جمعه, ۴ مهر, ۱۳۹۹ / 25 September, 2020
پراید ۱۳۱
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
7 کشته در تصادف پراید و پژو در کرمان+ تصاویر
برخورد یک دستگاه پراید 131 با پژو 405 که آتش‌سوزی پژو 405 را در پی داشت در کیلومتر 10 محور کرمان به ماهان، 7 کشته و 4 مصدوم بر جای گذاشت.
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / بازار خودرو / قیمت خودرو
ریزش قطره‌ چکانی قیمت ها در بازار خودرو
خبر آنلاین نوشت: افزایش قیمت خودرو در هفته‌های اخیر، طیف جدیدی از سرمایه‌گذاران را راهی این بازار کرد و در حالی که بسیاری از مسئولان بازار و فعالان پیش بینی می‌کردند قیمت‌ها روندی کاهشی را تجربه کند اما بررسی‌ها حکایت از آن دارد که میزان کاهش قیمت برای مشتریان چندان راضی کننده نیست. امروز در بازار هر دستگاه پراید ۱۱۱ به قیمت ۱۱۰ میلیون تومان فایل شد. نرخ فروش پراید ۱۳۱ نیز بین ۹۲ تا ۹۷ میلیون تومان اعلام شد و بررسی‌ها نشان می‌دهد قیمت پراید ۱۳۲ نیز در محدوده ۹۸ میلیون تومان است اما برخی فروشندگان قیمت این خودرو را برابر با صد میلیون تومان نیز اعلام می کنند .
کاهش ۵ تا ۱۳ میلیون تومانی قیمت خودرو
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
کاهش ۵ تا ۱۳ میلیون تومانی قیمت خودرو
بررسی بازار خودروی پایتخت، حاکی از افت پنج تا ۱۳ میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی طی یک هفته گذشته است، هر دستگاه خودروی پراید ۱۳۱ نیز دیروز به بهای ۹۲ میلیون تومان فروخته شد.
۱۳۹۹/۰۶/۱۸
پراید 100میلیونی؛ تاوانِ سال‌ها بی‌تدبیری!
آفتاب یزد ـ رضا بردستانی: روزگاری، پراید عصای دست بسیاری از اقشار متوسط و فرودست، در زمان بیکاری بود، خودرویی که خود به تنهایی یک شغل محسوب می‌شد، اما این روزها، پراید نیز یک خودروی لاکچری است؛ آن قدر لاکچری که دیگر کسی جرات نخواهد کرد از مرگبار بودن و کیفیت بسیار نازل آن بگوید زیرا، بعدِ مسکن، حالا خودرو نیز یک آرزوی دست نیافتنی است!نخستین بار، دی ماه 97 بود که یک تیتر سوالی ـ «آیا پراید 120میلیونی حقیقت دارد؟!» ـ، ذهن‌ها را به این سمت و سو سوق داد که اندک اندک باید عنوان«ارزان‌ترین خودروی جهان» ـ فارغ از کیفیت ـ را فراموش کرد. آن تیتر و آن سوال فراموش شد تا اردیبهشت99 که«عزیزصدمیلیونی» کنارِ نام پراید به همگان فهماند که سال 99 به انتها نرسیده؛ دیگر با 100 میلیون تومان هیچ خودرویی را نمی‌توان …
واکنش رسمی سایپا به خبر تداوم تولید پراید/ آمار کدال مربوط به تولید وانت است
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / تکذیب خبر / خبر تداوم تولید پراید / واکنش رسمی سایپا / واکنش سایپا
واکنش رسمی سایپا به خبر تداوم تولید پراید/ آمار کدال مربوط به تولید وانت است
شفقنا- گروه خودروسازی سایپا در واکنش به خبر مبنی بر تولید مجدد پراید گفت:‌ آمارهای اعلام شده مربوط به تولید وانت پراید است نه پراید 131. با انتشار خبری مبنی بر تولید زیرزمینی پراید/ تولید پراید متوقف نشد، اداره اطلاع...
افزایش سرسام‌آور قیمت خودرو
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
افزایش سرسام‌آور قیمت خودرو
جهش قیمت خودروهای داخلی که از پایان هفته گذشته شروع شد، فقط در دو روز سه‌شنبه و چهارشنبه بین ٨ تا ٥٠‌میلیون تومان به نرخ خودروهای داخلی اضافه کرد که بیشترین افزایش قیمت مربوط به پژو ٢٠٧ اتومات بود و خودروهای مونتاژی هم بین ٣٠ تا ٥٠‌میلیون تومان افزایش قیمت داشتند. پراید که به‌عنوان ارزان‌ترین خودروی بازار ایران شناخته می‌شود، در این دو روز مرز قیمت ١٠٠‌میلیون تومان را شکست و درحال حاضر پراید ١١١ حدود ٩‌میلیون تومان و پراید ١٣١ حدود ١١میلیون تومان گران شده، همچنین ساینا ١٢‌میلیون تومان و پژو ٤٠٥ رشد ١٦‌میلیون تومانی و پژوپارس رشد ١٥‌میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده‌اند. رشد سریع قیمت خودرو دیروز هم ادامه داشت، به‌طوری که سمند ال‌ایکس با افزایش ١٣‌میلیون تومانی و با قیمت ١٧٠‌میلیون تومان، سمند …
تولید زیر زمینی پراید
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ / روحانی / پراید 131 / واعظی / جهانگیری / توقف تولید پراید / توقف تولید خودرو / ایران خودرو و سایپا
تولید زیر زمینی پراید
اقتصاد نیوز : با وجود اعلام رسمی توقف پراید از پایان تیر و حتی برگزاری مراسم بدرقه خودرو برای این خودرو،هنوز این محصول در شرکت سایپا تولید می شود.
افتتاح خط جدید چراغ مدرن با ظرفیت تولید روزانه ۶۰۰۰ چراغ/ تامین مواد اولیه چالش اصلی تولیدکنندگان چراغ خودرو
۱۳۹۹/۰۶/۱۳
افتتاح خط جدید چراغ مدرن با ظرفیت تولید روزانه ۶۰۰۰ چراغ/ تامین مواد اولیه چالش اصلی تولیدکنندگان چراغ خودرو
چنگی، مدیرعامل گروه پژوهش صنعت مدرن از افتتاح خط جدید تولید چراغ پژو ۴۰۵ و پراید ۱۳۱ خبر داد.
۱۳۹۹/۰۶/۱۱
چرا پراید و رنو شماره‌گذاری نمی‌شوند؟
رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با بیان اینکه درمحصولات رنو نیز ساندرو، استپ وی، پارس تندر و ال ۹۰ شماره‌گذاری نمی‌شوند، گفت: هنوز مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا دلایل عدم شماره‌گذاری این خودروها را اعلام نکرده است. به گزارش تسنیم، سعید مؤتمنی در رابطه با دلایل عدم شماره گذاری پراید و محصولات رنو، گفت: حدود یک هفته است که خودروهای  سواری شماره‌گذاری نمی‌شود هنوز دلایل این موضوع  اعلام نشده است. به گفته رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو، در حال حاضر پراید ۱۱۱ در بازار ۹۵ میلیون تومان پراید ۱۳۱ حدود ۸۳ میلیون تومان و پراید ۱۳۲ با قیمت ۸۴ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. در محصولات رنو نیز ساندرو استپ وی ۴۱۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری …
قیمت پراید و تیبا در بازار؛ تیبا در یک قدمی ۱۰۰ میلیونی شدن!
۱۳۹۹/۰۶/۰۷ / قیمت پراید / قیمت تیبا
قیمت پراید و تیبا در بازار؛ تیبا در یک قدمی ۱۰۰ میلیونی شدن!
تیبا حالا به یک قدمی صد میلیون تومان در بازار قرار گرفته است. پراید ۱۳۱ نیز در بازار به قیمت ۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فایل شده است.
پراید در آخرین روز کاری مرداد ۹۹ چقدر معامله شد؟
۱۳۹۹/۰۵/۳۱ / قیمت پراید / بازار خودرو
پراید در آخرین روز کاری مرداد ۹۹ چقدر معامله شد؟
در حال حاضر نرخ پراید ۱۱۱ برابر با ۹۳ تا ۹۴ میلیون تومان اعلام شده است. قیمت پراید ۱۳۱ نیز برابر با ۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار فایل شده است.
حاشیه‌های خداحافظی پراید / شوخی‌های توئیتری همچنان ادامه دارد / من بدو پراید بدو!
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / پراید / پراید ۱۳۱ / جایگزین پراید / خودرو / سایپا
حاشیه‌های خداحافظی پراید / شوخی‌های توئیتری همچنان ادامه دارد / من بدو پراید بدو!
موضوع توقف تولید پراید موضوع جدیدی نیست و خیلی وقت است سر زبان‌ها می‌چرخد اما در چند روز گذشته سایپا با حضور محمود واعظی رسما آخرین پراید ۱۳۱ را روانه موزه کرد، این در حالی است که پراید در چند ماه اخیر افزایش قیمت چشمگیری داشته است. نوشته حاشیه‌های خداحافظی پراید / شوخی‌های توئیتری همچنان ادامه دارد / من بدو پراید بدو! اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
قیمت خودرو همچنان روی مدار گرانی
۱۳۹۹/۰۵/۱۶ / قیمت خودرو / بازار خودرو
قیمت خودرو همچنان روی مدار گرانی
با وجود همه وعده‌ها برای مدیریت بازار خودرو، قیمت‌ها در این بازار هم‌چنان صعودی است به طوری که امروز پراید ۱۳۱ با قیمت بالای ۸۰ میلیون تومان به متقاضیان عرضه می‌شود.
۱۳۹۹/۰۵/۰۹
خداحافظ پراید! (فیلم)
بررسی قیمت پراید 131 طی ده سال گذشته در بازار به مناسبت توقف تولید خودرویی که با زندگی مردم پیوند خورده بود!
قیمت روز خودرو‌های سایپا و ایران خودور ۷ مرداد؛ قیمت‌ها باز هم گران‌تر می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
قیمت روز خودرو‌های سایپا و ایران خودور ۷ مرداد؛ قیمت‌ها باز هم گران‌تر می‌شود؟
در بازار قیمت پراید ۱۱۱ نیز ۹۱ مییلیون و پانصد هزار تومان و بهای پراید ۱۳۱ در محدوده ۷۹ میلیون و پانصد هزار تومان اعلام شده است.
پراید در ۲۷ سالگی بازنشسته شد/ رشد عجیب قیمت پراید در ده سال اخیر/ پراید در غفلت برخی مدیران، سمبل تورم در جنگ اقتصادی شد
۱۳۹۹/۰۵/۰۲
پراید در ۲۷ سالگی بازنشسته شد/ رشد عجیب قیمت پراید در ده سال اخیر/ پراید در غفلت برخی مدیران، سمبل تورم در جنگ اقتصادی شد
آخرین مدل پراید ۱۳۱ نیز در مورخه ۳۱ تیرماه سال جاری از خط تولید سایپا عبور کرد و پرونده این خودرو نیز بسته شد. خودرویی که در این سال‌ها با انتقادات فراوانی رو به رو بود و قیمت و کیفیت آن همواره مورد انتقاد بوده است. به راستی چرا پراید سال‌ها است که به حق یا ناحق، دستاویز انتقاد و حتی تخریب صنعت خودرو قرار داشت؟
بالاخره کارخط  تولید پراید در ایران متوقف شد + عکس
۱۳۹۹/۰۵/۰۱
بالاخره کارخط تولید پراید در ایران متوقف شد + عکس
از امروز تولید پراید ۱۳۱، آخرین مدل خودروهای پراید در ایران متوقف شد.
قیمت‌ انواع خودرو در بازار
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / قیمت‌ خودرو / بازار خودرو
قیمت‌ انواع خودرو در بازار
بر اساس اعلام فعالان بازار پراید ۱۳۱ با قیمت ۷۶ میلیون تومان در بازار حضور دارد. همین خودرو با مدل ۱۱۱ نیز قیمتی معادل ۸۳ میلیون تومان دارد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۲
گزیده اخبار
خودرو دوباره گران شد در روزهای اخیر قیمت برخی خودروهای داخلی تا حدود 20میلیون تومان افزایش پیدا کرده است. به گزارش اقتصاد آنلاین، براساس قیمت‌گذاری جدید شورای رقابت، قرار بود قیمت محصولات ایران خودرو 10درصد و سایپا23 درصد افزایش پیدا کند اما قیمت‌های بازار به مراتب بیشتر از نرخ‌های اعلام‌شده است. دیروز قیمت پراید 131 در بازار آزاد تهران به 73میلیون تومان و قیمت پراید صفر مدل 111 به 80میلیون تومان رسید. قیمت پژو 206 تیپ 2 در بازار آزاد 137میلیون و 206صندوقدار وی8، 165میلیون تومان است. همچنین قیمت پژو 405 و سمند ال‌ایکس 126میلیون، پژوپارس 150میلیون، تیبا2 و ساینا 92میلیون، کوییک 100میلیون، رنو ساندرو استپ‌وی 315میلیون، پژو2008 …
مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش خودروی سایپا برگزار شد/ تولید پراید ۱۳۱ تا تیرماه متوقف می‌شود
۱۳۹۹/۰۳/۲۵ / خودرو / سایپا / وزارت اطلاعات / پارس خودرو / مصرف کنندگان
مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش خودروی سایپا برگزار شد/ تولید پراید ۱۳۱ تا تیرماه متوقف می‌شود
ایلنا: مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش یکساله گروه خودرو سازی سایپا صبح امروز یکشنبه ۲۵ خرداد با حضور مدیران وزارت صمت، سازمان حمایت کنندگان از مصرف کنندگان ، دادستانی…
اعلام زمان حذف پژو ۴۰۵
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ / خودرو / ایرران خودرو
اعلام زمان حذف پژو ۴۰۵
با اعلام رئیس پلیس راهور ناجا، پژو ۴۰۵ نهایتا تا یک ماه دیگر از چرخه تولید حذف خواهد شد تا قبل از پراید ۱۳۱، با خودروسازی کشور وداع کند.بنابر گفته سردار کمال هادیانفر، با توجه به تعهدات ایران‌خودرو، تولید پژو ۴۰۵ از اواخر خرداد امسال متوقف خواهد شد.
پراید ۱۳۱ هم به خط پایان رسید / زمان پیش‌فروش «شاهین»، خودروی جدید سایپا
۱۳۹۹/۰۲/۲۹
پراید ۱۳۱ هم به خط پایان رسید / زمان پیش‌فروش «شاهین»، خودروی جدید سایپا
پراید ۱۳۲ و ۱۱۱ نیز از مدار تولید خارج شده، اما خطوط دیگری برای تولید خودرو‌های جدید آماده شده است. وی گفت: پیش‌فروش خودروی شاهین پس از عید فطر آغاز می‌شود و ظرفیت خط تولید تیبا و ساینا نیز افزایش یافته است.
سایپا: پایان تولید پراید 131 در پایان تیرماه / اعلام زمان پیش فروش خودرو جدید  شاهین
۱۳۹۹/۰۲/۲۹
سایپا: پایان تولید پراید 131 در پایان تیرماه / اعلام زمان پیش فروش خودرو جدید شاهین
پراید 132 و 111 نیز از مدار تولید خارج شده، اما خطوط دیگری برای تولید خودرو‌های جدید آماده شده است.
پراید ۱۳۱ به ۷۱میلیون تومان رسید
۱۳۹۹/۰۲/۲۷ / قیمت خودور / قیمت پراید
پراید ۱۳۱ به ۷۱میلیون تومان رسید
با تصمیم ستاد تنظیم بازار قیمت کارخانه خودرو افزایش یافت و گویا این افزایش قیمت‌ها کمی به ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو کمک کرده است.
۱۳۹۹/۰۲/۲۱
مسیر کاهشی قیمت پراید آغاز شده است/ بازار نیاز به نظارت دارد نه خودرو! / مردم فعلا سراغ بازار خودرو نیایند
نمایشگاه داران تعداد محدودی خودروی پراید دارند که به مردم و متقاضیان می فروشند، ولی افرادی که طی چند وقت اخیر با هدف کسب سود و دلالی وارد بازار خودرو شدند، خودروی پراید و به خصوص پراید ۱۳۱ را از چندماه پیش احتکار کردند تا قیمت ها را بالا ببرند.
مردم هیجانی وارد بازار خودرو نشوند
۱۳۹۹/۰۲/۲۰
مردم هیجانی وارد بازار خودرو نشوند
سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت از بررسی تداوم تولید خودروی پراید ۱۳۱ با حضور مراجع تصمیم گیر تا ساماندهی بازار خودرو خبر داد.
یک مقام وزارت صمت پیشنهاد تداوم تولید پراید را داد
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / پراید / خودرو / خودروسازان
یک مقام وزارت صمت پیشنهاد تداوم تولید پراید را داد
سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت از بررسی تداوم تولید خودروی پراید ۱۳۱ با حضور مراجع تصمیم گیر تا ساماندهی بازار خودرو خبر داد.
واکنش وزارت صمت به خبر بازگشت پراید: استاندارد ندارد، تولید ممکن نیست
۱۳۹۹/۰۲/۱۸
واکنش وزارت صمت به خبر بازگشت پراید: استاندارد ندارد، تولید ممکن نیست
تولید دو مدل پراید ۱۳۲ و ۱۱۱ متوقف شده، اما خط تولید پراید ۱۳۱ برای انجام تعهدات قبلی همچنان فعال است و با افزایش ظرفیت آن و برای کاهش قیمت‌ها می‌توان عرضه پراید را از سر گرفت.
۱۳۹۹/۰۲/۱۹
برای کاهش قیمت‌های بازار اگر لازم باشد فروش پراید را از سر می‌گیریم
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با اشاره به افزایش قیمت پراید در بازار گفت: متاسفانه اتفاقی که پس از توقف تولید محصولاتی مانند پیکان و زانتیا افتاد، درخصوص خودرو پراید نیز رخ داده و با انتشار خبر توقف تولید، قیمت آن در بازار آزاد به شکل غیرمنطقی افزایش پیدا کرده است.به گزارش خبرآنلاین، حسین کاظمی با بیان اینکه سال‌هاست صنعت خودرو ایران به ویژه گروه خودروسازی سایپا به دلیل تولید خودرو پراید مورد نقدها و تخریب‌های زیادی قرار گرفته، افزود: با وجود اینکه بسیاری از این انتقادها غیرکارشناسی و بیشترمعطوف به استفاده غیرمنطقی از یک خودرو درون شهری در جاده‌های برون شهری بود، اما گروه خودروسازی سایپا با هدف احترام به خواسته عمومی جامعه و در راستای ارتقا سطح کیفی سبد محصولات خود اقدام به خروج …
فروش کارخانه ای پراید از سر گرفته می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۲/۱۷
فروش کارخانه ای پراید از سر گرفته می‌شود؟
معاون بازاریابی و فروش سایپا با بیان اینکه در روزهای اخیر پیشنهادهایی به سایپا برای عرضه دوباره این خودرو به منظور تنظیم بازار ارایه شده، افزود: تولید دو مدل پراید ۱۳۲ و ۱۱۱ متوقف شده اما خط تولید پراید ۱۳۱ برای انجام تعهدات قبلی همچنان فعال است.
قیمت
۱۳۹۹/۰۲/۱۶
قیمت
پراید 111 به 89 تا 90 میلیون تومان رسیده و پراید 131 نیز برچسب قیمتی 80 میلیون تومان را بر خود دارد.
خودرو ارزان شد
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / آخرین قیمت ماشین / بازار خودرو / قیمت خودرو
خودرو ارزان شد
ایرنا نوشت: امروز در گروه سایپا هر دستگاه پراید ۱۱۱ به ۶۷ میلیون تومان، پراید ۱۳۱ به ۶۴.۵ میلیون تومان، پراید ۱۵۱ (وانت پراید) ۷۰ میلیون تومان، تیبا ۲ به ۸۵ میلیون تومان، تیبا صندوق دار به ۷۵ میلیون تومان و ساینا ۸۲ میلیون تومان قیمت خورد.
چه مدل خودرو‌هایی را با ۳۰ میلیون می‌توان خرید؟
۱۳۹۹/۰۱/۲۴
چه مدل خودرو‌هایی را با ۳۰ میلیون می‌توان خرید؟
با مبلغی حدود ۳۰ میلیون تومان، امکان خرید خودرو‌هایی مانندپراید صندوقدار، پراید ۱۳۱ Sx و موارد مشابه را دارید.
۱۳۹۹/۰۱/۲۰
تغییر مرز روانی پراید در بازار
در حالی که نمایشگاه‌های خودرو با هدف مقابله با شیوع کرونا تعطیل هستند، قیمت آگهی‌های اعلامی برای فروش پراید در فضای مجازی با افزایش قابل توجهی نسبت به روزهای پایانی اسفند ماه همراه شده است.به گزارش خبرآنلاین، در حالی که مرز روانی قیمت پراید در سال گذشته محدوده ۶۰ میلیون تومان بود و کاهش قیمت این خودروی پرخریدار سبب نزدیکی قیمت‌ها به این مرز شده بود، آگهی‌های علام در فضای مجازی در کانال ۷۰ میلیون تومانی قرار دارند. تغییر مرز روانی در این فاصله کوتاه را بسیاری به افزایش نرخ دلار در بازار مرتبط می‌دانند.بر این اساس یک دستگاه پراید صفر کیلومتر ۱۱۱ در رنگی جز سفید به قیمت ۷۲ میلیون و پانصد هزار تومان فایل شده است. در عین حال پراید ۱۱۱ سفید رنگ مدل ۹۸ اما صفر کیلومتر نیز به قیمتی برابر با ۶۸ میلیون …
۱۳۹۸/۱۲/۰۳ / تیبا / سراتو
تیبا ۸۰ و سراتو ۴۵۰ میلیون شد!
در بازار امروز خرید و فروش خودرو، پراید ۱۱۱ با افزایش ۱ میلیون تومانی با قیمت ۶۸میلیون تومان، پراید ۱۳۱ با افزایش ۱ میلیون تومانی با قیمت ۶۴میلیون تومان، چانگان با افزایش ۴ میلیون تومانی با قیمت ۲۶۳میلیون تومان، و استپ‌وی با افزایش ۱۰ میلیون تومانی با قیمت ۲۷۵ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
۳ کشته و مجروح در واژگونی پراید
واژگونی یک دستگاه سواری پراید ۱۳۱ در محور "زاهدان-خاش" یک کشته و ۲ مجروح برجای گذاشت.
۱۳۹۸/۱۱/۱۸
عـــدد خــبــــر
۳۰ ‌میلیون تومان افزایش قیمت یک خودرو در یک هفته قیمت‌ها در بازار خودرو بی‌محابا در حال تاخت و تاز هستند و بررسی‌ها نشان می‌دهد قیمت برخی مدل‌های پرفروش خودرو تنها در هفته گذشته بین ۵‌میلیون تا 0‌3میلیون تومان افزایش یافته است. به گزارش خبرآنلاین تنها در یک هفته قیمت کیاسراتو افزایشی ۳۰‌میلیون تومانی داشته و از ۳۶۳‌میلیون تومان به قیمت ۳۹۳‌میلیون تومان رسیده است. این وضع حتی در بازار خودروهایی با قیمت‌های کمتر از صد‌میلیون تومان نیز به چشم می‌خورد. قیمت سمند با افزایشی ۹‌میلیون تومانی به ۱۰۰‌میلیون تومان رسیده است. پژو ۴۰۵ به ۹۴‌میلیون تومان رسیده است. این وضع در خودروی پژوپارس بغرنج‌تر است و …
۱۳۹۸/۱۱/۱۶
آخرین قیمت خودروهای سایپا و ایران خودرو
در بازار امروز خرید و فروش خودرو، پراید ۱۱۱ با قیمت ۶۵ میلیون تومان، پراید ۱۳۱ با قیمت ۶۰ میلیون تومان، چانگان با قیمت ۲۵۰ میلیون تومان، و استپ‌وی با قیمت ۲۵۵ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.
۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / پراید / قیمت پراید
قیمت پراید باز هم رکورد شکست
بهای هر دستگاه پراید ۱۳۱ نیز به ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۵۴ میلیون تومان رسیده است. سایپا ۱۳۲ یز ۵۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار فایل شده است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱
قیمت خودرو، امروز ۹۸/۱۱/۰۱| پراید به مرز ۶۰ میلیون تومان رسید
در بازار امروز خرید و فروش خودرو، پراید 111 با قیمت 58 میلیون و 700 هزار تومان، پراید 131 با قیمت 54میلیون تومان، چانگان با قیمت 218میلیون تومان، و استپ‌وی با قیمت 242 میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.
۱۳۹۸/۱۰/۲۵
میزان تولید پراید و تیبا در سال 1398 چقدر بوده است؟
در ابتدای هفته جاری مدیرعامل سایپا طی وعده ای که داده شده بود خبر از توقف تولید پراید ۱۳۲ داد. وی گفت: هفته گذشته و 10 روز زودتر از وعده داده شده، تولید پراید 132 متوقف و بر اساس برنامه های اعلام شده خودروهای پراید 111 و پراید 131 نیز در ماه آینده خطوط تولید آن ها متوقف خواهد شد.گزارش های عملکرد ماهانه شرکت خودروسازی سایپا نشان می دهد که میزان تولید پراید در آذر ماه (یک ماه تا زمان توقف تولید اولین نوع پراید) 19481 دستگاه و میزان تولید تیبا در همین ماه، 17085 دستگاه بوده است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۴
سبدی خالی‌تر از گذشته
با توقف تولید پراید 132 از خطوط تولید سایپا فاز اول خروج محصولاتی که امکان پاس کردن استانداردهای 85 گانه را ندارند، کلید خورد. جواد سلیمانی، مدیرعامل این شرکت در ابتدای هفته جاری خبر توقف تولید پراید 132 در خطوط تولید سایپا براساس برنامه زمان‌بندی این خودروساز داد. به این ترتیب در شرایطی توقف تولید خودروهای قدیمی با خروج پراید 132 کلید خورد که برخی از کارشناسان نسبت به کوچک شدن سبد محصولاتی خودروسازان در آینده نزدیک هشدار می‌دهند. بر اساس برنامه زمان‌بندی که پیش‌تر گروه خودروسازی سایپا اعلام کرده بود، پراید 132 تا پایان دی ماه سال جاری، پراید 111 تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده و پراید 131 به‌عنوان آخرین محصول این خانواده در پایان تیر 99 از خطوط تولید سایپا خارج می‌شوند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳
استارت خاموشی پراید
کیمیا نجفیچند ماه پیش بود که برنامه زمان‏بندی توقف تولید پراید اعلام شد و قرار بر این بود که پراید 132 از اواخر دی‏ماه دیگر تولید نشود. حالا خبرها حاکی از آن است که این اتفاق 10 روز زودتر رخ داده و تولید پراید 132 در این شرکت متوقف شده است.از پراید این خودروی پرطرفدار برای طبقات ضعیف و متوسط جامعه با عنوان ارابه مرگ یاد می‌شود. عده‌ای این خودرو را قاتل جاده‌های ایران می‌دانند و همین حرف و حدیث‌ها درخصوص نداشتن ایمنی کافی این خودرو، گرانی‌هایی را به وجود آورد و این نگرانی‌ها تا جایی ادامه داشت که برخی از مسئولان را به فکر راه‌ چاره انداخت. «از سال ۹۹ شماره‌گذاری خودروی سواری پراید متوقف می‌شود» این گفته سردار سیدکمال هادیانفر، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی بود که مدتی بر سر زبان‌ها …
۱۳۹۸/۱۰/۲۳
توقف تولید پراید ۱۳۲
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: هفته گذشته و ۱۰ روز زودتر از وعده داده شده تولید خودروی پراید۱۳۲ متوقف شد. همچنین طبق برنامه اعلام شده، خودروهای پراید ۱۱۱ و پراید ۱۳۱ هم در چند ماه آینده از چرخه تولید کنار گذاشته می‌شوند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۲
پراید | تولید یک نسخه متوقف می شود، مابقی همچنان تولید می شود!
شفقنا اقتصادی _ مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت:هفته گذشته و ۱۰ روز زودتر از وعده داده شده، تولید خودرو پراید۱۳۲ متوقف شد و مطابق برنامه اعلام شده، خودروهای پراید ۱۱۱ و پراید ۱۳۱ هم در چند ماه آینده از چرخه تولید کنار گذاشته می‌شوند. باشگاه خبرنگا…
۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / خودرو / روابط عمومی / سایپا / صنعت / مشکلات
تولید پراید ۱۳۲ متوقف شد/ عرضه ۸ محصول جدید در سه‌ سال آینده/ رهام سال آینده به بازار می‌آید
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: هفته گذشته و ۱۰ روز زودتر از وعده داده شده، تولید خودرو پراید۱۳۲ متوقف شد و مطابق برنامه اعلام شده، خودروهای پراید ۱۱۱ و پراید ۱۳۱ هم در چند ماه آینده از چرخه تولید کنار گذاشته می‌شوند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۹
فروش فوری اعتباری سایپا 131 در روز سه شنبه 19 آذرماه + جدول
گروه خودروسازی سایپا برای روز سه شنبه 19 آذر ماه سال جاری، طرح فروش فوری اعتباری سایپا پراید 131 را برای مشتریان خود در نظر گرفته است و مشتریان می توانند از ساعت 10 صبح روز سه شنبه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸
پراید | فروش پراید ۱۳۱ دوباره انجام می‌شود
شفقنا اقتصادی_ طرح فروش فوری اعتباری محصول پراید ۱۳۱ از صبح فردا(۱۹ آذرماه جاری) آغاز می شود. اقتصاد آنلاین نوشت: جزئیات طرح فروش فوری اعتباری پراید ۱۳۱ که با تسهیلات ۴ میلیون تومانی لیزینگ رایان سایپا و در وبسایت گروه خودروسازی سایپا آغاز می شود به شرح جدول ذیل است:  
۱۳۹۸/۰۹/۱۷
فروش فوری هم جلوی گرانی پراید را نگرفت
فروش دومین مرحله از خودروی پراید 131 درحالی امروز انجام شد که در بازار خرید و فروش قیمت پراید 131 به 50 میلیون تومان رسیده است .
۱۳۹۸/۰۹/۱۷
طرح جدید فروش اقساطی خودرو پراید 131 توسط سایپا 17 آذر + جدول قیمت
سایپا با هدف تنظیم بازار و شکستن حباب قیمت‌ها، طرح فروش فوری و اعتباری پراید 131 را در روز یکشنبه 17 آذرماه اجرا می کند. این دومین مرحله از فروش فوری پراید 131 در هفته جاری است.
۱۳۹۸/۰۹/۱۲
پراید | دومین مرحله فروش فوری و اعتباری این خودرو لاکچری از چهارشنبه
شفقنا اقتصادی_ سایپا با هدف تنظیم بازار و شکستن حباب قیمت‌ها، طرح فروش فوری و اعتباری پراید ۱۳۱ را در روز چهارشنبه سیزدهم آذرماه اجرا می‌کند‌. مهر نوشت:  در این طرح نیز که از ساعت ۱۰ صبح فردا – چهارشنبه- در سایت اینترنتی فروش محصولات سایپا آغاز خواهد شد، خودرو پراید ۱۳۱ به قیمت ۳۷۵ […]
۱۳۹۸/۰۹/۱۱
فروش فوری و اعتباری پراید ۱۳۱ از ساعت ۱۰ امروز ۱۱ آذر
گروه خودروسازی سایپا با هدف تنظیم بازار و حذف نقش واسطه‌ها از بازار، طرح فروش فوری و اعتباری سایپا ۱۳۱ را از ساعت ۱۰ صبح امروز دوشنبه، ۱۱ آذر آغاز می‌کند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / خودروی پراید / سایپا / گروه خودروسازی سایپا
فروش فوری و اعتباری پراید ۱۳۱ برای تنظیم بازار و حذف نقش واسطه‌ها
گروه خودروسازی سایپا با هدف تنظیم بازار و حذف نقش واسطه ها از بازار، طرح فروش فوری و اعتباری سایپا ۱۳۱ را از ساعت ۱۰ صبح فردا دوشنبه، یازدهم آذر اجرا می کند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •