چهارشنبه, ۱ بهمن, ۱۳۹۹ / 20 January, 2021
عرضه اولیه چخزر
کدام نماد در هفته آینده عرضه اولیه خواهد شد؟
۱۳۹۹/۰۹/۱۴
کدام نماد در هفته آینده عرضه اولیه خواهد شد؟
عرضه اولیه چخزر در هفته ای که گذشت انجام شد. در این عرضه اولیه به هر کد معاملاتی 7 سهم رسید و رکورد میزان مشارکت شکسته نشد. بررسی ها نشان می دهند که شش شرکت شانس عرضه اولیه بیشتری در مقایسه با سایر شرکت ها در هفته جاری دارند.
۱۳۹۹/۰۹/۱۳
مشارکت 5/ 4 میلیونی خریداران در عرضه اولیه
هفدهمین عرضه اولیه امسال فرابورس ایران با کشف قیمت ۲۵ هزار ریالی هر سهم شرکت صنایع چوب خزر کاسپین در نماد «چخزر» پایان پذیرفت.روز گذشته در جریان تخصیص سهام عرضه اولیه چخزر -که ثبت‌سفارش آن روز گذشته برای عموم خریداران رقم خورده بود- تعداد ۴ میلیون و ۴۸۱ هزار و ۷ کد معاملاتی مشارکت کردند.
معاملات منفی پالایشی یکم، شاخص بورس را منفی کرد  / در عرضه اولیه چخزر به هر نفر 7 سهم رسید
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ / بازار سهام / بورس / پایان بورس / شاخص کل / عرضه اولیه
معاملات منفی پالایشی یکم، شاخص بورس را منفی کرد / در عرضه اولیه چخزر به هر نفر 7 سهم رسید
در پایان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس با افتی ۰٫۱۸ درصدی به روند صعودی این هفته خود پایان داد. با این وجود شاخص کل هم‌وزن امروز نیز سبزپوش بود. نوشته معاملات منفی پالایشی یکم، شاخص بورس را منفی کرد / در عرضه اولیه چخزر به هر نفر 7 سهم رسید اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
در عرضه اولیه چخزر به هر کد چقدر سهم رسید؟
۱۳۹۹/۰۹/۱۲
در عرضه اولیه چخزر به هر کد چقدر سهم رسید؟
به گزارش تجارت‌نیوز، در عرضه اولیه چخزر که دیروز در بازار سهام عرضه شد به هر کد حداکثر ۷ سهم رسید! میزان مشارکت در این عرضه اولیه ۴ میلیون و ۴۸۱ هزار و ۷ کد معاملاتی بود و تعداد کدهای تخصیص‌یافته ۴ میلیون و ۴۴۵ هزار و ۶۳۸ کد و به هر کد معاملاتی ۷ سهم نوشته در عرضه اولیه چخزر به هر کد چقدر سهم رسید؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
سفارش گیری عرضه اولیه چخزر کی آغاز می شود؟
۱۳۹۹/۰۹/۱۱
سفارش گیری عرضه اولیه چخزر کی آغاز می شود؟
فرآیند عرضه اولیه چخزر قرار است از امروز مورخه 11 آذرماه 1399 آغاز شود و کارگزاری ها اولین پیام درباره این عرضه اولیه را مخابره کردند.
اولین اطلاعیه کارگزاری‌ها درباره عرضه اولیه چخزر
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ / بازار سرمایه / بازار سهام / بورس / چخزر / عرضه اولیه / عرضه اولیه جدید / عرضه اولیه چخزر
اولین اطلاعیه کارگزاری‌ها درباره عرضه اولیه چخزر
کارگزاری‌ها در اولین اطلاعیه خود درباره عرضه اولیه چخزر، جزئیاتی در این مورد را منتشر کرده‌اند. نوشته اولین اطلاعیه کارگزاری‌ها درباره عرضه اولیه چخزر اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
عرضه اولیه این هفته چقدر نقدینگی لازم دارد؟
۱۳۹۹/۰۹/۰۹
عرضه اولیه این هفته چقدر نقدینگی لازم دارد؟
عرضه اولیه چخزر قرار است که در هفته جاری انجام شود و بدین ترتیب سرانجام پس از 70 روز، پاییز سال جاری نیز شاهد عرضه اولیه خواهد بود.
اعلام دومین عرضه اولیه هفته / جزئیات عرضه اولیه چخزر
۱۳۹۹/۰۹/۰۹ / عرضه اولیه / عرضه اولیه چخزر / فرابورس
اعلام دومین عرضه اولیه هفته / جزئیات عرضه اولیه چخزر
روز سه‌شنبه ۱۱ آذرماه، شرکت صنایع چوب خزر کاسپین ۱۷/۵ درصد از سهام خود را در نماد «چخزر» از طریق عرضه اولیه وارد بورس می‌کند. نوشته اعلام دومین عرضه اولیه هفته / جزئیات عرضه اولیه چخزر اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
عرضه اولیه جدید در بورس چه داریم؟ / یک «شستا»یی دیگر در راه است
۱۳۹۹/۰۷/۲۵ / چخزر / شستا / عرضه اولیه / عرضه اولیه جدید / عرضه اولیه چخزر / عرضه اولیه غکورش
عرضه اولیه جدید در بورس چه داریم؟ / یک «شستا»یی دیگر در راه است
آخرین بار که یک شرکت در بازار دوم فرابورس درج نماد شد تا در نوبت عرضه اولیه‌های جدید بازار سهام قرار بگیرد، صنایع چوب خزر کاسپین با نماد چخزر به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شستا بود که ۱۶ مهر ماه ۹۹ درج نماد شد. اما آیا عرضه اولیه جدید بورس این نماد است؟ نوشته عرضه اولیه جدید در بورس چه داریم؟ / یک «شستا»یی دیگر در راه است اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •