سه شنبه, ۳۰ دی, ۱۳۹۹ / 19 January, 2021
تجمع اعتراضی
گزارش فارس از تجمع اعتراضی مقابل سازمان بورس [+عکس]
۱۳ ساعت قبل
گزارش فارس از تجمع اعتراضی مقابل سازمان بورس [+عکس]
خبرگزاری فارس نوشت: سهامداران حقیقی و خرد حاضر در بازار سرمایه برای اعلام اعتراض به نحوه مدیریت سازمان بورس و دولت در بازار سرمایه، امروز نیز برای چندمین بار در مقابل سازمان بورس تجمع کرده اند. این افراد، خواستار رسیدگی به وضعیت بورس، عدم حمایت و نوسان گیری شرکت های…
رژه طرفداران مسلح ترامپ در واشنگتن
۱۶ ساعت قبل / ایالات متحده امریکا / مراسم تحلیف / جو بایدن / دونالد ترامپ / تجمع اعتراضی
رژه طرفداران مسلح ترامپ در واشنگتن
در این فیلم حضور دسته‌جمعی طرفداران مسلح ترامپ در خیابان‌های شهرهای مختلف آمریکا را مشاهده می کنید. مقامات آمریکایی از احتمال وقوع آشوب در زمان تحلیف بایدن خبر دادند.
ریزش بی‌سابقه بورس / تجمع اعتراضی مال‌باختگان بازار سهام در راه است؟
۲ روز قبل / پیش بینی بورس / بورس
ریزش بی‌سابقه بورس / تجمع اعتراضی مال‌باختگان بازار سهام در راه است؟
شاخص بورس باز هم فرو ریخت. در اولین روز معاملاتی شاخص بورس سقف مقاومتی یک میلیون و ۲۰۰ واحدی را شکست و به کانال یک میلیون و ۱۰۰ واحدی سقوط کرد و این یعنی میانگین ارزش سبد پرتفوی سهام‌داران ۳درصد کمتر از ارزش هفته گذشته شده است. ریزش امروز سهام با موج اعتراضی سهام‌داران روبه رو شده و می‌پرسند دولت دعوت‌کننده به بورس اکنون کجاست؟
پلیس تجمع هواداران پرسپولیس را پراکنده کرد +عکس
۵ روز قبل / باشگاه پرسپولیس / تجمع / هوادار / دستگیری / تجمع اعتراضی / نیروی انتظامی / پلیس
پلیس تجمع هواداران پرسپولیس را پراکنده کرد +عکس
تجمع هواداران مقابل باشگاه پرسپولیس با دخالت نیروی انتظامی همراه شد.
تظاهرات در مقابل خانه غصبی نتانیاهو
۵ روز قبل / نتانیاهو / اسرائیل / رژیم صهیونیستی / صهیونیسم / صهیونیست ها / فلسطین / تظاهرات / اعتراضات مردمی / تجمع اعتراضی / دادگاه
تظاهرات در مقابل خانه غصبی نتانیاهو
در این فیلم تظاهرات صهیونیست‌ها به عقب افتادن دادگاه رسیدگی به اتهامات نتانیاهو در قدس اشغالی را مشاهده می کنید.
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
تجمع اعتراضی پرستاران بیمارستان میلاد
کارکنان بیمارستان میلاد روز گذشته در اعتراض به وضعیت معیشتی خود تجمع کردند. به گزارش ایلنا، این پرستاران می‌گویند: از زمان آغاز کرونا، برخلاف پرستاران سایر بیمارستان‌ها حق کرونا نگرفته‌ایم؛ دستمزد ما نیز در ماه‌های اخیر افزایش نیافته است؛ این در حالی است که بعد از پذیرش بیماران کرونایی، کار ما سخت و پرخطر شده است. آن‌ها خواستار افزایش ۵۰ درصدی دستمزد، پرداخت حق کرونا و پاداش معوق، برقراری امنیت شغلی و عقد قرارداد رسمی و رسیدگی به مطالبات خود شدند. این در حالی است که مدیرعامل بیمارستان با تأکید بر شرکتی و خودکفا بودن میلاد به ایلنا گفت: بودجه برای پرداخت حق کرونا و افزایش مزد نداریم.
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ترامپ در نهایت تلگرامی شد!
آفتاب یزد- گروه شبکه: بعد از آنکه دونالد ترامپ با ارسال پیام‌هایی در توئیتر و فیسبوک حامیان خود را به برگزاری تجمع اعتراضی در برابر کنگره و اعتراض به آنچه که وی تقلب در انتخابات ریاست جمهوری می‌خواند، دعوت کرد و در پی آن، آن شورش ناگهانی در کنگره رخ داد، شبکه‌های اجتماعی‌ای چون توئیتر، فیسبوک و اینستاگرام او را برای همیشه از حضور در این شبکه‌ها منع کردند. به دنبال تعلیق دائم ترامپ در توئیتر، او اعلام کرد که به دنبال راه‌اندازی پلتفورم خودش هست. حالا به نظر می‌رسد که این رئیس جمهور توئیت باز با حذف حسابش در توئیتر و عدم موفقیت حضور طرفدارانش در پلتفرم «پارلر»، شبکه اجتماعی تلگرام را برای ارتباط با طرفدارانش انتخاب کرده است. چرا که او یک کانال تلگرامی راه‌اندازی کرده و مخاطبانش به شدت در حال افزایش …
دیدار خانه تئاتری‌ها با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ / خانه تئاتر / تجمع اعتراضی تئاتری ها / اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی
دیدار خانه تئاتری‌ها با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس
چند روز بعد از برپایی تجمع اعضای خانه تئاتر که در اعتراض به مسایل صنفی و وضعیت معیشتی هنرمندان این رشته در مقابل مجلس شورای اسلامی برگزار شد ، نمایندگان کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و تلفیق مجلس و نمایندگان تجمع «اعتراض در سکوت»، دیدار و گفتگو کردند.
پلیس قزاقستان به اعتراضات در شهر آلماتی در روز انتخابات پاسخ داد
۱۳۹۹/۱۰/۲۱ / قزاقستان
پلیس قزاقستان به اعتراضات در شهر آلماتی در روز انتخابات پاسخ داد
خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داد، همچنان که رای دهندگان قزاقستانی امروز یکشنبه به پای صندوقهای رای رفته‌اند تا به انتخاب نمایندگان پارلمان و نهادهای قانونگذاری محلی بپردازند، پلیس این کشور تلاش کرده تا جلوی یک تجمع اعتراضی در مرکز شهر آلماتی، بزرگترین شهر آن را بگیرد و چند تظاهرکننده را هم دستگیر کرده است.
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
رانده شده از توئیتر
اولویت امنیت ملی است حتی در آمریکا.شبکه‌های اجتماعی مختلف این کشور ترامپ را به دلیل اقدامات مخل امنیت اخراج و حساب او را برای همیشه تعلیق کردندآفتاب یزد- گروه شبکه: ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای همیشه از توئیتر حذف شد. موضوعی که نشان می‌دهد شبکه‌های اجتماعی نیز بدون محدودیت نیستند و با توجه به سیاست‌های خود اعمال ممیزی می‌کنند. ماجرا از این قرار است که شبکه اجتماعی توئیتر حساب کاربری ترامپ را به دلیل نقض قوانین و ساختار‌های این شبکه به حالت تعلیق دائم درآورد. این پیام رسان در بیانیه‌ای اعلام کرد که پس از بررسی دقیق توئیت‌های اخیر حساب دونالد ترامپ، این حساب را به دلیل خطر تحریک بیشتر خشونت، برای همیشه تعلیق کرده است. البته قبل از اینکه ترامپ برای همیشه از توئیتر حذف شود این شبکه اجتماعی، بارها …
افشای انتقال نتانیاهو و همسرش به مکان امن حین برگزاری تجمع اعتراضی
۱۳۹۹/۱۰/۲۰ / اعتراضات به نتانیاهو / نتانیاهو
افشای انتقال نتانیاهو و همسرش به مکان امن حین برگزاری تجمع اعتراضی
به گزارش فارس، رسانه‌های صهیونیستی بعد از ظهر شنبه به وقت تهران از انتقال «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی و همسر وی به مکانی امن حین برگزاری تظاهرات در شنبه گذشته مقابل اقامتگاه وی خبر دادند.
تجمع اعتراضی تالارداران در اتحادیه برای دریافت مجوز بازگشایی
۱۳۹۹/۱۰/۲۰ / تالارداران / بازگشایی تالارهای پذیرایی / تجمع اعتراضی تالارداران در اتحادیه
تجمع اعتراضی تالارداران در اتحادیه برای دریافت مجوز بازگشایی
اقتصاد نیوز : رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران با اشاره به تجمع اعضای اتحادیه تالارهای پذیرایی در ساختمان این اتحادیه، گفت: اعضای اتحادیه در انتظار دریافت مجوز برای بازگشایی تالارهای پذیرایی پس از حدود یک سال هستند.
ترامپ: حامیان ۷۵ میلیون نفری من مدتها صدایی قدرتمند خواهند بود!
۱۳۹۹/۱۰/۱۹ / پیام توییتری / تجمع اعتراضی / کنگره آمریکا / ایالات متحده امریکا
ترامپ: حامیان ۷۵ میلیون نفری من مدتها صدایی قدرتمند خواهند بود!
رئیس جمهور ایالات متحده به رغم جنجال آفرینی فراوان، بار دیگر با انتشار یک پیام توئیتری مدعی شد که تمام افرادی که در انتخابات به او رأی داده اند، تا مدتها صدایی قدرتمند خواهند بود!
روزنامه گلوبال تایمز: آمریکا با یک «فروپاشی داخلی» روبرو است
۱۳۹۹/۱۰/۱۹ / چین / ایالات متحده امریکا / حزب کمونیست چین / تجمع اعتراضی / دونالد ترامپ
روزنامه گلوبال تایمز: آمریکا با یک «فروپاشی داخلی» روبرو است
سرمقاله روزنامه رسمی چین یورش حامیان رئیس جمهور آمریکا به ساختمان کنگره را بازتابی از شکست فرماندهی و رهبری در آمریکا و همچنین گویای اختلافی عمیق در جامعه آمریکایی دانست.
۱۳۹۹/۱۰/۱۹ / ایالات متحده امریکا / کنگره آمریکا / تجمع اعتراضی
رئیس پلیس کنگره آمریکا از سمت خود کناره گیری کرد
رئیس پلیس کنگره آمریکا روز پنج شنبه به وقت محلی استعفانامه خود را که از هشت روز دیگر اجرایی می شود، ارائه کرد.
اکثریت مردم آمریکا «ترامپ» را عامل شورش و بلوا در کنگره می دانند
۱۳۹۹/۱۰/۱۹ / ایالات متحده امریکا / نظرسنجی / تجمع اعتراضی / کنگره آمریکا
اکثریت مردم آمریکا «ترامپ» را عامل شورش و بلوا در کنگره می دانند
بیش از ۶۰ درصد از شهروندان آمریکا رئیس جمهور این کشور را عامل شورش و بلوا و همچنین تسخیر ساختمان کنگره در روز چهارشنبه می دانند.
بایدن و هریس «استاندارد دوگانه» پلیس آمریکا را محکوم کردند
۱۳۹۹/۱۰/۱۹ / ایالات متحده امریکا / جو بایدن / کامالا هریس / تجمع اعتراضی / پلیس آمریکا
بایدن و هریس «استاندارد دوگانه» پلیس آمریکا را محکوم کردند
رئیس جمهور منتخب ایالات متحده و معاون وی برخورد نابرابر پلیس آمریکا با حامیان جنبش سیاهپوستان از یکسو و سفیدپوستان معترض به نتایج انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا از سوی دیگر را به باد انتقاد گرفتند.
پیام انصارالله به ترامپ
۱۳۹۹/۱۰/۱۸ / اقتصادنیوز / جمهور / پیامی / اعتراضی / دزدیده
پیام انصارالله به ترامپ
اقتصاد نیوز : عضو شورای عالی سیاسی یمن امروز (پنجشنبه) در واکنش به تجمع اعتراضی حامیان دونالد ترامپ در مقابل ساختمان کنگره پیامی را به رئیس جمهور آمریکا ارسال کرد.
بهزاد فراهانی: قطعاً تجمعات تکرار خواهند شد!
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
بهزاد فراهانی: قطعاً تجمعات تکرار خواهند شد!
شهروند آنلاین: در پی تجمع اعتراضی اخیر هنرمندان تئاتر مقابل مجلس شورای اسلامی که سروصدای زیادی در فضای رسانه‌ای و هنری کشور ایجاد کرد، بهزاد فراهانی می‌گوید که «این تجمعات ادامه خواهند یافت». با این حال این بازیگر و کارگردان تئاتر از نتایج این تجمع ناراضی است و می‌گوید «متأسفانه از سوی هیچ یک از نمایندگان مجلس هیچ پاسخی شاهد نبودیم».
اوباما: ترامپ معترضان را به اعمال خشونت آمیز در کنگره تحریک کرد
۱۳۹۹/۱۰/۱۸ / ایالات متحده امریکا / دونالد ترامپ / تجمع اعتراضی / کنگره آمریکا
اوباما: ترامپ معترضان را به اعمال خشونت آمیز در کنگره تحریک کرد
رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در واکنش به وقایع تکان دهنده گفت که یورش معترضان به ساختمان کنگره در روز چهارشنبه به تحریک «دونالد ترامپ» صورت گرفت.
دو تن از مقامات بلندپایه کاخ سفید از مقام خود استعفا دادند
۱۳۹۹/۱۰/۱۸ / کاخ سفید / ایالات متحده امریکا / ملانیا ترامپ / دونالد ترامپ / تجمع اعتراضی
دو تن از مقامات بلندپایه کاخ سفید از مقام خود استعفا دادند
علاوه بر استعفای دوتن از دستیاران بلندپایه بانوی اول کاخ سفید، هم اکنون شمار بیشتری از مقامات کاخ سفید در حال بررسی گزینه استعفا هستند.
۱۳۹۹/۱۰/۱۸ / ایالات متحده امریکا / تجمع اعتراضی / کنگره آمریکا
رهبران جهان به یورش معترضان به ساختمان کنگره آمریکا واکنش نشان دا
یورش دور از انتظار هواداران دونالد ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا با واکنش شدید مقامات سایر کشورهای جهان روبرو شد.
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
توبه آمریکا و توبه‌های «مجید مجنون»
امیر حسین ذاکری ‪-‬ در دوران کودکی در کوچه ما پسری بود که همچین شیرین میزد معروف بود به "مجید مجنون" بعضی‌ها می‌گفتند: بخاطر عشق نافرجام به یک دختر چشم ابرومشکی، ابرو کمند کارش به جنون و دیوانگی کشیده بود. بیچاره جنونش بخاطر وادادگی به عشق بی‌حاصل بود. بیخود نیست برخی سیاسیون در ادبیات سیاسی هم می‌گویند: وادادگی به بیگانگان عشق بیهوده و سراسر پوچ است! هر چند مجید مجنون وادادگی‌اش به یک عنصر داخلی یعنی یک دختر بچه محل بود نه بیگانه، اما مجید مجنون نمونه تاریخی این وادادگی بیهوده بود. مشکل این بود که اهالی کوچه از دست این مجید مجنون اعصاب نداشتند چون چپ و راست این بشر سنگ به شیشه‌های خانه‌ها و مغازه‌ها می‌زد و اعصاب برای کسی نگذاشته بود. همه از دستش شاکی بودند. بارها به پدر و مادرش تذکر دادند اما …
پیوستن مدرسان دانشگاه معتبر استانبول به اعتراضات ضد اردوغان
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ / ترکیه
پیوستن مدرسان دانشگاه معتبر استانبول به اعتراضات ضد اردوغان
مدرسان دانشگاه بغازیچی استانبول امروز سه شنبه علیه انتصاب یک رئیس جدید از سوی رجب طیب اردوغان دست به تجمع اعتراضی زده و اعتراضاتی که با دانشجویان آغاز شده بود، ادامه دادند.
اعتراض دانشجویان دکتری آزاد به بخشنامه جدید دفاع از پایان نامه
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ / دانشگاه آزاد / پایان نامه / دانشجویان / تجمع اعتراضی
اعتراض دانشجویان دکتری آزاد به بخشنامه جدید دفاع از پایان نامه
«عظیمیه قزوین» در پیچ و خم تناقض مسئولان/ کارگرانی که نباید شمال شهر نشین باشند!
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ / تجمع اعتراضی / استانی-اقتصادی / استانداری / شهرک سازی
«عظیمیه قزوین» در پیچ و خم تناقض مسئولان/ کارگرانی که نباید شمال شهر نشین باشند!
صاحبان اراضی شهرک عظیمیه برای عدم تأمین زیرساخت این شهرک در مقابل استانداری قزوین تجمع کردند. درخواستشان برای امسال و سال گذشته نیست، از ۳۰ سال پیش به امید خانه‌دار شدن تمام سرمایه خود را برای خرید زمین داده‌اند و حالا تنها آرزویشان داشتن یک چهاردیواری است. می‌گویند مسئولین تمایلی ندارند که شمال شهر قزوین منطقه‌ای کارگرنشین باشد.
ترامپ طرفداران خود را به تظاهرات فراخواند
۱۳۹۹/۱۰/۱۵
ترامپ طرفداران خود را به تظاهرات فراخواند
رئیس جمهور آمریکا از طرفداران خود خواست تا در روز تأیید نتایج انتخابات ریاست جمهوری از سوی کنگره، در شهر نیویورک تجمع اعتراضی برگزار کنند.
(تصویر) تجمع اهالی تئاتر مقابل مجلس
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ / تئاتر / تجمع اعتراضی / مجلس شورای اسلامی
(تصویر) تجمع اهالی تئاتر مقابل مجلس
اهالی تئاتر تصمیم گرفتند تا در سکوت، مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده و نامه مطالبات خود را به رئیس، نمایندگان و اعضای کمیسیون تلفیق خانه تئاتر ارائه دهند.
تجمع اعتراضی بازنشستگان مقابل سازمان تامین اجتماعی+ تصاویر
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ / تامین اجتماعی / بازنشستگان / کارگر / معیشت / کارگری / بازنشستگان کارگری / تجمع اعتراضی بازنشستگان
تجمع اعتراضی بازنشستگان مقابل سازمان تامین اجتماعی+ تصاویر
بازنشستگان کارگری با حضور مقابل ادارات تامین اجتماعی به شرایط معیشتی خود اعتراض کردند.
۱۳۹۹/۱۰/۱۴
فراخوان ترامپ برای تظاهرات 6ژانویه
رئیس‌جمهور آمریکا در توییتی برای برگزاری یک تجمع اعتراضی با عنوان «دزدی را متوقف کنید» برای ششم ژانویه و ساعت ۱۱ صبح به وقت محلی در واشنگتن دی.سی، مصادف با روز برگزاری نشست مشترک در کنگره آمریکا برای تایید نتایج انتخابات ریاست جمهوری فراخوان داد.
ترامپ از آغاز اعتراضات بزرگ در ایالات متحده خبر داد
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
ترامپ از آغاز اعتراضات بزرگ در ایالات متحده خبر داد
دونالد ترامپ در توییتر از تجمع اعتراضی طرفداران خود در تاریخ 6 ژانویه خبر داد.
تجمع مخالفان واکسن کرونا مقابل وزارت بهداشت +عکس، ویدئو
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
تجمع مخالفان واکسن کرونا مقابل وزارت بهداشت +عکس، ویدئو
تجمع اعتراضی در مقابل وزارت بهداشت با واکنش‌های کاربران متفاوت همراه شده است.
۱۳۹۹/۱۰/۱۲
نظر سنجی و نیکنامی
امیر حسین ذاکری ‪-‬ اخیرا رسانه ملی در برنامه‌ای اقدام به نظر سنجی در باره دولت و اقدامات آن می‌کند. از آنجا که حس می‌کنیم این نظر سنجی‌ها خیلی باحال است شورای نخبگان هم با الهام از این نظر سنجی‌های رسانه ملی اقدام به یک نظر سنجی طنز گونه از مردم می‌کند:*آیا روحانی هم در رفتارهای پوپولیستی عین احمدی‌نژاد رفتار می‌کند؟ آیا این یکی هم اعجوبه است؟آری – زیاد – خیلی زیاد*آیا رئیس این دولت هم هاله‌ای از ابهامات دور سرش چرخ می‌زند؟ مثلا هاله‌ای از ابهامات و خوشبینی نسبت به غربی ها؟آری – بله – حتما*موافق هستید طرح‌های دولت باعث بدبختی مردم شده وهر تجمع اعتراضی بر علیه دولت حتی با شعارهای تند و فلفلی بجاست؟بله – حتما – بی‌شک* از اینکه دلار سه هزار تومانی احمدی‌نژاد در زمان دولت روحانی 25 هزار تومان شده …
سرنوشت همسان‌سازی حقوق‌ها به کجا رسید؟ / سود شستا را به بازنشسته‌ها بدهید
۱۳۹۹/۱۰/۰۸ / افزایش حقوق / حقوق / همسان سازی / همسان سازی حقوق / همسان سازی حقوق بازنشستگان
سرنوشت همسان‌سازی حقوق‌ها به کجا رسید؟ / سود شستا را به بازنشسته‌ها بدهید
همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی صدای خیلی‌ها را درآورده است. ماجرا تا آنجا پیش رفته که این دسته از بازنشستگان تجمع اعتراضی برگزار کرده‌اند و نامه‌های متعددی به نهادهای صنفی و البته نمایندگان مجلس نوشته‌اند. نوشته سرنوشت همسان‌سازی حقوق‌ها به کجا رسید؟ / سود شستا را به بازنشسته‌ها بدهید اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۱۰/۰۸
کارگران؛ همچنان بلاتکلیف
رییس سازمان بازرسی کل کشور می‌گوید: بررسی‌های کارشناسی این سازمان در خصوص واگذاری شرکت هفت‌تپه نشان می‌دهد هم در واگذاری این شرکت به بخش خصوصی و هم پس از واگذاری (وفق ماده ۸ قرارداد منعقده) تخلفاتی رخ داده که این واگذاری را به موجب ماده ۱۱ قرارداد، مشمول فسخ کرده است. حسن درویشیان در حالی این موضوع را مطرح کرده که چهارشنبه گذشته قرار بود یک هیات داوری ۷ نفره در مورد خلع‌ید کارفرمای نیشکر هفت‌تپه تصمیم‌گیری کنند. به همین دلیل هم بود که گروهی از فعالان کارگری هفت‌تپه، دانشجویی و بازنشستگان، ظهر روز چهارشنبه، سوم دی‌ماه را مقابل ساختمان وزارت دادگستری به تجمع اعتراضی سپری کردند. آنها در حمایت از کارگران هفت‌تپه که مطالبه‌شان را در فضای مجازی …
۱۳۹۹/۱۰/۰۷
ادامه تظاهرات‌ علیه نتانیاهو در فلسطین اشغالی
 هزاران نفر در فلسطین اشغالی برای بیست و هفتمین هفته علیه بنیامین نتانیاهو تجمع اعتراضی برگزار کردند.
جلسه هماهنگی و رسیدگی به اعتراض مدیران دفاتر پیشخوان آذربایجان‌شرقی برگزار شد
۱۳۹۹/۱۰/۰۵ / استانی-اقتصادی / خدمات دفاتر پیشخوان / تجمع اعتراضی / آذربایجان شرقی / وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
جلسه هماهنگی و رسیدگی به اعتراض مدیران دفاتر پیشخوان آذربایجان‌شرقی برگزار شد
پیرو تجمع مدیران دفاتر در مقابل استانداری، جلسه‌ای در راستای رسیدگی به مشکلات دفاتر پیشخوان آذربایجان‌شرقی با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، دبیرکارگروه دفاتر پیشخوان و 20 نفر از مدیران منتخب دفاتر پیشخوان در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد.
۱۳۹۹/۱۰/۰۴
چشم‌انتظار رای قاطع هیات داوری‌
«خلع‌ید یک کلام، والسلام»؛ این شعاری است که کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه انتخاب کرده‌اند تا با اتکا به آن، از مردم و اقشار مختلف جامعه درخواست کنند در رساندن صدای آنها به گوش هیات هفت نفره‌ای که مسوول تصمیم‌گیری در مورد خلع‌ید از کارفرمای این شرکت است، یاری‌شان دهند. کارگران نیشکر هفت‌تپه که طول ۵ سال اخیر با مشکلات بسیاری از جمله عدم دریافت حقوق، اخراج ازکارخانه، بازداشت، زندانی شدن و... مواجه بوده‌اند، امید اسدبیگی اما مدیرعاملی نیست که تنها بتوان از او به ‌دلیل عدم پرداخت حقوق کارگران یا اخراج کارگرانش یاد کرد، چراکه نام این مدیرعامل جوان به دو پرونده قضایی گره خورده است؛ پرونده اول موسوم به «۲۳ متهم ارزی» که …
تجمع اعتراضی کارکنان شرکتی مشمول قانون تبدیل وضعیت ایثارگران مقابل مجلس
۱۳۹۹/۱۰/۰۳ / اقتصادنیوز / شرکتی / ابلاغی / اعتراضی
تجمع اعتراضی کارکنان شرکتی مشمول قانون تبدیل وضعیت ایثارگران مقابل مجلس
اقتصادنیوز : کارکنان شرکتی مشمول قانون تبدیل وضعیت ایثارگران مقابل مجلس تجمع کردند و خواستار اصلاح بخشنامه تبدیل وضعیت ایثارگران ابلاغی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور شدند.
اعتصاب کادر درمان در فلسطین اشغالی
۱۳۹۹/۱۰/۰۳ / ویروس کرونا / شیوع کرونا / پروتکل‌های بهداشتی / پرستار / کادر درمان / اسرائیل / تجمع اعتراضی / اعتراض / فلسطین
اعتصاب کادر درمان در فلسطین اشغالی
پرستاران در فلسطین اشغالی با اعتصاب سراسری، به کمبود نیرو و همچنین وضعیت دشوار کادر درمان در مقابله با ویروس کرونا اعتراض کردند.
۱۳۹۹/۱۰/۰۳
کاهش ارزش دینار، مردم عراق را به خیابان کشاند
صدها شهروند خشمگین عراقی در چندین شهر این کشور در اعتراض به تصمیم بانک مرکزی برای کاهش ارزش پول ملی تظاهرات کردند. به گزارش یورونیوز، تظاهرکنندگان معتقدند که با این تصمیم قدرت خریدشان در میانه بحران اقتصادی ناشی از کرونا کاهش پیدا خواهد کرد. بانک مرکزی عراق آخر هفته گذشته ارزش دینار عراق را به میزان یک پنجم نسبت به دلار آمریکا کاهش داد و به صورت رسمی نسبت دینار به دلار را ۱.۴۶۰ اعلام کرد. به این ترتیب معترضان خشمگین روز دوشنبه در میدان نمادین تحریر بغداد تجمع کرده و خواستار تغییر رویه دولت عراق شدند. افراد سالخورده و بازنشسته که تصمیم‌های دولت را باعث کاهش حقوق بازنشستگی‌شان ارزیابی می‌کردند نیز در این تجمع اعتراضی شرکت داشتند. میدان تحریر بغداد بارها شاهد اعتراض شهروندان عراقی …
تجمع برخی محکومان مهریه مقابل مجلس
۱۳۹۹/۱۰/۰۲ / تجمع اعتراضی / مهریه / محکومان مهریه
تجمع برخی محکومان مهریه مقابل مجلس
جمعی از محکومان مهریه و خانواده‌های آن‌ها در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
رژیم اسرائیل|تشدید بحران اقتصادی و تظاهرات پرستاران در مناطق اشغالی
۱۳۹۹/۱۰/۰۲ / اسرائیل
رژیم اسرائیل|تشدید بحران اقتصادی و تظاهرات پرستاران در مناطق اشغالی
کادر درمانی رژیم صهیونیستی که با شیوع روزافزون کرونا روزهای سختی را سپری می‌کنند، با برگزاری تجمع اعتراضی، خواستار بهبود شرایط کاری و کاهش فشار مسئولان علیه خود شدند.
برگزاری تجمع اعتراضی مقابل منزل وزیر جنگ رژیم صهیونیستی
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / رژیم صهیونیستی / بنی گانتس / بنیامین نتانیاهو
برگزاری تجمع اعتراضی مقابل منزل وزیر جنگ رژیم صهیونیستی
تهران -ایرنا- منابع خبری بامداد دوشنبه گزارش دادند: مخالفان توافق "بنی گانتس" با "بنیامین نتانیاهو " برای تمدید مهلت تصویب بودجه سالانه، تظاهراتی مقابل محل اقامت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی برگزار کردند.
۱۳۹۹/۰۹/۲۸ / تجمع اعتراضی
فراخوان تجمع مردمی علیه سخنان «شیخ امجد» در کرمانشاه
به گزارش فارس، پس از سخنان موهنانه «شیخ محمود امجد» طلاب، روحانیون و مردم کرمانشاه در مدرسه علمیه امام خمینی (ره) تجمع اعتراضی برگزار خواهند کرد.
تجمع اعتراضی مردم الحسکه سوریه علیه ترکیه
۱۳۹۹/۰۹/۲۷ / سازمان ملل متحد / سوریه / ترکیه
تجمع اعتراضی مردم الحسکه سوریه علیه ترکیه
تهران -ایرنا - مردم شهر الحسکه واقع در شمال شرق سوریه روز پنجشنبه علیه اقدامات ترکیه تجمع اعتراضی برگزار کردند.
تجمع اعتراضی دانشجویان مقابل وزارت راه و شهرسازی
۱۳۹۹/۰۹/۲۶ / معاونت مسکن وزارت راه / تشکلهای دانشجویی
تجمع اعتراضی دانشجویان مقابل وزارت راه و شهرسازی
جمعی از دانشجویان در اعتراض به عملکرد وزارت راه در حوزه مسکن مقابل این وزارت خانه تجمع کردند.
تظاهرات پلیس فرانسه علیه ماکرون
۱۳۹۹/۰۹/۲۵ / پلیس / امانوئل مکرون / فرانسه / پاریس / تجمع اعتراضی
تظاهرات پلیس فرانسه علیه ماکرون
افسران پلیس فرانسه اقدام به برگزاری یک تجمع اعتراضی علیه رئیس جمهور این کشور در پاریس کردند.
واکنش مردم تبریز به اظهارات اردوغان+ویدیو
۱۳۹۹/۰۹/۲۲
واکنش مردم تبریز به اظهارات اردوغان+ویدیو
اظهارات اردوغان درباره اراضی ایران، باعث تجمع اعتراضی مردم تبریز در مقابل کنسولگری ترکیه شد.
تظاهرات حامیان ترامپ در اعتراض به رای دیوان عالی
۱۳۹۹/۰۹/۲۲ / جمهوری‌خواه / اساسی / اریحا / اعتراضی / دیوارهای
تظاهرات حامیان ترامپ در اعتراض به رای دیوان عالی
حامیان سرخورده دونالد ترامپ امروز (شنبه) مقابل دیوان عالی، کنگره و مقر وزارت دادگستری آمریکا در واشنگتن دی.سی تجمع اعتراضی برگزار می‌کنند.
تصاویر| تجمع اعتراضی در تکیه معاون الملک کرمانشاه
۱۳۹۹/۰۹/۲۰ / کرمانشاه / تکیه معاون‌الملک
تصاویر| تجمع اعتراضی در تکیه معاون الملک کرمانشاه
برخی شهروندان کرمانشاهی در تکیه معاون‌الملک تجمع اعتراضی برگزار کردند.
(فیلم و عکس) تجمع علیه دولت مقابل وزارت صنعت
۱۳۹۹/۰۹/۱۹ / تجمع / وزارت صنعت / دانشجویان بسیجی
(فیلم و عکس) تجمع علیه دولت مقابل وزارت صنعت
مشخص نیست که این تجمع با مجوز قانونی فرمانداری و استانداری بوده است یا خیر، اما این تجمع اعتراضی با عنوان «فریاد مستضعفان» و به همت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های بزرگ تهران برگزار شده است و دانشجویان قرار است هر هفته در روزهای چهارشنبه‌ برگزاری این تجمع را در مکانهای مختلف ادامه دهند.
۱۳۹۹/۰۹/۱۸ / فردو / سایت هسته ای / تجمع اعتراضی / دانشجویان / قم / محسن فخری زاده / ترور / دانشمند هسته ای
(تصاویر) تجمع دانشجویان مقابل سایت هسته‌ای فردو
جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های امام صادق(ع) و شریف با حضور و تجمع در مقابل سایت هسته‌ای فردو با گرامیداشت یاد شهید فخری زاده بر راه اندازی این مجتمع غنی سازی تاکید کردند.
پاریس به آتش کشیده شد
۱۳۹۹/۰۹/۱۶ / پاریس / اعتراضات مردمی / تجمع اعتراضی / آتش سوزی / درگیری
پاریس به آتش کشیده شد
در این فیلم بالاگرفتن درگیری‌ها و اعتراضات شدید بین معترضین و پلیس بعد از تصویب قانون ممنوعیت تصویربرداری از پلیس حین سرکوب معترضین را مشاهده می کنید.
صدها تونسی علیه وضع بد بهداشتی کشور تظاهرات کردند
۱۳۹۹/۰۹/۱۵ / تونس / اعتراض / بهداشت و سلامت
صدها تونسی علیه وضع بد بهداشتی کشور تظاهرات کردند
تهران- ایرنا- صدها نفر در شمال غرب تونس تجمع اعتراضی علیه سوء مدیریت و وضع نامناسب بهداشتی و درمانی در این کشور برگزار کردند.
۱۳۹۹/۰۹/۱۵
تجمع اعتراضی مقابل دادگستری و شهرداری بندرامام خمینی خوزستان (فیلم)‌
در اعتراض به عملکرد مسوولان در آبگرفتگی برخی مناطق خوزستان تجمعاتی برگزار شد.
۹ هزار پوند برای چه؟
۱۳۹۹/۰۹/۱۵ / دانشگاه‌های جهان
۹ هزار پوند برای چه؟
شرایط  فعلی دانشگاه "منچستر" سبب شد دانشجویان این دانشگاه برای چندمین بار متوالی در سال جاری، تجمع اعتراضی برگزار کنند.
گوگل به جاسوسی و اخراج غیرقانونی کارکنان متهم شد
۱۳۹۹/۰۹/۱۳ / گوگل / تجمع اعتراضی / جاسوسی سایبری / حاکمیت سایبری
گوگل به جاسوسی و اخراج غیرقانونی کارکنان متهم شد
فریاد انتقام دانشگاهیان گیلان در مقابل دفتر نمایندگی وزارت خارجه
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ / تجمع اعتراضی / شهرستان انزلی / محسن فخری زاده
فریاد انتقام دانشگاهیان گیلان در مقابل دفتر نمایندگی وزارت خارجه
انزلی- دانشگاهیان گیلان در مقابل دفتر نمایندگی وزارت خارجه فریاد «انتقام» سر دادند.
محکومیت ترور شهید محسن فخری زاده در مازندران
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ / محسن فخری زاده / دانشجویان / تجمع اعتراضی
محکومیت ترور شهید محسن فخری زاده در مازندران
ساری- دانشجویان انقلابی دانشگاه های مختلف مازندران با حضور در مقابل نمایندگی وزارت امور خارجه در ساری، ترور شهید محسن فخری زاده را محکوم کردند.
مغربی‌ها در روز همبستگی با مردم فلسطین پرچم اسرائیل را آتش زدند
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ / اسرائیل / رژیم صهیونیستی / رباط / فلسطین / بیت المقدس
مغربی‌ها در روز همبستگی با مردم فلسطین پرچم اسرائیل را آتش زدند
تهران - ایرنا - شهروندان و فعالان کشور مغرب در شمال آفریقا به مناسبت «روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین»، در تجمع اعتراضی مقابل ساختمان پارلمان در «رباط» پایتخت این کشور، پرچم رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند.
تجمع اعتراض‌آمیز طلاب و دانشجویان بیرجندی‌ در پی ترور شهید فخری زاده
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ / عملیات تروریستی / محسن فخری زاده / بیرجند / تجمع اعتراضی
تجمع اعتراض‌آمیز طلاب و دانشجویان بیرجندی‌ در پی ترور شهید فخری زاده
بیرجند- طلاب و دانشجویان بیرجندی‌ درپی ترور شهید فخری زاده به صورت خودجوش تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •