چهارشنبه, ۱ بهمن, ۱۳۹۹ / 20 January, 2021
اتحادیه طلا و جواهر تهران
طلا امروز چرا گران شد؟
۸ ساعت قبل / قیمت طلا / قیمت سکه
طلا امروز چرا گران شد؟
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: امروز به دلیل رشد جزیی ارزش اونس جهانی، قیمت طلا اندکی افزایش یافت و علت گرانی سکه امامی هم بالا بودن تقاضا است.
عواملی که تقاضای خرید طلا را نصف کرد
۳۱ ساعت قبل
عواملی که تقاضای خرید طلا را نصف کرد
نایب‌رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: با تعطیلی مراسم مختلف چون عروسی و تولد تقاضا برای خریدن طلا و جواهر کاهش بسیار قابل توجه پیدا کرد و به همین دلیل بسیاری از کارگاه‌های تولیدی و فروشگاه‌های طلا و جواهر تعطیل شده‌اند.
۲ روز قبل
ریزش قیمت دلار و طلا ادامه خواهد داشت؟
قیمت این ارز در معاملات پشت خطی تهران و هرات، حتی پس از اینکه اعلام شد، آمریکا تحریم‌های جدیدی را بر روی برخی نهاد‌ها و اشخاص‌ ‌ایرانی اعمال کرده است، دچار افت بیشتری شد. مسئله‌ای که نشان می‌دهد بازار تا حدی حساسیت خود به اخبار تحریمی دوران ترامپ را از دست داده است و بیشتر بر مبنای امید‌های آینده نسبت به تغییر شرایط تحریمی، موقعیت فروش را برای خود تعیین کرده است.چنین شرایطی نیز قیمت سکه و طلا را نیز نزولی کرد، به طوریکه پیش بینی می‌شود، از روز دوشنبه سکه نیز کانال عوض کند و به کانال ۹ میلیون تومانی سقوط کند و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز بالاخره به زیر یک میلیون تومان بیاید، حال باید دید که در هفته پیش روی بازار ارز، سکه و طلا آیا گارد نزولی خود را همچنان حفظ خواهند کرد.افزایش تقاضا برای خرید سکه …
ریزش قیمت سکه و طلا بی‌توجه به ثبات اونس جهانی
۴ روز قبل
ریزش قیمت سکه و طلا بی‌توجه به ثبات اونس جهانی
طبق اعلام یک عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، طی یک هفته اخیر، علیرغم ثبات قیمتی هر اونس جهانی در پایان هفته نسبت به ابتدای هفته، به دلیل کاهش نرخ ارز، در بازار سکه و طلا نیز ریزش قیمت‌ دیده می‌شود.
آخرین وضعیت بازار طلا و سکه | عاملی که سکه را ریزشی کرد
۴ روز قبل / قیمت طلا و فلزات گرانبها - جهان / قیمت طلا و فلزات گرانبها - ایران / سکه - قیمت
آخرین وضعیت بازار طلا و سکه | عاملی که سکه را ریزشی کرد
طبق اعلام یک عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، در یک هفته اخیر با وجود ثبات قیمتی هر اونس جهانی در پایان هفته نسبت به ابتدای هفته، به دلیل کاهش نرخ ارز، در بازار سکه و طلا نیز ریزش قیمت‌ دیده می‌شود.
۴ روز قبل
ریزش قیممت سکه و طلا
طبق اعلام یک عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، طی یک هفته اخیر، علیرغم ثبات قیمتی هر اونس جهانی در پایان هفته نسبت به ابتدای هفته، به دلیل کاهش نرخ ارز، در بازار سکه و طلا نیز ریزش قیمت دیده می‌شود.
مقاومت سکه شکست
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
مقاومت سکه شکست
سکه با وجود حمایت معامله‌گران از مرز مقاومت 11میلیون تومانی سرانجام به کانال 10میلیونی سقوط کرد. به گزارش همشهری، ریزش حدود 500تومانی قیمت دلار در روز چهارشنبه باعث شد سکه به‌رغم صعود 7دلاری بهای انس، با 200هزار تومان افت سرانجام کانال 11میلیون را ترک کند. به اعتقاد کارشناسان، با رفتارهای چند روز گذشته در بازار طلا و سکه مثل مقاومت بازار در برابر عبور سکه از 11میلیون و 200هزار تومان و نرخ پایین‌تر معاملات پشت خطی نسبت به معاملات نقدی، این سقوط قابل پیش‌بینی بود. براساس سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران …
نوسانات شدید اونس جهانی
۱۳۹۹/۱۰/۱۹ / سکه و طلا / بازار ارز / قیمت سکه / اقتصادنیوز / بازارهای
نوسانات شدید اونس جهانی
اقتصادنیوز :‌طبق تحلیل دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران برای وضعیت یک هفته اخیر بازارها سکه و طلای داخلی، معاملات در بازاهای خارجی در سال نوی میلادی با افزایش ۵۲ دلاری اونس جهانی آغاز و از روز چهارشنبه به بعد، در پی اتفاقات آمریکا، ریزش ۵۸ دلاری را تجربه کرد؛، این نوسانات طبیعتا بازارهای داخلی ما را هم تحت‌الشعاع قرار داده و سبب تغییرات قیمتی شده است.
دلیل گرانی قیمت طلا در بازارهای داخلی
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ / قیمت طلا / قیمت سکه
دلیل گرانی قیمت طلا در بازارهای داخلی
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: با توجه به افزایش انس جهانی طلا و افزایش تولید نفت، قیمت طلا احتمال دارد فردا اندکی گران شود.
پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۱۶ دی / تولید نفت قیمت طلا را چقدر گران می‌کند؟
۱۳۹۹/۱۰/۱۵ / آینده قیمت طلا / پیش بینی قیمت سکه / پیش بینی قیمت طلا / سکه / قیمت دلار / قیمت سکه / قیمت طلا
پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۱۶ دی / تولید نفت قیمت طلا را چقدر گران می‌کند؟
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: با توجه به افزایش انس جهانی طلا و افزایش تولید نفت قیمت طلا احتمال دارد فردا جزئی نوسان داشته باشد. نوشته پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۱۶ دی / تولید نفت قیمت طلا را چقدر گران می‌کند؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
افزایش ناگهانی طلا
۱۳۹۹/۱۰/۱۵ / بازار طلا و ارز / سکه و طلا / بازار جهانی طلا / گرانی / افزایش قیمت
افزایش ناگهانی طلا
میزان نوشت: نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به افزایش ۳۲ دلاری قیمت جهانی طلا و ثبات تقاضا در بازار داخلی، قیمت هر سکه طرح قدیم را در بازار امروز ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام کرد.
۱۳۹۹/۱۰/۱۵
مردم رغبتی برای خرید ندارند، منتظرند یا بی‌پول؟
دو گزارش منتشر شده از بازار مسکن در ماه‌های آبان و آذر همچنین صحبت‌های رییس اتحادیه املاک و رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران نشان می‌دهد، بازارها پس از انتخابات امریکا در آبان، وضعیت متفاوتی را تجربه می‌کنند. هر چند کارشناسان معتقدند نتیجه این انتخابات باعث شده که متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در دو ماه آبان و آذر کاهش جزیی داشته باشد و برخی گمان کنند بازار از دوران افزایش قیمتش فاصله گرفته و قرار است کاهش نوسان داشته باشد، هر چند کاهش شدید معاملات در آذرماه سمت و سوی تحلیل‌ها را تغییر داد تا برخی به این نتیجه برسند که رغبتی برای خریداران مانند روزهای پر التهاب مهر و حتی پیش از اعلام نتایج انتخابات نیست. ابتدای هفته جاری رییس اتحادیه املاک تهران خبر از کاهش 10 میلیون …
حباب سکه آب رفت
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
حباب سکه آب رفت
ایسنا-  طبق تحلیل نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، طی هفته‌ای که گذشت، علیرغم اینکه در قیمت‌های جهانی طلا به طور متوسط افزایش یک درصدی دیده شد، از سوی دیگر حدود یک درصد کاهش نرخ ارز در بازارهای داخلی ایجاد شد؛ بدین ترتیب همپوشانی رخ داد که سبب ثبات در بازار داخلی سکه و طلا شد که در نتیجه این ثبات و آرامش و همچنین کاهش تقاضاهای سرمایه‌گذاری، حباب سکه‌ به ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافت. محمد کشتی‌آرای در رابطه با وضعیت یک هفته اخیر بازار سکه و طلا داخلی اظهار کرد: با توجه به اینکه هفته‌ای که گذشت، هفته پایانی سال میلادی بوده و طبیعتا انتظار نوسانات در بازارهای جهانی می‌رفت، این اتفاق هم افتاد و اونس جهانی از ۱۸۷۰ دلار تا ۱۹۰۰ دلار در طول یک هفته گذشته نوسان …
حباب سکه در دومین هفته دی چقدر بود؟
۱۳۹۹/۱۰/۱۲ / بازار طلا و سکه / پیش بینی قیمت سکه / حباب سکه / قیمت سکه
حباب سکه در دومین هفته دی چقدر بود؟
طبق تحلیل نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، طی هفته‌ای که گذشت، قیمت‌های جهانی طلا به طور متوسط یک درصد افزایش یافت، از سوی دیگر حدود یک درصد کاهش نرخ ارز در بازارهای داخلی روی داد که با ثبات قیمت، آرامش در بازار و کاهش تقاضاهای سرمایه‌گذاری، حباب سکه‌ به ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافت. نوشته حباب سکه در دومین هفته دی چقدر بود؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۱۰/۱۲
حباب سکه به ۵۰۰ هزار تومان رسید
طبق تحلیل نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، طی هفته‌ای که گذشت، علیرغم اینکه در قیمت‌های جهانی طلا به طور متوسط افزایش یک درصدی دیده شد، از سوی دیگر حدود یک درصد کاهش نرخ ارز در بازارهای داخلی ایجاد شد؛ بدین ترتیب همپوشانی رخ داد که سبب ثبات در بازار داخلی سکه و طلا شد که در نتیجه این ثبات و آرامش و همچنین کاهش تقاضاهای سرمایه‌گذاری، حباب سکه‌ به ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافت.
حباب سکه چقدر شد؟ | آخرین قیمت طلا و انواع سکه
۱۳۹۹/۱۰/۱۲ / قیمت طلا و فلزات گرانبها - ایران / سکه - قیمت
حباب سکه چقدر شد؟ | آخرین قیمت طلا و انواع سکه
طبق تحلیل نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، طی هفته‌ای که گذشت، علیرغم اینکه در قیمت‌های جهانی طلا به طور متوسط افزایش یک درصدی دیده شد، از سوی دیگر حدود یک درصد کاهش نرخ ارز در بازارهای داخلی ایجاد شد.
کوچ سرمایه‌گذاران از بازار طلا و سکه/ حباب سکه آب رفت
۱۳۹۹/۱۰/۱۲ / بازار طلا و ارز / سکه و طلا / بازار جهانی طلا
کوچ سرمایه‌گذاران از بازار طلا و سکه/ حباب سکه آب رفت
ایسنا نوشت: طبق تحلیل نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، طی هفته‌ای که گذشت، علیرغم اینکه در قیمت‌های جهانی طلا به طور متوسط افزایش یک درصدی دیده شد، از سوی دیگر حدود یک درصد کاهش نرخ ارز در بازارهای داخلی ایجاد شد؛ بدین ترتیب همپوشانی رخ داد که سبب ثبات در بازار داخلی سکه و طلا شد که در نتیجه این ثبات و آرامش و همچنین کاهش تقاضاهای سرمایه‌گذاری، حباب سکه‌ به ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافت.
ثبات در بازار طلا و سکه
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
ثبات در بازار طلا و سکه
 قیمت طلا و سکه در بازار تهران روز چهارشنبه کمترین نوسان و تغییر را نسبت به سه‌شنبه داشت. به گزارش همشهری، افزایش 0.03درصدی بهای انس در بازار جهانی در آخرین روز سال2020 که تحت‌تأثیر کاهش ارزش جهانی دلار رقم خورد، در بازار داخلی ایران تنها توانست قیمت طلا را تا بعدازظهر دیروز 0.04درصد افزایش دهد. سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران تا ساعت16 روز چهارشنبه برای هر گرم طلای 18عیار قیمت یک ‌میلیون ‌و147هزار تومان را به‌ثبت رساند که نسبت به نرخ روز سه‌شنبه هزار تومان بالاتر بود. هر مثقال طلا نیز دیروز 4میلیون‌و970هزار …
حرکت طلا پشت سر دلار
۱۳۹۹/۱۰/۰۸
حرکت طلا پشت سر دلار
بازار سکه و طلا به‌دنبال افزایش اندک نرخ دلار در روز گذشته رشد قیمت داشت، ولی سکه همچنان پشت سد 12میلیون ماند. به گزارش همشهری، رشد 0.13درصدی قیمت دلار در دومین روز هفته باعث شد بازار طلا و سکه نیز که مدت‌هاست در نبود تقاضا، عامل مؤثر دیگری برای تغییر قیمت نمی‌یابد، افزایش محدود قیمت را تجربه کند و در شرایطی که تعطیلی بازار‌های جهانی قیمت اونس را ثابت نگه داشته، در بازار طلای تهران شاهد افزایش 41هزار تومانی قیمت هر مثقال طلا بودیم. روز یکشنبه اتحادیه طلا و جواهر تهران برای هر مثقال طلا تا ساعت 16:30 …
مردم از بازار طلا عقب‌نشینی کردند
۱۳۹۹/۱۰/۰۷
مردم از بازار طلا عقب‌نشینی کردند
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: مردم همچنان منتظر ثبات یا ارزان شدن قیمت طلا هستند؛ بنابراین خرید طلا را به تعویق انداخته‌اند و فعلا خرید و فروشی در بخش مصنوعات طلا وجود ندارد.
۱۳۹۹/۱۰/۰۷
تدوین آیین‫نامه معاملات اینترنتی طلا؛ بزودی
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه به احتمال زیاد امسال آیین‫نامه مبادله طلا در فضای مجازی تدوین می شود، گفت: تا زمانی که بستر خرید اینترنتی فراهم نشده، مردم طلا را حضوری بخرند. ابراهیم محمدولی در گفت و گو با مهر، در مورد فروش طلا در فضای مجازی، اظهار داشت: ما با فضای مجازی مخالف نیستیم و نمی‌توانیم هم مخالف باشیم؛ این فضا روز به روز در حال پیشرفت است و همه مردم دنیا در حال کار کردن با آن هستند و ما نمی‌توانیم جلوی آن را بگیریم اما می‌گوئیم در بحث طلا که یک فلز خاص است هنوز فضا برای خرید و فروش فراهم نشده است. رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران افزود: پیشنهاد داده ایم که یک آئین نامه یا چارچوبی برای مبادله طلا در فضای مجازی تدوین شود تا خریداران دچار مشکل نشوند؛ در واقع باید قوانین و ضوابط …
طلا و جواهرات را تا اطلاع ثانوی حضوری بخرید
۱۳۹۹/۱۰/۰۶ / قیمت طلا / قیمت سکه
طلا و جواهرات را تا اطلاع ثانوی حضوری بخرید
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه به احتمال زیاد امسال آیین نامه مبادله طلا در فضای مجازی تدوین می شود، گفت: تا زمانی که بستر خرید اینترنتی فراهم نشده، مردم طلا را حضوری بخرند.
به این دلیل طلا را حتما حضوری بخرید
۱۳۹۹/۱۰/۰۶ / طلا / خرید طلا
به این دلیل طلا را حتما حضوری بخرید
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه به احتمال زیاد امسال آیین نامه مبادله طلا در فضای مجازی تدوین می شود، گفت: تا زمانی که بستر خرید اینترنتی فراهم نشده، مردم طلا را حضوری بخرند.
۱۳۹۹/۱۰/۰۶ / خرید و فروش / دولت / سکه تمام بهار آزادی / سکه و طلا / نقدینگی
بازار در انتظار اتفاقات امیدوارکننده آینده
به گفته نایب‌رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران، با توجه به اینکه بهای جهانی طلا طی یک هفته اخیر نوسان محدودی را تجربه کرد،
آخرین قیمت طلا و انواع سکه در بازار | حباب سکه چقدر شد؟
۱۳۹۹/۱۰/۰۵ / قیمت طلا و فلزات گرانبها - جهان / قیمت طلا و فلزات گرانبها - ایران / سکه - قیمت
آخرین قیمت طلا و انواع سکه در بازار | حباب سکه چقدر شد؟
به گفته نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، با توجه به اینکه بهای جهانی طلا طی یک هفته اخیر نوسان محدودی را تجربه کرد، اما بازار داخلی طلا و سکه به سبب رشد بهای ارز با افزایش جزئی مواجه و در شیب ملایم صعودی قرار گرفت. البته حباب سکه کاهش یافته و در حال حاضر در محدوده ۷۰۰ هزار تومان قرار دارد.
تحلیل بازار طلا و سکه در هفته ای که گذشت
۱۳۹۹/۱۰/۰۵
تحلیل بازار طلا و سکه در هفته ای که گذشت
بر اساس اعلام رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، با توجه به اینکه بهای جهانی طلا طی یک هفته اخیر نوسان محدودی را تجربه کرد، اما بازار داخلی طلا و سکه به سبب رشد بهای ارز با افزایش جزئی مواجه و در شیب ملایم صعودی قرار گرفت. البته حباب سکه کاهش…
طلا و سکه دوباره بالا رفت
۱۳۹۹/۱۰/۰۴
طلا و سکه دوباره بالا رفت
قیمت طلا و سکه در بازار تهران بی‌توجه به کاهش بهای اونس جهانی دوباره افزایش یافت.  به گزارش همشهری، روز گذشته و درحالی‌که اونس جهانی طی چند روز گذشته تحت‌تأثیر افزایش نگرانی‌های ناشی از کشف گونه جدید ویروس کرونا در مسیر کاهشی قرارگرفته، بازار طلا و سکه تهران شاهد رشد قیمت بود. افزایش قیمت دلار در صرافی‌ها با تأثیر بر بازار فلز زرد سکه را دوباره از 12میلیون تومان فراتر برد و مظنه طلا را کمی بیشتر به 5میلیون نزدیک کرد. قیمت هر قطعه سکه طرح جدید تا ساعت16:30 روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران 12میلیون‌و100هزار …
پیش‌بینی قیمت طلا فردا 3 دی 99 / حباب سکه 700 هزار تومان شد
۱۳۹۹/۱۰/۰۲ / بازار طلا / پیش بینی قیمت سکه / پیش بینی قیمت طلا / سکه / طلا / قیمت سکه / قیمت طلا
پیش‌بینی قیمت طلا فردا 3 دی 99 / حباب سکه 700 هزار تومان شد
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: کنترل قیمت دلار و کاهش انس جهانی طلا باعث شد قیمت طلا و سکه در بازار داخلی ارزان شود. پیش‌بینی می‌شود با رویه فعلی و ثبات بازار ارز قیمت طلا گران نمی‌شود. نوشته پیش‌بینی قیمت طلا فردا 3 دی 99 / حباب سکه 700 هزار تومان شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
آرامش به بازار طلا بازگشته است/افزایش ۳۰ درصدی تقاضا برای مصنوعات
۱۳۹۹/۱۰/۰۱
آرامش به بازار طلا بازگشته است/افزایش ۳۰ درصدی تقاضا برای مصنوعات
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: طی ۱۰ روز گذشته آرامش نسبی چه از نظر تقاضا و چه از نظر قیمت، به بازار طلا بازگشته است.
رئیس اتحادیه طلا: آرامش به بازار طلا بازگشته است
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / طلا / بازار طلا
رئیس اتحادیه طلا: آرامش به بازار طلا بازگشته است
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: طی ۱۰ روز گذشته آرامش نسبی چه از نظر تقاضا و چه از نظر قیمت، به بازار طلا بازگشته است.
تقاضا برای خرید طلا زیاد شد
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ / سکه طلا / بازار طلا
تقاضا برای خرید طلا زیاد شد
به گفته رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، حدود ۱۵ روز است که آرامش به بازار طلا بازگشته است. پیش‌بینی می‌شود هر چه به پایان سال نزدیک می‌شویم بازار طلا روند آرامش را حفظ کند و قیمت طلا هم ثابت بماند. چنانچه فردا هم بازار ارز کنترل شود قیمت طلا در محدوده یک میلیون و ۱۳۸ هزار تومان است.
همپوشانی کاهش نرخ ارز بر افزایش قیمت‌های جهانی؛ سکه و طلا را ارزان کرد
۱۳۹۹/۰۹/۲۸ / قیمت سکه و طلا / بازار سکه و طلا / قیمت سکه / حباب سکه / وضعیت هفتگی بازار سکه و طلا
همپوشانی کاهش نرخ ارز بر افزایش قیمت‌های جهانی؛ سکه و طلا را ارزان کرد
طبق اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، در طول یک هفته اخیر، علیرغم افزایش ۴۱ دلاری قیمت هر اونس جهانی، با توجه به روند نزولی نرخ ارز در داخل، در بازارهای داخلی نیز قیمت‌ سکه و طلا روند نزولی داشته است؛ به‌گونه‌ای که هر قطعه سکه ۶۵۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۵۰ هزار تومان در آخرین معاملات هفته نسبت به ابتدای هفته، کاهش قیمت داشته‌اند.
بازگشت آرام رونق به بازار مصنوعات طلا
۱۳۹۹/۰۹/۲۷ / بازار طلا / نرخ سکه / بازار ارز / رکود / رونق اقتصادی / دلالان سکه و ارز / طلای آب شده / اتحادیه طلا و جواهر تهران / سکه
بازگشت آرام رونق به بازار مصنوعات طلا
تهران- ایرنا- بازار مصنوعات طلا در ماه‌های گذشته با رکود سنگین مواجه شده بود، اما اکنون رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از بازگشت تدریجی رونق به این بازار خبر می‌دهد.
سکه چقدر افت کرد؛ پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۲۷ آذر ۹۹
۱۳۹۹/۰۹/۲۶
سکه چقدر افت کرد؛ پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۲۷ آذر ۹۹
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: پیش‌بینی می‌شود فردا تقاضای چندانی برای خرید طلا وجود نداشته باشد، اما ممکن است قیمت انس جهانی طلا تغییر کند.
روند صعودی قیمت طلا آغاز شد؟
۱۳۹۹/۰۹/۲۵ / قیمت طلا / بازار طلا / سکه طلا
روند صعودی قیمت طلا آغاز شد؟
به گفته رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، روز گذشته آرامش در بازار طلا و سکه حاکم بود؛ این در حالی است که امروز تقاضا برای خرید سکه و طلای آب شده زیاد شده است. هر چند که انتظار داشتیم ثبات قیمت طلا ادامه‌دار باشد، اما امروز افزایش میزان تقاضا، قیمت دلار و انس جهانی باعث شد که روند قیمت طلا و سکه اندکی افزایش یابد.
پیش‌بینی قیمت طلا در هفته آتی
۱۳۹۹/۰۹/۲۲ / آینده طلا / بازار طلا / پیش بینی قیمت طلا / سکه / طلا / قیمت سکه / قیمت طلا
پیش‌بینی قیمت طلا در هفته آتی
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: تقاضای مردم برای خرید و فروش طلا اندکی بیشتر شده است. با وجود افزایش تقاضا، اگر انس جهانی طلا تا شب یلدا تغییر چندانی نداشته باشند بازار طلا در هفته پایانی آذر روند آرامی دارد.
برای خرید طلا و سکه تقاضایی نداریم
۱۳۹۹/۰۹/۲۱
برای خرید طلا و سکه تقاضایی نداریم
طبق اعلام دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، پس از تعطیلات دو هفته‌ای، برخلاف اینکه همه تصور می‌کردند تقاضا برای خرید سکه و مصنوعات طلا افزایش یابد، روند تقاضا نزولی بود. ضمن اینکه باتوجه به افزایش حدود ۵۰ دلاری قیمت هر اونس طلای جهانی و همچنین نوسانات نرخ ارز، قیمت‌ها روند صعودی داشته است.
تقاضایی برای خرید طلا و سکه نداریم/ حباب ۱.۲ میلیونی قیمت سکه
۱۳۹۹/۰۹/۲۱
تقاضایی برای خرید طلا و سکه نداریم/ حباب ۱.۲ میلیونی قیمت سکه
طبق اعلام دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، پس از تعطیلات دو هفته‌ای، برخلاف اینکه همه تصور می‌کردند تقاضا برای خرید سکه و مصنوعات طلا افزایش یابد، روند تقاضا نزولی بود. ضمن اینکه باتوجه به افزایش حدود ۵۰ دلاری قیمت هر اونس طلای جهانی و همچنین نوسانات نرخ ارز، قیمت‌ها روند صعودی داشته است.
رکود محض در بازار سکه و طلا؛ خریداری وجود ندارد!
۱۳۹۹/۰۹/۱۷ / قیمت سکه و طلا / بازار سکه و طلا / افزایش قیمت سکه و طلا / قیمت دلار / نرخ ارز / رکود سکه و طلا / خرید طلای آبشده
رکود محض در بازار سکه و طلا؛ خریداری وجود ندارد!
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به اینکه طی چند وقت اخیر عمده تقاضا در بازار خرید سکه و طلای آبشده بوده است، بیان داشت: سکه با توجه به جذابیتی که دارد، همواره مورد اقبال خریداران است، اما در مورد طلای آبشده به دلیل اینکه برای خرید طلای خام مالیات و اُجرتی اخذ نمی‌شود و حاشیه سود آن نسبت به مصنوعات طلا بالاتر است، تقاضا برای آن به خصوص در شرایط رشد قیمت‌ها زیاد است، اما این هفته‌های اخیر تقاضا برای خرید طلای آبشده با افت نسبتا زیادی روبرو شده است.
تعطیلی هزار واحد طلافروشی در تهران
۱۳۹۹/۰۹/۱۵ / کسب و کار / طلافروشان / اصناف
تعطیلی هزار واحد طلافروشی در تهران
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره میزان تقاضای ابطال پروانه کسب از سوی همکاران فعال در صنف طلا و جواهر گفت: متاسفانه تقاضا‌هایی داشته ایم که نمی‌توان گفت ۱۰۰درصد به دلیل شیوع کرونا بوده، اما نمی‌توان تاثیر فراوان آن را نادیده گرفت. از ابتدای سال تاکنون بین ۹۵۰ تا هزار واحد صنفی از همکاران ما پروانه‌های کسب خود را راکد و ابطال کرده اند.
خیز دوباره سکه و طلا برای افزایش قیمت
۱۳۹۹/۰۹/۱۴ / قیمت طلا / قیمت سکه
خیز دوباره سکه و طلا برای افزایش قیمت
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن اشاره به نوسانات ۵۰ دلاری قیمت طلای جهانی و همچنین افزایش مجدد نرخ ارز، از روند صعودی مجدد قیمت سکه و طلا در کشور خبر داد.
سکه و طلا گران شدند
۱۳۹۹/۰۹/۱۱
سکه و طلا گران شدند
قیمت سکه و طلا در بازار تهران به‌رغم پیش‌بینی‌های کاهشی، دیروز افزایش یافت. به گزارش همشهری، درحالی‌که کرکره‌های بازار طلا و سکه تهران همچنان به‌دلیل قرنطینه تعطیل است، دیروز(دوشنبه)، قیمت این دارایی‌های ارزشمند روی کانال‌های اطلاع‌رسانی و همچنین سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران با اندکی رشد به ثبت رسید. مهم‌ترین اتفاق در این زمینه قد‌کشیدن سکه تا کانال 11میلیونی بود، درصورتی که به‌دلیل نوسانات نه‌چندان دامنه‌دار دلار به‌نظر می‌رسید همچنان در کانال 10میلیون ماندگار باشد. روز گذشته برای سکه طرح جدید …
برای خرید طلا در تعطیلات عجله نکنید | چرا اتحادیه طلا در تعطیلی بازار نرخ‌ها را اعلام می‌کند؟
۱۳۹۹/۰۹/۰۸ / قیمت طلا و فلزات گرانبها - ایران / سکه - قیمت
برای خرید طلا در تعطیلات عجله نکنید | چرا اتحادیه طلا در تعطیلی بازار نرخ‌ها را اعلام می‌کند؟
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: اتحادیه طلا و جواهر پایتخت به عنوان مرجع قیمت‌گذاری و اطلاع‌رسانی است و برای جلوگیری از هرج و مرج در شهرها و استان‌هایی که بازار تعطیل نیست، باید نرخ‌ها را روزانه اعلام کند.
سکه به کانال ۱۰ میلیون تومان برگشت
۱۳۹۹/۰۹/۰۷
سکه به کانال ۱۰ میلیون تومان برگشت
سکه به کانال ۱۰ میلیون تومان برگشترییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: علیرغم تعطیلی واحدهای طلا و جواهر، باتوجه به فعالیت صرافی‌ها و تغییرات در قیمت‌های جهانی طلا، تغییرات در قیمت‌های سکه و طلا در داخل نیز وجود داشته است که بر اساس همین پارامترهای نرخ ارز و قیمت اونس جهانی در یک هفته اخیر، هر گرم طلا ۱۰۰ هزار تومان کاهش یافته و هر قطعه سکه نیز با افت یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی، در کانال ۱۰ میلیون تومان قرار گرفته است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •