شنبه, ۱۵ آذر, ۱۳۹۹ / 5 December, 2020
نرخ
ماجرای مرغ چند نرخی در بازار
۱۳ دقیقه قبل
ماجرای مرغ چند نرخی در بازار
بازار مرغ از چند هفته گذشته تا به امروز شرایط کم سابقه‌ای را تجربه می‌کند، به‌طوری که این محصول پروتئینی با جهش قیمتی و کمبود در بازار مواجه شد. اتفاقی که البته بارها برای سایر کالاها در سال‌های گذشته رخ داده بود. گوشت قرمز، تخم مرغ، کره، روغن جامد و مایع، ماکارونی، تن‌ماهی، پوشک و... از جمله کالاهایی بوده‌اند که در سه سال اخیر با مشکلات متعددی مواجه شدند و مصرف‌کنندگان نتوانستند در برخی مقاطع به سهولت این کالاها را مصرف کنند. اما اکنون همین مشکلات این بار برای گوشت مرغ تکرار شده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که معضلات اخیر بازار مرغ دارای وجوه پیدا و پنهانی است که به‌طور مستقیم و غیر مستقیم بازار این محصول استراتژیک و مهم سبد خانوارهای ایرانی را تحت تاثیر قرار داده است.
جریمه بدهکاران آزادراهی مشخص شد
۲۴ دقیقه قبل / جریمه / بدهکاران آزادراه / تخلف رانندگی
جریمه بدهکاران آزادراهی مشخص شد
بر این اساس پرداخت عوارض مصوب در شبکه آزادراهی پس از هفت روز از زمان تردد در آزادراه‌ها، مشمول جریمه غیرقابل بخشودگی معادل ۲۰ درصد مازاد بر عوارض مصوب در آزادراه مربوطه است. همچنین در صورت تاخیر بیش از یک ماه در پرداخت، علاوه بر اصل عوارض و جریمه مذکور، مشمول جریمه‌ای معادل ۲ درصد مجموع نرخ عوارض مصوب و جریمه ۲۰ درصدی به ازای هر ماه تاخیر می‌شود.
تعداد بیکاران آمریکایی به حدود ۱۱ میلیون نفر رسید
۳۷ دقیقه قبل / آمریکا / نرخ بیکاری
تعداد بیکاران آمریکایی به حدود ۱۱ میلیون نفر رسید
همان طور که پیشتر انتظار می‌رفت، نرخ بیکاری بزرگ ترین اقتصاد جهان تا پایان ماه نوامبر باز هم کاهشی شد و رقم ۶.۷ درصد را ثبت کرد.
۴۷ دقیقه قبل
افزایش فایل‌های سبز در بازار کلنگی‌ها
فایل‌های سبز رنگ در بازار معاملات املاک مسکونی کلنگی افزایش یافت. به گزارش «دنیای اقتصاد»، تحقیقات میدانی انجام شده درباره آخرین وضعیت نرخ‌های پیشنهادی فروش واحدهای مسکونی کلنگی با عمربنای 20 سال و بالاتر از افزایش فایل‌های سبز رنگ در بازار معاملات این واحدها خبر می‌دهد.
۴۷ دقیقه قبل
ابرنوسان مجدد در کمین بورس
بورس تهران برای سومین هفته متوالی با رشد شاخص همراه شد و ضمن افزایش 6/ 7 درصدی، تغییر فاز داد. در حالی شاهد رشد شتابان تقاضا در کلیت بازار سهام هستیم که به‌نظر می‌رسد عرضه‌ آنچنان که باید پاسخگوی تقاضای موجود نیست. از این رو بار دیگر تجربه تلخ حبابی شدن قیمت‌ها و تکرار ابرنوسان دو ثلث نخست سال‌جاری، سهامداران را تهدید می‌کند. به‌ویژه آنکه به‌دلیل عدم ایفای نقش نرخ بهره در اقتصاد، احتمال شکل‌گیری مجدد تقاضای سفته‌بازانه در بازارها وجود دارد.
۴۷ دقیقه قبل
تورم ترکیه در اوج ۱۸ ماهه
برای نخستین بار در سال‌جاری نرخ تورم ترکیه از ۱۴ درصد گذشت. به گزارش «ایسنا» به نقل از دیلی صباح، تورم ترکیه در ۱۲ ماه منتهی به نوامبر به 89/ 11درصد رسید که 14/ 2 درصد بیشتر از تورم ثبت‌شده در بازه مشابه منتهی به ماه قبل و یکی از بالاترین تورم ثبت شده این کشور طی ۱۸ ماه اخیر محسوب می‌شود.
۴۷ دقیقه قبل
انتخاب میان بد و بدتر
دخالت دولت در قیمت‌گذاری کالاها به لحاظ اقتصادی نادرست بوده و بسیاری از کارشناسان متفق‌القول با آن مخالف هستند اما همچنان شاهد هستیم که بسیاری از کالاها از جمله خودرو در کشور نرخ‌گذاری می‌شوند. اگرچه تعداد زیادی از مسوولان و تصمیم‌سازان کشور بر استمرار روند فعلی و نرخ‌گذاری دستوری اصرار دارند اما واقعیت آن است که این موضوع نتیجه مطلوبی را به‌دنبال نداشته و به‌سود متقاضی واقعی خودرو نیز منجر نشده و زیان قابل‌توجه تولیدکننده را نیز به‌دنبال داشته است.
بی‌رحمانه در تیررس اخبار مرگ‌ومیر
۴۷ دقیقه قبل
بی‌رحمانه در تیررس اخبار مرگ‌ومیر
وحید مهدوی‌معجز_روانشناس در دنیا سنین مختلفی را برای سالمندی تعیین می‌کنند و این تعیین نرخ سالمندی به نسبت توسعه‌یافتگی جوامع تغییر پیدا‌می‌کند اما سازمان ملل سن 60سالگی را سن توافق‌یافته ورود به سن سالمندی در دنیا قبول دارد و با در نظر گرفتن این مبنا تحقیقات خود را انجام می‌دهد اما در ایران بر اساس آخرین آماری که وزارت بهداشت اعلام کرده 10درصد جامعه ایران را سالمندان تشکیل می‌دهند و سن سالمندی در ایران 70سال است، متوسط سن امید به زندگی هم 75سال. شاید بتوان گفت این دوره از زندگی سالمند یکی …
پرواز دوباره قیمت مرغ
۴۷ دقیقه قبل
پرواز دوباره قیمت مرغ
حذف نرخ دولتی مرغ و جایگزینی آن با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار، موجب افزایش دوباره قیمت مرغ و طولانی‌تر شدن صف‌های خرید در مراکز عرضه مستقیم شد. به‌گزارش همشهری، قیمت هر کیلوگرم مرغ تازه که دوشنبه هفته گذشته تا 22هزار تومان نیز کاهش یافته بود، مجددا سیر صعودی به‌خود گرفته و واحدهای صنفی سطح شهر هر کیلوگرم مرغ تازه را بنابر نوع کشتار (تهران یا شهرستان) با قیمت 25هزارو500 تا 32هزار تومان به مشتریان عرضه می‌کنند. علاوه بر آن تخم‌مرغ نیز گوی رقابت در کورس گرانی از مرغ را ربوده و نرخ هر شانه 30عددی تخم‌مرغ …
تعلیق مذاکرات مزد1400
۴۷ دقیقه قبل
تعلیق مذاکرات مزد1400
فقط 15روز به پایان پاییز باقی‌مانده و برخلاف سال‌های قبل، هنوز از برگزاری جلسات کمیته دستمزد شورای‌عالی کار و مذاکرات مزد سال آینده خبری نیست. طرف کارگری معتقد است تعلیق مذاکرات مزد1400 برای به حاشیه راندن و حذف کمیته دستمزد از مناسبات تعیین دستمزد کارگری است که قدرت چانه‌زنی کارگران را بیش‌ازپیش تضعیف می‌کند. تلاقی مطالبات و مذاکرات مزدی معلق‌ماندن مذاکرات مزد سال1400 در شرایطی است که فرامرز توفیقی، رئیس کمیته دستمزد شورای اسلامی کار به تسنیم می‌گوید: در جریان جهش نرخ ارز و رشد تورم، قیمت کالاهای …
پیش‌بینی قیمت دلار فردا 15 آذر 99 / 3 عامل تحریک موقت بازار ارز
۲ ساعت قبل / بازار ارز / پیش بینی / پیش بینی قیمت دلار فردا / دلار / قیمت دلار / نرخ ارز
پیش‌بینی قیمت دلار فردا 15 آذر 99 / 3 عامل تحریک موقت بازار ارز
گشایش بازار ارز پس از دو هفته، احتمال حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی در لایحه بودجه سال آینده و امکان تشدید کسری بودجه در سال آینده سه عاملی است که شاید بتواند بازار ارز فردا را به صورت موقت تحریک کند. نوشته پیش‌بینی قیمت دلار فردا 15 آذر 99 / 3 عامل تحریک موقت بازار ارز اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۳ ساعت قبل
قیمت مرغ به ثبات می‌رسد
نایب رییس انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: با توجه به تامین نهاده‌های مورد نیاز واحدهای مرغداری انتظار می‌رود در روزهای پیش رو بازار مرغ به ثبات برسد و این محصول با نرخ مصوب عرضه می‌شود.
مرغ ارزان می شود
۴ ساعت قبل / اقتصاد / یابد / نائب / گاه / اسدالله
مرغ ارزان می شود
اقتصاد نیوز : نائب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی اظهار کرد: با توجه به تامین نهاده‌های مورد نیاز واحدهای مرغداری انتظار می‌رود در روزهای آینده، بازار مرغ به ثبات برسد و این محصول با نرخ مصوب عرضه شود.
واکنش بازارها به بیکاری در آمریکا
۴ ساعت قبل / اقتصاد / دلار / طلا / شغلی / آغازین
واکنش بازارها به بیکاری در آمریکا
اقتصاد نیوز: نرخ بیکاری در آمریکا کاهش یافت اما سایه کرونا بر بازار ها هنوز سنگینی می کند.
بازار ارز بعد از دو هفته تعطیلی چگونه آغاز می‌شود؟ / بازار سیگنال‌های بودجه را جدی نمی‌گیرد
۴ ساعت قبل / آینده بازار ارز / بازار ارز در هفته سوم آذر / پیش بینی قیمت دلار / تاثیر بودجه بر قیمت دلار / تاثیر رشد بورس بر بازار ارز
بازار ارز بعد از دو هفته تعطیلی چگونه آغاز می‌شود؟ / بازار سیگنال‌های بودجه را جدی نمی‌گیرد
کامبیز افسری، کارشناس و فعال بازار ارز، سه عامل را بر نرخ ارز در هفته آینده موثر ارزیابی می‌کند: داغ شدن دوباره تنور بورس، بازگشایی بازار ارز بعد از دو هفته و مهم‌تر از همه اخبار سیاسی مثبت یا منفی که به بازار خواهد رسید. همچنین به اعتقاد او معامله‌گران بازار ارز نه تنها سیگنال‌های بودجه را جدی نمی‌گیرند بله بودجه امسال را اساسا نمایشی تلقی می‌کنند. نوشته بازار ارز بعد از دو هفته تعطیلی چگونه آغاز می‌شود؟ / بازار سیگنال‌های بودجه را جدی نمی‌گیرد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
منتظر کاهش قیمت مرغ باشید
۵ ساعت قبل / مرغ و تخم مرغ / قیمت گوشت سفید / تنظیم بازار / افزایش قیمت
منتظر کاهش قیمت مرغ باشید
نائب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی اظهار کرد: با توجه به تامین نهاده‌های مورد نیاز واحدهای مرغداری انتظار می‌رود در روزهای آینده، بازار مرغ به ثبات برسد و این محصول با نرخ مصوب عرضه شود.
جدیدترین قیمت میوه و تره‌بار در بازار / موز هم گران شد
۵ ساعت قبل / بازار میوه و تره بار / قیمت انار / قیمت موز / قیمت میوه / میوه شب یلدا
جدیدترین قیمت میوه و تره‌بار در بازار / موز هم گران شد
رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران با بیان اینکه کمبودی در عرضه میوه شب یلدا نداریم، گفت: قیمت موز افزایش یافته و نرخ کنونی هر کیلو موز در میدان مرکزی ۲۳ تا ۲۶ هزار و ۵۰۰ تومان است. نوشته جدیدترین قیمت میوه و تره‌بار در بازار / موز هم گران شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
چسبندگی قیمت کالاها به نرخ ارز، موجب گرانی شده است
۶ ساعت قبل
چسبندگی قیمت کالاها به نرخ ارز، موجب گرانی شده است
طاهری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از افزایش قیمت کالاها به بهانه افزایش نرخ ارز انتقاد کرد و گفت: سیستم اقتصادی و بانکداری باید درباره ضرورت حکمرانی ریال و عدم وابستگی به دلار فکری اساسی کند.
چرا خودرو در این هفته گران شد؟
۶ ساعت قبل / بازار خودرو / پیش بینی قیمت خودرو / قیمت خودرو / محدودیت های کرونایی
چرا خودرو در این هفته گران شد؟
تحت تاثیر آخرین مصوبات سیاسی مجلس درباره خروج ایران ار برجام، ورق در بازار سکه و طلا برگشت و نرخ‌ها رو به صعود نهاد و تقریبا در ۳ روز پایانی هفته بین ۱۰ تا ۳۵ میلیون تومان بر قیمت انواع خودروهای تولید داخل افزوده شد. نوشته چرا خودرو در این هفته گران شد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
افزایش ۲ تا ۳۵ میلیونی قیمت خودروهای داخلی/ چه کسانی خودرو را گران کردند؟
۶ ساعت قبل / قیمت خودرو
افزایش ۲ تا ۳۵ میلیونی قیمت خودروهای داخلی/ چه کسانی خودرو را گران کردند؟
 به گزارش خبرآنلاین، تعطیلی ۲ هفته ای اصناف به ویژه در هفته نخست ، همراه با کاهش نرخ ارز سبب شد تا قیمت ها در بازار خودرو روند نزولی طی کند و همچنین موجب انتظار خریداران برای کاهش بیشتر نرخ ها شد.
خیز دوباره طلا و سکه برای افزایش قیمت | حباب سکه چقدر شد؟
۷ ساعت قبل / قیمت طلا و فلزات گرانبها - ایران / سکه - قیمت
خیز دوباره طلا و سکه برای افزایش قیمت | حباب سکه چقدر شد؟
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن اشاره به نوسانات ۵۰ دلاری قیمت طلای جهانی و همچنین افزایش مجدد نرخ ارز، از روند صعودی مجدد قیمت سکه و طلا در کشور خبر داد.
وزیر جهاد کشاورزی: وابستگی به نهاده‌های دامی وارداتی عامل گرانی مرغ در کشور است
۸ ساعت قبل / خاوازی / علت گرانی مرغ / وزیر جهاد کشاورزی
وزیر جهاد کشاورزی: وابستگی به نهاده‌های دامی وارداتی عامل گرانی مرغ در کشور است
شفقنا- وزیر جهاد کشاورزی گفت: وابستگی به نهاده های دامی وارداتی سبب گران شدن نرخ گوشت مرغ در کشور شده است. به گزارش شفقنا، کاظم خاوازی در دیدار با آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه  گفت: در نگاه اول...
۸ ساعت قبل
افزایش ۲ تا ۳۵ میلیونی نرخ خودرو
تقریبا از دوشنبه هفته قبل تا روز‌های پایانی هفته، بر قیمت خودرو‌های داخلی در سایت‌ها و صفحات اجتماعی بین ۲ تا ۳۵ میلیون افزوده شد؛ این در حالی است که صنف نمایشگاه داران خودرو تعطیل هستند.
انتقاد از یکسان بودن نرخ تسهیلات گردشگری در خراسان‌جنوبی با دیگر استان‌ها
۹ ساعت قبل
انتقاد از یکسان بودن نرخ تسهیلات گردشگری در خراسان‌جنوبی با دیگر استان‌ها
بیرجند-رمضانی، مدیرکل میراث فرهنگی خراسان جنوبی با انتقاد از یکسان بودن نرخ تسهیلات گردشگری در خراسان‌جنوبی با دیگر استان‌ها گفت: نباید شرایط یکسانی در حوزه گردشگری برای استان خراسان‌جنوبی با استان‌هایی چون خراسان رضوی در نظر گرفت.
تحلیل بازار طلا و سکه در هفته ای که گذشت
۱۰ ساعت قبل / بازار سکه و ارز / سکه و طلا
تحلیل بازار طلا و سکه در هفته ای که گذشت
محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با وضعیت یک هفته اخیر تحولات بازار سکه و طلا علیرغم تعطیلی واحدهای صفی تهران به دلیل جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: از اواسط هفته به بعد، قیمت اونس جهانی افزایش به نسبت شدیدی پیدا کرد. قیمت هر اونس جهانی بطور متوسط در طول یک هفته اخیر از ۱۰ دلار تا ۶۰ دلار رو به افزایش رفت. علاوه براین صحبت‌هایی که در هفته اخیر در محافل سیاسی صورت گرفت، منجر به تغییراتی در نرخ ارز شد.
تغییر نرخ بهره، پیش نیاز فروش اوراق برای تامین کسری بودجه
۱۰ ساعت قبل
تغییر نرخ بهره، پیش نیاز فروش اوراق برای تامین کسری بودجه
ندری، کارشناس اقتصادی معتقد است: اگر بخواهیم در کوتاه مدت نسخه برای تامین کسری بودجه تجویز کنیم، راهش این است که دولت بپذیرد اوراق را با نرخ بهره مناسب بفروشد.
نرخ ارز در این هفته کانال عوض کرد / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت
۱۰ ساعت قبل / صرافی ملی / قیمت دلار / قیمت یورو / نرخ ارز
نرخ ارز در این هفته کانال عوض کرد / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت
قیمت ارز صرافی ملی در هفته دوم ماه آذر افزایش یافت و قیمت دلار ‌در این هفته با رشد حدود ۷۰۰ تومانی به رقم ۲۵ هزار و ۴۷۰ تومان رسید. نوشته نرخ ارز در این هفته کانال عوض کرد / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
پیشنهاد افزایش پلکانی حقوق سال آینده کارگران
۱۱ ساعت قبل / افزایش حقوق کارگران / حقوق کارگران
پیشنهاد افزایش پلکانی حقوق سال آینده کارگران
فتح اله بیات در گفت و گو با ایسنا، عدم اجرای ماده ۴۱ قانون کار را یکی از مشکلات اساسی تعیین دستمزد کارگران دانست و گفت: معتقدم به لحاظ قانونی مشکلی برای تعیین دستمزد نداریم و ماده ۴۱ قانون کار به صراحت مبنا و ملاک تعیین حداقل مزد کارگران را که بر پایه نرخ تورم بانک مرکزی و سبد معیشت خانوار است، مشخص کرده است منتها بحث این است که ماده ۴۱ اجرا نمی شود و نرخ تورم مطابق آنچه که از سوی مراجع رسمی اعلام می شود، مدنظر قرار نمی گیرد.
بهشت یورو در برزخ دلار
۱۱ ساعت قبل
بهشت یورو در برزخ دلار
نرخ یورو در این هفته ۱.۵ درصد افزایش یافت و به سمت بهترین هفته در یک ماه گذشته پیش رفت.
دریافتی کارگر باید ۹ میلیون تومان باشد
۱۱ ساعت قبل / حقوق و دستمزد / سبد معیشتی / کارگران / کارفرمایان / کمیته دستمزد / کمک معیشتی / بانک مرکزی / نرخ تورم / افزایش پلکانی حقوق
دریافتی کارگر باید ۹ میلیون تومان باشد
یک مقام مسئول کارگری پیشنهاد کرد حداقل دستمزد سال آینده کارگران در شورای عالی کار به شکل پلکانی و با درنظر گرفتن معوقات مزدی سالهای قبل تعیین شود تا از این طریق بخشی از هزینه های زندگی کارگران جبران شود.
واکنش سرد بازار ارز و طلا به بودجه ۱۴۰۰/ دلار ارزان شد، سکه ثابت ماند
۱۲ ساعت قبل
واکنش سرد بازار ارز و طلا به بودجه ۱۴۰۰/ دلار ارزان شد، سکه ثابت ماند
با وجودی که خیلی ها پیش بینی می کردند، بدنبال سیاست تعیین نرخ ارز در بودجه سال آینده، قیمت این کالا در بازار آزاد دچار تغییر و به احتمال زیاد افزایشی می شود، اما دیروز قیمت دلار برخلاف پیش بینی ها، کاهشی بود و تغییر محسوسی نیز در نرخ سکه ایجاد نشد.
نرخ طلای ۱۸ عیار، نرخ ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز ۱۴ آذر ۹۹؛ هر گرم طلا ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان
۱۳ ساعت قبل / نرخ طلا / سکه / طلا / ارز / نرخ سکه
نرخ طلای ۱۸ عیار، نرخ ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز ۱۴ آذر ۹۹؛ هر گرم طلا ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان
نرخ فروش سکه طرح جدید به ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان قیمت خورد. نرخ فروش دلار در بازار آزاد به ۲۶ هزار و ۱۰۰ تومان رسید و نرخ فروش یورو ۳۱ هزار و ۶۹۵ تومان تومان قیمت‌گذاری شد.
جزئیات طرح اصلاح قانون تضمین خرید خدمات کشاورزی
۱۳ ساعت قبل / مجلس شورای اسلامی / کشاورزی / کشاورزان / نرخ ارز
جزئیات طرح اصلاح قانون تضمین خرید خدمات کشاورزی
در طرح اصلاح تبصره 6 قانون تضمین خرید خدمات کشاورزی، دولت موظف شده قیمت خرید تضمینی محصولات اساسی کشاورزی را به گونه‌ای تعیین کند.
نرخ ارز صرافی ملی امروز جمعه 14 آذر
۱۳ ساعت قبل / صرافی ملی / قیمت دلار / قیمت یورو / نرخ ارز
نرخ ارز صرافی ملی امروز جمعه 14 آذر
نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز جمعه نیز اعلام شد که نسبت به دیروز تغییری نداشت و قیمت دلار در رقم ۲۵ هزار و ۴۷۰ تومان ثابت ماند. نوشته نرخ ارز صرافی ملی امروز جمعه 14 آذر اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
افزایش  ۱۴/۰۷ درصدی شاخص قیمت مصرف‌کننده
۱۳ ساعت قبل / تورم / شاخص / افزایش قیمت / نقدینگی
افزایش ۱۴/۰۷ درصدی شاخص قیمت مصرف‌کننده
بر اساس آخرین گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس، شاخص قیمت مصرف‌کننده با ۱۴/۰۷ درصد افزایش در پایان تابستان ۱۳۹۹ نسبت به پایان بهار، بالاترین نرخ رشد شاخص قیمت مصرف‌کننده در طول چهار فصل گذشته را ثبت کرد.
تحلیل تورم در سه ماهه تابستان ۱۳۹۹
۱۴ ساعت قبل / نرخ تورم / مرکز پژوهش‌های مجلس
تحلیل تورم در سه ماهه تابستان ۱۳۹۹
مرکز پژوهش های مجلس طی گزارشی به تحلیل تورم در سه ماهه تابستان ۱۳۹۹ پرداخت.
نشریات ترکیه| افزایش 21 درصدی نرخ مواد غذایی/? آیا واکسن چینی، به? اردوغان تزریق خواهد شد؟
۱۴ ساعت قبل / ترکیه
نشریات ترکیه| افزایش 21 درصدی نرخ مواد غذایی/? آیا واکسن چینی، به? اردوغان تزریق خواهد شد؟
واکسن کرونا، تیتر مشترک اغلب روزنامه‌های امروز ترکیه است.
نرخ سود وام مسکن بالاتر از ۲۱ درصد
۱۴ ساعت قبل / افزایش هزینه وام مسکن / افزایش نرخ سود وام مسکن / اوراق تسهیلات بانک مسکن
نرخ سود وام مسکن بالاتر از ۲۱ درصد
اقتصادنیوز : در دوازدهمین روز آذر قیمت وام مسکن افزایشی مجدد را تجربه کرد. این افزایش سبب شد تا هزینه وام مسکن برای متاهلین بازهم به مرز ۳۰ میلیون تومان بازگردد. نرخ سود وام مسکن نیز به بالاتر از ۲۱ درصد رسید.
افزایش ١۵ میلیونی برخی مدل‌های پراید / جدول
۱۵ ساعت قبل / خودرو / خودروسازان / بازار خودرو / افزایش قیمت خودرو
افزایش ١۵ میلیونی برخی مدل‌های پراید / جدول
از هفته گذشته تاکنون، قیمت پراید 131 که به 90 میلیون تومان نزدیک شده بود، بازهم جهش یافت و اکنون به نرخ 105 میلیون تومان رسیده است.
وضعیت بازار ارز در هفته دوم ماه آذر چگونه بود؟ / قیمت دلار، درهم و یورو پیش از روز جمعه
۱۵ ساعت قبل / بازار ارز / قیمت دلار / قیمت لیر / قیمت یورو / نرخ ارز
وضعیت بازار ارز در هفته دوم ماه آذر چگونه بود؟ / قیمت دلار، درهم و یورو پیش از روز جمعه
آخرین قیمت انواع ارزهای پرکاربرد بازار ارز داخلی در دومین هفته ماه آذر را می‌توانید در این گزارش تجارت‌نیوز ملاحظه کنید. نوشته وضعیت بازار ارز در هفته دوم ماه آذر چگونه بود؟ / قیمت دلار، درهم و یورو پیش از روز جمعه اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
تداوم روند نزولی دلار
۱۶ ساعت قبل / دلار / نرخ ارز / قیمت دلار / نرخ دلار / نزول دلار
تداوم روند نزولی دلار
اقتصادنیوز : دلار در ادامه روند نزولی خود کانال ۹۱ واحد را هم از دست داد.
نرخ بیکاری آلمان در بالاترین سطح پنج سال اخیر
۲۴ ساعت قبل / آلمان / نرخ بیکاری
نرخ بیکاری آلمان در بالاترین سطح پنج سال اخیر
حدود دو میلیون نفر از افراد در سن کار آلمان بیکارند.
کاهش اندک قیمت گوشت / بازار گوشت رونقی ندارد
۲۷ ساعت قبل / بازار گوشت / قیمت گوشت / گوشت گوسفندی
کاهش اندک قیمت گوشت / بازار گوشت رونقی ندارد
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش قیمت گوشت خبر داد و گفت: هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ ۱۱۰ تا ۱۱۵ هزار تومان در بازار عرضه می‌شود. نوشته کاهش اندک قیمت گوشت / بازار گوشت رونقی ندارد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
انفجار کرونا در ترکیه/ آنکارا محدودیتهای شدیدتری اعمال می کند
۲۹ ساعت قبل / ترکیه / رجب طیب اردوغان / محدودیت های کرونایی / قربانیان کرونا
انفجار کرونا در ترکیه/ آنکارا محدودیتهای شدیدتری اعمال می کند
رئیس جمهور ترکیه در واکنش به افزایش نرخ ابتلای روزانه به ویروس کرونا به بالای ۳۰ هزار نفر در این کشور گفت که «هیچ راهی به جز به حداقل رساندن تردد افراد وجود ندارد».
۲۹ ساعت قبل
کاهش نرخ سود بانکی عامل هدایت نقدینگی به بورس
پورسید آقایی، کارشناس بازار سرمایه گفت: کاهش نرخ سپرده‌های بین بانکی و سپرده گذاری‌ها باعث می‌شود تا نقدینگی‌ها به سمت بازار سرمایه هدایت شود.
عملیات بازار باز؛ از تئوری تا واقعیت
۳۰ ساعت قبل / عملیات بازار باز / بانک مرکزی ایران / نرخ تورم / بانک مرکزی
عملیات بازار باز؛ از تئوری تا واقعیت
برای ادامه اجرای موفق عملیات بازار باز ابتدا دولت باید مخارج خود را بطور قابل توجهی کاهش دهد سپس برای افزایش جذابیت اوراق دولتی، نرخ بهره اسمی آنها در حد قابل قبولی افزایش یابد
تعرفه‌های واردات میوه،سبزی،گوشت و مرغ برای سال آینده
۳۰ ساعت قبل / دلار / نرخ ارز / بودجه / لایحه بودجه
تعرفه‌های واردات میوه،سبزی،گوشت و مرغ برای سال آینده
در لایحه بودجه ۱۴۰۰ تعرفه واردات میوه، سبزی، سموم کشاورزی، گوشت و مرغ تعیین شده است.
علت اصلی عرضه شیر بطری با نرخ‌های مختلف چیست؟
۳۰ ساعت قبل / قیمت لبنیات / ستاد تنظیم بازار / انجمن صنایع لبنی / اتحادیه دامداران کشور / صنعت / یارانه / سازمان حمایت / قیمت شیر / شیر / لبنیات
علت اصلی عرضه شیر بطری با نرخ‌های مختلف چیست؟
ستاد تنظیم بازار بعد از اعلام قیمت مصوب محصولات اقدام به افزایش نرخ هزینه‌های تولید می‌کند که همین امر سبب نوسان قیمت محصولات می‌شود.
دلار 4200 تومانی در بودجه حذف شده یا نه؟
۳۲ ساعت قبل / ارز 4200 تومانی / بودجه 1400 / دلار 4200 تومانی / لایحه بودجه / یارانه‌ها
دلار 4200 تومانی در بودجه حذف شده یا نه؟
سخنگوی ستاد بودجه می‌گوید: ارز محاسباتی برای تبدیل دلارهای حاصل از فروش نفت ۱۱۵۰۰ تومان پیش‌بینی و در نتیجه ارز ۴۲۰۰ تومانی دولتی از بودجه حذف شده است. اما در لایحه دولت برای این منظور یک شرط تعیین شده و آمده است: درصورت تغییر نرخ ترجیحی مورد استفاده در این قانون به نرخ سامانه معاملات الکترونیک به دولت اجازه داده شود تا پول آن را به خزانه واریز کند تا صرف معیشت و سلامت مردم شود. نوشته دلار 4200 تومانی در بودجه حذف شده یا نه؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
نرخ اعتیاد دانش‌آموزان ۹ استان بالاتر از میانگین کشوری | قلیان و سیگار دروازه ورود به مصرف مواد مخدر در دانش‌آموزان
۳۲ ساعت قبل / اعتیاد- ستاد مبارزه با مواد مخدر / اعتیاد - مواد مخدر / دانش آموز
نرخ اعتیاد دانش‌آموزان ۹ استان بالاتر از میانگین کشوری | قلیان و سیگار دروازه ورود به مصرف مواد مخدر در دانش‌آموزان
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: نرخ شیوع مصرف موادمخدر در دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه و هنرستان در ۹ استان‌ از میانگین کشوری بالاتر است
قالیباف و برجام؛ نان ۹۶ به نرخ ۹۹
۳۲ ساعت قبل / محمد باقر قالیباف / حسن روحانی / توافق هسته ای ایران و پنج بعلاوه یک برجام / مجلس یازدهم
قالیباف و برجام؛ نان ۹۶ به نرخ ۹۹
از اردیبهشت ۹۶ تا آذر ۹۹ باید چه اتفاقی افتاده باشد که نظر قالیباف درباره یک موضوع مهم و ملی به نام برجام به طور بنیادین تغییر کند؟ آیا پای انتخابات ۱۴۰۰ در میان است؟
دلایل گرانی تخم مرغ در بازار/ دولت قول اصلاح نرخ مصوب را داد
۳۳ ساعت قبل / رضا ترکاشوند / اتحادیه سراسری مرغ داران میهن / قیمت تخم مرغ
دلایل گرانی تخم مرغ در بازار/ دولت قول اصلاح نرخ مصوب را داد
مشاور اتحادیه سراسری مرغداران میهن گفت:افزایش ۲۰ درصدی نرخ رسمی نهاده‌های دامی در دو هفته گذشته باعث گرانی تخم مرغ در بازار شده است.
عقب‌نشینی ۱۵۰ تومانی قیمت دلار در صرافی‌های بانکی
۳۴ ساعت قبل / دلار / نرخ ارز / یورو / بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران / سامانه نیما / قیمت ارز / سامانه سنا
عقب‌نشینی ۱۵۰ تومانی قیمت دلار در صرافی‌های بانکی
تهران- ایرنا- امروز (پنجشنبه) هر دلار در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۴۷۰ تومان معامله شد که این رقم نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان کاهش را نشان می‌دهد.
تثبیت قیمت سکه در کانال ۱۲ میلیون تومانی
۳۴ ساعت قبل / دلار / نرخ سکه / دلالان سکه و ارز / قیمت ارز / سکه
تثبیت قیمت سکه در کانال ۱۲ میلیون تومانی
تهران – ایرنا - قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (پنجشنبه) با ۹۹ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد.
سرمایه‌گذاری در استرالیا، تصمیمی سخت اما درست!
۳۵ ساعت قبل / استرالیا / سرمایه‌گذاری / مهاجرت
سرمایه‌گذاری در استرالیا، تصمیمی سخت اما درست!
نرخ پایین بیکاری، میزان بالای رضایت‌مندی شهروندان استرالیایی و کیفیت خوب زندگی، حاکی از آن است که این کشور چند‌فرهنگی و مهاجر‌پذیر استاندارهای مناسبی برای داشتن یک آینده امن و باکیفیت را برای شهروندانش به ارمغان آورده است. نوشته سرمایه‌گذاری در استرالیا، تصمیمی سخت اما درست! اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
بالا بودن نرخ اعتیاد در دانش‌آموزان ۹ استان
۳۵ ساعت قبل / اسکندر مومنی / اعتیاد دانش آموزان
بالا بودن نرخ اعتیاد در دانش‌آموزان ۹ استان
به گزارش ایسنا، دکتر اسکندر مؤمنی در نشست مشترک با وزیر آموزش‌وپرورش که با محوریت «رونمایی از مستندات برنامه کانون یاریگران زندگی» برگزار شد، گفت: هر زمان فعالیت مشترکی را با وزارت آموزش‌وپرورش آغاز کردیم، بسیار صادقانه و روان انجام شد و در پیشبرد اقدامات و برنامه‌ها عطری از جنس تعهد و جدیت را شاهد بودیم.
آیت‌الله مکارم شیرازی: بخشی از گرانی‌ها ثمره بی انصافی برخی کسبه است
۳۵ ساعت قبل / آیت‌الله مکارم شیرازی / کاظم خاوازی
آیت‌الله مکارم شیرازی: بخشی از گرانی‌ها ثمره بی انصافی برخی کسبه است
آیت‌الله مکارم شیرازی بخشی از گرانی‌های افسارگسیخته را نتیجه بی انصافی برخی از کسبه دانست و گفت: برخی کسبه اجناس خود را با نرخ دلار بالا می برند، اما نرخ ارز که پایین آمد، جنس خود را ارزان نمی کنند؛ تا زمانی که جلوی این افراد گرفته نشود اوضاع تغییری نخواهد کرد.
دانش آموزان کدام استان ها بیشتر درگیر اعتیاد هستند
۳۶ ساعت قبل / اسکندر مومنی / ستاد مبارزه با مواد مخدر / وزارت آموزش و پرورش
دانش آموزان کدام استان ها بیشتر درگیر اعتیاد هستند
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر، با بیان اینکه نرخ شیوع اعتیاد در جمعیت دانش‌آموزی کشور بسیار کمتر از میانگین جهانی است، گفت: از نظر ما، ابتلای حتی یک دانش آموز هم به اعتیاد زیاد است.
ابتلای یک دانش آموز به اعتیاد هم زیاد است
۳۶ ساعت قبل / اعتیاد / جامعه / خانواده / دانش آموز / مبارزه با مواد مخدر
ابتلای یک دانش آموز به اعتیاد هم زیاد است
ایلنا: دبیر کل ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه نرخ شیوع اعتیاد در جمعیت دانش‌آموزی کشور بسیار کمتر از میانگین جهانی است، گفت: از نظر ما، ابتلای حتی یک دانش…
گوشت ارزان شد؛ نرخ هر کیلو شقه گوسفندی چند؟
۳۶ ساعت قبل / دام‌ / ملکی / شقه / دنبه
گوشت ارزان شد؛ نرخ هر کیلو شقه گوسفندی چند؟
اقتصاد نیوز : ملکی از کاهش نرخ گوشت خبر داد و گفت: هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ ۱۱۰ تا ۱۱۵ هزار تومان در بازار عرضه می‌شود.
قیمت طلا: سکه و طلای ۱۸ عیار || نرخ ارز: دلار و یورو در بازار امروز پنجشنبه ۱۳ آذر
۳۶ ساعت قبل / قیمت دلار / قیمت طلا / قیمت سکه / نرخ ارز / نرخ یورو / نرخ پوند / نرخ دلار / نرخ درهم
قیمت طلا: سکه و طلای ۱۸ عیار || نرخ ارز: دلار و یورو در بازار امروز پنجشنبه ۱۳ آذر
در معاملات ابتدایی امروز سکه طرح جدید در بازار به ۱۲ میلیون تومان رسید و سکه طرح قدیم با قیمت ۱۱ میلیون تومان فروخته شد. همچنین صبح امروز در بازار آزاد نرخ فروش دلار به ۲۵ هزار و ۸۵۰ تومان رسید و یورو با قیمت ۳۱ هزار و ۲۳۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید دلار ۲۵ هزار و ۷۵۰ تومان و نرخ خرید یورو ۳۱ هزار و ۱۷۵ تومان ارزش‌گذاری شد.
نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۳| قیمت‌ها صعودی شد
۳۷ ساعت قبل / قیمت طلا / قیمت دلار / قیمت یورو / قیمت سکه / قیمت پوند / قیمت دلار امروز / قیمت سکه امروز / قیمت طلا امروز / قیمت طلا 18 عیار / نرخ ارز دلار سکه طلا یورو
نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۳| قیمت‌ها صعودی شد
قیمت طلا و دلار امروز بالا رفت، سکه هم با افزایش 150 هزار تومانی که تجربه کرد، 11,950,000 (یازده میلیون و نهصد و پنجاه هزار) تومان قیمت خورد.
چه کسی اقساط وام بانکی را بعد از مرگ پرداخت می‌کند؟
۳۷ ساعت قبل / بیمه عمر مانده بدهکار / وام بانکی / تسهیلات
چه کسی اقساط وام بانکی را بعد از مرگ پرداخت می‌کند؟
وام مسکن صندوق یکم برای زوج‌های تهرانی ۱۶۰ میلیون تومان است و بازپرداخت آن به‌صورت ۱۲ ساله با نرخ سود هشت درصد انجام می‌شود. یعنی هر قسط وام مسکن حدود یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خواهد بود. در صورت فوت متقاضی، بازماندگان او باید این پول را به بانک پرداخت کنند مگر اینکه موقع دریافت وام، حدود دو میلیون تومان برای بیمه عمر مانده بدهکار پرداخت کنید. این رقم برای اشخاص ۳۰ ساله محاسبه شده و آن‌هایی که ۴۰ سال سن دارند، باید حدود سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بپردازند
کاهش نرخ رسمی ۱۷ ارز
۳۷ ساعت قبل / نرخ ارز / بانک مرکزی / ارزهای جهانی
کاهش نرخ رسمی ۱۷ ارز
هر دلار آمریکا برای امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال، هر پوند انگلیس هزار ۵۶ و ۲۱۹ ریال و هر یورو ۵۰ هزار و ۸۹۵ ریال قیمت‌گذاری شد.
افزایش نرخ رسمی ۱۶ ارز/ قیمت دلار ثابت ماند
۳۷ ساعت قبل / بانک مرکزی / قیمت دلار / قیمت یورو
افزایش نرخ رسمی ۱۶ ارز/ قیمت دلار ثابت ماند
بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز ۵ شنبه ۱۳ آذر ۹۹ اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۶ ارز افزایش و قیمت ۱۷ ارز کاهش یافت ضمن اینکه نرخ ۱۴ ارز نیز ثابت ماند.
رحیمی جهان آبادی: مبارزه با رانت و فساد حیاتی است
۳۸ ساعت قبل / رحیمی جهان‌آبادی / مبارزه با فساد / ارز تک نرخی
رحیمی جهان آبادی: مبارزه با رانت و فساد حیاتی است
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تک نرخی شدن ارز را به عنوان راه درستی برای مقابله با ⁧‫رانت‬⁩ و ⁧‫فساد‬⁩ در توزیع ارز دولتی دانست و تاکید کرد که مبارزه با رانت و فساد حیاتی است.
قیمت دلار در بازار امروز پنج شنبه ۱۳ آذرماه ۹۹/ افت شاخص ارزی در پایان هفته
۳۸ ساعت قبل
قیمت دلار در بازار امروز پنج شنبه ۱۳ آذرماه ۹۹/ افت شاخص ارزی در پایان هفته
نرخ دلار در آخرین روز هفته، با افت همراه شده است. این در حالی است که بهای دلار در بازار آزاد تا مرز حساس بیست و شش هزار تومان در روزهای گذشته، افزایش یافته بود.
قیمت دلار و یورو اعلام شد / نرخ ارز صرافی ملی 99/9/13
۳۸ ساعت قبل / صرافی ملی / قیمت دلار / قیمت یورو / نرخ ارز
قیمت دلار و یورو اعلام شد / نرخ ارز صرافی ملی 99/9/13
نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز پنجشنبه اعلام شد که بر این اساس بهای دلار به رقم ۲۵۴۷۰ تومان رسید. نوشته قیمت دلار و یورو اعلام شد / نرخ ارز صرافی ملی 99/9/13 اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
اجاره‌بها تنظیم شد یا تزئین؟
۳۸ ساعت قبل / اجاره بها / مستاجران / اجاره مسکن / مسکن
اجاره‌بها تنظیم شد یا تزئین؟
به جای اینکه بازار اجاره با نرخ ۲۵ درصد تنظیم شود تزئین شده است، چراکه از یکسو یک نوع امیدواری کاذب برای مستاجران جهت جلوگیری از افزایش بی‌رویه اجاره‌بها ایجاد کرد و از سوی دیگر به دلیل ایجاد یک نوع بازدارندگی برای موجران برای افزایش نرخ اجاره به میزان موردنظر، منجر به بی‌رغبتی آن‌ها به عرضه واحد مسکونی به بازار اجاره شد.
قیمت فولاد گرانتر از نرخ ارز آزاد / دخالت های دولت، صنعت فولاد مختل کرده است
۳۹ ساعت قبل
قیمت فولاد گرانتر از نرخ ارز آزاد / دخالت های دولت، صنعت فولاد مختل کرده است
در حال حاضر، صنعت فولاد با مشکلات عدیده ای روبرو است و فعالان این صنعت، مخالف دخالت های دولت در این حوزه هستند و معتقد هستند که دخالت های دولت در این صنعت، نه تنها مشکلات آن ها را برطرف نمی کند بلکه بر مشکلات آن ها نیز می افزاید.
۳۹ ساعت قبل
نوبخت: سال آینده نیز یارانه ۴۵ هزار تومانی پرداخت می‌شود/ رشد اقتصادی با نفت و بدون اعلام شد/ چراغ سبز دولت به واردات خودرو در سال ۱۴۰۰ / چه خودرو‌هایی وارد کشور ‌شود؟
این پیمانه تیتر‌هایی همچون افزایش قیمت پیامک در بودجه ۱۴۰۰، دولت به فرزند سوم خانواده‌های بدون مسکن وام ۷۰ میلیونی می‌دهد، توقف روند صعودی نرخ بیکاری کشور‌های اروپایی، آینده بازار مرغ چگونه خواهد بود؟، عقبگرد دوباره دلار و سردرگمی بورس‌ها در جهان را در بر دارد.
قالیبافان وام ۱۲ میلیون تومانی می گیرند
۳۹ ساعت قبل / وام بانکی / بانک توسعه تعاون / بیمه قالیبافان / اشتغالزایی / فرش دستباف / نرخ سود / تسهیلات / قالیبافان / تعاونی
قالیبافان وام ۱۲ میلیون تومانی می گیرند
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های فرش دستباف از پرداخت وام ۱۲ میلیون تومانی به قالیبافان با بازپرداخت ۳۶ ماهه خبر داد.
همه اعداد کلیدی بودجه ۱۴۰۰ ؛ از افزایش حقوق تا سرنوشت نرخ ارز | دگرگونی در بودجه هدفمندی یارانه‌ها
۴۰ ساعت قبل / حسن روحانی / بودجه کل کشور / بودجه ۱۴۰۰ / سازمان برنامه و بودجه
همه اعداد کلیدی بودجه ۱۴۰۰ ؛ از افزایش حقوق تا سرنوشت نرخ ارز | دگرگونی در بودجه هدفمندی یارانه‌ها
حسن روحانی، رئیس‌جمهور آخرین لایحه پیشنهادی دولت‌ برای سال۱۴۰۰ هجری خورشیدی را به معاون پارلمانی‌اش، حسینعلی امیری داد تا به مجلس ببرد و در یک سخنرانی همزمان از جزئیات آخرین سند دخل و خرج دولت رونمایی کرد. اما آخرین بودجه دولت تدبیر و امید و نخستین بودجه قرن ۱۵هجری خورشیدی چه پیامی دارد؟
۴۷ ساعت قبل
حقوق تا ۴‌میلیون تومان از مالیات معاف شد
در لایحه بودجه ‌سال آینده مشخص شده که حقوق سالانه ۴۸‌میلیون تومان یعنی ماهانه ۴‌میلیون تومان از مالیات معاف هستند. به گزارش ایسنا، آنطور که بررسی لایحه بودجه‌سال آینده نشان می‌دهد، طبق بند ۴ تبصره ۱۲، سقف معافیت مالیاتی موضوع ماده ۸۴ قانون مالیات‌های مستقیم در‌سال آینده مبلغ ۴۸‌میلیون سالانه پیش‌بینی شده است. طبق این گزارش، نرخ مالیات بر کل درآمد کارکنان دولتی و غیردولتی اعم از حقوق و مزایا و کارانه مازاد بر مبلغ مذکور تا یک و نیم برابر آن مشمول مالیات سالانه ۱۰‌درصد و نسبت به مازاد یک‌ و نیم برابر تا دو و نیم برابر آن مشمول مالیات سالانه ۱۵‌درصد و نسبت به مازاد دو و نیم برابر تا چهار برابر آن مشمول مالیات سالانه ۲۰‌درصد و نسبت …
۴۷ ساعت قبل
هشتگ‌ روز
«تصویب نهایی و اجرایی‌شدن طرح دوفوریتی مجلس در مورد توقف داوطلبانه پروتکل الحاقی و تولید اورانیوم 20درصد یعنی رفتن به سمت فعال‌شدن به‌اصطلاح مکانیسم ماشه و بازگشت تمامی تحریم‌های شورای امنیت علیه ایران» یا «آقایان اگر چه در مجلس از اصلاح امور و بهبود اوضاع ناتوانند اما بحمدالله حداقل در به هم ریختن شرایط و شادکردن دشمن توان‌شان کم ‌نیست» یا «من احساس می‌کنم نماینده‌های مجلس ایران برای بالابردن قیمت دلار هر کاری می‌کنند، شده حتی داخل مجلس خودشون رو آتش بزنن» «با تصویب ‌کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها در مجلس، نرخ ارز صعودی شد. تبریک به کاسبان تحریم».
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •