پنجشنبه, ۶ آذر, ۱۳۹۹ / 26 November, 2020
محسن فتحی
ثبت جهانی اورامان زمینه‌ساز رونق صنعت گردشگری منطقه می‌شود
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / محسن فتحی / منطقه اورامانات / نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی
ثبت جهانی اورامان زمینه‌ساز رونق صنعت گردشگری منطقه می‌شود
سنندج - نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ثبت جهانی اورامان را زمینه‌ساز رونق گردشگری و توسعه زیرساخت‌های این منطقه عنوان کرد.
فتحی: مخالفت گفت‌وگوی عزت‌مند نیستیم
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / محسن فتحی
فتحی: مخالفت گفت‌وگوی عزت‌مند نیستیم
یک عضو هیات رییسه کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیاست‌های خصمانه استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی تاکید کرد: ما مخالف گفت‌وگوی عزتمندی که منافع ملی ما را کسب کند نیستیم ولی آنچه تاکنون دیده‌ایم بدعهدی بوده و خیانت.
احداث بیمارستان دوم در کامیاران صاحب ردیف بودجه شده است
۱۳۹۹/۰۶/۰۷ / سید مهدی فرشادان / نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی / کامیاران / محسن فتحی
احداث بیمارستان دوم در کامیاران صاحب ردیف بودجه شده است
کامیاران- نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس گفت: ردیف بودجه مستقل برای احداث بیمارستان دوم در شهرستان کامیاران اختصاص پیدا کرده است.
۱۳۹۹/۰۶/۰۳
آب شرب سنندج کاملا بهداشتی و از پاکترین آب های کشور است
محسن فتحی نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس در جریان بازدید از مجتمع تصفیه خانه آب سنندج گفت: آب شرب تصفیه خانه سنندج کاملا بهداشتی و از پاک ترین آب های کشور می باشد.به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کردستان در جریان این بازدید، محسن فتحی به همراه مدیران دستگاه های خدمات رسان از نواحی منفصل و نایسر بازدید کردند و شهروندان این نقاط مشکلات و نیازهای خود را در حوزه های مرتبط با این دستگاه ها به گوش مسئولان و همچنین نماینده مردم کردستان در مجلس رساندند.فتحی نماینده مردم کردستان در مجلس در این بازدید ها و در جمع مردم با تقدیر از تلاش های شرکت آبفا در ارائه خدمات به شهروندان بر ضرورت ارتقای این خدمات با هدف رضایتمندی بیشتر مردم نایسر و ننله تاکید کرد.وی در ادامه …
هدف اصلی جذب سرمایه سرگردان به سمت بورس، تقویت تولید است
۱۳۹۹/۰۵/۲۱ / محسن فتحی / بازار بورس / رونق تولید / سازمان بورس و اوراق بهادار
هدف اصلی جذب سرمایه سرگردان به سمت بورس، تقویت تولید است
فتحی، نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت:یکی از اهداف اصلی از جذب نقدینگی های سرگردان مهار سوداگری و سوق نقدینگی به سمت بازار بورس است تا با این روش زمینه تقویت بخش های تولیدی و پروژه های عمرانی کشور فراهم شود
تقویت بخش تولید مهم‌ترین مولفه در نوسازی نظام مالیاتی
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / محسن فتحی / نظام مالیاتی / رونق تولید
تقویت بخش تولید مهم‌ترین مولفه در نوسازی نظام مالیاتی
فتحی، نماینده مجلس یازدهم گفت: مهم ترین مولفه در نوسازی نظام مالیاتی کشور، تقویت بخش تولید است، در شرایط کنونی تولیدکنندگان به دلیل سیاست های مالیاتی دچار مشکلاتی هستند، این در حالی است که بخش های غیرتولیدی آزادانه مشغول به فعالیت هستند.
آموزش‌های فنی حرفه‌ای زیرساختی در توسعه پایدار استان کردستان است
۱۳۹۹/۰۵/۰۹ / محسن فتحی / سید جمیل احمدی / آموزش فنی و حرفه ای
آموزش‌های فنی حرفه‌ای زیرساختی در توسعه پایدار استان کردستان است
سنندج - نماینده شهرستان‌های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش های مهارتی زیرساختی برای توسعه کردستان در راستای توسعه و گسترش بیش از پیش آموزش‌های مهارتی وفیزیکی است.
راه اندازی دانشکده داروسازی کردستان در دستور کار است
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / داروسازی / دانشگاه علوم پزشکی کردستان / نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی / محسن فتحی
راه اندازی دانشکده داروسازی کردستان در دستور کار است
سنندج – نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش می‌کنیم مسائل کلان حوزه سلامت استان از جمله تأسیس دانشکده داروسازی را نهایی کنیم.
فتحی: داروهای ناباروری تحت پوشش کامل بیمه قرار گیرد
۱۳۹۹/۰۴/۲۳ / ناباروری / کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی / محسن فتحی / فرزندآوری / بیمه / دارو
فتحی: داروهای ناباروری تحت پوشش کامل بیمه قرار گیرد
یک عضو هیات رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ایجاد زمینه‌های لازم برای اجرای سیاست‌های جمعیتی اظهار کرد: یکی از این زمینه‌ها پوشش کامل بیمه‌ای داروهای ناباروری است تا خانواده‌ها دغدغه مالی نداشته باشند.
فتحی: امکان بازگشت به محدودیت‌های  کرونایی همچون گذشته وجود ندارد
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / محسن فتحی / کروناویروس / من ماسک میزنم / همه_باهم_علیه_کرونا
فتحی: امکان بازگشت به محدودیت‌های کرونایی همچون گذشته وجود ندارد
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت که امکان قرنطینه و اعمال محدودیت‌ها همچون اسفند و فروردین ماه گذشته وجود ندارد، اما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و زدن ماسک می‌توان آمار مبتلایان به کرونا راکاهش داد و شرایط همچون گذشته شود.
نماینده مجلس: هرجای دنیا واکسن کرونا کشف شود، به ایران وارد می‌کنیم
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ / کرونا / کرونا در ایران / کشف واکسن کرونا / محسن فتحی / واکسن کرونا
نماینده مجلس: هرجای دنیا واکسن کرونا کشف شود، به ایران وارد می‌کنیم
شفقنا- سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هر واکسنی در هر کجای دنیا برای بیماری کرونا کشف و ساخته شود به کشور وارد خواهیم کرد. ایلنا نوشت: محسن فتحی درباره کشف واکنس کرونا و این که...
همکاری مردم و نخبگان زمینه ساز توسعه پایدار کامیاران است
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ / محسن فتحی / نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی / کامیاران
همکاری مردم و نخبگان زمینه ساز توسعه پایدار کامیاران است
سنندج – نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی همکاری مردم و نخبگان را زمینه ساز توسعه پایدار در شهرستان کامیاران عنوان کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۶ / طرح تحول سلامت / کمیسیون بهداشت مجلس
احتمال بازنگری در طرح تحول سلامت
محسن فتحی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: تغییر سبک زندگی یکی از دغدغه‌ها در نظام سلامت است که باید وزارت بهداشت به آن توجه کند. مقام معظم رهبری نیز تاکیدات زیادی بر موضوع اجرای سیاست‌های تعالی جمعیت داشتند که این دو موضوع را کمیسیون بهداشت پیگیری خواهد کرد.
«شهریاری» رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شد
۱۳۹۹/۰۴/۰۱ / حسینعلی شهریاری / کمیسیون بهداشت و درمان / مجلس شورای اسلامی
«شهریاری» رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شد
زهرا شیخی نماینده اصفهان به عنوان سخنگو و فاطمه محمد بیگی و محسن فتحی نیز به عنوان دبیران اول و دوم کمیسیون انتخاب شدند.
تأمین مالی چند لایه نظام سلامت بر مبنای وضعیت اقتصادی خانوارها
۱۳۹۹/۰۳/۲۶ / سازمان بیمه سلامت / تأمین مالی چند لایه نظام سلامت / محسن فتحی
تأمین مالی چند لایه نظام سلامت بر مبنای وضعیت اقتصادی خانوارها
ایلنا: نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران، گفت: موضوع پایداری تأمین مالی نظام سلامت و به ویژه هدفمند ساختن منابع عمومی بخش سلامت به اقشار نیازمند و دهک‌های پایین…
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
معیشت طبقات ضعیف در اولویت مجلس باشد
مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم روز گذشته با حضور حجت‌الاسلام حسن روحانی، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و علی لاریجانی برگزار شد. اولین جلسه رسمی مجلس یازدهم پس از استقرار حجت‌الاسلام تقوی، رئیس سِنی و روح‌الله نجابت و  محسن فتحی، دبیران هیأت‌رئیسه سِنی برگزار شد و زنگ رسمی اولین جلسه مجلس یازدهم به صدا درآمد. در ابتدای این مراسم، حسین میرمحمد صادقی، معاون قوانین مجلس شورای اسلامی، ضمن قرائت اسامی اعضای هیأت‌رئیسه سنی گفت: «معاونت قوانین مجلس با بررسی اسناد و مدارک موجود و اعتبارنامه‌های منتخبان مجلس، دو تن  از مسن‌ترین و دو تن از جوان‌ترین نمایندگان را مشخص کرد که اینک در اجرای ماده ۱۰ قانون آیین‌نامه داخلی مجلس، اسامی …
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
افتتاحیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
اولین جلسه رسمی مجلس یازدهم، چهارشنبه ۷ خرداد، با استقرار هیات رئیسه سنی آغاز شد. پس از استقرار حجت الاسلام تقوی رئیس سنی مجلس یازدهم و روح الله نجابت و محسن فتحی به عنوان دبیران هیات رئیسه سنی مجلس یازدهم، زنگ رسمی اولین جلسه مجلس یازدهم به صدا درآمد. حجت الاسلام تقوی رئیس سنی مجلس یازدهم تعداد حاضران اولین جلسه رسمی مجلس را ۲۶۸ نفر اعلام کرد.
آغاز رسمی اولین جلسه مجلس یازدهم / استقرار تقوی در جایگاه رئیس سنی مجلس
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
آغاز رسمی اولین جلسه مجلس یازدهم / استقرار تقوی در جایگاه رئیس سنی مجلس
پس از استقرار حجت الاسلام تقوی رئیس سنی مجلس یازدهم و روح الله نجابت و محسن فتحی به عنوان دبیران هیات رئیسه سنی مجلس یازدهم، زنگ رسمی اولین جلسه مجلس یازدهم به صدا درآمد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۱
آمریکا وزیر کشور، فرمانده ناجا و 7 نفر دیگر را تحریم کرد
وزارت خزانه‌داری آمریکا روز چهارشنبه تحریم‌های جدیدی علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال کرد. نام عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور و حسین اشتری‌، فرمانده ناجا در بین افراد تحریم شده به چشم می‌خورد. به گزارش ایسنا، دفتر کنترل دارایی‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا روز چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که عبدالرضا رحمانی‌فضلی، حسین اشتری‌، ایوب سلیمانی، محسن فتحی‌زاده، یحیی‌ محمودزاده، محمدعلی نوری‌نژاد، حمیدرضا اشراق، هابیل درویش و حسن شهوارپورنجف‌آبادی را در لیست تحریم‌های خود قرار داده است. در این بیانیه به نقل از استیون منوچین، وزیر خزانه‌داری آمریکا ادعا شده است که: نظام جمهوری اسلامی ایران دگراندیشی‌های مردم ایران …
۱۳۹۸/۱۲/۰۳ / انتخابات 98 / دوم اسفند 98
مهدی فرشادان و محسن فتحی نمایندگان حوزه انتخابی سنندج، دیواندره و کامیاران شدند
رییس ستاد انتخابات استان کردستان گفت مهدی فرشادان و محسن فتحی نمایندگان حوزه انتخابی سنندج دیواندره و کامیاران در مجلس یازدهم شدند.
۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / محسن فتحی زاده / ناجا / حکم انتصاب
سردار «محسن فتحی زاده» رئیس سازمان حفاظت و اطلاعات ناجا شد
سردار محسن فتحی زاده که جانشین معاون هماهنگ کننده بود، رئیس سازمان حفاظت و اطلاعات ناجا شد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۳ / محسن فتحی زاده / اربعین حسینی / ناجا
تشریح فعالیت‌های ناجا در اربعین/ مسئولان به فکر زیرساخت‌ها و تجهیزات مرزی باشند
فرمانده قرارگاه اربعین به تشریح فعالیت‌های نیروی انتظامی در عملیات اربعین و همچنین نقاط ضعف و قدرت در مبادی ورودی و خروجی مرزها پرداخت.
۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / اربعین حسینی / پیاده‌روی اربعین / اربعین ۹۸ / ناجا / پلیس / سردار محسن فتحی زاده / اربعین حسینی / زائران / نیروی انتظامی / عراق
شرکت بیش از ۷۰هزار کودک زیر ۵سال ایرانی در راهپیمایی اربعین/ بازگشت ۹۷ درصد زائران به کشور
جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا با اعلام آمارهایی از زائران اربعین امسال گفت که بیش از ۷۰ هزار کودک کمتر از پنج‌سال برای حضور در راهپیمایی اربعین از کشور خارج شدند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹
تخلیه اکثر پارکینگ‌ها در ۴پایانه مرزی
رئیس پلیس راه کشور اعلام کرد که اکثر فضای پارکینگ‌ها در چهار پایانه مرزی اربعین تخلیه شده است.سردار سید تیمور حسینی درباره وضعیت ترافیکی در جاده‌های چهارپایانه مرزی اربعین خاطرنشان کرد: برابر گزارش‌های دریافتی ما و رصدهای انجام شده تا صبح دیروز، بیش از ۸۵ درصد از پارکینگ‌ها در پایانه‌های مرزی خسروی، شلمچه و چذابه و نیز حدود ۷۵ درصد از فضای پارکینگ‌ها در شهر مهران تخلیه شده که این نشان می‌دهد اکثر زائران اربعین به شهرهای خود بازگشته‌اند. حسینی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود که طی یکی دو روز آینده باقی زائران نیز به کشور بازگردند، خاطرنشان کرد: البته تردد در محورهای هر چهار پایانه مرزی اربعین در استان‌های خوزستان، کرمانشاه و ایلام همچنان پرحجم است، اما در مقایسه با یکی دو روز گذشته حجم ترددها کمتر …
۱۳۹۸/۰۷/۲۵
ناجا: زائران نگران کمبود اتوبوس در مرزها نباشند / فرآیند بازگشت زائران بدون هیچ مشکل خاصی ادامه خواهد داشت / تعداد اتوبوس های لازم برای انتقال زائران وجود دارد
سردار «محسن فتحی‌زاده» در مرز مهران، با بیان اینکه روند ورود زائران به کشور در حال افزایش است، اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده ،فرآیند بازگشت زائران بدون هیچ مشکل خاصی ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ / استانی-اجتماعی / سردار محسن فتحی زاده / اربعین ۹۸
زائران نگران کمبود اتوبوس در مرزها نباشند
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: از صبح امروز تا ساعت 14، ۱۷۵ هزار زائر از مرزهای ۴گانه به کشور وارد شده اند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / اربعین / پیاده روی اربعین
فیلم | آخرین وضعیت مرزهای کشور و توصیه‌هایی برای بازگشت زائران از سفر اربعین
سردار محسن فتحی‌زاده رئیس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد اربعین با بیان اینکه امروز جریان عبور زائران در مسیر رفت و برگشت به ایران کاملا روان است، گفت: حجم زائر نسبتا از بامداد امروز کاهش یافته و حدود ۵۲ هزار نفر امروز ساعت ۱۰ موفق شدند تا از مرز مهران به کربلا مشرف شوند و حدود ۵۱ هزار و ۵۰۰ نفر هم تا این ساعت به ایران برگشتند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / استانی-اجتماعی / اربعین ۹۸ / سردار محسن فتحی زاده / مرز مهران
صدور بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار سند مسافرتی
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه در ایام اربعین بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار سند مسافرتی چاپ شده است، گفت: مردم درک درستی از اربعین حسینی دارند .
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ / اربعین ۹۸ / حُبُّ الحُسَینِ یَجمَعُنا / اربعین حسینی / پیاده‌روی اربعین / ناجا / پلیس / سردار محسن فتحی زاده / فرمانده قرارگاه اربعین ناجا / مهران / اربعین حسینی
عبور ۴۵۰هزار زائر اربعین از مرز در یک روز/ تکمیل ظرفیت پارکینگ‌های مهران
فرمانده قرارگاه اربعین ناجا اعلام کرد که تنها در روز جمعه قریب به ۴۵۰ هزارنفر از زائران اربعین حسینی از مرزها عبور کرده‌اند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ / اربعین ۹۸ / اربعین حسینی / پیاده‌روی اربعین / ناجا / فرمانده قرارگاه اربعین ناجا / پلیس / سردار محسن فتحی زاده / مهران / مرز چذابه / شلمچه
ثبت رکورد سنگین‌ترین روز عملیات اربعین؛ خروج ۲۴۰ هزارنفر از کشور طی ۱۲ ساعت
فرمانده قرارگاه مرکزی اربعین ناجا از خروج ۲۴۰ هزار زائر اربعین از کشور از بامداد امروز تاکنون خبرداد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / سردار محسن فتحی زاده
آمادگی تردد روزانه ۱۵۰ هزار نفر از مرز مهران را داریم
فرمانده قرارگاه اربعین حسینی ناجا گفت: مشکل عبور و مرور در مرز مهران نداریم و اگر بیشتر شود هم می توانیم مدیریت کنیم.
۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / محسن فتحی زاده / اربعین حسینی / مرز خسروی
برای عبور بیش از ۱۵۰ هزار نفر از مرز مهران آماده هستیم/ مرز خسروی در حال حاضر برای تردد مناسب نیست
فرمانده قرارگاه اربعین ناجا گفت: امروز برای عبور تا ۱۵۰ هزار نفر مشکلی در مرز مهران نداریم و در آماده باش کامل هستیم.
۱۳۹۸/۰۷/۱۴ / اربعین ۹۸ / پیاده‌روی اربعین / اربعین حسینی / مهران / زائران / دولت عراق / کنسولگری عراق / کشور عراق / اربعین / سردار محسن فتحی زاده
زائران به مقررات کشور عراق احترام بگذارند
 فرمانده قرارگاه اربعین ناجا ازتردد ۳۵۵ هزار زائر به سمت کشور عراق از ابتدای ماه صفر تا کنون خبر داد و گفت که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایشی پنج برابر داشته است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۳ / محسن فتحی زاده / اربعین 98 / نیروی انتظامی
مرز خسروی فعلا باز نمی شود، به مرز مهران مراجعه کنید
فرمانده قرارگاه اربعین ناجا گفت: متاسفانه مرز خسروی همچنان بسته است و فعلا شرایط بازگشایی آن نیست و افرادی که به آنها اعلام شده بود از مرز خسروی عبور کنند باید به مرز مهران مراجعه کنند.
۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / محسن فتحی زاده / اربعین حسینی / گذرنامه / ناجا
صدور گذرنامه زیارتی موقت در دستور کار/افزایش ۲۰درصدی گیت در مرزها
فرمانده قرارگاه اربعین حسینی ناجا از عملیاتی شدن صدور گذرنامه زیارتی موقت برای زوار اربعین خبرداد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۸ / محسن فتحی زاده / اربعین 98 / اربعین حسینی / مرز شلمچه
ظرفیت پلیس‌راه‌ برای اربعین حسینی افزایش می‌یابد
آبادان - رئیس قرارگاه اربعین نیروی انتظامی گفت: امسال ظرفیت بیشتری را در پلیس‌راه‌های کشور پیش‌بینی کرده‌ایم تا امنیت بیشتری را در مسیر اربعین حسینی برای زائران فراهم کنیم.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷ / مرز مهران / اربعین 98 / محسن فتحی زاده
مهران پرحجم‌ترین مرز در اربعین/ زائران بدون گذرنامه مراجعه نکنند
ایلام - جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه زمان کمی تا آغاز عملیات بزرگ اربعین باقی مانده است، گفت: مرز مهران پرحجم‌ترین مرز در عملیات بزرگ اربعین است.
۱۳۹۸/۰۶/۰۲ / محسن فتحی زاده / ناجا / سلامت روان
اهداف تأسیس مرکز جامعه بین المللی سلامت روان تشریح شد
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: ارتقاء توان رزمی و توسعه سلامت روان کارکنان نظامی و انتظامی با استفاده موثر از علوم روان شناسی و روان پزشکی از جمله اهداف تأسیس این مرکز است.
۱۳۹۸/۰۵/۱۹ / محسن فتحی زاده / گشت جاده‌ای پلیس / ناجا
استفاده از ظرفیت های داخلی در مسابقات گشت جاده ای
معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: در مسابقات بین المللی نظامی سعی شده از ظرفیت های ملی و فرهنگی خودمان استفاده کنیم. به عنوان مثال از خودروی ملی در مسابقات گشت جاده ای استفاده کرده ایم.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •