پنجشنبه, ۳ مهر, ۱۳۹۹ / 24 September, 2020
مقاوم سازی
۴ روز قبل
1133 روستا با 71417 خانوار گازدار شده است
آذربایجان شرقی – فلاح: با اتمام هفته دولت سال 99 و افتتاح چندین پروژه مهم گازرسانی در استان، ضریب بهره مندی خانوار روستایی به 97/15 درصد افزایش یافت. مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت: هم زمان با هفته دولت سال جاری، 86 روستا به شمار روستاهای بهره مند استان افزوده شده و با تامین گاز 2392 خانوار جدید روستایی، تعداد خانوارهای روستایی بهره مند از گاز به 322876 خانوار افزایش یافته است.سیّدرضا رهنمای توحیدی افزود: در طول خدمت دولت تدبیر و امید، 1133 روستا با 71417 خانوار گازدار گردیده است.وی تصریح کرد: امسال پروژه های بخش روستایی و پویش سبز گازرسانی در استان، با شتاب چشمگیری پیگیری و اجرا خواهد شد.توحیدی درخصوص سایر پروژه های اجرایی شرکت گاز ادامه داد: تامین گاز زیرساخت های …
۷۶ درصد روستاییان لرستان دارای مسکن مقاومند
۴ روز قبل / استانی-اجتماعی / مقاوم سازی مسکن روستایی / بنیاد مسکن
۷۶ درصد روستاییان لرستان دارای مسکن مقاومند
مدیر کل بنیاد مسکن لرستان گفت: ۷۶ درصد روستاییان استان دارای مسکن مقاومند.
۲ میلیون و ۸۰۰ هزار واحد مسکن روستایی مقاوم سازی شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
۲ میلیون و ۸۰۰ هزار واحد مسکن روستایی مقاوم سازی شد
تابش، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اتمام یک میلیون و ۲۳۲ هزار واحد مسکن روستایی در دولت تدبیر و امید خبر داد و گفت: از پنج میلیون واحد مسکن روستایی تاکنون ۲ میلیون و ۸۰۰ هزارواحد، مقاوم سازی شد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
ضرورت تاسیس پایگاه‌های جدید مدیریت بحران در مناطق پرتراکم پایتخت
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر ضرورت تاسیس پایگاه‌های جدید مدیریت بحران در مناطق و محلات متراکم پایتخت تاکید کرد.رضا کرمی محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه هر ناحیه از مناطق شهر تهران باید از یک پایگاه مدیریت بحران برخوردار شود، گفت: این پایگاه‌ها به ویژه در مناطق متراکم نظیر منطقه 10 پایتخت باید اضافه شود.وی با بیان اینکه وجود پایگاه های مدیریت بحران در مناطق سرمایه‌ای ارزشمند است، گفت: اهداف مدیریت بحران جامعه محور در سطح محلات، باید از پایگاه های مدیریت بحران هدایت و عملیاتی شود. بر همین اساس آماده همکاری در ساخت پایگاه جدید مدیریت بحران با شهرداری مناطق هستیم. خوشبختانه مناطق نیز همکاری خوبی با ما داشته‌اند و به عنوان مثال در دیداری که چندی پیش با شهردار منطقه 10 …
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
فرصت های توسعه روستایی عرصه ای برای خدمت به مردم است
عطا الله زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس در سفر به شهرستان بوانات در آیین بهره برداری نمادین از یک واحد مسکن مدد جویی شرکت کرد و اظهار داشت : فرصت های توسعه روستایی و محرومیت زدایی عرصه ای برای خدمت به مردم است .به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس ، زمانی در این آیین که با حضور جمعی از مسوولان شهرستان بوانات انجام گرفت ، بر عزم و اراده جهادی برای پایان دادن به محرومیت ها و گرفتن سهم عادلانه و برابر از توسعه برای روستاها و مناطق محروم با نهضت خدمت رسانی تاکید کرد .مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس از پروژه آسفالت روستای امام زاده بزم و اکبری دراین شهرستان بازدید کرد و گفت: طرح های توسعه معابر و بهسازی محیط روستاها در شرایط کنونی که دولت و بنیاد با مسایل منابع مالی روبرو هستند از جمله تاثیر …
خطر مرگ در کانال‌های آب / تذکر آتش نشانی به متولیان
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / سقوط در کانال آب / سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران
خطر مرگ در کانال‌های آب / تذکر آتش نشانی به متولیان
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ضمن اشاره به خطر کانال های آب بویژه برای افراد ناآشنا به مسیر، گفت: متولیان یا مالکان کانال‌های آب که بسیاری از آن ها کاربری انتقال یا تصفیه آب را دارند، باید نسبت به مقاوم سازی آن اقدام کنند.
۱۸۰ روستا در خوزستان به ایمن‌سازی  در برابر سیل نیاز دارند
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / امید بن عباس / مدیریت بحران خوزستان / بازسازی مناطق سیل زده / مقاوم سازی مسکن روستایی / سیل خوزستان
۱۸۰ روستا در خوزستان به ایمن‌سازی در برابر سیل نیاز دارند
اهواز- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: بر اساس مطالعات صورت گرفته در خصوص میزان ایمن‌سازی در مقابل سیلاب، ۱۸۰ روستا در استان خوزستان نیازمند ایمن‌سازی هستند.
بازسازی و مقاوم سازی بازار قدیم بندرعباس در دستور کار قرار گرفت 
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
بازسازی و مقاوم سازی بازار قدیم بندرعباس در دستور کار قرار گرفت 
هرمزگان- فرماندار بندرعباس گفت: مجموعه بازار قدیم بندرعباس به دلیل قدمت بالا و فرسودگی شدید، باید به زودی بازسازی و مقاوم سازی شود.
۱۳۹۹/۰۶/۱۸ / اوحدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران / جرایم غیر عمد ایثارگران
اوحدی: تمام ایثارگران جرائم غیرعمد آزاد می‌شوند
به گزارش مهر، سعید اوحدی عصر امروز در نشست با اعضای فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی گفت: طی سه ماه گذشته به این نتیجه رسیدیم که لزوم انضباط مالی لازمه بنیاد شهید است به همین منظور کار گروهی برای این امر تشکیل شد و دستاوردهای خوبی ازجمله غیر فعال کردن شرکت‌های زیان ده یا تغییر کاربری آنها را داشته‌ایم. خوشبختانه تصمیم‌هایی نیز گرفته شده تا بتوانیم یک مقاوم سازی برای سهام شرکت‌ها ایجاد کنیم.
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
افزایش خانوارهای روستایی بهره مند از گاز به 322876 خانوار
آذربایجان شرقی - فلاح: با اتمام هفته دولت سال 99 و افتتاح چندین پروژه مهم گازرسانی در استان، ضریب بهره مندی خانوار روستایی به 97/15 درصد افزایش یافت. مدیرعامل شرکت گاز استان با اعلام این خبر گفت: همزمان با هفته دولت سال جاری، 86 روستا به شمار روستاهای بهره مند استان افزوده شده و با تامین گاز 2392 خانوار جدید روستایی، تعداد خانوارهای روستایی بهره مند از گاز به 322876 خانوار افزایش یافته است.سیّدرضا رهنمای توحیدی افزود: در طول خدمت دولت تدبیر و امید، 1133روستا با 71417 خانوار گازدار گردیده است.وی تصریح کرد: امسال پروژه های بخش روستایی و پویش سبز گازرسانی در استان، با شتاب چشمگیری پیگیری و اجرا خواهد شد.توحیدی در خصوص سایر پروژه های اجرایی شرکت گاز ادامه داد: تامین گاز زیرساخت های صنعتی و تولیدی، …
همه مساکن خسارت دیده از حوادث تا پایان سال بازسازی می شوند
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ / استانی-اقتصادی
همه مساکن خسارت دیده از حوادث تا پایان سال بازسازی می شوند
معاون امور بازسازی بنیاد مسکن کشور با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد از مساکن روستایی کشور مقاوم سازی شده است، گفت: تاکنون دومیلیون و ۵۰۰ هزار واحدمسکن روستایی در قالب بازسازی مساکن سانحه دیده و بهسازی مسکن روستایی نوسازی شده اند.
افتتاح ۸۰۰۰ واحد احداث شده در مناطق سیل زده همدان
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ / استانی-اقتصادی
افتتاح ۸۰۰۰ واحد احداث شده در مناطق سیل زده همدان
۸۰۰۰ واحد احداث شده از سیل ۹۸ و یکصد هزارمین واحد مسکونی مقاوم سازی و نوسازی شده استان همدان امروز با حضور معاون رئیس جمهور و معاون بازسازی بنیاد مسکن کشور افتتاح شد.
طرح مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای دانشکده هنر دانشگاه ارومیه افتتاح شد
۱۳۹۹/۰۶/۱۱ / استانی-اجتماعی / دانشگاه ارومیه
طرح مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای دانشکده هنر دانشگاه ارومیه افتتاح شد
امروز سه شنبه ۱۱ شهریور ماه طرح مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ۵۰۰۰ مترمربع از دانشکده معماری، شهرسازی و هنر دانشگاه ارومیه به صورت ویدیوکنفرانس توسط وزیر علوم تحقیقات و فناوری و با حضور رحمانی معاون عمرانی استاندارآذربایجان غربی و حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه افتتاح شد.
سی و پنجمین کنفرانس کشورهای عضو فائو در منطقه آسیا و پاسفیک برگزار می شود
۱۳۹۹/۰۶/۱۰ / کشاورزی / توسعه روستایی / آسیا / بخش خصوصی
سی و پنجمین کنفرانس کشورهای عضو فائو در منطقه آسیا و پاسفیک برگزار می شود
سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد فائو با ۴۶ کشور عضو این حوزه جغرافیایی و به همراهی بخش خصوصی در کنفرانس سی و پنجم منطقه آسیا و اقیانوسیه در زمینه چگونگی همکاری برای مقاوم سازی سیستم های غذایی و معیشت جامعه روستایی و همچنین حذف تاثیرات Covid۱۹ و تغییرات اقلیمی بر بخش کشاورزی مشارکت می کنند.
مقاوم سازی ۱٠٠٠ واحد مسکونی روستایی در آذربایجان غربی
۱۳۹۹/۰۶/۰۶ / استانی-اجتماعی / مقاوم سازی مسکن روستایی / طرح هادی روستایی
مقاوم سازی ۱٠٠٠ واحد مسکونی روستایی در آذربایجان غربی
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی گفت: همزمان در سراسر استان ۱۲ طرح هادی روستایی اجرا شد.
افتتاح  ۸۰۰ واحد مسکن بازسازی و مقاوم‌سازی شده روستایی اسدآباد
۱۳۹۹/۰۶/۰۵ / استانی-شهرستانها / هفته دولت / افتتاح پروژه در هفته دولت / مسکن / بنیاد مسکن
افتتاح ۸۰۰ واحد مسکن بازسازی و مقاوم‌سازی شده روستایی اسدآباد
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اسدآباد از افتتاح و بهره برداری ۸۰۰ واحد مسکن بازسازی و مقاوم سازی شده روستایی این شهرستان در هفته دولت خبرداد.
ضریب مقاوم سازی روستایی در افق ۱۴۰۵ به ۷۰ درصد می رسد
۱۳۹۹/۰۶/۰۴ / استهبان / نی ریز / بنیاد مسکن انقلاب اسلامی / فسا / توسعه روستایی / فارس
ضریب مقاوم سازی روستایی در افق ۱۴۰۵ به ۷۰ درصد می رسد
شیراز - ایرنا- مدیرکل مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور با بیان اینکه طرح مقاوم سازی مسکن روستایی در بسیاری از نقاط کشور در حال اجرا است گفت: مطابق برنامه طرح جامع مسکن و ماده ۵۹ برنامه ششم توسعه، احداث سالیانه ۲۰۰ هزار واحد مسکن روستایی تا افق ۱۴۰۵ در دستور کار است تا ضریب مقاوم سازی در این حوزه به ۷۰ درصد برسد.
تحویل پارکینگ پروانه به بنیاد مستضعفان برای مقاوم سازی
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / بنیاد مستضعفان / شهرداری منطقه12 / ساختمان پلاسکو
تحویل پارکینگ پروانه به بنیاد مستضعفان برای مقاوم سازی
معاون شهرسازی و معماری منطقه ۱۲ از تحویل پارکینگ پروانه به بنیاد مستضفان برای مقاوم‌سازی خبر داد.
لزوم مقاوم سازی کانال های دفع آب سطحی و زیرزمینی
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / شهرداری تهران
لزوم مقاوم سازی کانال های دفع آب سطحی و زیرزمینی
مخاطرات منطقه ۱۶ تهران و فعالیت ستاد مدیریت بحران در محدوده جنوب تهران در دیدار رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران با شهردار منطقه بررسی و بر لزوم مقاوم سازی کانال های اصلی دفع آبهای سطحی و زیرزمینی تاکید شد.
مساکن روستایی مقاوم شده در ماکو به ۴۳۰۰ واحد رسید
۱۳۹۹/۰۶/۰۲ / استانی-شهرستانها / افتتاح / کلنگ‌زنی / مقاوم سازی مسکن روستایی
مساکن روستایی مقاوم شده در ماکو به ۴۳۰۰ واحد رسید
فرماندار ماکو گفت: در سومین روز از هفته دولت ۷۰ واحد مسکن روستایی و بهسازی و آسفالت معابر روستای کوسج افتتاح و به بهره برداری رسید.
پرداخت بیش از یک هزار میلیارد ریال تسهیلات مقاوم سازی منازل روستایی در فارس
۱۳۹۹/۰۶/۰۲
پرداخت بیش از یک هزار میلیارد ریال تسهیلات مقاوم سازی منازل روستایی در فارس
شیراز- معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان فارس از پرداخت یک هزار و ۱۴۸ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره در جهت مقاوم سازی منازل روستایی در استان فارس خبر داد.
حدود ۵۷ درصد خانه‌های روستایی در فارس مقاوم سازی شده است
۱۳۹۹/۰۶/۰۲ / استانی-اقتصادی / بنیاد مسکن انقلاب اسلامی / استان فارس / مقاوم‌سازی خانه‌های روستایی
حدود ۵۷ درصد خانه‌های روستایی در فارس مقاوم سازی شده است
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس با بیان اینکه ۵۶.۸ درصد خانوارهای روستایی استان از مسکن مقاوم سازی شده برخوردارند، مقاوم سازی مناطق روستایی و بهبود بافت‌های فرسوده را در کاهش تلفات جانی و مالی حوادث پیش بینی نشده، بسیار موثر دانست.
تلاش برای اتمام پروژه مرمت مسجد شیخ فضل الله تا پایان پاییز
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / مسجد / شهرداری تهران / مرمت و احیا
تلاش برای اتمام پروژه مرمت مسجد شیخ فضل الله تا پایان پاییز
عملیات مرمت و مقاوم سازی مسجد شیخ فضل الله در منطقه ۱۲، تا پایان آذرماه سال جاری به اتمام می رسد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۷
پایان مرمت و بازسازی پست سربندر جدید
مدیر امور بهینه سازی تاسیسات انتقال شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: فاز اول مرمت و بازسازی پست برق سربندر جدید به پایان رسید.رضا بدیعی فر بیان کرد: مرمت و بازسازی پست سربندر جدید که پیش از این به دلیل فسخ قرارداد ناتمام مانده بود با تعیین پیمانکار جدید و همکاری امور بهره برداری ناحیه جنوب شرق انجام و به پایان رسید.وی تصریح کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال از محل بودجه بهینه سازی انتقال و فناوری اطلاعات انجام شد و فاز پایانی آن درمرحله برآورد و تهیه اسناد مناقصه می باشد.مدیر امور بهینه سازی تاسیسات انتقال شرکت برق منطقه ای خوزستان با اشاره به اقدامات انجام شده، افزود: این عملیات مرمت و بازسازی در بخش ساختمانی، توسعه محوطه ها و منظر سازی، ترمیم تعدادی از فونداسیون های …
کرونا فرصتی برای مقاوم سازی مدارس/ شروع استانداردسازی ۵ هزار کلاس درس در سیستان و بلوچستان
۱۳۹۹/۰۵/۲۴
کرونا فرصتی برای مقاوم سازی مدارس/ شروع استانداردسازی ۵ هزار کلاس درس در سیستان و بلوچستان
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اظهار داشت: در سیستان و بلوچستان فعالیت برای استانداردسازی حدود ۵ هزار کلاس درس که سیستم گرمایشی و سرمایشی غیراستاندارد دارند، شروع شده است.
انتقال انبار نفت شهران منتفی شد
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / انبار نفت شهران / سازمان پیشگیری از بحران / تهران
انتقال انبار نفت شهران منتفی شد
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه برابر گزارش‌های دریافتی در چند سال گذشته ظاهرا انتقال انبار نفت شهران با توافقات صورت گرفته منتفی شده است، گفت: آنطور که گزارش دادند مخازن مقاوم سازی و استانداردسازی شده‌اند. در این محل ۱۱ مخزن است که مقرر بوده است تا در اطراف هرکدام دیواری کشیده شود و خاک آن قسمت نفوذ ناپذیر گردد تا امکان سرایت سیال به اطراف و به زمین به حداقل برسد.
اولویت ما حفظ ایمنی شهروندان است
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / مدیریت بحران / ایمنی / شهر تهران / تهران
اولویت ما حفظ ایمنی شهروندان است
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه اقدامات خوبی در رابطه با مقاوم سازی انبار نفت شهران انجام شده است گفت: یک رویکرد در مورد این مخازن این بوده است که به جای ذخیره سوخت به محلی برای سوخت رسانی بدل شود.
افتتاح
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / استانی-اقتصادی / بیمارستان اسلام‌آباد غرب / زلزله کرمانشاه / کرمانشاه / منطقه کرمانشاه
افتتاح "بیمارستان" اسلام آبادغرب؛ احتمالا هفته دولت
معاون فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به تکمیل پروژه مقاوم سازی بیمارستان زلزله زده اسلام آبادغرب گفت: به احتمال زیاد این پروژه در هفته دولت به بهره برداری برسد.
سهم ۱۲هزار واحدی آذربایجان غربی در مقاوم سازی مساکن روستایی
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / استانی-شهرستانها / مقاوم‌سازی خانه‌های روستایی
سهم ۱۲هزار واحدی آذربایجان غربی در مقاوم سازی مساکن روستایی
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی از سهم ۱۲هزار واحدی این استان در مقاوم سازی مساکن روستایی طی سال ۹۹خبر داد.
۱۶ بیمارستان و ۱۰۰ برج در تهران باید مقاوم سازی شوند
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی / محمدشکرچی زاده / مقاوم سازی / زلزله
۱۶ بیمارستان و ۱۰۰ برج در تهران باید مقاوم سازی شوند
شکرچی زاده، رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با تاکید بر اینکه برخی بیمارستانها و ساختمان های بلند مرتبه در تهران بر روی گسل های خطرناک احداث شده اند گفت: مقاوم سازی ساختمان ها و بیمارستانها واقع بر روی گسل ها ضروری است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۱
مقاوم سازی نیمی از منازل روستایی توسط بنیاد مسکن
فیروزی، معاون روستایی بنیاد مسکن با اشاره به مقاوم سازی بیش از ۴۵ درصد واحدهای روستایی توسط این نهاد گفت: خط قرمز ما مقررات ملی ساختمان است و ما مبنای کارمان را تمام مباحث این مقررات قرار داده ایم.
۱۳۹۹/۰۵/۱۱
شرکت گاز استان گلستان با 60 طرح گازرسانی به استقبال هفته دولت می رود
رئیس برنامه ریزی گاز گلستان در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی شرکت از افتتاح و یا کلنگ زنی 60 طرح گاز رسانی در هفته دولت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر خبر داد.به گزارش روابط عمومی، ولی ا... مقصودلو افزود: در جلسه کنترل پروژه گاز گلستان که با هدف مشخص نمودن پروژه های گازرسانی در هفته دولت با حضور مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره و هیئت رئیسه شرکت برگزار گردید مقرر شد تعداد 60 پروژه گازرسانی در بخشهای مختلف روستایی و صنعتی و .... با اعتباری بالغ بر 296 میلیارد ریال افتتاح و یا کلنگ زنی شود.وی تصریح کرد:از مجموع پروژه های قابل گازرسانی در هفته دولت تعداد 58 مورد به بهره بردری خواهند رسید و 2 پروژه نیز عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.مقصودلو ادامه داد :از پروژه های قابل افتتاح …
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / بنیاد مسکن / مقاوم سازی خانه های روستایی
تخصیص اعتبار برای مقاوم سازی ۲۰۰ هزار مسکن روستایی
به گزارش فارس، علیرضا تابش دوشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در مجموع تفاهم‌نامه ساخت خانه محرومان در ۱۶ استان کشور در دست اجرا است.
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
روند توسعه گازرسانی در آذربایجان شرقی مطلوب و چشمگیر است
تبریز – فلاح: رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی گفت: روند توسعه گاز در آذربایجان شرقی مطلوب و چشمگیر است.داوودی، رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت گاز آذربایجان شرقی و بررسی روند اجرای پروژه های گازرسانی افزود: بررسی عملکرد شرکت گاز استان حاکی از شتاب رو به رشد گازرسانی به روستاها و بخش های صنعتی در سال های اخیر می باشد.وی با تاکید بر اتمام پروژه های در دست اجرا و مقاوم سازی شبکه های تحت بهره برداری اظهار داشت: استان آذربایجان شرقی در پایان راه گازرسانی شهری و روستایی قرار دارد.مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت گاز استان و روند اجرای پروژه های گازرسانی، تصریح کرد: در حال حاضر 100 درصد خانوار شهری و 96/67 …
طرحی برای نجات ۱۵درصد جمعیت تهران در زلزله
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
طرحی برای نجات ۱۵درصد جمعیت تهران در زلزله
بافت فرسوده و نامقاوم به یکی از معضلات پایتخت بدل شده است، معضلی که نگرانی‌های جدی پیرامون گستردگی و جمعیت ساکن در آن در هنگام حوادثی مانند زلزله وجود دارد و متاسفانه افزایش قیمت‌ها در حوزه ساخت و ساز شرایط مقاوم سازی آن را نیز با دشواری روبرو کرده است. در این میان سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران متولی طرحی برای ایمن سازی این بافت شده است.
وضعیت ایمنی سازه‌ای بیمارستان‌های قدیمی / اهمیت تاییدیه آتش‌نشانی در بیمارستان‌های نوساز
۱۳۹۹/۰۴/۲۱
وضعیت ایمنی سازه‌ای بیمارستان‌های قدیمی / اهمیت تاییدیه آتش‌نشانی در بیمارستان‌های نوساز
مدیر دفتر فنی دانشگاه علوم‌پزشکی ایران ضمن تاکید بر لزوم و اهمیت لحاظ نظرات سازمان‌های استاندارد و بویژه آتش نشانی در ساخت بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، در عین حال درباره ایمنی سازه‌ای بیمارستان‌های قدیمی کشورگفت: بیمارستان‌های سطح کشور بعضا عمر بالایی دارند و به دلایل مختلفی نتوانستیم این بیمارستان‌ها را بهسازی، نوسازی و مقاوم سازی کنیم.
۱۳۹۹/۰۴/۱۸
تبریک روز مالیات و آغاز هفته فرهنگ مالیاتی
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی طی پیامی، روز مالیات و آغاز هفته فرهنگ مالیاتی را به مودیان خوش حساب مالیاتی و همکاران سازمان امور مالیاتی کشور تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، وزیر اقتصاد در این پیام تصریح نموده است: بحمدالله کارکنان، کارشناسان و مدیران سازمان امور مالیاتی کشور با اراده ای قوی و تلاشی جهادی در این مسئولیت خطیر به خوبی نقش آفرین بوده اند و گواه این موضوع، رکورد بی نظیر در چهارده سال اخیر در زمینه تحقق ۱۰۲ درصدی درآمدهای مالیاتی در سال ۱۳۹۸ است که شایسته تقدیر است.در بخشی از این پیام‌آمده است: برای تحقق درآمدهای مالیاتی در سال جاری اقدامات ارزشمندی با رعایت تسهیل فعالیت کسب و کارها مبتنی بر جدیدترین فناوری های نوین، بعمل آمده است، به نحوی …
۱۳۹۹/۰۴/۱۸
توسعه روستایی در مناطق شرق فارس یک اولویت استراتژیک است
عطا الله زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس به اتفاق عسکری نماینده داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی از روستاهای شهرستان داراب بازدید کرد و اظهار داشت : ظرفیت سازی برای توسعه روستایی در مناطق شرق فارس یک اولویت استراتژیک است.به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس ، زمانی در این بازدید که تا پاسی از شب ادامه یافت در جمع دهیاران و مسوولان محلی روستاهای مادوان، و بریسکان از توابع بخش مرکزی داراب حضور یافت و افزود: بنیاد مسکن در راستای سال جهش تولید و هم راستا با توسعه متوازن مناطق محروم و کم برخوردار ، توسعه روستایی در مناطق شرق استان فارس را به عنوان یک راهبرد اساسی دنبال می کند و از همه ظرفیت های قانونی در این زمینه بهره گیری خواهد کرد.مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس با یاد آوری اینکه …
اختراع مجدد چرخ پس از ۲۵ سال!
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ / مقاوم سازی بیمارستان‌ها / فریبرز ناطقی الهی
اختراع مجدد چرخ پس از ۲۵ سال!
استاد نمونه کشور در مهندسی سازه، زلزله و مدیریت بحران و بنیانگذار مقاوم‌سازی و مدیریت بحران کشور با اشاره به پژوهش‌های خود درباره مقاومت ساختمان بیمارستان‌ها، از اتلاف ۲۵ سال فرصت برای مقاوم‌سازی بیمارستان‌ها و تکرار اقدامات انجام‌شده انتقاد کرد.
مأموریت استاندار تهران به دهیاران برای شناسایی ساختمان‌های نامقاوم
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ / دهیاری / استاندار تهران
مأموریت استاندار تهران به دهیاران برای شناسایی ساختمان‌های نامقاوم
استاندار تهران از دهیاران خواست که نسبت به شناسایی مقاوم سازی ساختمان‌های روستایی ورود جدی داشته باشند.
یک هشدار درباره انفجار خیابان شریعتی تهران
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ / حادثه کلینیک سینا اطهر / فریبرز ناطقی الهی
یک هشدار درباره انفجار خیابان شریعتی تهران
استاد نمونه کشور در مهندسی سازه، زلزله و مدیریت بحران و بنیانگذار مقاوم سازی و مدیریت بحران کشور، نکاتی را درباره انفجار کلینیک سینا اطهر در خیابان شریعتی تهران یادآور شد.
ضرورت نوسازی ۲۴۵ مدرسه در استان تهران/ برنامه‌های یک ساله و ۵ ساله جهت مقاوم‌سازی مدارس اجرایی می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۱۰ / معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران
ضرورت نوسازی ۲۴۵ مدرسه در استان تهران/ برنامه‌های یک ساله و ۵ ساله جهت مقاوم‌سازی مدارس اجرایی می‌شود
ایلنا: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به پیگیری برنامه های یک ساله و ۵ ساله جهت مقاوم سازی مدارس گفت: ۹۱ مدرسه در شهرستان‌های استان تهران و ۱۵۴…
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
مدیر کل بنیاد مسکن فارس در دیدار با نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت:
ترویج الگوی زندگی ساده اولویت توسعه روستایی در استان فارسعطا الله زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس در دیدار با دکتر نجابت نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترویج الگوی زندگی ساده از جمله اولویت های توسعه روستایی در استان فارس است گفت: در بسیاری از مناطق روستایی استان فارس و از جمله روستاهای شهرستان های شیراز و زرقان این الگو دنبال شده و نتیجه مناسبی در مهاجرت معکوس و افزایش انگیزه زندگی در مناطق روستایی داشته است.زمانی با بیان اینکه فارس در بسیاری از شاخص های توسعه روستایی فراتر از سطح کشوری عمل کرده است گفت: این شاخص ها در مقاوم سازی روستایی ، صدور اسناد مالکیت ، بهسازی مناطق روستایی ، استفاده از سهیمه قیر برای توسعه معابر روستایی و همچنین اجرای طرح های هادی روستایی …
پیشرفت عملیات مقاوم سازی پل تقاطع بزرگراه شهید سلیمانی و حقانی
۱۳۹۹/۰۴/۰۱ / بزرگراه / معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران / پروژه های عمرانی
پیشرفت عملیات مقاوم سازی پل تقاطع بزرگراه شهید سلیمانی و حقانی
پیشرفت عملیات مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای پل تقاطع بزرگراه شهید سلیمانی با بزرگراه شهید حقانی به مرز ۴۵ درصد رسید.
۵ پل سواره رو در حال بهسازی هستند
۱۳۹۹/۰۳/۳۱ / صفا صبوری دیلمی / معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران / موتور سواری
۵ پل سواره رو در حال بهسازی هستند
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه ۵ دستگاه پل سواره رو در تهران در حال مقاوم سازی و بهسازی هستند، گفت: فعلا برنامه ای برای بهسازی پل کالج نداریم.
۳۰ درصد مدارس کشور نیازمند مقاوم‌سازی و بازسازی است
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ / وزارت آموزش و پرورش / محسن حاجی‌ میرزایی
۳۰ درصد مدارس کشور نیازمند مقاوم‌سازی و بازسازی است
تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: ۳۰ درصد مدارس کشور نیازمند مقاوم سازی و بازسازی است و آموزش و پرورش درصدد است این وضعیت را بهبود بخشد.
استمرار اقدامات مربوط به مقاوم سازی و بهسازی لرزه‌ای پل‌های تهران
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ / زلزله / شهرداری تهران / بزرگراه
استمرار اقدامات مربوط به مقاوم سازی و بهسازی لرزه‌ای پل‌های تهران
اقدامات مربوط به مقاوم سازی و بهسازی لرزه‌ای پل‌های شهر تهران طبق برنامه ادامه دارد.
مقاوم سازی تاسیسات گازرسانی فارس در برابر حوادث
۱۳۹۹/۰۳/۱۷
مقاوم سازی تاسیسات گازرسانی فارس در برابر حوادث
مدیرعامل شرکت گاز فارس گفت: شرکت گاز این استان با ایمن‌سازی شبکه توزیع گاز، مقاوم‌سازی ساختمان‌های اداریِ قدیمی و ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز، فارس را در برابر حوادث ثانویه زلزله ایمن می‌کند.
وزیر آموزش و پرورش: ۳۰ درصد مدارس باید تخریب و مقاوم‌سازی شوند
۱۳۹۹/۰۳/۱۴
وزیر آموزش و پرورش: ۳۰ درصد مدارس باید تخریب و مقاوم‌سازی شوند
وزیر آموزش و پرورش با توجه به اینکه کشور نیاز به ساخت مدرسه برای رسیدن به استانداردهای لازم را دارد، گفت: 12درصد مدارس باید تخریب و از نو ساخته شود و 18 درصد مدارس باید مقاوم سازی شود.
بشنوید | توضیحات دکتر ناطقی درباره زلزله ۴/۴ امروز تهران
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / فریبرز ناطقی الهی / زلزله / زلزله تهران / حوادث غیر مترقبه / حوادث طبیعی
بشنوید | توضیحات دکتر ناطقی درباره زلزله ۴/۴ امروز تهران
توضیحات فریبرز ناطقی الهی استاد مهندسی سازه، زلزله و مدیریت بحران و بنیانگذار مقاوم سازی و مدیریت بحران کشور درباره زلزله ساعت پیش تهران را می شنوید.
۱۳۹۹/۰۲/۲۹ / انوشیروان محسنی بندپی / شهر تهران / پروژه ساختمانی
شناسنامه فنی برای ساختمان‌هایی با قدمت ۲۰ سال صادر می‌شود
تهران - ایرنا- استاندار تهران گفت: شناسنامه فنی ساختمان‌هایی با قدمت ۲۰ سال تهیه می شود تا نسبت به مقاوم سازی آنها اقدام شود.
فتاح: موزه دفینه در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد
۱۳۹۹/۰۲/۲۹ / ریاست سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری / بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی / سید پرویز فتاح / موزه / دهه فجر
فتاح: موزه دفینه در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد
تهران- ایرنا- رئیس بنیاد مستضعفان با اعلام اینکه موزه دفینه در دهه فجر به بهره‌برداری خواهد رسید،گفت: امسال بیش از ۶۵ میلیارد تومان هزینه بازسازی و مقاوم سازی ساختمان موزه دفینه می‌شود؛ البته باید هزینه‌های نگهداری و حمل و نقل اشیاء تاریخی و میراثی را هم که قرار است در این موزه به نمایش درآید به این مبلغ اضافه کنیم.
امروزه سازندگان ساختمان کیفیت را فدای سودآوری خود می کنند
۱۳۹۹/۰۲/۲۹ / استانی-اجتماعی / ساخت و ساز / مقاوم سازی ساختمان ها / زلزله
امروزه سازندگان ساختمان کیفیت را فدای سودآوری خود می کنند
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی گفت: بیش از ۸۰ درصد ساختمانها در استان براساس نقشه صادرشده توسط نظام مهندسی ساخته نمی شود.
عمارت مفخم امسال مقاوم سازی می شود
۱۳۹۹/۰۲/۲۸ / استانی-فرهنگی و هنری / عمارت مفخم / خراسان شمالی
عمارت مفخم امسال مقاوم سازی می شود
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: عمارت و آینه خانه مفخم در بجنورد مقاوم سازی می شود.
۳۸۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط برق مقاوم سازی شد
۱۳۹۹/۰۲/۲۴ / استانی-اجتماعی
۳۸۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط برق مقاوم سازی شد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: ۳۸۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط برق مازندران با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد و ۷۲ میلیون ریال در سال گذشته مقاوم سازی شد.
۱۳۹۹/۰۲/۲۱
توسعه و محرومیت زدایی روستایی یک مطالبه جدی است
محمد رضا امیری فرماندار شیراز در بازدید از روستاهای این شهرستان بر لزوم تداوم توسعه و محرومیت زدایی در این مناطق تاکید کرد و ابراز داشت : توسعه و محرومیت زدایی روستایی یک مطالبه جدی است که با مشارکت و تلاش بنیاد مسکن و همراهی نهادهای مردمی محقق می شود.به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس ، امیری به همراه جمعی از مسوولان محلی و مدیر و کارشناسان بنیاد مسکن شهرستان شیراز از روستاهای منطقه سیخ دارنگون بازدید کرد و ضمن ارزیابی پروژه های عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شیراز در جلسه پرسش وپاسخ و بررسی مشکلات این روستا شرکت نمود.فرماندار شهرستان شیراز ، استفاده از ظرفیت های توسعه روستایی ، تامین معیشت ، تلاش برای ماندگاری روستاییان و کاهش مهاجرت ها ، تاکید بر اجرای طرح …
۱۳۹۹/۰۲/۱۹
توسعه روستایی در سایه مدیریت جهادی
جمهوری اسلامی در چهار دهه خدمات بسیار ارزشمندی به مردم ایران به ویژه در مناطق روستایی و محروم ارایه کرده که در این میان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان نهادی که پس از انقلاب ایجاد شده، سهم بسزایی در خدمت رسانی به کشور به ویژه روستاییان داشته است. بنیاد مسکن‌ نهاد انقلاب‌ اسلامی‌ است‌ بر اساس‌ فرمان‌ 21 فروردین‌ 1358 امام خمینی (ره) به‌ منظور تامین‌ مسکن‌ محرومان‌ به‌ ویژه‌ روستاییان‌ در چارچوب‌ سیاست ها و برنامه‌های‌ دولت‌ تشکیل‌ شد و از آن زمان تا کنون در راستای اهداف انقلاب و آرمان های نظام اسلامی و بر مبنای در اولویت قرار دادن نیازهای توسعه روستاها حرکت کرده است .مطالعه‌ و بررسی‌ در زمینه‌ تشخیص‌ و تعیین ‌نیازمندی های‌ مسکن‌ محرومان‌، تهیه‌ طرح‌ مجتمع و واحدهای‌‌ مسکونی ‌ارزان قیمت‌ و اجرای‌ …
روش‌های مقاوم سازی ساختمان
۱۳۹۹/۰۲/۱۳ / آشیان پی / مقاوم‌سازی / ساختمان
روش‌های مقاوم سازی ساختمان
امروزه با گسترش شهرها، افزایش جمعیت در آنها و بدنبال آن افزایش نیاز به مسکن ، ساخت و ساز افزایش یافته و تکنولوژی‌های جدیدی وارد صنعت ساختمان شده است که سبب افزایش طول عمر مفید یک سازه و در پی آن صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود.
۸ مدرسه آسیب دیده از زلزله قطور اول مهرماه به بهره برداری می رسد
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ / استانی-اقتصادی / زلزله قطور / نوسازی مدارس
۸ مدرسه آسیب دیده از زلزله قطور اول مهرماه به بهره برداری می رسد
سرپرست نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان غربی از احداث و مقاوم سازی ۸ مدرسه آسیب دیده از زلزه قطور خبرداد.
۱۱ درصد مدارس خراسان شمالی تخریبی هستند
۱۳۹۹/۰۲/۰۴ / استانی-اجتماعی / خراسان شمالی / مدرسه‌سازی
۱۱ درصد مدارس خراسان شمالی تخریبی هستند
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌شمالی گفت: درحال حاضر ۱۱ درصد مدارس استان تخریبی هستند که احداث یا مقاوم سازی این مدارس نیازمند تخصیص اعتبارات لازم است.
۳۰ درصد مدارس کشور فرسوده است/وجود ۸۶ هزار سامانه گرمایشی ناایمن در مدارس کشور
۱۳۹۹/۰۲/۰۱ / استانی-علمی و آموزشی / مدارس کانکسی
۳۰ درصد مدارس کشور فرسوده است/وجود ۸۶ هزار سامانه گرمایشی ناایمن در مدارس کشور
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گفت: ۳۰ درصد فضاهای آموزش و پرورش کشور فرسوده است که ۱۸ درصد این اماکن آموزشی نیازمند مقاوم سازی است و ۱۲ درصد نیز باید به‌طور کامل تخریب شده و بنای مستحکمی جایگزین آن شود.
۱۳۹۹/۰۲/۰۱
پرداخت کمک هزینه به کسبه جمعه‌بازار پاساژ پروانه
شهردار منطقه ۱۲ گفت: ۱۶۴ کاسب و دستفروش کم‌بضاعت جمعه بازار پاساژ پروانه، کمک هزینه یک میلیون تومانی دریافت کردند. همچنین مقاوم سازی و ایمن سازی در برابر حریق پاساژ پروانه که این روزها در تعطیلی به سر می‌برد، پس از پایان بحران کرونا ادامه خواهد یافت. به گزارش ایلنا، «علی محمد سعادتی» با بیان اینکه پاساژ پروانه در روزهای پایانی سال ۱۳۹۸ به دلیل نیاز به ارتقای ایمنی در برابر حریق و مقاوم سازی سازه تعطیل شده، گفت: در جمعه بازار پاساژ پروانه حدود هزار و ۱۰۰ کسبه فعالیت می‌کردند و در صورت بروز حادثه …
نقاط دارای احتمال خطر ریزش در اتوبان پاسداران تبریز ایمن‌سازی می‌شود
۱۳۹۹/۰۱/۲۸ / استانی-اجتماعی / خطر ریزش کوه
نقاط دارای احتمال خطر ریزش در اتوبان پاسداران تبریز ایمن‌سازی می‌شود
شهردار منطقه ۱ تبریز گفت: تمامی محدوده‌هایی که دارای خطر ریزش ترانشه‌های کناری اتوبان پاسداران و مناطق محروم است، ایمن سازی و مقاوم سازی آن‌ها در فاز اول تمام و وارد فاز دوم شده است.
۱۳۹۹/۰۱/۲۸
۱۴۰۰ پست توزیع برق در مازندران نصب شد
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: سال قبل هزار و ۴۷۵ پست توزیع برق با قدرت ۱۷۵ مگاولت آمپر در استان نصب شد. رضا غفاری گفت: در سال گذشته ۲۲۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ۲۵۷ کیلومتر شبکه فشار ضعیف به شبکه‌های توزیع برق مازندران افزوده شده است.وی افزود: در مجموع حدود ۲۹ هزار کیلومتر خطوط توزیع در حوزه توزیع برق مازندران وجود دارد که از این میزان ۱۲ هزار و ۳۹۳ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ۱۶ هزار و ۶۵۳ کیلومتر شبکه فشار ضعیف است.مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با بیان اینکه در سال گذشته هزار و ۴۷۵ دستگاه پست توزیع با قدرت ۱۷۵ مگاولت آمپر در حوزه توزیع برق استان نصب شده است، گفت: در حال حاضر تعداد ۳۴ هزار و ۲۶ دستگاه پست توزیع با ظرفیت چهار هزار و ۲۰۸ مگاولت آمپر برق مشترکان ۱۸ امور توزیع …
اتمام مقاوم سازی مسکن روستاهای گیلان تا سال ۱۴۰۱
۱۳۹۹/۰۱/۱۶ / استانی-اقتصادی / مسکن روستایی / مقاوم‌سازی
اتمام مقاوم سازی مسکن روستاهای گیلان تا سال ۱۴۰۱
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان از مقاوم سازی سالانه ۱۰ هزار مسکن روستایی در ۱۴ سال گذشته در گیلان خبر داد و تصریح کرد: سال ۱۴۰۱ به هدف مقاوم سازی مسکن روستایی در استان می رسیم.
مطالبات مردم از نمایندگان منتخب مجلس
۱۳۹۹/۰۱/۰۸ / محسن پاک آیین / مجلس شورای اسلامی
مطالبات مردم از نمایندگان منتخب مجلس
منتخبین مجلس باید با تمرکز بر مقاوم سازی اقتصاد با اتکا به منابع داخلی، پاسخگوی مطالبات مردم برای خروج کشور از معضلات اقتصادی و شکست تحری‌های ظالمانه باشند.
مسکن روستایی در طرح ملی مسکن مغفول ماند/ ۵۷درصد خانه‌ها مقاوم نیستند
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ / مقاوم سازی مسکن روستایی / مسکن روستایی / نوسازی مسکن روستایی / بنیاد مسکن انقلاب اسلامی / حمیدرضا سهرابی / مهدی غلامی
مسکن روستایی در طرح ملی مسکن مغفول ماند/ ۵۷درصد خانه‌ها مقاوم نیستند
از آنجایی که حدود ۵۷ درصد از واحدهای مسکونی روستاها نیاز به مقاوم سازی برای کاهش خطر تخریب در حوادث طبیعی دارند، افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه بهسازی و نوسازی امری ضروری است.
جلوگیری از ریزش نما و زیباسازی نمای ساختمان راپل
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ / نمای ساختمان / زیباسازی شهری / مقاوم سازی مسکن روستایی
جلوگیری از ریزش نما و زیباسازی نمای ساختمان راپل
خدمات پیچ و رولپلاک نما امروزه یکی از کاربردی ترین و بهترین خدمات نمای ساختمان و ساختمان سازی محسوب می شود که بوسیله طناب راپل و راپل کاران انجام می گیرد.
زیبا سازی و مقاوم‌ سازی نمای ساختمان با الو ارتفاع
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ / مقاوم سازی مسکن روستایی / نمای ساختمان / نورپردازی / زیباسازی شهری
زیبا سازی و مقاوم‌ سازی نمای ساختمان با الو ارتفاع
نمای ساختمان اولین و مهم‌ترین قسمت ساختمان است که توسط هر کسی دیده شده و مورد توجه قرار می‌ گیرد بنابراین زیبا سازی و مقاوم ‌سازی آن از اهمیت بسزایی برخوردار است.
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
نشست مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با سرپرستی شعب بانک های استان اردبیل
اردبیل- خبرنگار ابتکار : در راستای رفع مشکل تضمین و تسریع در ارائه تسهیلات بانکی برای متقاضیان مقاوم سازی مسکن روستایی که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اقصی نقاط کشور ملجا و مجری این طرح عمران و آبادانی روستاها می باشد، نشست مشترکی با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل و سرپرستی بانک های عامل استان ( صادرات ، ملت و تجارت ) در محل مدیریت این بانک ها برگزار گردید. فرهاد سبحانی در این نشست، ضمن قدردانی از همکاری خوب بانک های عامل با هدف تکریم ارباب رجوع و تسهیل در عقد قرارداد و تامین تسهیلات متقاضیان احداث مسکن در سطح روستاهای استان گفت: همان گونه که مقام عالی استان نیز بر تحقق اجرای طرح مقاوم سازی مساکن در سطح روستاهای استان به تعداد 7000 واحد مسکونی درسال جاری تاکید داشتند و در جلسات …
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
مقاوم سازی اقتصاد با نقش آفرینی بانک ها
در شرایطی که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، دشمن اتاق جنگ را از وزارت دفاع به وزارت خزانه داری آمریکا منتقل کرده است،مسیر مقابله و مقاومت از اقتصاد می گذرد و هم اکنون در حال جنگ اقتصادی هستیم.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •