چهارشنبه, ۷ اسفند, ۱۳۹۸ / 26 February, 2020
سن سربازی
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ / ...
توضیحات سردار مهری درباره افزایش سن مشمولان خدمت سربازی از ۱۸ به ۲۰ سال
رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی درباره افزایش سن مشمولان خدمت سربازی از ۱۸ به ۲۰ سال که گفته می‌شود خواسته شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده است، گفت: ضرورتی بر افزایش سن مشمولان خدمت سربازی وجود ندارد؛ افزایش سن مشمولیت سربازی، نیازمند فرآیند جدید قانون‌گذاری است.
آیا سن مشمولان سربازی از ۱۸ به ۲۰ افزایش می‌یابد؟ | پاسخ نظام وظیفه
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ / اجتماعی
آیا سن مشمولان سربازی از ۱۸ به ۲۰ افزایش می‌یابد؟ | پاسخ نظام وظیفه
رئیس سازمان نظام وظیفه درباره افزایش سن مشمولان خدمت سربازی از ۱۸ به ۲۰ سال که گفته می‌شود خواسته شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده است، گفت: ضرورتی بر افزایش سن مشمولان خدمت سربازی وجود ندارد.
فرارو / ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ / سیاسی
مردان تا چه سنی باید به سربازی بروند؟
متولدین ۵۵ به بعد سرباز هستند و باید تکلیف نظام وظیفه خود را مشخص کنند و یا این که این وضع تا سن ۵۱ سالگی را ادامه دهند.
  نظام وظیفه  خدمت سربازی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / ...
رشد 16 درصدی خرید خدمت سربازی بیمه شدگان تامین اجتماعی خوزستان
مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان از رشد 16 درصدی درخواست خرید خدمت سربازی توسط بیمه شدگان استان خبر داد .سید محمد مرعشی مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان با اعلام اینکه براساس آمار چهار ماهه اول سالجاری تعداد درخواست های خرید خدمت سربازی توسط بیمه شدگان استان 4170 مورد بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته یعنی 3590 فقره درخواست ارائه شده 16 درصد رشد داشته در تشریح قانون مربوط به امکان خرید خدمت سربازی گفت : در هشتم مرداد ماه سال 1385 از سوی مجلس شورای اسلامی قانونی تصویب شد که امکان خرید سربازی یا نظام وظیفه را برای بیمه شدگان فراهم کرد از این رو تمامی افرادی که تقاضای خود را برای خدمت سربازی ارائه دهند می توانند از این قانون استفاده نمایند. مرعشی تصریح کرد : متقاضیان باید حتماً در حال …
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / اجتماعی
"حدود تغییر قیافه افراد در جراحی‌های زیبایی" باید با همکاری علما و حقوقدانان بررسی شود/ پرداخت بخشی از حقوق معوقه کارگران خط۶ متروی تهران تا پایان مهرماه/ پیام اربعین پیروزی منطق و عقلانیت است/ ارائه گزارشی …
"حدود تغییر قیافه افراد در جراحی‌های زیبایی" باید با همکاری علما و حقوقدانان بررسی شود، پرداخت بخشی از حقوق معوقه کارگران خط۶ متروی تهران تا پایان مهرماه، پیام اربعین پیروزی منطق و عقلانیت است، ارائه گزارشی از تخلفات موسسه خیریه امام رضا و بیمارستان پروفسور سمیعی، ضرورتی برای افزایش سن سربازی و تغییر قانون وجود ندارد، از جمله اخبار مهم امروز سرویس اجتماعی خبرگزاری ایلنا است.
ضرورتی برای افزایش سن سربازی و تغییر قانون وجود ندارد/ کارت‌سربازی 15 روز بعد از پایان خدمت ارسال می‌شود
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / اجتماعی
ضرورتی برای افزایش سن سربازی و تغییر قانون وجود ندارد/ کارت‌سربازی 15 روز بعد از پایان خدمت ارسال می‌شود
رییس سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا توضیحاتی را در خصوص افزایش سن سربازی و مدت زمان ارسال کارت‌های معافیت و پایان خدمت اعلام کرد.
راهکار مقامات ایرانی برای افزایش سن سربازی
اسپوتنیک / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / ...
راهکار مقامات ایرانی برای افزایش سن سربازی
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ایران برای برداشته شدن اضطراب دانش آموزان درخواست کرد تا سن سربازی به 20 سالگی برسد.
از جنجال ایدز در لردگان تا تقویت بارش‌ها در کشور
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / اجتماعی
از جنجال ایدز در لردگان تا تقویت بارش‌ها در کشور
جنجال ایدز در لردگان؛ از حاشیه تا واقعیت، آیا وسعت مراتع کشور کاهش پیدا کرده است؟، افزایش هفت میلیون نفری جمعیت میانسال تا سال ۱۴۲۰، تقویت بارش‌ها در کشور در نیمه دوم آبان و واکنش سردار کمالی به پیشنهاد افزایش سن سربازی از جمله اخبار امروز(۱۵ مهرماه) اداره اجتماعی ایسنا است.
  صدور مدرک جعلی  محدودیت واگذاری مراتع  اربعین ۹۸  بیماری ایدز  لردگان  باران  بسته اخبار اجتماعی ایسنا
واکنش سردار کمالی به افزایش سن سربازی / این موضوع در حد یک طرح است
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / اجتماعی
واکنش سردار کمالی به افزایش سن سربازی / این موضوع در حد یک طرح است
رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص اظهارات دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر افزایش سن سربازی گفت: چنین طرحی به ستاد کل واصل نشده است.
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / ...
سن سربازی به ۲۰ سال افزایش پیدا می‌کند؟/ توضیحات سردار کمالی
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درپی پیشنهاد مطرح شده برای افزایش سن سربازی به ۲۰ سال، توضیحاتی در این باره ارایه کرد.
ویدیو / افزایش سن سربازی به ۲۰ سال؟
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / فیلم
ویدیو / افزایش سن سربازی به ۲۰ سال؟
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: از ستادکل نیروهای مسلح درخواست به تعویق افتادن مهلت سربازی مشمولان را داریم، اگر سن اعزام به سربازی، با دوسال تعویق ۲۰ سال شود فشار کنکور نیز بر دانش آموزان کاهش می‌یابد.
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / سیاسی
درخواست شورای عالی انقلاب فرهنگی برای افزایش سن سربازی + جزئیات
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اگر سن اعزام به سربازی، با دوسال تعویق ۲۰ سال شود یقینا فشار کنکور نیز بر دانش آموزان کاهش می‌یابد.
پیشنهاد افزایش سن سربازی؛ خدمتِ داوطلبان کنکور با ۲ سال تاخیر در ۲۰ سالگی باشد
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / اجتماعی
پیشنهاد افزایش سن سربازی؛ خدمتِ داوطلبان کنکور با ۲ سال تاخیر در ۲۰ سالگی باشد
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اگر مسئله سربازی داوطلبان کنکور با ستاد نیروهای مسلح حل شود که دوره سربازی با تاخیر همراه و به ۲۰ سالگی برسد این اضطراب از دانش‌آموزان برداشته می‌شود.
تابناک / ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ / ...
معرفی مسن‌ترین سرباز ناجا
مسن‌ترین سرباز ناجا با ۴۳ سال سن در کلانتری ۱۱ شهرستان ابهر خدمت می‌کند. وی با یک پسر ۲۲ ساله و دختر ۱۴ ساله، با داشتن ۲۸ سال غیبت از سال گذشته به خدمت سربازی اعزام شد.
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ / فرهنگی و هنری
خدمت سربازی در سن ۴۸ سالگی! + عکس
“اسحق منیری پور” متولد ۵۰ با وجود اینکه مدت زیادی از موعد اعزام به خدمت سربازیش گذشته، اما اکنون خود را برای انجام خدمت سربازی معرفی کرده است. وی به مرکز آموزش “شهید باهنر” واقع در شهر کرمان اعزام شده است.
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ / اقتصادی
ضرورت بهبود ساختار خدمت سربازی
سربازی علاوه بر اینکه هزینه‌های بالایی را در بخش تحصیل بی رویه، افزایش سن ازدواج و بازار کار بر جامعه، کشور و دولت تحمیل می‌کند، منابع بالایی را در بودجه به خود اختصاص داده است. از این‌رو اصلاح قانون خدمت نظام وظیفه را شاید بتوان یکی از ضروری‌ترین اقدامات لازم دانست. در حال حاضر به عقیده کارشناسان و نظامیان شرایط امروز اجرای این قانون هزینه‌های فراوانی را بر دولت، نیروهای نظامی و مردم تحمیل کرده است. دولت در سال 1393 و به دلیل سقوط قیمت نفت از یکسو و شرایط نامناسب مالی دولت از سوی دیگر، جریمه‌ای را برای مشمولان غایب در نظر گرفت که در ازای پرداخت آن از خدمت سربازی معاف می‌شدند. این اقدام به نوعی بیانگر هزینه‌هایی است که نیروهای مسلح در بخش سربازی متحمل می‌شوند و هزینه فرصت اجرای قانون به شکل امروزی …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ / ...
اعلام ضوابط و مقررات معافیت بخشودگی سنی مشمولان سربازی
رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی ضوابط و مقررات معافیت بخشودگی سنی مشمولان را تشریح کرد.سردار تقی مهری در این باره اظهار کرد: بر اساس ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح، برای متولدین سال‌های ۵۴ و ما‏قبل متناسب با مدرک تحصیلی آنان، معافیت بخشودگی سنی در نظر گرفته شده که افراد واجد شرایطی که تاکنون موفق به بهره‌مندی از این معافیت نشده‌اند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰ درخواست خود را ثبت کنند. در این نوع معافیت علاوه بر شرط سنی، مقطع تحصیلی مشمولان نیز ملاک عمل است.رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح کرد: شرط سنی برای دارندگان مدارک تحصیلی زیردیپلم تا لیسانس تا پایان سال ۱۳۵۴، فوق‏لیسانس تا پایان سال ۱۳۵۲ و دکترای غیر‏پزشکی تا پایان سال ۱۳۵۰ تعیین شده است. بر اساس گزارش …
الف / ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ / اجتماعی
سن پدر برای معافیت تک فرزندی چقدر است؟
در رابطه با سن پدر در معافیت خدمت سربازی بیشتر بدانید.
عصرایران / ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ / اجتماعی
دهه هشتادی‌ها هم به سربازی فراخوانده شدند
افرادی که قبل از سن مشمولیت ترک تحصیل کرده و یا فارغ التحصیل شده اند، با ورود به سن مشمولیت (۱۸ سال تمام) ،شش ماه مهلت دارند تا وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند.