شنبه, ۱۷ خرداد, ۱۳۹۹ / 6 June, 2020
واریز
۱۹ ساعت قبل / بیمه بیکاری / بیمه بیکاری کرونا
بیکارشدگان در اردیبهشت، تیرماه بیمه بیکاری‌شان را می‌گیرند
مسعود بابایی در گفت و گو با مهر، اظهار داشت: تاکنون ۹۰۰ هزار نفر در سامانه بیمه بیکاری ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۷۰۰ هزار و ۸۹۰ نفر مشمولین مرحله اول هستند که در پالایش مرحله دوم، شاهد ریزش نفرات هستیم زیرا برای برخی از افرادی که در سامانه ثبت نام کرده اند، کارفرما پس از مدتی اقدام به واریز حق بیمه کرده است که در این صورت دیگر جزو مشمولین محسوب نمی‌شوند.
۳۸ ساعت قبل
سه‌شنبه، زمان واریز یارانه نقدی خرداد
سازمان هدفمندی یارانه زمان پرداخت یک صد و دوازدهمین مرحله یارانه نقدی را سه‌شنبه، ۲۰ خرداد اعلام کرد.
مقرری بیمه بیکاری کرونا چقدر است؟
۳۹ ساعت قبل / بیمه بیکاری / کرونا
مقرری بیمه بیکاری کرونا چقدر است؟
با آغاز پرداخت مقرری بیمه بیکاری کرونا و واریز آن به حساب ۱۰۳ هزار نفر از مشمولان توسط سازمان برنامه و بودجه، میزان و مبلغ این مقرری مورد سوال و پیگیری بسیاری از متقاضیان و مشمولان دریافت بیمه بیکاری کرونا است.
زمان واریز وام ازدواج فرزندان بازنشستگان مشخص شد
۲ روز قبل / وام ازدواج / بازنشستگان
زمان واریز وام ازدواج فرزندان بازنشستگان مشخص شد
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری ۷ میلیون تومانی صندوق بازنشستگی کشوری به حساب ۴۴ هزار و ۳۰۰ نفر از «متقاضیان واجد شرایط» خبر داد.
صندوق بازنشستگی کشوری: وام ضروری ۴۴ هزار بازنشسته کشوری پرداخت شد / واریز وام ازدواج فرزندان بازنشستگان تا آخر خرداد
۲ روز قبل
صندوق بازنشستگی کشوری: وام ضروری ۴۴ هزار بازنشسته کشوری پرداخت شد / واریز وام ازدواج فرزندان بازنشستگان تا آخر خرداد
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری ۷ میلیون تومانی صندوق بازنشستگی کشوری به حساب ۴۴ هزار و ۳۰۰ نفر از «متقاضیان واجد شرایط» خبر داد. شعبانی همچنین درباره وام ازدواج فرزندان بازنشستگان گفت: حداکثر تا پایان خرداد وام ۲۰ میلیون تومانی ازدواج فرزندان به حساب ۱۰۰۰ نفر از بازنشستگان و وظیفه بگیران مشمول این تسهیلات پرداخت خواهد شد.
وام ضروری 44 هزار بازنشسته کشوری پرداخت شد
۲ روز قبل
وام ضروری 44 هزار بازنشسته کشوری پرداخت شد
ایلنا: معاون معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از واریز نوبت اول وام ضروری 7 میلیون تومانی سال 99 برای بیش از 44 هزار نفر از بازنشستگان و وظیفه بگیران…
پرداخت بیمه بیکاری فروردین ماه از هفته آینده/چه کسانی بیمه بیکاری می‌گیرند؟
۲ روز قبل / بیمه بیکاری
پرداخت بیمه بیکاری فروردین ماه از هفته آینده/چه کسانی بیمه بیکاری می‌گیرند؟
در حالی سازمان برنامه و بودجه از واریز بیمه بیکاری اسفندماه ۱۰۳ هزار نفر خبر داد که مدیرکل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی اعلام کرد، مقرری بیمه بیکاری فروردین ماه از هفته آینده پرداخت می شود.
واریز مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت اردیبهشت ماه
۲ روز قبل / مرتضی ضامنی / تاکسیرانی / ویروس کرونا / کارت سوخت
واریز مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت اردیبهشت ماه
به گفته مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت فروردین ماه ۴۷۰ هزار خودروی حمل و نقل عمومی واریز شد.
بیمه بیکاری ۱۰۳ هزار نفر واریز شد/واریز مرحله دوم در روزهای آینده
۲ روز قبل
بیمه بیکاری ۱۰۳ هزار نفر واریز شد/واریز مرحله دوم در روزهای آینده
سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: مقرری ‎بیمه بیکاری برای حدود ۱۰۳ هزار نفر از ثبت نام کنندگان اسفند ۱۳۹۸ به حساب مشمولان واریز شد و بخش دوم واریزی، پس از تأیید سازمان ‎تأمین اجتماعی و ارسال با فوریت پرداخت می‌شود.
۲ روز قبل / ایرلاین های داخلی / طرح فاصله گذاری اجتماعی
چرا فاصله‌گذاری اجتماعی در هواپیماها رعایت نمی‌شود؟
مقصود اسعدی سامانی در گفتگو با مهر درباره واریز تسهیلات حمایتی در برابر کرونا به ایرلاین‌ها و شرکت‌های هواپیمایی گفت: در حال حاضر دولت با اعطای ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات با نرخ سود ۱۲ درصد موافق کرده است.
نگران ورود دلالان به بازار گندم هستیم/ هنوز ۳۰ درصد مطالبات کشاورزان پرداخت نشده است
۲ روز قبل
نگران ورود دلالان به بازار گندم هستیم/ هنوز ۳۰ درصد مطالبات کشاورزان پرداخت نشده است
ایلنا: نایب رئیس بنیاد ملی گندمکاران کشور با بیان اینکه بیش از دو هفته است که مطالبات گندمکاران به حساب آنها واریز نشده است، گفت: این مسئله موجب ایجاد نگرانی ورود…
واریز  مابه‌التفاوت ریالی سوخت اردیبهشت خودروهای عمومی | تاکسی اینترنتی و پیک‌های موتوری هم شامل می‌شوند؟
۲ روز قبل
واریز مابه‌التفاوت ریالی سوخت اردیبهشت خودروهای عمومی | تاکسی اینترنتی و پیک‌های موتوری هم شامل می‌شوند؟
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از واریز ریالی مابه‌التفاوت سهمیه اعتباری سوخت فروردین ماه به کارت صاحبان ۴۷۰ هزار خودروی حمل و نقل عمومی شامل خبر داد.
پرداخت بیمه بیکاری مشاغل آسیب دیده از کرونا به کجا رسید؟
۳ روز قبل
پرداخت بیمه بیکاری مشاغل آسیب دیده از کرونا به کجا رسید؟
سازمان برنامه و بودجه آخرین وضعیت پرداخت بیمه بیکاری مشاغل آسیب دیده از کرونا را اعلام و تصریح کرد که مقرری ‎بیمه بیکاری برای حدود ۱۰۳ هزار نفر از ثبت نام کنندگان اسفند ۱۳۹۸ به حساب مشمولان واریز شد و بخش دوم واریزی، پس از تایید سازمان ‎تأمین اجتماعی و ارسال با فوریت پرداخت خواهد شد.
فردا آخرین مهلت ثبت‌نام فروش ۲۵ هزار خودرو / چگونه ثبت نام کنیم؟
۳ روز قبل / ثبت نام خودرو / ایران خودرو / سایپا
فردا آخرین مهلت ثبت‌نام فروش ۲۵ هزار خودرو / چگونه ثبت نام کنیم؟
فردا ۱۴ خردادماه آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان برای طرح فروش فوق العاده ۲۵ هزار دستگاه خودرو است و بعد از آن روند قرعه کشی ثبت نام کنندگان آغاز و برندگان باید براساس اعلام شرکت‌های خودروساز تا ۴۸ ساعت مبلغ خودرو‌ها را واریز نمایند.
واریز مرحله اول بیمه بیکاری از هفته آینده
۳ روز قبل / بیمه بیکاری / کرونا
واریز مرحله اول بیمه بیکاری از هفته آینده
مشاور امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی درباره زمان واریز بیمه بیکاری توضیحاتی داد.
جزئیات جدید واریز وام کرونا  | چه افرادی مشمول دریافت وام هستند؟
۳ روز قبل
جزئیات جدید واریز وام کرونا | چه افرادی مشمول دریافت وام هستند؟
پرداخت تسهیلات حمایتی به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا از جمله سیاست‌های وزارت کار در راستای حفظ اشتغال بنگاه‌ها و صیانت از نیروهای کار است. بر این اساس ۱۳ رسته شغلی تسهیلات حمایتی دریافت می‌کنند. مدیر کل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی از پرداخت این تسهیلات از هفته آینده خبر داد.
کارگران ابنیه فنی راه‌آهن اراک حقوق فروردین خود را گرفتند
۳ روز قبل / کارگران راه آهن / کارگران ابنیه فنی اراک / حقوق فروردین / جوشن گستر
کارگران ابنیه فنی راه‌آهن اراک حقوق فروردین خود را گرفتند
ایلنا: دستمزد فروردین ماه کارگران ابنیه فنی راه‌آهن ناحیه اراک واریز شد.
۳ روز قبل
۱۸ خردادماه؛ اجرای قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات سایپا/ آغاز عرضه ۳۰ هزار محصول دیگر سایپا در قالب طرح پیش‌فروش
مدیرعامل گروه سایپا از اجرای فرآیند قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا در روز یکشنبه ۱۸ خردادماه خبر داد.به گزارش سایپانیوز، سید جواد سلیمانی درباره اجرای طرح فروش فوق‌العاده خودرو، گفت: ثبت‌نام و انتخاب محصولات در این طرح تا ۱۴ خردادماه به صورت ۲۴ساعته ادامه خواهد داشت و پس از آن سایت برای انطباق اطلاعات ارایه شده توسط متقاضیان با سایر نهادها بسته خواهد شد.وی با بیان اینکه صحت‌سنجی و راستی‌آزمایی اطلاعات و بررسی محدودیت‌های اعمال شده برای کاهش واسطه‌گری و ایجاد نظام توزیع عادلانه، در فاصله روز پانزدهم تا هجدهم خردادماه انجام خواهد شد، افزود: متقاضیانی که حائز شرایط باشند و اطلاعات ارائه شده آنها با بانک اطلاعاتی سایر دستگاه‌های حاکمیتی همخوانی داشته باشد در قرعه‌کشی روز …
شیخ دیاباته علیه رفتار بازیکنان ایرانی استقلال
۳ روز قبل / استقلال / لیگ برتر فوتبال / شیخ دیاباته
شیخ دیاباته علیه رفتار بازیکنان ایرانی استقلال
ایلنا: شیخ در حالی به ایران برگشت که حدود یک ماه پیش رسوایی بزرگ ارایه فیش‌های جعلی واریز برای او پیش آمد
۴ روز قبل
خدمات تلفنبانک مسکن به مشتریان شتابی
تلفنبانک متمرکز بانک مسکن در هر ساعت از شبانه‌روز آماده ارائه خدمات بانکداری الکترونیک به مشتریان بانک مسکن و دیگر بانک‌ها است.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، تلفن بانک مسکن یکی از مسیرهای مناسب انجام تراکنش‌های بانکی روزمره بدون نیاز به حضور در شعب است؛ موضوعی که در روزهای اخیر با توجه به هشدار شروع موج دوم شیوع کرونا از اهمیت مضاعفی برخوردار است.تلفن بانک مسکن به شماره ۶۴۰۹۶-۰۲۱ به مشتریان این امکان را می دهد که به راحتی و بدون حضور فیزیکی در شعب بانک به صورت ۲۴ ساعته از خدمات این سیستم استفاده کنند. تمام دارندگان حساب‌­های بانک مسکن می توانند با مراجعه به هر یک شعب بانک مسکن، رمز حساب سامانه تلفنبانک را دریافت کرده و از امکانات تلفنبانک متمرکز بهره‌مند شوند.تلفنبانک متمرکز بانک مسکن شامل …
۴ روز قبل / ایران خودرو / خودرو / خودروسازان / سازمان بازرسی کل کشور / سایپا
ایران خودرو بخشنامه فروش را عوض کرد
خبرگزاری فارس|ایران خودرو در بخشنامه فروش فوق‌العاده محصولاتش اعلام کرده بود اگر برندگان قرعه کشی که طی 48 ساعت مبلغ خودرو را واریز نکنند، به مدت 2 سال از خرید خودرو با نرخ کارخانه محروم می‌شوند،
۴ روز قبل / ذخایر ارزی عربستان / شیوع کرونا در عربستان
سقوط ذخایر ارزی عربستان در تقابل با بحران کرونا
به گزارش مهر به نقل از راشاتودی، در ماه آوریل ذخایر ارزی عربستان سعودی به شدت سقوط کرد چرا که این کشور برای ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مواجهه با افت اقتصادی شدید ناشی از پاندمی کرونا، ۱۵۰ میلیارد ریال عربی (۴۰ میلیارد دلار) به حساب صندوق توسعه پادشاهی واریز کرد.
۴ روز قبل / بیمه بیکاری / کارگران / کرونا
آغاز واریز بیمه بیکاری کرونا به حساب کارگران بیکار شده
به گزارش ایسنا، در هفته‌های گذشته سازمان برنامه و بودجه تخصیص ۱۲۸۶ میلیارد تومان اعتبار از محل بخشی از منابع یک میلیارد یورویی صندوق توسعه ملی بابت تامین هزینه‌های مدیریت تبعات اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا را به صندوق بیمه بیکاری سازمان تامین اجتماعی ابلاغ کرد که در آن عنوان شده تخصیص اعتبار مذکور به طور صد درصدی و از محل حساب خاص مربوط نزد خزانه داری کل کشور قابل پرداخت است.
سرنوشت تلخ تازه عروسی که اسیر کلاهبرداران شد
۴ روز قبل / کلاهبرداری
سرنوشت تلخ تازه عروسی که اسیر کلاهبرداران شد
پدرم اگرچه بسیار تردید داشت و نمی‌توانست به این گونه خرید‌ها اطمینان یابد، اما وقتی چشمان اشک بار مرا دید، همه سرمایه اش را به حساب بانکی من واریز کرد و من هم با ارسال فهرست کامل جهیزیه ام، وجه را به فروشنده اینترنتی پرداخت کردم. این بار هر روزی که سپری می‌شد اضطراب بیشتری پیدا می‌کردم چرا که ده‌ها میلیون تومان دارایی و وام پدرم را به حساب بانکی کسی ریخته بودم که هیچ سند و مدرکی از او نداشتم.
کشف ۱۷۷هزار دلار قاچاق در چهارراه مولوی
۵ روز قبل
کشف ۱۷۷هزار دلار قاچاق در چهارراه مولوی
جوان خارجی که یک کوله‌پشتی محتوی 177هزار دلار را به شکل قاچاق وارد کشور کرده بود در چهارراه مولوی دستگیر شد.  به‌گزارش همشهری، سرهنگ چنگیز ایدون، رئیس‌کلانتری١١٢ ابوسعید در این‌باره گفت: عصر روز شنبه مأموران هنگام گشت‌زنی در چهارراه مولوی به عابر پیاده‌ای از اتباع خارجی که یک کوله‌پشتی به همراه داشت مشکوک شدند و در بازرسی کوله‌پشتی مقدار زیادی دلار کشف کردند. وی ادامه داد: متهم ۲۵ساله پاسخ درستی به سؤالات پلیس نمی‌داد اما مدعی شد که قرار بود دلارها را به‌حساب یک صرافی واریز کند.  بررسی‌ها نشان …
۵ روز قبل
دورنما نداریم، پس می‌فروشیم
«از آدم‌های پولداری که سهام‌عدالتشان را ول کرده‌اند به امان خدا و حتی آن را آزاد هم نکرده‌اند تا آدم‌هایی که مدام به بانک سر می‌زنند و سوال می‌کنند که پول برایشان کی واریز می‌شود.» این را مسوول باجه یکی از بانک‌های تهران درباره اوضاع و احوال این روزهای بانک و مراجعان می‌گوید و البته از این هم گلایه‌ می‌کند که این روزها به قدری کار سرشان ریخته و بانک شلوغ است که جبران تمام خلوتی اسفندماه و دوران کرونا شده است.
آمار ثبت نام کنندگان فروش فوق العاده خودرو | خودرویی که نیمی از متقاضیان ثبت نام کردند | اعلام جریمه واریز نکردن مبلغ
۵ روز قبل
آمار ثبت نام کنندگان فروش فوق العاده خودرو | خودرویی که نیمی از متقاضیان ثبت نام کردند | اعلام جریمه واریز نکردن مبلغ
یک منبع آگاه در یکی ازخودروسازی‌ها از ثبت نام بیش از ۵ میلیون نفر در طرح فروش فوق العاده دو خودروسازی بزرگ خبر داد.
پرداخت مابه‌التفاوت حق عائله‌مندی و اولاد بازنشستگان کشوری با حقوق خردادماه
۵ روز قبل / بازنشستگان / صندوق بازنشستگی
پرداخت مابه‌التفاوت حق عائله‌مندی و اولاد بازنشستگان کشوری با حقوق خردادماه
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در بخش دیگر سخنان خود، با اشاره به افزایش حق عائله‌مندی و اولاد بازنشستگان این صندوق اظهار کرد: حق عائله مندی و اولاد با محاسبه ۱۵ درصد افزایش، در حقوق خردادماه به همراه مابه التفاوت ماه‌های فروردین و اردیبهشت واریز می‌شود.
یک منبع آگاه  فاش کرد: جریمه واریز نکردن مبلغ بعد از قرعه کشی خودرو + جزئیات
۵ روز قبل
یک منبع آگاه فاش کرد: جریمه واریز نکردن مبلغ بعد از قرعه کشی خودرو + جزئیات
یک منبع آگاه در یکی ازخودروسازی‌ها از ثبت نام بیش از ۵ میلیون نفر در طرح فروش فوق العاده دو خودروسازی بزرگ خبر داد.
فعال شدن تقاضاهای خاموش با شرط تحویل خودرو به‌صورت قرعه‌کشی
۵ روز قبل / خودرو / شرایط فروش خودرو / فروش فوق‌العاده خودرو / بازار خودرو
فعال شدن تقاضاهای خاموش با شرط تحویل خودرو به‌صورت قرعه‌کشی
به اعتقاد یک کارشناس صنعت خودرو، استفاده از شرط قرعه‌کشی برای تحویل خودرو به متقاضیان با توجه به اینکه شرط واریز اولیه پیش از قرعه‌کشی هم برداشته است، تقاضاهای خفته را بیدار می‌کند و افرادی که مبلغ کافی را هم ندارند، به امتحان کردن شانس خود ترغیب می‌کند.
۱۳۹۹/۰۳/۱۱
مساعدت ۵۰۰ میلیون ریالی بانک ایران‌زمین به ایتام تحت حمایت کمیته امداد
مدیرکل کمیته امداد استان تهران از مساعدت ۵۰۰ میلیون ریالی بانک ایران‌زمین به ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان‌های مختلف کشور خبر داد.به گزارش روابط‌عمومی بانک ایران‌زمین و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی به تشریح همکاری بانک ایران‌زمین با کمیته امداد پرداخت و گفت: در راستای ترویج فرهنگ خیر، احسان و نیکوکاری دیدارهایی با مدیران ارشد این بانک داشتیم که منجر به حمایت از ایتام شد.وی ادامه داد: این بانک به عنوان حامی حقوقی ایتام تحت حمایت کمیته امداد در مرحله اول مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال به حساب ۱۰۰۰ نفر از ایتام استان‌های مختلف کشور واریز کرد.مدیرکل کمیته امداد استان تهران، سهم استان را از این تعداد ۳۰۰ یتیم اعلام کرد و افزود: علاوه بر ایتام استان تهران، فرزندان یتیم در …
۱۳۹۹/۰۳/۱۱
توافق در دولت برای آغاز همسان سازی حقوق بازنشستگان
اصفهان –بهروز راعی : مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: توافق اولیه ای با دولت شده است تا بتوانیم همسان سازی حقوق بازنشستگان را بر این مبنا پیگیری کنیممصطفی سالاری در نشست خبری در استانداری اصفهان درخصوص وضعیت بیمارستان میلاد اصفهان، اظهار کرد: از چندسال پیش ۱۰ پروژه مشابه در کشور مطرح بود که به خاطر مسائلی مانند تحریم سرمایه گذار، امکان فعالیت نداشته و یا انصراف داده اند، اما قرار شد به صورت شراکت دنبال شود، به طوری که سازمان تامین اجتماعی سهمی داشته باشد و در پروژه شریک باشد، زیرا از نظر اعتبار به تنهایی امکان اجرا نداریم.وی در مورد بیمه بیکاری توضیح داد: پرداخت مقرری بیمه بیکاری مشروط به بیکار بودن متقاضی است و اینکه طی این مدت شاغل نباشد، این دو قید قانونی است.مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی …
مهلت 48ساعته برندگان خودروی شانسی
۱۳۹۹/۰۳/۱۱
مهلت 48ساعته برندگان خودروی شانسی
2خودروساز بزرگ حاضر در طرح فروش فوق‌العاده خودرو، اعلام کردند: تمام مراحل قرعه‌کشی متقاضیان خرید خودرو با حضور نمایندگانی از نهادهای نظارتی و رسانه‌های همگانی انجام خواهد شد و متقاضیان برگزیده در این قرعه‌کشی باید تا ۴۸ساعت پس از اعلام نتایج، وجه کامل خودروی انتخابی خود را به‌حساب خودروساز واریز کنند. در این اطلاعیه تأکید شده است که درصورت واریز‌نکردن وجه از سوی افراد منتخب، اسامی نفرات جایگزین از محل رزرو، توسط خودروساز و با تأیید دستگاه‌های نظارتی اعلام خواهد شد. ضمنا سند فروش خودرو با درج عبارت …
سهامداران پشت هفت‌خوان دریافت سود سالانه
۱۳۹۹/۰۳/۱۱
سهامداران پشت هفت‌خوان دریافت سود سالانه
درحــالـی‌کــه شرکت سپرده‌گذاری مرکزی مسئولیت واریز سود سالانه سهامداران را بر عهده دارد؛ یک دهه است که این اقدام مسکوت مانده است. یک عضو شورای بورس از انجام پیگیری‌های لازم برای پرداخت سود مجامع شرکت‌ها به سهامداران از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی خبر داد. این در حالی است که نزدیک به یک دهه، طرح پرداخت تجمیعی سود سهامداران معطل ‌مانده و سهامدارانی واقعی که به‌صورت بلندمدت در بورس سرمایه‌گذاری می‌کنند برای دریافت سود سالانه‌شان بلاتکلیف هستند. به گزارش همشهری، دریافت سود سالانه شرکت‌های بورس که …
اعلام جدیدترین جزئیات فروش سهام عدالت
۱۳۹۹/۰۳/۱۰
اعلام جدیدترین جزئیات فروش سهام عدالت
بنابر اطلاعیه ستاد آزادسازی سهام عدالت، یکی از بانک‌ها بخش اعظم سهام مربوط به سفارش‌های دریافتی از مشمولان سهام عدالت را به فروش رساند که بلافاصله پس ازدریافت وجه به حساب متقاضیان فروش واریز می‌شود
برنامه ویژه استقلال برای تسویه حساب با پادووانی
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / باشگاه استقلال / لئوناردو پادوانی
برنامه ویژه استقلال برای تسویه حساب با پادووانی
باشگاه استقلال نوشت: باشگاه استقلال اعلام کرد مطالبات پادووانی تا ۱۰ روز آینده به حساب این بازیکن برزیلی واریز خواهد شد.
استقلال با پادوانی تسویه حساب می‌کند
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / باشگاه استقلال / فیفا
استقلال با پادوانی تسویه حساب می‌کند
تهران- ایرنا- باشگاه استقلال اعلام کرد که مطالبات «لئاندرو پادوانی» ظرف ۱۰ روز آینده به حساب این بازیکن برزیلی واریز خواهد شد.
اولین فروش سهام عدالت توسط بانک‌های عامل انجام شد/سفارش فروش تا ۱۳ خرداد ادامه دارد
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / سهام عدالت / آزادسازی سهام عدالت / سهام عدالت بورس
اولین فروش سهام عدالت توسط بانک‌های عامل انجام شد/سفارش فروش تا ۱۳ خرداد ادامه دارد
بنابر اطلاعیه ستاد سهام عدالت، یکی از بانک‌ها بخش اعظم سهام مربوط به سفارش های دریافتی از مشمولان سهام عدالت را به فروش رساند که بلافاصله پس ازدریافت وجه به حساب متقاضیان فروش واریز می‌شود
بخش «نیکوکاری» در اسنپ فعال شد
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / اسنپ
بخش «نیکوکاری» در اسنپ فعال شد
در همکاری اسنپ با سازمان مردم نهاد «مجمع خیرین سلامت کشور»، سرویس «نیکوکاری» به سوپراپلیکیشن اسنپ اضافه شد. طی تفاهم‌نامه‌ای که اسنپ در راستای کمپین «کرونا را شکست می‌دهیم» با ستاد ملی مدیریت کرونا و مجمع خیرین سلامت امضا کرده است، تمامی کمک‌های نقدی کاربران از طریق سرویس «نیکوکاری» به طور مستقیم به حساب مجمع خیرین سلامت کشور واریز می‌شود.
واریز کفاره 10 میلیاردی جمع آوری شده ازسوی هلال به حساب نیازمندان
۱۳۹۹/۰۳/۱۰
واریز کفاره 10 میلیاردی جمع آوری شده ازسوی هلال به حساب نیازمندان
رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از جمع آوری 10 میلیارد ریالی کفاره روزه از سوی هلال احمر خبر داد و گفت: با توجه به مسائل شرعی مربوط به کفاره این رقم صرفا با امکان خرید از نانوایی‌ها در حساب حدود 10 هزار خانوار جزو دهک‌های پایین درآمدی جامعه واریز خواهد شد.
۴۸ ساعت بعد از قرعه‌کشی پول خودرو را واریز کنید
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / سازمان بازرسی کل کشور / دادستانی کل کشور / ایران / عید سعید فطر / گروه خودروسازی سایپا / اخبار داغ
۴۸ ساعت بعد از قرعه‌کشی پول خودرو را واریز کنید
ایران‌خودرو و سایپا در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند برندگان قرعه‌کشی خرید خودرو باید طی ۴۸ ساعت مبلغ خودرو را به حساب خودروساز واریز کنند.
۱۳۹۹/۰۳/۱۰
اطلاعیه مشترک ایران‌ خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی فروش ویژه ۲۵ هزار دستگاه خودرو
متقاضیان مکلفند ظرف ۴۸ ساعت پس از اعلام منتخبان از سوی خودروسازان، نسبت به تکمیل وجه اقدام نمایند؛ ضمن اینکه در صورت عدم واریز وجه، اسامی نفرات جایگزین از محل رزرو، توسط خودروساز و با تائید دستگاه های نظارتی اعلام می‌گردد.
امروز آخرین مهلت ارسال پیامک وام ۱ میلیونی است/ واریز وام در ۲۲ خردادماه
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / وام کرونا / کرونا
امروز آخرین مهلت ارسال پیامک وام ۱ میلیونی است/ واریز وام در ۲۲ خردادماه
سخنگوی ستاد تسهیلات کرونا گفت:یک روز از مهلت درخواست وام یک میلیون تومانی به سرپرستان خانوار یارانه‌بگیر باقی مانده است که در ۲۲ خرداد ۹۹ این وام یک میلیونی به حساب سرپرستان متقاضی واریز می‌شود.
یارانه معیشتی کی واریز می شود؟
۱۳۹۹/۰۳/۱۰
یارانه معیشتی کی واریز می شود؟
امروز ۱۰ خرداد ماه، هفتمین مرحله حمایت معیشتی به حساب سرپرستان خانوار‌ واریز می‌شود.
ایراد مجلس به ماده ۲۳ ضوابط اجرایی بودجه/ واریز مستمری مددجویان از سوی سازمان هدفمندی خلاف قانون است
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / بودجه ایران
ایراد مجلس به ماده ۲۳ ضوابط اجرایی بودجه/ واریز مستمری مددجویان از سوی سازمان هدفمندی خلاف قانون است
واریز مستمری به حساب خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور توسط سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها و بدون واسطه دستگاه‌های ذیربط خلاف قانون اعلام شد.
رسول‌پناه به دنبال تهیه ارز
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / مهدی رسول‌پناه / پرسپولیس
رسول‌پناه به دنبال تهیه ارز
مهدی رسول‌پناه طبق قولی که به خارجی‌ها داده طی چند روز اخیر سخت به دنبال تهیه ارز است تا بتواند مبلغی را به حساب بشار، رادو و اوساگونا واریز کند.
هفتمین مرحله حمایت معیشتی امشب واریز می‌شود
۱۳۹۹/۰۳/۱۰
هفتمین مرحله حمایت معیشتی امشب واریز می‌شود
هفتمین مرحله حمایت معیشتی امشب (دهم خردادماه) ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوار مشمول واریز می‌شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •