چهارشنبه, ۷ اسفند, ۱۳۹۸ / 26 February, 2020
بخشداری
روزنامه شهروند / ۴ ساعت قبل / ...
احتمال سیلابی شدن رودخانه‌های استان مرکزی
با آغاز دور تازه بارش‌ها در کشور، احتمال بروز سیلاب در برخی استان‌ها افزایش یافته است. مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای مرکزی گفت: سیلابی شدن رودخانه‌های استان مرکزی متاثر از ورود سامانه بارشی قوی به استان، قطعی است. عزت‌اله آمره‌ای دیروز به ایستا گفت: از آنجاکه شدت بارش ها به حدی نبوده که بتواند منجر به سیلابی شدن رودخانه‌های استان مرکزی شود لذا تاکنون هیچ گزارشی در این خصوص دریافت نشده است. او با اشاره به افزایش دبی رودخانه های استان مرکزی و همچنین افزایش شدت بارندگی‌ها در ساعات آینده، گفت: براساس پیش بینی‌های بعمل آمده رودخانه‌های استان سیلابی خواهند شد و از مردم درخواست می‌شود از اتراق در کنار رودخانه ها یا نزدیک شدن به رودخانه‌ها …
ریزش کوه محور پلدختر-خرم‌آباد را مسدود کرد
مشرق / ۹ ساعت قبل / اجتماعی
ریزش کوه محور پلدختر-خرم‌آباد را مسدود کرد
سرپرست بخشداری معمولان با بیان اینکه جاده معمولان به خرم‌آباد در محدوده چم حیدر بر اثر ریزش کوه مسدود شده گفت: محور جایگزین برای تردد مردم معمولان محور چولهول به پل زال است.
  ریزش کوه  شهر معمولان  تهران  اخبار حوادث
تابناک / ۳ روز قبل / ...
اخذ رای در مناطق صعب العبور آذربایجان غربی
پس از بارش های اخیر برف در استان آذربایجان غربی تعداد قابل توجهی از راه های روستاهای استان بسته یا تردد در آنها به سختی صورت می گرفت که با تلاش شبانه روزی ارگان های مختلف از جمله راهداری ، فرمانداری‌ها ، بخشداری ها ودیگر ارگانها، تلاش برای بازگشایی راه ها برای انتخابات روز ۲ اسفند انجام شد تا صندوق های رای به هر طریق ممکن به تمامی روستاهای استان جهت اخذ رای برسد. فرمانداری ارومیه نیز همچون دیگر فرمانداری های استان در تمام بخش ها از جمله بخش انزل با تلاش شبانه روزی صندوق های رای را به تمامی روستاها جهت اخذ رای رساند.
نمایندگان شعب در صورت نیاز به دریافت تعرفه‌های بیشتر چه کنند؟
مشرق / ۴ روز قبل / سیاسی
نمایندگان شعب در صورت نیاز به دریافت تعرفه‌های بیشتر چه کنند؟
در اطلاعیه ۳۲ ستاد انتخابات کشور آمده است: نمایندگان شعب در صورت نیاز به دریافت تعرفه‌های بیشتر به فرمانداری یا بخشداری مربوطه جهت تأمین کسری تعرفه و برگ رأی اطلاع دهند
  ستاد انتخابات کشور  انتخابات98  انتخابات مجلس
نمایندگان فرماندار و اعضای شعب نیاز به تعرفه و برگ رأی را اطلاع دهند
مهر / ۴ روز قبل / سیاسی
نمایندگان فرماندار و اعضای شعب نیاز به تعرفه و برگ رأی را اطلاع دهند
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۳۲ اعلام کرد: نمایندگان فرماندار و اعضای شعب نیاز به تعرفه و برگ رأی را اطلاع دهند.
  بخشداری  ستاد انتخابات کشور  خبرگزاری مهر  انتخابات 98
اطلاعیه شماره 32 ستاد انتخابات: نمایندگان شعب در صورت نیاز به تعرفه به فرمانداری اطلاع دهند
تسنیم / ۴ روز قبل / سیاسی
اطلاعیه شماره 32 ستاد انتخابات: نمایندگان شعب در صورت نیاز به تعرفه به فرمانداری اطلاع دهند
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد نمایندگان شعب در صورت نیاز به دریافت تعرفه‌های بیشتر به فرمانداری یا بخشداری مربوطه اطلاع دهند.
تابناک / ۵ روز قبل / سیاسی
دادستانی تهران: نیلوفر بیانی حاضر به بیان هیچ توضیحی نشد/توضیح درباره چرایی اعزام نیروهای امنیتی به قم/وزارت بهداشت عراق درخواست بسته شدن مرزهای ایران را تکذیب کرد/طلایی: خاتمی سکوت کرد چون اعتباری به …
رصد‌خانه «تابناک»؛ خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: برادر یکی‌از فوتی‌ها: به‌اصرار من از برادرم تست کرونا گرفتند/اگر فرماندار یا بخشداری بی‌طرف نباشد برکنار می‌شود/خارج رفته ها برای تست کرونا به آزمایشگاه پاستور تهران بروند و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
الف / ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ / سیاسی
عرف: اگر فرماندار یا بخشداری بی‌طرف نباشد برکنار می‌شود
به گزارش ایسنا، جمال عرف، طی سخنانی در گفت‌وگو با یکی از بخش‌های خبری سیما با بیان اینکه اگر نهادی که از منابع دولتی استفاده می‌کند پیامک‌های تبلیغاتی انتخاباتی ارائه کند تخلف است، تاکید کرد: ما چنانچه کسانی بدون اجازه از شماره همراه شهروندان برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کنند را مورد پیگیری قرار می‌دهیم و تخلفات را حتما رسیدگی خواهیم کرد. همچنین نهادهای دولتی جز برای دعوت به کلیت حضور در انتخابات نمی‌توانند درباره اشخاص پیامک تبلیغاتی ارسال کنند و این تخلف است.
  جمال عرف  نظارت بر انتخابات
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / ...
ذره‌بین
تخریب ساختمان سه طبقه و آتش‌سوزی در مرتضی‌گرد [شهروند] آتش‌سوزی گسترده کارگاه مبل در محله مرتضی‌گرد خسارت مالی زیادی برجای گذاشت.  سیدجلال ملکی، سخنگوی آتش‌نشانی با اعلام خبر آتش‌سوزی گسترده در کارگاه تولیدی مبل در محله مرتضی‌گرد درباره جزئیات این حادثه گفت: «ساعت ۲ و ۵۰ دقیقه بامداد آتش‌سوزی گسترده مبل در محله مرتضی‌گرد، خیابان ولیعصر ۳۵ به سامانه ۱۲۵ اعلام شد. به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه سه دستگاه تانکر آب و خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.» سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه محل آتش‌سوزی خارج از حوزه استحفاظی آتش‌نشانی تهران بود و آتش‌نشانان …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / ...
ساختمان ۳ طبقه آتش‌ گرفت و فروریخت
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از آتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان سه طبقه و تخریب بخش زیادی از این ساختمان خبر داد.به گزارش تسنیم، سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی گسترده در یک کارگاه تولیدی مبل در محله مرتضی‌گرد، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 2:50 بامداد آتش‌سوزی گسترده مبل در محله مرتضی‌گرد، خیابان ولیعصر 35 به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه سه دستگاه تانکر آب و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه محل آتش‌سوزی خارج از حوزه استحفاظی آتش‌نشانی تهران بود و آتش‌نشانان تهرانی به عنوان نیروی کمکی به محل حادثه اعزام شده بودند، گفت: محل حادثه توسط بخشداری و دهیاری مربوطه مدیریت می‌شد. …
تیشه‌ها ریشه «ماسوله خراسان» را می‌زنند؟
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ / ...
تیشه‌ها ریشه «ماسوله خراسان» را می‌زنند؟
در پی تماس‌های مردمی با ایسنا مبنی بر احتمال تخریب بخشی از روستای کنگ بر اساس طرح هادی این روستا و در معرض آسیب قرار گرفتن هویت تاریخی و جاذبه گردشگری این روستا؛ برای پی‌گیری این موضوع به گفت‌وگو با اهالی روستا و مسؤولان بخشداری آن نشستیم.
  سرویس زیارت و گردشگری  میراث فرهنگی  روستای کنگ  تخریب آثار تاریخی  مشهد  گردشگری  جاذبه گردشگری
تذکر امام‌جمعه قوچان به سرپرست بخشداری مرکزی در خصوص فعالیت انتخاباتی دهیاران
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ / ...
تذکر امام‌جمعه قوچان به سرپرست بخشداری مرکزی در خصوص فعالیت انتخاباتی دهیاران
امام جمعه شهرستان قوچان در جلسه شورای اداری شهرستان با انتقاد از عملکرد دهیاران بخش مرکزی این شهرستان در امر تبلیغات انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به سرپرست بخشداری مرکزی هشدار داد.
  استانی-سیاسی  انتخابات 98
گزارش ساخت و سازهای غیرمجاز روستاهای مهریز با سامانه ۱۸۳۶
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / ...
گزارش ساخت و سازهای غیرمجاز روستاهای مهریز با سامانه ۱۸۳۶
بخشدار بخش مرکزی شهرستان مهریز در استان یزد از راه‌اندازی سامانه‌ ۱۸۳۶ به عنوان پل ارتباطی بین مردم روستاهای این شهرستان با بخشداری و شرکت تعاونی وحدت دهیاران مهریز خبر داد.
  استانی-شهرستانها  ساخت و ساز غیرمجاز  تخلفات ساخت و ساز  روستا  مهریز
آب دریاچه اوان الموت کم شده است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / علمی و آموزشی
آب دریاچه اوان الموت کم شده است
قزوین - ایرنا - بخشدار الموت شرقی گفت: میزان آب دریاچه اوان در الموت قزوین به نسبت سال‌های گذشته کاهش چشمگیری داشته که باید مورد توجه و پیگیری مسؤولان قرار گیرد.
  گردشگری  بخشداری  قزوین
مسدود شدن راه ارتباطی روستاهای شمال بروجرد به علت بارش برف
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / ...
مسدود شدن راه ارتباطی روستاهای شمال بروجرد به علت بارش برف
بخشدار مرکزی بروجرد گفت: راه ارتباطی تعدادی از روستاهای شمال شهر به علت بارش برف مسدود شده است.
  استانی-شهرستانها  بارش برف  مسدود شدن جاده‌ها  بخشداری مرکزی
اطفاء ١٠٩ مورد پسماندسوزی در تهران در هفته گذشته
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ / اجتماعی
اطفاء ١٠٩ مورد پسماندسوزی در تهران در هفته گذشته
معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران از افزایش پسماندسوزی و ضایعات سوزی درسطح استان تهران خصوصا حاشیه بزرگراهها و اتوبانها و مسیرهای مواصلاتی بین تهران و استانهای مجاور خبر داد.
  دهیاریها  بخشداری  وزارت راه و شهرسازی  محمد رستگاری  شهرداری ها  شهر تهران
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ / ...
عملیات پاک سازی سواحل جزیره خارگ از آلودگی نفتی آغاز شد
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات پاک سازی آلودگی نفتی سواحل جزیره خارگ(آب‌های خلیج فارس) توسط ۲ شناور این اداره کل آغاز شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، سیاوش ارجمندزاده در تشریح این عملیات اظهار داشت: بنابر گزارش های دریافتی مبنی بر آلودگی نفتی در دریا از محل خط لوله انتقال نفت (مربوط به سکوی نفتی ابوذر تحت نظارت شرکت نفت فلات قاره منطقه خارگ) در ۸ مایلی غرب جزیره خارگ بلافاصله شناورهای قیام و ناجی ۹ به محل وقوع آلودگی اعزام شدندارجمند زاده افزود: طی پایش‌های متعدد شناورهای اعزام شده، لکه‎ای نفتی به وسعت ۱۵ مایل و با عرض ۱۰۰ متر در منطقه رویت شد.وی بیان کرد: در مراحل ابتدایی تیم مقابله با آلودگی به همراه تجهیزات و شناورهای خلیج فارس و قیام ۷ اداره …
استقرار 10 کمپ اسکان اضطراری هلال‌احمر در ترکمانچای
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / ...
استقرار 10 کمپ اسکان اضطراری هلال‌احمر در ترکمانچای
درپی اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تجمع اهالی شهر ترکمانچای در مقابل بخشداری این شهر، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه از برپایی 10 کمپ بزرگ برای اسکان مردم این شهر خبر داد.
  زلزله آذربایجان شرقی  زلزله میانه  چادرهای اسکان اضطراری  استانی-سیاسی
سارگپه مجروح به کلینیک پردیسان منتقل شد
مهر / ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ / اجتماعی
سارگپه مجروح به کلینیک پردیسان منتقل شد
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری از تحویل یک سارگپه توسط ماموران بخشداری خاوران به این اداره خبر داد.
  پارک پردیسان  مرکز بازپروری حیات وحش پردیسان  عقاب  پرندگان شکاری  پرندگان  حیات وحش  اداره کل محیط زیست استان تهران
پسماندسوزی جرم است/ دستگاه‌های مسئول ورود کنند
مهر / ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ / اجتماعی
پسماندسوزی جرم است/ دستگاه‌های مسئول ورود کنند
رستگاری گفت: برابر قانون، پسماندسوزی جرم است و شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، بخشداری‌ها، نیروی انتظامی، محیط زیست و چند وزارتخانه موظفند به آن ورود کنند اما عملا چنین اتفاقی نمی‌افتد.
  قوه قضائیه  بخشداری  وزارت کشاورزی  اداره کل محیط زیست استان تهران  محمد رستگاری  شهرداری ها  وزارت بهداشت  وزارت نیرو  وزارت کشور  نیروی انتظامی
‌روستاهای شهرستان قرچک رونق می گیرد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ / ...
‌روستاهای شهرستان قرچک رونق می گیرد
‌فرماندار قرچک گفت: اشتغال در روستاهای قرچک با همکاری مشترک بنیاد برکت، فرمانداری و بخشداری مرکزی این شهرستان رونق می‌گیرد.
  شهرستان قرچک
توقیف خودروهای بدون مجوز حمل چوب در خرم‌دره
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / اجتماعی
توقیف خودروهای بدون مجوز حمل چوب در خرم‌دره
رئیس اداره منابع‌طبیعی شهرستان خرم‌دره گفت: در صورتی که خودرویی مجوز حمل چوب نداشته باشد، حتی اگر چوب آن از باغ شخصی خود فرد حمل شده باشد، توقیف می‌شود.
  بخشداری  فرمانداری  خرم‌دره  زنجان  قاچاق چوب  استانی-شهرستانها
دفتر دادستانی پاریس در مورد حمله به پلیس تحقیق می کند
اسپوتنیک / ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ / سیاسی
دفتر دادستانی پاریس در مورد حمله به پلیس تحقیق می کند
دفتر دادستانی ضد تروریسم پاریس رسیدگی به پرونده آغاز شده پس از حمله روز پنجشنبه به بخشداری پلیس پاریس را آغاز کرد.
امیدواریم با تشکیل وزارت میراث فرهنگی شاهد تحول در حوزه گردشگری کشور باشیم
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ / ...
امیدواریم با تشکیل وزارت میراث فرهنگی شاهد تحول در حوزه گردشگری کشور باشیم
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جای تأسف است که مسجد جامع تاریخی ورامین که باید برای منطقه دلار تولید کند به جایی رسیده که برای نظافت آن، مجبوریم به شهرداری و یا بخشداری التماس کنیم.
  وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی
شورای فرهنگی در بخشداری های استان فعال شود
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / ...
شورای فرهنگی در بخشداری های استان فعال شود
استاندار گیلان فعال سازی شورای فرهنگی در بخشداری ها را مورد تاکید قرار داد و گفت: همه بخش ها باید در حوزه فرهنگ مشارکت موثر داشته باشند.
  استانی-فرهنگی و هنری  شورای فرهنگ عمومی
همه راه‌های روستایی مسدودشده در ایذه بازگشایی شدند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ / اجتماعی
همه راه‌های روستایی مسدودشده در ایذه بازگشایی شدند
اهواز-ایرنا- بخشدار سوسن از توابع شهرستان ایذه گفت: راه‌های روستایی که به دلیل ریزش کوه ناشی از زلزله‌های امروز سه شنبه بسته شده بود، بازگشایی شدند.
  بخشداری  ایرنا  زمین لرزه  ایذه  زلزله
سگ‌های هلال احمر به دنبال کودک گمشده در قلعه‌نو
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ / اجتماعی
سگ‌های هلال احمر به دنبال کودک گمشده در قلعه‌نو
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران از حضور دو تیم آنست در عملیات جست و جوی دختربچه ۲ ساله گمشده در قلعه نو خبر داد.
  سگ  هلال‌احمر  شاهین فتحی  گم شده  بخشداری قلعه نو
رشد ۴۸ درصدی انتصاب زنان در مدیریت های استانی وزارت کشور
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ / سیاسی
رشد ۴۸ درصدی انتصاب زنان در مدیریت های استانی وزارت کشور
تهران - ایرنا - بر اساس کارنامه تدوین شده از سوی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده که در جلسه امروز هیات دولت ارائه شد، بیش از ۴۸ درصد انتصاب مدیران زن در استانداری ها، فرمانداری ها و بخشداری ها رشد داشته است.
  معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده  وزارت کشور  معصومه ابتکار  نرخ اشتغال
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ / ...
فرماندار قم: بخش عمده اتهام عدم توفیق دین در اداره جامعه به عملکرد ما باز می گردد
شفقنا- فرماندار قم گفت: بخش عمده اتهام ناکارآمدی به نظام و عدم توفیق دین در اداره جامعه به عملکرد ما برمی گردد. به گزارش خبرنگار شفقنا در قم، مرتضی حیدری پیش از ظهر امروز در نشست استاندار با دهیاران شهرستان قم که در سالن معصومیه فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: در حال حاضر ۱۰۸ دهیاری در قالب پنج بخشداری فعالیت […]
اعطای امان‌نامه به شش تن از شهروندان هرمزگان
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ / ...
اعطای امان‌نامه به شش تن از شهروندان هرمزگان
استاندار هرمزگان گفت: به شش تن از افرادی که در گذشته مرتکب جرم شده بودند، اما اظهار ندامت و پشیمانی خود را به صورت مکتوب به دستگاه های امنیتی، انتظامی، قضایی، فرمانداری ها و بخشداری ها اعلام کردند، امان نامه اعطا شد.
  امان‌نامه  استاندار هرمزگان
فرارو / ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ / سیاسی
برادر، خواهر ۱۶ ساله خود را خفه کرد
سرپرست بخشداری پاتاوه شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: محل وقوع این حادثه تلخ تا شهر پاتاوه حدود شش کیلومتر است و متاسفانه این برادر، خواهر کوچک را "خفه " کرده بود.
  برادر  خواهر  خفه کردن
جشن شکرگزاری گیلاس لواسان برگزار شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ / اقتصادی
جشن شکرگزاری گیلاس لواسان برگزار شد
تهران- ایرنا- به رسم هر سال مراسم جشن شکرگزاری گیلاس لواسان با حضور کشاورزان، شهروندان و مسئولان شهرستان شمیرانات امروز (چهارشنبه) در محل بخشداری لواسانات برگزار شد.
  صادرات  شمیرانات  کشاورزی
مراتع شیت طعمه حریق شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ / ...
مراتع شیت طعمه حریق شد
آتش‌سوزی در ۱۷ هکتار از مراتع روستای «شیت» شهرستان طارم با همکاری ماموران یگان حفاظت منابع‌ طبیعی، بخشداری چورزق، نیروهای جمعیت هلال‌ احمر طارم و مردم محلی در ییلاقات این روستا مهار شد.
  مراتع شیت  حریق
بخشداران مطالبه گر باشند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ / اقتصادی
بخشداران مطالبه گر باشند
خرم آباد – ایرنا – معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: بخشداران استان صف اول مقابله و احضا مشکلات هستند که باید در این راه مطالبه گر باشند.
  بخشداری  معاون عمرانی
شرایط صدور کارت هوشمند روستاییان آسان شود
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ / اجتماعی
شرایط صدور کارت هوشمند روستاییان آسان شود
یاسوج- ایرنا- فرماندار بویراحمد گفت:روستاییان و مناطق محروم این شهرستان که موفق به دریافت کارت ملی هوشمند نشده اند با کمک دهیاری و بخشداری ها شناسایی و زیرساخت های دسترسی راحت و کم هزینه تر برای صدور فراهم شود.
سرباز امریه در بخشداری‌های مناطق محروم قزوین جذب می شود
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ / اجتماعی
سرباز امریه در بخشداری‌های مناطق محروم قزوین جذب می شود
قزوین - ایرنا - مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت:سربازان امریه در بخشداری‌های مناطق محروم استان قزوین همزمان با سراسر کشور جذب می‌شوند.
  امریه  بخشداری  استان قزوین
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ / ...
هشدار فرماندار قم نسبت به وضعیت نابسامان سایت سلفچگان
شفقنا- فرماندار قم گفت: بخشداری ها و دهیاری های استان قم برای ساماندهی پسماندها به ویژه پسماندهای صنعتی و برخورد با متخلفان در این عرصه کاملا بسیج شده اند. به گزارش شفقنا، مرتضی حیدری در جلسه کارگروه مدیریت پسماند استان گفت: وضعیت سایت ۱۸ هکتاری پسماندهای صنعتی سلفچگان بسیار نابسامان است و اثرات مخرب زیست محیطی زیادی را برای منطقه […]
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ / ...
چهار دستگاه تانکر آب رسانی به بخش غیزانیه اختصاص یافت
رئیس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی حفاری ایران از اختصاص چهار دستگاه تانکر آب رسانی به بخش غیزانیه برای تامین آب آشامیدنی ساکنان این منطقه و روستاهای اطراف خبر داد . رضا الاسوند در توضیح بیشتر در این باره گفت: پیرو اعلام فرمانداری اهواز مبنی بر درخواست بخشداری غیزانیه با توجه به تکمیل نشدن پروژه خط انتقال آب منطقه و نزدیک شدن فصل تابستان این اقدام در راستای مسئولیت های اجتماعی شرکت صورت می پذیرد . وی افزود: در این ارتباط چهار دستگاه تانکر آبرسانی 16 هزار لیتری از 15 اردیبهشت تا پایان شهریور ماه تامین آب آشامیدنی این منطقه را با همکاری بخشداری بر عهده خواهد داشت . الاسوند اظهار کرد: همچنین در موقعیت عین دو نیز در روزهای اخیر بر اساس درخواست معاون خدمات شهری شهرداری اهواز و اعلام …
معاون استاندار خراسان شمالی بر مبارزه با بیسوادی تاکید کرد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ / فرهنگی و هنری
معاون استاندار خراسان شمالی بر مبارزه با بیسوادی تاکید کرد
بجنورد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: باید از تمام توان فرمانداری ها، بخشداری ها و دهیاری ها برای مبارزه با بیسوادی بهره ببریم.
  اجتماعی  سوادآموزی  استفاده از ظرفیت ها  خراسان شمالی
سرپرست بخشداری مرکزی ساوه منصوب شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ / سیاسی
سرپرست بخشداری مرکزی ساوه منصوب شد
ساوه - ایرنا - با حکم استاندار، 'کیوان گودرزی راد ' به سرپرستی بخشداری مرکزی شهرستان ساوه منصوب شد.
  سیاسی  انتصاب  بخشداری مرکزی  ساوه
فرمانداری شهرستان درگزین افتتاح شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ / سیاسی
فرمانداری شهرستان درگزین افتتاح شد
همدان- ایرنا- ساختمان فرمانداری شهرستان جدید «درگزین» به همراه ساختمان 2 بخشداری مرکزی و شاهنجرین روز یکشنبه با حضور استاندار و امام جمعه همدان افتتاح شد.
نماینده تهران: تضعیف شورا نمایندگان را از انجام وظیفه اصلی دور می کند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ / سیاسی
نماینده تهران: تضعیف شورا نمایندگان را از انجام وظیفه اصلی دور می کند
تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر برخی افراد می گذاشتند شورا به درستی به وظایفش عمل کند، لازم نبود نمایندگان مجلس از وظیفه اصلی خود دور شده و امور بخشداری پیگیری کنند.
نشست مسئولان شهرهای ندوشن یزد و ورزنه اصفهان برگزار شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ / اقتصادی
نشست مسئولان شهرهای ندوشن یزد و ورزنه اصفهان برگزار شد
یزد - ایرنا - نشست مشترک مسئولان شهرهای ندوشن از توابع استان یزد و ورزنه اصفهان در راستای تعامل و همکاری دو جانبه در بخش های دامداری، کشاورزی و گردشگری در بخشداری ندوشن برگزار شد.
حفظ منافع ملی کشور در برخورد با اتباع بیگانه اولویت دارد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ / اجتماعی
حفظ منافع ملی کشور در برخورد با اتباع بیگانه اولویت دارد
قزوین - ایرنا - سرپرست بخشداری مرکزی قزوین گفت:علیرغم التزام به تمامی قراردادهای بین المللی باید حفظ منافع ملی کشور و رعایت حقوق داخلی در برخورد با اتباع بیگانه و خارجی اولویت داشته باشد.
انتصاب جدید در فرمانداری خوسف و بخشداری بیرجند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ / سیاسی
انتصاب جدید در فرمانداری خوسف و بخشداری بیرجند
بیرچند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در احکام جداگانه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان خوسف و بخشدار مرکزی شهرستان بیرجند را منصوب کرد.
دستگاه های اجرایی همدان زیر ذره بین بازرسان استاندار
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ / سیاسی
دستگاه های اجرایی همدان زیر ذره بین بازرسان استاندار
همدان- ایرنا- رییس هیات عالی بازرسی استانداری همدان گفت: طبق تاکید سیدسعید شاهرخی استاندار همدان، تمامی فرمانداری ها، بخشداری ها، شهرداری ها و دهیاری های استان مورد بازرسی قرار می ‌گیرند و ملایر مقصد نخست این راهبرد انتخاب شده است.
خسارت دیدگان بارندگی اخیر به فرمانداری ها مراجعه کنند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ / اجتماعی
خسارت دیدگان بارندگی اخیر به فرمانداری ها مراجعه کنند
بندرعباس- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: خسارت دیدگان بارندگی اخیر استان به دهیاری ها، بخشداری ها و فرمانداری های شهرستان خود مراجعه کنند.
انشعابات غیر مجاز آب چالش آبرسانی به روستاهای پیشوا است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ / اقتصادی
انشعابات غیر مجاز آب چالش آبرسانی به روستاهای پیشوا است
تهران – ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران با تأکید بر ضرورت ساماندهی انشعاب های غیرمجاز آب در روستاها گفت: انشعابات غیر مجاز آب در مناطق روستایی پیشوا چالشی است که باید با دستور دادستانی و همکاری بخشداری ها جمع آوری شود.
گازگرفتگی شرکت کنندگان مراسم ختم در نوشهر
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ / اجتماعی
گازگرفتگی شرکت کنندگان مراسم ختم در نوشهر
نوشهر - ایرنا - معاون فرماندار نوشهر و سرپرست بخشداری کجور گفت: هشت نفر از ساکنان روستای دلسم بخش کجور شهرستان نوشهر بر اثر گازگرفتگی دچار مسمومیت شدند.
هشت نفر ازساکنان روستایی درکجور نوشهر دچارمسمومیت با گازشدند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ / اجتماعی
هشت نفر ازساکنان روستایی درکجور نوشهر دچارمسمومیت با گازشدند
نوشهر - ایرنا - معاون فرماندار نوشهر و سرپرست بخشداری کجور گفت: هشت نفر از ساکنان روستای دلسم بخش کجور شهرستان نوشهر بر اثر گازگرفتگی دچار مسمویت شدند.
مهلت ثبت نام خسارت سیل زدگان تا پایان فروردین است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ / اجتماعی
مهلت ثبت نام خسارت سیل زدگان تا پایان فروردین است
ایرنا - ایلام - مدیرکل بنیاد مسکن ایلام با بیان اینکه مهلت ثبت نام خسارت سیل زدگان تا پایان فروردین ماه است، گفت: تمام خسارت دیدگان سیل اخیر در استان به بنیاد مسکن شهرستان‌ها یا بخشداری محل سکونت مراجعه و درخواست خود را جهت ارزیابی خسارات وارده تحویل دهند.
باغ های جاده قزوین-فارسیان دچار خسارت شدند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ / اجتماعی
باغ های جاده قزوین-فارسیان دچار خسارت شدند
قزوین - ایرنا - سرپرست بخشداری مرکزی قزوین گفت: برخی باغ های مسیر قزوین-فارسیان به دلیل سیلاب دچار خسارت شدند.
قطعی برق در دشتیاری چابهار تلفن همراه را هم قطع می کند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ / اجتماعی
قطعی برق در دشتیاری چابهار تلفن همراه را هم قطع می کند
چابهار- ایرنا- سرپرست بخشداری دشتیاری چابهار گفت: همزمان با قطعی برق در این بخش ارتباط تلفنی نیز به دلیل نداشتن باطری در دکل ها سبب قطع تلفن همراه نیز می شود و نمی توان از حوادث و خسارت ها بویژه اوضاع سیل باخبر شد.
نشت گاز موجب انفجار یک مغازه درحسین آبادکالپوش شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ / اجتماعی
نشت گاز موجب انفجار یک مغازه درحسین آبادکالپوش شد
شاهرود - ایرنا - سرپرست بخشداری کالپوش گفت : شب گذشته یک مغازه در روستای حسین آبادکالپوش بر اثر نشت گاز منفجر و یک تن مصدوم شد.
سیل‌زدگان ایلامی برای گرفتن خسارت به بخشداری محل سکونت مراجعه کنند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ / اجتماعی
سیل‌زدگان ایلامی برای گرفتن خسارت به بخشداری محل سکونت مراجعه کنند
ایلام - ایرنا-مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان ایلام گفت: سیل زدگان ایلامی برای گرفتن خسارت به بخشداری محل سکونت مراجعه کنند.
رانش زمین در خرم‌آباد‌؛ دستور تخلیه ۱۰روستا صادر شد‌
اقتصادآنلاین / ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ / اقتصادی
رانش زمین در خرم‌آباد‌؛ دستور تخلیه ۱۰روستا صادر شد‌
معاون عمرانی فرماندار خرم‌آباد گفت:به تمام روستاهای در معرض رانش زمین از طریق بخشداری هشدار داده‌ شده ‌منازل خود را ترک کنند.
هلال احمر: راه زمینی به معمولان لرستان نداریم، امدادرسانی هوایی صورت می‌گیرد
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ / اجتماعی
هلال احمر: راه زمینی به معمولان لرستان نداریم، امدادرسانی هوایی صورت می‌گیرد
ایلنا نوشت: رییس سازمان امداد و نجات با بیان اینکه راه زمینی هنوز ایجاد نشده، گفت: چنانچه امنیت شهر توسط بخشداری تامین شود امدادرسانی‌ها سریع‌تر انجام می‌شود.
راه زمینی برای رسیدن به شهر معمولان مسدود است/مشکلی برای تامین اقلام زیستی وجود ندارد
مهر / ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ / اجتماعی
راه زمینی برای رسیدن به شهر معمولان مسدود است/مشکلی برای تامین اقلام زیستی وجود ندارد
رییس سازمان امداد و نجات با بیان اینکه راه زمینی برای رسیدن به شهر معمولان هنوز ایجاد نشده، گفت: چنانچه امنیت شهر توسط بخشداری تامین شود امدادرسانی‌ها سریع‌تر انجام می‌شود.
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ / ...
فرماندار قم: خسارات ناشی از سیل مستندسازی می شود
شفقنا- فرماندار قم گفت: خسارات ناشی از سیل در قم در حال مستند سازی است در این راستا بخشداری ها و جهاد کشاورزی و بقیه عوامل در حال جمع آوری اطلاعات و مستند کردن میزان خسارات هستند تا گزارش ها ارائه شود. به گزارش شفقنا، مرتضی حیدری، وضعیت مدیریت بحران در قم را در چند روز گذشته در مواجهه با […]
انجام ۱۰ سورتی پرواز به شهرستان معمولان/راه زمینی هنوز ایجاد نشده/مشکلی برای تامین اقلام زیستی وجود ندارد
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ / اجتماعی
انجام ۱۰ سورتی پرواز به شهرستان معمولان/راه زمینی هنوز ایجاد نشده/مشکلی برای تامین اقلام زیستی وجود ندارد
ایلنا: رییس سازمان امداد و نجات با بیان اینکه راه زمینی هنوز ایجاد نشده، گفت: چنانچه امنیت شهر توسط بخشداری تامین شود امدادرسانی‌ها سریع‌تر انجام می‌شود.
صیادان اروندکنار نسبت به ممنوعیت صید معترض اند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۱۳ / اقتصادی
صیادان اروندکنار نسبت به ممنوعیت صید معترض اند
آبادان - ایرنا - 100 نفر از صیادان اروندکنار در اعتراض به ممنوعیت صید روبه روی بخشداری تجمع کردند.
احتمال ریزش دیواره‌های رودخانه کن و کرج در محدوده اسلامشهر / فرماندار: شهروندان از نزدیک شدن به رودخانه‌ها اجتناب کنند
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۱/۱۳ / اجتماعی
احتمال ریزش دیواره‌های رودخانه کن و کرج در محدوده اسلامشهر / فرماندار: شهروندان از نزدیک شدن به رودخانه‌ها اجتناب کنند
فرماندار اسلامشهر با اشاره به احتمال ریزش دیواره‌های رودخانه کن و کرج گفت: شهروندان از نزدیک شدن به این رودخانه‌ها اجتناب کنند. وی بیان کرد: عوامل بخشداری چهاردانگه نیز جهت حفظ جان مردم به سرعت منازل مسکونی و کارگاه‌هایی که در نزدیکی رودخانه کن قرار داشتند را تخلیه کردند تا خسارت چندانی رخ ندهد.
رانش و ریزش بیشتر کوه های الموت شرقی/احتمال جاری شدن آب رودخانه ها به روستاها
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۱/۱۳ / اجتماعی
رانش و ریزش بیشتر کوه های الموت شرقی/احتمال جاری شدن آب رودخانه ها به روستاها
ایلنا: سرپرست بخشداری الموت شرقی گفت: با توجه به حجم گسترده بارش ها بیشتر کوه های منطقه دچار رانش و ریزش شده اند و باید برنامه ریزی های لازم برای کاهش مخاطرات آنها…
بیشتر کوه های الموت شرقی در قزوین دچار رانش و ریزش شده اند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ / اجتماعی
بیشتر کوه های الموت شرقی در قزوین دچار رانش و ریزش شده اند
قزوین - ایرنا - سرپرست بخشداری الموت شرقی گفت: با توجه به حجم گسترده بارش ها بیشتر کوه های منطقه دچار رانش و ریزش شده اند و باید برنامه ریزی های لازم برای کاهش مخاطرات آنها صورت گیرد.
باز شدن دریچه های سد طالقان صحت ندارد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ / اجتماعی
باز شدن دریچه های سد طالقان صحت ندارد
قزوین - ایرنا - سرپرست بخشداری الموت غربی گفت: باز شدن دریچه های سد طالقان طی امروز و فردا صحت نداشته و یک شایعه بی اساس است
تخلیه چند خانه  در روستای میزوج قزوین
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ / اجتماعی
تخلیه چند خانه در روستای میزوج قزوین
قزوین - ایرنا - در پی بارش های چند روزه اخیر و احتمال ریزش ساختمان های روستای میزوج ، سرپرست بخشداری مرکزی قزوین با حضور در این روستا دستور تخلیه چند واحد مسکونی را صادر کرد.
18 روستای بخش مرکزی قزوین در معرض خطر سیلاب قرار دارند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ / اجتماعی
18 روستای بخش مرکزی قزوین در معرض خطر سیلاب قرار دارند
قزوین – ایرنا - سرپرست بخشداری مرکزی قزوین گفت: 18 روستای بخش در معرض خطر سیلاب قرار دارند و شهرداران و دهیاران برای مقابله با آن آماده باش هستند.
تصاویر | نجات گردشگران گمشده در آبشار شوی دزفول
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۱/۰۸ / عکس
تصاویر | نجات گردشگران گمشده در آبشار شوی دزفول
رییس جمعیت هلال احمر دزفول با اشاره به گم شدن برخی اعضای یک گروه گردشگری در منطقه آبشار شوی گفت: همه گردشگران با تلاش نیروهای هلال احمر و بخشداری در سلامت کامل پیدا شدند.
بخشداری دشت عباس آغاز بکار کرد
ایرنا / ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ / سیاسی
بخشداری دشت عباس آغاز بکار کرد
ایلام- ایرنا- بخشداری بخش تازه تاسیس دشت عباس از توابع شهرستان دهلران با حضور معاون سیاسی استاندار و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی آغاز بکار کرد.
انتصاب مطلبی‌نژاد در بخشداری آفتاب
فارس / ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ / اجتماعی
انتصاب مطلبی‌نژاد در بخشداری آفتاب
مطلبی‌نژاد به عنوان بخشدار شهر آفتاب منصوب شد.
ادارات شهرستان قزوین مورد بازدید و نظارت قرار می گیرند
ایرنا / ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ / اجتماعی
ادارات شهرستان قزوین مورد بازدید و نظارت قرار می گیرند
قزوین – ایرنا - سرپرست فرمانداری قزوین گفت: ادارات شهرستان قزوین به منظور افزایش نظارت و ایجاد هماهنگی بین دستگاه های اجرایی و بخشداری ها مورد بازدید قرار می گیرند.
دیدارنیوز / ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ / اجتماعی
تشکیل ستاد تبلیغات انتخاباتی برای نامزدها بدون اعلام قبلی ممنوع است
نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مقرر کردند تشکیل ستاد انتخاباتی بدون اعلام قبلی به فرمانداری یا بخشداری ممنوع است.
واکنش کاربران توییتر به مستند ‎ایستگاه پایانی دروغ/ شوخی کوچیک با اپوزیسیون/ وقتی مدیر آمدنیوز اندازه جلبک مغز ندارد/ در آرزوی بخشداری تورقوز آباد  
الف / ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ / سیاسی
واکنش کاربران توییتر به مستند ‎ایستگاه پایانی دروغ/ شوخی کوچیک با اپوزیسیون/ وقتی مدیر آمدنیوز اندازه جلبک مغز ندارد/ در آرزوی بخشداری تورقوز آباد  
دو قسمت مستند «‎ایستگاه پایانی دروغ» در دو شب گذشته از صدا و سیما پخش شد که ضربه سنگین دستگاه‌های اطلاعاتی ایران به دستگاه‌های اطلاعاتی غرب، اپوزسیون و ضدانقلاب بود را نشان داد؛ مستندی که در آن نیما (روح‌الله) زم موسس کانال آمدنیوز در این مدت بازی خورده است، کاربران توییتر به این موضوع واکنش نشان دادند که در ادامه مشاهده می‌کنید:
مدارس دهدز در استان خوزستان فردا تعطیل است
مهر / ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ / اجتماعی
مدارس دهدز در استان خوزستان فردا تعطیل است
اهواز ـ بر اساس اعلام بخشداری دهدز شهرستان ایذه، کلیه مدارس این بخش فردا به علت بازش سنگین برف تعطیل هستند.
آزادی گروگان ۲۹ ساله در دلگان در کمتر از ۷۲ ساعت
ایسنا / ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ / ...
آزادی گروگان ۲۹ ساله در دلگان در کمتر از ۷۲ ساعت
فرماندار و رئیس شورای تامین دلگان گفت: به لطف خداوند و با تلاش شورای تامین، بخشداری مرکزی و جمعی از معتمدین طائفه شهلی بر، شخصی از اهالی استان کرمان که طی ۷۲ ساعت گذشته توسط عده‌ای به شهرستان دلگان گروگان آورده شده بود، آزاد و تحویل خانواده شد.
استاندار فارس: بازماندگان از تحصیل به مدرسه بازگردانده شوند
ایرنا / ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ / فرهنگی و هنری
استاندار فارس: بازماندگان از تحصیل به مدرسه بازگردانده شوند
شیراز-ایرنا- استاندار فارس گفت: همه دستگاه ها و نهادها از جمله شهرداری ها، ثبت احوال، بهزیستی، کمیته امداد، فرمانداری ها، بخشداری ها و دادگستری به آموزش و پرورش کمک کنند تا تمام بازماندگان از تحصیل در این استان به مدرسه بازگردانده شوند.
استاندار اصفهان به صورت سرزده از قمصر کاشان دیدن کرد
ایرنا / ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ / سیاسی
استاندار اصفهان به صورت سرزده از قمصر کاشان دیدن کرد
کاشان - ایرنا - استاندار اصفهان روز سه شنبه در سفری سرزده به کاشان، با همراهی فرماندار ویژه این شهرستان از مجموعه بخشداری و شهرداری قمصر دیدن کرد.
ترویج مطالعه در بخش مرکزی ابرکوه نیاز به همکاری خانواده ها دارد
ایرنا / ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ / فرهنگی و هنری
ترویج مطالعه در بخش مرکزی ابرکوه نیاز به همکاری خانواده ها دارد
یزد - ایرنا - سرپرست بخشداری مرکزی ابرکوه گفت: برای افزایش فعالیت‌های فرهنگی و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه خصوصا در این بخش نیازمند مشارکت و همکاری خانواده هاست.
شکایت یک سرپرست بخشداری از خبرنگاری در قزوین پس گرفته شد
ایرنا / ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ / فرهنگی و هنری
شکایت یک سرپرست بخشداری از خبرنگاری در قزوین پس گرفته شد
قزوین - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین گفت: با دستور و پیگیری استاندار، شکایت یک سرپرست بخشداری از خبرنگاری در قزوین پس گرفته شد.
امدادرسانی به سیل زدگان در خاش
ایرنا / ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ / عکس
امدادرسانی به سیل زدگان در خاش
ایرنا- زاهدان- با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، فرماندار و سرپرست بخشداری مرکزی خاش به آسیب دیدگان ناشی از سیلاب در مناطق دشت آبخوان، سرتلاپ و چاشهی خدمات امدادی با چرخ بال انجام شد.عکس: محمد امین میربلوچزهی