یکشنبه, ۳۰ شهریور, ۱۳۹۹ / 20 September, 2020
هزینه وام مسکن
هزینه دریافت وام مسکن کاهش یافت
۱۳۹۹/۰۵/۲۱ / وام مسکن / هزینه وام مسکن
هزینه دریافت وام مسکن کاهش یافت
به گزارش ایبِنا، محاسبات مربوط به قیمت هر فقره اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن نشان می دهد در نیمه ابتدایی ماه جاری، هزینه دریافت تسهیلات خرید مسکن با استفاده از اوراق کاهش یافته است.
۱۳۹۹/۰۵/۰۵
اوراق مسکن گران‫تر شد
قیمت اوراق مسکن از ابتدای سال تا کنون نوسان زیادی را تجربه کرده است؛ به طوری که تقریبا هر دو هفته یک بار شاهد افزایش یا کاهش قیمت این اوراق هستیم. در این راستا آخرین قیمت‌ها از گران‌تر شدن این اوراق نسبت به حدود دو هفته قبل حکایت دارد.به گزارش ایسنا، آخرین قیمت‌ها حاکی از آن است که قیمت هر برگ تسهیلات مسکن بانک مسکن در سال جدید افزایش چشمگیری داشته و برای نخستین مرتبه از مرز ۸۷ هزار تومان در خردادماه سال جاری گذشت. بر این اساس تسه (اوراق) فروردین، اردیبهشت و خرداد سال جاری به ترتیب ۸۶ هزار و ۶۰۰، ۸۶ هزار و ۴۰۰ و ۸۷ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت دارد. تسه فروردین، اردیبهشت و خرداد سال ۱۳۹۸ نیز به ترتیب ۸۵ هزار و ۳۰۰، ۸۵ هزار و ۵۰۰ و ۸۵ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت دارند. قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن بانک …
سقوط آزاد اوراق تسهیلات مسکن تا ۵۵ هزار تومان/هزینه وام مسکن کاهش یافت
۱۳۹۹/۰۳/۲۷ / اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن / اوراق مسکن / وام مسکن
سقوط آزاد اوراق تسهیلات مسکن تا ۵۵ هزار تومان/هزینه وام مسکن کاهش یافت
نرخ اوراق تسهیلات مسکن که تا نیمه خرداد روند صعودی داشت و به ۸۸ هزار تومان رسیده بود، در یک اخیر با روند نزولی مواجه شده و در معاملات امروز به ۵۵ هزار تومان کاهش یافت.
افزایش ۱۵.۵ میلیونی قیمت اوراق مسکن در ۴۰ روز
۱۳۹۹/۰۳/۱۴
افزایش ۱۵.۵ میلیونی قیمت اوراق مسکن در ۴۰ روز
هزینه وام مسکن در این گزارش بر اساس آخرین قیمت که همان قیمت اوراق اردیبهشت سال جاری (۸۰ هزار تومان) است، محاسبه شده است.
۱۳۹۹/۰۱/۱۷
چگونه با ۲۴ میلیون تومان، وام ۲۴۰ میلیونی بگیریم؟
قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن به طور متوسط در اسفند سال گذشته کاهشی بوده و به ۵۰ هزار تومان رسیده است. بر این اساس، زوجین تهرانی برای تهیه وام ۲۴۰ میلیونی مسکن و جعاله باید ۲۴ میلیون تومان بپردازند و مجردهای ساکن تهران نیز می‌توانند تا ۱۴۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند که هزینه آن ۱۴ میلیون تومان می‌شود.به گزارش ایسنا، آخرین قیمت‌ها حاکی از آن است که قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن از فروردین تا اسفند سال گذشته بین ۵۳ تا بیشتر از ۵۸ هزار تومان قیمت داشته است؛ به‌طوری که تسه (اوراق) فروردین، اردیبهشت و خرداد سال ۱۳۹۸ به ترتیب ۵۲ هزار و ۹۰۰، ۵۳ هزار و ۷۰۰ و ۵۲ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت دارند و قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن در تیر، مرداد و شهریور 98 نیز به ترتیب با …
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ / اوراق تسهیلات مسکن / بازار مسکن / قیمت مسکن / وام مسکن
علت افزایش هزینه وام مسکن چه بود؟
تلفیق سه‌گانه افزایش معاملات، افزایش سقف وام و سقف سنی برای خرید خانه…
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
شرط جدید برای افتتاح حساب بانکی/ بوئینگ به ترکیه غرامت می‌دهد/ افت اندک دلار/ سه خودروساز بزرگ کشور چند هزار خودرو فروختند؟
این پیمانه تیتر‌هایی همچون بورس بازهم رکورد زد، احتمال سقوط ۱۰ تا ۲۰ درصدی بازار سهام در سال آینده میلادی، هزینه وام مسکن تهرانی‌ها، قیمت دلار و یورو در امروز تهران، قیمت سکه طرح جدید ۱۰ دی ماه، گران‌ترین محصول ایران خودرو و سایپا در بازار امروز، قیمت نفت در آستانه ثبت بیشترین افزایش سالانه از سال ۲۰۱۶ و طلا در مسیر ثبت بیشترین رشد سالانه از سال ۲۰۱۰ را در بر دارد.
۱۳۹۸/۰۹/۳۰
هزینه وام مسکن افزایش یافت/ قیمت برای مجردها و متاهل‌ها
قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن مقداری افزایش یافته که بر این اساس زوجین تهرانی برای تهیه وام ۱۲۰ میلیونی باید ۱۰ میلیون و ۸۰ هزار تومان هزینه کنند و مجردهای تهرانی هم برای دریافت وام ۸۰ میلیونی مسکن و جعاله باید شش میلیون و ۷۲۰ هزار تومان بپردازند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۸
بازار مسکن | ۹.۶ میلیون هزینه دریافت وام ۱۲۰ میلیونی مسکن برای زوج‌ها
شفقنا اقتصادی_ مجردهای تهرانی می‌توانند تا سقف ۶۰ میلیون تومان ۸۰ برگ بهادار اوراق تسهیلات مسکن را از فرابورس ایران خریداری کنند. ایسنا نوشت:  قیمت اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن که در فرابورس معامله می‌شود، در روزهای اخیر نوسان چندانی نداشته و تقریبا همچون قبل هزینه وام مسکن و وام جعاله برای زوج‌های تهرانی که […]
۱۳۹۸/۰۸/۱۸
مجردها در ازای ۶.۴ میلیون، ۸۰ میلیون وام بگیرند
قیمت اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن که در فرابورس معامله می‌شود در روزهای اخیر نوسان چندانی نداشته و تقریبا همچون قبل هزینه وام مسکن و وام جعاله برای زوج‌های تهرانی که ۱۲۰ میلیون تومان می‌گیرند ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و برای مجردهای تهرانی که ۸۰ میلیون می‌گیرند، شش میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.
۱۳۹۸/۰۸/۰۲
جدیدترین هزینه وام مسکن + جزئیات کامل
قیمت هر ورق از اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن در این روزها حدودا ۴۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود، به طوری که زوج های تهرانی بابت اخذ ۱۲۰ میلیون تومان وام مسکن و جعاله باید حدود ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان هزینه کنند.
۱۳۹۸/۰۷/۰۵
ثبات قیمت وام مسکن و جعاله
قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن در این روزها حدود ۴۰ هزار تومان است؛ بدین ترتیب هزینه وام مسکن به علاوه جعاله حداکثر به ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌رسد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۵ / مسکن / قیمت مسکن / وام و تسهیلات مسکن / بازار مسکن تهران
قیمت وام مسکن و جعاله برای مجردهای تهرانی چقدر است؟
ایسنا نوشت: قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن در این روزها حدود ۴۰ هزار تومان است؛ بدین ترتیب هزینه وام مسکن به علاوه جعاله حداکثر به ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌رسد.
۱۳۹۸/۰۵/۳۱
آخرین وضعیت قیمت خرید وام مسکن
شفقنا اقتصادی_ قیمت هر ورق از اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن در این روزها در محدوده ۴۴ تا ۴۶ هزار تومان است؛ به طوری که هزینه وام مسکن به علاوه جعاله برای زوج‌های غیر تهرانی ساکن در شهرهایی با جمعیت بیش‌تر از ۲۰۰ هزار نفر، حدود ۹ میلیون تومان می‌شود. این مبلغ برای زوج‌های تهرانی […]
۱۳۹۸/۰۵/۳۱ / بازار سرمایه / اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن / بازار مسکن / وام مسکن
بازار گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن رونق گرفت / هزینه وام مسکن ؛ ۶.۸ میلیون تومان
قیمت اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن که اخیرا از ۴۵ هزار تومان فراتر رفته بود، در آخرین روز کاری بازار سرمایه در هفته جاری به زیر ۴۵ هزار تومان بازگشت و معاملات با رونق انجام شد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۷ / اوراق تسهیلات مسکن
هزینه وام مسکن از ۷ تا ۹ میلیون تومان
در این هفته قیمت اوراق تسهیلات مسکن مقدار کمی رشد داشت به طوری که…
۱۳۹۸/۰۵/۰۴
برای وام مسکن چقدر هزینه کنیم؟
هزینه وام مسکن در این روزها نسبت به دو هفته گذشته برای اقشار مختلف جامعه تفاوت چندانی نداشته است به طوریکه زوج‌ها با توجه به اینکه در کجای ایران ساکن هستند، باید هفت تا ۱۰.۵ میلیون تومان برای دریافت وام مسکن و جعاله هزینه کنند.
۱۳۹۸/۰۴/۱۰
وام مسکن چند؟
هزینه وام مسکن و وام جعاله برای زوج‌های ایرانی با توجه به اینکه در کجا ساکن هستند از هفت تا ۱۰.۵ میلیون تومان متغیر است. این هزینه برای گرفتن وام حداکثر ۱۲۰ و حداقل ۸۰ میلیون تومانی است.به گزارش ایسنا، در هفته‌ای که گذشت قیمت اوراق تسهیلات مسکن نسبت به هفته های گذشته کاهش نسبتا چشمگیری پیدا کرد؛ به طوری که قیمت برخی از اوراق تسهیلات رو به سر رسید تا حدود ۳۹ هزار تومان هم پایین آمد.در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته قیمت برخی از تسه‌ها نوسان حدود هزار تومانی را تجربه کرد اما اکثر این اوراق بیش از ۴۰ هزار تومان داد و ستد شد. به‌عنوان نمونه اوراق تسهیلات مسکن مردادماه سال ۱۳۹۶ به رقم ۴۴ هزار و ۵۰۰ تومان نزدیک شد. همچنین اوراق تسهیلات مسکن تیرماه ۱۳۹۶ مقداری بیشتر از ۴۱ هزار تومان داد و ستد شد. حداقل …
۱۳۹۸/۰۳/۲۰
وام مسکن همچنان کم‌تقاضا ماند
رشد قیمت‌های مسکن از سال گذشته سبب شده رکود در این بازار ادامه‌دار شود و نتیجه این رکود در قیمت اوراق تسهیلات مسکن هم قابل مشاهده است، چراکه در این مدت تقاضا برای خرید این اوراق نیز کاهش یافته است.به گزارش ایسنا، مدتی است که قیمت اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن رشد یا افت چندان زیادی ندارد و این اوراق در فرابورس ایران با حدود قیمت هر ورق ۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.‌ به عنوان نمونه امتیاز تسهیلات مسکن مرداد پارسال تقریباً ۴۹ هزار و ۹۰۰ تومان است و امتیاز تسهیلات مسکن دی ماه ۱۳۹۶ نیز معادل ۴۹ هزار تومان داد و ستد می‌شود. همچنین قیمت تعداد اندکی از این اوراق بیش از ۵۰ هزار تومان است. به عنوان نمونه اوراقی که در فروردین ۱۳۹۷ صادر شدند هر ورق ۵۳ هزار تومان داد و ستد می‌شوند اما در عین حال همانطور که …
۱۳۹۸/۰۳/۱۰
هزینه وام مسکن برای متاهل‌ها و مجردها/ دلیل کاهش قیمت اوراق تسهیلات مسکن چیست؟
با احتساب قیمت ۵۰ هزار تومانی هر ورق تسهیلات مسکن، زوج‌های پایتخت‌نشین برای دریافت وام ۱۰۰ میلیونی خرید خانه باید ۱۰ میلیون تومان هزینه کنند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •