پنجشنبه, ۱۲ تیر, ۱۳۹۹ / 2 July, 2020
طلافروشی
فیلم | حمله مسلحانه به دو طلافروشی در اهواز
۲۵ ساعت قبل
فیلم | حمله مسلحانه به دو طلافروشی در اهواز
سرقت مسلحانه دو طلافروشی در خیابان کیان اهواز ناکام ماند. در این حادثه ۳ شهروند از جمله یک کودک مورد اصابت گلوله جنگی قرار گرفتند.
۴ روز قبل
کلاه طلایی بر سر مرد طلافروش
مردی که با فریب یک طلافروش در استان گلستان، بیش از 5کیلو طلا از او کلاهبرداری کرده بود به ‌دام پلیس افتاد. به‌گزارش مهر، فرمانده انتظامی استان گلستان با بیان این خبر گفت: در پی شکایت یکی از طلاسازان مبنی بر کلاهبرداری از وی توسط فردی آشنا، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی کردکوی قرار گرفت. سرهنگ سعید دادگر ادامه داد: در بررسی‌ها مشخص شد متهم صاحب یک طلافروشی در کردکوی بوده که طی چند مرحله همکاری و جلب اعتماد شاکی، مقدار 5کیلو و ۳۰۰گرم طلا با وعده فروش و بازگرداندن پول آن در مدت زمان …
قتل مرموز مظفریان، طلافروش مشهور تهرانی
۵ روز قبل / قتل / جنایت / طلا فروش / پلیس
قتل مرموز مظفریان، طلافروش مشهور تهرانی
مأموران از روی کارت مغازه طلافروشی هویت جسد مردی سالخورد را شناسایی کردند. بررسی‌ها نشان می‌داد مقتول از اقوام یکی از طلافروش‌های معروف پایتخت است که عضو سابق اتاق بازرگانی، بازرس سابق صنف طلافروشان و چند سال قبل نیز دبیر کمیته اسنوبرد اسکی بوده است. اما بعد از مرگ همسرش، طلا و جواهرات را از طلافروشی‌های معروف پایتخت می‌خرید و به طلافروشی‌های دیگر می‌فروخت و مدتی است که مغازه طلافروشی نداشته است.
دستگیری قاتلان جوان طلافروش
۱۳۹۹/۰۴/۰۲
دستگیری قاتلان جوان طلافروش
دزدان مسلح که هنگام دستبرد به یک طلافروشی در شهرستان خاش مرد طلافروش را به قتل رسانده بودند، دستگیر شدند. به‌گزارش همشهری،  این سرقت حدود ساعت6 بعدازظهر 17اردیبهشت‌ماه رخ داد. صاحب مغازه طلافروشی سلاطین در پاساژ سرحد واقع در بازار خاش، مشغول کار در مغازه‌اش بود که ناگهان چند مرد مسلح وارد مغازه شدند. آنها با تهدید اسلحه قصد سرقت طلاها را داشتند اما مرد طلافروش با دزدان درگیر و همین باعث شد که یکی از آنها به سمت او شلیک کند. مرد طلافروش روی زمین افتاد و دزدان پس از سرقت طلاها پا به فرار گذاشتند. لحظاتی …
۱۳۹۹/۰۴/۰۱ / خاش / سیستان و بلوچستان / قتل
عاملان قتل طلافروش خاشی دستگیر شدند
دادستان خاش سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش ماموران جان بر کف نیروی انتظامی و عوامل امنیتی چهار نفر از عوامل سرقت از طلافروشی و قتل صاحب آن در این شهرستان پس از ۴۵ روز دستگیر شدند.
تصاویر جدید از لحظه وحشتناک سرقت طلافروشی در ملارد
۱۳۹۹/۰۳/۲۶
تصاویر جدید از لحظه وحشتناک سرقت طلافروشی در ملارد
اوایل هفته اخیر چهار فرد مسلح با حمله به یک طلافروشی در منطقه سرآسیاب ملارد اقدام به سرقت کرده و پس از شلیک گلوله و ایجاد رعب و وحشت متواری شدند. به تازگی ویدئوی جدیدی از این سرقت منتشر شده است که در ادامه می‌بینید.
لحظه سرقت از یک مغازه طلافروشی
۱۳۹۹/۰۳/۲۶ / طلافروشی / سرقت / سرقت مسلحانه
لحظه سرقت از یک مغازه طلافروشی
چهار فرد مسلح با حمله به یک طلافروشی در منطقه سرآسیاب ملارد اقدام به سرقت کرده و پس از شلیک گلوله و ایجاد رعب و وحشت متواری شدند.
لحظات سرقت مسلحانه 20 کیلوگرم طلا
۱۳۹۹/۰۳/۲۵
لحظات سرقت مسلحانه 20 کیلوگرم طلا
چهار سارق مسلح با حمله و تیراندازی به یک طلافروشی در سر آسیاب ملارد 20 کیلوگرم طلا به سرقت بردند. این 4 سارق با یک خودرو پژو پرشیا رنگ مشکی از محله حادثه گریختند. پلیس در حال بررسی و اقدامات اطلاعاتی برای شناسایی و دستگیری این سارقان است.
(ویدئو) سرقت مسلحانه از طلافروشی در سرآسیاب ملارد؛ یک گونی پر از طلا!
۱۳۹۹/۰۳/۲۵ / سرقت مسلحانه / طلافروشی / سرقت از طلافروشی / ملارد
(ویدئو) سرقت مسلحانه از طلافروشی در سرآسیاب ملارد؛ یک گونی پر از طلا!
چهار فرد مسلح امروز با حمله به یک طلافروشی در منطقه سرآسیاب ملارد اقدام به سرقت کرده و پس از شلیک گلوله و ایجاد رعب و وحشت متواری شدند.
اتفاق هولناک در حاشیه اعتراضات مردمی آمریکا + ویدئو
۱۳۹۹/۰۳/۲۲
اتفاق هولناک در حاشیه اعتراضات مردمی آمریکا + ویدئو
هفته پیش بود که اعتراضات مردمی در آمریکا پس از کشته شدن یک مرد رنگین پوست در این کشور آغاز شد. غروب دوشنبه هفته پیش به وقت آمریکا «جورج فلوید»، مرد سیاه پوست اهل مینیاپولیس توسط چند افسر سفید پوست آمریکایی در کف خیابان خفه شده بود. کشته شدن این مرد سیاه پوست موج تازه‌ای از اعتراضات ضد نژادپرستی در آمریکا و سایر کشور‌های جهان را رقم زد. اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است صحنه سرقت دو سارق سیاه پوست از یک جواهرفروشی در محله «بروکلین» نیویورک را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو این دو سارق در حال شکستن شیشه‌های ویترین جواهرفروشی دیده می‌شوند. در ویدئوی منتشر شده این سارقان در حالی که با جکش اقدام به شکستن شیشه‌های ویترین طلافروشی می‌کنند دیده می‌شوند. این دو سارق رنگین پوست موفق به سرقت جواهراتی …
۱۳۹۹/۰۳/۱۸ / آتش سوزی طلافروشی
مهار آتش‌سوزی طلافروشی در مشهد
به گزارش فارس، سر آتشیار محمد حسین قیصری گفت: در پی تماس تلفنی مالک یک مجتمع تجاری با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده دود از درون یک واحد طلا فروشی، ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۶ و ۴۴ را به محل حادثه در بلوار ابوریحان اعزام کرد.
قیمت طلای ۱۸ عیار و نرخ ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز چهارشنبه خرداد ۹۹
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ / قیمت دلار / قیمت طلا / قیمت یورو / طلای 18 عیار / طلافروشی
قیمت طلای ۱۸ عیار و نرخ ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز چهارشنبه خرداد ۹۹
نرخ ارز، سکه، طلای ۱۸ عیار و دلار در بازار - قیمت طلا و سکه در بازار افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۷ میلیون ۴۲۰ هزار تومان قیمت خورد.
(ویدئو) سرقت یک معلول ویلچرنشین از جواهرفروشی!
۱۳۹۹/۰۳/۰۹ / سرقت / معلول / ویلچرنشین / طلافروشی / جواهرات
(ویدئو) سرقت یک معلول ویلچرنشین از جواهرفروشی!
در اتفاقی عجیب یک فرد معلول ویلچرنشین برای سرقت وارد یک جواهرفروشی شد. عجیب تر اینکه او در حالی که اسلحه را با پاهای خود نگه داشته بود جواهرفروش را تهدید کرد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
بانک‌ها چه نقشی در افزایش قیمت سکه دارند؟
افزایش شدید قیمت‌ها و ثبت رکوردهای جدید در بازار سکه توجهات را به سوی گواهی سپرده سکه جلب کرده تا درپی یافتن متهم افزایش قیمت‌ها، انگشت اتهام به سوی بانک‌ها دراز شود.بازار طلا و سکه در روزهای اخیر، دورانی پرتلاطم را پشت سر می‌گذراد، نوسان شدید و عبور قیمت‌ها از مرز هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان باعث شده که این بازار در مرکز توجه قرار گیرد.در این میان، بازار خرید و فروش سکه، پررونق بوده به طوری که در برخی از روزها، خریدارانی که برای خرید سکه به طلافروشی مراجعه می‌کردند با پاسخ «نداریم، پیدا نمیشه» مواجه می‌شدند.به گزارش ایرنا، درباره چرایی رشد عجیب و یکباره قیمت سکه به عوامل مختلفی مانند افزایش قیمت دلار، بی‌ثباتی بازارهای موازی و ... اشاره شده است که در میان آنها ادعای نقش معاملات گواهی سکه و بانک‌ها …
ناکامی سارقان طلافروشی با حضور به موقع پلیس
۱۳۹۹/۰۲/۲۸
ناکامی سارقان طلافروشی با حضور به موقع پلیس
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: حضور به موقع پلیس نقشه سارقان طلا فروشی را نقش بر آب کرد.
(تصاویر) بازگشایی طلافروشی‌های دبی
۱۳۹۹/۰۲/۲۵ / دبی / امارات / طلافروشی / ویروس کرونا / کروناویروس / فاصله گذاری اجتماعی
(تصاویر) بازگشایی طلافروشی‌های دبی
بیش از 500 مغازه طلافروشی در دبی امارات با رعایت اقدامات پیشگیرانه از ویروس کرونا بازگشایی شدند. تاکنون بیش از 20 هزار اماراتی به ویروس کرونا مبتلا شده و 206 نفر نیز جان باخته اند.
۱۳۹۹/۰۲/۲۵
خاموشی دو حریق بزرگ در شمال و جنوب پایتخت
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران دیروز از اطفای دو حریق در شمال و جنوب تهران خبر داد. سید جلال ملکی درباره جزئیات اولین حادثه گفت: ساعت ١٠:١١ دقیقه صبح روز چهارشنبه یک مورد حادثه حریق در محدوده بازار تهران، خیابان ١۵ خرداد، تکیه دولت به سامانه ١2۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله دو ایستگاه به همراه خودروهای حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند. سخنگوی آتش‌نشانی تهران ادامه داد: محل حادثه مجتمع تجاری چهار طبقه با کاربری کارگاه‌های طلاسازی و طلافروشی بود که در طبقه منفی یک این ساختمان یک کارگاه حدودا شش متری دچار حریق شده بود. این محل کاملا شعله‌ور بود و از آن جایی که در این کارگاه‌ها از سیلندرهای گاز استفاده می‌شود، ١١دستگاه سیلندر در این …
با مردم
۱۳۹۹/۰۲/۲۵
با مردم
  مشاغل آزاد بی‌نصیب از هر حمایت دولتی مشاغلی که از آنها به‌عنوان شغل آزاد یاد می‌شود، از کارگری صفر شروع می‌شود و تا طلافروشی و نمایشگاه‌داری و... امتداد دارد. آیا درست است که به اسم شغل آزاد من که یک کارگر گچ‌کار ساختمانی هستم از همه مزایای حمایتی دولت بی‌بهره باشم، چون بیمه یا کارفرمای ثابت ندارم؟ امثال من به کجا باید مراجعه کنند؟ بلوری از تهران     روستاهای قروه «شهر طلا»، محروم از کمترین امکانات  روستاهای شهرستان قروه به‌رغم آنکه در جوار معادن استحصال طلای خالص قرار دارند از کمترین امکانات …
۱۳۹۹/۰۲/۲۴
استخدام بدل‌انداز برای فروش طلاهای تقلبی
طلافروش و همدستش، طلای تقلبی می‌ساختند و برای فروش، بدل‌انداز استخدام می‌کردند.به‌گزارش همشهری، اردیبهشت امسال بود که مردی طلافروش به اداره پلیس رفت و گفت در دام زوجی بدل‌انداز گرفتار شده است. وی در توضیح ماجرا گفت: زوجی جوان برای فروش زنجیر طلا به مغازه‌ام آمدند غافل از اینکه آنها قصد داشتند سرم را کلاه بگذارند. چرا که زنجیر طلا را به قیمت 10میلیون از آنها خریدم اما هنگام آب کردن آن متوجه شدم که مقدار کمی طلا دارد و زنجیر قلابی است. با این شکایت تحقیقات در این خصوص آغاز شد و مأموران به مغازه طلافروشی …
بدل‌اندازان، طلافروشان را نقره‌داغ می‌کردند
۱۳۹۹/۰۲/۲۲
بدل‌اندازان، طلافروشان را نقره‌داغ می‌کردند
زن و شوهر جوان زیورآلات بدلی را به‌عنوان طلا و جواهر به طلافروشی‌ها می‌فروختند و سرشان را کلاه می‌گذاشتند اما در آخرین مورد، هوشیاری یک طلافروش دست آنها را رو کرد تا راز 60فقره بدل‌اندازی برملا شود. به گزارش همشهری، روز سیزدهم اردیبهشت‌ماه امسال، مرد طلافروشی با پلیس پایتخت تماس گرفت و گفت: مردی یک النگوی بدلی را برای فروش آورده و وانمود می‌کند که طلاست. دقایقی بعد از این تماس بود که گروهی از مأموران کلانتری 161ابوذر راهی طلا فروشی شدند و مرد بدل‌انداز را بازداشت کردند. مرد جوان که 22سال دارد یک …
ببینید |  دستگیری سارق دو طلافروشی در پایتخت
۱۳۹۹/۰۲/۱۸ / سارق / سکه و طلا
ببینید | دستگیری سارق دو طلافروشی در پایتخت
سارقی که سال گذشته از طلا فروشی دیگری سرقت مسلحانه کرده بود این بار بعد از درگیری با صاحب طلا فروشی توسط پلیس دستگیر شد
تهران| سرقت مسلحانه نافرجام از طلافروشی و بانک
۱۳۹۹/۰۲/۱۷ / فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ / سردار حسین رحیمی / پلیس / پلیس پیشگیری / پلیس 110
تهران| سرقت مسلحانه نافرجام از طلافروشی و بانک
رئیس پلیس تهران بزرگ از بازداشت سارقانی خبر داد که قصد سرقت از یک طلافروشی و یک بانک را داشتند.
سارق کم شانس دستگیر شد
۱۳۹۹/۰۲/۱۷
سارق کم شانس دستگیر شد
یک سارق تحصیلکرده که در جریان سرقت مسلحانه از یک طلافروشی با صاحب مغازه درگیر و با کمک مردم دستگیر شده بود، به سرقت از مغازه طلافروشی برادر این مرد نیز در سال گذشته اعتراف کرد.
رمزگشایی از یک ماجرا؛ دلیل «هجوم مردم برای فروش طلا» چیست؟
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ / طلافروشی / بورس تهران / طلا / اقتصاد ایران / کرونا در ایران
رمزگشایی از یک ماجرا؛ دلیل «هجوم مردم برای فروش طلا» چیست؟
در حالی که محمد کشتی‌آرای از هجوم مردم به طلافروشی‌ها به دلیل امرار معاش و پرداخت بدهی سخن می‌گوید اما هجوم نقدینگی به بازار بورس می‌تواند سویه دیگر این ماجرا را روشن کند، در این راستا رفتار مردم در دو بازار طلا و بورس می‌تواند این فرضیه را قوت بخشد که اقدام اول با هدف تهیه نقدینگی و ورود به بازار بورس صورت گرفته است. همایون دارابی از کارشناسان بازار سرمایه و بورس در این باره به فرارو گفت: تا حدودی می‌توان هجوم مردم به طلافروشی‌ها را اینگونه ارزیابی کرد. چون چند روز پیش از عرضه سهام شستا در بازار بورس نیز با فروش سنگین طلا و ارز خانگی مواجه بودیم. اما او فروش طلا به دلیل تنگناهای اقتصادی را نیز تأیید کرد و از حضور پول‌های خیلی زیاد در کنار پول‌های خرد در کنار ورود زیاد به بازار بورس یاد کرد و …
مردم بیشتر برای فروش طلا به طلافروشی می‌آیند
۱۳۹۹/۰۲/۰۸ / اتحادیه طلا و جواهر / قیمت سکه / استانی-اقتصادی / طلا / کروناویروس
مردم بیشتر برای فروش طلا به طلافروشی می‌آیند
رئیس اتحادیه طلا و جواهر همدان با اشاره به خرید و فروش طلا در بازار همدان اعلام کرد: در شرایط فعلی مردم اصلاً به سمت خرید طلا نمی‌روند و بیشتر برای فروش طلا به طلافروشی مراجعه می‌کنند.
چرا مردم به طلافروشی‌ها هجوم برده‌اند؟
۱۳۹۹/۰۲/۰۸ / بازار طلا / قیمت طلا / کشتی آرای
چرا مردم به طلافروشی‌ها هجوم برده‌اند؟
محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با تسنیم، در پاسخ به این سوال که چه قشری در روزهای اخیر نسبت به فروش طلاهای خود اقدام کرده‌اند؟ گفت: افراد زیادی از دهک پایین تا بالای جامعه در روزهای اخیر برای فروش طلا و جواهر خود به واحدهای طلافروشی در بازار طلا و جواهر مراجعه کرده‌اند.
کرونا چه تاثیری بر صنف طلافروشان داشته است؟
۱۳۹۹/۰۲/۰۸ / استانی-اقتصادی / کروناویروس / طلافروشی
کرونا چه تاثیری بر صنف طلافروشان داشته است؟
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز گفت: با شیوع کرونا، وضعیت مالی این صنف به هم ریخته و فعالان عرصه طلا و جواهر متحمل ضرر و زیان‌ بزرگی شده اند.
۱۳۹۹/۰۲/۰۷
اتحادیه: هجوم مردم به طلافروشی‌ها برای فروش طلا / کشتی آرای: برای خرید طلای مردم پول نداریم
محمد کشتی آرای، نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به افزایش مراجعات برای فروش طلای خانگی به طلا فروشی‌ها گفت: به دلیل نبود فروش از سوی طلافروشی ها و کمبود نقدینگی بعضاً مشاجراتی هم صورت می گیرد.
رئیس اتحادیه طلا: بازار طلا از فردا باز می‌شود
۱۳۹۹/۰۱/۳۱ / آیت محمدولی / اتحادیه طلا / بازار طلا
رئیس اتحادیه طلا: بازار طلا از فردا باز می‌شود
آیت محمدولی در گفت‌وگو با تسنیم از بازگشایی بازار طلا، مجتمع و پاساژهای طلافروشی از فردا (اول اردیبهشت) خبر داد و اعلام کرد: البته طبق اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا، فعالیت مجتمع های سرپوشیده فعلاً تا ساعت 18 خواهد بود.
۱۳۹۹/۰۱/۳۰
طلافروشان امکان بازگشایی از ۳۰ فروردین را ندارند
نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر گفت: واحدهای مستقر در بازار طلای تهران و پاساژها و مجتمع-های طلا و جواهر شهر تهران بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا امکان بازگشایی از روز ۳۰ فروردین را ندارند.به گزارش مهر، مسعود یزدانی با اعلام عدم بازگشایی بازار طلای تهران، پاساژها و مجتمع‌های طلا و جواهر در سطح شهر تهران، گفت: نظر هیات مدیره باز شدن یکپارچه کل بازار بود و در تماس با معاون وزارت صمت، این مورد امکان‌پذیر نشد و با توجه به دستور فرماندهی ستاد ملی مبارزه با کرونا این اماکن تا تدوین ضوابط و پروتکل بهداشتی خاص از سوی وزارت بهداشت ملزم به تعطیلی هستند.وی با اشاره به پیگیری هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران برای حل مشکلات و دغدغه‌های اهالی این صنف در زمان کرونا افزود: هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر …
بوشهر می‌توانست یک استان‌ پرخطر و بسیار آلوده از حیث انتشار کرونا باشد
۱۳۹۹/۰۱/۲۵
بوشهر می‌توانست یک استان‌ پرخطر و بسیار آلوده از حیث انتشار کرونا باشد
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در سال گذشته وقوع بعضی از جرائم مثل گروگان گیری، سرقت به عنف و سرقت طلافروشی در استان با اقدامات کنترلی پلیس صفر بوده است.
رئیس اتحادیه طلا: طلافروشی ها تا ۲۰ فروردین تعطیل هستند/ قیمت‌های مجازی طلا و سکه واقعی نیست
۱۳۹۹/۰۱/۱۶
رئیس اتحادیه طلا: طلافروشی ها تا ۲۰ فروردین تعطیل هستند/ قیمت‌های مجازی طلا و سکه واقعی نیست
رئیس اتحادیه طلا و جواهر با تأکید بر تعطیلی واحدهای این صنف تا ۲۰ فروردین گفت: هیچ طلا فروشی حق فعالیت تا بیستم ماه جاری را ندارد و در صورت مشاهده برخورد جدی صورت می گیرد.
طلافروشان ملزم به تعطیلی واحدها تا ۱۵ فروردین هستند/ با متخلفان برخورد می شود
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / مسعود یزدانی / شهر تهران / طلافروشی / ویروس کرونا / اتحادیه طلا و جواهر
طلافروشان ملزم به تعطیلی واحدها تا ۱۵ فروردین هستند/ با متخلفان برخورد می شود
نایب رییس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران با تاکید بر لزوم اجرای مصوبات ستاد کرونا برای مقابله با این بیماری، از تعطیلی همه واحدهای صنف طلا و جواهر و طلافروش تا ۱۵ فروردین خبر داد.
دستگیری سرکرده باند سارقان مسلح/ سرقت ۲۰۰ میلیاردی از منازل و سه و نیم کیلو طلا
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / پلیس / سارق
دستگیری سرکرده باند سارقان مسلح/ سرقت ۲۰۰ میلیاردی از منازل و سه و نیم کیلو طلا
میزان نوشت: فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: سرکرده باند ۴ نفره سارقان مسلح که در ۳ استان کشوربالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال از منازل مردم و ۳ و نیم کیلو طلا از یک طلافروشی سرقت کرده بودند در عملیات پلیس آگاهی این فرماندهی دستگیر شد.
سناریوی سیاه مردان آدم‌ربا برای سرقت ۴ کیلو طلا
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ / حوادث / سرقت / آدم ربایی
سناریوی سیاه مردان آدم‌ربا برای سرقت ۴ کیلو طلا
سارقان پس از ربودن مرد طلافروش و به دست آوردن ریموت مغازه طلافروشی اقدام به سرقت طلاها کردند و جسد مرد طلافروش را پس از قتل در منطقه کهریزک دفن کردند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
اولتیماتوم پلیس به هنجارشکنان در چهارشنبه‌سوری
فرمانده انتظامی تهران بزرگ تاکید کرد که پلیس اجازه برگزاری هیچ‌گونه تجمعی را در چهارشنبه‌سوری نخواهد داد.سردار حسین رحیمی در نشستی خبری گفت:‌ نیروی انتظامی در تهران بزرگ سالی پربرکت را پشت سر گذاشت  و ما توانستیم طی این مدت در حوزه سرقت سه درصد کاهش وقوع و پنج درصد افزایش کشف را داشته باشیم.  در حوزه سرقت از طلافروشی نیز ۷۵ درصد، سرقت از بانک ۱۰۰ درصد، سرقت موتورسیکلت ۱۴ درصد و کیف‌قاپی و موبایل‌قاپی هم سه درصد کاهش داشتیم. وی با بیان اینکه امسال افزایش  ۳۷ درصدی کشفیات در حوزه مواد مخدر را داشتیم و تا امروز ۲۲ تن موادمخدر از سوی ماموران پلیس کشف و ضبط شده است، گفت: در سال گذشته ۲۷۸۵ فقره شرارت و چاقوکشی و نظایر آن را داشتیم که این آمار در سال جاری به ۸۹۸ مورد کاهش یافته است. وی افزود: همچنین …
جنایت و سرقت با سوء استفاده از کرونا
۱۳۹۸/۱۲/۲۶
جنایت و سرقت با سوء استفاده از کرونا
رئیس پلیس آگاهی پلیس پایتخت از دستگیری سارقانی که در پوشش مقابله با کرونا اقدام به سرقت از یک طلافروشی و قتل طلافروش کرده بودند، خبر داد.
سرقت و قتل در پوشش کرونا
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / سرقت / قتل / کرونا
سرقت و قتل در پوشش کرونا
ایلنا: ​رئیس پلیس آگاهی پلیس پایتخت از دستگیری سارقانی که در پوشش مقابله با کرونا اقدام به سرقت از یک طلافروشی و قتل طلافروش کرده بودند، خبر داد.
انهدام باند سارقان طلافروشی
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / استانی-اجتماعی / کهگیلویه و بویراحمد / دستگیری سارقان مسلح طلافروشی / نیروی انتظامی
انهدام باند سارقان طلافروشی "لنده"و "قلعه رئیسی" در کهگیلویه و بویر احمد
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته پس از وقوع سرقت طلافروشی در شهر لنده و همچنین سرقت از طلافروشی شهر قلعه رئیسی در سال‌جاری، موضوع به طور جد در دستور کار پلیس استان قرار گرفت.
اتحادیه طلا و جواهر تعطیل شد
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ / اتحادیه طلا و جواهر / ویروس کرونا / طلافروشی
اتحادیه طلا و جواهر تعطیل شد
اتحادیه طلا و جواهر اعلام کرد که این اتحادیه، از ۲۶ اسفندماه به مدت سه روز به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل خواهد بود.
قاتل طلافروش دزفولی صحنه قتل را بازسازی کرد
۱۳۹۸/۱۲/۲۴
قاتل طلافروش دزفولی صحنه قتل را بازسازی کرد
دزد مسلح که با ورود به یک طلافروشی در دزفول صاحب مغازه را با شلیک 2گلوله به قتل رسانده بود، 48ساعت پس از جنایت به دام پلیس افتاد. به‌گزارش همشهری، حدود ساعت 9شب دوشنبه هفته گذشته زمانی که صاحب یک طلافروشی در حوالی میدان امام‌خمینی شهرستان دزفول قصد تعطیل کردن مغازه و رفتن به خانه را داشت مرد جوانی که وانمود می‌کرد قصد خرید طلا دارد وارد مغازه شد. او از مرد طلافروش درخواست کرد که یکی از طلاهای پشت‌ویترین را نشانش دهد اما در همین هنگام یک قبضه سلاح کمری مجهز به صدا خفه‌کن را از زیر پیراهنش بیرون کشید …
مرگ طلافروش با شلیک دزد مسلح
۱۳۹۸/۱۲/۲۱
مرگ طلافروش با شلیک دزد مسلح
دزد مسلح با ورود به یک طلافروشی در دزفول صاحب مغازه را با شلیک 2گلوله به قتل رساند و با سرقت مقداری طلا پا به فرار گذاشت. به‌گزارش همشهری، حدود ساعت 9شب دوشنبه زمانی که صاحب یک طلافروشی در حوالی میدان امام‌خمینی شهرستان دزفول قصد تعطیل کردن مغازه و رفتن به خانه را داشت مرد جوانی که وانمود می‌کرد قصد خرید طلا دارد وارد مغازه شد. او از مرد طلافروش درخواست کرد که یکی از طلاهای پشت‌ویترین را نشانش دهد اما در همین هنگام یک قبضه سلاح کمری مجهز به صدا خفه‌کن را از زیر پیراهنش بیرون کشید و 2گلوله به سمت …
شکار «جادوگران خیابانی» با حلقه‌های آهنین! +عکس
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ / عابر بانک / سید جواد حسینی / بانک ها / سردار تقوی / اخبار حوادث / کلاه برداری / فروش طلا
شکار «جادوگران خیابانی» با حلقه‌های آهنین! +عکس
اعضای یک باند «بدل اندازی» که مانند «جادوگران خیابانی» و با ایجاد جو روانی برای فروش طلای ارزان قیمت(تقلبی) مقابل بانک ها و طلافروشی ها کلاهبرداری می کردند، شکار شدند.
طلافروش ورشکسته کلاهبردار شد
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
طلافروش ورشکسته کلاهبردار شد
طلافروش ورشکسته که به‌بهانه فروش دلار با قیمت پایین دست به کلاهبرداری از زنان و مردان می‌زد، دستگیر شد. یکی از طعمه‌های این مجرم سابقه‌دار طلافروشی است که 10سال قبل هم به دام این مرد شیاد گرفتار شده، اما یک‌بار دیگر هم فریب چرب زبانی‌های این متهم را خورده بود. به ‌گزارش همشهری، اواخر آذر‌ماه امسال زنی به اداره پلیس رفت و گفت فردی به بهانه فروش دلار او را فریب داده است. این زن در توضیح ماجرا گفت: در غرب تهران منتظر تاکسی بودم که یک خودروی پژو مقابلم توقف کرد. به‌نظر می‌رسید مسافرکش است و سوار شدم. …
آخرین مهره باند مخوف سرقت مسلحانه اعدام شد
۱۳۹۸/۱۲/۰۶
آخرین مهره باند مخوف سرقت مسلحانه اعدام شد
آخرین عضو باند مخوف سرقت مسلحانه که با همدستانش به بیش از 62خانه و طلافروشی دستبرد زده و در جریان یکی از سرقت‌هایشان مرد طلافروشی را به ضرب گلوله به قتل رسانده بودند، در محوطه زندان رجایی‌شهر به دار مجازات آویخته شد. به گزارش همشهری، تحقیقات برای دستگیری اعضای این باند مخوف از فروردین‌ماه سال‌86 شروع شد. در آن زمان گزارش دستبرد سریالی به خانه‌ها به‌خصوص در شمال، غرب و شمال‌غرب تهران به پلیس اعلام شد. به گفته مالباخته‌ها در بیشتر سرقت‌ها دو یا سه مرد نقابدار از طریق پنجره یا بالکن وارد خانه‌ها می‌شدند …
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
اجاره ۲ نوجوان برای سرقت از طلافروشی
زن و مردی که برای سرقت از یک طلافروشی اقدام به اجاره دو نوجوان پسر و دختر کرده بودند، دستگیر شدند. به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، حدود یک ماه پیش زنی به کلانتری ۱۲۳ نیاوران مراجعه و با طرح شکایتی از کلاهبرداری زوجی جوان خبر داد که با تشکیل پرونده و با توجه به شیوه و شگرد جرم پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی، کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی از شاکی برای ارائه توضیحاتش دعوت کردند که این زن با حضور در مقر پلیسی به کارآگاهان گفت: در تاریخ بیست و ششم آبان ماه در محل کارم واقع در مغازه جواهر فروشی بودم که مردی به همراه همسرش و دختر و پسر نوجوان‌شان وارد مغازه شد و از من خواست که یک رشته زنجیر طلا به مبلغ ۸۵ میلیون …
۱۳۹۸/۱۱/۰۶
فروشنده سکه‌های تقلبی دستگیر شد
مردی که اقدام به فروش سکه تقلبی به یکی از مشتریانش کرده بود، دستگیر و مغازه‌اش پلمب شد. به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در تاریخ ۳۰ دی ماه امسال فردی با مراجعه به کلانتری ۱۰۱ تجریش اعلام کرد که یک واحد طلافروشی اقدام به فروش سکه‌های تقلبی به وی کرده است که در همین راستا نیز پرونده‌ای تشکیل و مقرر شد تا عوامل پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ رسیدگی به آن را در دستور کار خود قرار دادند. با ورود پلیس آگاهی به موضوع از شاکی برای حضور در مقر پلیس دعوت شد و این فرد در اظهارات خود به ماموران گفت: حدود یکسال پیش با مراجعه به مغازه طلافروشی تعداد پنج عدد سکه تمام بهارآزادی خریدم، حدود یک سال بعد با توجه به اینکه در شرف ازدواج بودم و به پول نیاز داشتم تصمیم به فروش سکه‌ها گرفتم، اما با …
یک طلا فروشی در ماهشهر به صورت مسلحانه سرقت شد
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / محسن بیرانوند / فرمانداری ماهشهر / طلافروشی
یک طلا فروشی در ماهشهر به صورت مسلحانه سرقت شد
اهواز - فرماندار بندر ماهشهر از سرقت یک طلافروشی این شهرستان به صورت مسلحانه خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۲
ذره‌بین
پایان فرار سارقان 120 میلیاردی طلافروشی  [‏شهروند]  چهار مرد و دو زن سارقان مغازه طلافروشی شهرک اکباتان بودند که در دام پلیس پایتخت افتادند. متهمان  120‌میلیارد ریال ربوده بودند.  ساعت 22 و 30 دقیقه چهاردهم شهریورماه ‌امسال مرد جوانی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از سرقت 24 کیلو طلای ساخته‌شده از مغازه طلا‌فروشی‌اش واقع در محدوده شهرک اکباتان به کلانتری 135 آزادی شکایت کرد. با تأیید خبر اولیه سرقت، موضوع بلافاصله به کارآگاهان اداره هفدهم ویژه مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی اعلام شد و تیمی مجرب از کارآگاهان و تیم بررسی صحنه جرم تشخیص هویت در محل وقوع سرقت حاضر شدند. شاکی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «حدود چند‌سال …
نجات زن جوان از شکنجه گاه همسرش!
۱۳۹۸/۱۰/۱۱
نجات زن جوان از شکنجه گاه همسرش!
کشف ۸۶ کیلو تریاک از یک کامیونی رها شده/ سارق کابل‌های فشار قوی برق دستگیر شد/ سارقان طلافروشی اکباتان بازداشت شدند/ دزدان شمش طلا نقاش ساختمان بودند/ کشف طلا و جواهرات سرقتی از داخل کفش/ قاچاقچی موادمخدر با ۷۶ کیلو تریاک به دام افتاد/ ماجرای آزار دو دختر بچه/ نجات زن جوان از شکنجه گاه همسرش!
۱۳۹۸/۱۰/۱۱
دستگیری ۴ مرد و ۲ زن در ارتباط با سرقت از طلافروشی
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقان مغازه طلافروشی شهرک اکباتان به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال خبرداد و گفت: در این رابطه ۴ مرد و ۲ زن جوان دستگیر شدند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •