جمعه, ۲۴ مرداد, ۱۳۹۹ / 14 August, 2020
سکه امامی
۱۳۹۹/۰۵/۱۵
قیمت طلا و سکه، امروز ۱۵ مرداد ۹۹
بازار طلا، سکه و ارز امروز شاهد افزایش عمده قیمت ها هستند و تنها سکه امامی افت نسبی قیمت را تجربه کرد.
رشد قیمت سکه
۱۳۹۹/۰۵/۰۹
رشد قیمت سکه
با وجود آنکه در مبادلات دیروز قیمت دلار در بازار آزاد درجا زد اما قیمت سکه امامی با رشد مواجه شد.به گزارش همشهری، در دادوستد‌های روز گذشته قیمت هر دلار آمریکا با نوسان چندانی نسبت به مبادلات روز سه‌شنبه مواجه نشد و در محدوده 23هزارو300تومان در بازار آزاد دادوستد شد. صرافی بانک ملی هم قیمت هر دلارآمریکا را برای فروش به قیمت 20هزارو502تومان تعیین کرد که نسبت به روز قبلش فقط یک تومان افزایش داشت. با این حال فعالان بازار انتظار داشتند قیمت هر دلار آمریکا این هفته تحت‌تأثیر برنامه‌های ارزی بانک مرکزی …
۱۳۹۹/۰۵/۰۸ / بازار سکه / جدول قیمت سکه / قیمت سکه
جدول/ تازه‌ترین قیمت انواع سکه
دنیای اقتصاد نوشت: قیمت سکه امامی در بازار امروز به ۱۱,۰۵۹,۰۰۰ (یازده میلیون و پنجاه و نه هزار) تومان رسید.
رکب اونس به نوسان‌گیران سکه
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
رکب اونس به نوسان‌گیران سکه
بالاترین قیمت تاریخ سکه امامی ثبت شد. روز دوشنبه، فلز گرانبهای داخلی با قدرت از مرز 11 میلیون تومانی عبور کرد و با افزایش 300 هزار تومانی روی عدد 11 میلیون و 250 هزار تومان قرار گرفت.
قیمت سکه در ایران رکورد شکست
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
قیمت سکه در ایران رکورد شکست
روز دوشنبه بالاترین قیمت تاریخ سکه امامی در ایران ثبت گردید.
مَزِه گرانی سر سفره طلا؛ ارز آرام گرفت
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / قیمت سکه / قیمت دلار
مَزِه گرانی سر سفره طلا؛ ارز آرام گرفت
با وجود اینکه قیمت دلار در تابلوهای رسمی تقریبا ثابت بود ولی خانواده سکه و طلا دوباره به صورت محسوسی گران شدند و نکته مهم این گرانی این بود که حباب سکه امامی هم کوچکتر شد.
۱۳۹۹/۰۵/۰۲
کاهش 270هزار تومانی قیمت سکه
همگام با نزول قیمت دلار دیروز قیمت سکه هم تا 270هزار تومان کاهش یافت. به‌گزارش همشهری، در دادوستد‌های روز گذشته قیمت هر دلار آمریکا در بازار آزاد تا مرز 22هزار تومان عقب‌نشینی کرد. در صرافی بانک ملی نیز به‌عنوان کارگزار اجرایی بانک مرکزی قیمت هر دلار آمریکا با 109تومان کاهش به نرخ 20هزار و 343تومان دادوستد شد. همگام با نزول قیمت دلار قیمت هر سکه امامی هم با 270هزار تومان کاهش به 10میلیون و 58هزار تومان رسید. هر سکه بهار آزادی هم به قیمت 9میلیون و 500هزار تومان مبادله شد.  
۱۳۹۹/۰۴/۳۰
ارز در تلاطم
یک روز مانده به اتمام ضرب‌الاجل تجاری که هنوز ارز خود را به کشور بازنگردانده‌اند قیمت دلار با کاهش 2 هزار و 500 تومانی و سکه امامی هم با کاهش 225 هزار تومانی روبه‌رو شد و به 11 میلیون و 250 هزار تومان رسید.  اگر چه نمی‌توان پایان یافتن مهلت تجار را تنها دلیل برای کاهش قیمت ارز عنوان کرد اما این همزمانی را هم نمی‌شود نادیده گرفت. همان‌گونه که تزریق 300 میلیون دلار در سامانه نیما در دو روز منتهی به دیروز را نمی‌توان نادیده گرفت و صد البته که نباید بر یادداشت اینستاگرامی رئیس کل بانک مرکزی هم چشم بست. اما همه‌ی اینها عواملی است که نور روز بر آنها تابیده و می‌توان به راحتی آنها را دید و دیدن و گفتن از آنها هنر نمی‌خواهد آنچه جست‌وجو نیاز …
مدرس خیابانی: تسریع در تحویل خودروی جانبازان در اولویت خواهد بود/ خودروسازان هر ۳ ماه یکبار می‌توانند درخواست افزایش قیمت دهند/ دلار در صرافی‌های بانکی استراحت کرد/ چرا کره جنوبی دلار‌های ایران را نمی‌دهد؟
۱۳۹۹/۰۴/۲۸
مدرس خیابانی: تسریع در تحویل خودروی جانبازان در اولویت خواهد بود/ خودروسازان هر ۳ ماه یکبار می‌توانند درخواست افزایش قیمت دهند/ دلار در صرافی‌های بانکی استراحت کرد/ چرا کره جنوبی دلار‌های ایران را نمی‌دهد؟
این پیمانه تیتر‌هایی همچون بورس قرمز شد، رشد بی حساب و کتاب شاخص بورس امنیت اقتصادی کشور را به خطر می‌اندازد، ۶۰۰ هزار سفارش فروش سهام عدالت اجرا نشد، صادرات ۱۳ میلیون دلاری مرغ در سه ماهه اول سال، سکه امامی به ۱۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان رسید، طلا گران‌تر می‌شود؟ و امید خودروساز آلمانی به بازار چین را در بر دارد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۸
کاهش سرعت رشد بازارها
بررسی عملکرد بازارها در هفته‌ گذشته از کاهش سرعت رشد آنها خبر می‌دهد. به گزارش تجارت‌نیوز،طلا با رشد ۷.۳‌درصدی پربازده‌ترین بازار هفته پیشین شد. طلا هر گرم طلای ۱۸عیار در هفته گذشته مرز مهم یک‌میلیون تومان را پشت‌سر گذاشت. این فلز ارزشمند با ۷۱‌هزار تومان افزایش قیمت به نرخ یک‌میلیون و ۳۷‌هزار تومان رسید و با ثبت رشد ۷.۳درصد، پربازده‌ترین بازار در این هفته شد. سکه دیگر فلزگران‌قیمت یعنی سکه نیز در هفته گذشته با رشد نیم‌میلیون تومانی، بازدهی ۵.۵‌درصدی را به ثبت رساند. هر عدد سکه امامی با ۵۷۸‌هزار تومان افزایش قیمت روی نرخ ۱۰‌میلیون و ۹۰۸‌هزار تومان خریدوفروش شد. بورس شاخص کل بورس با ۸۸‌هزار واحد رشد …
چند میلیون تومان از سهام عدالت قابل فروش است؟
۱۳۹۹/۰۴/۲۷
چند میلیون تومان از سهام عدالت قابل فروش است؟
امروز مطالبی همچون  دلار در صرافی ملی به رکورد جدید رسید، سکه امامی ۱۱ میلیون تومان شد، کدام نماد‌های بورسی متوقف شده‌اند؟، "باران" بر تابلوی فرابورس نشست، کاهش اندک قیمت نفت پس از تصمیم اوپک، بورس هفته بعد چه می‌شود؟، شاخص‌های بورسی اروپا و آمریکا بالا رفتند؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
قیمت سکه امامی به ۱۱ میلیون تومان رسید/ بازار در حال اشباع شدن است/ قیمت ها بی سابقه است!
۱۳۹۹/۰۴/۲۶
قیمت سکه امامی به ۱۱ میلیون تومان رسید/ بازار در حال اشباع شدن است/ قیمت ها بی سابقه است!
بازار طلا و سکه در هفته‌ای صعودی به آخرین روز هفته رسید و برای اولین بار در تاریخ، شاهد رونمایی از قیمت گذاری سکه در کانال یازده میلیونی بود.
۱۳۹۹/۰۴/۲۴
حباب سکه امامی به چند هزار تومان رسید؟
بازار طلا و سکه این روزها تحت تاثیر مستقیم نرخ ارز به ویژه دلار قرار دارد. به گونه ای نرخ سکه در بازار امروز به سطح تاریخی رسید.
سکه در تعقیب بورس
۱۳۹۹/۰۴/۲۴
سکه در تعقیب بورس
برنده بلامنازع بازارها در بهار ۹۹، بازار سهام بود؛ ولی با آغاز تابستان، این بازار رقیب بسیار جدی پیدا کرده است و آن رقیب هم سکه امامی است. سکه از لحاظ بازدهی در 23 روز ابتدایی تیرماه تنها 8 درصد کمتر از شاخص کل بورس رشد کرده است. این در حالی است که در فصل بهار، شاخص کل 148 درصد افزایش یافته بود و افزایش سکه به سختی به 30 درصد رسید.
قیمت سکه و طلا امروز دوشنبه ۲۳ تیرماه ۹۹/ افزایش قیمت به دنبال رشد نرخ ارز/ حباب سکه امامی به چند هزار تومان رسید؟
۱۳۹۹/۰۴/۲۳
قیمت سکه و طلا امروز دوشنبه ۲۳ تیرماه ۹۹/ افزایش قیمت به دنبال رشد نرخ ارز/ حباب سکه امامی به چند هزار تومان رسید؟
بازار طلا و سکه این روزها تحت تاثیر مستقیم نرخ ارز به ویژه دلار قرار دارد. به گونه ای نرخ سکه در بازار امروز به سطح تاریخی رسید.
آیا سکه در تابستان ارزان می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ / پیش بینی قیمت سکه / سکه امامی / قیمت سکه / قیمت سکه در تابستان
آیا سکه در تابستان ارزان می‌شود؟
بررسی روند قیمت سکه (امامی) در تابستان هفت سال اخیر نشان می‌دهد، تغییرات قیمت سکه در این فصل تقریبا صعودی بوده است. میانگین تغییرات قیمت سکه امامی طی تابستان هفت سال اخیر معادل رشد تقریبا ۱۴ درصدی بوده است. نوشته آیا سکه در تابستان ارزان می‌شود؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۰
دلار جای بورس را گرفت
در هفته‌ای که سپری شد، دو بازار سکه و ارز رشد دو رقمی را به ثبت رساندند که دلار با رشد ۱۷‌درصدی پربازده‌ترین بازار شد. بورس و طلای ۱۸عیار نیز همپای هم رشد کردند. به گزارش تجارت‌نیوز، بررسی عملکرد بازارها در هفته‌ای که سپری شد، از بازدهی مثبت همه آنها خبر می‌دهد و دلار بیشترین رشد را از آنِ خود کرده است. براساس نرخ‌های اعلامی صرافی ملی قیمت دلار سه‌هزار و ۲۵۰ تومان افزایش یافت و از ۱۸‌هزار و ۹۵۰ تومان در آخر هفته گذشته به رقم ۲۲‌هزار و ۲۰۰ تومان رسید. این شاخص بازار ارز با بازدهی ۱۷.۱‌درصدی در رتبه نخست جدول بازدهی هفتگی بازارهای مالی قرار گرفت. پس از دلار سکه بیشترین افزایش قیمت را داشت. سکه امامی در این هفته یک‌میلیون و ۴۳۰ تومان رشد …
سوددهی کدام نوع سکه بیشتر بوده است؟
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ / بازدهی سکه / سکه گرمی / قیمت سکه / قیمت سکه امامی / قیمت سکه تمام
سوددهی کدام نوع سکه بیشتر بوده است؟
بررسی روند قیمت انواع سکه از ابتدای سال جاری نشان می‌دهد ربع سکه بیشترین و سکه بهار آزادی کمترین افرایش قیمت را به ثبت رسانده‌اند. نوشته سوددهی کدام نوع سکه بیشتر بوده است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
صفر جدید در بازار سکه تمام
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
صفر جدید در بازار سکه تمام
در اولین روز هفته، قیمت سکه و دلار ارتفاع بیشتری گرفتند و سقف‌های جدیدی در هر دو بازار به ثبت رسید. روز شنبه، سکه امامی 520 هزار تومان افزایش را تجربه کرد و به بهای 10 میلیون تومان رسید. به این ترتیب، ‌دیروز صفری جدید برای سکه ثبت شد و قیمت این فلز گرانبها از نظر تومانی، 8 رقمی شد.
قیمت سکه از مرز 9میلیون تومان گذشت
۱۳۹۹/۰۴/۱۱
قیمت سکه از مرز 9میلیون تومان گذشت
روند صعودی قیمت طلا و سکه در مبادلات دیروز هم ادامه یافت و قیمت سکه برای نخستین بار در تاریخ اقتصاد ایران از مرز 9میلیون تومان عبور کرد. به گزارش همشهری، روند صعودی قیمت طلا در مبادلات دیروز هم ادامه یافت به‌طوری که قیمت هر مثقال طلا نزدیک به 2درصد رشد کرد و به 3میلیون‌و 786هزارتومان رسید. قیمت هر گرم طلای 18عیار هم با همین میزان رشد به 873هزارو 600تومان رسید.به‌دنبال رشد قیمت طلا، قیمت هر سکه امامی هم با 245هزار تومان افزایش به 9میلیون‌و 18هزار تومان رسید. هر سکه بهار آزادی هم با 20هزار تومان افزایش …
قیمت سکه، قیمت سکه امامی و قیمت نیم‌سکه در بازار امروز سه شنبه ۱۰ تیر
۱۳۹۹/۰۴/۱۰ / قیمت سکه امامی / قیمت انواع سکه
قیمت سکه، قیمت سکه امامی و قیمت نیم‌سکه در بازار امروز سه شنبه ۱۰ تیر
قیمت طلا و سکه در بازار افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح امامی ۹ میلیون ۵۰۰ تومان قیمت خورد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۹ / آخرین قیمت سکه / بازار سکه و طلا / قیمت ارز / قیمت دلار / قیمت سکه / قیمت طلا
سکه ۸,۸۱۸,۰۰۰ تومان شد + جدول قیمت دلار و طلا
دنیای اقتصاد نوشت: «بازار تهران امروز هم به مانند روز پیش شاهد افزایش قیمت هاست و سکه امامی و به ۸,۸۱۸,۰۰۰ (هشت میلیون و هشتصد و سی هزار) تومان رسید.»
سکه امامی گران شد
۱۳۹۹/۰۴/۰۸ / بازار سکه / سکه امامی / قیمت سکه
سکه امامی گران شد
بازار سکه امروز شاهد افزایش قیمت سکه بهار آزادی است که با رشد ۱.۱۸ درصدی به ۸,۴۵۰,۰۰۰ (هشت میلیون و چهارصد و پنجاه هزار) تومان رسید.
۱۳۹۹/۰۴/۰۵ / افزایش قیمت سکه و طلا / سکه امامی
چرا قیمت سکه امامی از بهار پایین‌تر است؟
به گزارش ایسنا، این روزها قیمت سکه روند صعودی به خود گرفته و در حال ثبت رکوردهای جدید است. برای اطلاع از دلیل این افزایش قیمت و همچنین سوالات دیگری که معمولا در اذهان عمومی وجود دارد، از مسعود یزدانی، نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران دعوت کردیم با حضور در ایسنا پاسخگوی سوالات باشد که بخش نخست این گفت وگو چندی پیش منتشر شد و این گزارش قسمت دوم و پایانی است.
رالی بازارها در فصل بهار
۱۳۹۹/۰۴/۰۱
رالی بازارها در فصل بهار
برنده بلامنازع بازارها در بهار 99، بازار سهام بود. شاخص کل بورس در سه ماه ابتدایی سال نزدیک به 148 درصد رشد کرد. پس از بازار سهام، رتبه دوم بازدهی در این بازه زمانی به بازار طلای 18 عیار تعلق گرفت که 31 درصد افزایش یافت و هر گرم آن از 597 هزار تومان انتهای سال 98 به قیمت 780 هزار تومانی جهش کرد. رشد گرم طلا از آن جهت بیشتر به چشم می‌آید که در بهار 99، دلار با وجود رسیدن به بالاترین قیمت تاریخی خود، تنها کمی بیش از 18 درصد افزایش قیمت را به ثبت رساند. به‌نظر می‌رسد ‌مهم‌ترین عاملی که زمینه‌ساز پیشروی طلای 18 عیار در مقایسه با بازار ارز شد، ادامه رشد بهای طلای جهانی بود. قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی در بهار 99 حدود 17 درصد رشد کرد. سکه امامی نیز در آخرین بهار قرن حاضر، حدود 30 درصد افزایش …
پناهگاه امن
۱۳۹۹/۰۳/۲۵
پناهگاه امن
امیر فرجی ـ روزنامه‌نگار قیمت سکه از خرداد98 تا خرداد99 معادل 53درصد بازدهی داشته است. با توجه به تأثیر نرخ ارز و انس جهانی بر این بازار، پیش‌بینی می‌شود که این نرخ در ادامه سال99 باز هم روندی افزایشی داشته باشد.  فروردین سال98 قیمت سکه امامی 4میلیون و 620هزار تومان بود و تا خرداد‌ماه این رقم به 4میلیون و 820هزار تومان افزایش یافت و در ماه‌های بعدی نیز بین قیمت‌های 4 تا 5میلیون تومان در نوسان بود و یک ثبات نسبی بر این بازار حاکم شد. اما از اسفندماه 98 ناگهان قیمت سکه تا 6میلیون تومان نیز افزایش …
بازار سکه همچنان در اوج + جدول قیمت
۱۳۹۹/۰۲/۲۹ / افزایش قیمت سکه / بازار سکه / سکه امامی / قیمت سکه
بازار سکه همچنان در اوج + جدول قیمت
بازار امروز شاهد رشد قیمت سکه بهار آزادی است با رشد ۱.۳۶ درصدی به ۷,۳۰۰,۰۰۰ (هفت میلیون و سیصد هزار) تومان رسید.
۱۳۹۹/۰۲/۲۴
نگرانی کارآفرینان از نوسانات دلار
   [یزدان مرادی]  اقتصاد ایران روزهای پرچالشی را پشت سر می‌گذارد؛ درآمدهای دولت به دلیل کاهش بی‌سابقه فروش نفت به شدت افت کرده و شیوع ویروس کرونا هم راه‌های جایگزین را برای رفع کسری بودجه ازجمله اخذ مالیات محدود کرده است. در روزهای اخیر نیز گرچه شاخص کل بورس تهران، رکورد یک‌میلیون واحدی را شکست اما همزمان نگرانی نسبت به از دست رفتن سرمایه باعث شده بخشی از نقدینگی مردم به سمت خرید ارز و سکه حرکت کند و رشد حبابی قیمت‌ها در این بازارها رقم بخورد؛ دیروز هر دلار آمریکایی 17‌هزار و 200 تومان و هر قطعه سکه امامی 7‌میلیون و 50‌هزار تومان شد. در چنین شرایطی تولید ملی بیش از همه تحت فشار قرار می‌گیرد و کارآفرینان پیش‌بینی نوسانات آینده را …
قیمت سکه امروز سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹/ دلیل جهش قیمت سکه چیست؟
۱۳۹۹/۰۲/۲۳
قیمت سکه امروز سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹/ دلیل جهش قیمت سکه چیست؟
بازار طلا و سکه این روز‌ها بر مدار گرانی سپری می‌شود. به گفته کشتی آرای، در شرایط کنونی شاهد ورود تقاضا برای خرید سکه امامی هستیم که باعث رشد حباب سکه شده است.
قیمت سکه امروز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹/ عقب نشینی سکه امامی از رکورد ۷ میلیون تومان/ افزایش عرضه و تقاضا در بازار امروز
۱۳۹۹/۰۲/۲۱
قیمت سکه امروز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹/ عقب نشینی سکه امامی از رکورد ۷ میلیون تومان/ افزایش عرضه و تقاضا در بازار امروز
بازار طلا و سکه تهران در دومین روز هفته، در حالی که بازار جهانی طلا در تعطیلی به سر می‌برد با رشد قیمت‌ها مواجه شد. هرچند در حال حاضر با بسته شدن واحد‌های صنفی طلا، قیمت‌ها نسبت به روز صبح، افت نسبی داشته است.
آرامش دلار، صعود سکه
۱۳۹۹/۰۲/۱۷
آرامش دلار، صعود سکه
در چهارمین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی از مرز مقاومتی 6 میلیون و 500هزار تومانی عبور کرد و دلار در یک روز آرام به رشدی 5 تومانی اکتفا کرد. روز سه شنبه، سکه امامی از همان ابتدای روز کار خود را در کانال 6 میلیون و 500 هزار تومانی آغاز کرد و حدود ساعت 4 بعدازظهر روی عدد 6 میلیون و 525 هزار تومان به کار خود پایان داد که 30 هزار تومان بیشتر از روز دوشنبه بود. این فلزگرانبها در روز سوم هفته نیز 95 هزار تومان افزایش یافته بود. یکی از دلایل مهمی که منجر به کاهش سرعت رشد سکه شد، آرامش دلار در روز سه‌شنبه بود.
۱۳۹۹/۰۲/۱۶ / آخرین قیمت سکه / بازار سکه / قیمت سکه
قیمت روز انواع سکه + جدول
بازار سکه امروز شاهد افت قیمت سکه امامی است که ۶,۵۰۲,۰۰۰ (شش میلیون و پانصد و دو هزار) تومان نرخ گذاری شد.
۱۳۹۹/۰۲/۱۶
قیمت سکه حبابی است
رییس کمیسیون طلا و جواهر اتاق اصناف اظهار داشت: بر خلاف طلا، در سکه شاهد افزایش سرمایه گذاری هستیم و در حال حاضر هم در سکه امامی و هم سکه طرح جدید حباب وجود دارد و 180 هزار تومان از قیمت حباب است. محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره آخرین وضعیت بازار طلا و جواهر و تغییر قیمت‌ها اظهار داشت: در 10 روز گذشته با توجه به عدم نوسان قیمت جهانی طلا، نبود تقاضا برای خرید طلا و همچنین عدم نوسان در بازار ارز، در بازار طلا ثبات نسبی حاکم شده‌ است. وی افزود: از سوی دیگر در بازار طلا در ماه مبارک رمضان به صورت سنتی رکودی حاکم می‌شود بنابراین در حال حاضر در این بازار شاهد رکود هستیم. کشتی‌آرای درباره آخرین وضعیت سکه در بازار تاکید کرد: بر خلاف طلا، در سکه …
فروش طلای مردمی در بازار ادامه دارد/ قیمت سکه حبابی است
۱۳۹۹/۰۲/۱۵ / قیمت طلا / قیمت سکه
فروش طلای مردمی در بازار ادامه دارد/ قیمت سکه حبابی است
رییس کمیسیون طلا و جواهر اتاق اصناف اظهار داشت: بر خلاف طلا، در سکه شاهد افزایش سرمایه گذاری هستیم و در حال حاضر هم در سکه امامی و هم سکه طرح جدید حباب وجود دارد و 180 هزار تومان از قیمت حباب است.
کشتی‌آرای: تب فروش طلا توسط مردم فروکش کرد
۱۳۹۹/۰۲/۱۵ / ارز / دلار / سرمایه گذاری / سکه تمام بهار آزادی / کانادا
کشتی‌آرای: تب فروش طلا توسط مردم فروکش کرد
کشتی‌آرای از کاهش شدت فروش طلا توسط مردم خبر داد و گفت: فقط سکه امامی به دلیل تقاضا برای سرمایه‌گذاری حباب ۱۸۰ هزار تومانی دارد.
۱۳۹۹/۰۲/۱۴
مـــــــرور
 کشتی‌آرای از کاهش شدت فروش طلا توسط مردم خبر داد و گفت: «فقط سکه امامی به دلیل تقاضا برای سرمایه‌گذاری ‏حباب ۱۸۰‌هزار تومانی دارد.‏»  بررسی روند تغییرات میزان بیکاری حاکی از آن است که این شاخص در‌سال ۱۳۹۸ نسبت به‌سال ١٣٩٧، ١,٥‌درصد ‏کاهش یافته است. میزان بیکاری جوانان نیز حاکی از آن است که 26‌درصد از فعالان این گروه سنی در‌سال ١٣٩٨ ‏بیکار بوده‌اند.‏  میزان فعالیت‌های تولید یا ارایه خدمات ساختمانی در فروردین امسال، نسبت به ماه قبل (اسفند) بیش از ۴۶‌درصد ‏کاهش یافت و به پایین‌ترین میزان در هفت ماه اخیر تنزل یافت.‏
تب فروش طلا فروکش کرد | کدام نوع سکه حباب دارد؟
۱۳۹۹/۰۲/۱۴
تب فروش طلا فروکش کرد | کدام نوع سکه حباب دارد؟
کشتی‌آرای از کاهش شدت فروش طلا توسط مردم خبر داد و گفت: فقط سکه امامی به دلیل تقاضا برای سرمایه‌گذاری حباب ۱۸۰ هزار تومانی دارد.
صعود آرام در بازار ارز
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ / بازار ارز / قیمت دلار / قیمت سکه
صعود آرام در بازار ارز
در چهارمین روز هفته، دلار و سکه در دو سوی متفاوت حرکت کردند. شاخص ارزی توانست کمی از کف ۱۶ هزار تومانی فاصله بگیرد، حال آنکه سکه امامی به سوی سطح ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومانی عقب‌نشینی کرد.
۱۳۹۹/۰۲/۰۷
مقایسه شهرزاد و معمای شاه
[شهروند] بعد از ماجراهای یکی دو هفته اخیر و نامه درخواست عده‌ای از هنرمندان خطاب به رئیس قوه قضائیه مبنی بر آزادی موقت یا مرخصی محمد امامی، تهیه‌کننده شهرزاد و جنجال‌ها و حواشی متعاقب این اقدام، مشخص بود که این داستان ادامه‌دار خواهد بود. توقعی که خیلی زود برآورده شد و یکی از روزنامه‌ها با انتشار گفت‌وگویی مفصل با محمد امامی سریال حواشی تهیه‌کننده شهرزاد را ادامه داد.امامی در این گفت‌وگو ادعا کرده که «در هیچ کجای دنیا سینما مقصد مناسبی برای پولشویی نیست! سینما تاریک‌خانه‌های فساد را روشن می‌کند. سینما آدم‌ها را در معرض قضاوت قرار می‌دهد و این بدترین مقصد برای افرادی است که دنبال پنهان‌کردن خلاف‌هایشان هستند.» …
جدیدترین نرخ طلا و سکه | قیمت سکه کاهش یافت
۱۳۹۸/۱۲/۲۰
جدیدترین نرخ طلا و سکه | قیمت سکه کاهش یافت
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: هر قطعه سکه امامی امروز با کاهش ۱۶۵ هزار تومانی نسبت به روز دوشنبه به ۵ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید.
سکه رکورد ۱۶ ماهه را شکست/ طلا گرمی ۵۵۲ هزار تومان
۱۳۹۸/۱۲/۰۱ / بازار طلا و ارز / سکه و طلا / بازار جهانی طلا
سکه رکورد ۱۶ ماهه را شکست/ طلا گرمی ۵۵۲ هزار تومان
قیمت سکه امامی امروز پنج شنبه ۱ اسفند در معاملات بازار آزاد تهران به ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.
نرخ طلا ۱۸ عیار (مثقال ۱۸ عیار، گرم ۱۸ عیار) و ارز، دلار و سکه در بازار امروز
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / قیمت هر گرم طلای 18 عیار / قیمت سکه طلا / قیمت دلار / قیمت نیم سکه / نرخ دلار / نرخ یورو
نرخ طلا ۱۸ عیار (مثقال ۱۸ عیار، گرم ۱۸ عیار) و ارز، دلار و سکه در بازار امروز
قیمت طلا امروز در بازار (مثقال ۱۸ عیار، گرم ۱۸ عیار) در بازار امروز یکشنبه ۲۷ بهمن: قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار آزاد امروز یکشنبه ۲۷ بهمن ساعت ۱۲ با ۹۰۰ تومان کاهش، ۵۲۹,۴۰۰ معامله شد. قیمت طلا مثقال ۱۸ عیار در بازار آزاد امروز یکشنبه ۲۷ بهمن ساعت ۱۲ با ۶,۰۰۰ تومان کاهش، ۲,۲۹۳,۰۰۰ معامله شد. قیمت سکه امامی در بازار آزاد امروز یکشنبه ۲۷ بهمن ساعت ۱۲ با ۱۳,۰۰۰ تومان کاهش، ۵,۱۸۶,۰۰۰ معامله شد.
حسابهای بانکی شخصی و تجاری جدا می‌شود/ رکورد جدید بورس در آخرین روز کاری/ شوک «کرونا» به بازار‌های جهان/ تثبیت دلار در صرافی‌های بانکی/ فرار یک خودروساز دیگر از ویروس مرگبار چینی/ ۱۱ قلم کالا ارزان شد
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
حسابهای بانکی شخصی و تجاری جدا می‌شود/ رکورد جدید بورس در آخرین روز کاری/ شوک «کرونا» به بازار‌های جهان/ تثبیت دلار در صرافی‌های بانکی/ فرار یک خودروساز دیگر از ویروس مرگبار چینی/ ۱۱ قلم کالا ارزان شد
این پیمانه تیتر‌هایی همچون روند افزایشی قیمت جهانی طلا متوقف شد، حال ناخوش بازار نفت، ادامه نوسان سکه امامی در کانال ۵ میلیون، احتمال بروز جنگ تجاری میان انگلیس و آمریکا، افزایش صادرات ایران به اقلیم کردستان عراق، زمان واریز سومین یارانه معیشیتی اعلام شد و ژاپنی‌ها به دنبال ارز دیجیتالی را در بر دارد.
ثبات قیمت سکه امامی در بازار/کاهش نرخ اونس جهانی طلا
۱۳۹۸/۱۰/۲۳
ثبات قیمت سکه امامی در بازار/کاهش نرخ اونس جهانی طلا
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: امروز قیمت سکه و طلا نسبت به روز گذشته، تغییر چندانی نداشته است.
۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / آخرین قیمت سکه / قیمت ارز / قیمت طلا
جدول قیمت‌ها؛ یورو ارزان شد، سکه امامی گران
دنیای اقتصاد نوشت: بازار طلا، سکه و ارز در حالی امروز معاملات خود را انجام دادند که قیمت ها نوسان داشتند.
۱۳۹۸/۰۹/۲۲
دلار ۲۰۰ تومان گران و سکه ۱۲۰ هزارتومان ارزان شد
این هفته بورس ۵ درصد رشد کرد سکه امامی ۱۲۰ هزار تومان ارزان و سکه بهار آزادی ۵۵ هزار تومان گران شد و قیمت دلار نیز به ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان رسید.
۱۳۹۸/۰۹/۲۱
نرخ روز طلا و سکه (۹۸.۰۹.۲۱) / نیم سکه گران شد
هر قطعه سکه امامی امروز با کاهش ۱۲۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به ۴ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان رسید.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸
هر گرم طلا به ۴۷۱هزار تومان رسید
با افزایش نرخ دلار در روزهای اخیر قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته اندکی افزایش یافت.بر همین اساس در معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام طرح امامی با ۲۰ هزار تومان افزایش، چهار میلیون و ۶۷۵هزار تومان شد
۱۳۹۸/۰۹/۱۱ / آخرین قیمت ارز / آخرین قیمت دلار / بازار سکه و ارز / قیمت سکه / قیمت طلا
آخرین قیمت طلا در بازار/ یورو و سکه امامی گران شدند + جدول
بازار طلا در ایران امروز شاهد افزایش قیمت‌ها بودند و در مقابل بازار ارز و سکه نوسان قیمت‌ها را تجربه کردند. دلار در بازار امروز تهران به ۱۲,۷۴۰ (دوازده هزار و هفتصد و چهل) تومان رسید.
۱۳۹۸/۰۸/۲۹
کاهش ۲۰ هزار تومانی سکه امامی/ هر اونس جهانی طلا ۹ دلار افزایش داشته است
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: سکه امامی نسبت به روز گذشته، ۲۰ هزار تومان کاهش قیمت داشته است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •