دوشنبه, ۶ بهمن, ۱۳۹۹ / 25 January, 2021
واگذاری
۲۰ دقیقه قبل
انتشار مزایده فروش زمین و پروانه ساخت پروژه مهر و ماه
سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد از انتشار مزایده عمومی فروش و واگذاری زمین‌ها و پروانه‌های ساخت پروژه مهر و ماه خبر داد. به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، مهدی حاتمی اظهار کرد: در راستای تحقق اهداف توسعه شهری و استفاده از توان بخش خصوصی، شهرداری مشهد اقدام به انتشار مزایده عمومی فروش و واگذاری زمین‌ها و پروانه‌های ساخت پروژه مسکونی، تجاری، اداری و پارکینگ مهر و ماه با مجموع زیربنای 255 هزار متر مربع کرده است. او در خصوص سابقه این پروژه گفت: در اوایل دهه ۸۰ به منظور اتصال محور لادن جنوبی به شمال بلوار وکیل‌آباد و نیز امتداد محور بلوار لادن به لادن شمالی، قطعه بزرگی از اراضی این محدوده طی مذاکرات و توافق با مالکان در تملک شهرداری مشهد قرار گرفت اما …
۱ ساعت قبل
رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی منصوب شد
روابط عمومی سازمان خصوصی‌سازی: فرهاد دژپسند طی حکمی حسنعلی قنبری ممان را به سمت معاون وزیر و رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی منصوب کرد. وزیر اقتصاد در این حکم بر اولویت‌های برنامه‌ای از جمله، دستیابی به اهداف سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، شفاف‌سازی و ارتقای نظام ارزش‌گذاری دارایی‌های مشمول واگذاری، ساختاردهی مجدد و تفکیک وظایف حاکمیتی شرکت‌ها به منظور آماده‌سازی واگذاری، تقویت نظام کنترل اهداف پس از واگذاری در ترتیبات حقوقی و قرار دادی واگذاری‌ها و استفاده از روش‌های علمی و نوین در طراحی روش‌های جدید و ترکیبی واگذاری‌ها تاکید کرده است. رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی، تا مقطع دکترای تخصصی در رشته اقتصاد تحصیل کرده است و در کارنامه شغلی خود نیز علاوه بر عضویت هیات علمی دانشگاه شهید …
عملیات استحصال طلا در سیستان و بلوچستان آغاز می شود/ ذخیره ۲۵ تنی طلا در منطقه خارستان
۱ ساعت قبل
عملیات استحصال طلا در سیستان و بلوچستان آغاز می شود/ ذخیره ۲۵ تنی طلا در منطقه خارستان
زاهدان - شهرکی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: مقدمات احداث کارخانه استحصال طلا در حوزه شهرستان تفتان به زودی با واگذاری زمین فراهم می شود.
مروری بر پرتفوی «وبشهر»
۱ ساعت قبل
مروری بر پرتفوی «وبشهر»
شرکت توسعه صنایع بهشهر در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۹۱۲ میلیارد و ۲۹۲ میلیون ریال سود کسب کرد.
خطر جدی تخریب جنگل‌های حرّا و بیم کوچ همیشگی پرندگان
۱ ساعت قبل / جنگل حرا / تالاب خور بردستان / سازمان محیط زیست ایران / پرورش میگو
خطر جدی تخریب جنگل‌های حرّا و بیم کوچ همیشگی پرندگان
درحالی بر اساس قوانین موجود هرگونه تخریب و آلودگی تالاب ممنوع است و عرصه‌های جنگلی کشور غیر قابل واگذاری به اشخاص حقیقی و حقوقی هستند که تالاب خوربردستان دیّر و جنگل‌های حرّای آن به‌دلیل جاده‌کشی و راه‌اندازی سایت پرورش میگو با خطری جدی مواجه هستند. فعالان محیط زیست منطقه می‌گویند که چنین اقدامی مانع رسیدن آب شیرین به جنگل‌های حرّا می‌شود و تخریب و نابودی آن را به‌ دنبال دارد.
۲ ساعت قبل
بررسی طرح اقدام ملی مسکن شهر آشتیان
اراک ـ کمال‌آبادی: فرایند طرح اقدام ملی شهرستان آشتیان درسفر یک روزه استاندارمرکزی به این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت. ‌به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی اداره کل راه وشهر سازی استان مرکزی، استاندار مرکزی در سفر یک روزه به شهرستان آشتیان در نشستی صمیمی با حضور فرماندار آشتیان، رئیس دادگستری، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آشتیان، پیگیری ها و اقدامات انجام شده در راستای اجرای سیاستهای دولت در حوزه مسکن را بررسی کرد. رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آشتیان در این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه آماده سازی و واگذاری اراضی مرحله اول طرح اقدام ملی مسکن، فرآیند پالایش ثبت نام شدگان مرحله دوم، واگذاری 8هکتار اراضی …
۲ ساعت قبل
فروش ملک برای جبران کسری بودجه شهر
اعضای شورای شهر تهران با تصویب یک فوریت لایحه واگذاری و فروش 10 ملک شهرداری موافقت کردند.
۲ ساعت قبل
واگذاری اختیار واردات واکسن کرونا به هیأت امنای ارزی
قرار است در روزهای آینده نخستین بخش از واکسن‌ وارداتی کرونا وارد کشور شود. به گزارش وبدا، این خبری است که روز گذشته وزیر بهداشت اعلام کرد و گفت که این واکسن از منابع مطمئنی وارد کشور می‌‌شود و اولویت هم با گروه‌های آسیب‌پذیر است. حالا براساس اعلام رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، هیأت امنای ارزی این وزارتخانه، اختیار واردات واکسن را به‌طور مستقیم یا از طریق شرکت‌های خصوصی مجاز، عهده‌دار شده است. براساس اعلام کیانوش‌ جهانپور، بررسی و تأیید آیین‌نامه ثبت سریع و صدور مجوز واردات اضطراری …
کاری که بایدن و هریس با ترامپ کردند+ عکس
۲ ساعت قبل
کاری که بایدن و هریس با ترامپ کردند+ عکس
سرانجام دونالد ترامپ بدون قبول شکست و علی‌رغم میل باطنی مجبور به واگذاری قدرت به بایدن و ترک کاخ سفید و واشنگتن شد. موضوعی که سوژه کارتونی از واسکو گارگالو در صفحه ترامپتون‌اوراما شد.
قایدی و لک بر بام آسیا و قول وزیر به المپیکی‌های طلایی
۶ ساعت قبل / فوتبال / لیگ قهرمانان آسیا / سید رضا صالحی امیری / پپ گواردیولا / حامد لک / واگذاری استقلال و پرسپولیس / مهدی قایدی
قایدی و لک بر بام آسیا و قول وزیر به المپیکی‌های طلایی
تهران- ایرنا- در پنجمین روز از بهمن‌ماه سال ۱۳۹۹ با بسته ورزشی ایرنا همراه باشید.
۱۰ ملک شهرداری تهران در انتظار واگذاری و فروش
۱۰ ساعت قبل / شهرداری / شورای شهر / تهران
۱۰ ملک شهرداری تهران در انتظار واگذاری و فروش
اعضای شورای شهر تهران در دویست و شصت و ششمین جلسه علنی شورا یک فوریت لایحه دو فوریتی مجوز به شهرداری تهران جهت واگذاری و فروش ۱۰ فقره از املاک شهرداری را تصویب کردند؛ لایحه‌ای که مخالفان جدی هم داشت.
تصویب لایحه یک فوریتی واگذاری و فروش 10 ملک شهرداری
۱۲ ساعت قبل / اصلاح بودجه / پیروز حناچی / شهردار تهران
تصویب لایحه یک فوریتی واگذاری و فروش 10 ملک شهرداری
اعضای شورای شهر تهران با تصویب لایحه یک فوریت لایحه واگذاری و فروش 10 ملک شهرداری موافقت کردند.
«حسنعلی قنبری ممان» جایگزین «حسن علایی»
۱۴ ساعت قبل
«حسنعلی قنبری ممان» جایگزین «حسن علایی»
فرهاد دژپسند در این حکم بر اولویت‌های برنامه‌ای از جمله، دستیابی به اهداف سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، شفاف‌سازی و ارتقای نظام ارزش‌گذاری دارایی‌های مشمول واگذاری، ساختاردهی مجدد و تفکیک وظایف حاکمیتی شرکت‌ها به منظور آماده‌سازی واگذاری، تقویت نظام کنترل اهداف پس از واگذاری در ترتیبات حقوقی و قراردادی واگذاری‌ها و استفاده از روش‌های علمی و نوین در طراحی روش‌های جدید و ترکیبی واگذاری‌ها تأکید کرده است. براساس این گزارش، رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی، تا مقاطع دکتری تخصصی در رشته اقتصاد تحصیل کرده و در کارنامه شغلی خود نیز علاوه بر عضویت هیأت علمی دانشگاه شهیدبهشتی، عهده‌دار مسئولیت‌هایی چون مدیرعاملی گروه سرمایه‌گذاری امید، مدیرعاملی بانک سپه و عضویت در هیأت‌مدیره بانک‌های …
پیشنهاد واگذاری «ایستگاه ماهواره شیراز» برای اسکان سیل زدگان سال ۹۸
۱۵ ساعت قبل / وزارت ارتباطات / وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات / شیراز / راه و شهرسازی / هیئت دولت
پیشنهاد واگذاری «ایستگاه ماهواره شیراز» برای اسکان سیل زدگان سال ۹۸
وزارت ارتباطات به منظور اسکان سیل زدگان سال ۱۳۹۸ محله سعیدیه شهرستان شیراز، پیشنهاد واگذاری ۶۰ هزار مترمربع از پلاک ثبتی واقع در ایستگاه ماهواره شیراز را به هیئت دولت ارائه کرده است.
اظهارات دهقان درباره استفاده از املاک نجومی | تخفیف یا امتیاز ویژه‌ای نبود، یکی از این واحدها را من گرفتم
۱۶ ساعت قبل / حسین دهقان
اظهارات دهقان درباره استفاده از املاک نجومی | تخفیف یا امتیاز ویژه‌ای نبود، یکی از این واحدها را من گرفتم
حسین دهقان در زمینه املاک نجومی‌ اظهار کرد: از سال ۹۰ تا ۹۲ به نوعی مشاور آقای قالیباف بودم. در اتاق مسکن، یا مسکن‌سازی یا واگذاری مسکن صورت می‌گرفت و در آن افرادی که ساخت‌وساز می‌کردند و تراکم می‌خریدند و بدهکار بودند، مابه‌ازای آن واحدهایی به شهرداری می‌دادند. یکی از این واحدها را من گرفتم.
توسعه کردستان با تصویب طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی بانه
۱۷ ساعت قبل / کردستان / توسعه ایران / افزایش تولید / بانه
توسعه کردستان با تصویب طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی بانه
سنندج - ایرنا - طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی بانه به تصویب رسید و واگذاری اراضی آن بدون هیچ مانع و مشکل قانونی به متقاضیان در حال اجرا است تا سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال در این شهرستان و به تبع آن در استان بر مدار توسعه قرار ‌گیرد.
واگذاری پروژه‌های صنعت برق همدان به صورت نیم‌کلید به پیمانکاران
۱۷ ساعت قبل
واگذاری پروژه‌های صنعت برق همدان به صورت نیم‌کلید به پیمانکاران
همدان - جمشیدی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از برگزاری مناقصات به صورت متمرکز در جنوب، شمال و مرکز استان همدان و واگذاری پروژه‌ها به صورت نیم‌کلید به پیمانکاران خبر داد و گفت: با این اقدام توان پیمانکاری در منطقه افزایش می یابد.
۱۹ ساعت قبل / حسین دهقان / محمد باقر قالیباف
اظهارات حسین دهقان در باره استفاده اش از املاک نجومی واگذارشده توسط قالیباف
روزنامه اطلاعات به نقل از فارس نوشت:حسین دهقان در زمینه املاک نجومی‌ اظهار داشت: از سال ۹۰ تا ۹۲ به نوعی مشاور آقای قالیباف بودم. در اتاق مسکن، یا مسکن‌سازی یا واگذاری مسکن صورت می‌گرفت و در آن افرادی که ساخت‌وساز می‌کردند و تراکم می‌خریدند و بدهکار بودند، مابه‌ازای آن واحدهایی به شهرداری می‌دادند. یکی از این واحدها را من گرفتم.
۲۶ ساعت قبل / استقلال / پرسپولیس / دولت / دولت اصلاحات / مشکلات
آغاز پذیرش سرخابی‌ها در فرابورس تهران
بحث واگذاری دو باشگاه فرهنگی ورزشی، پرسپولیس و استقلال موسوم به سرخابی‌ها از زمان دولت اصلاحات مطرح بود،
بورس برای بسیاری از افراد امن می‌شود
۲۷ ساعت قبل
بورس برای بسیاری از افراد امن می‌شود
سال 99 احتمالا پرحاشیه ترین سال تاریخ بورس تهران است. سهام پالایشی و صندوق آن را هم می‌توان پر سر و صداترین سهام این بازار لقب داد، یکی از سوالاتی که بسیاری از سهمداران این گروه در ذهنشان است، اینکه تاثیر واگذاری آن به گروه بانکی چیست؟
«وهور» تنها فروشنده بود
۳۰ ساعت قبل
«وهور» تنها فروشنده بود
شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، تنها فروشنده و از واگذاری‌های خود ۷ میلیارد و ۴۹۶ میلیون ریال سود کسب کرد.
کشت و صنعت مغان از ضرردهی و وضعیت نابسامان فعلی خارج شود
۳۴ ساعت قبل
کشت و صنعت مغان از ضرردهی و وضعیت نابسامان فعلی خارج شود
اردبیل- جهانگیرزاده، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: کشت و صنعت مغان باید از ضرردهی و وضعیت نابسامان فعلی خارج شود تا بعد از ابطال واگذاری خیانت‌بار این بنگاه اقتصادی زمینه رونق و سوددهی این مجموعه اقتصادی و تولیدی را شاهد باشیم.
شهردار سمنان: بازسازی کاروانسرای عباسی آغاز شد
۳۵ ساعت قبل / شهرداری سمنان / گردشگری / سمنان / کاروانسرای شاه عباسی / میراث فرهنگی / مدیریت شهری / سید محمد ناظم رضوی
شهردار سمنان: بازسازی کاروانسرای عباسی آغاز شد
سمنان- ایرنا- شهردار سمنان گفت: اولین مرحله از بازسازی کاروانسرای عباسی مرکز این شهر، پس از واگذاری آن به شهرداری، آغاز شد و با جدیت دنبال می‌شود.
بیابان‌های گلستان برای احیا به بخش خصوصی واگذار می‌شود
۳۶ ساعت قبل / منابع طبیعی و آبخیزداری / گرگان / بیابان زایی / اختصاصی ایرنا / گلستان
بیابان‌های گلستان برای احیا به بخش خصوصی واگذار می‌شود
گرگان - ایرنا - سرپرست اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که طرح نجات ۵۰ هزار هکتار از بیابان‌های استان در قالب برنامه پنج ساله برای اجرای پروژه‌های آبخیزداری و احیا، آماده واگذاری به بخش خصوصی است.
واگذاری مجتمع‌های فرهنگی هنری همدان به بخش خصوصی
۳۶ ساعت قبل / استانی-فرهنگی و هنری / مجتمع فرهنگی هنری / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
واگذاری مجتمع‌های فرهنگی هنری همدان به بخش خصوصی
سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری بوعلی سینا و سالن های سینما، آمفی تئاتر و رستوران مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی همدان با برگزاری مزایده عمومی و طی مراحل قانونی به بخش خصوصی واگذار شدند.
فائقی:  وزارت ورزش در انتخابات فوتبال دنبال افراد خاصی نباشد/ واگذاری‌ سرخابی‌ها در وضعیت مناسب انجام شود
۳۹ ساعت قبل / ورزش / دولت دوازدهم / فدراسیون فوتبال / رادیو / سعید فائقی رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی / انت
فائقی: وزارت ورزش در انتخابات فوتبال دنبال افراد خاصی نباشد/ واگذاری‌ سرخابی‌ها در وضعیت مناسب انجام شود
رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی گفت: در مدت باقیمانده، وزارت ورزش حداقل دخالت را در اموری که به خود ورزشی ها مربوط است، داشته باشد.
ترامپ: به وقتش کاری خواهیم کرد
۴۰ ساعت قبل
ترامپ: به وقتش کاری خواهیم کرد
رئیس جمهور پیشین آمریکا سرانجام پس از ترک کاخ سفید و واگذاری قدرت به جو بایدن، سکوتش را شکسته است.
واگذاری میزبانی یک جام کشتی آزاد و فرنگی به کردستان/ برگزاری جام با اسپانسر بانکی
۴۲ ساعت قبل / کشتی
واگذاری میزبانی یک جام کشتی آزاد و فرنگی به کردستان/ برگزاری جام با اسپانسر بانکی
طبق تفاهم نامه به امضا رسیده از سوی فدراسیون کشتی و استانداری کردستان، هر ساله جام شهدای کردستان در هر دو رشته آزاد و فرنگی و در رده سنی بزرگسالان برگزار خواهد شد.
۲ روز قبل
5 ایراد به طرح پارلمان در بی‌خبری نمایندگان
روزهای فعالیت دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود که نمایندگان مجلس پس از تصویب لوایح در ارتباط با گروه ویژه اقدام مالی که میان مخالفت تند و تیز اصولگرایان و برخی نهادهای انتصابی از سوی دولت و مجلس به عنوان نهادهای انتخابی جمهوری اسلامی به تصویب رسید با سدی جدید مقابل پای خود برای تایید نهایی این لوایح مواجه شدند. سدی که علی مطهری در قامت نایب‌رییس دوم مجلس دهم از آن به عنوان «شورای نگهبان دوم» یاد کرد. ماجرا به عملکرد هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام برمی‌گشت. هیاتی متشکل از 15 نفر از اعضای مجمع تشخیص و با هدف «تطبیق مصوبات مجلس، دولت و قوه قضاییه با سیاست‌های کلی نظام.» اعضای مجمع تشخیص تفویض اختیارات رهبری بر تطبیق قوانین با سیاست‌های کلی به مجمع …
۲ روز قبل
انعقاد قراردادبا28سرمایه گذار در ناحیه صنعتی چنارشاهیجان
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با اشاره به استقبال بی نظیر متقاضیان و تکمیل ظرفیت واگذاری درناحیه صنعتی  چنار شاهیجان از برنامه این شرکت برای ایجاد نواحی جدید صنعتی در شهرستان کوهچنار خبرداد.به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی  فارس،احد فتوحی پس از بازدید از روند عملیات اجرایی طرح های عمرانی و زیرساختی در ناحیه صنعتی چنارشاهیجان در جلسه با فرماندار کوهچنار  افزود:در حال حاضر مکان جدیدی به مساحت 50هکتار برای ایجاد ناحیه صنعتی دوم این شهرستان پیش بینی شده که در مراحل اخذ استعلام از دستگاه های اجرایی قراردارد .وی همچنین با اشاره به درخواست شورای اسلامی شهر نودان در خصوص لزوم راه اندازی ناحیه صنعتی در این منطقه ،آمادگی شرکت شهرک های صنعتی برای راه اندازی ناحیه صنعتی نودان را اعلام و تصریح …
سخنگوی شورای شهر: در پیگیری مسایل
۲ روز قبل
سخنگوی شورای شهر: در پیگیری مسایل" باملند" احساس مماشات می شود / زمینه ابطال قرارداد در مرجع قضایی فراهم است
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در رابطه با احداث مجموعه "باملند"، ابتدا یک قرارداد واگذاری عرصه پروژه به سازمان سرمایه گذاری و سپس یک قرارداد مشارکت و بهره برداری با یک شرکت خصوصی منعقد شده است.
زندان سمنان مکان تفریحی و گردشگری می‌شود!
۲ روز قبل / تبدیل زندان به مکان تفریحی / زندان سمنان / محمدمهدی حاج محمدی
زندان سمنان مکان تفریحی و گردشگری می‌شود!
شفقنا-رئیس سازمان زندان‌ها در سفر به استان سمنان از تفاهم نامه با شهرداری در خصوص واگذاری زندان قدیم این شهر خبر داد. به گزارش شفقنا، محمدمهدی حاج محمدی با اعلام این خبر افزود: در راستای تامین آرامش بصری شهروندان سمنانی،...
خصوصی سازی از حرف تا عمل/مردمی سازی هدف فراموش شده واگذاری تصدی‌ها
۲ روز قبل / سیاست / اقتصاد / سازمان خصوصی سازی
خصوصی سازی از حرف تا عمل/مردمی سازی هدف فراموش شده واگذاری تصدی‌ها
سیاست خصوصی سازی به عنوان یکی از راه‌های برون‌رفت از اقتصاد دولتی و افزایش بهره‌وری بنگاه‌ها از دهه 1980 میلادی، در اقتصاد­ جهانی به شکل جدی مطرح شد.
سرلشکر موسوی: نیروی هوایی ارتش در عرصه پهپادها به قدرتی کم نظیر تبدیل شده است
۳ روز قبل
سرلشکر موسوی: نیروی هوایی ارتش در عرصه پهپادها به قدرتی کم نظیر تبدیل شده است
فرمانده کل ارتش در بازدید از پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی بندرعباس گفت: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکنون از همه ماموریت واگذاری، روسفید بیرون آمده و امروز در عرصه پهپادها نیز به یک قدرت کم نظیر تبدیل شده است
برخی قوانین فسادستیز نیستند
۳ روز قبل / استانی-سیاسی / دادستان / اراک / _صنعت
برخی قوانین فسادستیز نیستند
دادستان اراک گفت: قوانین در حوزه واگذاری اراضی صنایع و معادن فسادستیز نیست.
واگذاری غرفه‌های رایگان به بانوان سرپرست خانوار
۳ روز قبل / همشهری محله / شهرداری / زنان سرپرست خانوار / منطقه ۱۷
واگذاری غرفه‌های رایگان به بانوان سرپرست خانوار
بانوان سرپرست خانوار می‌توانند در بازارروزهای منطقه۱۷ غرفه رایگان بگیرند.
۴ روز قبل
اولیتماتوم به دستگاه‌های غیرمجاز ماینینگ
به گفته مدیرکل سرمایه‌گذاری و امور طرح‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت استخراج‌کنندگان رمزارز برای ثبت قانونی دستگاه‌های ماینینگ تا 5 بهمن ماه فرصت دارند. علیرضا هادی گفت: فعالان این حوزه برای دریافت مجوز فعالیت از وزارت صمت یا اعلام فهرست مراکز دارای جواز تاسیس استخراج رمزارز برای متقاضیانی که قصد واگذاری دستگاه‌ها را دارند تا پنجم اسفندماه فرصت دارند. آنها باید با بارگذاری مدارک موردنظر در سامانه بهین‌یاب، ماینرهای غیرقانونی یا ضبط‌شده خود را تعیین تکلیف کنند.
هدف از مشارکت عمومی واگذاری دارایی دولت نیست
۴ روز قبل
هدف از مشارکت عمومی واگذاری دارایی دولت نیست
رجایی، کارشناس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: هدف در مشارکت عمومی و خصوصی، واگذاری دارایی‌های دولت نیست بلکه هدف، بهره گیری حداکثری از ظرفیت‌های فنی، مالی و مدیریتی بخش خصوصی است.
گره کور تامین اجتماعی در واگذاری واحدهای تملک شده بانکی
۴ روز قبل
گره کور تامین اجتماعی در واگذاری واحدهای تملک شده بانکی
دین‌پرست، قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از ارجاع پرونده سازمان تامین اجتماعی به دستگاه قضایی به علت تفسیر به رای ماده ۳۷ قانون این سازمان و مانع تراشی برای واگذاری واحدهای تحت تملک بانک‌ها خبر داد.
واگذاری عرضه تخم مرغ بسته بندی به انجمن
۴ روز قبل / مرغ و تخم مرغ
واگذاری عرضه تخم مرغ بسته بندی به انجمن
ایسنا نوشت:‌ بر اساس تصمیمات ستاد تنظیم بازار، عرضه تخم مرغ بسته بندی با نظارت سازمان حمایت توسط انجمن تولیدکنندگان تخم مرغ شناسنامه دار انجام می‌شود.
تلاش بن سلمان برای تصاحب اموال شاهزادگان به بهانه مبارزه با فساد
۴ روز قبل / عربستان سعودی / فساد / بن سلمان / شکنجه محمد بن نایف / محمد بن نایف
تلاش بن سلمان برای تصاحب اموال شاهزادگان به بهانه مبارزه با فساد
منابعی در داخل خاندان پادشاهی سعودی گفتند که محمد بن سلمان در تلاش است تا «محمد بن نایف» ولی‌عهد برکنار شده را برای واگذاری اموال تحت فشار بگذارد.
تخصیص ۳۷۵ میلیارد تومان به‌منظور پوشش بیمه‌ای ناباروری/ اختیار به کارکنان دولت برای انتقال به دستگاه‌های دیگر/ اختیار واگذاری طرح‌ها به دولت در قالب مشارکت با اولویت بخش خصوصی، تعاونی و شهرداری‌ها
۴ روز قبل
تخصیص ۳۷۵ میلیارد تومان به‌منظور پوشش بیمه‌ای ناباروری/ اختیار به کارکنان دولت برای انتقال به دستگاه‌های دیگر/ اختیار واگذاری طرح‌ها به دولت در قالب مشارکت با اولویت بخش خصوصی، تعاونی و شهرداری‌ها
ایلنا: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ از اختصاص مبلغ ۳۷۵ میلیارد تومان جهت پوشش بیمه ای هزینه های درمان ناباروری در کمیسیون تلفیق خبر داد.
به واردات بیشتر از تولید بها می‌دهند/ آیا قبل از واگذاری سهام هپکو به تامین اجتماعی از مشکلات مجموعه خبر نداشتند؟/ اگر حمایت نکنند، دوباره اوضاع بحرانی خواهد شد
۴ روز قبل / کارگران هپکو اراک / تهاتر بدهی‌های هپکو با بدهی دولت به تامین اجتماعی / مشکلات هپکو اراک
به واردات بیشتر از تولید بها می‌دهند/ آیا قبل از واگذاری سهام هپکو به تامین اجتماعی از مشکلات مجموعه خبر نداشتند؟/ اگر حمایت نکنند، دوباره اوضاع بحرانی خواهد شد
ایلنا: علیرضا میقانی تاکید می‌کند که اگر مشکلات هپکو از طریق تهاتر بدهی‌ها و اهتمام مسئولان حل نشود، به زودی بحران در این مجموعه تشدید خواهد شد.
واگذاری ۱۲ پارک جنگلی به شهرداری‌های تهران
۵ روز قبل / اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری / استان تهران / جنگل / شهرداری / منابع طبیعی و آبخیزداری
واگذاری ۱۲ پارک جنگلی به شهرداری‌های تهران
با توجه به دستورالعمل‌ها، ضوابط و قوانین مربوطه، کمیته فنی بالاترین مرجع تصویب و تصمیم‌گیری درخصوص اجرای طرح‌های منابع طبیعی و آبخیزداری است.
طرح‌های عمرانی اطراف جنگل‌های حرا باید تاییدیه زیست‌محیطی بگیرند
۵ روز قبل
طرح‌های عمرانی اطراف جنگل‌های حرا باید تاییدیه زیست‌محیطی بگیرند
تهران- ایرنا- رییس مرکز جنگل‌های خارج از شمال سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیز داری کشور با بیان اینکه عرصه‌های جنگلی به هیچ وجه قابل واگذاری نیست، گفت: هر طرح عمرانی و تولیدی در مجاورت جنگل‌های حرا باید به تایید سازمان های جنگل‌ها، مراتع و آبخیز داری کشور و حفاظت محیط زیست برسد.
واگذاری فیبرنوری به 42 واحد صنعتی و تجاری در منطقه آزاد ارس
۵ روز قبل / استانی-اقتصادی / فیبرنوری / آذربایجان شرقی / واحد صنعتی
واگذاری فیبرنوری به 42 واحد صنعتی و تجاری در منطقه آزاد ارس
رئیس اداره مخابرات شهرستان جلفا گفت: در سال جاری به 42 واحد صنعتی و تجاری در منطقه آزاد ارس FTTH (فیبر نوری) واگذار شده است.
مجلس اجازه سقوط بورس را نمی‌دهد/ واگذاری سهام کشت و صنعت به مردم 
۵ روز قبل
مجلس اجازه سقوط بورس را نمی‌دهد/ واگذاری سهام کشت و صنعت به مردم 
اردبیل- نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ما نگران روند کاهشی و سقوط بورس هستیم ولی اجازه نمی‌دهیم بیش از این بازار بورس دچار تلاطم شده و سقوط کند.
انتقاد از انفعال دولت در توزیع سود و سرنوشت سهام عدالت
۵ روز قبل / اصل ٤٤ / سهام عدالت
انتقاد از انفعال دولت در توزیع سود و سرنوشت سهام عدالت
نائب رئیس کیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به این که دولت در ماه‌های پایانی خود سهام عدالت را رها کرده، اعلام کرد: ای کاش عجله دولت در آزادسازیِ بی‌برنامه سهام عدالت و واگذاری استقلال و پرسپولیس را نسبت به توزیع سود و سرونوشت این سهام هم می‌دیدیم.
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
پایان شگفتی‌های ترامپ
دونالد ترامپ، تا ظهر روز 20ژانویه (فردا چهارشنبه) رییس‌جمهور امریکا است، این یک واقعیت است که او تا آخرین دقیقه ریاست‌جمهوری‌اش براساس قانون اساسی امریکا حق عفو متهمان را بنا به تشخیص خود خواهد داشت. درست 20سال پیش، 20ژانویه 2001، بیل کلینتون رییس‌جمهور وقت امریکا نیز در آخرین دقایق ریاست‌جمهوری‌اش، ساعتی پیش از واگذاری قدرت به جورج بوش، فهرستی برای عفو 140محکوم را منتشر کرد که در میان آنها چهره‌های جنجالی حضور داشتند. قطعا دونالد ترامپ هم از این امکان برای افراد مدنظر خود استفاده خواهد کرد. چنین اقدامی از سوی رییس‌جمهور امریکا نه بی‌سابقه است و نه از لحاظ قانونی مورد اشکال یا مناقشه. آنچه توجه رسانه‌ها را در ماه‌های گذشته جلب کرده است، این …
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
آیا تهران می‌تواند پکن دهه 70 باشد؟
در اوایل دهه 70 میلادی در رویدادی باورنکردنی با انجام سفر هنری کیسینجر وزیر خارجه و سپس ریچارد نیکسون رییس‌جمهور وقت امریکا به چین، به صورتی ناگهانی گره از تنش و دشمنی در روابط دوجانبه چین و امریکا باز شده و با بازگشت چین کمونیست به جامعه جهانی، دوره عزلت و انزوای پکن به سر آمد. علل عجیب بودن چنین رخدادی عبارت بود از: دشمنی و ترس نهادینه شده در امریکا از خطر کمونیسم مخصوصا سابقه پررنگ اعمال دشمنی نیکسون با چین کمونیست، مشارکت نظام کمونیستی چین در جنگ کره علیه نظامیان امریکایی در سال 1950، موارد مکرر ابراز دشمنی‌های مائو رهبر چین علیه امریکا و نظام سرمایه‌‌‌داری از جمله دستور آغاز برنامه‌های ضد امریکایی توسط مائو از سال 1946، شناسایی جمهوری چیان کایچک در جزیره تایوان …
فتح الله زاده: خصوصی‌سازی سرخابی‌ها شعار است
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
فتح الله زاده: خصوصی‌سازی سرخابی‌ها شعار است
مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: وزارت ورزش و دولت نمی‌خواهند از استقلال و پرسپولیس دل بکنند و تنها واگذاری این دو باشگاه در حد شعار دادن است.
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
تعیین محدوده منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی فرودگاه امام خمینی(ره)
جلسه شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی صبح روز دوشنبه به ریاست معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد.به گزارش ایسنا، جهانگیری در این جلسه با تاکید بر نقش مناطق آزاد کشور در توسعه بویژه در دوران سخت تحریم‌ها، اظهار کرد: نقش و جایگاه مناطق آزاد در این برهه حساس برای رفع نیازهای کشور قابل توجه بود و امیدواریم با اصلاحات انجام شده شاهد توسعه فعالیت‌ها در مناطق آزاد کشور باشیم.معاون اول رئیس جمهوری اظهار کرد: جهت‌گیری اصلی فعالیت‌ها در مناطق آزاد باید به سمت توسعه صادرات در آینده باشد زیرا این جهت گیری می تواند علاوه بر جذب سرمایه گذاری موجب رونق فعالیت ها در این مناطق شود.وی با قدردانی از دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی و نیز مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره مناطق …
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / استقلال / پرسپولیس / وزارت ورزش / نماینده مجلس
واکنش به‌خصوصی‌سازی استقلال‌وپرسپولیس؛دولت نمی‌خواهد ازسرخابی‌ها دل بکندوشعار می‌دهد
مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: وزارت ورزش و دولت نمی‌خواهند از استقلال و پرسپولیس دل بکنند و تنها واگذاری این دو باشگاه در حد شعار دادن است.
مرمت عمارت وثوق‌الدوله به پیمانکار واگذار شد
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / پیروز حناچی / شهردار تهران / شهرداری تهران / افشین حبیب زاده / شورای شهر تهران / تذکر به شهردار تهران
مرمت عمارت وثوق‌الدوله به پیمانکار واگذار شد
شهردار تهران در پاسخ به تذکر رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران، از واگذاری مرمت عمارت وثوق‌الدوله به پیمانکار خبر داد.
دولت ۵۰۰ هزار متر زمین در مشهد به شرکت بازآفرینی هبه کرد
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / حاشیه نشینی / شرکت بازافرینی شهری / مصوبه هیئت وزیران
دولت ۵۰۰ هزار متر زمین در مشهد به شرکت بازآفرینی هبه کرد
هیئت دولت با واگذاری زمین ۴۷۶ هزار متر مربعی در شهر مشهد به صورت بلاعوض به شرکت بازآفرینی شهری موافقت کرد.
۳ عامل انحراف در واگذاری شرکت‌های دولتی به بخش خصوصی/ افزودن بند «واگذاری تعهدی» به سیاست‌های کلی اصل ۴۴| گفتگو با حمیدرضا فولادگر
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / حمیدرضا فولادگر / اصل ٤٤
۳ عامل انحراف در واگذاری شرکت‌های دولتی به بخش خصوصی/ افزودن بند «واگذاری تعهدی» به سیاست‌های کلی اصل ۴۴| گفتگو با حمیدرضا فولادگر
رئیس کمیسیون پیگیری و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ در مجلس دهم، با بیان اینکه ۱۱ بنگاه بزرگ اقتصادی در جریان واگذاری‌ها دچار چالش شدند، گفت: واگذاری‌هایی که در سالهای ابتدایی اجرای قانون اصل ۴۴ صورت گرفت دارای انحرافات قانونی بود.
ایجاد نواحی صنعتی جدید در شهرستان کوه‌چنار در دستور کار قرار گرفت
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران / شیراز / فارس
ایجاد نواحی صنعتی جدید در شهرستان کوه‌چنار در دستور کار قرار گرفت
شیراز-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به استقبال بی‌نظیر متقاضیان و تکمیل ظرفیت واگذاری در ناحیه صنعتی چنارشاهیجان شهرستان کوه‌چنار گفت: ایجاد نواحی صنعتی جدید در این شهرستان در دستور کار قرار دارد.
واگذاری ۱۵۰۰ واحد مسکونی به ایثارگران گیلانی تا پایان دولت
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / استانی-اجتماعی / بنیاد شهید / تسهیلات مسکن ایثارگران
واگذاری ۱۵۰۰ واحد مسکونی به ایثارگران گیلانی تا پایان دولت
مدیرکل بنیاد شهید گیلان، با بیان اینکه تا پایان دولت ۱۵۰۰ واحد مسکونی به ایثارگران واجد شرایط واگذار می شود، عنوان کرد: در نظر داریم در ایام الله دهه فجر امسال ۵۰۰ واحد را واگذار کنیم.
تمدید فراخوان واگذاری حق بهره برداری از هشت بنای تاریخی فرهنگی
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / میراث فرهنگی / مزایده بنای تاریخی / صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی
تمدید فراخوان واگذاری حق بهره برداری از هشت بنای تاریخی فرهنگی
صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و بهره برداری از اماکن تاریخی، مهلت شرکت در فراخوان عمومی واگذاری مرمت، احیا و حق بهره برداری مدت معین ۸ مجموعه را تا چهارم بهمن تمدید کرد.
بررسی صلاحیت متقاضیان جذب دانشگاه ها به هیئت های اجرایی واگذار شود
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / شورای عالی انقلاب فرهنگی / اعضای هیئت علمی / دانشگاه های جمهوری اسلامی ایران
بررسی صلاحیت متقاضیان جذب دانشگاه ها به هیئت های اجرایی واگذار شود
دبیر هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی گفت: اختیار بررسی صلاحیت علمی متقاضیان تبدیل وضعیت اعضای هیئت علمی به هیئت های اجرایی واگذاری شود.
۸۲ درصد واحدهای در تملک بانک‌ها تعطیل و ۹ هزار و ۳۱۸ کارگر بیکار شده‌اند/ نباید اجازه تغییر کاربری زمین واحدهای واگذار شده را می‌دادیم/ ۶۲ هزار نفر موفق به دریافت بیمه بیکاری نشدند
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / بیکاری / خصوصی سازی / کرونا / تعطیلی / بانک / بهداشت / سود بانکی / بیمه بیکاری / وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی / حاتم شاکرمی
۸۲ درصد واحدهای در تملک بانک‌ها تعطیل و ۹ هزار و ۳۱۸ کارگر بیکار شده‌اند/ نباید اجازه تغییر کاربری زمین واحدهای واگذار شده را می‌دادیم/ ۶۲ هزار نفر موفق به دریافت بیمه بیکاری نشدند
ایلنا: به گفته معاون روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حدود ۸۲ درصد از ۱۳۱۰ واحد تولیدی که در اختیار بانک‌ها هستند، تعطیل شده‌اند.
جزییات محدوده‌های معدنی مشمول واگذاری در کرمان اعلام شد
۱۳۹۹/۱۰/۲۹
جزییات محدوده‌های معدنی مشمول واگذاری در کرمان اعلام شد
کرمان - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان جزییات محدوده‌های معدنی مشمول آزادسازی طبق دستورالعمل روز هشتم دی‌ماه وزارت صنعت، معدن و تجارت را اعلام کرد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۹
دربی و سایه سنگین سیاست
اظهارات تند و صریح یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از دربی بیش از هر چیز بر مشکلات ریشه‌ای در فوتبال و ورزش ایران دلالت و تاکید دارد. مشکلاتی که به نظر می‌رسد بیش از هر چیز مولود حاکمیت سیاست بر ورزش به خصوص فوتبال و به ‌طور مشخص بر دو باشگاه سرخابی است. تغییر مدیریت‌ها و آمدن و رفتن‌ها هیچ مشکلی از این دو باشگاه و به‌ صورت استراتژیک و درازمدت و اساسی حل نخواهد کرد. مشکل آنجاست که طی سال‌های مدیریت دولتی بر این دو باشگاه و در هر مقطعی یکی از طرفین سرخابی به آنچه تبعیض و سمپاتی تعبیر شده در معرض اتهام بوده و در صورت ادامه این وضعیت خواهد بود. آنچه گل‌محمدی به آن اعتراض دارد، می‌تواند به نوعی در تقابل با نفس مدیریت دولتی بر این دو باشگاه باشد که …
واگذاری فضای مجازی به صداوسیما غیرقانونی است
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
واگذاری فضای مجازی به صداوسیما غیرقانونی است
محمود صادقی، پیشنهاد کمیسیون تلفیق مجلس برای واگذاری نظارت بر فضای مجازی به صدا و سیما را غیرقانونی عنوان کرد.
تجارت الکترونیک و مدل کسب و کار الکترونیک چیست؟
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
تجارت الکترونیک و مدل کسب و کار الکترونیک چیست؟
قبل از آن‌که بتوانیم به تشریح این دو مفهوم مهم دنیای امروز بپردازیم، ابتدا باید به واکاوی واژه زیرساختی این مفاهیم یعنی تجارت بپردازیم. تجارت، یا دادوستد (Trade) به واگذاری مالکیت کالا و خدمات از کسی یا نهادی (فروشنده) به دیگری در برابرِ دریافت چیزی از خریدار اشاره دارد. به بیان دقیق‌تر، هرگونه کاری که قابل اندازه‌گیری باشد و مردم در برابر کالا یا خدمتی، کالا یا خدمت یا بهای آن‌را واگذار کرده و هر دو به هنگام این کار راضی و خوشنود باشند تجارت گفته می‌شود. تجارت به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می‌شود. در روال امروزی به داد و ستد کالاها یا خدمات بازرگانی (تجارت) گفته می‌شود و برای بهتر داد و ستد در زمان اندک نیاز به داده‌ها و آگاهی‌ برای رسیدن به هدف است. تجارت سازوکاری است که هسته سرمایه‌داری را …
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
واگذاری سهام شستا به بازنشستگان منتفی شد
دهقان‌کیا گفت: واگذاری ۲ درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی با مخالفت مواجه شده است و این اقدام منتفی شد.
محمود صادقی: پیشنهاد کمیسیون تلفیق برای واگذاری فضای مجازی به صداوسیما غیرقانونی است / صداوسیما اگر توان مدیریت داشت که وضعیت خودش امروز به اینجا کشیده نمی‌شد
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
محمود صادقی: پیشنهاد کمیسیون تلفیق برای واگذاری فضای مجازی به صداوسیما غیرقانونی است / صداوسیما اگر توان مدیریت داشت که وضعیت خودش امروز به اینجا کشیده نمی‌شد
محمود صادقی اظهار داشت: امروز مردم به جای آنکه در پیگیری موضوعات مختلف و اخبار صداوسیما را مرجع خودشان قرار بدهند به رسانه‌های خارجی و یا حداقل به رسانه‌هایی غیر از صداوسیما مراجعه می‌کنند. این نشان می‌دهد که صداوسیما ناموفق بوده و این ناکامی صداوسیما به دلیل آن است که نگاهش همواره متکی بر سانسور و محدودسازی بوده است.
سامانه «تشرف» مطمئن‌ترین و سریع ترین راه جهت واگذاری اسناد حج
۱۳۹۹/۱۰/۲۷ / سازمان حج و زیارت / حج تمتع / عمره مفرده
سامانه «تشرف» مطمئن‌ترین و سریع ترین راه جهت واگذاری اسناد حج
مدیر کل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج با بیان اینکه سامانه واگذاری اولویت تشرف به حج تمتع در خدمت متقاضیان قرار دارد، گفت: متقاضیان مراقب افراد سودجو و سایت‌های تبلیغ کننده باشند.
از واگذاری طرح‌های بی‌نام تا رشد بیش از ۲۰۰ درصدی سرمایه گذاری در ایلام
۱۳۹۹/۱۰/۲۷ / استانی-اقتصادی / منطقه ایلام
از واگذاری طرح‌های بی‌نام تا رشد بیش از ۲۰۰ درصدی سرمایه گذاری در ایلام
روابط عمومی استانداری ایلام با اشاره به ۷۰۰ دیدار استاندار ایلام با مسئولان ارشد کشوری و لشکری در ۴۰ ماه ، این تعداد دیدارها را یک رکورد کم نظیر و حتی بی نظیر و نشان از تعهد بالا و عزم جدی نماینده عالی دولت در استان برای پیگیری خواسته‌ها و مطالبات مردمی عنوان کرد.
«فیش حج» را چگونه بفروشیم؟
۱۳۹۹/۱۰/۲۷ / حج / عمره / خرید و فروش فیش حج و عمره
«فیش حج» را چگونه بفروشیم؟
سازمان حج و زیارت، شیوه واگذاری قانونی اسناد یا فیش‌های حج و عمره را اعلام کرد.
اسناد حج خود را فقط از طریق سامانه «تشرف» واگذار کنید
۱۳۹۹/۱۰/۲۷ / حج / اسناد / واگذاری / تشرف / مدیرکل برنامه‌ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت / سامانه تشر&#
اسناد حج خود را فقط از طریق سامانه «تشرف» واگذار کنید
مدیرکل برنامه‌ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت با بیان اینکه سامانه واگذاری اولویت تشرف به حج تمتع در خدمت متقاضیان قرار دارد، گفت: متقاضیان مراقب افراد سودجو و سایت‌های تبلیغ کننده باشند.
واگذاری حق بهره‌برداری از قلعه تاریخی چالشتر چهارمحال و بختیاری لغو شد
۱۳۹۹/۱۰/۲۷ / صندوق مرمت احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی / شهرکرد / چهارمحال وبختیاری / بنای تاریخی
واگذاری حق بهره‌برداری از قلعه تاریخی چالشتر چهارمحال و بختیاری لغو شد
شهرکرد - ایرنا- معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: قلعه تاریخی چالشتر از فهرست مزایده صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی خارج‌شده است و حق بهره‌برداری از آن واگذار نمی‌شود.
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
دارایکم؛ 4/ 2 میلیون تومان
چند ماهی است از واگذاری بخشى از باقی‌مانده سهام دولت در بورس در قالب صندوق‌های قابل‌معامله(ETF) مى‌گذرد؛ بررسى‌ها حکایت از بازده 98 درصدی ارزش خالص دارایی‌های دارایکم و کاهش NAV این صندوق به 3 میلیون و 963 هزار تومان دارد. ارزش هر واحد سرمایه‌گذاری دارایکم در بورس‌تهران با افت هفتگی 1/ 16درصدی، به 2 میلیون و 428 هزار تومان رسیده است.
مهلت یکماهه دستگاه قضایی هرمزگان برای تعیین تکلیف واگذاری ها منطقه آزاد قشم
۱۳۹۹/۱۰/۲۶ / استانی-سیاسی / اخبار سیاسی - هرمزگان
مهلت یکماهه دستگاه قضایی هرمزگان برای تعیین تکلیف واگذاری ها منطقه آزاد قشم
رییس کل دادگستری استان هرمزگان با اشاره به نامه ها و درخواست های مردمی در خصوص رسیدگی به موضوع واگذاری اراضی توسط منطقه آزاد قشم ، تأکید کرد: سازمان منطقه آزاد قشم و جهاد کشاورزی استان موظف هستند ظرف یک ماه آینده نسبت به تعیین تکلیف این واگذاری ها اقدام کنند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •