یکشنبه, ۲ آذر, ۱۳۹۹ / 22 November, 2020
نظرسنجی طلا
طلا به دام افتاد؟ /کف و سقف جدید در  بازار طلا
۲ ساعت قبل / قیمت طلا / پیش بینی قیمت طلا / نظرسنجی طلا / نظرسنجی کیتکو
طلا به دام افتاد؟ /کف و سقف جدید در بازار طلا
اقتصادنیوز : در نظرسنجی وال‌استریت، تحلیل‌گران علاوه بر آینده کوتاه و بلند مدت طلا به موانع و محرک‌های احتمالی آن پرداخته اند.
پیش بینی بازار جهانی از روند قیمت طلا در هفته جاری
۲۷ ساعت قبل / قیمت طلا / واکسن کووید-19
پیش بینی بازار جهانی از روند قیمت طلا در هفته جاری
نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز نشان داد کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران درباره روند قیمت طلا در هفته جاری به اکثریت نرسیدند.
نشانه هایی که می گویند بازار طلا صعودی خواهد بود
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ / طلا / قیمت طلا / بازار طلا
نشانه هایی که می گویند بازار طلا صعودی خواهد بود
اقتصادنیوز : نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز نشان داد با وجود این که طلا هفته گذشته بزرگترین کاهش قیمت یک روزه در هفت سال اخیر را تجربه کرد اما تحلیلگران و سرمایه گذاران همچنان خوش بینی قوی به افزایش قیمت این فلز ارزشمند در کوتاه مدت دارند.
دلیل بازار برای خوش بینی به صعود قیمت طلا
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ / بازار طلا و ارز / بازار جهانی طلا / سکه و طلا
دلیل بازار برای خوش بینی به صعود قیمت طلا
ایسنا نوشت: نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز نشان داد با وجود این که طلا هفته گذشته بزرگترین کاهش قیمت یک روزه در هفت سال اخیر را تجربه کرد اما تحلیلگران و سرمایه گذاران همچنان خوش بینی قوی به افزایش قیمت این فلز ارزشمند در کوتاه مدت دارند.
صعود قیمت طلا؛سقوط دلار
۱۳۹۹/۰۸/۱۸ / قیمت طلا / نظرسنجی طلا / نظرسنجی کیتکو
صعود قیمت طلا؛سقوط دلار
اقتصادنیوز : نظرسنجی کیتکو که متشکل از رأی وال استریت و مین‌استریت (عمومی) است رأی به صعود طلا در هفته جاری داد. تحلیل‌گران انتظار دارند با قطعی شدن پیروزی جو بایدن با آغاز هفته کاری روز دوشنبه، قیمت طلا افزایشی دیگر را نیز تجربه کند.
پیش بینی قیمت طلای جهانی در روزهای آینده
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ / پیش بینی قیمت طلا / افزایش قیمت طلا / صعود طلا / نظرسنجی طلا
پیش بینی قیمت طلای جهانی در روزهای آینده
اقتصادنیوز : قیمت طلا در بازار جهانی با بیش از ۳۰ دلار افزایش برای دومین هفته پیاپی، دورنمایی صعودی به خود گرفته است. اما این سوال همچنان وجود دارد که آیا اونس طلا توان آن را دارد که در کوتاه مدت سقف ۲۰۰۰ دلار را بشکند؟
پیش بینی قیمت طلا در هفته جاری /تنگ شدن محدوده نوسان اونس
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / قیمت اونس / افزایش قیمت طلا / نظرسنجی طلا / میزان نوسان طلا
پیش بینی قیمت طلا در هفته جاری /تنگ شدن محدوده نوسان اونس
اقتصادنیوز : روند صعودی در بازار طلا همچنان ادامه دارد اما بنظر می‌رسد بدون محرک، چرخ فلز گران‌بها همچنان در گل‌و‌لای گیر‌کرده است و به تکرار روند ۶ هفته گذشته ادامه می‌دهد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۱
پیش بینی ها از ادامه روند صعود قیمت جهانی طلا
شفقنا اقتصادی_ نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز نشان داد کارشناسان وال‌استریت و سرمایه‌گذاران منتظرند روند صعودی قیمت طلا در هفته جاری ادامه پیدا کند. به گزارش شفقنا اقتصادی ، مهمترین عاملی که کمک کرد قیمت طلا هفته گذشته به بالاترین رکورد …
۱۳۹۸/۰۴/۰۱ / سکه و طلا / بازار طلا و ارز / بازار جهانی طلا
تحلیل کارشناسان وال‌استریت: قیمت طلا بالا می رود
ایسنا نوشت:نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز نشان داد کارشناسان وال‌استریت و سرمایه‌گذاران منتظرند روند صعودی قیمت طلا در هفته جاری ادامه پیدا کند.
۱۳۹۸/۰۴/۰۱ / قیمت طلا
تداوم روند صعودی طلا در روزهای آینده
نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز نشان داد کارشناسان وال‌استریت و سرمایه‌گذاران منتظرند روند صعودی قیمت طلا در هفته جاری ادامه پیدا کند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸
خوش‌بینی بازار به افزایش طلا
در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان وال‌استریت و سرمایه‌گذاران تغییر نظر داده و نسبت به بالا رفتن قیمت طلا در هفته جاری ابراز خوش بینی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۰۴
طلا دست از افزایش قیمت برنمی‌دارد
در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز کارشناسان وال‌استریت و سرمایه‌گذاران با صعود طلا به بالاترین حد 10 ماه اخیر، نسبت به افزایش قیمت این فلز ارزشمند در هفته جاری ابراز خوش بینی کردند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •