پنجشنبه, ۱ اسفند, ۱۳۹۸ / 20 February, 2020
جایگاه سوخت
کم فروشی در جایگاه‌های سوخت فارس نداریم
ایسنا / ۱۹ ساعت قبل / ...
کم فروشی در جایگاه‌های سوخت فارس نداریم
رئیس بازرسی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس گفت: به صراحت اعلام می‌کنیم که هیچ گونه کم فروشی فرآورده‌های نفتی در جایگاه‌های سوخت استان وجود ندارد.
  استانی-اقتصادی  جایگاه سوخت  استان فارس  کم فروشی
روزنامه ابتکار / ۳۲ ساعت قبل / ...
عملکرد شرکت گاز نشانگر گام های اثربخش در تامین نیازهای مردم است
تبریز – فلاح: استاندار آذربایجان شرقی در آیین افتتاح 157 طرح و پروژه گازرسانی در استان گفت: عملکرد شرکت گاز، نشانگر گام های اثربخش در تامین نیازهای مردم و زیرساخت های استان است.استاندار افزود: مقایسه سطح رفاه کنونی مردم و برخورداری از امکاناتی نظیر آب شرب، برق و گاز و... با دوران قبل از انقلاب اسلامی، حاکی از دستاوردهای مهم این نظام دینی و ملّی برای اقشار محروم می باشد.پورمحمّدی با اشاره به دسیسه های فتنه گرانه دشمن در هدف قرار دادن مردم سالاری دینی، تصریح کرد: اکنون زمانی است که می بایست به دور از تفرقه و با وفاق ملّی در مقابل استثمار و استعمار قد علم کنیم و با حضور گسترده در صحنه های انقلاب و انعکاس امید و وحدت در بین مردم، تمامی فتنه های دشمن را دفع نماییم.مدیرعامل شرکت گاز استان نیز در این …
آخرین وضعیت تامین سوخت ۳ نیروگاه و مراکز تولیدی-صنعتی گیلان / مشکل سوخت‌رسانی نداریم
مهر / ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / اقتصادی
آخرین وضعیت تامین سوخت ۳ نیروگاه و مراکز تولیدی-صنعتی گیلان / مشکل سوخت‌رسانی نداریم
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: با توجه به پیش‌بینی‌های هواشناسی، سوخت‌رسانی به ۱۲۵ جایگاه استان گیلان را پیش از بارش برف تکمیل کردیم و اکنون مشکلی در تامین سوخت وجود ندارد.
  علی اصغر عباسی  بنزین  جایگاه سوخت  استان گیلان  شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران  گازوئیل  بارش برف
بهره برداری از 4 طرح عمرانی، ورزشی و آموزشی در میاندوآب
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / ...
بهره برداری از 4 طرح عمرانی، ورزشی و آموزشی در میاندوآب
در دهمین روز از ایام الله دهه فجر ۹۸ با حضور بهنام شهدی معاون استاندار آذربایجان غربی از یک طرح ورزشی، یک طرح آموزشی، یک طرح خدماتی و یک طرح عمران روستایی در میاندوآب به بهره برداری رسید.
  استانی-شهرستانها  گازرسانی به روستاها  افتتاح پروژه در دهه فجر  جایگاه سوخت
پارسینه / ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ / وبگردی
سلامت کبد قربانی سهل‌انگاری‌ها
برای آن که در مورد کبد سخن بگوییم، ابتدا باید کارکرد آن را بدانیم و سپس مواردی که کبد را تهدید می‌کند، بشناسیم و بعد بدانیم نتیجه سهل‌انگاری در مراقبت از این عضو بسیار مهم چیست و چه بلایی به روزمان می‌آورد و در نهایت وقتی با معضلات مرتبط با کبد آشنا شدیم، بدانیم چگونه با آن روبه‌رو شویم که کمترین مشکل را داشته باشیم.در این رابطه دکتر محسن نصیری طوسی، فوق‌تخصص بیماری‌های گوارش و کبد، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو تیم پیوند کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران، توضیحات جامعی در پاسخ به پرسش‌های خبرنگار دنیای سلامت، ارائه کرد.کارکرد طبیعی کبد چیست؟ کبد در مقام بزرگ‌ترین عضو بدن، می‌تواند به عنوان یک کارخانه شیمیایی برای بدن در نظر گرفته شود. عملکرد کبد به نوعی است که تعداد زیادی از مواد …
۳۲۴ جایگاه سوخت کوچک CNG در تهران ساخته می‌شود
ارانیکو / ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ / اقتصادی
۳۲۴ جایگاه سوخت کوچک CNG در تهران ساخته می‌شود
معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی پیرامون شناسایی ۳۲۴ نقطه در تهران برای احداث جایگاه‌های کوچک مقیاس سی.ان.جی، توضیح داد: بیشتر این جانمایی‌ها در میادین میوه و تره‌بار در نظر گرفته شده تا وانت‌ها بعد از بارگیری و یا تخلیه بار بتوانند از این امکان استفاده کنند و در بین راه برای سوخت‌گیری توقف نداشته باشند.
جایگاه‌های سوخت اردستان کم فروشی نمی کنند
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / ...
جایگاه‌های سوخت اردستان کم فروشی نمی کنند
رئیس ناحیه پخش فرآورده‌های نفتی اردستان گفت: در بازدیدهایی که امروز از جایگاه های سوخت انجام شد هیچ گونه تخلف کم فروشی مشاهده نشد و حتی برخی از جایگاه ها اضافه فروش هم داشتند.
  استانی-شهرستانها  جایگاه‌های سوخت
جایگاه بنزین در بندر نهر اروندکنار آبادان احداث می‌شود
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ / ...
جایگاه بنزین در بندر نهر اروندکنار آبادان احداث می‌شود
سرپرست اداره‌کل شیلات خوزستان از آغاز عملیات احداث جایگاه سوخت بنزین در بندر صیادی نهر قصر ‌اروندکنار آبادان خبر داد.
  جایگاه بنزین  استانی-اقتصادی  اخبار اقتصادی - خوزستان  اروندکنار  بندر صیادی
افزایش قیمت LPG، چاره مدیریت مصرف نیست/وزارت نفت جایگاه احداث کند
مهر / ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ / اقتصادی
افزایش قیمت LPG، چاره مدیریت مصرف نیست/وزارت نفت جایگاه احداث کند
یک کارشناس انرژی گفت: افزایش قیمت LPG راهکار مناسبی برای مدیریت مصرف نیست و وزارت نفت باید نسبت به تامین پایدار سوخت برای خودروهای LPGسوز بویژه در سیستان و بلوچستان اقدام کند.
  رضا فاقرلو  LPG  بیژن نامدار زنگنه
آتش‌سوزی پیکان‌وانت حین گازگیری CNG در اهواز
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ / ...
آتش‌سوزی پیکان‌وانت حین گازگیری CNG در اهواز
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از آتش‌سوزی خودرو پیکان وانت حین گازگیری در جایگاه سوخت CNG در اتوبان کیانشهر خبر داد.
  آتش سوزی  استانی-اجتماعی  اخبار اجتماعی - خوزستان
نحوه صحیح سوخت‌گیری با کارت هوشمند سوخت
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / اقتصادی
نحوه صحیح سوخت‌گیری با کارت هوشمند سوخت
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد: هموطنان عزیز توجه کنند که از برداشتن کارت سوخت شخصی خود از کارتخوان جایگاه عرضه سوخت پیش از قرار دادن نازل در جای خود، خودداری کنند.
روش جلوگیری از ضرر ۶۰۰۰ تومانی در جایگاه سوخت
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ / اقتصادی
روش جلوگیری از ضرر ۶۰۰۰ تومانی در جایگاه سوخت
اگر قصد دارید پس از سوخت‌گیری، قبل از گذاشتن نازل و مشاهده پیام "لطفا کارت را بردارید" کارت سوخت خود را از دستگاه خارج کنید، لطفا با ماشین حساب وارد پمپ بنزین شوید! چراکه در این شرایط دیگر محاسبه سهمیه بنزین شما از روال عادی خارج می‌شود.
نصب کیوسک‌های جدید چندمنظوره پرداخت الکترونیک سداد در استان‌های مختلف
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / ...
نصب کیوسک‌های جدید چندمنظوره پرداخت الکترونیک سداد در استان‌های مختلف
مدیر پروژه سوخت شرکت پرداخت الکترونیک سداد از پایلوت و راه‌اندازی ۱۰۰ دستگاه کارتخوان دومنظوره جدید با سوئیچ و برند سداد در استان‌های خراسان رضوی، فارس و اصفهان خبر داد و گفت: به دنبال همکاری مشترک پرداخت الکترونیک سداد با شرکت پیدو به زودی در استان‌های البرز، قم و همدان هم نصب کیوسک‌های چندمنظوره پرداخت در جایگاه‌های سوخت انجام می‌پذیرد.
  CNG مشارکت  سداد  جایگاه سوخت
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / ...
کم‌فروشی بنزین یا سوخت‌گیری اشتباه؟!
کیمیا نجفیاین‌روزها داستان کسر‏شدن سهمیه از کارت‌های سوخت نقل محافل شده است، در این میان عده‌ای بر این باورند که نحوه سوخت‌گیری و کاهش سهمیه از کارت‌ها را دارای اشکال بوده و ماجرای غیب شدن سهمیه از کارت‌های سوخت را در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌چرخاندند. این در حالی است که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در پی انتشار برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر کاهش سهمیه سوخت هنگام سوخت‏گیری توضیحاتی را ارائه کرد.پس از سهمیه‌بندی بنزین، برخی از صاحبان خودرو با مراجعه به جایگاه سوخت اعلام کردند که سهمیه آنها در هر بار سوختگیری بیش از 2 لیتر کم می‌شود. در پی مطرح شدن این مسئله شایعاتی درخصوص کم‌فروشی در جایگاه‌ها به راه افتاد. آن‏طور که گفته می‌شد بررسی در این‌باره نیز راه به جایی نبرد و کم‏‏شدن بنزین …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / ...
رشد ۲۴ درصدی مصرف گاز طبیعی در آذربایجان شرقی
تبریز – لیلا پاشائی: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی گفت: با بررسی آمار فروش گاز سی ان جی در جایگاههای عرضه سوخت استان شاهد رشد ۲۴ درصدی مصرف گاز طبیعی در آذرماه سال جاری نسبت به مدت مشابه ماه قبل از آن هستیم.علی روح اللهی افزود: اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و اقبال مردم به سوخت پاک، موجب کاهش ۱۵ درصدی در مصرف فرآورده بنزین و افزایش میزان فروش گاز سی ان جی بیش از ۱۳ میلیون مترمکعب از ابتدای تغییر نرخ در منطقه آذربایجان شرقی شده است.وی تصریح کرد: سرمایه گذاری و توسعه جایگاههای عرضه سی ان جی و نیز استقبال از سوخت پاک بجای سوخت های فسیلی، علاوه بر کاهش آلودگی هوا در کلانشهرها در رشد اقتصادی و ارتقای سلامت جامعه نیز نقش موثری ایفا می کند. مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه …
با مردم
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / ...
با مردم
 انتقام زیرکانه از تروریست‌های آمریکایی‌ بگیرند از مسئولان ارشد کشور توقع داریم به زیرکانه‌ترین شکل ممکن از تروریست‌های آمریکایی انتقام خون شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همراهانش را بگیرند تا آمریکا یادش بماند و در تاریخش ثبت شود و برای همیشه از خاورمیانه دست بردارد. صدوقی از راور کرمان    خرابی جایگاه سوخت سی‌ان‌جی فرودگاه امام از حدود 2‌ماه‌ونیم قبل جایگاه سوخت سی.ان.جی فرودگاه امام تعطیل شده است و کارکنانش عنوان می‌کنند که خرابی دستگاه‌ها علت این تعطیلی است. آیا امتیازداران جایگاه‌های سوخت حق …
انجام آزمون دوره‌ای از ‌۱۴۳۸ ‌نازل در جایگاه‌های عرضه سوخت لرستان
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / ...
انجام آزمون دوره‌ای از ‌۱۴۳۸ ‌نازل در جایگاه‌های عرضه سوخت لرستان
مدیرکل استاندارد لرستان گفت: آزمون دوره‌ای ‌۱۴۳۸ ‌نازل در جایگاه‌های عرضه بنزین و گازوئیل ‌استان انجام شد.
  استانی-اجتماعی  جایگاه سوخت  استاندارد
ماجرای کم شدن بنزین از کارت‌های سوخت چیست؟ / رئیس انجمن جایگاه داران اصفهان: اگر قبل از مشاهده پیام «کارت خود را بردارید» کارت سوخت خود را خارج کنید، یک تا ۴ لیتر بنزین از سهمیه شما کسر می‌شود
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / اقتصادی
ماجرای کم شدن بنزین از کارت‌های سوخت چیست؟ / رئیس انجمن جایگاه داران اصفهان: اگر قبل از مشاهده پیام «کارت خود را بردارید» کارت سوخت خود را خارج کنید، یک تا ۴ لیتر بنزین از سهمیه شما کسر می‌شود
از زمان اجرای طرح سهمیه بندی بنزین در آبان ماه، سوخت گیری با کارت سوخت اجباری شد، اما برخی مردم می گویند در هر بار سوخت گیری، بین دو تا چهار لیتر از سهمیه بنزین آنها کم شده است. رئیس انجمن جایگاه داران استان اصفهان در این باره گفت: شرکت نفت برای کارت های سوخت سامانه ای طراحی کرده که تا زمانی که پیام «کارت خود را بردارید» بر روی صفحه مانیتور نازل نیامده، اگر افراد کارت خود را خارج کنند بین یک تا چهار لیتر بنزین از سهمیه آنها کسر می شود.
400 لیتر بخار بنزین، سهمیه هر جایگاه از آلودگی هوا
برنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / اجتماعی
400 لیتر بخار بنزین، سهمیه هر جایگاه از آلودگی هوا
هر چند وقت یک بار بحث بخار بنزین به میان کشیده شده و عده ای عنوان می کنند که بخار بنزین در جایگاه های سوخت کشور به آن ها فروخته می شود.
  آلودگی هوا  بنزین  محیط زیست  معاون  برنا
امکان سوخت‌گیری با قیمت آزاد برای کارت‌ سوخت شخصی
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / اقتصادی
امکان سوخت‌گیری با قیمت آزاد برای کارت‌ سوخت شخصی
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اطلاعیه‌ای، از امکان سوخت‌گیری بنزین با قیمت آزاد از طریق کارت‌های سوخت شخصی خبر داد.
  کارت سوخت  قیمت بنزین  بنزین  جایگاه سوخت
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / ...
رشد 6 درصدی مصرف CNG و کاهش ۱۶ درصدی مصرف بنزین در استان مرکزی
اراک ـ کمال‌آبادی: مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان مرکزی گفت: از زمان آغاز طرح اصلاح قیمت سوخت در کشور تاکنون مصرف بنزین در استان ۱۶ درصد کاهش یافته است. سعید جمشیدی با اشاره به مصرف روزانه حدود ۲ میلیون لیتر بنزین در استان مرکزی، بیان کرد: طرح اصلاح قیمت سوخت در کشور از بامداد ۲۴ آبان‌ماه اجرایی شد و براساس آن، طی ۳۸ روز اخیر مصرف بنزین ۱۶ درصد در استان مرکزی کاهش یافته است.وی گفت: با کاهش مصرف بنزین در استان، ۶ درصد افزایش مصرف گاز طبیعی به ثبت رسیده است.جمشیدی تعداد جایگاه‌های سوخت مایع(بنزین و نفت‌گاز) در استان مرکزی را ۸۹ جایگاه و تعداد جایگاه‌های CNG را ۶۲ جایگاه عنوان کرد و گفت: علی‌رغم اقبال مردم نسبت به مصرف سوخت گاز مایع، نیازی به افزایش شمار جایگاه‌های CNG در استان وجود ندارد.وی …
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / ...
بخشی از آلودگی هوا و افزایش مصرف خودروها ناشی از کیفیت بنزین است
نایب رییس اتحادیه جایگاه داران سوخت گفت: بخشی از آلودگی هوا ناشی از کیفیت بنزین است. اینکه گفته می‌شود پیمایش خودرو بر اساس میزان سوخت دریافت شده نیست هم به کیفیت سوخت بازمی‌گردد.
رهاوردهای سفر وزیر نیرو برای خراسان رضوی
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / اقتصادی
رهاوردهای سفر وزیر نیرو برای خراسان رضوی
مشهد- ایرنا- سفر یک روزه وزیر نیرو به خراسان رضوی چند رهاورد بزرگ برای صنعت آب و برق داشت که اهمیت آن در ارتقای شاخصهای خدمت رسانی، جایگاه منحصربه فرد این منطقه در صنعت آب و برق و لزوم توجه ویژه به آن از سوی دولتمردان، اهمیت مدیریت مصرف در شرایط تنش آبی و ضرورت کاهش مصرف سوخت فسیلی است.
  طرح های زیرساختی  مشهد  سبزوار  آب و فاضلاب  خوشاب  اقتصاد  برق رسانی  آبرسانی  وزارت نیرو  حرم امام رضا
عملکرد خارق‌العاده تسلا در یک دهه
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / اقتصادی
عملکرد خارق‌العاده تسلا در یک دهه
از زمانی که سهام شرکت تسلا برای نخستین‌بار در سال 2010 در بورس عرضه عمومی شد تا امروز، این شرکت خودروسازی موفق شده است در زمینه‌های بازگشت سرمایه، رشد فروش و ارزش بلندمدت سهام تمامی رقبای خود از دیترویت تا ولفسبورگ و توکیو را شکست دهد. در این یک دهه تسلا مدل‌های تمام‌برقی با آلایندگی صفر نظیر مدل «اس»، «ایکس» و مدل 3 را معرفی کرده است. شرکت ایلان ماسک اکنون جایگاه محکمی را نزد مشتریان و سرمایه‌گذاران به دست آورده است چراکه تسلا آینده خودروهای بدون سوخت فسیلی را در دستان خود دارد و جالب آنجاست که محصولات آن هم‌اکنون نیز سودآوری بیشتری نسبت به خودروهای هیدروکربنی دارند. مدل 3 تسلا اکنون تمامی رقبای خود را در دسته بازار خودروهای لوکس در ایالات‌متحده پشت سر گذاشته است و ماسک ماه گذشته اعلام کرد که …
بازرسی و نظارت بر جایگاه های توزیع بنزین
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ / عکس
بازرسی و نظارت بر جایگاه های توزیع بنزین
ایرنا - تهران - بعضی مردم مدعی هستند جایگاه‌های سوخت کم‌فروشی می‌کنند، اما سند چندانی برای اثبات ادعای خود و احقاق حقوقشان ندارند. این موضوع درحالی رخ می‌دهد که جایگاه داران سوخت همیشه این موضوع را رد کرده‌اند و معتقدند، ادعای هوا فروشی در پمپ بنزین علمی و واقعی نیست. موردی که مراجعه کنندگان از اشتباه نازل‌های سوخت شکایت دارند که گاها مشاهده شده اعداد نمایش داده شده در مانیتور های دستگاه‌ها با میزان بنزین خارج شده از نازل همخوانی ندارد. در این راستا عکاس و خبرنگار ایرنا روز سه شنبه به همراه بازرسان شرکت ملی استاندارد و پخش فرآورده های نفتی در چندین پمپ بنزین در خیابان های زرتشت ، خاوران ، میرزای شیرازی ، پاکستان و میرداماد حضور یافته تا این موضوع را بررسی کنند.
  بنزین
دو جایگاه سوخت در منطقه ۲ آماده بهره برداری شد
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / اجتماعی
دو جایگاه سوخت در منطقه ۲ آماده بهره برداری شد
شهردار منطقه ۲ گفت: به منظور افزایش سرانه‌های خدماتی محلات، دو جایگاه سوخت در محله بهرود و سازمان آب احداث و آماده بهره برداری شد.
  رسول کشت پور  منطقه 2 شهرداری تهران  پمپ بنزین
سهمیه بنزین دی ماه امشب واریز می‌شود
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / اقتصادی
سهمیه بنزین دی ماه امشب واریز می‌شود
مدیر برنامه ریزی شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، گفت: سهمیه بنزین دی‌ماه، امشب به کارت‌های هوشمند سوخت واریز می‌شود.
  پمپ بنزین  قیمت بنزین  کارت سوخت  جایگاه سوخت  شهرام رضایی
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / ...
تهران دست به دامان سامورایی‌ها
آفتاب یزد – گروه شبکه: تهران این روزها بیشتر شبیه به یک سرزمین ناشناخته است سرزمینی که از فرط آلودگی، مه آلود است و از بوی بد درمانده. مدتی است که در بخش‌هایی از مناطق مختلف تهران بوی نامطبوعی که چند سال پیش هم وجود داشت، استشمام می‌شود و سبب آزار پایتخت نشینان گشته است. هیچگاه منشاء دقیق این بو اعلام نشد تا اینکه امسال با فراگیر شدن دوباره آن، اقداماتی درباره شناسایی منشاء آن توسط مسئولان آغاز شد. اکنون بعد از گذشت چند روز از وجود بوی نامطبوع در سطح شهر تهران و بررسی‌های متعدد، استاندار تهران سه آلاینده را در خصوص منشا این بوی نامطبوع معرفی می‌کند. محسنی بندپی درباره نتایج و تصمیمات اتخاذ شده در جلسه بررسی منبع یا منابع بوی نامطبوع تهران گفت: «در این جلسه سه نوع گاز به ترتیب سولفید هیدروژن sh2، …
تصویب و اجرای آیین نامه ایمنی در جایگاه‌های عرضه سوخت
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / ...
تصویب و اجرای آیین نامه ایمنی در جایگاه‌های عرضه سوخت
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: کارفرمای جایگاه عرضه سوخت مکلف است بر اساس مخاطرات ناشی از عرضه هر نوع سوخت از قبیل گازوییل، بنزین، گاز طبیعی و غیره اصول ایمنی متناسب را به کار گیرد.
  استانی-اقتصادی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / ...
اگر به جایگاه سال ۹۲ برگردیم به روحانی رای می‌دهم
دبیرکل حزب اصلاح‌طلب ندای ایرانیان گفت: همین الان اگر به جایگاه سال ۹۲ برگردیم به روحانی رای می‌دهم. به گزارش ایسنا، صادق خرازی دبیرکل حزب اصلاح‌طلب ندای ایرانیان که با حضور در یکی از برنامه‌های شبکه افق در پاسخ به سوالی درباره حمایت اصلاح‌طلبان از دولت حسن روحانی و وضعیت کنونی دولت، گفت: معمولاً دولت‌ها در دور دوم، مقبولیت‌شان کمی خدشه‌دار می‌شود. مخصوصاً اکنون که افکار عمومی به رئیس دولت و ارکان آن اعتراض جدی دارد. وی با بیان این‌که وضع دولت در افکار عمومی مناسب نیست، اظهار کرد: به‌رغم احترامی که برای آقای روحانی قائل هستم و انس چهل‌ساله‌ای که با وی دارم، دولت نقاط ضعف جدی دارد. فعال سیاسی اصلاح‌طلب، شور و نشاط ایجاد شده در انتخابات ۹۶ را مورد اشاره قرار داد و در تحلیل علت کاهش محبوبیت دولت، …
زنگنه: برنامه‌ای برای افزایش قیمت گازوئیل نداریم
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / اقتصادی
زنگنه: برنامه‌ای برای افزایش قیمت گازوئیل نداریم
وزیر نفت با اشاره به اینکه هم‌اکنون ۲ هزار و ۶۰۰ جایگاه عرضه سی‌ان‌جی در کشور وجود دارد، افزود: هم‌اکنون حدود ۲۰ تا ۲۲ میلیون مترمکعب گاز تحویل مصرف‌کننده می‌شود که این جایگاه‌ها توان افزایش حداقل تا ۲ برابر این میزان تحویل سوخت را دارند. البته اگر لازم باشد جایگاه‌های جدید هم ایجاد می‌کنیم، اما به نظر من فعلا لازم نداریم و از همین‌ها می‌توانیم استفاده کنیم.
  زنگنه  گازوئیل  افزایش قیمت گازوئیل  بنزین
پیشنهاد یک کارشناس برای غیر فعال شدن کارت سوخت جایگاه‌ها
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / اقتصادی
پیشنهاد یک کارشناس برای غیر فعال شدن کارت سوخت جایگاه‌ها
مهر نوشت: یک کارشناس انرژی با بیان اینکه بخش عمده قاچاق سوخت قبل از جایگاه انجام می شود، گفت: برای مدیریت این چالش باید کارت سوخت جایگاه داران غیر فعال و استفاده از کارت سوخت شخصی الزامی شود.
  بنزین  سهمیه بندی بنزین  قاچاق سوخت (بنزین و گازوئیل)  پمپ بنزین
قاچاق سوخت قبل از جایگاه است / کارت سوخت جایگاه‌ها  غیرفعال شود
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / اقتصادی
قاچاق سوخت قبل از جایگاه است / کارت سوخت جایگاه‌ها غیرفعال شود
یک کارشناس انرژی با بیان اینکه بخش عمده قاچاق سوخت قبل از جایگاه انجام می شود، گفت: برای مدیریت این چالش باید کارت سوخت جایگاه داران غیر فعال و استفاده از کارت سوخت شخصی الزامی شود. 
  قیمت بنزین  صادرات بنزین  واردات بنزین  سهمیه بندی بنزین  جواد نوفرستی  قاچاق
الف / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / اقتصادی
جایگاه‌های ‌سی‌ان‌جی بدون سوخت مانده‌اند؟
در پی سهمیه‌بندی بنزین تقاضا برای گازسوز کردن خودروها افزایش یافت و علی‌رغم این‌که نگرانی‌هایی مبنی بر کمبود سوخت در جایگاه‌ها وجود دارد، معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی صراحتا اعلام کرد باتوجه به این‌که جایگاه‌های سی‌ان‌جی به خط لوله وصل هستند، امکان ندارد که جایگاهی بدون سوخت بماند.
  جایگاه سوخت  مصرف CNG  مصرف سوخت  مصرف سی ان جی
آیا حذف کارت سوخت منجر به افزایش قاچاق بنزین شد؟
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / اقتصادی
آیا حذف کارت سوخت منجر به افزایش قاچاق بنزین شد؟
تهران - ایرنا - عده‌ای ادعا می‌کنند حذف کارت سوخت منجر به افزایش قاچاق سوخت و وارد شدن زیان به کشور شده است. اما موضوع این است که نه تنها کارت سوخت هیچ گاه حذف نشد بلکه از سال ۱۳۹۲ تا کنون حدود ۱۶.۷ میلیون کارت سوخت صادر شده است. اگر چه به دلیل یکسان سازی قیمت سوخت، استفاده از کارت سوخت شخصی برای مدتی جای خود را به استفاده از کارت جایگاه داده بود.
  بنزین  کارت سوخت  سهمیه بندی بنزین  قاچاق  استیضاح خط مقدم جنگ اقتصادی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / ...
اطلاع رسانی و شفاف سازی عملکرد شرکت گاز آذربایجان شرقی
تبریز – فلاح: رئیس بهره برداری مرکز استان از طریق تریبون نماز عبادی، سیاسی جمعه 15 آذر سال جاری گفت: شرکت گاز استان آذربایجان شرقی یکی از 4 شرکت بزرگ صنعت گاز کشور بوده که عملاً از سال 79 در گستره آذربایجان شرقی ارائه خدمات کرده که ماحصل این زحمات بهره مندی 100 درصد تمامی شهرها و 95/35 درصد روستاهای استان از نعمت گاز می باشد که با اجرای 21 هزار و 467 کیلومتر شبکه گازرسانی در اقطار مختلف و نصب 662 هزار و 382 انشعاب شهری و 2037 انشعاب روستایی محقق گردیده است.وی توضیح داد: علاوه بر تامین گاز متقاضیان خانگی، این شرکت در راستای بهبود زیرساخت های اقتصادی و رونق چرخه تولید استان تا کنون 52 شهرک و محور صنعتی،2070 واحد صنعتی عمده، 6171 واحد صنعتی جزء و 167 جایگاه CNG را به مدار مصرف گاز طبیعی متصل …
انفجار وانت در قزوین یک کشته برجای گذاشت
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / اجتماعی
انفجار وانت در قزوین یک کشته برجای گذاشت
قزوین- مسئول روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی استان قزوین گفت: انفجار یک وانت نیسان در حال سوخت گیری در جایگاه CNG یک کشته و سه مصدوم برجای گذاشت.
  سید محمد حسینی  دانشگاه علوم پزشکی قزوین  انفجار
زیان جایگاه داران در طرح سهمیه‌بندی سوخت دیده نشده است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / اقتصادی
زیان جایگاه داران در طرح سهمیه‌بندی سوخت دیده نشده است
گرگان - ایرنا - عضو کانون جایگاه داران سوخت کشور و رییس انجمن استان گلستان گفت که وزارت نفت در طرح سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین زیان جایگاه داران ناشی از کاهش مصرف را پیش بینی نکرده است.
  بنزین  سهمیه بندی بنزین  گلستان
بنزین سوپر بی‌مشتری شد
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / ...
بنزین سوپر بی‌مشتری شد
میرزایی، مدیر یک جایگاه سوخت‌رسانی با تأیید کاهش مصرف بنزین سوپر به «شهروند» می‌گوید: «قبل از گران‌شدن بنزین به دلیل پایین‌بودن قیمت، افراد زیادی بنزین سوپر استفاده می‌کردند و ما مشتریان زیادی داشتیم، به‌طوری ‌که روزی یک تانکر بنزین سوپر عرضه می‌کردیم و گاهی با کمبود هم روبه‌رو می‌شدیم اما گران‌شدن بنزین سوپر باعث شده مشتریان کمتری برای خرید بنزین سوپر بیایند. با این شرایط هم عرضه بنزین سوپر برای جایگاه‌داران نه‌تنها سودی ندارد بلکه ضرر و زیان به دنبال خود دارد، چون الان فروش یک تانکر بنزین سوپر یک هفته طول می‌کشد و برای ما به‌صرفه نیست.»روی صادرات بنزین سوپر حساب نمی‌کنیم رضا پدیدار، عضو کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی درباره کاهش مصرف بنزین سوپر به «شهروند» می‌گوید: «مصرف بنزین سوپر درحالی کاهش …
فیلم | لحظه انفجار مهیب یک پمپ بنزین در مدینه
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / فیلم
فیلم | لحظه انفجار مهیب یک پمپ بنزین در مدینه
ویدئویی از انفجار و آتش سوزی در یکی از جایگاه های سوخت بنزین در مدینه عربستان را می بینید.
  انفجار  عربستان  پمپ بنزین
مصرف بنزین سوپر کاهش یافت/ کاهش عرضه بدلیل عدم استقبال مردم
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / اقتصادی
مصرف بنزین سوپر کاهش یافت/ کاهش عرضه بدلیل عدم استقبال مردم
عضو هیئت مدیره کانون جایگاه‌داران کشور از کاهش مصرف بنزین سوپر پس از افزایش قیمت و برقراری دوباره سهمیه‌بندی بنزین خبر داد.
  قیمت بنزین  بنزین سوپر  بنزین  سهمیه بندی بنزین  جایگاه سوخت  انجمن جایگاه داران سوخت کشور  ابراهیم بعاجی
قطعی جایگاه های سوختگیری CNG شهر بندرعباس در روز جمعه
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ / ...
قطعی جایگاه های سوختگیری CNG شهر بندرعباس در روز جمعه
شرکت گاز هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: گاز جایگاه های سوختگیری CNG شهر بندرعباس جمعه قطع می شود.
  استانی-اجتماعی  اخبار اجتماعی - هرمزگان  جایگاه سوخت
بازرسی زمستانی از نازل‌های سوخت مایع در ایلام آغاز شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / ...
بازرسی زمستانی از نازل‌های سوخت مایع در ایلام آغاز شد
مدیرکل استاندارد ایلام از بازرسی و آزمون صحت عملکرد نازل های جایگاه های عرضه سوخت مایع در دور سوم سال جاری با شروع فصل زمستان خبر داد.
  استانی-اجتماعی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / ...
دستگیری 779 زورگیر، مالخر و سارق و 273 خرده‌فروش در «رعد 31»
رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد: پلیس پیشگیری در جریان وقایع و ناآرامی‌های اخیر 24 نفر از عاملان اصلی تخریب و آتش‏زدن بانک‌ها، 22 نفر از عوامل تخریب و آتش‏زدن جایگاه سوخت و پنج نفر از عوامل غارت فروشگاه‌ها را دستگیر کردند.سردار حسین رحیمی در اجرای سی‏و‏یکمین مرحله از طرح رعد که صبح دیروز در مقر مرکزی پلیس پیشگیری پایتخت برگزار شد، گفت: در این مرحله از طرح رعد 375 حکم قضایی اخذ شد و به وسیله آن 779 زورگیر، مالخر و سارق (سارق به عنف، سارق منزل، سارق لوازم خودرو موبایل قاپ و ...) و 273 خرده‏فروش را دستگیر کردیم. وی ادامه داد: در اجرای این طرح بیش از 8000 قلم انواع اموال مسروقه کشف و ضبط شد و 1148 پرونده سرقت به نتیجه رسید.به گفته سردار رحیمی، در سی‏‏و‏یکمین مرحله از طرح رعد، 30 باند منهدم شد و 85 درصد …
موج آنفلوآنزا در سراسر خاورمیانه / پرونده ناتمام بوی مرموز پایتخت
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / اجتماعی
موج آنفلوآنزا در سراسر خاورمیانه / پرونده ناتمام بوی مرموز پایتخت
"دستگیری ۵۱ نفر از عاملان تخریب بانک‌ها و جایگاه های سوخت در ناآرامی‌های اخیر، موج آنفلوآنزا در سراسر خاورمیانه، توضیحات استاندارتهران درباره بوی نامطبوع، کشت توتون و تنباکو در زمین‌های کشاورزی، تفاهم نامه شهرداری تهران با اسنپ برای تخفیف ۶۰۰۰ تومانی به معلولان، علت برخی کمبودهای دارویی و رییس هلال احمر استعفا داد" از جمله مهم‌ترین اخبار اجتماعی ایسنا در روز سه‌شنبه هستند.
  بسته اخبار اجتماعی ایسنا
تابناک / ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / ...
توضیح استاندار تهران درباره آمار بازداشت شدگان
در استان تهران ۲۹ جایگاه سوخت دچار حریق شدند، بیش از ۱۴۰ شعبه بانک آسیب‌های جدی دیدند. همچنین ساختمان‌های فرمانداری در برخی از شهرستان‌ها بین ۱۰ تا ۱۵ درصد دچار خسارت شدند و ۴۷ فروشگاه زنجیره‌ای در استان تهران بعضا دچار حریق شده‌اند یا از اقلامی که در فروشگاه وجود داشته، برداشته شده است.
استاندار تهران: در جریان اغتشاشات اخیر، ۲۹ جایگاه سوخت دچار حریق شد/خسارت های وارد شده به مردم پس از بررسی جبران خواهد شد
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / سیاسی
استاندار تهران: در جریان اغتشاشات اخیر، ۲۹ جایگاه سوخت دچار حریق شد/خسارت های وارد شده به مردم پس از بررسی جبران خواهد شد
محسنی بندپی: نیت و هدف‌مان این است که در اغتشاشات اخیر اگر خسارت‌دیده خودش اغتشاش نکرده باشد، حتما بررسی می‌کنیم و خسارت‌ وارده را جبران خواهیم کرد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / ...
مصرف سی ان جی در استان رشد ۱۵ درصد رشد کرد
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان از افزایش ۱۵ درصدی مصرف سی ان جی پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در استان خبر داد.عیسی افتخاری باحضور در برنامه گفتمان صدا و سیمای مرکز استان گفت: با اجرایی شدن این طرح ملی و افزایش قیمت بنزین، تغییر رفتار مصرف کنندگان جهت کاهش مصرف بنزین و گرایش به استفاده از گاز طبیعی فشرده مورد انتظار و قابل پیش بینی بوده است.وی افزود: استفاده مصرف کنندگان از این سوخت پاک از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه و صلاح آنان می باشد ضمن اینکه این مهم باعث کاهش آلودگی هوا و جلوگیری از اتلاف سرمایه های ملی نیز خواهد شد.وی اظهار داشت: در استان گلستان ۵۸ باب جایگاه فعال سی ان جی با پراکندگی مناسب وجود دارد که توان عملیاتی آنها فروش روزانه یک میلیون متر مکعب است.افتخاری گفت: …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / ...
صرفه جویی ۱۳۳میلیون لیتر بنزین در استان اردبیل
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل از مصرف ۱۳۳ میلیون و ۳۵۰ هزار متر مکعب سی‌ان‌جی در سطح استان خبر داد و گفت: مصرف این مقدار سوخت پاک درهشت ماهه گذشته سال جاری موجب کاهش مصرف همین میزان بنزین شده است.  به گزارش روابط عمومی منطقه اردبیل، سید حجت مدنی مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان با اشاره به مصرف سی ان جی در هشت ماه گذشته امسال، گفت: میزان فروش جایگاه‌های سی ان جی در ایام گذشته امسال ۱۳۳میلیون و ۳۵۰هزار متر مکعب بود که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴,۲% (چهار و دو دهم درصد )کاهش داشته است.مدنی با تاکید بر کاهش آلایندگی های زیست محیطی و آلودگی هوا در اثر مصرف سی‌ان‌جی بیان کرد: با عرضه این مقدار سوخت  سی ان جی به خودروهای گازسوز معادل ۱۳۳ میلیون لیتر در هشت ماه گذشته سال ۹۸ …
عصرایران / ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / اجتماعی
بازار داغ دلالی سهمیه بنزین در جایگاه‌ها
متصدیان جایگاهها این نوع بنزین را از نرخ ۲۳۰۰ تومان تا ۲۸۰۰ تومان در جایگاه های سوخت معامله می فروشند. چنین رخدادی موید آن است که اقدام دولت نیاز به اصلاح جدی و سریع دارد.
هنگام سوخت‌گیری مراقب باشید؛ ممکن است سهمیه‌تان بسوزد
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / اقتصادی
هنگام سوخت‌گیری مراقب باشید؛ ممکن است سهمیه‌تان بسوزد
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد که احتمال از بین رفتن سهمیه کارت در صورت استفاده نادرست از کارت سوخت وجود دارد.
  قیمت بنزین  کارت سوخت  جایگاه سوخت  سهمیه بندی بنزین  بنزین
واحدهای تولیدی و توزیعی مشکلات مربوط به سوخت را طی ۴۸ ساعت به صمت اعلام کنند
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / ...
واحدهای تولیدی و توزیعی مشکلات مربوط به سوخت را طی ۴۸ ساعت به صمت اعلام کنند
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان گفت: طی ۴۸ ساعت آینده واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی مشکلات مربوط به سوخت را به سازمان صنعت، معدن و تجارت به صورت مکتوب ارائه بدهند تا جمع بندی به ستاد تنظیم بازار مرکز منعکس کنیم.
  استانی-اقتصادی  اخبار اقتصادی - کرمان  جایگاه سوخت
اعتصاب جایگاه داران سوخت در لبنان
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / بین‌المللی
اعتصاب جایگاه داران سوخت در لبنان
ایرنا نوشت: اعتراضات مردمی لبنان در حالی در آستانه ورود به پنجاهمین روز است که اتحادیه جایگاههای سوخت از آغاز اعتصاب سراسری از صبح پنجشنبه تا زمانی نامعلوم خبر دادند و نرخ دلار نیز با نوسان سریع و قابل ملاحظه ای همراه بود.
  لبنان
فعالیت جایگاه سوخت آسیب‌دیده در ورامین از سر گرفته شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / ...
فعالیت جایگاه سوخت آسیب‌دیده در ورامین از سر گرفته شد
فرماندار ورامین گفت: فعالیت جایگاه سوخت آسیب دیده در حوادث هفته گذشته با پیگیری مسئولان شهرستان و مالک این جایگاه از سر گرفته شد.
  استانی-سیاسی
الف / ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / اقتصادی
نظر مردم درباره علت شلوغی جایگاه‌های بنزین
بیش از ۱۰ روز از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت گذشته اما هنوز در مقابل جایگاه های سوخت صف‌های طولانی حودروها دیده می شود. صف‌هایی که دلایل زیادی برای ایجاد آن وجود دارد که از عمده آن می‌توان به مدیریت اقتصادی افراد برای استفاده بنزین اشاره کرد.
  افزایش قیمت بنزین  سهمیه بندی بنزین  مصرف بنزین
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ / ...
۹۰ درصد جایگاه‌های سی ان جی گواهینامه استاندارد دریافت کردند
تبریز - ماهان فلاح: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از استانداردسازی نزدیک به ۹۰ درصد از جایگاههای سی ان جی استان خبر داد.علی روح اللهی با بیان اهمیت و ضرورت رعایت استانداردهای لازم در جایگاههای عرضه سوخت به ویژه جایگاه های سی ان جی گفت: با پیگیری های انجام شده تاکنون نزدیک به ۹۰ درصد از ۱۷۰ باب جایگاه عرضه سی ان جی منطقه موفق به کسب تائیدیه چک لیست ۱۶ بندی رعایت استاندارد عوامل بحرانی از شرکت های بازرسی مورد تایید سازمان ملی استاندارد شده اند. وی افزود: با پیگیری های بعمل آمده ۱۰ درصد باقیمانده جایگاههای گازطبیعی منطقه آذربایجان شرقی نیز ملزم به اخذ گواهینامه رعایت استانداردهای عوامل بحرانی طی مهلت ابلاغی شده اند.روح اللهی همچنین خاطرنشان کرد: این منطقه با بازدیدها و …
افزایش ۱۷ درصدی مصرف سی ان جی در منطقه میاندوآب
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ / ...
افزایش ۱۷ درصدی مصرف سی ان جی در منطقه میاندوآب
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب از افزایش ۱۷ درصدی مصرف سی ان جی بعد از تعدیل نرخ بنزین و طرح مدیریت مصرف سوخت در این منطقه خبر داد.
  استانی-اقتصادی  سی ان جی  جایگاه سوخت
مانع از افزایش قیمت‌ها در هرمزگان می‌شویم/جایگاه CNG در سراسر استان احداث می شود
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ / ...
مانع از افزایش قیمت‌ها در هرمزگان می‌شویم/جایگاه CNG در سراسر استان احداث می شود
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: استاندار هرمزگان دستور برنامه ریزی برای احداث جایگاه سوخت سی ان جی (CNG) در سراسر استان را صادر کرد.
  استانی-اقتصادی  اخبار اقتصادی - هرمزگان  سهمیه بندی بنزین
"کد ۲۵" کارت سوخت به چه معناست؟
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / اقتصادی
"کد ۲۵" کارت سوخت به چه معناست؟
هنگام استفاده از کارت سوخت شخصی ممکن است با پیام‌هایی همچون "کد ۲۵" یا "کارت ابطال‌شده" مواجه شوید که این مسئله به دلیل استفاده نادرست از کارت و مخدوش شدن فیزیک کارت است. همچنین ممکن است مالک کارت آن را ابطال کرده باشد که درصورت دریافت این پیام، مالکان برای صدور المثنی کارت باید به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کنند.
  کارت سوخت  جایگاه سوخت  سهمیه بندی بنزین  اصلاح قیمت بنزین
اینترنت خانگی در البرز وصل شده است
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ / ...
اینترنت خانگی در البرز وصل شده است
نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به ناآرامی‌های اخیر در استان، گفت: ۱۸ جایگاه سوخت در کرج و فردیس دچار آسیب شده که ۱۳ جایگاه به مدار برگشته و باقی جایگاه‌ها نیز ظرف کمتر از یک ماه آینده به مدار باز خواهد گشت.
  استانی-سیاسی  استاندار البرز  اینترنت  عزیزاله شهبازی
تابناک / ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ / اقتصادی
جزئیات خسارات وارده به بیش از ۱۰۰ جایگاه سوخت در اغتشاشات بنزینی
رئیس انجمن جایگاه­داران سوخت کشور با اشاره به خسارات وارده به جایگاه های سوخت در جریان اغتشاشات هفته گذشته گفت: متاسفانه بیش از 100 واحد مجاری عرضه سوخت در کل کشور صدمه دید. برخی از این صدمات به حدی بود که جایگاه را از مدار خارج کرد.
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ / ...
چه کسانی عامل شلوغی پمپ بنزین‌ها هستند؟
رئیس هیات امنای اتحادیه جایگاه‌داران سوخت کشور، علت شلوغی جایگاه های سوخت را دو نرخی شدن بنزین و دلال‌بازی برخی سواستفاده کنندگان ذکر کرد.
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ / سیاسی
آسیب به ۲۵ پمپ بنزین استان تهران در ناآرامی‌های اخیر
پیگیری‌ها از وضعیت جایگاه‌های سوخت بیانگر آن است که در استان تهران حدود ۲۵ جایگاه دچار آسیب و خسارت شده‌اند که بیش‌تر مربوط به حومه تهران بوده است.
  پمپ بنزین  اعتراضات بنزینی
مصرف CNG در کشور افزایش یافت/۲هزار و ۴۷۲ جایگاه آماده خدمت رسانی
مهر / ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ / اقتصادی
مصرف CNG در کشور افزایش یافت/۲هزار و ۴۷۲ جایگاه آماده خدمت رسانی
مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از افزایش روزانه ۲ میلیون مترمکعبی مصرف سی‌ان‌جی در کشور هم‌زمان با اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت خبر داد.
  پمپ CNG  قیمت CNG  صنعت CNG  قیمت بنزین
۸۰۰ هزار کارت سوخت در صف تولید/ مشکلی در تولید نداریم؛ شخصی‌سازی کارت زمانبر است
مهر / ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ / اقتصادی
۸۰۰ هزار کارت سوخت در صف تولید/ مشکلی در تولید نداریم؛ شخصی‌سازی کارت زمانبر است
مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: هم اکنون ۸۰۰ هزار درخواست تولید کارت سوخت داریم در حالی که ظرفیت تولید روزانه ما ۳۰ هزار کارت است؛ البته در حال ارتقای ظرفیت تولید هستیم.
  قیمت بنزین  کارت سوخت  جایگاه سوخت  شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران  شهرام رضایی
ابطال کارت سوخت خودروهای ۲۵ ساله و موتورسیکلت‌های ۱۰ ساله/ فرسودگی؛ عامل لغو سهمیه بنزین
مهر / ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ / اقتصادی
ابطال کارت سوخت خودروهای ۲۵ ساله و موتورسیکلت‌های ۱۰ ساله/ فرسودگی؛ عامل لغو سهمیه بنزین
کارت سوخت خودروهای سواری شخصی با عمر ۲۵ سال به بالا و موتورسیکلت‌های با عمر ۱۰ سال به بالا بر اساس مصوبه هیات وزیران ابطال شد و این گروه از خودروها باید از سهمیه آزاد بنزین استفاده کنند.
  قیمت بنزین  کارت سوخت  جایگاه سوخت  پمپ بنزین  بنزین  خودروهای فرسوده  موتور سیکلت  شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ / سیاسی
پشت پرده اعتراض نمایندگان به تضعیف جایگاه مجلس / اهداف انتخاباتی انگیزه اصلی است؟
بنزین و انتخابات دو کلیدواژه درهم تنیده این روزها هستند. آیا نمایندگانی که ژست مخالفت با گرانی سوخت می‌گیرند، نگران جیب مردم هستند یا دغدغه رای خود را دارند؟
قطعی اینترنت عرضه سوخت را با مشکل مواجه کرد/ عدم پرداخت هزینه در برخی جایگاه‌ها دور از انصاف است
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ / اقتصادی
قطعی اینترنت عرضه سوخت را با مشکل مواجه کرد/ عدم پرداخت هزینه در برخی جایگاه‌ها دور از انصاف است
رئیس انجمن شرکت‌های زنجیره‌ای تامین فرآورده‌های نفتی درباره گزارش‌هایی مبنی بر عدم پرداخت هزینه سوخت در برخی جایگاه‌ها گفت: برخی به جایگاه‌ها مراجعه و در اعتراض پولی پرداخت نمی‌کنند، این در حالی است که این پول متعلق به کارگر جایگاه است، این گروهی که اینگونه رفتار می‌کنند اخلاق شهروندی ندارند، اهانت و ناسزاگویی به جایگاه‌دار انصاف نیست، جایگاه‌داران آخرین حلقه توزیع سوخت در کشور هستند درست نیست اینگونه با آنها رفتار شود.
دلیل ایجاد صف‌های طولانی در مقابل برخی جایگاه‌های سوخت
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ / اقتصادی
دلیل ایجاد صف‌های طولانی در مقابل برخی جایگاه‌های سوخت
عضو هیات مدیره اتحادیه جایگاه‌های سوخت گفت: در پی اتفاقات اخیر، برخی از جایگاه‌های سوخت‌رسانی با مشکل مواجه شدند و همین موضوع سبب ایجاد صف‌های طولانی در مقابل جایگاه‌های دیگر شده که امیدواریم در سریع‌ترین زمان ممکن شرایط به حالت عادی بازگردد.
  سهمیه بندی بنزین  جایگاه سوخت  کارت سوخت
آسیب ۱۵ جایگاه سوخت در استان اصفهان
فرارو / ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ / سیاسی
آسیب ۱۵ جایگاه سوخت در استان اصفهان
کامران در خصوص تامین امنیت جایگاه‌های سوخت در استان اصفهان، گفت: در حال حاضر امنیت جایگاه‌های سوخت استان اصفهان از سوی عوامل نیروی انتظامی تامین می شود.
  جایگاه سوخت  پمپ بنزین  اصفهان