت پتروشیمی / شرکت ملی صنایع پتروشیمی
ظرفیت تولید پروپیلن کشور به 4 میلیون تن می‌رسد
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: با اجرای طرح جامع افزایش پروپیلن در صنعت پتروشیمی ظرفیت تولید این محصول به 4 میلیون تن در سال 1404 می‌رسد.
مهلت واریز وجه خودروهای فروش فوق العاده ایران‌خودرو تمدید شد
۴۰ ساعت قبل / ایران خودرو / صنعت خودروسازی / خودروسازان / گروه صنعتی ایران خودرو
مهلت واریز وجه خودروهای فروش فوق العاده ایران‌خودرو تمدید شد
معاون بازاریابی و فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از تمدید مهلت برای واریز وجه خودروهای طرح فروش فوق العاده تا دوشنبه بیستم مردادماه خبر داد.
صنعت هتلداری و گردشگری جهان در شوک بزرگ کرونا
۴۱ ساعت قبل / صنعت هتل داری / صنعت گردشگری / پیامد اقتصادی کرونا
صنعت هتلداری و گردشگری جهان در شوک بزرگ کرونا
هتل‌های خالی از مسافر، پروازهای لغو شده و اماکن تفریحی تعطیل، فقط تصویر این روزهای گردشگری ایران نیست، بلکه ویروس مرگبار کرونا، صنعت توریسم جهانی را در بسیاری کشورها از جمله اروپا و آمریکا زمین‌گیر کرده است.
مصرف برق در هفته ای که گذشت/ فاصله گرفتن پیک مصرف از مرز ۵۸ هزار مگاوات با کاهش دما
۴۲ ساعت قبل / صنعت برق ایران
مصرف برق در هفته ای که گذشت/ فاصله گرفتن پیک مصرف از مرز ۵۸ هزار مگاوات با کاهش دما
در هفته ای که گذشت با کاهش نسبی دمای هوا در نقاط مختلف کشور، پیک مصرف از مرز ۵۸ هزار مگاوات فاصله گرفت.
بلاتکلیفی یک هزار و ۱۰۰ خودروی وارداتی در گمرک
۴۲ ساعت قبل / وزارت صنعت معدن و تجارت / لطیفی / واردات / گمرک جمهوری اسلامی ایران / خودرو
بلاتکلیفی یک هزار و ۱۰۰ خودروی وارداتی در گمرک
تهران- ایرنا- سخنگوی گمرک گفت: حدود یک هزار و ۱۰۰ خودرو وارداتی بدون ثبت سفارش در گمرک بلاتکلیف هستند که نمی‌توانند مجوز ترخیص دریافت کنند.
نماینده مجلس: الحاق آستارا به منطقه آزاد انزلی در کمیسیون اقتصادی پیگیری می‌شود
۴۳ ساعت قبل / مجلس شورای اسلامی / آستارا / منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی / توسعه اقتصادی / تجارت / منطقه ویژه اقتصادی / گیلان / صادرات غیر نفتی
نماینده مجلس: الحاق آستارا به منطقه آزاد انزلی در کمیسیون اقتصادی پیگیری می‌شود
آستارا - ایرنا - نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: این شهرستان مرزی از موقعیت طلایی برای صادرات برخوردار است و الحاق آن به منطقه آزاد انزلی استان گیلان، در کمیسیون اقتصادی و فراکسیون مناطق آزاد مجلس پیگیری می‌شود.
مدرس خیابانی:خبرنگاران رزمندگان مبارزه با جنگ رسانه‌ای دشمن هستند
۴۳ ساعت قبل / وزارت صنعت معدن و تجارت / روز خبرنگار / حسین مدرس خیابانی
مدرس خیابانی:خبرنگاران رزمندگان مبارزه با جنگ رسانه‌ای دشمن هستند
تهران- ایرنا- سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در پیامی به مناسبت روز خبرنگار، تاکید کرد: خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه کشور، رزمندگان جبهه مبارزه با جنگ رسانه‌ای دشمن هستند.
واعظی: در روز‌های پایانی تحریم قرار داریم
۴۳ ساعت قبل / واعظی / تحریم
واعظی: در روز‌های پایانی تحریم قرار داریم
امروز کشور با شرایط تحریم بی سابقه‌ای مواجه است و صنعت خودروسازی اولین حوزه‌ای بود که تحریم شد، تا از این طریق ارزش افزوده و اشتغال در کشور از بین برود و اگرچه در مقاطعی به مشکل هم برخوردیم، اما مدیران و تلاشگران ما توانستند این شرایط را به خوبی اداره کنند و تحریم‌ها را کم اثر سازند.
۴۳ ساعت قبل / توقف تولید پراید / صنعت خودرو
خروج پراید از خط تولید سایپا/ تولید انبوه شاسی بلند جدید تا پایان سال
به گزارش تسنیم، جواد سلیمانی مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در مراسم رونمایی رسمی از محصول جدید سایپا و آغاز تولید انبوه 2 محصول فیس لیفت و آیین خروج پراید از خط تولید، گفت: بسیار خرسندیم که در سال جهش تولید در حوزه تولید ملی، حرکت همگانی انجام داده ایم.
همایش
۴۴ ساعت قبل / باشگاه دانشجویان ایسنا / انجمن علمی دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی شریف / همایش ماده چگال
همایش "ماده چگال" به صورت آنلاین برگزار می شود
انجمن علمی دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی شریف اولین دوره همایش ماده چگال را به صورت مجازی برگزار می کند.
خداحافظی با پراید
۴۴ ساعت قبل / خودروی پراید / سایپا / صنعت خودروسازی
خداحافظی با پراید
برقراری مجدد ارتباط ثبتارش و سامانه گمرک
۴۴ ساعت قبل / تجارت / شبانه روزی / گمرک / مشکلات / وزارت صنعت معدن و تجارت
برقراری مجدد ارتباط ثبتارش و سامانه گمرک
ایلنا: مسئولان سامانه جامع تجارت در اطلاعیه‌ای از برقراری مجدد ارتباط ثبتارش و سامانه گمرک خبر داده اند.
بیشترین تمرکز صادرات ایران با کشورهای همسایه است/ رشد ۶۰ درصدی صادرات در مرز پرویزخان
۴۵ ساعت قبل / ایران / پاکستان / رشد / عراق / وزیر صنعت معدن و تجارت
بیشترین تمرکز صادرات ایران با کشورهای همسایه است/ رشد ۶۰ درصدی صادرات در مرز پرویزخان
ایلنا: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال بیشترین تمرکز ما برای صادرات با کشورهای همسایه است و بهترین پتانسل ما در این خصوص کشور عراق است.
افزایش تولید ماسک در کشور/ شرایط خوبی داریم
۴۵ ساعت قبل / جمشید گل پور / ویروس کرونا / ماسک طبی / وزارت صنعت معدن و تجارت
افزایش تولید ماسک در کشور/ شرایط خوبی داریم
دبیر کارگروه مقابله با کرونا وزارت صمت گفت: با تدابیر اتخاذ شده در تولید سایر ملزومات بهداشتی از جمله مواد ضد عفونی کننده توسط بخش خصوصی، در شرایط بسیار خوبی قرار داریم.
مدرس خیابانی رویکرد خوبی برای استفاده از ظرفیت‌های خالی تولید کشور دارد
۴۵ ساعت قبل / مجلس شورای اسلامی / رضا رحمانی / ورزقان / وزارت صنعت معدن و تجارت / کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی / نماینده مجلس شورای اسلامی / حسین مدرس خیابانی / صمت / حسن روحانی / شکل گیری مجلس یازدهم
مدرس خیابانی رویکرد خوبی برای استفاده از ظرفیت‌های خالی تولید کشور دارد
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اقدامات وزیر پیشنهادی صمت در ماه‌های اخیر را مثبت ارزیابی کرد و گفت: «مدرس‌خیابانی» رویکرد خوبی در بخش معدن و صنایع معدنی و همچنین کنترل واردات کالاهای‌ غیرضروری و نیز پرکردن ظرفیت‌های خالی تولید دارد.
امروز کشور به‌جای ارز نفت، با ارز صادرکننده اداره می‌شود
۴۶ ساعت قبل / مهدی صادقی نیارکی / تحریم اقتصادی / وزارت صنعت، معدن و تجارت / قیمت خودرو / ارز صادراتی
امروز کشور به‌جای ارز نفت، با ارز صادرکننده اداره می‌شود
نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در اوج تحریم و کرونا، تا ۱۵ مرداد ۳۳۷ هزار خودرو در کشور تولید شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل (۲۷۹ هزار خودرو) رشد ۱۵ درصدی دارد.
نوش داروگردشگری کشاورزی  بعد از محو گردشگران!
۴۷ ساعت قبل / وزارت جهاد کشاورزی / سید ابوالفضل میرقاسمی / گردشگری کشاورزی / بازار گردشگری کشاورزی
نوش داروگردشگری کشاورزی بعد از محو گردشگران!
دستورالعمل صدور مجوز فعالیت گردشگری کشاورزی و نظارت بر آن‌ از سوی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به ۳۱ استان کشور ابلاغ شد. این دستورالعمل بسیار دیرهنگام و در شرایطی ابلاغ شد که صنعت گردشگری ایران در حال نابودی است. به نظر نمی رسد…
واشنگتن در سیاست «فشار حداکثری» علیه تهران شکست خورد
۴۷ ساعت قبل / ایران / ایالات متحده آمریکا / برجام / موشک بالستیک / صنعت موشک سازی ایران
واشنگتن در سیاست «فشار حداکثری» علیه تهران شکست خورد
یک مقام بلندپایه و سابق دولت آمریکا به شکست سیاست «فشار حداکثری علیه ایران» اعتراف کرد.
احیای دو واحد تولیدی با ظرفیت ۲۰۰۰ شغل در تهران
۲ روز قبل / واحد تولیدی راکد / شهرک صنعتی / اشتغال
احیای دو واحد تولیدی با ظرفیت ۲۰۰۰ شغل در تهران
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران اعلام کرد که با رفع مشکل دو واحد صنعتی بزرگ در شهرستان شهریار این استان، زمینه اشتغال و بازگشت به کار ۲۰۰۰ نفر فراهم شد.
شکوفایی صنعت خودروسازی ایران به‌رغم رکود جهانی ناشی از کرونا
۲ روز قبل / ایران خودرو / ویروس کرونا / بازار خودرو / چین / ایالات متحده آمریکا / حسین مدرس خیابانی / انگلیستان / سایپا / خودرو سازی ایران
شکوفایی صنعت خودروسازی ایران به‌رغم رکود جهانی ناشی از کرونا
تهران- ایرنا- گزارش‌ها نشان می‌دهد در حالی که ویروس مرگبار کرونا سبب بروز رکود شدید در صنعت خودروسازی در جهان شده، نشانه هایی از رونق تولید این محصول در ایران به چشم می‌خورد که سبب خروج این صنعت از رشد منفی شده است.
افزایش ۲۴ میلیون تنی ظرفیت تولید پتروشیمی در سال ۹۹
۲ روز قبل / پتروشیمی / بیژن نامدار زنگنه / تحریم / وزارت نفت / دولت تدبیر و امید / دولت / نفت / حسن روحانی
افزایش ۲۴ میلیون تنی ظرفیت تولید پتروشیمی در سال ۹۹
تهران - ایرنا - امسال با بهره‌برداری از ۱۷ طرح پتروشیمی، ظرفیت این صنعت در کنار ایجاد تنوع از ۶۶ میلیون تن به ۹۰ میلیون تن افزایش پیدا می‌کند. افزایش ظرفیتی که در تاریخ پتروشیمی ایران بی‌سابقه بوده و از همین رو سال ۹۹ سال طلایی پتروشیمی ایران نام‌گذاری شده است.
8 دیدار خانگی متوالی بدون تحمل شکست؛/ آخرین باخت در خانه؛ وقتی یحیی در مشهد بود! (عکس)
۲ روز قبل / شهر خودرو
8 دیدار خانگی متوالی بدون تحمل شکست؛/ آخرین باخت در خانه؛ وقتی یحیی در مشهد بود! (عکس)
از هفته دوازدهم و تجربه شکست مقابل صنعت نفت آبادان، دیگر عنابی‌پوشان مشهدی در خانه شکستی را متحمل نشده‌اند.
قیمت مصوب برنج پاکستانی در استان سمنان ۲۱ هزار تومان است
۲ روز قبل / برنج هندی / برنج پاکستانی / صنعت معدن و تجارت استان سمنان / ستاد تنظیم بازار
قیمت مصوب برنج پاکستانی در استان سمنان ۲۱ هزار تومان است
سمنان- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان با بیان اینکه قیمت مصوب برنج پاکستانی در سطح استان ۲۱ هزار تومان برای هر کیلوگرم است، گفت: نوع هندی برنج عرضه شده در استان کیلوگرمی ۱۸ هزار تومان قیمت گذاری و مصوب شده است.
آغاز تولید انبوه دو محصول سایپا و خروج خودروی پراید از خط تولید
۲ روز قبل / خودروی پراید / صنعت خودروسازی / خودروسازان / سایپا
آغاز تولید انبوه دو محصول سایپا و خروج خودروی پراید از خط تولید
مراسم آغاز تولید انبوه دو محصول فیس‌لیفت سایپا و خروج خودروی پراید از خط تولید عصر امروز پنج شنبه با حضور محمود واعظی رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور برگزار شد.
واعظی: خودروسازی ایران در سال‌های اخیر پیشرفت بسیار خوبی داشته است
۲ روز قبل / محمود واعظی رییس‌ دفتر رییس‌جمهور / خودروسازی
واعظی: خودروسازی ایران در سال‌های اخیر پیشرفت بسیار خوبی داشته است
رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به وضعیت صنعت خودروسازی ایران، بر ضرورت توجه به خودکفایی، تحقیق و توسعه و ساخت خودروی تمام‌داخلی در این بخش تاکید کرد.
تولید ۳۳۷ هزار خودرو طی ۵ ماه/ ۲۴۴ هزار خودرو تحویل مشتریان شد
۲ روز قبل / مهدی صادقی نیارکی / وزارت صنعت معدن و تجارت / صنعت خودروسازی / خودروسازان
تولید ۳۳۷ هزار خودرو طی ۵ ماه/ ۲۴۴ هزار خودرو تحویل مشتریان شد
معاون وزیر صمت گفت: تا ۱۵ مردادماه سال جاری، ۳۳۷ هزار خودرو تولید و ۲۴۴ هزار خودرو تحویل مشتریان شده است.
در سال جهش تولید، پیوند صنعت و رسانه ضروری است
۲ روز قبل / فرشاد مقیمی / روزخبرنگار
در سال جهش تولید، پیوند صنعت و رسانه ضروری است
فرشاد مقیمی مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو طی پیامی ضمن ارج نهادن به مقام شامخ خبرنگاران، تصریح کرد: صنعت و اقتصاد کشور در سال جهش تولید بیش از پیش نیازمند حمایت رسانه‌ای و تلاش جهادگران عرصه رسانه‌ است.
رشد مطلوب تولید لوازم خانگی در ۴ ماهه سال ۹۹
۲ روز قبل / واحد های صنعتی / سعید زرندی / وزارت صنعت، معدن و تجارت
رشد مطلوب تولید لوازم خانگی در ۴ ماهه سال ۹۹
زرندی، معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: اقدام اول برای بهره وری سرمایه احیا واحدهای تعطیل و راکد است که از ابتدای سال بیش از ۴۳۰ واحد تعطیل به چرخه کار برگشته اند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •