جمعه, ۲ آبان, ۱۳۹۹ / 23 October, 2020
خودرو قسطی
جنجال ادامه دار خودرو قسطی مجلسی ها؛ از دنا پلاس تا شاسی بلند!
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / مجلس شورای اسلامی / دناپلاس قسطی / دناپلاس
جنجال ادامه دار خودرو قسطی مجلسی ها؛ از دنا پلاس تا شاسی بلند!
در طول ۷۲ ساعت اخیر بسیاری از فعالان سیاسی، رسانه‌ای و کاربران شبکه‌های اجتماعی به امتیاز نمایندکان مجلس برای دریافت خودروی دناپلاس قسطی واکنش نشان داده اند. بررسی این واکنش‌ها نشان می‌دهد که اغلب منتقدین مخالف این امتیاز بوده اند. بیشتر منتقدین می‌گویند که تفاوت قیمتی دنا پلاس ۳۰۲ میلیون تومانی با بازار حدود ۳۰۰ میلیون تومان است، از همین رو چرا نمایندگان مجلس خودروی ارزان تری را انتخاب نکردند. آن‌ها می‌گویند که این امتیاز مصداق بارز رانت است. برخی کاربران هم امتیاز خودرو دنا پلاس را به مسئله رای اعتماد به وزیر صنعت، معدن و تجارت ربط داده اند و مدعی شده اند که نمایندگان مجلس برای اینکه در روز رای گیری وزیر پیشنهادی صمت مخالفت نکنند از دولت این رانت را گرفته اند.    
نیت شوم در انتشار خبر خودرو قسطی نمایندگان/ پول خودرو  نمایندگان قبلی را مجلس می داد!
۱۳۹۹/۰۷/۰۲
نیت شوم در انتشار خبر خودرو قسطی نمایندگان/ پول خودرو نمایندگان قبلی را مجلس می داد!
فیروزی، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه نمایندگان مردم در مجلس به جد پیگیر طرح تحقیق و تفحص از خودروسازان هستند، گفت: اختصاص خودرو به نمایندگان تاثیری بر تصمیم ما ندارد.
ماجرای تحویل خودروی قسطی به نمایندگان چیست؟
۱۳۹۹/۰۶/۳۱ / خودرو / خودرو قسطی / دنا پلاس / مجلس شورای اسلامی / نمایندگان مجلس
ماجرای تحویل خودروی قسطی به نمایندگان چیست؟
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر من تحویل خودروی دنا پلاس اتومات به نمایندگان متقاضی مناسب نبود؛ باید خودروی معمولی‌تری به نمایندگان داده می‌شد؛ نوع خودرو نباید به گونه‌ای باشد که هزینه بالایی داشته باشد. نوشته ماجرای تحویل خودروی قسطی به نمایندگان چیست؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
 •  •  •  •  •  •  •