یکشنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۹ / 24 January, 2021
اینستاگرام
چگونه طلب مرخصی‌های استحقاقی را دریافت کنیم؟ / حقوق و مزد کارگر ملاک محاسبه و پرداخت حق سنوات است
۲۵ دقیقه قبل / محسن باقری / کارگر ایرانی / مرخصی‌های استحقاقی / دادنامه 3328 دیوان عدالت اداری
چگونه طلب مرخصی‌های استحقاقی را دریافت کنیم؟ / حقوق و مزد کارگر ملاک محاسبه و پرداخت حق سنوات است
ایلنا: برنامه مشاوره‌ی روابط کار و تامین اجتماعی «کارگر ایرانی» امروز (یکشنبه، 5بهمن) از طریق صفحه‌ی اینستاگرام خانه کارگر، پخش شد.
عذرخواهی صادق زیباکلام از خسرو معتضد
۴۰ دقیقه قبل
عذرخواهی صادق زیباکلام از خسرو معتضد
در روزی که خبر عذرخواهی رئیس صداوسیما از رئیس جمهور برای اظهارات مطرح شده توسط یک مهمان در برنامه ای تلویزیونی، رسانه ای شد، صادق زیباکلام هم در متنی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، از خسرو معتضد و مخاطبان به واسطه آنچه که رفتار بی ادبانه اش در مناظره ای تلویزیونی عنوان کرده است، عذرخواهی کرد.
آذری‌جهرمی زیر تیغ
۳ ساعت قبل / ارتباطات و فناوری اطلاعات / محمد جواد آذری جهرمی / اینستاگرام / ویدیوژورنال
آذری‌جهرمی زیر تیغ
ماجرای شکایت از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را در این گزارش تصویری ببینید.
صادق زیباکلام از خسرو معتضد عذرخواهی کرد/ ماجرای ساخت مستندی درباره رضاشاه به تهیه‌کنندگی بهروز افخمی
۵ ساعت قبل / تلویزیون / خسرو معتضد / سازمان صدا و سیما / سینمای مستند / صادق زیباکلام / مناظره / بهروز افخمی / رضاشاه / شبکه مستند
صادق زیباکلام از خسرو معتضد عذرخواهی کرد/ ماجرای ساخت مستندی درباره رضاشاه به تهیه‌کنندگی بهروز افخمی
ایلنا: صادق زیباکلام استاد دانشگاه با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود درباره مناظره با خسرو معتضد که به دعوا انجامید توضیحاتی ارائه کرد.
۸ ساعت قبل
قلیچ:از آقای پروین ناراحتم چون رفت توی برنامه میثاقی علیه فردوسی‌پور حرف زد (فیلم)
گفت‌و‌گو با وحید قلیچ دروازه‌بان پیشکسوت پرسپولیس که یکی از چهره‌های سرشناس در اینستاگرام است.
خرید فالوور ایرانی ، اینستامارکت
۸ ساعت قبل / افزایش فالوور / خرید فالوور ایرانی / مزایای خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور ایرانی ، اینستامارکت
ایلنا: اینستاگرام به عنوان یکی از برترین شبکه‌های اجتماعی جهان است که در سال‌های اخیر به دلیل داشتن کاربران فعال به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی مناسب کسب و کارهای امروزی محسوب شده است. کاربران ایرانی برای گسترش کسب و کار خود در این شبکه سعی می‌کنند تا از شیوه‌های اصولی نظیر خرید فالوور ایرانی استفاده کنند. بازاریابی در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای اهمیت است که افراد حرفه‌ای به آن توجه می‌کنند.
۸ ساعت قبل / ضرغامی / فیلترینگ
انتقاد تند ضرغامی از مسئولین در خصوص فیلتر اینستاگرام +فیلم
اظهارات جنجالی ضرغامی درباره فیلتر اینستاگرام.
رسانه‌ها، واقعیت‌های ایران و دیدار مدیرعامل ایرنا با سفیر ژاپن
۹ ساعت قبل / محمدرضا نوروزپور / فرانسه / توییتر / افغانستان / فیلیپین / رایزن فرهنگی ایران / ایسپا / جو بایدن / فیس بوک / بنگلادش
رسانه‌ها، واقعیت‌های ایران و دیدار مدیرعامل ایرنا با سفیر ژاپن
تهران- ایرنا- رسانه‌ها در انواع مختلف دیداری، شنیداری، مکتوب و به ویژه مجازی، دوره بسیار ویژه‌ای را سپری می‌کنند و نقش مهم و موثری را در هدایت افکار عمومی بر عهده گرفته‌اند.
اظهارات جنجالی ضرغامی درباره فیلتر اینستاگرام
۹ ساعت قبل
اظهارات جنجالی ضرغامی درباره فیلتر اینستاگرام
ضرغامی رئیس اسبق صدا و سیما گفت: هیچ تصمیمی در شورای عالی فضای مجازی برای فیلتر کردن اینستاگرام گرفته نشده است بنده به عنوان یک عضو فضای مجازی این را عرض میزنم
اعتراض‌ در دمای منفی ۵۰ درجه
۱۰ ساعت قبل
اعتراض‌ در دمای منفی ۵۰ درجه
او در صفحه اینستاگرام خود با انتشار یک عکس سلفی از خود نوشت: «با پوزش برای کیفیت‌ پایین [عکس]، نور در خودروی پلیس بد است.»
تخریب آذری جهرمی انتخاباتی است / فیلترینگ اینستاگرام اصلا کار وزارت ارتباطات نیست
۱۰ ساعت قبل / محمدجواد آذری جهرمی / وزیر ارتباطات
تخریب آذری جهرمی انتخاباتی است / فیلترینگ اینستاگرام اصلا کار وزارت ارتباطات نیست
نعمت احمدی گفت: هر امام‌جمعه‌ای می‌تواند نظراتش را بیان کند و به همین دلیل نمی‌توان از ائمه جمعه یا هر شخص دیگری توقع داشت صحبت نکند. همچنین، مصونیت سیاسی نمی‌تواند مانعی برای صحبت درباره مسئولان باشد. با این حال مشخصاً درباره تقاضای دادگاهی شدن آقای جهرمی از سوی امام‌جمعه ورامین باید گفت، این یک حرکت سیاسی است.
بهره برداری از یک حکم و قهرمان سازی از نوع وزیر جوان/ کسب محبوبیت با ابزار فیلترینگ!
۱۱ ساعت قبل / حاکمیت سایبری / محمد جواد آذری جهرمی / برنامه اینستاگرام / فیلترینگ / رسول جلیلی
بهره برداری از یک حکم و قهرمان سازی از نوع وزیر جوان/ کسب محبوبیت با ابزار فیلترینگ!
نحوه واکنش وزیر ارتباطات به اعلام جرم اخیری که علیه وی صورت گرفت به نوعی بود که اصل ماجرای ساماندهی فضای مجازی را به حاشیه برد و فیلترینگ را به عنوان موضوع تاریخ گذشته پر رنگ نشان داد.
یا هر مسئولی را به خاطر شکایت افراد، احضار می‌کنید؟
۱۱ ساعت قبل
یا هر مسئولی را به خاطر شکایت افراد، احضار می‌کنید؟
مگر در زمان همین دولت، برای فیلتر کردن تلگرام کسی از وزیر ارتباطات مجوز گرفت؟! به سادگی و با امضای بازپرسی - که خودش اکنون به جرم فساد در زندان است- تلگرام را فیلتر کردند و آب از آب تکان نخورد و زور وزیر و بزرگ‌تر از وزیر هم به تغییر آن نرسید. با این تجربه، به نظر می‌رسد اتهام استنکاف از فیلتر کردن اینستاگرام مغالطه و بهانه‌ای بیش نیست.
۱۸ ساعت قبل
در باب احضار وزیر جوان
ظاهرا هرگاه می‌خواهیم به اقدامات و اصلاحات آقای رییسی در قوه قضاییه امیدوار شویم و فعالیت و مدیریت ایشان را در قوه قضاییه منشا پایان رویه‌های ناصواب پیشین تلقی کنیم، «برگ برنده» دیگری از سوی یکی از ارکان یا اجزای این قوه رو می‌شود که انگار در همچنان بر همان پاشنه می‌چرخد و قرار نیست اتفاقی ویژه که نشان‌دهنده پایان اعمال سلیقه و یکسونگری باشد، صورت بگیرد. اگرچه از حق نباید گذشت و برخی اقدامات صورت گرفته در قوه قضاییه طی مدت حضور رییس جدید، ارزشمند و شایسته تقدیر است اما برخی تصمیمات و اقدامات حکایتی دیگر است و به اشارتی، تاثیر روانی برخی از آن اقدامات مثبت و ارزنده در ذهن‌ها کمرنگ می‌شود.  آخرین نمونه آن، احضار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات …
۱۸ ساعت قبل
آغاز درسگفتارهایی درباره بوعلی سینا
ابن‌ سینا، فیلسوف، طبیب، ریاضیدان و دانشمند برجسته ایران است که شهرت جهانی دارد. شهرت او بیشتر در فلسفه و طب بوده و فلسفه او، فلسفه مشایی، متاثر از فلسفه نوافلاطونی و دین اسلام است. وی نخستین کسی است در ایران بعد از اسلام درباره تعلیم و تربیت اظهارنظر کرد و قواعدی را استخراج و اعلام نمود. عمده آثار او به عربی است و اشعاری نیز به عربی و فارسی بدو نسبت داده‌اند. زندگی پرفراز و نشیب و توانایی‌های شگفت‌انگیز او سبب پیدایش افسانه‌های فراوانی پیرامون شخصیت وی شده است. از آثار مشهور او می‌توان به نجات، قانون، شفا، اشارات، دانشنامه علایی، قراضه طبیعیات، مبدا و معاد یاد کرد. همچنین حی‌بن‌یقظان، سلامان و ابسال، معراج‌نامه از داستان‌های تمثیلی- فلسفی اوست.حدود …
معرفی «استاندارد‌مرجع‌آموزش‌فارسی» توسط بنیاد سعدی
۲۰ ساعت قبل
معرفی «استاندارد‌مرجع‌آموزش‌فارسی» توسط بنیاد سعدی
در برنامه زنده اینستاگرامی «یکشنبه‌ها با کتاب» بنیاد سعدی، این هفته معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی به معرفی کتاب «استاندارد مرجع آموزش زبان فارسی در جهان» می‌پردازد.
۲۰ ساعت قبل
وعده‌ای تازه برای اقتصاد در سال 1400
کیمیا نجفیاز سال 97 با جهش نرخ ارز، کشور با مشکلات بی‌شماری روبه‌رو شد، اقتصاد از آن موقع تا کنون با بی‌ثباتی روزگار را گذراند و در این میان بیشترین آسیب به معیشت مردم تحمیل شد. اما اکنون پس از تحمل دوران سخت تحریم و سیاست‌های غلط درون‌مرزی با تحولات سیاسی و تغییر رئیس جمهور آمریکا برخی از مسئولان امید بهبود وضعیت اقتصاد ایران را می‌دهند. این درحالی است که برخی دیگر از مسئولان معتقدند که حتی در صورت تدام تحریم‌ها اقتصاد ایران دیگر همانند قبل نخواهد بود و روزهای باثبات‌تری را پیش‌رو خواهد داشت.اخیرا عبدالناصر همتی، رئیس‌کل بانک مرکزی در یادداشت جدیدی در اینستاگرام تاکید کرد که شرایط کشور به‌هیچ‌وجه به وضعیت بی‌ثبات قبل بازنمی‌گردد، حتی با تداوم تحریم‌ها. وی در این یادداشت نوشت: «سه‌شنبه‌ شب گذشته، …
۲۰ ساعت قبل / ایران / دلار / شبکه اجتماعی / فضای مجازی / فیلترینگ
اخبار
عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی گفت: این شورا هیچ تصمیمی برای فیلترینگ شبکه اجتماعی اینستاگرام نگرفته است.
۲۰ ساعت قبل
گفت‌وگو، هم‌اندیشی و اهداف مشترک راه بهبود اقتصاد کشور
از حضور فعال و پر رنگ نمایندگان جدید مجلس شورای اسلامی در شبکه‌های اجتماعی به خصوص توییتر و اینستاگرام دغدغه خاطر، مصوبات مورد تایید، اندیشه‌ها و عقاید آنها برای جامعه و اقشار مختلف مردم بیشتر شناخته می‌شود.
۲۰ ساعت قبل
آشنایی با عکاسان ایرانی
اگر علاقه‌مند به آشنایی با هنر عکاسی و چهره‌های مشهور عکاسی ایران هستید، تماشای برنامه «آشنایی با عکاسان ایرانی» موزه عکاس‌خانه شهر را به شما توصیه می‌کنیم. در این برنامه مجازی، عکاسان ایرانی از دوره قاجار تا معاصر همراه با مشهورترین آثارشان معرفی می‌شوند. برای تماشای این برنامه به نشانی اینستاگرامی akkaskhane.shar@ مراجعه کنید.
۲۰ ساعت قبل
لو‌رفتن دکوری‌بودن کتاب‌ها
پاریس:  اینفلوئنسر فرانسوی فعال در اینستاگرام، پس از اینکه چند کارشناس به تقلبی‌بودن و دکوری‌بودن کتاب‌های اطراف او اشاره کردند، حسابی سوژه رسانه‌ها شد. به گزارش آدیتی‌سنترال، مدی‌برسیاگای 27ساله به جای صرف هزینه 19یورو برای هر کتاب، بسته‌های 3 تا 4جلدی کتاب‌‌های تقلبی و دکوری‌اش را با صرف فقط 3یورو از سایتی چینی خریداری کرده بود. این موضوع باعث شد بسیاری از کاربر‌ها به کتاب‌های چندین‌جلدی دکوری برخی افراد مشهور اشاره کنند.
خداحافظی اینستاگرامی العربی با ترابی +عکس
۲۳ ساعت قبل / پرسپولیس / مهدی ترابی / العربی قطر / اینستاگرام / یوسف المساکنی
خداحافظی اینستاگرامی العربی با ترابی +عکس
صفحه رسمی باشگاه العربی با مهدی ترابی هافبک ایرانی خود خداحافظی کرد.
آماده شدن ساکنان ایستگاه فضایی برای ۲ راهپیمایی
۲۶ ساعت قبل / ایستگاه فضایی بین المللی / ناسا / راهپیمایی فضایی
آماده شدن ساکنان ایستگاه فضایی برای ۲ راهپیمایی
ایستگاه فضایی بین المللی اخیرا در حساب کاربری خود در اینستاگرام تصویری از "مایکل هاپکینز"(Michael Hopkins) مهندس پرواز ماموریت "اکسپدیشن-۶۴" منتشر کرد.
۲۶ ساعت قبل
غروبِ دل انگیز تهران
چند روزی است که هوای تهران بسیار دل انگیز شده و دیگر خبری از آلودگی نیست. تصویری دیدنی از غروب تهران را مشاهده می کنید که کامیار مینوکده آن را ثبت کرده و در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است./خبرآنلاین
احتمال فیلترینگ اینستاگرام وجود دارد؟
۲۷ ساعت قبل / اینستاگرام / محمدجواد آذری جهرمی / فیلترینگ اینستاگرام
احتمال فیلترینگ اینستاگرام وجود دارد؟
یک حقوقدان در مورد احتمال فیلترینگ اینستاگرام، براساس شکایت تازه دادستانی می‌گوید که نگرانی در خصوص فیلترینگ اینستاگرام توسط دستگاه قضا وجود ندارد موضوعی که توسط مسئولان محترم اطلاع رسانی قوه قضائیه به آن صحه گذاشته شده است. سیدعلی مجتهد زاده معتقد است که موضوع فیلترینگ اینستاگرام از سوی دستگاه قضا منتفی است.
اتفاقات عجیب در فدراسیون والیبال
۳۱ ساعت قبل / ولادیمیر آلکنو / امیر خوش خبر / محمد وکیلی / خبرگزاری فارس / فدراسیون والیبال / محمدرضا داورزنی / لیگ برتر والیبال / اینستاگرام
اتفاقات عجیب در فدراسیون والیبال
تهران- ایرنا- اتفاقات و تصمیمات عجیب در فدراسیون والیبال روز به روز بیشتر می‌شود. در این گزارش فقط به چند مورد از جدیدترین اتفاقات می‌پردازیم.
«استاندارد مرجع آموزش زبان فارسی در جهان» معرفی می‌شود
۳۱ ساعت قبل / بنیاد سعدی / معرفی کتاب / آموزش زبان فارسی
«استاندارد مرجع آموزش زبان فارسی در جهان» معرفی می‌شود
برنامه زنده اینستاگرامی «یکشنبه ها با کتاب» بنیاد سعدی این هفته با حضور معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی به معرفی کتاب «استاندارد مرجع آموزش زبان فارسی در جهان» اختصاص دارد.
جزییات شکایت از وزیر ارتباطات| اتهام جهرمی صرفا استنکاف از دستور قضایی فیلتر اینستاگرام نیست
۳۲ ساعت قبل
جزییات شکایت از وزیر ارتباطات| اتهام جهرمی صرفا استنکاف از دستور قضایی فیلتر اینستاگرام نیست
مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات گفت: دادستان کل کشور گفته‌اند اتهام وزیر ارتباطات صرفا استنکاف از دستور قضایی فیلتر اینستاگرام نیست. برخی اعمال محدویت‌های دیگر هم ابلاغ و اجرا نشده است.
عکس | استوری امیر قلعه‌نویی برای میناوند و انصاریان
۳۲ ساعت قبل / لیگ برتر فوتبال ایران / مربی - امیر قلعه‌ نویی
عکس | استوری امیر قلعه‌نویی برای میناوند و انصاریان
سرمربی گل‌گهر با انتشار یک استوری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، برای دو پیشکسوت فوتبال ایران آرزوی سلامتی کرد.
ببینید | زیباترین غروبِ تهران
۳۴ ساعت قبل / دیدنی‌های روز / شهر تهران
ببینید | زیباترین غروبِ تهران
چند روزی است که هوای تهران بسیار دل انگیز شده و دیگر خبری از آلودگی نیست. تصویری دیدنی از غروب تهران را مشاهده می کنید که کامیار مینوکده آن را ثبت کرده و در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است.
ببینید ترامپ بالاخره اُردنگی خورد!
۳۷ ساعت قبل / کاریکاتور / دونالد ترامپ / انتخابات ریاست جمهوری امریکا
ببینید ترامپ بالاخره اُردنگی خورد!
حواشی انتقال قدرت در ایالات متحده امریکا، ادامه دارد... خروج مفتضحانه ترامپ از کاخ سفید و ترک واشنگتن سوژه کارتونی از ناتان هاکت در صفحه اینستاگرامش شد.
پاسخ محمد قوچانی به نقدها: حرف حجاریان بود
۴۱ ساعت قبل
پاسخ محمد قوچانی به نقدها: حرف حجاریان بود
محمد قوچانی سردبیر روزنامه‌ی سازندگی، ارگان حزب کارگزاران سازندگی، در واکنش به انتقادها به مصاحبه‌ی اخیرش که گفته بود «صراحتاً از اقتدارگرایی دفاع می‌کنم»، در اینستاگرام نوشت: «لطفا در فحش دادن عجله نکنید! گوینده این سخن من نیستم. در دهه هشتاد بنده‌ی کمترین یکی از محررین آقا سعید حجاریان بودم و…
۴۳ ساعت قبل
تاوان ایستادن برابر انسداد
شاید به جرات بتوان گفت جنجالی‌ترین و بحث‌انگیزترین خبر چهارشنبه هفته‌ای که گذشت، اعلام جرم دادستانی علیه محمدجواد آذری‌جهرمی و بازجویی از او در دادسرای فرهنگ و رسانه بود. خبری حاکی از اینکه وزیر ارتباطات به‌ دلیل فیلتر نکردن اینستاگرام متهم شناخته شده و همین کافی بود تا موج واکنش موافقان و مخالفان راه بیفتد و این خبر بالاخره دیروز با واکنشی رسمی از سوی دادستانی کل مواجه شود.  با این همه اما در خبر اولیه آمده بود که قوه قضاییه علیه وزیر ارتباطات اعلام جرم کرده و آذری‌جهرمی باید برای پاسخ به سوالات بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه در دادسرا حضور یابد. اعلام جرم دادستانی کل ‌کشور شامل محورهایی چون «استنکاف از اجرای اوامر قضایی در مورد فیلتر کردن اینستاگرام …
۴۳ ساعت قبل
جایزه ابوالحسن نجفی
مراسم چهارمین دوره‌ اهدای جایزه و نشان «ابوالحسن نجفی» برگزار می‌شود.  چهارمین دوره‌ اهدای جایزه و نشان «ابوالحسن نجفی» به مترجمان برگزیده در روز سه‌شنبه (هفتم بهمن‌ماه) ساعت ۱۵ با حضور هیات داوران و برگزیدگان این دوره از جایزه برگزار می‌شود.  علاقه‌مندان می‌توانند این نشست را از اینستاگرام مرکز فرهنگی شهرکتاب به نشانی ketabofarhang و تلگرام این مرکز به نشانی bookcitycc پیگیری کنند.
ضرغامی منتقد فیلترینگ اینستاگرام شد! | بزرگترین بازار خرید و فروش مجازی ایران است، بگذارید مردم زندگی کنند
۴۴ ساعت قبل / اینترنت - اینستاگرام / عزت‌الله ضرغامی / فیلترینگ
ضرغامی منتقد فیلترینگ اینستاگرام شد! | بزرگترین بازار خرید و فروش مجازی ایران است، بگذارید مردم زندگی کنند
رئیس پیشین صداوسیما نسبت به احضار وزیر ارتباطات به دادگاه به دلیل عدم فیلتر اینستاگرام از تلاش برای مسدودسازی این شبکه اجتماعی انتقاد کرد.
اقدامات بانک مرکزی برای جلوگیری از «فروپاشی اقتصادی»
۴۵ ساعت قبل
اقدامات بانک مرکزی برای جلوگیری از «فروپاشی اقتصادی»
عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی اقدامات این بانک در جلوگیری از فروپاشی اقتصادی را تشریح کرد. به گزارش ایسنا، همتی در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: سه شنبه شب گذشته، به دعوت شبکه افق، در برنامه معیار، ابعادی از تلاش‌های مجموعه حاکمیت و به ویژه بانک مرکزی در…
من دیگه خوابیدم، خودت کرکره رو بکش پایین!
۴۵ ساعت قبل / کاریکاتور / چهره‌ها در اینستاگرام / شبکه‌‌های اجتماعی
من دیگه خوابیدم، خودت کرکره رو بکش پایین!
استفاده افراطی و اشتغالات کاذب در شبکه‌های اجتماعی و صرف زمان زیاد مردم در این شبکه‌ها بویژه اینستاگرام، سوژه کارتونی از علی رادمند در صفحه اینستاگرامش شد.
۴۵ ساعت قبل / مدلینگ کودک / مدلینگ و کسب درآمد
مدلینگ گرایی؛ باتلاقی مدرن در نزدیکی جوانان/ ژست بگیرید تا کسب درآمد کنید!
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این روزها با وجود شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام، فیسبوک و... جوانان زیادی در آن به دلایل مختلفی از جمله تفریح یا کسب در آمد جولان می‌دهند، اما در کنار این موارد شغل جدید و پردرآمدی در فضای مجازی نقش پررنگی گرفته، شغلی که شعارش ژست گرفتن است، هرچه ژست زیباتر، درآمد هم بیشتر!
۴۵ ساعت قبل
اتهام آذری‌جهرمی فقط فیلترنکردن اینستاگرام نیست
[شهروند] آذری‌جهرمی روز چهارشنبه در دادسرای فرهنگ و رسانه بازجویی و با قرار التزام آزاد شد. درباره دلیل احضار او سخنان متناقضی مطرح شده است. دادستانی تهران اعلام کرده که طی دوسال گذشته و در دور جدید دادستانی تهران، هیچ حکم قضائی مبنی بر فیلترینگ یا مسدودسازی شبکه اجتماعی صادر نشده است. با این حال تصویری از بازپرسی از آذری‌جهرمی منتشر شده که در آن درباره دلیل اجرانشدن «دستور» دادستان کل کشور برای مسدودسازی اینستاگرام، پرسیده شده است. وزارت ارتباطات: اتهام آذری‌جهرمی فقط فیلترنکردن اینستاگرام نیست رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات لیست شکایت‌ها از آذری‌جهرمی که باعث احضار او به دادگاه و بازجویی‌اش شده  را منتشر کرد. سیدجمال …
۴۵ ساعت قبل
هشتگ‌ روز
«#صداوسیما مسئول گفته‌های میهمان‌ها و مجری‌هایش نیست ولی #آذری_جهرمی مسئول عکس بدون روسری دخترای مردم در #اینستاگرام است!!!»یا «محاکمه جهرمی کافی نیست، ما خواستار #محاکمه_وزیر_نیرو هستیم. فساد ‌اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی با فیلترینگ جمع نمی‌شه فقط قطع سراسری برق.»یا «آقای #وزیر_جوان اگه به فکر مقابله با مفسدهای مجازی خصوصا اینستاگرام بودید، امروز به دادسرا نمی‌رفتید! اشرارهای مجازی را شناسایی و توبیخ کنید.»یا «در دور جدید دادستانی تهران هیچ حکم قضائی درخصوص فیلترینگ صادر نشده؛ حالا تخریب‌چی‌ها اومدن این قضیه رو ربط دادن به آذری‌جهرمی، درصورتی که پرونده ایشون با شکایت اشخاص حقیقی و حقوقی تشکیل شده.»یا …
وزیر بهداشت از پروتکل شکنان انتقاد کرد
۴۶ ساعت قبل / سعید نمکی / مهار موج چهارم کرونا
وزیر بهداشت از پروتکل شکنان انتقاد کرد
شفقنا- وزیر بهداشت در صفحه اینستاگرامی اش با اشاره به مهار موج چهارم کرونا در ایران از پروتکل شکنان در روزهای اخیر انتقاد کرد. سعید نمکی وزیر بهداشت در صفحه اینستاگرامی اش با اشاره به مهار موج چهارم کرونا...
۴۷ ساعت قبل
واکنش تند ضرغامی به احضار وزیر جوان به خاطر عدم فیلترینگ اینستاگرام؛ بگذارید مردم زندگی کنند
رئیس پیشین صداوسیما نسبت به احضار وزیر ارتباطات به دادگاه به دلیل عدم فیلتر اینستاگرام از تلاش برای مسدودسازی این شبکه اجتماعی انتقاد کرد.
شرایط کشور به وضعیت قبلی باز نمی‌گردد/ بانک مرکزی اصلاحات را ادامه می‌دهد
۴۷ ساعت قبل / بانک مرکزی / تورم / نرخ ارز / سیاست / اصلاحات
شرایط کشور به وضعیت قبلی باز نمی‌گردد/ بانک مرکزی اصلاحات را ادامه می‌دهد
ایلنا: رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی اینستاگرامی، اثر سیاست گذاری‌های مقاومتی و اقدامات بانک مرکزی بر جلوگیری از تورم افسار گسیخته و نرخ ارز غیر معقول را تبیین کرد.
۴۷ ساعت قبل / برجام / متکی / مذاکرات با آمریکا
متکی: شتاب‌زده وارد مذاکرات شدیم / بایدن کوله باری از مشکل را با خود می‌آورد
به گزارش تسنیم ، منوچهر متکی در گفت‌و‌گوی زنده اینستاگرامی جامعه اسلامی مدیران استان اصفهان با اشاره به عدم وجود نظر واحد در داخل ایران اظهار داشت: در سطح کارگزاران نظام در رابطه با کشور آمریکا اجماعی وجود نداشته، دولت‌ها نظرات مختلفی داده و نظر روشنی ارائه نمی‌کنند، در هیچکدام از کشورها حزب‌ها تا این حجم اختلاف نظر ندارند. داخل ایران نظر واحدی نداریم  و اجماعی بر روی این موضوع نیز وجود ندارد. آمریکا در دوره اوباما زمینه‌هایی را فراهم کرد و با دولت یازدهم وارد مذاکره شد و در مقابل آن رهبر جمهوری اسلامی ایران سخنرانی انجام دادند که ما نرمش قهرمانانه انجام می‌دهیم.
گلایه وزیر بهداشت از پروتکل‌شکنان: قرار است فرماندهانی که شهید دادند، تادیب شوند
۲ روز قبل
گلایه وزیر بهداشت از پروتکل‌شکنان: قرار است فرماندهانی که شهید دادند، تادیب شوند
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حساب اینستاگرام خود نوشت: قرار است فرماندهانی که یک سال، غصه خوردند، نخوابیدند، بیمار شدند، شهید دادند تا در عرصه جهانی افتخار بیافرینند، به درخواست پروتکل شکنان تادیب شوند.
آخرین تهدید ترامپ را ببینید!
۲ روز قبل / کاریکاتور / دونالد ترامپ
آخرین تهدید ترامپ را ببینید!
دونالد ترامپ در آخرین روز دوران ریاست جمهوری خود و پیش از ترک کاخ سفید، در یک سخنرانی گفته که در آینده به شکل متفاوتی باز خواهد گشت! موضوعی که سوژه کارتونی از علی رادمند در صفحه اینستاگرامش شد.
ادامه کینه توزی اینستاگرام با سردار سلیمانی/ پوستر لیگ‌های ووشو حذف شد
۲ روز قبل / ووشو / لیگ برتر ووشو مردان
ادامه کینه توزی اینستاگرام با سردار سلیمانی/ پوستر لیگ‌های ووشو حذف شد
اینستاگرام پوستر لیگ‌های ووشوی ایران که گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بود را حذف کرد.
حذف پوستر مسابقات لیگ برتر ووشو از اینستاگرام  به‌خاطر نام حاج قاسم +عکس
۲ روز قبل / ووشو / سردار سلیمانی / سردار حاج قاسم سلیمانی / شهید / اینستاگرام / لیگ برتر
حذف پوستر مسابقات لیگ برتر ووشو از اینستاگرام به‌خاطر نام حاج قاسم +عکس
شبکه اجتماعی اینستاگرام تصویر مربوط به پوستر مسابقات لیگ برتر ووشو را حذف کرد.
به دوران پر التهاب ارزی گذشته بر نمی‌گردیم
۲ روز قبل
به دوران پر التهاب ارزی گذشته بر نمی‌گردیم
اقتصادنیوز: عبدالناصر همتی رئیس‌کل بانک مرکزی در یادداشت اینستاگرامی جدید خود سیاست‌های آتی بانک مرکزی را تشریح کرد.
حیوان خانگی اخمالو نفیسه روشن + عکس
۲ روز قبل / نفیسه روشن / جدیدترین عکس های سلبریتی ها
حیوان خانگی اخمالو نفیسه روشن + عکس
عکسی که نفیسه روشن با جغدش در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.
ساعد سهیلی و ساقدوش هایش + عکس
۲ روز قبل / ساعد سهیلی / سلبریتی ها
ساعد سهیلی و ساقدوش هایش + عکس
عکسی که ساعد سهیلی از روز عروسیش در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.
ملیکا زارعی و دخترش + عکس
۲ روز قبل / ملیکا زارعی / جدیدترین عکس های سلبریتی ها
ملیکا زارعی و دخترش + عکس
عکسی که ملیکا زارعی با دخترش در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.
بیپر؛ سرویسی برای دسترسی یک‌جا به چت های اپلیکیشن های تلفن همراه
۲ روز قبل
بیپر؛ سرویسی برای دسترسی یک‌جا به چت های اپلیکیشن های تلفن همراه
بیپر اپلیکیشنی یونیورسال است که دسترسی به چت‌های ۱۵ پلتفرم مختلف را در یک صفحه ممکن می‌کند؛ در فهرست این پلتفرم‌ها نام تلگرام و واتساپ و آی‌مسیج و توییتر و اینستاگرام دیده می‌شود.
ببینید | پولشویی چیست و معمولا کجاها اتفاق می‌افتد؟
۲ روز قبل / پول / مبارزه با پول شویی
ببینید | پولشویی چیست و معمولا کجاها اتفاق می‌افتد؟
در این ویدئو توضیح داده شده که پولشویی چیست و معمولا کجاها اتفاق می‌افتد؟ منبع: اینستاگرام یک دقیقه
جزئیات شکایت از وزیر ارتباطات اعلام شد
۲ روز قبل / صدا و سیما / دولت تدبیر و امید / محمد جواد آذری جهرمی / وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات / اینستاگرام
جزئیات شکایت از وزیر ارتباطات اعلام شد
تهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جزئیات شکایات صورت گرفته از وزیر ارتباطات را اعلام کرد.
وزارت ارتباطات: اتهام آذری جهرمی فقط فیلتر نکردن اینستاگرام نیست / شکایت ۱۵۰ طلبه به خاطر فساد‌های فضای مجازی و مصاحبه وزیر درمورد صداوسیما هم از دیگر اتهامات اوست
۲ روز قبل
وزارت ارتباطات: اتهام آذری جهرمی فقط فیلتر نکردن اینستاگرام نیست / شکایت ۱۵۰ طلبه به خاطر فساد‌های فضای مجازی و مصاحبه وزیر درمورد صداوسیما هم از دیگر اتهامات اوست
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات لیست شکایت ها از آذری جهرمی که باعث احضار او به دادگاه و بازجویی اش شده را منتشر کرد.
۲ روز قبل
بازداشت جوانی که تفریحش آبروریزی دختران بود
ردی که در اینستاگرام با تصاویر شخصی دختران جولان می داد دستگیر شد.
امیررضا خادم: بودجه ای که مجلس دارد تنظیمش می کند یعنی گرانی و تورم/آقای قالیباف! دارید همان اشتباه مجلس هفتم را تکرار می کنید
۲ روز قبل / مجلس یازدهم / بودجه
امیررضا خادم: بودجه ای که مجلس دارد تنظیمش می کند یعنی گرانی و تورم/آقای قالیباف! دارید همان اشتباه مجلس هفتم را تکرار می کنید
امیررضا خادم قهرمان اسبق کشتی و نماینده سابق مجلس در صفحه اینستاگرام خود نوشت:الان، برنامه ویژه خبری شبکه ۲ با موضوع بودجه سال ۱۴۰۰ را دیدم.
یا بازداشت یا فیلترینگ!/ چرا قوه قضاییه آذری جهرمی را احضار کرد؟
۲ روز قبل / انتخابات 1400 / محمد جواد آذری جهرمی
یا بازداشت یا فیلترینگ!/ چرا قوه قضاییه آذری جهرمی را احضار کرد؟
محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات با شکایت دادستانی و اطلاعات سپاه به دادگاه فرا خوانده شده تا دباره عدم فیلترینگ اینستاگرام توضیح دهد. رویداد۲۴ ماجرای پیچیده این پرونده را بررسی کرده است.
تسنیم: متاسفانه اظهارات امروز دادستان کل، اخبار منتشره در مورد «احضار آذری جهرمی به دلیل عدم فیلتر اینستاگرام» را تایید کرد
۲ روز قبل
تسنیم: متاسفانه اظهارات امروز دادستان کل، اخبار منتشره در مورد «احضار آذری جهرمی به دلیل عدم فیلتر اینستاگرام» را تایید کرد
تسنیم نوشت: روز گذشته خبری مبنی بر احضار محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات به دادسرا منتشر و سپس برخی مدعی شدند که این احضار به دلیل ادای توضیحات درباره چرایی فیلتر نکردن اینستاگرام انجام شده است!تصور میشد این حرفها درباره علت احضار در حد ادعاست، امّا متاسفانه اظهارات امروز آقای منتظری دادستان کل کشور نه تنها آن را تکذیب نکرد بلکه در طول تایید آن بود.
ببینید: پیرمردی که رئیس جمهور شد!
۲ روز قبل / کاریکاتور / جوزف بایدن / ایالات متحده آمریکا
ببینید: پیرمردی که رئیس جمهور شد!
بعد از حواشی بسیار انتخابات ۲۰۲۰ در ایالات متحده، آغاز دوران ریاست‌جمهوری جو بایدن ۷۸ ساله در آمریکا سوژه کارتونی از علیرضا پاکدل در صفحه اینستاگرامش شد.
عکس/ واکنش گل‌محمدی به کامنت استقلالی‌ها
۲ روز قبل / مهرداد میناوند / پرسپولیس / استقلال / یحیی گل محمدی / استوری / اینستاگرام
عکس/ واکنش گل‌محمدی به کامنت استقلالی‌ها
یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس با استوری کردن کامنت استقلالی‌ها برای مهرداد میناوند از آن‌ها تقدیر کرد.
دادستان کل کشور: اتهام وزیر ارتباطات فقط نبستن اینستاگرام نیست
۲ روز قبل
دادستان کل کشور: اتهام وزیر ارتباطات فقط نبستن اینستاگرام نیست
دادستان کل کشورگفت: وزیر ارتباطات اتهامات و شکایات زیادی دارد که طبق قانون باید پاسخگو باشد.
توضیحات دادستان کل کشور درباره احضار برخی مسئولان
۲ روز قبل / دادستان کل کشور / وزیر ارتباطات / اینستاگرام / وزارت ارتباطات / ارتباطات / شورای عالی فضای مجازی / دادسرای تهران
توضیحات دادستان کل کشور درباره احضار برخی مسئولان
حجت الاسلام والمسلمین منتظری گفت: احضار برخی از مسئولان به دادسرای عمومی و انقلاب تهران، پیرو بعضی گزارش ها درباره تخلفاتی بود که از قبل داشتیم.
محمد بحرانی هم کرونا گرفته است؟ / عکس
۳ روز قبل / پرویز پرستویی / محمد بحرانی / چهره‌ها در اینستاگرام
محمد بحرانی هم کرونا گرفته است؟ / عکس
پرویز پرستویی در فضای مجازی برای مهرداد میناوند، گوهر خیراندیش و محمد بحرانی آرزوی بهبودی کرد.
۳ روز قبل
توضیج دادستان درباره بازجویی از وزیر ارتباطات
دادستان کل کشور گفت: بازجویی از وزیر ارتباطات به دلیل اتهامات متعدد او بوده، نه فقط برای اینستاگرام.
عکس | پیام احساسی برانکو و اسکوچیچ برای مهرداد میناوند
۳ روز قبل / دراگان اسکوچیچ - تیم ملی / کرونا در ایران / فوتبال - عمومی / مربی - برانکو ایوانکوویچ
عکس | پیام احساسی برانکو و اسکوچیچ برای مهرداد میناوند
سرمربی حال حاضر و سابق تیم ملی ایران با انتشار پستی در اینستاگرام برای میناوند آرزوی سلامتی کردند.
توضیحات دادستان کل کشور درباره احضار آذری جهرمی: اتهام فقط نبستن اینستاگرام نیست | نوشته بودیم این بخش‌های مضر را باید ببندند
۳ روز قبل / دادستانی / فیلترینگ / محمد جواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات
توضیحات دادستان کل کشور درباره احضار آذری جهرمی: اتهام فقط نبستن اینستاگرام نیست | نوشته بودیم این بخش‌های مضر را باید ببندند
محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور توضیحاتی درباره احضار محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات درباره عدم فیلتر اینستاگرام ارائه کرد.
پیام اینستاگرامی اسطوره آبی‌ها برای میناوند/ منصوریان: دلم برای شوخی‌های‌ مهرداد تنگ شده
۳ روز قبل / علیرضا منصوریان (سرمربی) / مهرداد میناوند
پیام اینستاگرامی اسطوره آبی‌ها برای میناوند/ منصوریان: دلم برای شوخی‌های‌ مهرداد تنگ شده
علیرضا منصوریان با انتشار پستی در فضای مجازی برای مهرداد میناوند آرزوی سلامتی کرد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •