سه شنبه, ۳۰ دی, ۱۳۹۹ / 19 January, 2021
سگ
۴ ساعت قبل
معمای ظریف؛ گاندو‌های بعدی در راهند
آرمان ملی: گاندو فراموش نمی‌شود! گاندو گوشتخوار و از نوع شکارچی کمین‌گر است که ماهی‌ها، پرندگان و پستانداران اطراف رودخانه‌ها، حتی سگ‌ها بیشتر وعده‌های غذایی تمساح پوزه کوتاه یا همان گاندو را تشکیل می‌دهد.
۱۰ ساعت قبل
سیاست‌های واپسگرایانه و غیر اخلاقی
بارها نوشته‌ام که وضعیت رشد جمعیت در ایران مطلوب نیست. در واقع آینده این موضوع نامطلوب است و وضعیت کنونی آن مشکلی ندارد، به همین علت باید فکری اساسی برای آن کرد. ولی نه از این ایده‌های نابخردانه‌ای که در حال طرح و حتی اجرا است. اینکه زنان عشایر را از دسترسی به وسایل پیشگیری محروم کنند سیاست غیر انسانی است و هیچ کمکی به مساله جمعیت نمی‌کند، بلکه آن را بدتر می‌کند یا غربالگری را دچار مشکل کنند. جمعیت موضوعی است که هر گونه سیاستی که امروز درباره آن اتخاذ و اجرا شود آثارش دو دهه بعد آشکار خواهد شد. مجبور کردن خانواده‌ها و زنان به فرزندآوری نتیجه‌ای جز بدبختی و افزایش مرگ و میر کودکان و مادران ندارد. در کدام کشور جهان است که برای فرزندآوری غربالگری را حذف می‌کنند …
۱۲ ساعت قبل
کشف بیش از ۴ هزار قبضه سلاح غیر مجاز توسط یگان حفاظت محیط زیست
رئیس پلیس پیشگیری ناجا از فعالیت شبانه روزی ۶۰۷ پاسگاه محیط بانی و کشف ۴ هزار و ۲۰۰ قبضه سلاح غیر مجاز در ۱۰ ماهه سال جاری توسط یگان حفاظت محیط زیست پلیس پیشگیری خبر داد.به گزارش مهر، سردار مهدی معصوم بیگی با تاکید بر اینکه حفاظت از محیط زیست و سرمایه‌های ملی کشور تعطیل بردار نیست، افزود: با تلاش شبانه روزی همکارانم در ۶۰۷ پاسگاه محیط بانی، ۴ هزار و ۲۰۰ قبضه سلاح غیرمجاز از شکارچیان کشف و ۷ هزار و ۶۲۴ نفر در بازه زمانی ۱۰ ماهه سال جاری دستگیر شده‌اند. سردار معصوم بیگی با بیان اینکه بیشترین فراوانی سلاح‌های غیر مجاز کشف شده مربوط به استان‌های فارس، مازندران و لرستان است، خاطرنشان کرد: محیط بانان زحمتکش با همکاری یگان‌های انتظامی پلیس پیشگیری با کمترین امکانات و در شرایط سخت ماموریتی با افرادی …
مانع، فرهنگی باشد، نه تنبیه بدنی
۱۲ ساعت قبل
مانع، فرهنگی باشد، نه تنبیه بدنی
زهرا رستگار مقدم_روزنامه نگار آبان‌ماه امسال در تماسی مردمی اعلام شده که سگی در رضوان‌شهر گیلان کشته شده‌است.پس از تحقیقات محلی مشخص شد 2نفر با بی‌رحمی یک قلاده سگ را آزار داده و سپس کشته‌اند. افراد دستگیر شده، به مراجع قضایی معرفی شدند و در نهایت دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان و قاضی پرونده هر کدام از متخلفان این پرونده حیوان‌آزاری را به تحمل ۷۴ ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم کرد. این رفتار البته مسبوق‌به‌سابقه است. حیوان آزاری معمولا از نوعی بزه یا اختلالات روانی شکل می‌گیرد که افکار …
کنعانی‌زادگان: با پرسپولیس این کار را نکنید
۱۶ ساعت قبل / محمدحسین کنعانی زادگان / باشگاه پرسپولیس / پرسپولیس / کریم باقری
کنعانی‌زادگان: با پرسپولیس این کار را نکنید
تهران- ایرنا- مدافع تیم فوتبال پرسپولیسگفت: اگر در آن صحنه که به سود فولاد پنالتی اعلام شد، من مرتکب خطای پنالتی شده باشم، فوتبال را کنار خواهد گذاشت. این پرسپولیس گناه دارد. با این تیم این کار را نکنید.
انتقاد یک نماینده از برنامه‌های صدا و سیما
۲۲ ساعت قبل / رسانه ملی / مجلس
انتقاد یک نماینده از برنامه‌های صدا و سیما
نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس گفت: آقای علی‌عسگری، چرا اجازه می‌دهید در برنامه‌های صدا و سیما به اقوام اصیل ایرانی توهین شود؟
محورهای تحقیق و تفحص از خودروسازها؛ بررسی هزینه‌های غیرمرتبط تا کیفیت پایین محصولات
۲۲ ساعت قبل
محورهای تحقیق و تفحص از خودروسازها؛ بررسی هزینه‌های غیرمرتبط تا کیفیت پایین محصولات
عسگری، عضو کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی تصمیم‌گیری چندگانه در قیمت و نرخ‌گذاری، کیفیت پایین محصولات تولیدی و بررسی نحوه تعامل شرکت‌های خودروسازی با قطعه‌سازان را از جمله محورهای تحقیق و تفحص از خودروسازی‌ها برشمرد.
نیکزاد: رئیس صداوسیما در اسرع وقت اهانت به قوم کرد را مورد رسیدگی قرار دهد
۲۳ ساعت قبل / سازمان صدا و سیما / علی‌عسگری / کرد / کمال حسینی پور
نیکزاد: رئیس صداوسیما در اسرع وقت اهانت به قوم کرد را مورد رسیدگی قرار دهد
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی رئیس سازمان صداوسیما به موضوع اهانت به قوم کرد در یکی از برنامه های تلویزیون شد.
پلیس: سگ گردانی به هر شکلی ممنوع است
۲۴ ساعت قبل / امنیت تهران / سردار رحیمی / سگ گردانی / سگ گردانی در پارک
پلیس: سگ گردانی به هر شکلی ممنوع است
سردار سرتیپ حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت در واکنش به زورگیری از بانوان در حین ورزش در برخی پارک های پایتخت به برنا گفت: امنیت پارک های پایتخت به صورت کامل در اختیار کلانتری های پلیس پیشگیری تهران است و دستورات لازم در خصوص برقراری امنیت در آن ها ابلاغ شده است. در وهله بعد پارک های پایتخت شناسنامه دار شدند و تا به صورت دقیق تری امنیت در آن ها مورد سنجش قرار گیرد.
انتقاد تند کیهان از حراجی تهران
۲۴ ساعت قبل
انتقاد تند کیهان از حراجی تهران
جای سؤال است که چرا و چگونه در این شرایط اقتصادی که بسیاری از طبقات کم‌درآمد جامعه، با تنگنای معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند، محفلی با حضور جمعی از نوکیسگان اقتصادی برگزار شده و آن‌ها برای خرید چند تابلوی نه چندان تماشایی، چند میلیارد تومان هزینه کرده‌اند؟
سگی که در یک معبد ستاره شبکه های اجتماعی شد + ویدئو
۲۴ ساعت قبل
سگی که در یک معبد ستاره شبکه های اجتماعی شد + ویدئو
یک سگ در کنار معبدی در هند، توجه همگان را به خود جلب کرد.
(ویدئو) شجاعت سگ گله در رویارویی با یوزپلنگ و فیل!
۲۵ ساعت قبل / سگ گله / یوزپلنگ / فیل / کروگر / آفریقای جنوبی / حیات وحش
(ویدئو) شجاعت سگ گله در رویارویی با یوزپلنگ و فیل!
یک سگ گله بدون هیچ واهمه‌ای در مقابل یوزپلنگ ها، خوک‌ها و حتی فیل‌ها قرار می‌گیرد و آن‌ها را فراری می‌دهد.
گروگانگیری و قتل پسر پولدار
۲۹ ساعت قبل / گروگانگیری / قتل
گروگانگیری و قتل پسر پولدار
شهرام سگ گرانقیمتی داشت که آن را چند روز قبل دزدیدم و به خانه یکی از دوستان مشترک‌مان بردیم. بعد با شهرام تماس گرفتیم و گفتیم سگش آنجاست، اما وقتی او برای گرفتن سگش آمد دست و پایش را بستیم.
۳۶ ساعت قبل
فردِ‌ معتاد باید درمان شود و به جامعه برگردد
رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: پیشگیری از جرم باید یک شعار عمومی و یک وظیفه همگانی تلقی شود.سردار مهدی معصوم‌بیگی رئیس پلیس پیشگیری ناجا در گفت‌وگو با ایلنا با بیان اینکه ما معتقد هستیم که پلیس خانه مردم است و به ویژه کلانتری و پاسگاه‌ها ملجا و پناهگاه مردم هستند، گفت: خط مقدم ماموریت‌های نیروی انتظامی پاسگاه‌ها و کلانتری‌ها هستند که از حوزه‌های اساسی پلیس پیشگیری نیز به شمار می‌آیند.وی ادامه داد: از سیاست‌های پلیس پیشگیری این است که اقتدار نرم را بر اقتدار سخت ترجیح دهد و در رویکردها و ماموریت‌ها این موضوع را مورد توجه قرار دهد، چراکه اقتدار در دو بخش فوق قابل دسته‌بندی است. اقتدار نرم شامل حوزه‌های گفتمان‌سازی، مسئول‌سازی، جامعه‌محوری، قدرت پاسخگو بودن و خیرخواهی پلیس نسبت به مشکلات مردم است. …
۳۶ ساعت قبل
مشکل ‌فنی «سیگنال» در پی‌هجوم کاربران
اپلیکیشن پیام رسان سیگنال در پی هجوم کاربران جدید که از خوش بینانه‌ترین پیش‌بینی این برنامه فراتر بود، با مشکلات فنی روبه‌رو شد. بنیاد سیگنال در توییتی نوشت: «ما سرورهای جدیدی را اضافه کرده‌ایم و ظرفیت اضافی با رکورد بالایی طی هفته گذشته بی وقفه اضافه شده است، اما روز جمعه از خوش بینانه ترین پیش‌بینی ما فراتر رفت. میلیون‌ها میلیون کاربر جدید پیام ارسال می‌کنند که حریم خصوصی آن مهم است. از شکیبایی شما سپاسگزاریم.» سیگنال اواخر روز شنبه اعلام کرد سرویسش احیا شده و خطای فنی پیش آمده روی امنیت مکالمات در این اپلیکیشن تاثیری نداشته است. بر اساس گزارش بلومبرگ، افزایش یکباره کاربران جدید سیگنال در پی واکنش منفی کاربران به سیاست حریم خصوصی جدید واتس‌اپ صورت گرفته که روز جمعه اعلام کرد اجرایی کردن این …
۴۲ ساعت قبل
سگ‌های کرونایاب
The post سگ‌های کرونایاب appeared first on شهروند آنلاین.
حضور وزیر آموزش و پرورش به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون آموزش و تحقیقات
۴۶ ساعت قبل / مجلس شورای اسلامی / وزیر آموزش و پرورش / علی عسگری / رئیس سازمان صداوسیما / عبدالعلی علی عسکری / محسن حاجی میرزایی / مجلس یازدهم / کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری
حضور وزیر آموزش و پرورش به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون آموزش و تحقیقات
ایلنا: وزیر آموزش و پرورش هفته آینده به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی حضور خواهد یافت.
۲ روز قبل / کمبود گاز / وزارت نفت ایران
آیا وزارت نفت گاز دارد و به نیروگاه‌ها نمی‌دهد؟
به گزارش فارس، در روزهای گذشته مصاحبه‌ای از محمد عسگری سخنگوی شرکت ملی گاز منتشر شده است که ایشان عنوان کرده‌اند که در کشور مشکل کمبود گاز وجود ندارد. در این بین ابهام و پرسشی ایجاد شده مبنی بر اینکه اگر در داخل کشور مشکل کمبود گاز نداریم پس چرا شرکت ملی گاز، گاز موردنیاز نیروگاه‌ها را تامین نمی‌کند تا کشور دچار خاموشی و قطعی برق نشود. در این راستا برای بررسی دقیق‌تر اظهارات سخنگوی شرکت ملی گاز با ایشان به گفتگو نشستیم.
اگر هاشمی بود از استقلال‌طلبی و تک‌روی برخی در حزب کارگزاران حمایت نمی‌کرد
۲ روز قبل / مجلس شورای اسلامی / کاظم جلالی / اکبر هاشمی رفسنجانی / حزب کارگزاران سازندگی / محمد باقر قالیباف / اصولگرایان / فائزه هاشمی / مجلس یازدهم / اسحاق جهانگیری / محسن هاشمی
اگر هاشمی بود از استقلال‌طلبی و تک‌روی برخی در حزب کارگزاران حمایت نمی‌کرد
تهران- ایرنا- مشاور مرحوم اکبر هاشمی رفسنجانی گفت: اگر هاشمی زنده بود حزب کارگزاران را به اتحاد و همراهی با اصلاح طلبان ترغیب می‌کرد و از برخی استقلال‌طلبی‌ها و تک‌روی‌های طیف‌های داخل کارگزاران حمایت نمی‌کرد و اگر اختلافی بود همه را به همگرایی و اجماع سفارش می‌کرد.
معرفی داوران مسابقه ملی جشنواره فیلم کوتاه تهران
۲ روز قبل / جشنواره فیلم کوتاه / فیلم کوتاه / جشنواره‌های سینمایی
معرفی داوران مسابقه ملی جشنواره فیلم کوتاه تهران
محمدمهدی عسگرپور، محمدرضا دلپاک، ناصر صفاریان، اسماعیل منصف، بهرام توکلی، روح الله حجازی، رقیه توکلی، اشکان رهگذر و حمیدرضا لطفیان فیلم‌های بخش مسابقه ملی سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران را داوری می‌کنند.
دزدیدن شکار اسب آبی از دهانش توسط چند سگ وحشی + فیلم
۲ روز قبل
دزدیدن شکار اسب آبی از دهانش توسط چند سگ وحشی + فیلم
چند سگ وحشی، شکار یک اسب آبی کودو را از دهانش دزدیدند و خوردند.
آغاز اردوی تیم ملی تکواندو با نفرات جدید
۳ روز قبل / تکواندو / فریبرز عسگری- تکواندو / تیم ملی تکواندو
آغاز اردوی تیم ملی تکواندو با نفرات جدید
دور جدید تمرینات تیم ملی تکواندو در حالی از امروز به میزبانی خانه تکواندو آغاز می‌شود که با نظر سرمربی تیم ملی نفرات جدیدی به اردوی آماده سازی دعوت شده اند.
۳ روز قبل
پلن خشن انتهای «دار و دسته نیویورکی» در انتظار ترامپ؟!
علی ودایع در سرمقاله امروز مردمسالاری با عنوان بهای سقوط گاتهام نوشت: تمام شکوه و عظمت گاتهام، چهارشنبه هفته گذشته فروپاشید. هرچه زمان می‌گذرد، عمق ویرانی و خشم پدران آمریکا را بهتر می‌توان حس کرد. یازده سپتامبر هم شبیه چهارشنبه سگی واشنگتن بود. وقتی گرد و خاک برج‌های دوقلو خوابید، ویرانی مشخص شد.
شهباززاده: اوت های پیکان عجیب بود/ دنبال گلزنی هستم
۳ روز قبل
شهباززاده: اوت های پیکان عجیب بود/ دنبال گلزنی هستم
ایلنا: مهاجم تیم فوتبال سپاهان گفت: در این فصل شرایطم در میدان بازی به گونه‌ای است که می‌توانم عملکرد خوبی داشته باشم و از این بابت از بازیکنان و کادر فنی تیم سپاسگزارم.
فیلم/سگی که به گربه ها‌ی محل شیر می‌دهد!
۳ روز قبل / فیلم روز / حیوانات
فیلم/سگی که به گربه ها‌ی محل شیر می‌دهد!
سانی نام سگی در دهکده‌ای در یونان است که دست از دنبال کردن گربه‌ها برداشته و به آن‌ها شیر می‌دهد. ⁣
سفر استاندار خراسان رضوی به شهرستان سرخس
۳ روز قبل
سفر استاندار خراسان رضوی به شهرستان سرخس
محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی، طی سفر یک روزه به شهرستان سرخس ضمن بازدید از قطعه ۴ ـ الف محور مشهد ـ سرخس، روستای «پس‌کمر»، پاسگاه مرزی پل‌خاتون، سددوستی، منطقه ویژه اقتصادی سرخس و پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد، پارک گوگردی گنبدلی در منطقه عملیاتی خانگیران را افتتاح کرد.
افغانستان| کشته شدن 12 نیروی امنیتی در حمله طالبان به ولایت «قندوز»
۴ روز قبل / طالبان / اخبار "افغانستان"
افغانستان| کشته شدن 12 نیروی امنیتی در حمله طالبان به ولایت «قندوز»
منابع محلی در شمال افغانستان اعلام کردند که بر اثر حمله طالبا به پاسگاه‌های امنیتی در ولایت قندوز دستکم 12 نیروی امنیتی کشته شدند.
جشن‌نامه‌ای برای او که برای فاصله نیافتادن بین ایران و عربستان‌ تلاش‌ های بسیاری کرد
۴ روز قبل / رسول جعفریان / سیدعلی قاضی عسکر / سازمان حج و زیارت / رونمایی کتاب / تقریب مذاهب اسلامی
جشن‌نامه‌ای برای او که برای فاصله نیافتادن بین ایران و عربستان‌ تلاش‌ های بسیاری کرد
آخرین اثر دکتر رسول جعفریان، رییس کتابخانه دانشگاه تهران اثری برای ارج نهادن به تلاش های حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی عسگر است.
خشم بلژیکی ها از مرگ یک جوان سیاهپوست در بازداشتگاه پلیس
۴ روز قبل / اعتراض های خیابانی / اتحادیه اروپا / اعتراضات / بلژیک / بروکسل / اعتراض
خشم بلژیکی ها از مرگ یک جوان سیاهپوست در بازداشتگاه پلیس
تهران-ایرنا- صدها معترض به خشونت پلیس در پی مرگ جوان ۲۳ ساله ای سیاهپوست تحت شکنجه پلیس بلژیک در هجوم به پاسگاه پلیس شیشه‌ها را شکستند؛ اقدامی که منجر به بازداشت ۱۱۶ تن از معترضان شد.
کتاب «بر بال ملائک» رونمایی شد
۴ روز قبل / ادبیات / نویسنده / ناشران - صنعت نشر / رسول جعفریان
کتاب «بر بال ملائک» رونمایی شد
کتاب «بر بال ملائک»، ارجنامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین قاضی عسگر که به همت گروهی از پژوهشگران آماده شده است، با حضور جمعی از فقیهان، علما و محققان رونمایی شد.
اعتراض انجمن باستان‌شناسی ایران به پخش آگهی گنج‌یابی: باعث هجوم مردم به سایت‌های باستانی می‌شود
۴ روز قبل / سازمان میراث فرهنگی و گردشگری / باستان شناسی / باستانی / میراث فرهنگی / وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی
اعتراض انجمن باستان‌شناسی ایران به پخش آگهی گنج‌یابی: باعث هجوم مردم به سایت‌های باستانی می‌شود
ایسنا نوشت: انجمن علمی باستان‌شناسی ایران اوایل دی ماه در دو نامه جداگانه به محمد حسن طالبیان – معاون میراث فرهنگی وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی – و عبدالعلی علی‌عسگری – رییس سازمان صدا و سیما – درخواست کردند تا از تولید و پخش آگهی‌ها و برنامه‌های تلویزیونی که از دید محتوا، ماهیتی مخرب برای میراث فرهنگی دارد و همچنین چهره‌ی نادرستی از باستان‌شناسی و باستان‌شناسان ارائه می‌کند، جلوگیری کنند.
دیدار پرسپولیس و اینتراخت فرانکفورت در آنتالیا کاپ
۴ روز قبل / آینتراخت فرانکفورت / پرسپولیس تهران
دیدار پرسپولیس و اینتراخت فرانکفورت در آنتالیا کاپ
تورنمنت 4 جانبه آنتالیا پرسپولیس مقابل اینتراخت فرانکفورت شکست خورد تیم فوتبال پرسپولیس در تورنمنت 4 جانبه آنتالیا در ضربات پنالتی مقابل اینتراخت فرانکفورت شکست خورد. ترکیب پرسپولیس: رحمان احمدی، سپهر حیدری، علیرضا محمد، علیرضا نورمحمدی، ابراهیم شکوری، مازیار زارع، حمیدرضا علی‌عسگری (73 - مجتبی زارع)، مرحوم هادی نوروزی (59 - امیرحسین فشنگچی)، آرفی (61 - وحید هاشمیان)، تیاگو، حسین بادامکی (60 - محمد منصوری) سرمربی: علی دایی
زنی پولدار که ۵۰۰ سگ و گربه در خانه دارد! +عکس
۵ روز قبل
زنی پولدار که ۵۰۰ سگ و گربه در خانه دارد! +عکس
این زن ماهیانه ۱۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومن برای خرج سگ و گربه هزینه میکنه
پل شبکه یا بریج (Bridge) چیست، چه کاربردی دارد و چگونه کار می‌کند؟
۵ روز قبل
پل شبکه یا بریج (Bridge) چیست، چه کاربردی دارد و چگونه کار می‌کند؟
پل یا بریج (Bridge) دستگاهی است که یک شبکه محلی را به دو یا چند سگمنت (segment) تقسیم می‌کند؛ یا از منظری دیگر، دو یا چند سگمنت را به هم متصل و آن‌ها را یک‌پارچه می‌کند. ساده‌ترین نوع بریج‌، بریج دو پورتی است که حداکثر دو سگمنت را به هم متصل یا یک شبکه را به دو سگمنت تقسیم می‌کند. بریج‌هایی که بیش از چند پورت دارند را می‌توان نوعی سوئیچ ساده دانست. امروزه سوئیچ‌ها که هم پورت‌ها و هم امکانات بیشتری دارند، می‌توانند نقش بریج را نیز بازی کنند و فرآیند پل‌کشی یا اصطلاحا bridging همچنان جایگاه مهمی دارد.
۵ روز قبل
انتخاب اعضای کمیته تحقیق و تفحص مجلس از خودروسازی
اعضای کمیته تحقیق و تفحص مجلس از عملکرد صنعت خودرو انتخاب شدند. اعضای کمیته 15 نفره تحقیق و تفحص مجلس از خودروسازی در نشست سه شنبه کمیسیون صنایع و معادن انتخاب شدند. حجت‌الله فیروزی، مهدی عسگری، روح‌الله ایزدخواه، علی اکبر کریمی، معصومه پاشائی بهرام، علیرضا سلیمی، روح‌الله عباس‌پور، علی جدی، بهزاد رحیمی، سیدناصر موسوی لارگانی، فرهاد طهماسبی، محسن علیزاده، سیدعلی موسوی، سیدکاظم دلخوش اباتری و مجتبی یوسفی اعضای این کمیته تحقیق و تفحص را تشکیل می‌دهند. همچنین سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ارجاع طرح تحول بازار و صنعت خودرو به کمیته صنعت کمیسیون متبوعش خبر داد. حجت‌الله فیروزی گفت: طرح تحول بازار و صنعت خودرو در جلسه سه‌شنبه مورد بررسی قرار گرفت؛ از آنجا که طرح مجلس دهم درباره بازار خودرو با …
۵ روز قبل
گجت سکه‌ای ریسک ابتلا به کرونا را هشدار می‌دهد
در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیکی از گجتی رونمایی شده که روی پوست کاربر می‌چسبد و با رصد علائم حیاتی و تحلیل اطلاعات به دست آمده، ریسک ایجاد علائم کووید-19 در بدن فرد را هشدار می‌دهد. هرچند واکسیناسیون کووید-19 در سراسر جهان آغاز شده است، اما همچنان احتمال شیوع این بیماری و گسترش آن وجود دارد. در همین راستا شرکت بیواینتلیسنس از گجت پوشیدنی جدید خود به نام بیوباتن در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیکی رونمایی کرده است. این گجت علائم حیاتی کاربر را رصد و هر گونه نشانه کووید-19 را ردیابی می‌کند. سازمان غذا و داروی آمریکا نیز این گجت را تایید کرده است. بیوباتن به اندازه یک سکه است و با چسب مخصوص پزشکی به پوست کاربر متصل می‌شود. این دستگاه با استفاده از حسگرها، دمای پوست فرد، تنفس و ضربان قلب، میزان …
طوری ننویسید که مادرتان خجالت بکشد!
۵ روز قبل
طوری ننویسید که مادرتان خجالت بکشد!
  ترجمه‌ی سارا منصوری می‌گوید: «من جان آر. اریکسون هستم. دوران کودکی و نوجوانی‌ام را در شهر کوچکی در تگزاس گذراندم. برای ورود به دانشگاه، شهرم را ترک کردم. در دانشگاه‌های دِنوِر و تگزاس و هم‌چنین مدرسه‌ی دینی هاروارد تحصیل کردم. دو سال در نیویورک کار کردم و بعد قسم خوردم که دیگر به آن‌جا برنمی‌روم! به تگزاس برگشتم و تا امروز با همسرم در این‌ شهر زندگی می‌کنم.» این شرح حال کوتاهی از زندگی اوست؛ «جان ریچارد اریکسون»، گاوچران و نویسنده‌ی 78ساله‌ی مجموعه‌کتاب محبوب «هنک، سگ گاوچران» که از پرفروش‌ترین …
رویدادهای فرهنگی و هنری/«سگ‌ها دیشب نخوابیدند» در جشنواره گوآی هند
۵ روز قبل
رویدادهای فرهنگی و هنری/«سگ‌ها دیشب نخوابیدند» در جشنواره گوآی هند
فیلم سینمایی «سگ‌ها دیشب نخوابیدند» در نخستین نمایش جهانی در بخش اصلی جشنواره بین‌المللی هند با عنوان گوآ به رقابت می‌پردازد. به گزارش همشهری، «سگ‌ها دیشب نخوابیدند» ساخته رامین رسولی، به تهیه‌‌کنندگی سیاوش حقیقی و پخش بین‌المللی شرکت ایریماژ، محصول مشترک سینمای افغانستان و ایران، در بخش مسابقه بین‌الملل پنجاه و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم هند با عنوان گوآ حضور دارد. در این دوره از جشنواره که یکی از رویدادهای قدیمی محسوب و از ۲۷دی تا ۵بهمن به شکل ترکیبی فیزیکی و مجازی برگزار می‌شود، 14فیلم …
سگ ربات حملات مهاجمان را دفع می‌کند
۵ روز قبل / ربات / هوش مصنوعی
سگ ربات حملات مهاجمان را دفع می‌کند
از این رو، زمانی که فردی به سمت سگ می‌آید و او را به زمین می‌اندازد، ربات می‌داند که چگونه دوباره روی پای خود بایستد و به وضع تعادل برگردد.
فیلم‌های ایرانی در راه دو جشنواره هندی
۵ روز قبل
فیلم‌های ایرانی در راه دو جشنواره هندی
فیلم کوتاه «لبخند ماسک» به همراه فیلم سینمایی «سگ‌ها دیشب نخوابیدند» از سینمای ایران راهی دو جشنواره در هند شدند.
معرفی سدان تمام برقی ET۷
۵ روز قبل / صنعت خودرو / خودرو / خودرو برقی / انرژی پاک
معرفی سدان تمام برقی ET۷
شرکت خودروسازی چینی نیو از سدان برقی و پرچم‌دار جدید ET۷ رونمایی کرد که از پیشرانه برقی تمام چرخ محرک با دو موتور به قدرت مجموع ۶۴۳ اسب‌ بخار و ظرفیت پیمایش حدود ۱،۰۰۰ کیلومتر رونمایی کرد. سدان برقی ET۷ از پیشرانه تمام چرخ محرک دو موتوره بهره می‌برد که بیشینه قدرت خروجی مجموع آن‌ها به ۶۴۳ اسب‌ بخار و گشتاور آن‌ها به ۸۵۰ نیوتن‌ متر می‌رسد. برای بهبود کارایی، NIO از موتور برقی آهنربای دائم در جلو و موتور القایی در عقب و همچنین تجهیزات الکترونیکی کاربید سیلیسیوم (SiC) استفاده می‌کند. استفاده از این تنظیمات به‌ حدی خودرو الکتریکی نیو را قدرتمند می‌کند که می‌تواند در ۳/۹ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد. سدان برقی نیو ET۷ از آخرین نسخه فناوری NAD (رانندگی خودران نیو) مبتنی بر …
شافعیان: دیدار نفسگیری برابر تیم شهید شاملی داشتیم
۵ روز قبل / لیگ برتر هندبال بانوان
شافعیان: دیدار نفسگیری برابر تیم شهید شاملی داشتیم
سرمربی تیم هندبال اشتادسازه گفت: طبق آنالیزی که از تیم شهید شاملی کازرون داشتیم توانستیم دو امتیاز این مسابقه نفسگیر را کسب کنیم.
سرنوشت نامعلوم فعال عربستانی پس از "سگ نجس" خواندن آل سعود
۵ روز قبل / عربستان
سرنوشت نامعلوم فعال عربستانی پس از "سگ نجس" خواندن آل سعود
ایسنا نوشت: یک رسانه سعودی از ناپدید شدن یک فعال عربستانی پس از انتشار توییت‌های انتقادی تند علیه آل سعود و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی پرده برداشت.
عسگری: تکواندوی ایران همیشه سه تیم خوب دارد/ از این رشته همواره توقع دارند
۱۳۹۹/۱۰/۲۴ / تکواندو / فریبرز عسگری / سرمربی تیم ملی تکواندو / بازی‌های المپیک توکیو
عسگری: تکواندوی ایران همیشه سه تیم خوب دارد/ از این رشته همواره توقع دارند
سرمربی تیم ملی تکواندو کشورمان گفت: توقع از تیم ملی ایران زیاد است و تا زمانی این توقع در تمامی مسابقات روی تیم باشد بالطبع روی بازیکنان فشار می‌آورد.
درخواست جنجالی ستاد ملی کرونا از صدا و سیما: تصاویر مجلس را پخش نکنید، بدآموزی دارد!
۱۳۹۹/۱۰/۲۴ / ستاد ملی مقابله با کرونا / کرونا در ایران / تلویزیون - صدا و سیما / مجلس شورای اسلامی
درخواست جنجالی ستاد ملی کرونا از صدا و سیما: تصاویر مجلس را پخش نکنید، بدآموزی دارد!
علیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد ملی کرونا گفت: در اولین جلسه‌ای که به عنوان ستاد ملی کرونا با مقام معظم رهبری داشتیم ایشان تاکید کردند مسئولین می‌بایست پروتکل‌ها را به عنوان الگو رعایت کنند. از آقای علی‌عسگری و صداوسیما تقاضا دارم صحنه‌هایی که مسئولان و یا در مجلس و صحن آن پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کنند پخش نکنند.
قاعده دی
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
قاعده دی
بهروز رسایلی| پرسپولیس و استقلال در یک بازی جذاب و نفسگیر که از دقیقه یک تا 93 پر از اتفاقات مهم بود به تساوی 2 بر 2تن دادند. نکاتی چند از دل این مسابقه تماشاگرپسند به جا مانده است.    این دوازدهمین داربی برگزار شده در دی‌ماه بود و عجیب اینکه  هیچ‌کدام از مسابقات رودرروی پرسپولیس و استقلال در این‌ماه برنده نداشته است. 11مسابقه قبلی با نتایج مساوی به پایان رسیده، گرچه در 2مورد بعدا کمیته انضباطی نتیجه نهایی را به سود استقلال اعلام کرده است. حتی یک‌بار در نهم دی‌ماه 79می‌رفت تا استقلال این طلسم …
شرکت ملی گاز ایران: قطع برق به دلیل کمبود یا قطعی گاز صحت ندارد
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
شرکت ملی گاز ایران: قطع برق به دلیل کمبود یا قطعی گاز صحت ندارد
محمد عسگری سخنگوی شرکت ملی گاز ایران، با اشاره به تاکید مسئولان وزارت نیرو مبنی بر کمبود گاز در نیروگاه ها و قطعی برق به این علت بیان کرد: قطع برق به دلیل کمبود یا قطعی گاز صحت ندارد.سخنگوی شرکت ملی گاز ایران در پایان تاکید کرد: این گازرسانی نسبت به سال گذشته بیشتر شده و کمتر نشده است.
واکنش شرکت گاز به قطع برق
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ / اقتصادنیوز / گازر‌سانی / عسگری / ندانست
واکنش شرکت گاز به قطع برق
اقتصادنیوز:‌سخنگوی شرکت ملی گاز ایران، قطعی امروز برق در برخی نقاط کشور را ناشی از کمبود یا قطعی گاز ندانست.
محیط بانان ستون محیط زیست هستند
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ / محیط زیست / استانی-اجتماعی
محیط بانان ستون محیط زیست هستند
رئیس سازمان محیط زیست استان کردستان گفت: یک پاسگاە با دارا بودن حداقل امکانات همچون ستونی برای مناطق حفاظتی محسوب می‌شود کە می‌بایستی در اختیار محیط‌بانان قرار گیرد.
گام جدید تست انسانی
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
گام جدید تست انسانی "واکسن ایرانی کرونا" با تزریق مجدد به دختر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام+ تصاویر
دومین دوز از واکسن ایرانی کرونا به سه داوطلبی که دو هفته پیش برای اولین‌بار مورد تست قرار گرفته بودند، تزریق شد؛ این سه داوطلب شامل "طیبه مخبر" فرزند رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، علی عسگری و حمیدرضا خلیلی از مدیران ارشد ستاد اجرایی فرمان امام هستند.
آغاز گام جدید تست انسانی واکسن ایرانی کرونا
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ / اقتصادنیوز / شامل / دوز / عسگری / طیبه
آغاز گام جدید تست انسانی واکسن ایرانی کرونا
دومین دوز از واکسن ایرانی کرونا به سه داوطلبی که دو هفته پیش برای اولین‌بار مورد تست قرار گرفته بودند ، تزریق شد.
خطرناکترین و نفسگیرترین لحظات در امنیت ملی از زمان حملات یازده سپتامبر یا بحران موشکی کوبا
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ / انتخابات ریاست جمهوری امریکا / کنگره آمریکا / ایالات متحده آمریکا
خطرناکترین و نفسگیرترین لحظات در امنیت ملی از زمان حملات یازده سپتامبر یا بحران موشکی کوبا
ایرنا نوشت: نشریه آمریکایی پولیتیکو در مقاله‌ای، حمله به کنگره آمریکا را با حادثه یازده سپتامبر مقایسه کرد و از لزوم تحقیق درخصوص دلایل تقلاهای خطرناک دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا برای ابطال نتیجه انتخابات ۲۰۲۰ سخن گفت.
تشریح جزییات جشنواره «هنر زنده است»/ می‌خواهیم «پویا» باشیم
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ / بهروز غریب پور / جشنواره هنر زنده است / کمال تبریزی / باغ کتاب / رضا کیانیان / موسیقی ایرانی / فردین خلعتبری / تئاتر ایران / سیف الله صمدیان / فیلم سینمایی
تشریح جزییات جشنواره «هنر زنده است»/ می‌خواهیم «پویا» باشیم
نشست رسانه‌ای دست اندرکاران برگزاری جشنواره آنلاین «هنر زنده است» روز سه شنبه بیست و سوم دی ماه در پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب تهران برگزار شد.
تزریق واکسن کوو ایران برکت به سه داوطلب اول
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ / تزریق واکسن ایرانی کرونا / واکسن ایرانی کرونا / واکسن کووایران
تزریق واکسن کوو ایران برکت به سه داوطلب اول
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در راستای گام جدید تست انسانی "واکسن ایرانی کرونا" در مرحله تزریق دوز دوم، واکسن به طیبه مخبر دختر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، علی عسگری معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام و حمیدرضا خلیلی مدیر عامل شرکت نفت پارس تزریق شد.
(ویدئو) عجیب ولی واقعی؛ نبرد شجاعانه سگ ولگرد با شیر!
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ / سگ / شیر / گجرات / هند / حیات وحش / حیوانات وحشی
(ویدئو) عجیب ولی واقعی؛ نبرد شجاعانه سگ ولگرد با شیر!
ویدئویی از درگیری بین یک سگ ولگرد با شیر در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که در آن سگ ولگرد با شجاعت مبارزه می‌کند و در انتها احساس پیروزی می‌کند!
برگزاری مراسم ترحیم در شرایط زرد هم ممنوع است
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ / استانی-اجتماعی / همه_باهم_علیه_کرونا / حمید رضا عسگری / سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج / شهرداری کرج
برگزاری مراسم ترحیم در شرایط زرد هم ممنوع است
رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج گفت: برگزاری مراسم حتی در شهرهای زرد تنها به‌ صورت غیرحضوری و با استفاده از فضای مجازی و رسانه‌ها مجاز است و هیچ مرجعی جز ستاد ملی مبارزه با کرونا حق دادن مجوز خارج از مصوبات این ستاد را ندارد.
شناسایی آلاینده‌های NO۲ با افزاره‌های مبتنی بر مواد دوبعدی
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ / ساخت حسگر گازی / فناوری نانو
شناسایی آلاینده‌های NO۲ با افزاره‌های مبتنی بر مواد دوبعدی
گروه تحقیقاتی NPDL ( آزمایشگاه ساخت افزاره نانومقیاس) دانشگاه کردستان در تلاش است تا با ساخت افزاره‌های مبتنی بر مواد دوبعدی، نسل جدیدی از ادوات مناسب برای کاربردهای حسگر ارائه دهد که قابل کاربرد برای شناسایی گاز دی‌اکسید نیتروژن (NO۲) در دمای اتاق باشد.
انفجار مواد منفجره در هلمند با یک کشته و ۱۳زخمی
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
انفجار مواد منفجره در هلمند با یک کشته و ۱۳زخمی
یک منبع در ولایت جنوبی هلمند می‌گوید انفجار مواد منفجره جاسازی شده در یک تونل در شهر لشکرگاه دست‌کم یک کشته و سیزده زخمی به جا گذاشته است. این منبع به بی‌بی‌سی گفت این رویداد شب یکشنبه در منطقه سورگدار در حومه شهر رخ داده است. گفته شده این تونل به یک پاسگاه نیروهای امنیت ملی به نام سنگریان زده شده بود. هنوز مشخص نیست قربانیان این رویداد چه کسانی‌اند. منابع می‌گویند طالبان در این اواخر از شیوه‌های جدید چون تونل زدن به پاسگاه‌ها، استفاده از خودروهای بمب گذاری شده و ماین‌های مغناطیسی بیشتر استفاده می‌کنند. همزمان با این رویداد وزارت دفاع ملی افغانستان از جلوگیری از یک انفجار بزرگ در ولایت میدان وردک خبر داده است. در خبرنامه این نهاد آمده که طالبان …
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
«خوب، بد، زشت»، بزرگ‌ترین فیلم تاریخ سینما به انتخاب تارانتینو
«کوئنتین تارانتینو» فیلمساز مشهور آمریکایی در یک فهرست دست‌نویس، وسترن «خوب، بد، زشت» (۱۹۶۶) را به عنوان بزرگ‌ترین فیلم تاریخ سینما معرفی کرده است.به گزارش ایرنا، کوئنتین تارانتینو که آثار شاخصی چون سگ‌های انباری، عامه‌پسند، بیل را بکش و هشت نفرت‌انگیز را در کارنامه خود دارد، زمانی درباره سینما گفته بود: من خودم را شاگرد سینما می‌دانم. درست مثل کسی که سودای رسیدن به مرتبه استادی در سینما را در سر دارد و تنها روزی که بمیرد فارغ التحصیل خواهد شد. این علم‌آموزی فرآیندی مادام‌العمر است.اینکه وی برای فرونشاندن عطش هنری خود تمام لحظات برجسته و مهم تاریخ سینما را مطالعه و بررسی کرده باشد، چیز عجیب و دور از انتظاری نیست. مجله انگلیسی فار اوت اخیرا فهرستی دست‌نویس از بزرگترین فیلم‌های تاریخ سینما را به …
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
زیر نور‌ماه
سعید مروتی  در دهه70 این سؤال میان علاقه‎‌‎مندان سینما مطرح بود که چرا بیضایی و تقوایی فیلم نمی‎‌‎سازند؟ سال80 «سگ‌کشی» بیضایی اکران شد و تقوایی «کاغذ بی‎‌‎خط» را ساخت. فیلم‎‌‎هایی که در دوران سیف‎‌‎الله داد پروانه گرفتند ولی زمانی ساخته شدند و به نمایش درآمدند که داد از معاونت سینمایی رفته بود. فردی که بعدها از او به‎‌‎عنوان بهترین مدیر سینمایی بعد از انقلاب یاد شد، چند‎‌‎ماه بعد از کناره‎‌‎گیری مهاجرانی و در انتهای سال79 استعفا کرد و جای خودش را به محمدحسن پزشک داد. مدیر سابق بنیاد سینمایی فارابی …
تعیین تکلیف اموال تملیکی توسط بانک‌ها تسریع می‌شود
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
تعیین تکلیف اموال تملیکی توسط بانک‌ها تسریع می‌شود
عسگری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران از عملکرد خوب بانک‌ها در تعیین تکلیف اموال تملیک شده خبر داد.
پاسخ مرندی به مسئول سازمان بهداشت جهانی | تصمیم‌گیری درباره استفاده نکردن از واکسن نامطمئن کرونا را حق مسلم خود می‌دانیم
۱۳۹۹/۱۰/۲۲ / کروناویروس / کرونا در ایران / فرهنگستان علوم ‌پزشکی / سید علیرضا مرندی / سازمان بهداشت جهانی / واکسن / سازمان ملل
پاسخ مرندی به مسئول سازمان بهداشت جهانی | تصمیم‌گیری درباره استفاده نکردن از واکسن نامطمئن کرونا را حق مسلم خود می‌دانیم
رئیس فرهنگستان علوم پزشکی در واکنش به اظهارات اخیر یکی از مسئولان سازمان جهانی بهداشت درباره برنامه ایران برای خرید واکسن کرونا، گفت: بسیار سپاسگزار خواهیم بود اگر تصمیمات ما را بیشتر سیاسی نکنید و با کمک به ما در دستیابی به همه تجهیزات پزشکی و واکسن‌های قابل اعتماد برای کنترل این بیماری همه‌گیر از ما حمایت کنید.
ببینید | حمله عجیب و جانانه یک گربه برای دفاع از سگ
۱۳۹۹/۱۰/۲۲ / گربه / حیوان
ببینید | حمله عجیب و جانانه یک گربه برای دفاع از سگ
ویدئویی از حمله جانانه یک گربه برای دفاع از سگ را ببینید. منبع: خبرآنلاین
ابقای مجدد ارز ۴۲۰۰ تومانی
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
ابقای مجدد ارز ۴۲۰۰ تومانی
اسحاق جهانگیری در بیست‌وچهارمین مراسم روز ملی صادرات در اتاق بازرگانی ایران گفت: «ما از سال ۹۷ سال‌های سختی را گذراندیم و سه‌سال نفسگیر بر همه گذشت. البته بر اساس برداشت شخصی باید بگویم که در سختی‌ها همه باید خودشان را خوب نشان دهند، اما در روز‌های سخت همه می‌خواهند از هر مسئولیتی فرار کنند.»
واکنش "مرندی" به اظهارات اخیر WHO درباره برنامه ایران برای خرید واکسن کرونا
۱۳۹۹/۱۰/۲۲ / اقتصادنیوز / تصمیمات / ظالمانه / who / مرندی
واکنش "مرندی" به اظهارات اخیر WHO درباره برنامه ایران برای خرید واکسن کرونا
اقتصاد نیوز : رییس فرهنگستان علوم پزشکی در واکنش به اظهارات اخیر یکی از مسوولان سازمان جهانی بهداشت درباره برنامه ایران برای خرید واکسن کرونا، با بیان اینکه حق مسلم خود می دانیم که نسبت به رد واکسن هایی که دارای فناوری نامطمئن بوده و یا از آزمایش، ایمنی یا قابلیت اطمینان ناکافی برخوردارهستند، تصمیم گیری کنیم، گفت: بسیار سپاسگزار خواهیم بود اگر تصمیمات ما را بیشتر سیاسی نکنید و با کمک به ما در دستیابی به همه…
سگ دانمارکی منتشر شد
۱۳۹۹/۱۰/۲۲ / کتاب و کتابخوانی / معرفی کتاب / کتابخانه
سگ دانمارکی منتشر شد
کتاب «سگ دانمارکی» نوشته ارسلان چلبی چاپ و منتشر شد.
اتاق عمل سیار در محله‌ها
۱۳۹۹/۱۰/۲۲ / منطقه ۲۲ / مشاغل / همشهری محله / حیوانات
اتاق عمل سیار در محله‌ها
شرکت «ساماندهی شهر تهران» با بهینه‌سازی امکانات، ارتقا کیفیت و ارائه خدمات به حیوانات مانند «سگ‌های بدون صاحب» به الگویی موفق و پیشتاز در این زمینه تبدیل شده است.
۱۳۹۹/۱۰/۲۲ / ام وی ام / چری / خودرو / مدیران خودرو / نمایندگی ستوده
جزئیات جدید فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو
 با توجه به ادامه ممنوعیت واردات خودرو در سال بعد، خرید اقساطی از مدیران خودرو در بازار فعلی را یک خرید حساب شده دانست و گفت: مدیران خودرو یکی از معدود شرکت هایی است که در شرایط فعلی و محدودیت ها در عرضه مدل های صفر کیلومتر به خصوص در سگمنت کراس اوور و شاسی بلند، نسبت به تولید و عرضه پرتعداد این خودروها ادامه می دهد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
شکایت رئیس صداوسیما از دو فعال رسانه‌ای
علی عسگری رییس صداوسیما در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ حضور عملی بیشتر در عرصه رسانه و سیاست در پیش گرفته اما خلاف انتظار، به‌جای جلب چهره‌های رسانه‌ای برای تحقق مشارکت حداکثری، تا اینجا از ۲ فعال رسانه‌ای شکایت کرده است.
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
شاکی؛ علی‌عسگری!
علی عسگری رییس صداوسیما در آستانه انتخابات 1400 حضور عملی بیشتر در عرصه رسانه و سیاست در پیش گرفته اما خلاف انتظار، به‌جای جلب چهره‌های رسانه‌ای برای تحقق مشارکت حداکثری، تا اینجا از 2 فعال رسانه‌ای شکایت کرده است. فرید مدرسی، روزنامه‌نگار نزدیک به دولت روحانی به تازگی اعلام کرده که صداوسیما از او شکایت کرده است. او در توییتی نوشت: «این نهاد عریض و طویل آنقدر بی‌توجه به ضعف و ناکارآمدی خود است که به اندک انتقاد و خبر و نظر را برنتافته و شکایت کرده است.» شهریورماه هم صداوسیما از وحید یامین‌پور، مجری سابق صداوسیما و ازجمله چهره‌های نزدیک به پایداری‌ها شکایت کرد. یامین‌پور به‌تازگی در رشته‌توییت انتقادی، رییس فعلی صداوسیما را …
شناسایی هویت شهید حشمت الله عسگری پس از 33 سال
۱۳۹۹/۱۰/۲۱ / شهید / شهدای دفاع مقدس / دفاع مقدس / معراج شهدا / کمیته جستجوی مفقودین
شناسایی هویت شهید حشمت الله عسگری پس از 33 سال
پیکر مطهر شهید حشمت الله عسگری از شهدای دوران دفاع مقدس، پس از گذشت 33 سال از شهادتش با تلاش گروه‌های تفحص شهدا کشف و شناسایی شد.
برگزاری کنفرانس «همجنسگرایان» به میزبانی امارات
۱۳۹۹/۱۰/۲۱ / اخبار "امارات"
برگزاری کنفرانس «همجنسگرایان» به میزبانی امارات
حاکمان امارات در ادامه سیاست‌های ذلت‌بار خود این بار میزبانی کنفرانس همجنسگرایان را در دبی برعهده می‌گیرند.
پایان ۳۳ سال چشم انتظاری مادر شهید حشمت اله عسگری
۱۳۹۹/۱۰/۲۱ / اسلامشهر / شهید / بنیاد شهید و امور ایثارگران
پایان ۳۳ سال چشم انتظاری مادر شهید حشمت اله عسگری
تهران- ایرنا- اعضای خانواده شهید حشمت اله عسگری امروز یکشنبه با پیکر این شهید تازه تفحص شده در معراج الشهدا دیدار و وداع کردند.
داستان سگی به نام «سرمه»
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
داستان سگی به نام «سرمه»
متولد چه سالی هستید و کجا؟
عسگری: رئیس قوه قضائیه با عناصر فاسد در حوزه نهاده های دامی و کشاورزی برخورد کند
۱۳۹۹/۱۰/۲۱ / نهاده‌های دامی / رئیس جمهور / رییس قوه قضاییه
عسگری: رئیس قوه قضائیه با عناصر فاسد در حوزه نهاده های دامی و کشاورزی برخورد کند
نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی از رئیس قوه قضائیه خواست با عناصر فاسد در حوزه نهاده های دامی و کشاورزی برخورد کند.
(ویدئو) تلاش کفتار برای سرقت شکار از سگ‌های وحشی
۱۳۹۹/۱۰/۲۱ / کفتار / سگ وحشی / حیات وحش / حیوانات وحشی
(ویدئو) تلاش کفتار برای سرقت شکار از سگ‌های وحشی
گروهی از سگ‌های وحشی تلاش یک کفتار برای سرقت لاشه یک شکار را ناکام گذاشتند.
با حیوانات مهربان باشیم
۱۳۹۹/۱۰/۲۱ / همشهری محله / بوستان / حیوانات
با حیوانات مهربان باشیم
روزگاری سهم گربه‌ها و سگ‌های بی‌صاحب از برخی انسان‌ها فقط لگد بود و سنگ و چوبی که‌گاه به سمت بدن‌های زخمی‌و گرسنه‌شان پرتاب می‌شد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
از اسلام تا مسلمانی از انقلاب تا انقلابی‌گری 2
محمد جواد حجتی کرمانی| بسیاری از خوانندگان وفادار این قلم می‌دانند که نویسنده این سطور فرزند یک روحانی زرتشتی‌زاده است که گوشه‌ای از حالات او را در کتابی به نام «از آتشکده تا مسجد» به رشته تحریر درآورده و شاید پاره‌ای از خوانندگان این مقاله، آن را خوانده باشند و اگر نخوانده‌اند، آن را بخوانند. بسیاری هم کتاب «فضیلت‌های فراموش شده» که به قلم علامه مصلح شیخ فقید حسینعلی راشد- رضوان‌الله علیه- نوشته شده(با مقدمه برادر مهجور- مهاجر به تربت حیدریه- زادگاه خودش و راشد اعنی:«جلال رفیع») خوانده‌اند و اگر نخوانده‌اند، بخوانند. فعلا تا یادم نرفته داستان مشهوری را از عالم بزرگ اصفهانی- سیدمحمدباقر شفتی- که «مسجد سید» …
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •