پنجشنبه, ۶ آذر, ۱۳۹۹ / 26 November, 2020
فرمانده انتظامی شرق استان تهران
ضارب سرپرست آموزش و پرورش قرچک دستگیر شد
۱۶ ساعت قبل
ضارب سرپرست آموزش و پرورش قرچک دستگیر شد
فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: ضارب سرپرست آموزش و پرورش قرچک که روز گذشته وی را مورد اصابت چندین گلوله قرار داده بود دستگیر شد.
دستگیری توزیع‌کنندگان حرفه‌ای مواد مخدر در عملیات پلیسی
۱۳۹۹/۰۸/۲۴
دستگیری توزیع‌کنندگان حرفه‌ای مواد مخدر در عملیات پلیسی
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف ۱۲۴ کیلو و ۷۰۰ گرم مواد افیونی از منزل یک قاچاقچی در عملیات مشترک با پلیس کرمان خبر داد.
محدودیت‌های عبور و مرور در شرق تهران اجرا می‌شود
۱۳۹۹/۰۸/۱۲
محدودیت‌های عبور و مرور در شرق تهران اجرا می‌شود
فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: اجرای محدودیت‌های کرونایی عبور و مرور وسایل نقلیه به استان تهران، در شرق استان اجرا می‌شود.
فرمانده انتظامی جدید قرچک معرفی شد
۱۳۹۹/۰۸/۰۷ / نیروی انتظامی
فرمانده انتظامی جدید قرچک معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان قرچک با حضور سردار عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران و مسئولان این شهرستان برگزار شد.
کشف ۱۸۰ تن مرغ منجمد احتکار شده در
۱۳۹۹/۰۸/۰۶
کشف ۱۸۰ تن مرغ منجمد احتکار شده در "قرچک"
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف ۱۸۰ تن گوشت مرغ احتکار شده به ارزش بیش از ۳۹ میلیارد ریال توسط ماموران آگاهی شهرستان "قرچک" خبر داد.
کشف ۱۸۷ کیلو مواد مخدر طی عملیاتی مشترک
۱۳۹۹/۰۷/۲۰ / فرمانده انتظامی شرق استان تهران
کشف ۱۸۷ کیلو مواد مخدر طی عملیاتی مشترک
ایلنا: فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف ۱۸۷ کیلو موادمخدر در عملیات مشترک با پلیس شرق استان تهران در شهرستان پیشوا خبر داد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
تخریب ۱۲۰۰ میلیاردی ساخت و سازهای غیر مجاز در دماوند
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از اجرای حکم تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان دماوند به ارزش ۱۲۰۰ میلیارد ریال خبر داد.به گزارش ایسنا سردار کیومرث عزیـزی اظهار کرد: در راستای اجرای احکام قضایی ساخت و سازهای غیر‌مجاز در بیش از ۲ هکتار از اراضی کشاورزی تغییر کاربری داده شده در شهرستان دماوند تخریب و آزاد‌سازی شد.وی افزود: اجرای احکام قضائی با حضور نماینده تام‌الاختیار دادستانی در شهرک الهیه به ارزش کارشناسی شده ۱۲۰۰ میلیارد ریال به مرحله اجرا در آمد.به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شرق استان تهران در خاتمه از شهروندان خواست قبل از خرید واحدهای مسکونی در محیط های روستایی نسبت به تغییر کاربری و لحاظ مستندات و مدارک قانونی، هوشیاری بیشتری داشته باشند و موارد مشکوک را با پلیس از طریق …
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
کشف ۵۹۳ دستگاه ماینر غیرمجاز در شهرستان ورامین
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف ۵۹۳ دستگاه ماینر (استخراج ارز دیجیتال) غیر مجاز در شهرستان ورامین به ارزش ۳۰ میلیارد ریال خبر داد.به گزارش ایسنا سردار کیومرث عزیزی اظهارکرد: در‫پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه‫های ماینر، در یکی از روستاهای ورامین و استفاده از برق شبکه به صورت غیرقانونی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران و پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.وی با بیان اینکه بلافاصله ماموران به اتفاق نماینده اداره برق شهرستان ورامین پس از هماهنگی با مرجع قضائی به محل اعلامی اعزام شدند، گفت: در بازرسی از این باغ ۵۹۳ دستگاه ماینرکشف شد که در اجرای دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ورامین و هماهنگی …
آزاد سازی ۲۰ هکتار زمین کشاورزی در فیروزکوه
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
آزاد سازی ۲۰ هکتار زمین کشاورزی در فیروزکوه
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از اجرای حکم تخریب ساخت و ساز غیر مجاز با آزاد سازی ۲۰ هکتار زمین کشاورزی در شهرستان فیروزکوه خبر داد.
افزایش دستگیری اراذل و اوباش در شرق استان تهران
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / اراذل و اوباش / بازداشت / نیروی انتظامی
افزایش دستگیری اراذل و اوباش در شرق استان تهران
تسنیم نوشت: فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: ۳۴۶ نفر از اراذل و اوباش معروف دستگیر که شاهد رشد ۲۶۸ درصدی و احضار ۱۳۶ نفری و رشد ۳۱۲ درصدی و شناسایی ۱۰۴ نفر از اراذل و اوباش با رشد ۳۷۳ درصدی در این حوزه هستیم.
۱۳۹۹/۰۶/۱۵
192 شرور در شرق تهران دستگیر شدند
فرمانده انتظامی شرق استان تهران درباره اقدامات ۵ ماه گذشته پلیس در زمینه مبارزه با اراذل و اوباش توضیحاتی داد.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سرتیپ دوم کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در نشست خبری که پنجشنبه ۱۳ شهریور ماه برگزار شد، درباره جزئیات اجرای طرح مبارزه با اراذل و اوباش اظهار کرد: با اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش از ۲۳ مرداد ماه، موفق شدیم ۱۹۲ نفر از اراذل شرق تهران را دستگیر کنیم.وی با اشاره به کشف ۱۹ قبضه سلاح گرم از اراذل و اوباش دستگیر شده، افزود: در طول اجرای این طرح ۱۹ دستگاه خودرو که اراذل و اوباش با آن‌ها اعمال مجرمانه انجام می‌دادند توقیف شدند. همچنین ۴۵ دستگاه موتورسیکلت که در جهت ایجاد بی نظمی و اعمال محرمانه از آن‌ها استفاده می‌شد، توقیف و ضبط شدند.فرمانده …
برخورد قاطع پلیس با اراذل و اوباش
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ / نیروی انتظامی / امنیت اخلاقی / اراذل و اوباش
برخورد قاطع پلیس با اراذل و اوباش
فرمانده انتظامی شرق استان تهران درباره اقدامات ۵ ماه گذشته پلیس در زمینه مبارزه با اراذل و اوباش توضیحاتی داد.
۱۳۹۹/۰۶/۱۲
انهدام باند سارقان ویلاهای مسکونی در دماوند
​فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری اعضای باند ۷ نفره سارقان ویلاهای مسکونی خالی از سکنه با کشف ۴۲ فقره سرقت در شهرستان دماوند خبر داد.به گزارش ایلنا، سردار کیومرث عزیـزی اظهار کرد: درپی وقوع چند فقره سرقت ویلاهای مسکونی خالی از سکنه در سطح شهرستان دماوند، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی پاسگاه جابان قرار گرفت.وی افزود: ماموران در تحقیقات صورت گرفته طی یک سری اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند سارقان مورد نظر را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه‫شان دستگیر کنند.عزیزی با اشاره به دستگیری هفت متهم این پرونده تصریح کرد: در تحقیقات به عمل آمده متهمان بزه انتسابی خود را پذیرفتند و به ۴۲ فقره سرقت از طریق تخریب درب ویلاهای خالی از سکنه اعتراف کردند.به …
۲۲۶ کیلوگرم ماده مخدر شیشه در پاکدشت کشف شد
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / مواد مخدر / ورامین / فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران / پاکدشت
۲۲۶ کیلوگرم ماده مخدر شیشه در پاکدشت کشف شد
تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: با کشف ۲۲۶ کیلوگرم ماده مخدر شیشه در شهرستان پاکدشت، باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این بخش از استان تهران متلاشی شد.
ناکامی سوداگران مرگ در توزیع ۲۲۶ کیلوگرم شیشه
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / فرمانده انتظامی شرق استان تهران
ناکامی سوداگران مرگ در توزیع ۲۲۶ کیلوگرم شیشه
ایلنا: فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف ۲۲۶ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی شیشه در شهرستان پاکدشت خبر داد.
کشف بیش از ۲۰۰ هزار بطری دوغ فاسد
۱۳۹۹/۰۵/۱۴
کشف بیش از ۲۰۰ هزار بطری دوغ فاسد
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف ۲۲۸ هزار و ۴۲۰ بطری دوغ فاسد در شهرستان فیروزکوه خبر داد.
کشف ۲۵ تن سموم و کود کشاورزی قاچاق
۱۳۹۹/۰۵/۰۴
کشف ۲۵ تن سموم و کود کشاورزی قاچاق
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف ۲۵ تن انواع سموم و کود کشاورزی قاچاق در شهرستان "پیشوا" خبر داد.
دستگیری سارق سیم و کابل برق در
۱۳۹۹/۰۵/۰۲
دستگیری سارق سیم و کابل برق در "پردیس"
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری سارق حرفه ای سیم و کابل برق و کشف 20 فقره سرقت در شهرستان پردیس خبر داد.
پلمب کارگاه غیرمجاز تولید ماسک در پیشوا
۱۳۹۹/۰۵/۰۱
پلمب کارگاه غیرمجاز تولید ماسک در پیشوا
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از پلمب کارگاه غیر مجاز تولید و توزیع ماسک غیر بهداشتی در شهرستان پیشوا خبر داد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۰
۵ مجروح درپی درگیری مسلحانه در دماوند
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از درگیری مسلحانه در دماوند در پی اختلافات ملکی خبر داد و گفت: در این درگیری پنج نفر مجروح و ۹ نفر دستگیر شدند.
کشف بیش از ۵ هزار بسته انواع مواد شوینده تقلبی
۱۳۹۹/۰۴/۱۶
کشف بیش از ۵ هزار بسته انواع مواد شوینده تقلبی
ایلنا: فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف ۵ هزار و ۳۶۸ بسته انواع مواد شوینده تقلبی به ارزش ۳ میلیارد ریال در شهرستان ورامین خبر داد.
اختلاف همسایه‌ها به فضای مجازی کشیده شد
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
اختلاف همسایه‌ها به فضای مجازی کشیده شد
فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: عامل هتک حیثیت شهروند قرچکی شناسایی و ادامه اختلاف بین این افراد به فضای مجازی کشیده شد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۲
ذره‌بین
مرگ دختر ۱۰ ماهه در وان پر از آب ‏ دختر ۱۰ ماهه تهرانی در وان پر از آب حمام خفه شد و جان سپرد‎. سردار کیومرث عزیزی، فرمانده انتظامی شرق استان تهران از خفه شدن کودکی ۱۰ ماهه ‏در وان حمام در شهرستان  قرچک خبر داد‎ ‎‏ و در تشریح این خبر گفت: «در پی اعلام مرکز ‏فوریت‌های پلیسی ۱۱۰مبنی بر خفگی یک کودک ۱۰ ماهه در حمام خانه‌ای در زیباشهر ‏‏قرچک و انتقال او به بیمارستان شهید ستاری، بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی ‏موضوع به محل حادثه اعزام شدند. با حضور مأموران در بیمارستان و اعزام به محل حادثه ‏مشخص شد که مادری دختر ۱۰ماهه‌اش را داخل وان حمام ‌گذاشته تا بازی کند ‏و خودش مشغول کارهای خانه می‌شود که بعد از ۵دقیقه …
دستگیری عامل انتشار کلیپ توهین به مقامات نظامی و دولتی
۱۳۹۹/۰۳/۰۶
دستگیری عامل انتشار کلیپ توهین به مقامات نظامی و دولتی
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری عامل انتشار کلیپ توهین و تهدید مقامات نظامی و دولتی در فضای مجازی در شهرستان ورامین خبر داد.
جاعلی که ۲۰۷ متهم را آزاد کرده بود به دام افتاد
۱۳۹۹/۰۳/۰۱
جاعلی که ۲۰۷ متهم را آزاد کرده بود به دام افتاد
فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: جاعل حرفه‌ای اسناد ضمانت حقوقی که با فیش‌های جعلی اقدام به آزادی ۲۰۷ متهم کرده بود، دستگیر شد.
حضور فعال گشت های پلیس پس از وقوع زلزله در دماوند/ پلیس در آمادگی کامل قرار دارد
۱۳۹۹/۰۲/۲۲ / سردار کیومرث عزیزی
حضور فعال گشت های پلیس پس از وقوع زلزله در دماوند/ پلیس در آمادگی کامل قرار دارد
ایلنا: فرمانده انتظامی شرق استان تهران از حضور فعال گشت های پلیس پس از وقوع زلزله در دماوند خبرداد و گفت: پلیس همچنان در آمادگی کامل قرار دارد و تمامی امکانات لازم…
راه ۱۷ روستا در منطقه فیروزکوه بازگشایی شد
۱۳۹۹/۰۱/۲۴
راه ۱۷ روستا در منطقه فیروزکوه بازگشایی شد
فرمانده انتظامی شرق استان تهران اعلام کرد: محور انزها-مزداران در شهرستان فیروزکوه که به علت ریزش کوه مسدود شده بود و راه ارتباطی ۱۷روستا در این منطقه را مسدود کرده بود.، بازگشایی شد.
انهدام باند توزیع مواد مخدر و کشف 147 کیلو تریاک
۱۳۹۹/۰۱/۱۰ / تریاک
انهدام باند توزیع مواد مخدر و کشف 147 کیلو تریاک
جانشین فرمانده انتظامی شرق استان تهراناز دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف 147کیلوگرم تریاک خبر داد.
۱۳۹۹/۰۱/۰۹
"تشدید محدودیت های تردد" در شرق استان تهران برای قطع زنجیره انتقال کرونا
جانشین فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای قطع زنجیره انتقال کرونا برای حفظ سلامت مردم ، گفت: "تشدید محدودیت های تردد" انجام و صنوف غیر ضروری نیز تعطیل می شوند.
برای حفظ سلامت خود و دیگران در خانه های خود بمانید
۱۳۹۹/۰۱/۰۴ / نیروی انتظامی / قاچاق / تهران / کروناویروس / نوروز در خانه
برای حفظ سلامت خود و دیگران در خانه های خود بمانید
فرمانده انتظامی شرق استان تهران با درخواست از شهروندان مبنی بر اینکه با توجه به شرایط موجود کشور در پی شیوع ویروس منحوس کرونا ضمن اینکه برای حفظ سلامت خود و دیگران تا حد امکان در خانه های خود بمانند.
۱۳۹۸/۱۲/۰۷
50 فقره کلاهبرداری از طریق دستگاه خودپرداز
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری یک نفر به اتهام 50 فقره کلاهبرداری از طریق دستگاه های خودپرداز ATM در شهرستان قرچک خبر داد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۷
دستگیری کلاهبردار ۵۰۰ میلیاردی زمین های مسکونی در پردیس
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در فروش زمین‌های مسکونی به ارزش بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال در شهرستان پردیس خبر داد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۵
دستگیری آدم‌ربایان پاکدشت در کمتر از ۵ ساعت
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از ربوده شدن یک پسر بچه ۱۰ ساله در پاکدشت خبر داد و گفت: آدم ربایان در کمتر از ۵ ساعت شناسایی و دستگیر شدند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳
کودک ۴ ساله قربانی انفجار گاز
به‌دنبال انفجار گاز شهری در ورامین یک کودک جان باخت و 2نفر مصدوم شدند. به گزارش فارس، این حادثه در یک منزل مسکونی در روستای علی آباد باغ خواص رخ داد و با حضور مأموران پلیس در محل مشخص شد انفجار دراثر نشت گاز رخ داده که منجر به تخریب منزل مسکونی شده است. در اثر این انفجار دختر ۴ ساله خانواده جان خود را از دست داد و پدر و مادرش نیز مجروح که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند. به گفته فرمانده انتظامی شرق استان تهران، بررسی علت حادثه در حال انجام است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / سازمان آتش نشانی / گاز / مرگ / تخریب منزل
انفجار گاز شهری در ورامین/ دختر 4 ساله قربانی شد
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از مرگ یک کودک و مصدومیت 2 نفر در اثر انفجار گاز شهری در شهرستان ورامین خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / خانواده / شرق استان تهران / فرمانده انتظامی / کربن / گاز
مرگ خانواده 4 نفره به علت گاز گرفتگی در پردیس
فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: حادثه گازگرفتگی در "پردیس" جان 4 نفر از یک خانواده را گرفت.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲
خودرو‌های دارای آلایندگی زیاد فک پلاک می‌شوند
فرمانده انتظامی شرق استان تهران با تاکید بر فک پلاک خودرو‌های دارای آلایندگی بیش از حد گفت: مردم می‌توانند خودرو‌هایی که باعث ایجاد آلایندگی زیاد و اذیت می‌شوند را از طریق ۱۱۰ به پلیس معرفی کنند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / شهرستان پردیس / فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران / بومهن / کشف مواد مخدر
۶۸۰ میلیون تومان کالای قاچاق در پردیس و دماوند کشف شد
تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: در طی برگزاری طرح های معراج و خیبر در دو شهرستان پردیس و دماوند ۹۰۰ قلم کالای قاچاق به ارزش ۶ میلیارد و هشتصد میلیون ریال توسط نیروی انتظامی شرق استان تهران کشف و ضبط شد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۰
پلیس تهران از بازداشت 20 رهبر اعتراضات اخیر خبر داد
فرمانده انتظامی شرق استان تهران خبر از بازداشت 20 نفر از رهبران اعتراض های اخیر در شرق استان تهران داد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۰
۲۰ نفر دیگر برای اغتشاشات شرق استان تهران بازداشت شدند
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از بازداشت نفر از عوامل اصلی و محرک اغتشاشات اخیر خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۹
بازداشت 20 عامل اغتشاشات اخیر در شرق استان تهران
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از بازداشت نفر از عوامل اصلی و محرک اغتشاشات اخیر خبر داد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۹
پلیس مقتدرانه با هرگونه شرارت و اخلال در نظم عمومی برخورد خواهد کرد
فرمانده انتظامی شرق استان تهران با تأکید بر برخورد قاطع و قانونی نیروی انتظامی با اخلال گران نظم و امنیت و تخریب کنندگان اموال عمومی، گفت: نیروی انتظامی با افرادی که قصد تعرض و ایراد خسارت به اموال عمومی و مردم را داشته باشند، با قاطعیت برخورد می کند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲
پلیس ایران: 75 درصد از مواد مخدر دنیا در ایران کشف می شود
فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت که ما در کنار کشورهایی قرار داریم که 90 درصد تریاک در آنجا تولید می‌شود.
۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / کیومرث عزیزی / فرماندهی شرق استان تهران / صبحگاه مشترک
برخورد قاطع با هنجارشکنان در شرق تهران/رشد ۷درصدی کشف مواد مخدر
ورامین- فرمانده انتظامی شرق استان تهران از برخورد قاطع با هنجارشکنان خبر داد و گفت: کشفیات مواد مخدر در شرق استان تهران نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷درصد رشد داشته است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۳ / گازگرفتگی
قاتل خاموش این بار در پیشوا
فرمانده انتظامی شرق استان تهران ‌ از مرگ شهروند پیشوایی بر اثر گاز گرفتگی در یک واحد مسکونی در آن شهرستان خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •