چهارشنبه, ۲ مهر, ۱۳۹۹ / 23 September, 2020
داریوش باقرجوان
شرایط ۸۵ هزار راننده برای دریافت تسهیلات کرونایی تایید شد
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / ناوگان حمل و نقل عمومی / پرداخت تسهیلات / سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای / داریوش باقرجوان
شرایط ۸۵ هزار راننده برای دریافت تسهیلات کرونایی تایید شد
جوان، مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر گفت: در اجرای بخشنامه پرداخت تسهیلات وام کرونایی به رانندگان حمل و نقل عمومی مسافربری شرایط ۸۵هزار راننده تایید شده و ۲۵ هزار راننده موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند.
علت تاخیر در پرداخت وام کرونایی به رانندگان
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / داریوش باقرجوان / سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای / تسهیلات کرونا / رانندگان باری و حمل مسافر
علت تاخیر در پرداخت وام کرونایی به رانندگان
جوان، مدیرکل دفتر مسافری سازمان راهداری گفت: بحث تاخیر در پرداخت وام کرونایی به رانندگان حمل و نقل عمومی جاده ای ناشی از اعمال سلیقه برخی بانک ها و ناهماهنگی ها بدون توجه به بخشنامه بوده است.
سازمان راهداری مخالف حذف سامانه صدور حواله
۱۳۹۹/۰۵/۲۱ / داریوش باقرجوان / لاستیک / ارز نیمایی / لاستیک خودرو
سازمان راهداری مخالف حذف سامانه صدور حواله
باقرجوان، مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافری سازمان راهداری گفت: در سال جاری ۵۵۰ هزار حلقه لاستیک یارانه ای توزیع شده است اما تامین نکردن ارز دولتی برای لاستیک موجب افزایش قیمت لاستیک خواهد شد.
مطالبه سند خانه برای ۶ میلیون تسهیلات؟!
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / داریوش باقرجوان / بسته حمایتی دولت / رانندگان باری و حمل مسافر
مطالبه سند خانه برای ۶ میلیون تسهیلات؟!
باقرجوان، مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافری سازمان راهداری با بیان اینکه برخی بانک ها همکاری خوبی در پرداخت تسهیلات ۶ میلیونی به رانندگان دارند گفت: برخی بانک های دولتی برای پرداخت تسهیلات مصوب ستاد ملی کرونا درخواست سند خودرو و خانه می کنند.
۱۳۹۹/۰۴/۰۸
اطلاعات بانکی‌تان را ندهید
در شرایطی که برخی رانندگان بین‌شهری از کلاهبرداری عده‌ای به نام سازمان راهداری به بهانه ‏پرداخت وام کرونایی گلایه ‌کردند، مدیرکل حمل‌ونقل مسافر این سازمان اعلام کرد: «به هیچ وجه از هیچ ‏دستگاه دولتی با مردم تماسی برقرار نخواهد شد و در برقراری ارتباط‌ها نیز رانندگان به چنین روش‌های ‏کلاهبرداری توجه نکنند و اطلاعاتی از حساب‌ بانکی یا رمز کارت‌شان ندهند.‏» به گزارش ایسنا، برخی رانندگان بین شهری از کلاهبرداری به شیوه‌های مختلف و تحت عناوینی مانند ‏سازمان راهداری و به بهانه پرداخت تسهیلات 6‌میلیون تومانی گلایه کردند.‏ داریوش باقرجوان- مدیرکل حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای- دراین‌باره …
وام 6میلیونی رانندگان اتوبوس رسید
۱۳۹۹/۰۳/۱۱
وام 6میلیونی رانندگان اتوبوس رسید
مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری با اشاره به پرداخت 2فقره تسهیلات یک‌میلیون تومانی به رانندگان ناوگان مسافری برون‌شهری، از آغاز پرداخت تسهیلات 6میلیون تومانی به این افراد خبر داد. داریوش باقرجوان گفت: بعد از جلسات متعدد، رانندگان برون‌شهری نیز مانند سایر اقشار مشمول دریافت وام یک‌میلیون تومانی شدند و در مرحله دوم نیز یک‌میلیون تومان تسهیلات دیگر با ثبت‌نام پیامکی به این افراد تخصیص یافت. او افزود: اخیرا نیز زمینه پرداخت تسهیلات 6میلیون تومانی به 113هزار و 51راننده حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای …
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ / بلیت نوروزی / پیش فروش بلیت‌های نوروزی / سفرهای نوروزی
پیش‌فروش بلیت‌های نوروزی منتفی شد
به گزارش مهر، داریوش باقرجوان درباره ممنوعیت سفر با اتوبوس به برخی شهرها در پی شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در این خصوص تابع تصمیمات ستاد مرکزی کروناست و شهرهایی که این ستاد به ما اعلام کند، اجازه تردد سرویس‌های ناوگان عمومی را نخواهیم داد.
مسافران در ورودی و خروجی ترمینال‌ها غربالگری می‌شوند
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ / داریوش باقرجوان / ترمینال غربالگری
مسافران در ورودی و خروجی ترمینال‌ها غربالگری می‌شوند
مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافری سازمان راهداری گفت: در همکاری با وزارت بهداشت، مسافران ورودی و خروجی در ترمینال‌های برون‌شهری غربالگری می‌شوند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰
از افزایش ۱۱ درصدی تقاضای سفر با اتوبوس تا سهم ۱.۲ درصدی آنها از تلفات سوانح جاده‌ای
چرا سوانح جاده‌ای اتوبوس‌ها در ۲ ماه اخیر افزایش یافته است؟مدیرکل حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‏ای از افزایش ۱۱ درصدی تقاضای سفر با اتوبوس از زمان افزایش قیمت بنزین تا کنون نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.به گزارش مهر، داریوش باقرجوان درباره احتمال ابطال کارت سوخت خودروهای حمل بار و مسافر عمومی جاده‌ای گفت: اگر وسیله نقلیه‌ای در خدمت حمل‌ونقل عمومی نباشد، مطمئناً سوختی هم دریافت نخواهد کرد ولی بحث ابطال نداریم. ابطال یا عدم ابطال کارت سوخت در محدوده وظایف سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نیست و ما صرفاً به دستگاه‌های مربوطه در خصوص فعال بودن یا نبودن وسایل نقلیه در هر ماه به وزارت کشور گزارش می‌دهیم تا بر اساس پیمایش، به آنها سوخت تعلق گیرد. وی افزود: آنچه سازمان راهداری صادر …
۱۳۹۸/۰۷/۱۷
اربعین | شرکت‌های حمل و نقلی بلیت به مقصد مهران نمی‌فروشند!
شفقنا اقتصادی_ گزارش‌ها حاکی از آن است که برخی از پایانه‌های اتوبوسرانی به مسافران بلیت مهران عرضه نمی‌کنند. به گزارش شفقنا اقتصادی، داریوش باقرجوان مدیر کل دفتر مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه از روز گذشته میزان زائران در تمامی مرز‌ها به ویژه مرز مهران رشد چشمگیری داشته است، گفت: […]
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •