شنبه, ۲۷ دی, ۱۳۹۹ / 16 January, 2021
توزیع گوشت مرغ
۱۳۹۹/۱۰/۰۷
کاهش قیمت نهاده‌های دام و طیور در بازار آزاد
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: با توزیع گسترده نهاده‌های دام و طیور در سامانه بازارگاه در هفته‌های اخیر، قیمت این کالاها در بازار آزاد نیز روند کاهشی به خود گرفته است.محمدعلی کمالی روز شنبه در گفت‫و‫گو با ایرنا افزود: طی هفته‫های اخیر با افزایش توزیع نهاده‫ها در سامانه بازارگاه قیمت نهاده‫ها در بازار آزاد نیز روند کاهشی به خود گرفته است. مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی اظهار کرد: در حالی که طی ماه‫های اخیر در بازار آزاد نرخ هر کیلوگرم کنجاله سویا بین ۱۵ هزار تا ۱۷ هزارتومان و ذرت بین چهار هزار و ۵۰۰ تا ۵ هزارتومان به فروش می رسید، اکنون با توزیع گسترده نهاده در سامانه بازارگاه نرخ هر کیلوگرم کنجاله سویا در بازار آزاد بین ۱۰ هزار تا ۱۳ هزارتومان و ذرت بین سه هزارو ۵۰۰ تا سه …
وزارت جهاد کشاورزی مسئول تولید و توزیع گوشت مرغ در کشور است
۱۳۹۹/۰۹/۱۸
وزارت جهاد کشاورزی مسئول تولید و توزیع گوشت مرغ در کشور است
رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: وزارت صمت نهاده های دام و طیور مورد نیاز وزارت جهاد کشاورزی را حتی بیشتر از نیاز این وزارتخانه به موقع تأمین کرده است.
۱۳۹۹/۰۹/۱۵
با کمک میادین میوه و تره‌بار قیمت مرغ کاهش پیدا می‌کند
وزیر جهادکشاورزی طی 2روز متوالی، از ۴ میدان میوه‌ و تره‌بار تهران بازدید کرد و از نزدیک در جریان خدمات‌رسانی این مراکز خدماتی به‌ویژه در زمینه توزیع مستقیم گوشت مرغ بین شهروندان قرار گرفت. به‌گزارش همشهری، کاظم خاوازی با اعلام اینکه در میادین میوه ‌و‌ تره‌بار تقریبا صفی برای دریافت گوشت مرغ وجود ندارد و این محصول در میادین در حال توزیع است، گفت: «علاوه بر توزیع گوشت مرغ در غرفه‌ها، ماشین‌هایی نیز در سطح میادین مستقر شده‌اند که دارای ترازو هستند و در راستای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از تشکیل صف خیلی …
روزانه ۹۵۰ تن مرغ با قیمت مصوب در تهران توزیع می شود / از صف خبری نیست
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ / علیمراد سرافرازی / وزارت جهاد کشاورزی / توزیع گوشت مرغ / قیمت مرغ
روزانه ۹۵۰ تن مرغ با قیمت مصوب در تهران توزیع می شود / از صف خبری نیست
یک مقام مسئول گفت: روزانه حدود ۶۵۰ تن مرغ گرم با قیمت ۱۸ هزار و ۵۰۰ و ۳۰۰ تن مرغ سرد با قیمت ۱۵ هزار تومان در میادین میوه و تره بار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای تهران توزیع می شود.
استقرار ماشین‌های ترازودار در میادین تره بار برای تسریع در توزیع مرغ
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ / کاظم خاوازی / وزارت جهاد کشاورزی / قیمت مرغ / توزیع گوشت مرغ
استقرار ماشین‌های ترازودار در میادین تره بار برای تسریع در توزیع مرغ
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه مرغ در فروشگاه‌های زنجیره‌ای سطح شهر در حال توزیع است،گفت:در میادین علاوه بر غرفه ها، ماشین های دارای ترازو برای سرعت بخشی به توزیع مرغ مستقر شده اند.
قیمت مرغ ١٥ هزار تومان کاهش یافت/نرخ به ٢٢٨٠٠ تومان رسید
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ / قیمت مرغ / مرغ / وزارت جهاد کشاورزی / توزیع گوشت مرغ
قیمت مرغ ١٥ هزار تومان کاهش یافت/نرخ به ٢٢٨٠٠ تومان رسید
قیمت مرغ که طی روزهای گذشته تا کیلویی ٣٦ هزار تومان نیز افزایش یافته بود در حال حاضر به ١٨ تا ٢٢ هزار و ٨٠٠ تومان رسیده است.
توزیع گوشت مرغ با قیمت 18 هزار و 500 تومان در میادین میوه و تره بار تهران
۱۳۹۹/۰۹/۰۹
توزیع گوشت مرغ با قیمت 18 هزار و 500 تومان در میادین میوه و تره بار تهران
رییس سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از توزیع گوشت مرغ به قیمت 18 هزار و 500 تومان در میادین میوه و تره بار تهران خبر داد.
توزیع روزانه ۹۵۰ تن گوشت مرغ منجمد و گرم
۱۳۹۹/۰۹/۰۸ / بازار گوشت / بازار مرغ
توزیع روزانه ۹۵۰ تن گوشت مرغ منجمد و گرم
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رضا سالمی گفت: قرار بود ابتدا میادین میوه و تره بار از گوشت مرغ گرم و منجمد تأمین شود پس از آن در مرحله بعدی به توزیع گوشت مرغ گرم و منجمد در فروشگاه‌های زنجیره‌ای ورود کنیم.
۱۳۹۹/۰۹/۰۸
اختیار توزیع گوشت مرغ از محل ذخایر راهبردی به استان‌ها سپرده شد
ستاد تنظیم بازار، اختیار برنامه‌ریزی توزیع استانی گوشت مرغ از محل ذخایر راهبردی جهت مصارف خانوار را به دبیرخانه کارگروه‌های استانی تنظیم بازار واگذار کرد. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، ستاد تنظیم بازار اختیار برنامه ریزی توزیع استانی گوشت مرغ از محل ذخایر راهبردی جهت مصارف خانوار را به دبیرخانه کارگروه‌های استانی تنظیم بازار واگذار کرد. این تصمیم با توجه به افزایش شدید قیمت مرغ زنده و به تبع آن مرغ گرم در استان‌های مختلف کشور و در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه اتخاذ شد.
علت گرانی روزافزون گوشت مرغ چیست؟
۱۳۹۹/۰۹/۰۴ / قیمت مرغ / کالاهای اساسی
علت گرانی روزافزون گوشت مرغ چیست؟
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی تصریح کرد: امروز قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده به طور میانگین در کشور بین ۲۳ هزار تا ۲۵ هزار تومان معامله شد که با توجه به شرایط توزیع گوشت مرغ در بازار، قیمت‌ها افزایشی است.
توزیع گوشت مرغ، راه‌کار موقت دولت برای کنترل بازار است
۱۳۹۹/۰۶/۲۰
توزیع گوشت مرغ، راه‌کار موقت دولت برای کنترل بازار است
آزادی‌خواه، عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: دولت با توزیع گوشت مرغ در بازار به صورت موقت می‌تواند بازار را کنترل کند.
۱۳۹۹/۰۴/۰۸
مـــــــرور
 سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد که بعد از درخواست ترکیه برای ازسرگیری پروازها بین ایران و ترکیه، صدور مجوز برای شرکت‌های هواپیمایی داخلی به تدریج درحال انجام است و پروازهای ترکیه به‌زودی از سرگرفته می‌شود.  رئیس شورای تأمین دام کشور گفت: «از نیمه دوم‌ سال ۹۸ تاکنون دامپروران و دامداران به دلیل روبه‌روشدن با مازاد تولید دام سبک و سنگین دچار زیان شده‌اند که ادامه این روند تولید گوشت قرمز ‌سال آینده را با معضل روبه‌رو می‌کند.  رئیس اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی تهران گفت: «طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار، گوشت مرغ از یکشنبه با نرخ کیلویی ۱۵‌هزار تومان در میدان بهمن (مرکز اصلی توزیع گوشت مرغ در تهران) عرضه‌می‌شود.»  مرکز …
توزیع مرغ 15هزار تومانی از امروز
۱۳۹۹/۰۴/۰۸
توزیع مرغ 15هزار تومانی از امروز
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی تهران گفت: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار، گوشت مرغ از امروز با نرخ کیلویی ۱۵هزار تومان در میدان بهمن به‌عنوان مرکز اصلی توزیع گوشت مرغ در تهران عرضه می‌شود. مهدی یوسف‌خانی افزود: طبق دستور و تصویب ستاد تنظیم بازار، سازمان تعزیرات حکومتی و وزارت صنعت و معدن قیمت تعزیراتی هر کیلوگرم مرغ گرم جهت خرده‌فروشی فروشگاه‌ها ۱۵هزار تومان تعیین شده است.
اعلام زمان توزیع مرغ با نرخ ۱۵هزار تومان
۱۳۹۹/۰۴/۰۷ / ستاد تنظیم بازار / اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی تهران / تهران / قیمت مرغ / گوشت مرغ / بازار / گرانی
اعلام زمان توزیع مرغ با نرخ ۱۵هزار تومان
رییس اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی تهران گفت: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار، گوشت مرغ از فردا (یکشنبه) با نرخ کیلویی ۱۵ هزار تومان در میدان بهمن (مرکز اصلی توزیع گوشت مرغ در تهران) عرضه می‌شود.
۱۳۹۹/۰۱/۱۰ / میدان میوه و تره بار / توزیع گوشت مرغ / نوروز
مرغ تازه در میادین میوه و تره بار به زیر ۱۰ هزار تومان رسید
مرغ تازه در میادین میوه و تره بار به پایین‌ترین قیمت خود در ۱۶ ماه گذشته یعنی از آذر ۹۷ تا به امروز رسید.
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / مرتضی رضایی / وزارت جهاد کشاورزی / نوروز / گوشت مرغ / توزیع گوشت مرغ / تنظیم بازار
تامین گوشت مرغ نوروز ۹۹/ صادرات یک میلیون تن لبنیات تا پایان سال
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در ایام نوروز سال ۹۹ در زمینه تولید گوشت مرغ کمبودی وجود ندارد و مازاد آن در ایام ماه مبارک رمضان استفاده خواهد شد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۷ / حسن عباسی معروفان / شرکت پشتیبانی امور دام / وزارت جهاد کشاورزی / گوشت قرمز / توزیع گوشت مرغ / سیستان و بلوچستان / سیل سیستان و بلوچستان
ارسال ۵۰ تن گوشت قرمز و هزار تن ذرت و جو به سیستان و بلوچستان
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: روز گذشته ۵۰ تن گوشت قرمز برای مصارف انسانی و ۵۰۰ تن ذرت و ۵۰۰ تن جو برای مصرف حیوانی دام های استان سیستان و بلوچستان ارسال شد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۶
واردات گوشت قرمز با تعرفه صفر
وزیر صنعت، معدن و تجارت از تسهیلات ویژه واردات گوشت قرمز با ارز نیمایی و تعرفه صفر درصد و توزیع گوشت مرغ با قیمت 12 هزار و 900 تومان خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس، رضا رحمانی در برنامه «تیتر امشب» با اشاره به برخی دغدغه‌های مردم درباره مشکلات تولید و توزیع اقلام مورد نیاز آنها گفت: برای اینکه بتوان از افزایش قیمت‌ها و نوسانات افزایش قیمت‌های مایحتاج مردم جلوگیری کرد، راهبرد افزایش تولید و کنترل بازار را در پیش گرفته‌ایم. وی حمایت از تولید داخل را سیاست راهبردی وزارت صنعت اعلام کرد و افزود: راه‌حل مشکلات اقتصادی، افزایش تولید است.
۱۳۹۸/۰۶/۰۵
وزیرصنعت: 6 پرونده تعزیرات برای خودروسازان
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به شش پرونده تعزیراتی خودروسازان، از نوسازی ۲۰۲ هزار خودرو در طرح نوسازی ناوگان تجاری، تسهیلات ویژه برای واردات گوشت قرمز با ارز نیمایی و توزیع گوشت مرغ با قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ خبر داد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۵
خودروسازان تنها مجاز به فروش ۲۰ درصد از محصولاتشان به صورت فوری هستند
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به شش پرونده تعزیراتی خودروسازان، از نوسازی ۲۰۲ هزار خودرو در طرح نوسازی ناوگان تجاری، تسهیلات ویژه برای واردات گوشت قرمز با ارز نیمایی و توزیع گوشت مرغ با قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ خبر داد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۵
وعده وزیر صمت؛ تحویل تمام معوقات ۲ خودروساز بزرگ کشور تا پایان ۹۸
وزیر صمت از تسهیلات ویژه واردات گوشت قرمز با ارز نیمایی و تعرفه صفر درصد و توزیع گوشت مرغ با قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان خبر داد و گفت: طبق برنامه مکتوب ۲ خودروساز بزرگ کشور تا پایان سال ۹۸ تعهدات خود را بروز خواهند رساند.
۱۳۹۸/۰۶/۰۵ / رضا رحمانی
رحمانی: شش پرونده تعزیراتی برای خودروسازان در جریان است / مرغ ۱۲۹۰۰ تومانی توزیع می‌شود
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به شش پرونده تعزیراتی خودروسازان، از نوسازی ۲۰۲ هزار خودرو در طرح نوسازی ناوگان تجاری، تسهیلات ویژه برای واردات گوشت قرمز با ارز نیمایی و توزیع گوشت مرغ با قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ خبر داد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۵ / رضا رحمانی / وزارت صنعت معدن و تجارت / صنعت خودروسازی
تسهیلات ویژه واردات گوشت و مرغ/ صنعت خودرو نونوار می شود
وزیر صمت از تسهیلات ویژه واردات گوشت قرمز با ارز نیمایی و تعرفه صفر درصد و توزیع گوشت مرغ با قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان خبر داد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۳ / تعزیرات حکومتی / مرغ / گرانفروشی
جریمه ۴۰۰ میلیونی برای گرانفروشان گوشت مرغ
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی از محکومیت ۴۰۰ میلیون ریالی برای مباشرین توزیع گوشت مرغ طرح تنظیم بازار خبر داد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۹
توزیع گوشت مرغ با کارت ملی در آذربایجان‌غربی تکذیب شد
ارومیه - ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی با تکذیب توزیع گوشت مرغ با کارت ملی در استان گفت: در حال حاضر قیمت گوشت مرغ در آذربایجان‌غربی تعدیل شده و به قیمت تنظیم بازار عرضه می‌شود. 
۱۳۹۸/۰۳/۲۳ / توزیع گوشت مرغ / کهگیلویه و بویر احمد
یک تن گوشت مرغ آلوده در شهرستان بویراحمد کشف شد
یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک تن گوشت مرغ آلوده به انواع بیماری ها امروز پنجشنبه از تعدادی فروشگاه مواد غذایی شهرستان بویراحمد کشف و ضبط شد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۱ / تنظیم بازار / توزیع گوشت مرغ / مرغداری
100 تن مرغ برای تنظیم بازار ایلام ذخیره سازی می شود
ایلام- ایرنا - مدیر شرکت پشتیبانی امور دام ایلام از خرید و ذخیره سازی 100 تن مرغ در برای تنظیم بازار استان خبر داد.
۱۳۹۸/۰۱/۲۷
کاهش قیمت مرغ به کیلویی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان
شفقنا اقتصادی_ مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: قیمت مرغ در بازار کیلویی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان شده و قیمت گوسفند زنده هم ۱۰ هزار تومان کاهش یافته است. به گزارش شفقنا اقتصادی، حمید ورناصری درباره آخرین وضعیت توزیع گوشت مرغ و قیمت آن در بازار، گفت: همچنان روند توزیع گوشت مرغ ادامه دارد و […]
۱۳۹۸/۰۱/۲۷
مرغ کیلویی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان شد/ کاهش ۱۰ هزار تومانی قیمت گوسفند
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام درباره آخرین وضعیت توزیع گوشت مرغ و قیمت آن در بازار، گفت: همچنان روند توزیع گوشت مرغ ادامه دارد و قیمت آن در کشور به حدود کیلویی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است. تنها در تهران روزانه ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ تن مرغ گرم عرضه می‌شود و توزیع مرغ در سایر نقاط کشور هم ادامه دارد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۵
واردات دام زنده گوسفندی تا ۲روز آینده/عرضه مرغ تنظیم بازاری
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام، با انتقاد از جریان سازی توزیع گوشت مرغ تنظیم بازاری با قیمت‌ بیش از نرخ مصوب در برخی استان‌ها گفت: در هیچ استانی گوشت مرغ بیش از قیمت مصوب عرضه نمی شود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶
مدیریت توزیع مرغ منجر به کاهش قیمت آن در خراسان رضوی شد
مشهد- ایرنا- مدیر کل پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: مدیریت توزیع گوشت مرغ در بازار این استان منجر به کاهش قیمت و فراوانی آن شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ / فروشگاه زنجیره ای / گوشت فاسد / پلمپ
(تصاویر) پلمپ فروشگاه زنجیره‌ای مشهور در غرب پایتخت
محمد شهریاری معاون دادستان استان تهران، در رابطه با نحوه توزیع گوشت مرغ در این فروشگاه اظهار کرد: با بررسی نحوه توزیع گوشت مرغ در این واحد فروشگاهی، مشخص شد که عرضه گوشت سفید در این واحد با ایرادات و تخلفات بسیار زیادی در حال انجام است.
۱۳۹۷/۱۲/۰۴
اتحادیه مرغداران بر تامین جوجه یک روزه نظارت کند
ایلام- ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام خواستار نظارت دقیق بر همه مراحل تولید تا توزیع گوشت مرغ در استان شد و گفت: اتحادیه مرغداران باید برای تامین جوجه یک روزه و نهاده مورد نیاز نیز به دقت ورود کند.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰
 آخرین تصمیمات درباره عرضه مرغ و گوشت تنظیم بازاری
بازرگانیایسنا نوشت: مدیر عامل شرکت پشیتبانی امور دام گفت: توزیع گوشت مرغ و گوشت قرمز تنظیم بازاری گرم و منجمد تا پایان تعطیلات نوروزی با نرخ مصوب ادامه خواهد داشت که در این میان، تنها گوشت منجمد گوساله در قالب محصول تنظیم بازاری در گروه‌های هدف توزیع می‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹
کاهش قیمت مرغ در بازار/ ارزانی بیشتر به شرط کاهش هزینه‌ها
بهمن محمدیاری مدیرعامل اتحادیه تولیدکنندگان مرغ گوشتی تهران اعلام کرد که با توزیع گوشت مرغ تنظیم بازاری قیمت این محصول پروتئینی تا بیش از یک هزار و 500 تومان در بازار کاهش یافته و در صورت ادامه این روند و کنترل هزینه‌ها با واگذار کردن تصدی‌گری به مرغداران ارزانی گوشت مرغ ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸
سهمیه توزیع گوشت مرغ استان بوشهر افزایش یافت
بوشهر-ایرنا-معاون استاندار بوشهر گفت: بر اساس تصمیم ستاد تنطیم بازار سهمیه توزیع گوشت مرغ به قیمت هر کیلوگرم 115 هزار ریال در این استان افزایش یافت.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •