پنجشنبه, ۱۶ مرداد, ۱۳۹۹ / 6 August, 2020
فرابورس
اعلام زمان و جزییات یک عرضه اولیه ۱۵ درصدی در هفته آینده
۴ ساعت قبل / بازار سرمایه / فرابورس ایران / عرضه اولیه / نماد زملارد
اعلام زمان و جزییات یک عرضه اولیه ۱۵ درصدی در هفته آینده
فرابورس با صدور اطلاعیه ای جزییات عرضه اولیه ۱۵ درصدی سهام یک شرکت در هفته آینده را اعلام کرد.
توقف ۴ نماد بانکی در بورس/ ۴۰ نماد ممنوع المعامله هستند
۷ ساعت قبل / بورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / فرابورس
توقف ۴ نماد بانکی در بورس/ ۴۰ نماد ممنوع المعامله هستند
انتشار آخرین لیست نمادهای متوقف شده در تالار شیشه ای از سوی بورس اوراق بهادار تهران نشان می دهد که در میان ۴۴ نماد متوقف شده، ۴ نماد بانکی نیز حضور دارد.
عرضه اولیه‌ای دیگر در راه فرابورس
۸ ساعت قبل / فرابورس / عرضه اولیه / بورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / بازار سرمایه / بازار بورس
عرضه اولیه‌ای دیگر در راه فرابورس
تهران- ایرنا- عرضه اولیه سهام شرکت "کشاورزی و دامپروری ملارد شیر" و در نماد " زملارد" روز چهارشنبه (٢۲ مرداد ماه) در بورس تهران انجام می‌شود.
رشد 2درصدی شاخص بورس
۲۰ ساعت قبل
رشد 2درصدی شاخص بورس
شاخص کل بورس تهران در مبادلات روز گذشته نزدیک به 2درصد رشد کرد. به گزارش همشهری، در جریان مبادلات روزگذشته شاخص کل بورس تهران با 39هزارو142واحد افزایش نزدیک به 2درصد رشد کرد و به 2میلیون‌و34هزار واحد رسید. به‌نظر می‌رسد شاخص کل بورس تهران در حال تثبیت در بالای محدوده 2میلیون واحد است. با رشد روزگذشته شاخص کل بیش از 149هزار میلیارد تومان به ارزش سهام شرکت‌های بورس و فرابورس اضافه شد و جمع کل ارزش بازار سهام به مرز 9000هزار میلیارد تومان رسید. انجام 2عرضه اولیه در جریان مبادلات روز گذشته سهام 2شرکت …
احتمال عرضه پتروشیمی بندر امام در بورس
۲۷ ساعت قبل / فرابورس / بورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / بازار سرمایه / بازار بورس
احتمال عرضه پتروشیمی بندر امام در بورس
تهران - ایرنا - یک فعال بازار سرمایه از اتمام کار عرضه پتروشیمی بندر امام تا پایان شهریور ماه خبر داد و افزود: اکنون به دنبال مدیریت عرضه یک شرکت پالایشی بزرگ و در حال گذراندن مراحل اجرایی آن هستیم.
۵.۵ میلیون نفر سهامدار «شاروم» شدند
۲۸ ساعت قبل / فرابورس ایران / شرکت پتروشیمی ارومیه / نماد شاروم
۵.۵ میلیون نفر سهامدار «شاروم» شدند
عرضه اولیه‌های فرابورس ایران در سال ۹۹ شتاب بیشتری گرفته و در میانه پنجمین ماه از این سال، شرکت پتروشیمی ارومیه به عنوان نهمین عرضه اولیه امسال فرابورس با قیمت ۶۳۰۰ ریال روی تابلو معاملات می‌رود.
عرضه اولیه بورس تهران انجام شد
۲۸ ساعت قبل / فرابورس / بورس / بازار سرمایه / سازمان بورس و اوراق بهادار / بازار بورس
عرضه اولیه بورس تهران انجام شد
تهران - ایرنا - امروز چهارشنبه (۱۵ مرداد ماه) تعداد یک میلیارد و ۵۰ میلیون سهم معادل ۱۵ درصد از سهام شرکت "تامین سرمایه امین" با نماد "امین" به روش ثبت سفارش در بورس تهران عرضه اولیه شد.
افزایش 39 هزار و 142 واحدی شاخص بورس تهران/معاملات امروز بورس و فرابورس به 26 هزار میلیارد تومان رسید
۲۸ ساعت قبل / بورس اوراق بهادار تهران / بورس / رشد / معاملات
افزایش 39 هزار و 142 واحدی شاخص بورس تهران/معاملات امروز بورس و فرابورس به 26 هزار میلیارد تومان رسید
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز در حالی 39 هزار 142 واحد رشد کرد که امروز معامله‌گران در بورس و فرابورس 26 هزار میلیارد تومان داد و ستد کردند.
شتاب در رشد معاملات امروز بورس
۲۹ ساعت قبل / فرابورس / بورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / بازار سرمایه / بازار بورس
شتاب در رشد معاملات امروز بورس
تهران - ایرنا - تهران– ایرنا - شاخص کل در بازار بورس امروز (چهارشنبه) ۳۹ هزار و ۱۴۲ واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم دو میلیون و ۳۴ هزار واحد رسید.
«پتروشیمی ارومیه» در فرابورس کشف قیمت شد
۲۹ ساعت قبل / فرابورس / عرضه اولیه / بورس / بازار سرمایه / بازار بورس
«پتروشیمی ارومیه» در فرابورس کشف قیمت شد
تهران - ایرنا - امروز چهارشنبه (۱۵ مرداد ماه) عرضه اولیه  ۱۵ درصد از سهام شرکت پتروشیمی ارومیه به‌عنوان نهمین عرضه اولیه فرابورس با نماد معاملاتی "شاروم" عرضه و هر سهم این شرکت ۶۳۰ تومان کشف قیمت شد.
اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۵/۱۵
۲۹ ساعت قبل / فرابورس / بورس تهران / شاخص بورس
اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۵/۱۵
امروز سهامداران شرکت‌های لنت ترمز ایران، توسعه شهری توس گستر و به‌پرداخت ملت در بورس و معامله‌گران شرکت‌های کشاورزی و دامپروری بینالود، عمران و توسعه شاهد و جنرال مکانیک در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
گذر شاخص بورس از ارتفاع ۲ میلیون واحد
۲۹ ساعت قبل / فرابورس / بورس تهران / شاخص بورس
گذر شاخص بورس از ارتفاع ۲ میلیون واحد
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد ۳۹هزار واحدی در ارتفاع ۲‌میلیون و ۳۴ هزار واحد قرار گرفت.
ره‌آورد ۳۶۵؛ مرجع اطلاعات بورس و فرابورس ایران
۳۰ ساعت قبل / بازار سرمایه / بورس / فرابورس
ره‌آورد ۳۶۵؛ مرجع اطلاعات بورس و فرابورس ایران
یکی از مراجع معتبری که سال‌هاست در زمینه بورس اطلاعات دست اول را در اختیار مخاطبینش قرار می‌دهد وب‌سایت ره‌آورد ۳۶۵ است. این وب‌سایت بیش از دو دهه سابقه فعالیت دارد و به‌جرأت می‌توان گفت هرآنچه که یک معامله‌گر بازار سرمایه نیاز دارد را در اختیارش می‌گذارد. نوشته ره‌آورد ۳۶۵؛ مرجع اطلاعات بورس و فرابورس ایران اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
موافقت مجلس با دو فوریت لایحه افزایش سرمایه شرکت‌ها در بورس
۳۱ ساعت قبل
موافقت مجلس با دو فوریت لایحه افزایش سرمایه شرکت‌ها در بورس
مجلس با دوفوریت لایحه افزایش سرمایه شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس ایران از طریق صرف سهام با سلب حق تقدم موافقت کرد.
ورود ۵۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی به بورس در سه ماه نخست سال
۳۳ ساعت قبل / بورس کالا / فرابورس / جهش تولید / حسن روحانی / بورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / بازار سرمایه / بازار بورس
ورود ۵۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی به بورس در سه ماه نخست سال
تهران - ایرنا - یک کارشناس بازار سرمایه گفت: براساس گزارشات منتشر شده از سوی رئیس سازمان بورس، حجم ورود نقدینگی به بورس در سال ۱۳۹۸ حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان بود در حالی که این عدد در سه ماهه ابتدایی سال جاری به ۵۰ هزار میلیارد تومان رسیده است.
صعود ۲۲ هزار و ۷۴۸ واحدی شاخص در آغاز معاملات
۳۵ ساعت قبل / بازار بورس / بازار سرمایه / شاخص بورس تهران / رشد شاخص کل بورس / فرابورس ایران / صعود شاخص کل بورس
صعود ۲۲ هزار و ۷۴۸ واحدی شاخص در آغاز معاملات
شاخص بورس تهران امروز صبح با صعود ۲۲ هزار و ۷۴۸ واحدی معاملات خود را آغاز کرد.
شاخص بورس قله ۲.۰۰۰.۰۰۰ واحد را پس گرفت
۳۵ ساعت قبل / فرابورس / بورس تهران / شاخص بورس
شاخص بورس قله ۲.۰۰۰.۰۰۰ واحد را پس گرفت
شاخص بورس در لحظات ابتدایی معاملات امروز بازار سرمایه، با ثبت رشد بیش از ۱۷هزار واحدی، ارتفاع ۲ ‌میلیون واحد را فتح کرد.
۴۴ ساعت قبل
۱۴۰ شرکت جدید آماده ورود به بورس می‌شوند
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام اینکه در چهار ماه نخست امسال، ۱۰۰ هزار میلیارد تومان تامین مالی در بازار سرمایه انجام شده است، افزود: ۱۴۰ شرکت در بورس و فرابورس در حال طی کردن فرآیند پذیرش هستند.به گزارش ایرنا، حسن قالیباف‌اصل اضافه کرد: سال گذشته در چهار ماه ابتدایی ۳۰ هزار میلیارد تومان تامین مالی انجام شده بود، بدین ترتیب امسال تامین مالی به وسیله بازار سرمایه بیش از سه برابر رشد داشته است.قالیباف اصل با بیان اینکه تا هفته گذشته یک عرضه اولیه در روزهای چهارشنبه‌ انجام می‌شد، گفت: هفته گذشته عرضه اولیه دو برابر شد و این در حالی است که آمار عرضه اولیه امسال در مقایسه با سال گذشته بسیار بیشتر است و به طور نمونه کل سال گذشته پنج هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان عرضه اولیه انجام شد، در حالی که …
ورود شرکت‌های جدید به بورس شتاب می‌گیرد
۴۴ ساعت قبل
ورود شرکت‌های جدید به بورس شتاب می‌گیرد
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام اینکه روند ورود شرکت‌های جدید به بورس تسهیل می‌شود، از ورود 140شرکت جدید به بازار سرمایه خبر داد و تأکید کرد: هم‌اکنون 90شرکت در فرابورس و 50شرکت در بورس اوراق بهادار تهران در فرایند پذیرش قرار دارند. به گزارش همشهری، پس از تأکیدهای مداوم حسن روحانی، رئیس‌جمهوری برای افزایش سرعت ورود شرکت‌های جدید به بازار سرمایه بالاخره برنامه‌هایی آغاز شده است که براساس آن روند کند ورود شرکت‌های جدید به بورس اصلاح و بوروکراسی اداری کم می‌شود. این رویه می‌تواند روند ورود …
رفع عطش بازار با تسهیل پذیرش در بورس
۴۴ ساعت قبل
رفع عطش بازار با تسهیل پذیرش در بورس
رئیس سازمان بورس اعلام کرده ۹۰ شرکت در فرابورس و ۵۰ شرکت در بورس اوراق بهادار تهران در فرآیند پذیرش قرار دارند اما بررسی‌های «دنیای اقتصاد» نشان می‌دهد فرآیند پذیرش شرکت‌ها همچنان سخت و زمانبر است. ضرورت افشای اطلاعات شرکت‌ها در صورت‌های مالی به جای رفع مشکل قبل از افشای اطلاعات، نگاه آینده‌نگر به سودآوری شرکت‌ها به جای بررسی اطلاعات و سودآوری گذشته و چک‌لیستی نبودن فرآیند دریافت اطلاعات و بررسی آینده شرکت‌ها به جای سودآوری گذشته از جمله کارهایی است که روند پذیرش شرکت‌ها را تسهیل خواهد کرد.
۴۵ ساعت قبل
روز پرنوسان در بورس شاخص یک‌میلیون و ۹۹۱‌هزار واحدی شد
شاخص بورس روزی پرنوسان را پشت‌سر گذاشت، به‌طوری که در ساعات ابتدایی معاملات از مرز یک‌میلیون و ۶۴۵‌هزار واحد عبور کرد اما روندی نزولی به خود گرفت و درنهایت در رقم یک‌میلیون و ۶۱۸ واحد ایستاد. به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس با ۵۹۱۹ واحد رشد، رقم یک‌میلیون و ۶۱۸‌هزار واحد را ثبت کرد. شاخص کل با معیار هم‌وزن ۱۹۹۴ واحد کاهش یافت و در رقم ۴۶۴‌هزار و ۳۵۱ واحد ایستاد. معامله‌گران این بازار دیروز دو‌میلیون معامله انجام دادند که ۲۴۱۳‌میلیارد ریال ارزش داشت.در این بازار بانک‌های ملت و تجارت، فولاد مبارکه اصفهان، پالایش نفت اصفهان، ملی صنایع مس ایران، گسترش سرمایه‌گذاری ایران‌خودرو و گلوکزان نمادهای پربیننده بودند.شاخص کل فرابورس …
۴۵ ساعت قبل
عقب‌نشینی بورسی‌ها از وام مسکن
بازار مسکن از دو ناحیه تقاضای خرید از سوی سهامداران و خریدوفروش اوراق، تحت‌تأثیر قرار گرفته است؛ با این حال اعمال محدودیت برای معاملات اوراق وام مسکن به کاهش قیمت «تسه» منجر شد. به گزارش ایسنا، بازار مسکن طی هفت‌ماه گذشته تحت‌تأثیر رشد شاخص بورس و انتقال نقدینگی از این بخش به بخش مسکن با رشد معاملات و به‌تبع آن قیمت مواجه شده، به‌طوری که در تیرماه ۱۳۹۹ میانگین قیمت مسکن در شهر تهران به ۲۰‌میلیون و ۹۱۰‌هزار تومان در هر مترمربع رسید. معاملات نیز ۱۴‌هزار و ۴۷ فقره شد که از رشد ۳۰‌درصد و ۱۹۳‌درصد به ترتیب نسبت به خرداد امسال و تیرماه پارسال حکایت داشت. از طرف دیگر، برخی سهامداران غیرحرفه‌ای با خریدوفروش اوراق تسهیلات مسکن شرایط …
فروش حدود ۳ میلیارد تومان اوراق بدهی دولتی
۲ روز قبل / وزارت امور اقتصادی و دارایی / فرابورس / بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
فروش حدود ۳ میلیارد تومان اوراق بدهی دولتی
تهران - ایرنا - طی دهمین مرحله از حراج اوراق بهادار دولتی در هفته منتهی به مورخ ۱۴ مرداد، مجموعا مبلغ ۲ میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان اوراق بدهی دولتی به متقاضیان فروخته شد.
۲ روز قبل
رئیس سازمان بورس: عرضه اولیه ۱۴۰ شرکت جدید در بورس / آمار عرضه اولیه امسال در مقایسه با سال گذشته بسیار بیشتر است
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام اینکه در چهار ماه نخست امسال، ۱۰۰ هزار میلیارد تومان تامین مالی در بازار سرمایه انجام شده، گفت: ۱۴۰ شرکت در بورس و فرابورس در حال طی کردن فرایند پذیرش هستند. وی توضیح داد: امسال بیشترین فعالیت در بازار سرمایه بر تقویت تامین مالی متمرکز شده است.
امسال ۵۰ بنگاه خصوصی در بورس عرضه می‌شوند
۲ روز قبل / استانی-اقتصادی / سازمان امور مالیاتی / بازار سرمایه / فرابورس ایران / اتاق ایران
امسال ۵۰ بنگاه خصوصی در بورس عرضه می‌شوند
قائم‌مقام دبیر شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی گفت: امسال ۵۰ بنگاه خصوصی در بورس عرضه می‌شوند.
عرضه اولیه ۱۴۰ شرکت جدید
۲ روز قبل / بازار سرمایه / رئیس سازمان بورس / شورای عالی بورس / عرضه اولیه / قالیباف اصل
عرضه اولیه ۱۴۰ شرکت جدید
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام اینکه در چهار ماه نخست امسال، ۱۰۰ هزار میلیارد تومان تامین مالی در بازار سرمایه انجام شده، گفت: ۱۴۰ شرکت در بورس و فرابورس در حال طی کردن فرایند پذیرش هستند. نوشته عرضه اولیه ۱۴۰ شرکت جدید اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
حباب اوراق تسهیلات مسکن ترکید
۲ روز قبل / اوراق تسهیلات مسکن / اوراق مسکن
حباب اوراق تسهیلات مسکن ترکید
مهر نوشت: در حالی که با هیجانات ماه‌های اخیر بازار بورس، قیمت اوراق تسهیلات مسکن نیز در حال افزایش بود و حتی در برخی از روزهای تیرماه به کانال ۹۰ هزار تومانی رسیده بود، با انتشار اخباری مبنی بر احتمال ایجاد محدودیت جدید برای خرید و فروش این اوراق از جمله کاهش دامنه نوسان یا افزایش محدودیت زمانی فروش اوراق، یا ایجاد محدودیت در تعداد برگه‌های قابل خریداری در هر جلسه معاملاتی، طی دو هفته گذشته قیمت هر برگه گواهی حق تقدم استفاده از امتیاز تسهیلات مسکن که با نماد تسه در حال خرید و فروش در فرابورس است، به کانال ۶۰ هزار تومانی بازگشته است.
شاخص بورس به رشد 1455 واحدی قناعت کرد
۲ روز قبل / فرابورس / شاخص بورس / بورس تهران
شاخص بورس به رشد 1455 واحدی قناعت کرد
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد 1455واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 994هزار واحد قرار گرفت.
فرابورس از طرح های پیشران در مازندران حمایت می کند
۲ روز قبل / احمد حسین زادگان / استانداری مازندران / فرابورس ایران
فرابورس از طرح های پیشران در مازندران حمایت می کند
ساری- حسین زادگان، استاندار مازندران با اشاره به گسترش سرمایه گذاری در استان گفت: فرابورس از طرح های توسعه ای و پیشران در استان حمایت خواهد کرد.
تغییر سیستم معاملات بورس تهران تا سه ماه آینده
۲ روز قبل / بورس کالا / فرابورس / بورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / بازار بورس
تغییر سیستم معاملات بورس تهران تا سه ماه آینده
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران گفت: اکنون به دلیل فشار زیاد بر روی سامانه معاملات بورس تهران در حال پیاده سازی و اجرای یک سری راهکارهای فنی هستیم که به نظر می رسد تا دو الی سه ماه آینده به بهره‌برداری برسد.
معاملات امروز بورس تهران پرنوسان است/ شاخص کل ۱.۹۹ میلیون واحد
۲ روز قبل / بورس / فرابورس / معاملات فرابورس / شاخص کل بورس
معاملات امروز بورس تهران پرنوسان است/ شاخص کل ۱.۹۹ میلیون واحد
شاخص کل بورس در معاملات امروز با افت منفی ۰.۱۱ درصد به ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار واحد رسیده است.
فرایند پذیرش ۱۴۰ شرکت در بورس و فرابورس در جریان است
۲ روز قبل / بخش خصوصی / دولت / سازمان بورس و اوراق بهادار / سران سه قوه / سرمایه
فرایند پذیرش ۱۴۰ شرکت در بورس و فرابورس در جریان است
ایلنا: رییس سازمان بورس با اعلام اینکه در ۴ ماه نخست امسال، ۱۰۰ هزار میلیارد تومان تامین مالی در بازار سرمایه انجام شده اظهار داشت: فرایند پذیرش ۱۴۰ شرکت در بورس و…
۲ روز قبل
شاخص 18.000 واحد ریخت
شاخص کل بورس تهران در مبادلات روز گذشته 18هزار واحد کاهش یافت. به‌گزارش همشهری، دیروز و یک روز بعد از آنکه شاخص کل بورس تهران از مرز 2میلیون واحد عبور کرده بود، شاخص کل بورس تهران با 18هزار و 194واحد کاهش به محدوده یک‌میلیون و 993هزار واحد بازگشت. سهامداران دیروز در مجموع 21هزار و 652میلیارد تومان اوراق بهادار در بورس و فرابورس دادوستد کردند که این میزان در مقایسه با روز یکشنبه 26درصد کاهش داشت. دیروز همچنین بیش از 56هزار میلیارد تومان از ارزش سهام شرکت‌های حاضر در بورس و فرابورس کاسته شد و جمع کل …
مدیرعامل بورس: برای رفع مشکلات در سامانه معاملات بزودی تغییراتی بنیادین انجام می‌دهیم
۳ روز قبل / بازار سرمایه / بورس
مدیرعامل بورس: برای رفع مشکلات در سامانه معاملات بزودی تغییراتی بنیادین انجام می‌دهیم
مدیرعامل شرکت بورس تهران گفت: برای بورس تهران هم دو سامانه معاملاتی جدا در نظر گرفته ایم و به زودی دو هسته معاملاتی برای معاملات شرکت‌های حاضر در بازار سهام فعال می‌شود. مدیرعامل بورس تهران تصریح کرد: در تصمیمی دیگر همان طور که در سال ۹۷ هسته معاملاتی فرابورس و بورس را جدا کردیم، برای بورس تهران هم دو سامانه معاملاتی جدا در نظر گرفته ایم و به زودی دو هسته معاملاتی برای معاملات شرکت‌های حاضر در بازار سهام فعال می‌شود.
شرکت در عرضه اولیه «شاروم» چقدر نقدینگی می خواهد؟
۳ روز قبل
شرکت در عرضه اولیه «شاروم» چقدر نقدینگی می خواهد؟
در عرضه اولیه فردا مورخه 14 مرداد ماه 1399 قرار است که 15 درصد از سهام کل شرکت پتروشیمی ارومیه معادل 84 میلیون سهم این شرکت، از طریق عرضه اولیه و با نماد شاروم وارد بازار فرابورس شود.
کاهش نوسان معاملات بورس به ۲ درصد تکذیب شد
۳ روز قبل / فرابورس / بورس / بازار سرمایه / سازمان بورس و اوراق بهادار / بازار بورس
کاهش نوسان معاملات بورس به ۲ درصد تکذیب شد
تهران - ایرنا - مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران؛ کاهش دامنه نوسان معاملات بورس به سطح دو درصد را تکذیب کرد، ضمن اینکه پیشتر افزایش دامنه نوسان شایعه شده بود.
بورس دو هسته‌ای می‌شود
۳ روز قبل / بازار فرابورس / بورس تهران / نوسانات بورسی / هسته معاملاتی
بورس دو هسته‌ای می‌شود
مدیرعامل شرکت بورس تهران با بیان اینکه قبلا شایعه افزایش دامنه نوسان بود و حالا کاهش به ۲ درصد که این شایعات درست نیست، گفت: برای بورس تهران هم در سامانه معالاتی جدا در نظر گرفته ایم و به زودی دو هسته معاملاتی برای معاملات شرکت‌های حاضر در بازار بورس فعال می‌شود. نوشته بورس دو هسته‌ای می‌شود اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
عقبگرد بورس
۳ روز قبل / بورس / فرابورس
عقبگرد بورس
شاخص کل بورس که روز گذشته وارد کانال دو میلیون واحد شده بود، امروز روند کاهشی به خود گرفت و مجددا به کانال یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحد بازگشت.
معاملات فرابورس از سر گرفته شد / معاملات تا ساعت ۱۴ ادامه دارد
۳ روز قبل / اختلال در بورس / بازار سهام / بورس / فرابورس
معاملات فرابورس از سر گرفته شد / معاملات تا ساعت ۱۴ ادامه دارد
بر اساس اطلاعیه شرکت فرابورس، ثبت سفارش نمادهای این بازار از ساعت۱۱ و ۱۵ دقیقه مجددا آغاز شده و معاملات تا ساعت ۱۴ ادامه خواهد داشت. نوشته معاملات فرابورس از سر گرفته شد / معاملات تا ساعت ۱۴ ادامه دارد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
شروع متعادل بازار سهام در روز اختلال فرابورس
۳ روز قبل / بازار سهام / بورس / شاخص کل / شروع بورس
شروع متعادل بازار سهام در روز اختلال فرابورس
در آغاز معاملات بورس روز ۱۳ مرداد ماه شاخص کل تنها هزار واحد رشد داشت این در حالی است که معاملات نمادهای فرابورس به دلیل اختلال در سامانه معاملاتی متوقف است. نوشته شروع متعادل بازار سهام در روز اختلال فرابورس اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
اختلال در سامانه فرابورس / معاملات نمادهای فرابورسی متوقف شد
۳ روز قبل / اختلال / بازار سهام / بورس / فرابورس
اختلال در سامانه فرابورس / معاملات نمادهای فرابورسی متوقف شد
بر اساس اطلاعیه سازمان فرابورس، زمان آغاز معاملات امروز این بازار به دلیل اختلال در سامانه معاملاتی متعاقبا اعلام خواهد شد. نوشته اختلال در سامانه فرابورس / معاملات نمادهای فرابورسی متوقف شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
پرواز «خگستر» با بال نقدینگی
۴ روز قبل
پرواز «خگستر» با بال نقدینگی
در طول دو سال و نیم گذشته و همراه با رشد قابل توجه نماگرهای بازار سرمایه در بورس و فرابورس نمادهای بسیاری توجه فعالان بازار را به خود جلب کرده‌اند. یکی از نمادهایی که در طول این مدت توانست بازدهی قابل‌توجهی را برای سهامداران خود حاصل کند «خگستر» بوده که به شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران‌خودرو تعلق دارد.
برای اولین بار شاخص بورس ۲ میلیونی شد/ بررسی کارشناسی دلیل صعود
۴ روز قبل / بورس / تحلیل بازار / تحلیل بورس / رشد بورس / رشد شاخص بوری / شاخص بورس / شاخص کل فرابورس
برای اولین بار شاخص بورس ۲ میلیونی شد/ بررسی کارشناسی دلیل صعود
شفقنا- شاخص کل بورس امروز برای نخستین بار وارد کانال دو میلیون واحدی شد؛ اتفاقی که یک کارشناس بازار سرمایه دلیل آن را ورود نقدینگی، عدم جذابیت سایر بازارها و پیش بینی تورم می داند. ایسنا نوشت: در معاملات امروز...
بالا و پایین شاخص در روز رکوردشکنی بورس
۴ روز قبل / بازار سرمایه / بورس
بالا و پایین شاخص در روز رکوردشکنی بورس
امروز سهامداران شرکت‌های تولیدی فولاد سپید فراب کویر، بانک آفرین و سرمایه‌گذاری خوارزمی در بورس و معامله‌گران شرکت‌های توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و مدیریت انرژی امید تابان هور در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
یک عرضه اولیه جدید دیگر در راه بازار سهام/ «زملارد» کی عرضه می‌شود؟
۴ روز قبل / بورس / زملارد / عرضه اولیه
یک عرضه اولیه جدید دیگر در راه بازار سهام/ «زملارد» کی عرضه می‌شود؟
شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد یکی دیگر از زیرمجموعه‌های شستاست که با بارگذاری اطلاعات مالی خود در وبسایت کدال،با نماد «زملارد» آماده عرضه اولیه در فرابورس می‌شود. نوشته یک عرضه اولیه جدید دیگر در راه بازار سهام/ «زملارد» کی عرضه می‌شود؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
آغاز پذیره‌نویسی «صندوق ثروت» و سهامداری بازنشستگان کشوری
۴ روز قبل / وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی / صندوق بازنشستگی کشوری / بورس / فرابورس
آغاز پذیره‌نویسی «صندوق ثروت» و سهامداری بازنشستگان کشوری
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز پذیره‌نویسی صندوق ثروت صندوق بازنشستگی کشوری با نماد «مدیر» خبر داد.
خبر خوش وزیر کار برای بازنشستگان
۴ روز قبل / فرابورس / بازنشستگان / شریعتمداری / سهامدار / وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی
خبر خوش وزیر کار برای بازنشستگان
ایلنا: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سهامدار شدن بازنشستگان کشوری در صندوق مدیریت ثروت در فرابورس خبر داد.
۱۰۰ هزار بازنشسته کشوری سهامدار صندوق مدیریت ثروت می‌شوند
۴ روز قبل / بازنشستگان / وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی / فرابورس ایران / محمد شریعتمداری
۱۰۰ هزار بازنشسته کشوری سهامدار صندوق مدیریت ثروت می‌شوند
شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سهامدار شدن بازنشستگان کشوری در صندوق مدیریت ثروت در فرابورس خبر داد.
جزئیات خبر خوش شریعتمداری برای بازنشستگان |  ۱۰۰ هزار بازنشسته سهامدار می‌شوند
۴ روز قبل
جزئیات خبر خوش شریعتمداری برای بازنشستگان | ۱۰۰ هزار بازنشسته سهامدار می‌شوند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سهامدار شدن بازنشستگان کشوری در صندوق مدیریت ثروت در فرابورس خبر داد.
۴ روز قبل
سبز کمرنگ برای شاخص کل
در پایان معاملات بورس روز شنبه یازدهم مرداد شاخص کل با رشدی ۳درصدی (۵۷ هزار و ۲۴۳ واحدی) به یک میلیون و ۹۶۱ ‏هزار واحد رسید. ‏ به گزارش تجارت نیوز، در این روز شاخص کل هم‌وزن نیز ۲٫۱ درصد رشد کرد تا بورس روزی سبز اما به صورت کمرنگ آن را ‏پشت سر بگذارد. در جریان معاملات روز گذشته بیش از ۲میلیون و ۱۱۳ هزار معامله در بورس انجام شد که طی آن ۱۰ میلیارد ‏و ۶۰۰ میلیون سهم با ارزشی بالغ بر ۱۷میلیارد و ۵۹۱ میلیون تومان معامله شد. در معاملات فرابورس نیز شاخص ۵۵۹ واحد ‏رشد کرد.‏
شاروم سه‌شنبه عرضه اولیه می‌شود
۴ روز قبل / شرکت پتروشیمی ارومیه / عرضه اولیه / عرضه اولیه شاروم / فرابورس ایران
شاروم سه‌شنبه عرضه اولیه می‌شود
بر اساس اطلاعیه سازمان فرابورس، روز سه‌شنبه شرکت پتروشیمی ارومیه ۱۵ درصد از سهام خود را با نماد «شاروم» به صورت عرضه اولیه وارد بورس خواهد کرد. نوشته شاروم سه‌شنبه عرضه اولیه می‌شود اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •